Policja-komisja lekarska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 14:42   #31
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
do anolka86 na MS jak masz np pytanie czy chialass byc pioenkarzem co odpowiedzialas??? kolejne pytanie o ogrodnika.....po co ssa takie pytania???? a jak sie przygotowywalas na fizyczny egzamin???? pozdrawiam
masz zle podejsce do testow psychologicznych
odpowiedzi kolezanki nic Ci nie pomogą - tu chodzi o Twoją psychikę
te pytania są po ty by sprawdzic czy miescisz się w ramach okreslonych wczesniej
a jakie sa te ramy to nikt zdajacy nie wie
jeden odpowie ze boi się myszy - a takie pytanie bylo - i przejdzie, drugi powie ze nie - i tez przejdzie
tu nie chodzi o jednostkowe pytania a o konkretny ciag odpowiedzi okreslajacych dany typo osobowosci

u mnie WZ wyglądał zupełnie inaczej niz u anolki - polegal na zaspytwaniu mnie roznymi pytaniami, od absurdalnych po bardzo powazne - na to nie ma reguly po prostu
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 12:31   #32
anolka86
Przyczajenie
 
Avatar anolka86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Policja-komisja lekarska

Mają na celu określnie twoich predyspozycji i sprawdzenie czy nie kręcisz....wcześniej sa pytania czy lubisz np rośliny, to jak odp. że nie chcesz być ogrodnikiem to coś może być nie tak...a piosenkarzem nie chce być i tak odpowiedziałam...co do testu sprawności dużo biegałam z mężem i rzucałam piłką codziennie...pare razy byłam tez na sali gdzie można trenować...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Suzana ma rację...każdy z nas jest inny i nie ma sensu zadawać sobie teraz tych pytań z MS...ja np na pytanie czy weszłabym do kina bez biletu, gdybym wiedziała, że nikt mnie nie skontroluje napisałam TAK....i jakoś MS zaliczyłam
anolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:13   #33
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

hejka wszystkim
wczoraj byłam na Komendzie odebrałam właśnie zaświadczenie o przystąpieniu do egzaminów, które mam dopiero 1 sierpnia, nie wiem czemu tak późno , z tego co widzę wszyscy tu piszą, że egzaminy mają jakoś w lipcu
co do MultiSelectu jeszcze wogóle nad tym nie myślę, na razie chce się skupić nad egzaminem z wiedzy no i ta sprawnościówka mnie przeraża :/ a co do niej to biegam już od 2 tygodni po 5 km dziennie, brzuszki tez zaczęłam ćwiczyć, zostaje jeszcze piłka lekarska, tylko,że tu jest problem, bo nie mam jej, musze coś innego skombinować a może Wy macie jakiegoś pomysła jak ?? egzam z wiedzy jeszcze nic nie ruszyłam ale myślę na dniach przysiąść i go przerobić a tego co kiedys przeglądałam to nie jest trudny głównie to chyba z ustawy o policji i taka wiedza ogólna mam nadziję że jakoś to wszystko przetrwamy i bedziemy się wzajemnie wspierać
pozdrawiam i udanego weekendu życzę !!!!
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:45   #34
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi i za rady sa bardzo cenne wlasnie o to mi chodzilo po to mniej wiecej zalozylam ten watek abysmy wzajemnie sie wspieralyja pobiegalam 2 dni troszke pocwiczylam a teraz nie moge chodzic tak mnie miesnie bola.....co do pilki to z tym akurat nie mam problemow...unicue moze sobie wypozycz ze szkoly taka pilke lub kup bo nie bardzo wiem co innego moge ci doradzic buziaki

Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:20
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:57   #35
anolka86
Przyczajenie
 
