Reakcja twojego faceta na "nowe piersi" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 17:54   #1
landryna_
Przyczajenie
 
Avatar landryna_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Arrow

Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"


Witam wszystkich Bardzo nie podobaja mi się moje piersi, uwazam ze sa za małe. W przyszłosci być moze chcialbym je powiekszyc. Duzo czytałam na temat operacji powiekszania biustu i co do tego nie mam zadnych watpliwosc. Moj chlopak powiedział mi ze tez nie ma nic przeciwko temu zebym sobie zrobila ta operacje, jednak boje sie ze po takiej operacji nie spodobaja mu sie moje "nowe piersi" mimo jego zapewnien, gdzyz tak naprawde on niewie jak one beda wygladac i jakie beda w dotyku. Ja prawde mowiac tez sie obawiam tego ze beda wogle inne w dotyku niz naturalne piersi. Prosze o rade osoby które miały juz te operacje zeby podzieliły sie ze mna swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z tym jak ich "nowe piersi" zostały przyjete przez ich facetów.
landryna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:40   #2
Aneta1981
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1981
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Wiesz co zastanów sie dlaczego powodem jest to ze chcesz dla niego zrobić ten zabieg? Przeciez to twoje piersi i twoje życie. Nie chciałabym abyś potraktowała to jako obrazę, ale największą głupotą jest dla mnie zmiana swojego wizerunku, a zwłaszcza fizycznego dla kogoś innego a nie dla siebie i tylko siebie.
Aneta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:08   #3
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Talking Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Cytat:
Napisane przez Aneta1981
Wiesz co zastanów sie dlaczego powodem jest to ze chcesz dla niego zrobić ten zabieg? Przeciez to twoje piersi i twoje życie. Nie chciałabym abyś potraktowała to jako obrazę, ale największą głupotą jest dla mnie zmiana swojego wizerunku, a zwłaszcza fizycznego dla kogoś innego a nie dla siebie i tylko siebie.
Anetko, najpierw uwaznie czytaj posty, a potem sie na nie wypowiadaj. Inwektywy tutaj są kompletnie nie na miejscu (jeżeli gdziekolwiek są).Dziewczyna nie chce zmieniac wyglądu dla faceta tylko dla siebie, ma jedynie wątpliwości co do odbioru "nowej siebie" przez Jej mężczyznę. I to jest Jej problem. Ty chyba masz inny. (Bez urazy) A co do odbioru NOWEJ CIEBIE... . Jeżeli Twoje piersi są dla Ciebie powodem do dużego kompleksu i powoduja obniżenie wewętrznych wartości kobiecych, nie zastanawiaj się - po prostu to zrób. Z czasem docenisz swoja decyzję. Bo nie ma nic wspaniałego jak akceptacja samej siebie dla siebie. Mam prośbę, wybierz tylko dobrego fachowca, bo można sobie biedy napytać. Co do odczucia czy są sztuczne czy nie... dobrze zrobione i odp.dopasowany rozmiar nie mają prawa być w odczuciu że są sztuczne. W dotyku są bardziej jędrne i nie mają nic wspólnego z mitycznymi piłkami. Usadowione pod mięśniem piersiowym (klatki piersiowej) wyglądają uroczo,uwierz mi. Piszesz że Twój mężczyzna nie ma nic przeciwko temu byś poprawiła swój wygląd. To dobrze. Masz wsparcie. Niskie ukłony dla Twojego partnera.Jeżeli poprawisz swój wygląd, staniesz się bardziej atrakcyjna dla samej siebie, a tym samym bardziej kobieca i potwierdzająca swą atrakcyjność kobietę dla swojego mężczyzny. Nie patrz na te cyniczne i uszczypliwe uwagi że: nie warto, po co, dla niego? i parę innych płytkich argumentów. Jeżeli źle się czujesz z tym, zmien to i nie zastanawiaj się długo. Pamiętaj jedną bardzo wazną rzecz, jeżeli Ty sama będziesz się traktowała jako w pełni dowartościowana kobieta, inaczej będziesz patrzyła na siebie a tym samym będziesz bardziej zadowolona z życia. To działa, zwłaszcza wtedy kiedy przymierzasz bieliznę, lub jesteś w syt. te-ta -te ze swoim mężczyzną i bez problemowo traktujesz zapalone światło. Twój partner na początku pewnie będzie się obawiał dotyku, ale i tak Ty sama musisz przejść okres rekonwalescencji po zabiegu. Z czasem przyzwyczaicie się obydwojePozdrawiam cieplutko
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 09:43   #4
Aneta1981
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1981
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

post przeczytałam i chcę wytłumaczyć że nie warto patrzec na innych, ale tylko na sama siebie. jesli ma byc przeprowadzony zabiego to nie powinniśmy przejmować sie tym czy komus sie to spodoba czy nie skoro sami czujemy taka potrzebę! Zabieg jest dla nas i dla naszego lepszego samopoczucia.

