Kosmetyki Bell - zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 12:32   #301
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

ja jak mialam to blyszczyki ale to juz jakis czas temu i tak jak czesto sie zdarza jedne byly swietne inne....

no ale moze i wyprobuje cienie skoro tak zachwalacie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:30   #302
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Dla zainteresowanych - pojawiły sie 4 nowe kolory diamnetowych cieni w musie - piekny fiolet, srebrny, złoty, brudnawy brąz. Zakupiłam trzy - cena 6,75 za jeden - po prostu nie mogłam sie oprzeć
Spiesze ostudzic zapal, bo cienie kosztuja tyle samo co inne diamond Ja kupowalam dzis za 12,90. Mam ciemny fiolet i ten brudny ciemny braz z nowej kolekcji.
Widocznie sprzedawczyni pomylila sie na twoja korzysc Szcześciara
Moze policzyla ci jak za cienie sypkie...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:23   #303
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Spiesze ostudzic zapal, bo cienie kosztuja tyle samo co inne diamond Ja kupowalam dzis za 12,90. Mam ciemny fiolet i ten brudny ciemny braz z nowej kolekcji.
Widocznie sprzedawczyni pomylila sie na twoja korzysc Szcześciara
Moze policzyla ci jak za cienie sypkie...
Nie, nie pomyliła się - specjalnie się zapytałam. Powiedziała mi, ze jest na nie promocja. U mnie w innym sklepie stare Diamonds też były tańsze, za niecałe 9pln
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:27   #304
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Nie, nie pomyliła się - specjalnie się zapytałam. Powiedziała mi, ze jest na nie promocja. U mnie w innym sklepie stare Diamonds też były tańsze, za niecałe 9pln
Szczesciara widzialam ten fiolet,o ktorym piszesz,strasznie mi sie spodobal I tak ok 14 zl,to nie duzo,za tak swietnej jakosci cien.Ja mam na razie 1 kolor,ale planuje sie zaopatrzyc w inne

Jak przyszla moja paleta Planete Cameleon,to zrobilam sobie makijaz oka przy pomocy 4 cieni holograficznych+kredka Duochrome Bourjois.Efekt byl swietny,az chcialam uzyc jeszcze blyszczyka holograficznego,ale na dzien chyba by bylo tego za duzo Polecam kombinowac z holografami,bo wyglada to magicznie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:09   #305
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Polecam kombinowac z holografami,bo wyglada to magicznie
Oj tak
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:19   #306
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

A czy ktoś już używał nowych podkładów?szczególnie chodzi mi o kryjący..na KWC nie ma na razie zbyt dużo opinii..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:14   #307
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Dzis wyprobowalam odcien filetowy diamentowego musu i strasznie ciezko rozlozyc go rownomiernie
Macie moze jakies specjalne sposoby na nakladanie musu, bo po raz pierwszy mam stycznosc z cieniami w musie??
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 17:43   #308
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Dzis wyprobowalam odcien filetowy diamentowego musu i strasznie ciezko rozlozyc go rownomiernie
Macie moze jakies specjalne sposoby na nakladanie musu, bo po raz pierwszy mam stycznosc z cieniami w musie??
Też mam ten cien, ale kolor różowy nr 130. Nakładam go pacynką i świetnie się rozprowadza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bell.jpg (53,5 KB, 152 załadowań)

Edytowane przez WioletaM
Czas edycji: 2008-03-15 o 12:29 Powód: dodałam zdjęcie
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 10:06   #309
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
Też mam ten cien, ale kolor różowy nr 130. Nakładam go pacynką i świetnie się rozprowadza.
Ha! To jednank nie moja wina tylko cos z tym filoetem jest nie tak. Fiolet nakladalam pedzelkiem i palcem troche rozcieralam, na szykbo co prawda, ale on ma inna konsystencje niz pozostale cienie
Dzis wyprobowalam braz i to nawet w polaczeniu ze zwyklym prasowancem i cieniowanie pedzelkiem idealnie wyszlo. Cien rownomiernie sie rozprowadzil. Absolutnie bajka

