Boyzilian ? męska depilacja intymna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 22:42   #31
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Miałam tę nieprzyjemność obcować z wydepilowanym facetem. Facet bez włosów na klacie, w dodatku wydepilowany "na dole". Dla mnie porażka. Dla mnie mężczyzna z włosami na klacie i brzuchu jest tysiąc razy bardziej męski. Także Twoja teoria się nie sprawdza.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:11   #32
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
No wreszcie! Może Panowie w tym kraju w końcu zaczną o siebie dbać a nie omijać te tematy szerokim łukiem , ukrywając się pod tekstem "to nie męskie". Co włosy na ciele mają wspólnego z męskością? Są brzydkie, nieestetyczne i nieprzyjemne. Kobiety naturalnie tez mają włosy na nogach, pod pachami i w miejscach intymnych a jakoś nikt nie mówi , nie depilujmy się , bo to "kobiece"!
Cytat:
Napisane przez Goska_88 Pokaż wiadomość
może niewiele z Was dziewczyn miało okazję "obcować" z mężczyzną który tu i ówdzie jest kompletnie łysy, ale te które miały tę przyjemność i mają porównanie z zarośniętym facetem to zdecydowanie wolały/wolą tych "łysych" wystarczy zapytać się pierwszego lepszego faceta czy woli aby kobieta była wydepilowana czy zarośnięta i 99/100 facetów odpowie że woli kiedy kobieta jest "tam" wydepilowana, to samo tyczy się Nas kobiet odnośnie mężczyzn i to nie jest kwestia męskości wręcz skusiłabym się na stwierdzeniem, że prawdziwi faceci o siebie dbają w końcu mamy równouprawnienie Depilujcie sobie Panowie co tylko chcecie , nie ujmuje to Waszej męskości, wręcz przeciwnie
true story
nie wiem, co jest podniecającego w dżungli, która łaskocze /drapie, sprzyja poceniu się i wiadomym zapachom... w dodatku IMHO jest obleśna. TAM także. no ale co kto lubi
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 18:38   #33
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Ten kosmetyczny taliban zaczyna się już robić nudny.
Jest zasadnicza różnica między przycięciem włosów a ich zupełnym usunięciem. Włosy w okolicach intymnych mają swoje zadanie i wiązanie ich jedynie z aspektem ładne/nieładne jest tak samo trafne jak pytanie po co nam paznokcie.
Tylko zaczyna się lato, tabuny kobiet się depilują, woskują a potem w ciągu dwóch tygodni ginekolog z gabinetu wyjść nie może bo infekcja goni infekcję.
Ergo - depilacja swoją droga, ale jeśli ktoś przestrzega podstawowych zasad higieny to ani nie będzie miał problemu z zapachem ani z infekcjami.
No ale pranie odzieży i mycie się w naszym kraju to wciąż faux pas
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:51   #34
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Bardzo ciekawy trend. Może wreszcie zacznie się wymagać więcej od panów w kwestiach urody i dbania o siebie. Jak seks to tylko z wydepilowanym !
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:54   #35
fitmagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Coraz więcej Panów się depiluje i to jest to! Bardzo mi się to podoba. Panowie tak trzymać!
fitmagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 14:17   #36
joda524
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Lubię różnorodność i lubię uległość mężczyzn. Co to znaczy? Że czasami rzeczywiście wolę owłosienie u mężczyzny tu i tam, ale... wymagam, żeby mój facet był gotowy m.in. na całościową depilację. W praktyce czasami jest owłosiony a czasami gładki i mam różnie w zależności od tego co mi się podoba akurat bardziej. Różnorodność jest podniecająca.

Z tych "bozylianów" jeszcze nie korzystał, ale może kiedyś.

Edytowane przez joda524
Czas edycji: 2014-04-27 o 14:19
joda524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:55   #37
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Ja nie jestem zwolenniczką męskiej depilacji. Facet to ma być facet. Czysty i pachnący, ale męski. Zarost normalnie występujący u mężczyzn uważam za męski i nie chciałabym, aby mój facet miał łysą klatę, czy klejnoty.
Moja znajoma ma takie powiedzenie na facetów, którzy są maminsynkami:
"ogolić jaja i do przedszkola". Coś w tym jest
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:24   #38
manimani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Boyzilian ? męska depilacja intymna

Wielu facetom taki zabieg "ratuje życie". Mój np uprawia sporty wyczynowe, i sam się często depiluje (może nie aż TAK dokładnie ze względów higienicznych, bycie zarośniętym od góry do dołu i wysiłek fizyczny, pot itd to wszystko razem masakra...
manimani jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 21:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.