Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 20:34   #61
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Cytat:
Napisane przez Rider Pokaż wiadomość
Przerażacie mnie dziewczyny! Szczególnie XXJUSTIXX! Ja byłam w salonie w Zielonej Górze. Jestem bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych ran, a cere mam dużo jaśniejszą. Idę do tej pani na jesień. Zapłaciłam 350zł za jeden zabieg, ale słowem: warto. Może to moja skóra, nie wiem, ale ani ja, ani moja mama nie miałyśmy problemów o jakich piszecie.
O jak super! A możesz powiedzieć coś więcej o tej pani doktror, jeśli możesz, to nawet adres, bo ja też jestem z okolic ZG, więc może się do niej wybiorę, skoro polecasz.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 04:19   #62
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

No i teraz się zdziwisz! Jest to salon "Gejsza" koło Jankiela (którego chyba nawet już nie ma). Nie pamiętam nazwiska i (nie wiem co na to dziewczyny) ona chyba nie jest lekarzem, chociaż nie wiem. A cerę ma taką, że... Marze o takiej i ona z koleżanką też z laserami szaleją
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 07:58   #63
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Dzięki, przejadę się tam i sprawdzę
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 08:41   #64
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Tylko pamiętaj nie teraz, bo słońce jest za ostre. Na jesień i później kup sobie krem z filtrem 50-60. Ja go nawet teraz używam żeby nowych naczynek nie nabyć.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:10   #65
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Wiem, wiem, filtruję się od maja avenką 50 + właśnie ze względu na te naczynka, bo wyczytałam na wizażu, że to konieczne szczególnie przy naczynkowej cerze. No i wiem, że lepiej takie zabiegi robić jesienią, może rzeczywiście poczekam
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:44   #66
kalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

ja sie znowu powtorze, ale tez bylam zadowolona ze skin laser studio... bylam u pani dr. lubelskiej i byla bardzo mila. jak ja usuwalam tam naczynka, to bolalo potwornie, ale bylo skuteczne,a teraz maja nowy laser, ktory jako pierwszy jest bezbolesny!gentle cos sie nazywa, ale zaluje, ze nie dotrwalam do tego momentu z moim usuwaniem a co do zepsutej skory-jest mnostwo przecwiskazan, ktorych moze nie przestrzegalas-ja nawet samoopalacza nie moglam uzywac, a o opalaniu zwyklym to podobno na pol roku chyba trzeba zapomniec!
kalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:50   #67
Spiderkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

dziewczyny zaglądacie tu? A miałyście opuchniete policzka po laserze?
Bo ja mam, dzis drugi dzień... Może PAn Doktor mi odpowie czy tak się może dziać po laserze? Czy może po botoksie bo miałam to i to. Obrzękniety początek policzka tużjak się kończy"cień" pod oczami.
Z góry dziękuję.
Spiderkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 10:22   #68
Forreve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Cytat:
Napisane przez loona3 Pokaż wiadomość
mialam juz zabiegi w 3ch gabinetach/po kilka zabiegow w kazdym/i nadal nie pozbylam sie naczynek.
CZego to jest wina??
Wybieram sie znow na zamykanie naczynek w Krakowie ale nie bardzo wiem który gabinet wybrac!Dwa wczesniejsze to totalna kleska! obiecuja wiele a zadnego efektu nie mam.
Czy moge poddac sie fotoodmladzaniu?-mam 25lat. bo poinformowano mnie ze to by bylo cos dla mnie/b.duzo naczynek na twarzy i piegi/ale ja juz sama nie wiem.
Prosze o rade!!!
Czym sie kierowac przy wyborze kolejnego gabientu??
Widocznie wybierasz gabinety kosmetyczne a nie np. chirurgii laserowej gdzie zabieg wykonuje lekarz i jest w stanie ocenić skuteczność terapii, wskazania i przeciwskazania. Są takie w Warszawie.
Forreve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:11   #69
Eristoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Chciałabym się pozbyć swoich uporczywych naczynek no ale piszecie ze po dwóch zabiegach nie macie efektów i naczynia dalej są Ja napalilam się na zamykanie ich laserem tylko ze oczekuje efektów. Teraz jestem skolowana