Avatar anolka86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Policja-komisja lekarska

tylko pamiętaj, ze te piłki są po manekinie, których trochę daję się we znaki
anolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:33   #36
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

witam slyszalysscie kolezanki ze KOMENDANT GLOWNY ZMIENIL TERMINY POBORU?? KURDE GDYBY MI WSZYSTKO POSZLO DOBRZE TO NA SZKOLE MIALAM ISC 31 SIERPNIA A ZMIENIL NA 29 PAZDZIERNIKA WIEC JAK TO TERAZ BEDZIE WYGLADALO????POPRZESUWA JA TERMINY EGZAMINOW CZY PO PROSTU PO ZDANIU WSZYSTKIEGO WYSLA NAS DO POLICJI NA SLUZBE A DOPIERO POZNIEJ NA SZKOLE POLICJI?????CY KTOS Z WAS SIE ORIENTUJE????BO JA JUZ SIE POGUBILAM

Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:21
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:08   #37
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Policja-komisja lekarska

Na pewno nie roześlą Was po jednostkach "na służbę" - to by się w ogóle nie kalkulowało, bo musieliby Wam płacić za samą "obecność". Będziecie po prostu czekali na wcielenie. Ja czekałam kilka miesięcy.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 19:46   #38
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

Szkoda!!! Ciekawe czemu to zostalo przesuniete.....u nas byly przypadki ze ci ktorzy jeszcze nie mieli wyznaczonego terminu szkoly lub czekali na swoja kolej byli poprzyjmowani do sluzby ....ale moze teraz jest inaczej????
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:50   #39
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

up up up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CZY NAPRAWDE AZ TAK MALO OSOB JEST ZAINTERESOWANYCH PRACA W POLICJI?????????
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:14   #40
anolka86
Przyczajenie
 
Avatar anolka86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Policja-komisja lekarska

A ja nadal czekam na wiadomość w sprawie komisji....ale cóż cierpliwość popłaca
anolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:52   #41
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

anolka 86 czekasz na komisje bo podobno policja nie ma kasy dla lekarzy ale ile w tym prawdy to nie wiem



ja czekam na two i tsf ale z cwiczeniami ciezko a biegi to juz w ogole porazka
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 09:22   #42
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska


Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:22
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:09   #43
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

dzisiaj zrobililam sobie prowizorke toru przeszkod na sprawnosciowke i powiem wam ze wcale nie jest tak latwo go przejsc jesli ktos ma slaba kondycje!!!! pierwszy raz po przebiegnieciu toru moj czas to tragedia bo 2 minuty i powiem wam ze naprawde sie staralam aby to szybko przebiegalo....najwiekszy problem mialam z manekinem aby go w ogole podniesc(byla to dziewczynka o wadze 30 kg robila za manekina skrzynie to pikus ale najwiecej problemu sprawil mi bieg wahadlowy .....nie mialam juz sily...ledwo wleklam nogami....no i nie wiem jak to bedzie z pilkami bo w szkole mieli tylko 2 kg wiec dorzucilam...plotki udalo mi sie przejsc w 5 sekund fikolki 9 a wahadlowy az 25 sekund tragedia kochani...musze sie ostro brac za treningi....jutro tez tam jade mam nadzieje ze bedzie lepiej...a moj mezus pokonal tor w 1.35 szok FACET TO FACET BUZIAKI I WYTRWALOSSCI ZYCZE ZWLASZCZA DZIEWUSZKOM

Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:24
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:10   #44
anolka86
Przyczajenie
 
Avatar anolka86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Policja-komisja lekarska

Trenuj, dasz radę... a co do komisji to fak nie ma kasy no i prezsuneli te lipcowe przyjęcia...
anolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 18:22   #45
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

my ćwiczymy i kujemy do egzaminów a Anulka ćwiczy cierpliwość
miłablondi ja wiem, że Ci się uda i zdasz napewno tę sprawnościówkę, ja jeszcze nie ćwiczyłam toru, ale bieganie coraz lepiej mi idzie i już mogę oddechy łapać :P od poniedziałku zaczynam mordęgę z piłą ale chyba nie bedzie tak żle w szkole rzucałam na 5 mam nadziję że do 1 sierpnia się wyrobię :d
renyyyyyyyyyyyyyy miłablondi ty już niedługo bedziesz to miała za sobą ech.... a ten tor to sama sobie zorganizowałaś czy byłas na hali ?? ja tez muszę jakąś prowizorkę sobie zbudować
a TWO jeszcze przygotowujecie się tylko z tych pytań co są na stonie komendy ?? tam jest ich 420?? czy coś wiecej ?? ustawa o Policji powinna byćw małym paluszku pewno