Jeszcze jutro sprobuje z fioletem. Zobaczymy co wyjdzie...bo szkoda byloby mi go, jest naprawde sliczny
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:57   #310
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Ha! To jednank nie moja wina tylko cos z tym filoetem jest nie tak. Fiolet nakladalam pedzelkiem i palcem troche rozcieralam, na szykbo co prawda, ale on ma inna konsystencje niz pozostale cienie
Dzis wyprobowalam braz i to nawet w polaczeniu ze zwyklym prasowancem i cieniowanie pedzelkiem idealnie wyszlo. Cien rownomiernie sie rozprowadzil. Absolutnie bajka

Jeszcze jutro sprobuje z fioletem. Zobaczymy co wyjdzie...bo szkoda byloby mi go, jest naprawde sliczny
Robiłam makijaż tymi cieniami i faktycznie ten fiolet gorzej się rozprowadza, muszę z nim jeszcze poćwiczyć, bo kolor piękny Załączam zdjecie oka pomalowanego cieniami: fioletowym, złotym i białym, tutaj jest cały makijaż ze zdjeciami twarzy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242762
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (103,5 KB, 202 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:26   #311
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
Też mam ten cien, ale kolor różowy nr 130. Nakładam go pacynką i świetnie się rozprowadza.
Tez mam ten kolorek i go wprost uwielbiam Przesliczny jest

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Dzis wyprobowalam odcien filetowy diamentowego musu i strasznie ciezko rozlozyc go rownomiernie
Macie moze jakies specjalne sposoby na nakladanie musu, bo po raz pierwszy mam stycznosc z cieniami w musie??
Ja swoj cien nakladam palcem,tak mi jest najwygodniej Ale skoro dziewczyny twierdza,ze to tylko ten fiolet,to moze faktycznie tylko z nim cos jest nie tak
W kazdym razie na zdjeciu Yennefer wyglada przepieknie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 22:17   #312
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Robiłam makijaż tymi cieniami i faktycznie ten fiolet gorzej się rozprowadza, muszę z nim jeszcze poćwiczyć, bo kolor piękny Załączam zdjecie oka pomalowanego cieniami: fioletowym, złotym i białym, tutaj jest cały makijaż ze zdjeciami twarzy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242762
Makijarz obejrzalam dzis juz wczesniej Bardzo ladnie wyglada polaczenie cieni. I cien ladnie rozprowadzony.

Niestety mi sie nie udalo. Na artdeco lepiej sie rozprowadzil, ale to zdecydowanie nie to. Miejscami zaczal sie walkowac;/
A najsmieszniejsze jest to, ze najpierw tester obmacywalam i tak samo sie zachowywal jak pelnowymiarowe opakowanie, ale pomyslalam sobie ze moze to tylko tester...
Reszta cieni zachowywala sie normalnie tylko ten jeden tak sie nie udal
Teraz marzy mi sie bialy i ten roz 140...ehhh
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:29   #313
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Wczoraj o godz. 6 rano pomalowałam się cieniem nr 130 i zmyłam go o 23.00. Położyłam go na bazę ArtDeco. Przy moich tłustych powiekach cień utrzymał się tyle godzin. Jestem pod wrażeniem. Mam też zwykłe cienie w musie z Bell, ale one tyle nie wytrzymują.
Szkoda, że paleta kolorów jest taka uboga. Przydałby mi się kolor zielony, grafitowy, turkus.

Macie może błyszczyk Prismatic Multicolor Lip Gloss?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:58   #314
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
... Przydałby mi się kolor... grafitowy...
Grafit juz jest w nowej palecie diamond w musie Jak testowalam to wygladal mi na grafit... a przynajmniej na ciemnoszary.

