Rozstanie z facetem XXXVIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-01, 19:11   #1
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357

Rozstanie z facetem XXXVIII


W tym wątku głównie wspieramy się w okresie przed-po-w trakcie-rozstania i zawsze możemy na siebie liczyć!

Link do poprzedniej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1111266

5 przykazań Bożo-porozstaniowych
które stworzyła Malla

1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.

12 znaków,że nadszedł czas na zakończenie związku:

1. Kiedy bardziej żyjesz wspomnieniami z przeszłości niż teraźniejszością
2. Kiedy związek przynosi Ci więcej bólu niż radości
3. Kiedy on/ona oczekuje, że się zmienisz
4. Kiedy pozostajesz w związku oczekując,że on/ona się zmieni
5. Kiedy cały czas usprawiedliwiasz jego zachowania przed sobą
6. Kiedy on/ona krzywdzi Cię emocjonalnie/fizycznie/werbalnie
7. Kiedy te same sytuacje /zachowania/problemy wciąż się powtarzają, mimo, że mówiłeś/Aś o tym swojej drugiej połówce
8. Kiedy on/ona nie wkłada najmniejszego wysiłku wbudowanie związku
9. Kiedy wasze fundamentalne wartości, plany na przyszłość są kompletnie różne
10. Kiedy związek Cię 'przytrzymuje' i nie możecie się swobodnie rozwijać jako indywidualności
11. Kiedy tkwisz w związku,bo liczysz na to,że będzie lepiej i on/ona się poprawi
12. Kiedy nie czujecie do siebie tego samego

Znaki ostrzegawcze w relacjach (tzw. red flags albo czerwone światła) - na podstawie dr. Margaret Paul

1. Ten ktoś wydaje się idealny na początku, mówi Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, komplementuje aż do przesady
2. Ten ktoś złości się, obraża się, staje się krytyczny lub wycofuje się, gdy mówisz "nie"
3. Ten ktoś udaje racjonalnego i pod tym płaszczykiem próbuje Ci wmówić, że Twoje uczucia i doświadczenia nie są ważne, wmawia Ci, że czujesz coś innego
4. Ten ktoś cały czas mówi o sobie i nie pyta o Ciebie za bardzo albo jest niezainteresowany, gdy mówisz o sobie
5. Ten ktoś to starszy mężczyzna lub kobieta, którzy nigdy nie byli w relacji, mieli wiele nieudanych relacji albo wiele nieudanych małżeństw
6. Ten ktoś doświadczył przemocy jako dziecko i nie uczestniczył w terapii/nie przeszedł procesu uleczania swoich ran
7. Temu komuś brakuje empatii i współczucia
8. Ten ktoś opuścił swoje dziecko.
9. Ten ktoś nie jest otwarty, aby uczyć się na konfliktach w związku
10. Ten ktoś ma nałogi, które dla Ciebie nieakceptowalne - narkotyki, papierosy, komputer, hazard
, cokolwiek
11. Ten ktoś jest finansowo nieodpowiedzialny.
12. Wyczuwasz, że ten ktoś nie jest szczery.
13. Ten ktoś nie ma bliskich przyjaciół, nie jest blisko ze swoją rodziną.
14. Ten ktoś jest bardzo krytyczny wobec siebie i innych, często mówi o ludziach w upokarzający sposób.
15. Ten ktoś jest zaborczy i zazdrosny, staje się smutny, gdy zajmujesz się sobą
16. Ten ktoś ma kompletnie inne opinie i wartości od Twoich w sprawach takich jak religia, duchowość, zdrowie, odżywianie, chęć posiadania dzieci, polityka etc.
17. Ten ktoś ma mało zainteresowań.
18. Ten ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje własne uczucia

12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło:

1. Myślisz o eksie bardzo często, częściej,niż powinnaś
2. Kiedy myślisz o eksie nawet jeśli tego nie chcesz.
3. Kiedy nadal przywołujesz z pamięci wspomnienia z nim związane, najczęściej te szczęsliwe.
4. Kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem.
5. Jeśli nadal masz pytania i wątpliwości co do przeszłości.Zastanawiasz się co mogłoby być gdyby,zastanawiasz się dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
6. Kiedy obwiniasz o zerwanie siebie/jego/okoliczności.
7. Kiedy myśli o nim,znaki od niego nadal wywołują u Ciebie szczególne emocje: awersję, złość, irytację, frustrację, rezygnację
8. Kiedy cały czas próbujesz się zmienić i nad sobą pracować, bo uważasz,że nie byłaś dość dobra
9. Kiedy chcesz robić na złość eksowi, chcesz, żeby pożałował tego co zrobił/co się stało.
10. Jeśli nadal często wspominasz o nim w rozmowach, nawet jeśli nie mają one z nim związku
11. Jeśli masz ochotę nawiązywać z nim kontakt, namawiać go do utrzymywania kontaktu, nawet jeśli wcześniej powiedziałaś sobie, że tego nie chcesz.
12. Jeśli nadal żyjesz w tym samym bałaganie, powtarza się ten sam wzorzec: związek polega na ciągłym zrywaniu i wracaniu do siebie, jeśli związek do niczego nie prowadzi i nie ma przyszłości a mimo to nadal chciałabyś powrotu.


Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
Przechodził obok Anioł i zapytał:
- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?
A Pan odpowiedział:
- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia - od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.
Anioł był pod wrażeniem.
- Tylko dwiema rękami? niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień. Jutro dokończysz.
- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.
Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.
- Jest miękka - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.€
- Czy ona potrafi myśleć? - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.
Anioł dotknął policzka kobiety.
- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.€
- Ona nie przecieka. To łza - poprawił Pan Anioła.
- Łza? A co to takiego? - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.
To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
€ž- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!€
- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
Zapomina, ile jest warta.

NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SZCZĘŚCIE! [COLOR="Silver"]
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:45   #2
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Witam w nowym wątku
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:53   #3
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII


mi już o wiele lepiej
nie mamy żadnego kontaktu, jeszcze 3 dni muszę pomęczyć się w pracy, a potem 3 tygodnie urlopu. Wyjeżdżam i teraz żyję tylko tym wyjazdem
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:25   #4
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Witam i ja
Jak zakładałam wątek, przeczytałam raz jeszcze z uwaga posta startowego, w tym te oznaki, że jeszcze nam zależy.
I kurczę, wychodzi na to, że ciągle mi zależy niestety!!!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:53   #5
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Witam i ja

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:14   #6
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

No w koncu Was znalazlam : ) po tym jak sama zalozylam nowy watek haha. WITAJCIE ♡
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:57   #7
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Niestety dołączam .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 22:59   #8
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Czesc Cindy : )
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 01:05   #9
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Czesc Cindy : )
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 09:44   #10
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Witam sie i ja czekam z utęsknieniem na urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 09:56   #11
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Witam sie i ja czekam z utęsknieniem na urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak sie czujesz? : )
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 10:11   #12
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Jak sie czujesz? : )
Chwilowo mam duzo pracy wiec to mi zajmuje głowę. I to jak bardzo nie lubie upalow
Ale wiem ze ciezki czas przede mna bo zbliza sie data ślubu. Niektorzy obchodza sie ze mna jak z jajkiem ... jakbym miała zaraz wybuchnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:18   #13
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Chwilowo mam duzo pracy wiec to mi zajmuje głowę. I to jak bardzo nie lubie upalow
Ale wiem ze ciezki czas przede mna bo zbliza sie data ślubu. Niektorzy obchodza sie ze mna jak z jajkiem ... jakbym miała zaraz wybuchnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co gorsze.. czy jak obchodzą sie z Toba jak z jajkiem czy jak traktują Cie jakbys miala nie po kolei w głowie bo 'to tylko facet, wez sie w garsc' itd.
Ja nie cierpię upalow (no chyba, ze jestem na wakacjach )
Na szczęście u mnie w UK jesiennie.
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:22   #14
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Nie wiem co gorsze.. czy jak obchodzą sie z Toba jak z jajkiem czy jak traktują Cie jakbys miala nie po kolei w głowie bo 'to tylko facet, wez sie w garsc' itd.
Ja nie cierpię upalow (no chyba, ze jestem na wakacjach )
Na szczęście u mnie w UK jesiennie.
A tak robi ta druga czesc, juz mi faceta szukaja wiekszosc w zartach cale szczęście. Jedno i drugie zachowanie jest do kitu.
Ja upalow nie znosze bo zle sie czuje. Od razu cala sie poce, duszno mi, glowa boli i niv bym nie robiła tylko spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:27   #15
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ja zauważyłam, ze bardzo nerwowo reaguje nawet na zarty dot szukania 'kawalera' dla mnie.
Zresztą pisalam juz tutaj, ze wszyscy moi znajomi sa w długoletnich zwiazkach. Wiekszosc juz po slubie. I nigdy nie przezywali rozstania. Mam tylko jedna kolezanke, ktora ma to za soba. Ale kontakt nam sie urwal jakis czas temu..
Nooo upaly sa okropne. Ja nie funkcjonuje normalnie jak temp skacze powyzej 23 stopni ;D
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:05   #16
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość

mi już o wiele lepiej
nie mamy żadnego kontaktu, jeszcze 3 dni muszę pomęczyć się w pracy, a potem 3 tygodnie urlopu. Wyjeżdżam i teraz żyję tylko tym wyjazdem
Oby ten urlop był dla Ciebie przełomowy Odpocznij i nie myśl o dupku.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:49   #17
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Nie wiem co gorsze.. czy jak obchodzą sie z Toba jak z jajkiem czy jak traktują Cie jakbys miala nie po kolei w głowie bo 'to tylko facet, wez sie w garsc' itd.
Ja nie cierpię upalow (no chyba, ze jestem na wakacjach )
Na szczęście u mnie w UK jesiennie.
"Moi" traktują mnie chyba całkiem normalnie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A tak robi ta druga czesc, juz mi faceta szukaja wiekszosc w zartach cale szczęście. Jedno i drugie zachowanie jest do kitu.
Ja upalow nie znosze bo zle sie czuje. Od razu cala sie poce, duszno mi, glowa boli i niv bym nie robiła tylko spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W formie żartu też niby proponowanych mam kolegów
Najgorsza jest chyba moja mama, bo lubi mi dokuczyć, że sobie odpowiedniego faceta nie znalazłam. Wczoraj nawet mi opowiadała jakiego to córka koleżanki ma męża och ach, że mieszkają we Włoszech i mają sprzątaczke

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, ze bardzo nerwowo reaguje nawet na zarty dot szukania 'kawalera' dla mnie.
Zresztą pisalam juz tutaj, ze wszyscy moi znajomi sa w długoletnich zwiazkach. Wiekszosc juz po slubie. I nigdy nie przezywali rozstania. Mam tylko jedna kolezanke, ktora ma to za soba. Ale kontakt nam sie urwal jakis czas temu..
Nooo upaly sa okropne. Ja nie funkcjonuje normalnie jak temp skacze powyzej 23 stopni ;D
Mi gorąco nigdy nie przeszkadzało, ale wczoraj coś mi złego ze wzrokiem zaczęło robić nie wiem czy od gorąca czy może od ciśnienie (chociaż cisnienie mam niskie)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:50   #18
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
"Moi" traktują mnie chyba całkiem normalnie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

W formie żartu też niby proponowanych mam kolegów
Najgorsza jest chyba moja mama, bo lubi mi dokuczyć, że sobie odpowiedniego faceta nie znalazłam. Wczoraj nawet mi opowiadała jakiego to córka koleżanki ma męża och ach, że mieszkają we Włoszech i mają sprzątaczke

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Mi gorąco nigdy nie przeszkadzało, ale wczoraj coś mi złego ze wzrokiem zaczęło robić nie wiem czy od gorąca czy może od ciśnienie (chociaż cisnienie mam niskie)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A co sie dzieje?
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:51   #19
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Przez 15 min rozmywał i migał mi obraz w prawym oku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 11:53   #20
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Przez 15 min rozmywał i migał mi obraz w prawym oku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
To trzeba do okulisty. Lepiej nie lekceważyć takich objawow.. sama przechodzilam ostatnio pieklo z okiem, takiego bolu nie zycze nikomu.
Duzo zdrówka 😘
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:57   #21
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
To trzeba do okulisty. Lepiej nie lekceważyć takich objawow.. sama przechodzilam ostatnio pieklo z okiem, takiego bolu nie zycze nikomu.
Duzo zdrówka
Będę musiała pójść.
Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:05   #22
Laptopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Zadzwoniłaś po kilku dniach, spotkaliśmy się. Znów szczere rozmowy, w łóżku jak w bajce, leżąc wtulona we mnie znów mi powtarzałaś, że często myślisz o tym jak było dobrze między Nami, ale spotykasz sie z innym i nie jesteś w stanie znów mi zaufać. Czy Wy jesteście kobiety... normalne?
Laptopek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:07   #23
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laptopek Pokaż wiadomość
Zadzwoniłaś po kilku dniach, spotkaliśmy się. Znów szczere rozmowy, w łóżku jak w bajce, leżąc wtulona we mnie znów mi powtarzałaś, że często myślisz o tym jak było dobrze między Nami, ale spotykasz sie z innym i nie jesteś w stanie znów mi zaufać. Czy Wy jesteście kobiety... normalne?
A czy my wszystkie jesteśmy Twoją kobietą?
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:15   #24
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laptopek Pokaż wiadomość
Zadzwoniłaś po kilku dniach, spotkaliśmy się. Znów szczere rozmowy, w łóżku jak w bajce, leżąc wtulona we mnie znów mi powtarzałaś, że często myślisz o tym jak było dobrze między Nami, ale spotykasz sie z innym i nie jesteś w stanie znów mi zaufać. Czy Wy jesteście kobiety... normalne?
Przepraszam, ale parsknełam śmiechem, bo wyobrazilam sobie jak mówię o swoim eks, a potem podsumowuje tekstem czy Wy faceci jesteście normalni to bardzo krzywdzące, tak wrzucać wszystkich do jednego wora, jedna niemoralnie postepujaca kobieta nie świadczy o wszystkich - tak tylko tłumacze, gdybyś sobie z tego nie zdawał sprawy