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Rider Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj nie teraz, bo słońce jest za ostre. Na jesień i później kup sobie krem z filtrem 50-60. Ja go nawet teraz używam żeby nowych naczynek nie nabyć.
No ńie ma jakiś specjalnych preparatów do skory naczynkowej? Ale nie mam tu na myśli tych z drogerii ale chodzi mi o coś naprawdę specjalistycznego polecanego przez lekarzy dermatologiczna lub lekarzy zajmujących się medycyna estetyczna
Eristoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:33   #70
Eristoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Nikt mi nie odpowiedział no cóż poczekam jeszcze trochę
A słyszał ktoś o preparatach marki xylogic? Dość sporo bladzilam po necie i wpadłam na ta linie
__________________
Fitness i basen
Moje nowe usta 11.04.12

Pozbyć się naczynek
Eristoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:13   #71
anjeea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Ja chodzę na zabiegi xylogic. Byłam już na pięciu. Zabieg rozpoczyna się od peelingu kawitacyjnego, następnie serum zostaje wprowadzenie przez ultradźwięki w głąb skóry. Na koniec maska algowa. Po zabiegu cera jest wyciszona, bledsza. Serum można sobie zakupić i stosować codziennie. Niestety kosztuje 180zł, ale mam nadzieje, że niebawem je zakupię i wtedy będę mogła coś więcej powiedzieć na temat tej marki.
anjeea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 17:01   #72
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Moja kosmetyczka wprowadziła niedawno tą linię do siebie do gabinetu i skusiłam się na nanoserum na naczynka i ... działa!

Miałam popękane naczynka tylko na płatkach nosa, ale na policzkach bardzo się rozszerzały i jakakolwiek zmiana temperatury powodowała, ze wyglądałam jak 'ruska baba'. Stosuję od 1,5 miesiąca i widzę zdecydowaną poprawę. Trochę na minus działa fakt, że serum wysusza skórę, więc warto zainwestować w dobry krem (ja kupiłam zestaw).

Jest faktycznie dość drogie, gdybym nie miała zaufania do kosmetyczki to pewnie by mi było szkoda tyle wydać, ale teraz myślę, ze warto.
Płaciłam w zestawie z kremem 209 zł (150 zł krem, 59 serum), a samo serum 120 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03821.jpg (11,2 KB, 23 załadowań)
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:28   #73
Beata_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Ja tam nie wierze, aby kosmetyki nawet specjalistyczne usunęły rumiećń albo widzoczne naczynak. To nie możlwie, bo to jednak jest głęboko pod skórą. Faktem jest, że kosmetyki ze specjalnymi obkurczającymi naczynka i ulastyczniającymi je skłądnikami jak np rutyna, miłorząb, czy inne pomagają w powstawaniu nowych, ale nie wyleczą całkowicie.
Jeśli chodzi o pierwszy post - domyślam się w czym problem. Wiele gabinetów pisze na stronach informacje, ze mają lasery, a okazuje się że ich urządzenia to paralasery - czyli "lasery" IPL = IPL nie jest laserem - to na początek, też zamyka naczynka, ale wolniej niż prawdziwy laser np diodowy i potzreba nawet ok 6-8 zabiegów. Sama właśnie taki błąd popełniłam ,a potem się dziwiłam, że nie ma efektów - poczytałam sporo na forum, poszłam do kilku dermatologów w innej sprawie, a przy okazji podpytałam o zabeig zamykania naczynek i usuwania rumienia. I wybrałam najpierw urządznei, o którym czytałam i słyszałam - od własnego źródła a nie z reklam!!! że jest dobre i sprawdzone - to było urządzenie Mediostar next i dopiero wiedząc że to urządzneie działa i jest laserem a nie IPL poszkałam gdzie je mają.
To co dziewczyna wyżej napisała - to jest paranoja i mętlik, że jak idziesz do gabinetu, to każdy Ci mówi co innego, bo doradzają tylko to co mają, albo proponują to na czym najwięcej zarobią. Przy IPL będziesz przychodzic do skótku, czyli 5-6 zabeigów. Warto najpierw zatem nie zdawać się na zabieg na tyym co mają dostępne tylko wybrać klinikę czy salon pod nasze potrzeby i nie liczyć, że kosmetyczka czy lekarz powiedzą nam żebyśmy poszli gdzie indziej, bo najlepszy byłby dla nas zabeig na X urządzeniu ,ale oni tego nie mają. Jesli mogę, to polecam laser - ja płaciłam za zabieg na mediostarze 350zł no i już po pierwszym zabiegu były efekty. MIałam malusie strupeczki, lekko zaróżowioną twarz przez kilka godzin i leciusieńką opuchliznę, ale wiedziałam, że to dobry znak, przy 2gim zabiegu było delikatneij i rumień ustał. Cały czas musze uważać i stosuję kremy do cery naczynkowej, ale nie mam już problemu z tymi pojedynczymi czerwonymi naczynkami pod nosem. W razie pytań - piszcie. P.S. Sprawdzajcie infoermacje o urządzeniach, bo nie jest tak ważne gdzie robicie zabeig ani kto to robi (ważne, by był wykwalifikowany, co też można sprawdzić w gabinecie) ale właśnie na czym Wam go robią. Jak mówią po prostu na laserze, to dopytajcie dokładnie na jakim i poczytajcie czy ludzie pozytywnie o nim piszą
Beata_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:40   #74
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Cytat:
Napisane przez Eristoff Pokaż wiadomość
Chciałabym się pozbyć swoich uporczywych naczynek no ale piszecie ze po dwóch zabiegach nie macie efektów i naczynia dalej są Ja napalilam się na zamykanie ich laserem tylko ze oczekuje efektów. Teraz jestem skolowana

