Farba Evolution of the color Alfaparf - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 19:14   #451
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
Co do rozjaśniacza to się zgodzę. Jednak farba z wodą 12%, przynajmniej w moim przypadku, wcale nie zrobiła mi gumy ani siana na głowie, mogę wysłać Ci zdjęcia Na pewno wiele zależy od stanu włosów i od ich zadbania, pielęgnacji, a także od indywidualnych uwarunkowań. Niemniej jeśli sama nie testowałaś farb z wodą 12%, to proszę nie strasz tym innych, każdy przecież ma inne włoski.
Nie strasze, ale uczulam. Moja kolezanka robila z dwunastka u fryzjerki i srednio jej to wyszlo. Gumy nie miala, ale bardzo oslabila dlugie wlosy, juz wczesniej czesto farbowane i regularnie prostowane na cieplo. A jesli by sama zrobila, to tez nie bylabym pewna, gdyby jej wyszlo lepiej.
Dwunastka moze nadmiernie nie zniszczy zdrowych wlosow, ale sporo z nas regularnie wlosy farbuje, a czesc jeszcze je prasuje prostownica. Sporo dziewczyn nawet nie pisze, jaka strukture maja ich wlosy, jakie zabiegui przeszly, ile razy, jakimi farbami, jaki jest ich kolor naturalny itd - i jesli uslysza, ze 12stka jest calkiem ok, rozjasniacz tez - to nawet nie wezma po uwage stanu wyjsciowego tylko lykna haczyk.

Nie zmieniam zdania co do tego, ze rozjasniacz i woda 12stka z farba rozjasniajaca w duecie to sprawa, ktora lepiej zostawic fryzjerowi - jesli sie nie jest pewnym rezultatu albo sie ma watpliwosci. No, chyba ma sie wiedze fryzjerska, albo metoda prob i bolesnych bledow doszlo sie do tej wiedzy
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:10   #452
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

guacamole to prawda - wiele dziewczyn faktycznie nie pisze o stanie swoich włosów przy takich zabiegach jak koloryzacja farbą z wodą 12%. Jeśli Twoja koleżanka faktycznie często traktuje włosy prostownicą na ciepło, to naprawdę nie dziwi mnie jej efekt po tak mocnej mieszance.

Ja farbuję włosy już 4 lata na blond, mam długie na ponad 50 cm, nie używam prostownicy a suszarki tylko w razie konieczności, a więc rzadko. Dbam o nie, farbuję raz na 1, 1.5 albo nawet 2mce, w zależności od przyrostu.

I naprawdę woda 12% u mnie się sprawdza.

Mądrze po prostu jest racjonalnie rozważyć za i przeciw zastosowania wody 12% z farbą na włosach, ocenić ich stan i kondycję. A wtedy wszystko na pewno się uda.
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:01   #453
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
guacamole to prawda - wiele dziewczyn faktycznie nie pisze o stanie swoich włosów przy takich zabiegach jak koloryzacja farbą z wodą 12%. Jeśli Twoja koleżanka faktycznie często traktuje włosy prostownicą na ciepło, to naprawdę nie dziwi mnie jej efekt po tak mocnej mieszance.

Ja farbuję włosy już 4 lata na blond, mam długie na ponad 50 cm, nie używam prostownicy a suszarki tylko w razie konieczności, a więc rzadko. Dbam o nie, farbuję raz na 1, 1.5 albo nawet 2mce, w zależności od przyrostu.

I naprawdę woda 12% u mnie się sprawdza.

Mądrze po prostu jest racjonalnie rozważyć za i przeciw zastosowania wody 12% z farbą na włosach, ocenić ich stan i kondycję. A wtedy wszystko na pewno się uda.
No i sie zgadzam , bo o to chodzi. O rozsadek.

Kolezanka niereformowalnie sie upiera przy mocnym rozjasnianiu, a jej fryzjerka jej nie wybija tego z glowy. A placz jest potem ten sam
Problem tkwi wlasnie w tym, ze wiele dziewczyn mowi, jaki chce miec kolor, a nie podaje charakterstyki wlasnych wlosow. Dlatego jestem ostrozna.