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale parsknełam śmiechem, bo wyobrazilam sobie jak mówię o swoim eks, a potem podsumowuje tekstem czy Wy faceci jesteście normalni to bardzo krzywdzące, tak wrzucać wszystkich do jednego wora, jedna niemoralnie postepujaca kobieta nie świadczy o wszystkich - tak tylko tłumacze, gdybyś sobie z tego nie zdawał sprawy

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A odpowiadając w odniesieniu do tej którą opisujesz, jest niemoralna i zakłamana (bo raczej temu drugiemu nie mówi, słuchaj Zdzisiu, wiedz że z Krzysiem też uprawiam seks . No chyba, że mówi i wtedy ok, bo każdy jest świadomy, że robicie taki mały "trójkąt".), natomiast nie musi to znaczyć że nie jest normalna.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:16   #25
Laptopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Przecież wiem bez urazy, tylko tak ogólnie stwierdzam fakt i za nic nie potrafię zrozumieć jej zachowania. Przynajmniej jestem już na tym etapie, że wiem iż nasze spotkanie niczego nie zmieniło. Jedynie może większy mętlik w jej głowie.

PS. Nie, nie mówi nic.

Edytowane przez Laptopek
Czas edycji: 2017-08-02 o 12:17
Laptopek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:17   #26
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laptopek Pokaż wiadomość
Przecież wiem bez urazy, tylko tak ogólnie stwierdzam fakt i za nic nie potrafię zrozumieć jej zachowania. Przynajmniej jestem już na tym etapie, że wiem iż nasze spotkanie niczego nie zmieniło. Jedynie może większy mętlik w jej głowie.
Wg mnie ona wykorzystuje (bawi sie) i Tobą i tym drugim (pierwszym?)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:23   #27
Laptopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Wg mnie ona wykorzystuje (bawi sie) i Tobą i tym drugim (pierwszym?)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Trudno ocenić. Najważniejsze jest to, że mnie to już tak nie rusza jak na początku i zdaje sobie sprawę że nie jestem w stanie nic zrobić aby chciała sprobować ostatni raz. Było miło i wiem, że przez to spotkanie ona ma wiekszy mętlik a nie ja. A to już ogromny progres!
Laptopek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:24   #28
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Jest po prostu niedojrzala. Chcialaby miec ciastko i zjesc ciastko. Jeśli odpowiada Ci bycie 'tym drugim' to spoko. Natomiast jesli Cie to boli (a pewnie tak jest) to zerwij z nia kontakt- im szybciej tym lepiej dla Ciebie.
Moze wtedy cos do niej dotrze?
Swoja droga, ile Wy macie lat? Bo pamiętam Twoją historię i Ty chyba sam nie dojrzales do poważnego zwiazku.
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:41   #29
Laptopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Jest po prostu niedojrzala. Chcialaby miec ciastko i zjesc ciastko. Jeśli odpowiada Ci bycie 'tym drugim' to spoko. Natomiast jesli Cie to boli (a pewnie tak jest) to zerwij z nia kontakt- im szybciej tym lepiej dla Ciebie.
Moze wtedy cos do niej dotrze?
Swoja droga, ile Wy macie lat? Bo pamiętam Twoją historię i Ty chyba sam nie dojrzales do poważnego zwiazku.
Do 30tki dwa lata, więc chyba czas najwyższy myśleć poważnie. Tylko szkoda, że po fakcie

Nie odzywaliśmy się dobrych kilka dni, do czasu aż zadzwoniła i postanowiłem odebrać. Nie żałuję.

PS. Właśnie może coś dociera, bo tak jak mówię nie odzywałem się trochę czasu aż sama zadzwoniła.

Edytowane przez Laptopek
Czas edycji: 2017-08-02 o 12:42
Laptopek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 12:42   #30
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laptopek Pokaż wiadomość
Do 30tki dwa lata, więc chyba czas najwyższy myśleć poważnie. Tylko szkoda, że po fakcie

Nie odzywaliśmy się dobrych kilka dni, do czasu aż zadzwoniła i postanowiłem odebrać. Nie żałuję.
No cóż.. jak widać nie bez powodu mówią, ze wiek to tylko liczba.
Nie mniej jednak powodzenia.
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-08 10:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.