Ja zrobiłam taki zabieg i nie pytałam o zdanie mojego partnera, poprostu powiedziałam że mam taka potrzebę i chce zrobić to dla siebie. Oczywiste jest dla mnie to że skoro mnie kocha to nadal bedzie mnie kochał, nawet jeśli zabieg by sie nie udał.
Aneta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:30   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

robisz to dla siebie czy dla niego?
odnosze wrazenie ze ty sama boisz sie tych nowych piersi.

jelsi facet wysyla swoja ukochana na taka operacje to jest kretynem i trzeba sszukac madrego.
moj kocha mnie taka jaka jestem i nie zgadza sie na operacje .
w koncu chce miec normalna naturalna kobiete a nie lalunie z ckm,nie jestem ideałem i gdybym chcial byc to musialabym poprawic wiel innych rzeczy.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 21:00   #6
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Pokażcie mi w którym miejscu dziewczyna mówi że robi to dla chlopaka?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:06   #7
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

O jo joj... dziewczyna sie pyta, jak zareagowal Wasz mezczyzna po op. plast. piersi na "nowy widok" a ta dyskusja sie toczy na inny temat.....
Nie dziwie sie, ze pyta, bo nasze samopoczucie jest wazne ale alceptacja najukochanszej osoby rowniez, zgadza sie??? Chyba zadna z nas nie chcialaby aby po ew. przeprowadzonym zabiegu nasz partner nabral do nas obrzydzenia...???
Nie odpowiem Ci na pytanie bo nie powiekszalam i nie zamierzam a po zgubieniu 10 kg rowniez niewiele mi zostalo.
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 09:09   #8
Aneta1981
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1981
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Jakie obrzydzenie? Jeśli takie miało by się pojawić to gdzie ta miłość. Jasne jest to że nie będzie żadnej negatywnej reakcji jeśli kocha!

Piersi po powiększeniu , po ok 3 m-cach są w dotyku naturalnie miękkie, nienaturalne jest to że kładąc się nie rozlewaja się na boki jak w przypadku naturalnych i w zwykłych stanikach bez usztywnień wyglaają tak jak niejedne powinny wyglądać w staniku z usztywnieniem. Blizny po czasie są niezaóważalne, dla oka laika.

Moja koleżanka spotykając się z facetami nie natrafiła jeszcze na takiego który by się skapnął ( nawet w łóżku ) że nie są naturalne, a wrecz przeciwnie słyszała teksty podobne do " jakie ty masz za***... cycuszki". Normalne że się skapnie każdy jeśli wpakujemy sobie wielkie balony jak Pamela, choć tu jeden zabieg tego nie zrobi ale wystarczy lekarzowi powiedzieć że chcemy aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i proporcjonalnie przy jednakowym największym efekcie i lekarz dobiera a my albo się zgadzamy albo nie. Także nie słuchajcie wywodów typu silikonów bym patykim nie dotknął bo to bzdura, przedewszystkim jesli nie powiesz to w życiu nie będzie wiedział.
Pozdrawiam!
Aneta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:35   #9
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Wypytaj Twojego Tż dokładnie co o tym sądzi. Ja kontrolnie spytałam mojego (bo mnie też myśli o powiększaniu piersi chodzą po głowie) i niestety powiedział, że czułby się nieswojo mając swiadomość, że dotyka silikonu, że bałby się mnie dotykać.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:50   #10
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

ja tez myślałam o operacji bo mam po pierwsze mały biust a po drugie nierówny liczę jednak na to że spotkam mężczyznę, który bedzie uwielbiał mój biust i zmieni mój sposób widzenia na niego ale ze mnie optymistka
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:14   #11
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Podobno mężczyźni uwielbiają każdy kobiecy biust, niezleżnie od jego wielkości. A miłość do kobiety jeszcze to uwielbienie potęguje!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 14:30   #12
landryna_
Przyczajenie
 
Avatar landryna_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Dzieki wszystkim za mile slówka Sylwia to powodzenia mam nadzieje ze znajdziesz faceta ktoremu bedzie sie podobał twoj biust
landryna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:41   #13
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Hmmm dziewczęta a możecie mi jeszcze powiedziec po jakim czasie piersi wygladają normalnie? Kiedy znika opuchlizna i slady po operacji?I jeszcze jak długo utrzymuje się ból, mam tez na mysli ból przy dotyku. Podobno po tygodniu mozna juz wrocic do codziennych zajęc.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 17:49   #14
Lola_Lolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Varsovie
Wiadomości: 12
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"


Edytowane przez Lola_Lolitka
Czas edycji: 2005-11-12 o 07:47 Powód: Ta sama..
Lola_Lolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:49   #15
Aneta1981
Przyczajenie
 
Avatar Aneta1981
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

piersi układaja się do pół roku, ale jestem 2,5 m-ca po zabiegu i dla mnie już są od miesiąca normalne, tzn napewno jeszcze to nie jest efekt końcowy ale juz jestem bardzo zadowolona. Blizny zagojone są już fajnie po niecałym miesiącu, natomiast jeśli chodzi o dotyk to już pozwalam nażeczonemu robić z nimi co chce bo mnie nie boli.
Aneta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:45   #16
monnia
Przyczajenie
 
Avatar monnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 11
GG do monnia
Smile Dot.: Reakcja twojego faceta na "nowe piersi"

Dzieki Anetko1981 za Twojego posta. Na prawde dal mi bardzo duzo! Mam wielki dylemat, gdyz mam zamiar zrobic sobie piersi. Po ciazy i porodzie sa w nie najlepszej kondycji Ciesze sie, ze znasz przyklad kobitki, ktora jest zadowolona w 100% ze swojego biustu. To dla mnie duze wsparcie w mojej decyzji- mojemu mezowi podobaja sie moje piersi. Wprawdzie stwierdzil, ze podobaja mu sie jedrne piersi i nie przeszkadzaja silikony- to nigdy mnie nie naciskal o korekte...

Buziaki i jeszcze raz dzieeeki
__________________
monnia
monnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.