Paleta rzeczywiscie uboga, z podstawowej nie za bardzo mialam co wybrac, dlatego dopiero teraz sie skusilam i przekonalam ze warto.

Co do trwalosci to z brazu jestem tez zadowolona.

I pytanie czy ktos juz testowal na sobie roze w musie?? Chodzi glownie o kolor najjasniejszy i koralowy.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:03   #315
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Musowych róży to jeszcze w Kraku nei wiedzieli nawet
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:15   #316
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Następna próba z nowymi musami diamentowymi Bell - tym razem złoty, brązowy i srebrny - zdjęcie oczu załączam, reszta makijażu tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243302
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (93,4 KB, 137 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:43   #317
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Obiecane foty cieni w musie Bell - diamentowe i jeden normalny - zdjęcie z fleszem i bez Miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie bell w musie bez lampy.jpg (111,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie bell w musie z lampa.jpg (116,5 KB, 147 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:38   #318
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Jaki numer ma srebrny cień? Na zdjęciu wygląda, że jest ciemny.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:47   #319
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Obiecane foty cieni w musie Bell - diamentowe i jeden normalny - zdjęcie z fleszem i bez Miłego oglądania
Napisz moze jeszcze jakie nr maja Twoje cienie.
Mnie kusi fiolet- ale jasniejszy od Twojego zloty i srebny.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 10:12   #320
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Obiecane foty cieni w musie Bell - diamentowe i jeden normalny - zdjęcie z fleszem i bez Miłego oglądania
Ooo,to wlasnie ten granat tak bardzo podobal mi sie ostatnio Nie wiem,piszecie fiolet,a na zdjeciu jest granatowy i w drogerii rowniez byl to granat Cos pomieszalam? Sliczny kolorek
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:04   #321
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Chce pokazac stare cienie do powiek w musie Bell.
Ten co mi skamienial i teraz sie zrobil twardy i zeby go rowno rozprowadzic jest naprawde ciezko.robia sie takie platki ktore ciezko rozsmarowac.
Wklejam na rece i na oczach.

Acha i sa bardzo nie trwale..na baziedo 2 godzin
A w kamieniu do 6.

Ale jak sie czlowiek nameczy to efekt ladny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie 1.jpg (11,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 2.jpg (6,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 3.jpg (2,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 4.jpg (4,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 6.jpg (1,8 KB, 543 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie 5.jpg (4,8 KB, 60 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:27   #322
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
Jaki numer ma srebrny cień? Na zdjęciu wygląda, że jest ciemny.
210.
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Napisz moze jeszcze jakie nr maja Twoje cienie.
Mnie kusi fiolet- ale jasniejszy od Twojego zloty i srebny.
Jak dotrę do domu to sprawdzę i napiszę
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ooo,to wlasnie ten granat tak bardzo podobal mi sie ostatnio Nie wiem,piszecie fiolet,a na zdjeciu jest granatowy i w drogerii rowniez byl to granat Cos pomieszalam? Sliczny kolorek
To jest taki granat pomieszany z fioletem, bardzo ciekawy kolor