Prawda taka, ze jesli chce sie miec radykalna zmiane - 12stka i rozjasniacz sa nieodzowne, no i nie obedzie sie bez wielostopniowego procesu (rozjasnianie, farba - czesto inna na odrostach i inna na dlugosci), ale wlasnie dla kogos doswiadczonego i kogos kto poznal swoje wlosy w wielu sytuacjach.

I wlasnie w sytuacjach niewiadomych lepiej sprawdza sie dobry fryzjer.

12stki sprobuje niebawem - zrobie sobie kilka pasemek przy twarzy, by wlosy nie wygladaly plasko.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:37   #454
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

uzywal ktos odcienia 7.21? lub 7.01?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:19   #455
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Pomalowałam sobie wczoraj włosy znowu mieszanką 11.11 i 11.20 tyle, że starą wersją farby pierwszy raz i uważam, że jest gorsza od nowej Cube. Odrost jest bardziej złoty, ogólnie kolor mniej chłodny a bardziej naturalny, nie o taki efekt mi chodziło. I ten zapach, o ile nowa wersja po prostu śmierdzi farbą, to tym razem mało nie padłam...
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:24   #456
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ooo jednak zdecydowałaś się na Alfę i jak wrażenia? Wnioskuję że zadowolona
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 13:20   #457
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ooo jednak zdecydowałaś się na Alfę i jak wrażenia? Wnioskuję że zadowolona
Witaj byłam zadowolona z tej farby AE Cube 3D, więcej w postach #385 i #389. Teraz efekt jest taki sobie, stara wersja farby jest chyba za słaba na mój odrost (5). Kupiłam farby jak zwykle na Allegro i byłam przekonana, że facet przyśle mi nowe wersje a tu klops, nie wspomnę, że zamówiłam u niego też utleniacz, który przyszedł uszkodzony i musiałam go od razu wywalić.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 18:10   #458
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Teraz widzę nie spojrzałam na wcześniejsze posty. Ja od samego początku robiłam tą Cube bo taka mi już przyszła więc nie mam porównania jak wyszłaby tamta pierwsza (długo zdawało mi się że tą pierwszą koloryzacje robiłam właśnie tamtą starą wersją ale spojrzałam po jakimś czasie na kartonik i okazało się że to już ta nowa ) od kogo zamawiałaś na all? ;> Od Oskara? Zawsze zamawiam od Niego i jeszcze nie zdarzyła się żadna wpadka wręcz przeciwnie farby mam już ns dnia w domu i wszystko jest elegancko zapakowane.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:05   #459
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Teraz widzę nie spojrzałam na wcześniejsze posty. Ja od samego początku robiłam tą Cube bo taka mi już przyszła więc nie mam porównania jak wyszłaby tamta pierwsza (długo zdawało mi się że tą pierwszą koloryzacje robiłam właśnie tamtą starą wersją ale spojrzałam po jakimś czasie na kartonik i okazało się że to już ta nowa ) od kogo zamawiałaś na all? ;> Od Oskara? Zawsze zamawiam od Niego i jeszcze nie zdarzyła się żadna wpadka wręcz przeciwnie farby mam już ns dnia w domu i wszystko jest elegancko zapakowane.
Właśnie zamawiałam pierwszy raz u tego samego sprzedawcy co Ty i wszystko było ok, a teraz niestety u ireneusza . Trzeba będzie wrócić do tego sprawdzonego .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:11   #460
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Właśnie zamawiałam pierwszy raz u tego samego sprzedawcy co Ty i wszystko było ok, a teraz niestety u ireneusza . Trzeba będzie wrócić do tego sprawdzonego .

