stolica z cudzoziemcem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-03, 13:40   #1
zumgluck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

stolica z cudzoziemcem


Witam serdecznie
znalazłam parę podobnych tematów, jednak ich daty były mocno archiwalne i myślę, ze dużo w tej kwestii mogło się zmienić.
Pochodzę z innej części Polski, jednak w przyszłym tygodniu wybieram się do Warszawy. Nie sama, kolega jest Hiszpanem. chciałabym zapytać Warszawiaków oraz Fanów Warszawy, co mogłabym pokazać/gdzie zabrać mojego towarzysza. Był już w Warszawie w zeszłym roku, jednak wizyta typowo biznesowa, z lotniska do hotelu, z hotelu na wykłady i z powrotem na lotnisko, jedynie co liznął z wersji turystycznej to wjazd na Pałac Kultury. Sama byłam kilka razy w Warszawie, oprócz zabytków/punktów kulminacyjnych odwiedziłam parę imprezowni i to by było na tyle. Nie jestem sama w stanie ogarnąć fajnego czasu, więc pomyślałam, że fajnie by było się kogoś poradzić.
Zatrzymujemy się na Ochocie, jak daleko jest do Plaży Poniatówki? Czy może powinnam wybrać się na inną plażę? Czy orientujecie się czy znajdę w Warszawie kino, które wyświetla filmy po angielsku/z napisami angielskimi? Wygooglowałam Kino Luna, ale nie mam konkretniejszych informacji. Gdzie zjeść obiad, gdzie fajny deser? Ogółem byłabym wdzięczna za każdą informację
zumgluck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-03 14:40:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.