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

ISHTAR gdzie ty się podziewasz ???? kiedy masz exam ???
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:32   #46
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witaj unicue ...... Mam nadzieje ze zdam do 11 malo czasu ....... Powiem tak pytan jest chyba 670 jak sie nie myle ustawe o policji (oczywiscie z bazy pytan juz umiem, bezpieczenstwo publiczne takze wiec zostala mi tylko administracja ale w zwiazku z tym ze jest jej strasznie duzo....to tylko czytam mam nadzieje ze cos mi w glowie zostanie....

Jesli chodzi o tor przeszkod to wynajelam sale w szkole ....ale nie maja manekina ani 4 rzedow skrzyn tylko 2 wiec do tych 2 musze robic nawrot i jezcze raz przeskakiwac

kilka dni temu moje wyniki wygladaly tak
-pierwsze przebiegniecie 1,46
-drugie 1.44.78
jezcze slabo ale w porownaniu do tego co bylo postep jest

Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-02-23 o 00:26
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:38   #47
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

no to SUPER postępy są więc bedzie coraz lepiej ojej troche kasy Ci pójdzie na wynajem sali :/ ale czego się nie robi aby móc założyć mundur do 11 jest jeszcze kilka dni napewno opanujesz tor do perfekcji a co do pytań skąd tyle ?????????????????? <myśli> jeśli to nie byłby problem mogłabym prosić o taki zestawik na meila ?a jeśli masz odpowiedzi to będę dozgonnie wdzięczna !!!! adres wyśle na PR
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:02   #48
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
Witaj unicue ...... Mam nadzieje ze zdam do 11 malo czasu ....... Powiem tak pytan jest chyba 670 jak sie nie myle ustawe o policji (oczywiscie z bazy pytan juz umiem, bezpieczenstwo publiczne takze wiec zotala mi tylko administracja ale w zwiazku z tym ze jest jej strasznie duzo....to tylko czytam mam nadzieje ze cos mi w glowie zosstanie....

Jesli chodzi o tor przeszkod to wynajelam sszale w szkole 30 zl za godzine.....ale nie maja manekina ani 4 rzedow skrzyn tylko 2 wiec do tych 2 muze robic nawrot i jezcze raz przeskakiwac

kilka dni temu moje wyniki wygladaly tak
-pierwsze przebiegniecie 1,46
-drugie 1.44.78
jezcze slabo ale w porownaniu do tego co bylo postep jest

Nic się nie martw, ja przy pierwszej próbie ćwiczebnej miałam taki sam czas jak Ty, przy drugiej 1:36, a na egzaminie zeszłam do 1:31. Trzeba ćwiczeyć i jeszcze raz ćwiczyć.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:44   #49
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

dziewczyny musi byc oktylko wczoraj nadwyrezylam sciegno achillesa i okropnie boli a w sobote egzamin zla jestem bo nie moge cwiczyc nie wiem co robic jakie ewentualnie cwiczenia aby nie bolalo a zlapac jeszcze troche kondycji.......