No to wracaj koniecznie do Oskara bo ja już chyba czwarty czy piąty raz u Niego zamawiam i jeszcze nie zdarzyła się żadna nawet najmniejsza wpadka z jego strony sama w tym momencie oczekuję swojej farby i na dniach będę działać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 23:25   #461
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Witajcie dziewczyny! mam problem, potrzebuję szybkiej odpowiedzi, być może była już poruszana ta kwestia, ale niestety nie mam czasu czytać całego wątku... proszę o podpowiedź, czy jedna tubka tej farby starczy na włosy kilka cm za łopatki czy lepiej kupić 2? z góry dziękuję...
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 23:59   #462
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez magik89 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! mam problem, potrzebuję szybkiej odpowiedzi, być może była już poruszana ta kwestia, ale niestety nie mam czasu czytać całego wątku... proszę o podpowiedź, czy jedna tubka tej farby starczy na włosy kilka cm za łopatki czy lepiej kupić 2? z góry dziękuję...
Zważywszy na fakt, iż musisz dodać oksydantu (nie mam pojęcia, jakie są proporcje w Alfaparfie), to bardzo prawdopodobne, że starczy Ci na takie włosy pół tubki. Ja na swoje do pasa tyle zużywam, ok. 45 ml farby i tyle samo oksydantu (moją farbę miesza się z utleniaczem w proporcji 1:1). Najlepiej rozrobić pół tubki farby z odpowiednią ilością oksydantu i jeśli Ci się skończy mieszanka podczas farbowania to mieć w pogotowiu farbę i utleniacz, żeby dorobić mieszankę barwiącą.

Jak patrzę na te farby z serii Evolution of the color, to one są w tubkach 60 ml i łączą się z oksydantem w stosunku 1:1,5 (nie wiem, czy to dotyczy wszystkich odcieni). Wtedy pół tubki z oksydantem dałoby mniej mieszanki, którą ja farbowałam a cała tubka z odpowiednią ilością utleniacza- więcej. Ja bym jednak spróbowała najpierw rozrobić połowę (chyba, że masz gęste, grube włosy albo boisz się, że nie rozprowadzisz dokładnie preparatu) i w czasie farbowania szybko dorobiła tyle mieszanki, ile by mi było trzeba. Jeśli chodzi o opakowania i stosunek farby do oksydantu, opieram się na tej stronie: http://www.alfa-centrum.com.pl/produ...id_product=152

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2012-11-13 o 00:08
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:41   #463
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Zważywszy na fakt, iż musisz dodać oksydantu (nie mam pojęcia, jakie są proporcje w Alfaparfie), to bardzo prawdopodobne, że starczy Ci na takie włosy pół tubki. Ja na swoje do pasa tyle zużywam, ok. 45 ml farby i tyle samo oksydantu (moją farbę miesza się z utleniaczem w proporcji 1:1). Najlepiej rozrobić pół tubki farby z odpowiednią ilością oksydantu i jeśli Ci się skończy mieszanka podczas farbowania to mieć w pogotowiu farbę i utleniacz, żeby dorobić mieszankę barwiącą.

Jak patrzę na te farby z serii Evolution of the color, to one są w tubkach 60 ml i łączą się z oksydantem w stosunku 1:1,5 (nie wiem, czy to dotyczy wszystkich odcieni). Wtedy pół tubki z oksydantem dałoby mniej mieszanki, którą ja farbowałam a cała tubka z odpowiednią ilością utleniacza- więcej. Ja bym jednak spróbowała najpierw rozrobić połowę (chyba, że masz gęste, grube włosy albo boisz się, że nie rozprowadzisz dokładnie preparatu) i w czasie farbowania szybko dorobiła tyle mieszanki, ile by mi było trzeba. Jeśli chodzi o opakowania i stosunek farby do oksydantu, opieram się na tej stronie: http://www.alfa-centrum.com.pl/produ...id_product=152
Dziękuję za szybką odpowiedź włosy mam cienkie.. to będzie moja pierwsza domowa koloryzacja, stąd takie obawy
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:55   #464
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez magik89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź włosy mam cienkie.. to będzie moja pierwsza domowa koloryzacja, stąd takie obawy
To może Ci nawet starczyć pół tubki, chociaż warto mieć w pogotowiu resztę farby i oksydantu, żeby nie było nieufarbowanych łat
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:54   #465
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez magik89 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! mam problem, potrzebuję szybkiej odpowiedzi, być może była już poruszana ta kwestia, ale niestety nie mam czasu czytać całego wątku... proszę o podpowiedź, czy jedna tubka tej farby starczy na włosy kilka cm za łopatki czy lepiej kupić 2? z góry dziękuję...
Ja zużywam na same odrosty pół tubki farby i do tego 60 ml oxydantu (stosunek 1:2) troszkę tylko farby mi zostaje, taka płaska łyżka. Ja bym wzięła 2 tubki na Twoim miejscu dla bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli to będzie pierwsze farbowanie tą farbą i odcieniem zwykłym (nie super-rozjaśniającym) gdzie stosunek mieszania wynosi 1:1.5.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:23   #466
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