W zbiorach kosmetycznych wkleiłam same zdjęcia tych nowych kolorow, na nich sa troche jasniejsze.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:07   #323
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Tak sobie śledzę wątek cieni - musów i zazdroszczę Wam dziewczyny szalenie. Ja też się skusiłam na 3 odcienie: 150 - wychodzi na moim oku (i bazie Artdeco) na srebrno tak więc jedynie ożywiam nim inne, ciemniejsze cienie, nr 140 to taki śliczny srebrzysty róż, zaś 160 to mój faworyt - złotawy pięknie mieniący brązki
Ale mam kłopoty natury technicznej z ich dozowaniem na oko - to co robi Yennefer to mistrzostwa świata i ja też bym tak chciała, ale kurka coś ze mną nie tak. Jak Wy ten musik sobie aplikujecie, że możecie nawet cieniować i rozcierać kolory? Ja posługuję się palcem i wklepuję lub rozsmarowuję, jeśli ma być intensywniej, ale sporo sreberka mi się kruszy pod oczu no i włazi w oczy (a noszę soczewki więc generalnie trafia mnie czasami szlag). Potem zamiatam to wszystko pędzlem i czasem się udaje, a czasem złośliwie rozprowadzam błysk na całą twarz, pomimo iż nie zawsze jest to moim zamiarem. Tak więc błagam Was uchylcie rąbka tajemnicy i napiszcie co mogę zrobić, aby choć odrobinę zbliżyć się do Waszej perfekcji
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:03   #324
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Tak sobie śledzę wątek cieni - musów i zazdroszczę Wam dziewczyny szalenie. Ja też się skusiłam na 3 odcienie: 150 - wychodzi na moim oku (i bazie Artdeco) na srebrno tak więc jedynie ożywiam nim inne, ciemniejsze cienie, nr 140 to taki śliczny srebrzysty róż, zaś 160 to mój faworyt - złotawy pięknie mieniący brązki
Ale mam kłopoty natury technicznej z ich dozowaniem na oko - to co robi Yennefer to mistrzostwa świata i ja też bym tak chciała, ale kurka coś ze mną nie tak. Jak Wy ten musik sobie aplikujecie, że możecie nawet cieniować i rozcierać kolory? Ja posługuję się palcem i wklepuję lub rozsmarowuję, jeśli ma być intensywniej, ale sporo sreberka mi się kruszy pod oczu no i włazi w oczy (a noszę soczewki więc generalnie trafia mnie czasami szlag). Potem zamiatam to wszystko pędzlem i czasem się udaje, a czasem złośliwie rozprowadzam błysk na całą twarz, pomimo iż nie zawsze jest to moim zamiarem. Tak więc błagam Was uchylcie rąbka tajemnicy i napiszcie co mogę zrobić, aby choć odrobinę zbliżyć się do Waszej perfekcji

Sama tez jestem ciekawa,bo swoj cien tez nakladam palcem i to na cala powieke,wiec wiadomo,ze nie ma problemu Probowalam tez aplikatorem,ale jakos malo wygodnie Moze jednak pedzelkiem?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:10   #325
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Tak sobie śledzę wątek cieni - musów i zazdroszczę Wam dziewczyny szalenie. Ja też się skusiłam na 3 odcienie: 150 - wychodzi na moim oku (i bazie Artdeco) na srebrno tak więc jedynie ożywiam nim inne, ciemniejsze cienie, nr 140 to taki śliczny srebrzysty róż, zaś 160 to mój faworyt - złotawy pięknie mieniący brązki
Ale mam kłopoty natury technicznej z ich dozowaniem na oko - to co robi Yennefer to mistrzostwa świata i ja też bym tak chciała, ale kurka coś ze mną nie tak. Jak Wy ten musik sobie aplikujecie, że możecie nawet cieniować i rozcierać kolory? Ja posługuję się palcem i wklepuję lub rozsmarowuję, jeśli ma być intensywniej, ale sporo sreberka mi się kruszy pod oczu no i włazi w oczy (a noszę soczewki więc generalnie trafia mnie czasami szlag). Potem zamiatam to wszystko pędzlem i czasem się udaje, a czasem złośliwie rozprowadzam błysk na całą twarz, pomimo iż nie zawsze jest to moim zamiarem. Tak więc błagam Was uchylcie rąbka tajemnicy i napiszcie co mogę zrobić, aby choć odrobinę zbliżyć się do Waszej perfekcji
Postaram sie nieco pomóc