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



No ńie ma jakiś specjalnych preparatów do skory naczynkowej? Ale nie mam tu na myśli tych z drogerii ale chodzi mi o coś naprawdę specjalistycznego polecanego przez lekarzy dermatologiczna lub lekarzy zajmujących się medycyna estetyczna
Eristoff wszystko zależy od tego jak bardzo rozszerzone masz naczynka i lekarz do tego powinien dostosować sposób naświetlania światłem. Może dlatego dziewczyny nie mają widocznych efektów, bo np. ktoś stosował u nich IPL na popękane naczynka, kiedy IPL działa skutecznie tylko na rumień. Poczytaj o tym sobie tu http://kobieta.interia.pl/uroda/news...zic,nId,768447 . Gwarantuje Ci, że jeśli pójdziesz do dobrego specjalisty to dobierze Ci odpowiednią laseroterapię do Twojego problemu,
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:34   #75
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Cudowna reklama, Karolino. 3 posty i 3 polecenia tego samego gabinetu.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:13   #76
KetsiO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

A ja uważam, że IPL to beznadzieja. Jak laser to medyczny, prawdziwy co kosmetolog/ lekarza powiedzą jaki to laser, nie nazwę, a rodzaj tzw. promienia wiązki. Diodowy, erbowy czy neodymowy itd to lasery prawdziwe !!!!
Mi pomóg Nd:Yag (neodymowo jagowy) i na naczynka i na rumień. Uważam, że lepiej wydać o 100/200 zł więcej a mieć 5-6 zab mniej
KetsiO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 10:19   #77
Nomada1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Ja miałam likwidowane naczynka i małe żylaki zabiegiem, który nazywa się skleroterapia i nie ma po nich śladu.
Zabieg robiłam w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.
Polecam.
Nomada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 09:48   #78
M0niszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Prawdopodobnie masz za słabe naczynia i powinnaś zmienić dietę, możliwe że już zawsze naczynka będą pękały. Z mojej strony moge powiedzieć Ci gdzie mi dobrze zamknęli naczynka i nie mam już nawrotów. http://bodycareclinic.pl/ to strona kliniki w której miałam zabieg, jak dobrze pamiętam to można konsultować się u nich przez stronę.
M0niszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 22:25   #79
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Ja też całe życie meczę się z naczynkami przez co dzieciństwie byłam wycofana i wstydliwa przez ciągłe pieczenie twarzy. W tym roku postanowiłam to zmienić i byłam na pierwszym zabiegu laserem cutera excel v. Spodziewałam się lepszych efektów, usunął pajączki na skrzydełkach nosa i parę na policzkach, ale wielki rumień nadal został. Bez kremu plus korektora zielonego podkładu nigdy nie wychodzę z domu. Nawet na siłownię chociaż jest to niezdrowe, ale bez niczego moja skóra jest okropnie czerwona. Jednak nie załamuję się i spóbuję następnego zabiegu. Lekarz wykonujący zabieg uprzedził mnie, że zazwyczaj zabieg trzeba powtarzać 2-3 razy. Do lata muszę to zwalczyć, żeby cieszyć się bardziej z pogody (oczywiście z filtrem 50+), ale bez tej ciągłej kilogramowej tapety
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 15:05   #80
Siwydym1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
naczynka

Witam serdecznie
Mam pytanie czy któraś z Pań była kiedyś na kleju tkankowym do zamykania naczyń na nogach? I czy wogóle w Rzeszowie coś takiego już jest?
Bardzo proszę o odpowiedz
Siwydym1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:42   #81
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Czytałam trochę na forum, ale nie widziałam tego zagadnienia, więc pisze.