no to teraz już mam wątpliwości.. kupiłabym spokojnie 2 tubki, gdybym miała zostać przy tym odcieniu, ale po miesiącu planuje go zmienić, także jeśli starczy jedna tubka to drugiej już nie zużyje i będzie leżeć, czego wolałabym uniknąć..
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 11:21   #467
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez magik89 Pokaż wiadomość
no to teraz już mam wątpliwości.. kupiłabym spokojnie 2 tubki, gdybym miała zostać przy tym odcieniu, ale po miesiącu planuje go zmienić, także jeśli starczy jedna tubka to drugiej już nie zużyje i będzie leżeć, czego wolałabym uniknąć..

Mam włosy o długości 57cm i gdy zrobiłam mieszankę farb w stosunku 1:1.5, 60 ml farby - czyli jedna tubka + 90 ml wody utl., to po nałożeniu jeszcze mi zostało. 2 tubki to przesada, chyba że masz bardzo, bardzo grube włosy.
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:27   #468
ulmo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 2
GG do ulmo
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Witam,
obecnie włosy mam po dekoloryzacji i farbie Joico 8B ale wyszło ciutkę za jasno i za rudawo a chciałabym uzyskać taki kolor http://www.estetica.it/download/Coll...umb_volume.jpg - może ktoś potrafi doradzić, którym numerem albo jaką mieszanką by się to udało?

z góry dziękuję
ulmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 00:46   #469
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
Mam włosy o długości 57cm i gdy zrobiłam mieszankę farb w stosunku 1:1.5, 60 ml farby - czyli jedna tubka + 90 ml wody utl., to po nałożeniu jeszcze mi zostało. 2 tubki to przesada, chyba że masz bardzo, bardzo grube włosy.
no to 3 cm dłuższe od moich dziękuję za odpowiedzi, kupiłam 1 tubkę 8.0 i 8.21 na następną koloryzację, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 18:44   #470
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

paleta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00763.jpg (144,8 KB, 276 załadowań)
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 00:00   #471
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

witam, szybkie pytanie co do kwestii technicznej, http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc01603sy.jpg/ - to moje włosy które w poniedziałek będę przyciemniać numerem 8. Jak myślicie czy nakładać na całe włosy od razu czy na odrostach położyć później? jeśli tak, na ile minut? dziękuję za odpowiedź
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:57   #472
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Wink Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Sluchajcie dziwczyny a czy ktoras ma porownanie zwyklej farby alfapar evol of the color z 3d tech?? Czy moge byc pewna ze 10nb wyjdzie tak samo??)
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:46   #473
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
Sluchajcie dziwczyny a czy ktoras ma porownanie zwyklej farby alfapar evol of the color z 3d tech?? Czy moge byc pewna ze 10nb wyjdzie tak samo??)