Ja nakładam musy aplikatorem do cieni z Rossmanna - dotykam powieki lekko rozcierając, a cienie nabieram "pacając" w cień, dociskając, nie nabieram jak łopatką Potem, gdy chcę dołożyć to cienia to też pacynką, albo tym mniejszym pędzelkiem jezyczkowym Sephory. Żeby rozstrzeć granice cienia rozcieram je za pomocą większego jezyczkowego pędzelka Sephoty i jakiegoś jaśniejszego cienia w musie, np. białego. Czasami "doprawiam" to roztarcie palcem, ale to w sumie niepotrzebne. Granice miedzy kolorami też rozcieram pędzelkiem - czasami dodajac cienia tego którego koloru brakuje przy przenikaniu się, z reguły jest to cień jaśniejszy. Na dolną powiekę cień nakładam kantem pacynki do cieni Rossmanna. Te pacynki dobrze nakładają cienie, zmniejszają też osypywanie się brokatu. Czasami miejsce pod oczami zostawiam bez podkładu, nakładam cienie i gdy osypie mi sie brokat ścieram go delikatnie zwilżoną chusteczka, a dopiero potem nakładam podkład, korektor i puder. Dodam, ze też noszę szkła kontaktowe i jeszcze nie zdarzyło mi sie, żeby drobinki brokatu dostały mi się do oka

Mam nadzieję, ze cosik rozjaśniłam ciemnosci Moze w wolnej chwili pokuszę się o stepik nakładania tych cieni, to byłby mój pierwszy step, aż ciekawa jestem, czy by mi wyszedł
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:25   #326
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Moze w wolnej chwili pokuszę się o stepik nakładania tych cieni, to byłby mój pierwszy step, aż ciekawa jestem, czy by mi wyszedł
Tak - stepik byłby bardzo pożądany i na miejscu - kategorycznie się go domagam
A jutro lub pojutrze biegnę do Rosmanna po pacynki. Natomiast ćwiczenia będę wykonywała w weekend, no bo wiadomo kiedy spieszę się do pracy to nie mam czasu na eksperymenty i ew zmywanie nieudanej tapetki Ale do weekendu nauczę się Twojego sposobu postępowania i sprawdzę czy nadal mam dwie lewe ręce, czy też będą ze mnie jeszcze ludzie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:48   #327
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Yen, świetnie, że tak dokładnie to opisałaś, bo przy okazji i ja chętnie skorzystam - dzięki!
A już step to byłoby marzenie... Bo wychodzi Ci to naprawdę perfect.
Chyba już się od niego nie wykręcisz, nie pozwolimy na to
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:16   #328
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Tak - stepik byłby bardzo pożądany i na miejscu - kategorycznie się go domagam
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Yen, świetnie, że tak dokładnie to opisałaś, bo przy okazji i ja chętnie skorzystam - dzięki!
A już step to byłoby marzenie... Bo wychodzi Ci to naprawdę perfect.
Chyba już się od niego nie wykręcisz, nie pozwolimy na to
Czekamy na stepik Yen

A dzisiaj w pracy miałam powieki muśnięte różowym musem (tradycyjnie palcem chlasnęłam kolorek i nawet ładnie i zgrabnie mi to wyszło) i kilka osób gustujących w drogich Lancomach, Diorach i tego typu markówce odcieniem i połyskiem bardzo się zainteresowały. Póki co trawią myśl, że one dają za cienie 100 a ja 10 zł, ale wierzę, że wrócą do mnie z pytaniem gdzie dokładnie je kupiłam
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 11:59   #329
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Ja tez mam cienie Diamond Eyes sa sliczne rzeczywiscie nie zbieraja sie w zalamaniach, pieknie się błyszczą. rewelka
Mam odcień 210 - grafitowy (ale jak nalozy się wiecej warstw to wyglada jak czerń) - świetny na imprezę, i 140 - łososiowy też piekny. U mnie kosztują 15, 60!!! musze znaleźć jakieś miejsce, gdzie beda tansze, bo widzę, ze przeplacam!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:39   #330
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Maat, Gosik, postaram się zrobić stepik w ten weekend
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 21:49:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.