Kiedyś, jak się jeszcze tym interesowałam, słyszałam, że zamykanie naczynek laserem itp. nieraz może działać na odwrót. Miał ktoś takie komplikacje ?? Z tego powodu, boję się spróbować, a naczynka mimo pielęgnacji coraz bardziej widoczne
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 13:27   #82
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Mi lekarka zniszczyła twarz i życie. Pojechalam na zabieg do Zielonej Gory zabieg miałam wykonywany przez pania dermatolog. Byl to moj piaty zabieg (wczesniej mialam gdzie indziej i nigdy nie mialam skutkow ubocznych, skusilam sie na nizsza cene. Wrocilam i plakalam do lusterka- ogromne krwiaki w miejscu gdzie byl laser. Twarz jak by mnie ktos fioletowym pisakiem popisal. Opuchlizna miesiac czasu. Ból, placz, poszlam do.neurologa okazalo sie ze mam poparzone nerwy twarzowe !!!! Lykalam na to psychotropy na padaczke a teraz jadę na hydroksyzynie ... minelo 5 miesiecy a ja wygladam jak bym pod pociag wpadla. Mam czerwone since pod oczami, krwiaki na kosciach policzkowych. Naczynka mi popekaly w trakcie zabiegu. Czuje niesamowity bol i ucisk. Po obrzeku zostaly mi dwa rogale na policzkach i w dalszym ciagu mam twarde gule na policzkach to nie chce zejsc . Sledztwo umorzone bo prokurator stwierdzil ze tak się może zdarzyc. Nikomu tego nie życzę, myślę o przeszczepie twarzy ;(

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Acha zabieg mialam wykonywany w Ald emedzie w Zg może chociaż jedną osobę uda mi się ustrzec, blagam wszedzie tylko nie tam !!!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

przez doktor pistrowska, ostrzegam !
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 01:02   #83
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Takie historie tutaj a ja za dwa tygodnie zapisałam się na zabieg zamykania naczynek laserem (mam 3 małe do usunięcia). Zapisałam się tam gdzie chodzę na depilację laserową i kurcze nawet się nie zapytałam jakim laserem będą robić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 09:51   #84
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Cytat:
Napisane przez filomena16 Pokaż wiadomość
Mi lekarka zniszczyła twarz i życie. Pojechalam na zabieg do Zielonej Gory zabieg miałam wykonywany przez pania dermatolog. Byl to moj piaty zabieg (wczesniej mialam gdzie indziej i nigdy nie mialam skutkow ubocznych, skusilam sie na nizsza cene. Wrocilam i plakalam do lusterka- ogromne krwiaki w miejscu gdzie byl laser. Twarz jak by mnie ktos fioletowym pisakiem popisal. Opuchlizna miesiac czasu. Ból, placz, poszlam do.neurologa okazalo sie ze mam poparzone nerwy twarzowe !!!! Lykalam na to psychotropy na padaczke a teraz jadę na hydroksyzynie ... minelo 5 miesiecy a ja wygladam jak bym pod pociag wpadla. Mam czerwone since pod oczami, krwiaki na kosciach policzkowych. Naczynka mi popekaly w trakcie zabiegu. Czuje niesamowity bol i ucisk. Po obrzeku zostaly mi dwa rogale na policzkach i w dalszym ciagu mam twarde gule na policzkach to nie chce zejsc . Sledztwo umorzone bo prokurator stwierdzil ze tak się może zdarzyc. Nikomu tego nie życzę, myślę o przeszczepie twarzy ;(

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Acha zabieg mialam wykonywany w Ald emedzie w Zg może chociaż jedną osobę uda mi się ustrzec, blagam wszedzie tylko nie tam !!!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

przez doktor pistrowska, ostrzegam !
Straszne.Myslalam o zamykaniu naczynek, ale teraz chyba sobie odpuszcze.Strasznie ci wspolczuje i ja bym chyba i tak wniosla pozew z powodztwa cywilnego.Dobry adwokat.Lekarze sa ubezpieczenia od takich przypadkow!!!po cos te ubezpieczenia sa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 14:10   #85
zonamajora
Przyczajenie
 