u mnie wychodzi tak samo farbuje tym odcieniem od roku
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:47   #474
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Smile Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Reese dziekuje za odpowiedz!!! Robisz rowniez 10nb? Mowisz ze zadnej roznicy? Bo sie obawialam. Jak robisz ta sama to czy moge prosic o jakies zdjecie? A co Cie skolnilo do przezucenia sie z normalnej na tech?
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 22:04   #475
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
Reese dziekuje za odpowiedz!!! Robisz rowniez 10nb? Mowisz ze zadnej roznicy? Bo sie obawialam. Jak robisz ta sama to czy moge prosic o jakies zdjecie? A co Cie skolnilo do przezucenia sie z normalnej na tech?

taka maja w sklepie w którym kupuje

ja mam jasne włosy na poziomie 8 i farbuje na wodzie 6%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3758.jpg (40,2 KB, 199 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 13:35   #476
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Reese- dziekuje za zdjecie. No bardzo ladnie!! Ladnie wyglada ten kolor w polaczeniu z niebieskimi oczami u mnie wychodzily bardzo podobnie ale ja mam wlosy na poziomie 7 i uzywalam mocniejszej wody. I przez to troszke jasniejsze mialam.Widze ze tez lubujesz sie w cieplych blondach- ja uwielbiam tez cieple ale nie zolc ani rudosc beze tez ale nie zimne ciemne tylko jasne wpadajace w roz no i cieple wlasnie 10 nb . Sa jeszcze farby pauls mitchel tez 10 ale wb nie wiem czy w pl dostepne.tez fajne. Obecnie zapuszczam swoje daze do ombre bo gore mam ciemniejsza a dol jasniejszy ale tak tesknie do 10nb ze chyba na wiosne zrobie znowu tym bardziej ze zakupilam zapas i mam farby w domu zreszta nietylko te ale i inne i mnie kusza. Mam ze schwarzkopfa z serii blond me peach blond to moze byc tez cuudo
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 21:05   #477
Jutka84
Przyczajenie
 
Avatar Jutka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 22
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

hej, dziś po raz pierwszy zafarbowałam włosy Alfą 9.21 z wodą 9% na odroście i 6% na reszcie. Oglądając zdjęcia wstawione na forum byłam zachwycona tym kolorem ale teraz mam mieszne uczucia. Sama nie wiem czy podoba mi się ten kolor, Jutro wstawie zdjęcia.
Jutka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:18   #478
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
Reese- dziekuje za zdjecie. No bardzo ladnie!! Ladnie wyglada ten kolor w polaczeniu z niebieskimi oczami u mnie wychodzily bardzo podobnie ale ja mam wlosy na poziomie 7 i uzywalam mocniejszej wody. I przez to troszke jasniejsze mialam.Widze ze tez lubujesz sie w cieplych blondach- ja uwielbiam tez cieple ale nie zolc ani rudosc beze tez ale nie zimne ciemne tylko jasne wpadajace w roz no i cieple wlasnie 10 nb . Sa jeszcze farby pauls mitchel tez 10 ale wb nie wiem czy w pl dostepne.tez fajne. Obecnie zapuszczam swoje daze do ombre bo gore mam ciemniejsza a dol jasniejszy ale tak tesknie do 10nb ze chyba na wiosne zrobie znowu tym bardziej ze zakupilam zapas i mam farby w domu zreszta nietylko te ale i inne i mnie kusza. Mam ze schwarzkopfa z serii blond me peach blond to moze byc tez cuudo
W Polsce nie spotkalam sie z tymi farbami Pauls Mitchel Peach blond brzmi cudownie u nas oczywiście nie ma takich
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:21   #479
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Na ebayu angielskim sa. Wystarczy konto zalozyc nawet na polskim i sobie zakupic
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:13   #480
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 643
Talking Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

dziewczyny w poszukiwaniu idealnego koloru-brązu natknęłam się w farbie alfaparf na kolor matowy-metaliczny co to oznacza może jestem jakaś ograniczona ale nie mam pojęcia...może ktoś jakoś mi to obrazowo objaśnić z góry dziękuje

MATOWE

3,7 metaliczny ciemny brąz
4,7 metaliczny brąz
5,7 metaliczny jasny brąz
6,7 metaliczny jasny blond

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2013-01-26 o 15:18
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 18:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.