unicue wyslalam ci .......mialam tylko taka baze pytan i odpowiedzi .......... troche brakuje buzka
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 18:47   #50
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

milablondi jestem wdzięczna !!!! mi też coś ostatnio kolano nawala i nici z biegów ale brzuszki jak najbardziej wiadomo Ćwiczyć i Ćwiczyć !!!!! kurde przez te egzaminy troszkę ciałka ubyło hehehe taka pociecha jakby co po niezaliczeniu sprawnościówki
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:25   #51
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

nozka przestaje bolecmezus kupil mi dobra masc ............ to dobrze bo coraz mniej czasu do egzaminow obym zdala buziaczki
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:14   #52
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

jak tam samopoczucie ??
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:29   #53
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

hej ....jestem zestresowana ze szok nie wiem czy dzis usne.......rano po 7 wyjezdzam ...egzamin mam o 11 buziaki....trzymajcie kciuki
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:18   #54
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

3mam kciuku UDA SIE NAPEWNO !!!!! I ZALICZYSZ SPRAWNOŚCIÓWKE NA MEDAL !!!!!
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:22   #55
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

nie udalo sie poleglam na manekinie wysunal mi sie z rak i zanim go podnioslam stracilam duzo sekund,dokonczylam tor ale nie zmiescilam sie w czasie....tylko 1 dziewczyna zdala
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:28   #56
unigue
Raczkowanie
 
Avatar unigue
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 60
Dot.: Policja-komisja lekarska

o kurde ale szkoda ..... <pocieszacz> bozhe ale jak to się stało ?? tyle ćwiczeń i wysiłku na marne ech......

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

nie wiem jakto się stało !!!!!to ja już czarno widzę moją sprawnościówkę jak to będzie... przecież milablondi tyle ćwiczyłaś i się nie udało .... no to nieźle .... a reszta jak poszła ??

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

nie wiem jakto się stało !!!!!to ja już czarno widzę moją sprawnościówkę jak to będzie... przecież milablondi tyle ćwiczyłaś i się nie udało .... no to nieźle .... a reszta jak poszła ??
unigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:17   #57
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

po prostu nie mialam prawdziwego manekina i nie mialam mozliwosci by na nim potrenowac a to wlasnie on mnie zalatwil.....jest strasznie ciezki,i nie wiedzialam jak go chwycic aby mi nie wypadl,stalo sie to czego ssie obawialam,wysunal mi sie z rak i stracilam mnostwo czasu,,,,,,gdyby nie to powinnam byla sie zmiescic w czasie ,,,szkoda ze sie nie udalo....bede czekala na poprawke....co do innych to wygladalo to tak ze tylko 1 dziewczyna zdala,reszta odpadla na pilkach lub na liniach ,2 udalo sie pokonac tor ale braklo czasu!!!! faceci ci silniejsi poradzili sobie z manekinem kilku sie z nim przewrocilo!!!
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:27   #58
anolka86
Przyczajenie
 
Avatar anolka86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Policja-komisja lekarska

Przykro mi, że sie nie powiodło...ja też za pierwszym razem poległam...co do manekina to mi było najlepiej jak go "przytuliłam" i miała go pionowo przed sobą...bo na łapanie go traci się za dużo czasu... Składaj odwołanie i walcz dalej...W dalszym ciągu trzymam kciuki
anolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:32   #59
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Policja-komisja lekarska

dzieki dziewczyny za wsparcie....buziaki

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

a jesli chodzi o inne elementy toru to poradzilam sobie bez problemu no moze troszke sil brakowalo mi na wahadlowy bo za wolno bieglam,ale plotki, fikolki ,pilki ,brzuszki byly ok..........dziewczyny przestroga dla was.....(nauczcie sie chwytac manekina bo to wazne i rzuty pilka bo na tym najwiecej nas odpada........niestet y
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:07   #60
karolinkaa0506
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: Policja-komisja lekarska

Hej dziewczyny ! jak sie ciesze,że znalazłam w miare ' swieży' wątek. Ja takze ubiegam sie o przyjęcie do słuzby
wczoraj byłam na rozmowie wstepnej i termin WTO i TSF dostałam na 8.8.09 w Szczytnie ! Któraś z Was składała do Radomia ?
karolinkaa0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 18:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.