Avatar zonamajora
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Nie no t ahistoria to jakas masakryczna. U mnie nie bylo tak zle, a tez bylam na laserowym usuwaniu popekanych naczynek, dokladnie laser Varilite w Gdansku. Nic mnie nie bolalo, nie pieklo, wiec takie historie sa wstrzasajace i az zadziwiajace. Wspolczuje Ci bardzo.
zonamajora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 21:04   #86
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Bylam 2 tygodnie temu w innym gabinecie i jestem zdolowana, po tym zabiegu rowniez mialam mega zaczerwieniona twarz i lekka opuchlizne po paru dniach wszystko zeszło i nie widzę zadnego efektu. Chcialam usunac to, co mi ta lekarka zrobiła... ale chyba się nie da moze i nie popekaly mi tym razem naczynka w trakcie zabiegu no ale za 600 zl oczekiwalam efektu. Mam poprostu po tamtym felernym zabiegu takie pregi naczynek jedno obok drugiego i wyglada jak jedno wielkie naczynko. Parametry byly wysokie bo to czulam i nosa nie wychylilam tydzien z domu. Mimo to efekt zerowy a mi codziennie przybywa naczynek to wiatr,slonce itp jestem zalamana juz mi nie zalezy na calej twarzy gdzie mam tylko sam rumien tylko te pregi chcialabym usunac Czy ktoś się zna na tym ? A moze lekarz ustawil zle parametry? Czy to.moze ten laser mi nie sluzy ? Mialam laser Fotona (znowu) niewiem za dwa tygodnie pojade na Diolite i zdam relacje

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Acha i ten lekarz co mi teraz wykonywał zabieg tłumaczył się tym, że ja poprostu nie mogę mieć laserów na twarz. Ze mi przez usuwanie naczynek laserem pekaja nastepne naczynka. No to jak mam to usunac? Cos mi tu smierdzi i sie zastanawiam czy to nie zalezy od kompetencji i doswiadczenia i uczciwosci ? To po co mi robil zabieg skoro nie moge miec zabiegow. Paradoks jakis
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:24   #87
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Moze drogi, kupiony juz sprzet musi na siebie zarobic i zwrocic koszty zakupu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 11:42   #88
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

A może jakaś inna technologia niż laser? jest jeszcze chyba prąd i światło. Moja mama korzystała jakoś po 40 urodzinach z jednej z tych metod w jakimś gabinecie w Gdyni i po kilku latach wciąż ma gładką (jak na swój wiek) buzie. zaraz zapytam co to było - bonie przypominam sobie, żeby po zabiegu była aż tak pokiereszowana jak piszecie
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:19   #89
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Bardzo proszę o opinie osób, które miały IPL na trądzik rozowaty za miesiac mam miec IPL na rumień z tymże mam mnóstwo widocznych rozszerzonych naczynek o średnicy włosa może? Takie 0,8 mm o dlugosci milimetra... Czy Ipl może to pozamykac? Mam też tendencje do napadowego rumienia (pół dnia pali a pół dnia mam obkurczone te naczynka). Może niepotrzebnie zaczęłam z grubej rury na te dronniutkie naczynka ? Proszę o radę
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 13:28   #90
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dlaczego nie mogę pozbyć się naczynek (laserem)??

Od mojego ostatniego wpisu minął rok, więc napiszę Wam co udało mi się przez ten czas zrobić. Miałam 5 zabiegów laserem cutera excel v, koszt 500zł za jeden zabieg w renomowanej klinice. Widzę poprawę o 50% i nie tylko ja, znajomi również chwalą efekty. Wcześniej nigdy nie poszłabym nawet do sklepu bez makijażu przez rumień, a teraz zdarza mi się to często. Nie da się dokładnie oszacować potrzebnej ilości zabiegów, która zniweluje problem. Niestety trzeba raczej robić je co roku, ponieważ całkowicie nigdy nie uda się tego pozbyć i będą pękały koleje, ale warto poddać się terapii i dbać cały czas o swoją skórę. Ostatnio wróciłam z urlopu i wszyscy komentowali, że nawet się nie opaliłam, a ja używam 50+ na twarz i nie zamierzam narażać jej na promienie słoneczne i kolejne naczynka. Dziewczyny, jest nadzieja i dla Was, polecam laser cutera, z innymi nie miałam styczności i raczej po wcześniejszych postach nie będę z nimi ryzykować.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-26 21:41:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.