Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 07:33   #631
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, depilator tylko na łydki. Chodzi mi jednak bardziej o ból, czy jest duży, ponieważ tego się troszkę obawiam
Depilacja laserowa bikini była dla mnie bez porównania bardziej bolesna niż depilator na łydki. Gdybym stosowała depilator czy wosk na bikini, pewnie byłabym bardziej przyzwyczajona do bólu. Bolało bardzo, ale nie aż tak, bym następnym razem planowała kupić maść znieczulającą. Zaciskałam zęby, miarowo oddychałam, to był upalny dzień, klimatyzator wiał prosto na moje krocze i celowo prosiłam o jego nie wyłączanie Były momenty, gdy myślałam, że przerwę zabieg. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale również po zabiegu mnie bardzo bolało. Ale jak pomyślisz o efektach, o braku wiecznych podrażnień od maszynki, o wygodzie, to zaciskasz zęby i dajesz radę
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:06   #632
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa bikini była dla mnie bez porównania bardziej bolesna niż depilator na łydki. Gdybym stosowała depilator czy wosk na bikini, pewnie byłabym bardziej przyzwyczajona do bólu. Bolało bardzo, ale nie aż tak, bym następnym razem planowała kupić maść znieczulającą. Zaciskałam zęby, miarowo oddychałam, to był upalny dzień, klimatyzator wiał prosto na moje krocze i celowo prosiłam o jego nie wyłączanie Były momenty, gdy myślałam, że przerwę zabieg. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale również po zabiegu mnie bardzo bolało. Ale jak pomyślisz o efektach, o braku wiecznych podrażnień od maszynki, o wygodzie, to zaciskasz zęby i dajesz radę

Ja to w ogóle jestem ewenementem, ponieważ do niedawna żyłam w przeświadczeniu, że boli jedynie depilacja woskiem, a laserem to już nie - naiwna co
Natomiast ostatnio moja kosmetyczka zwróciła mi uwagę na nowe urządzenie, które obecnie jest na rynku I2PL Elipse, różniące się od IPL między innymi, że depilacja jest mniej bolesna i bardziej dokładna. I faktycznie coś w tym jest, bo depilacje nie są dla mnie już momentem mocnego zaciskania zębów :P
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 10:08   #633
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, jak wygląda się idąc na kolejny zabieg depilacji bikini ? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Czy ma się włoski ? Ile ? Czy to wygląda tak, że są puste miejsca bez włosów ?Czy wyglądają inaczej niż zwykle (np. niektóre są jaśniejsze ) ? Czy jak odrastają jaśniejsze to światło lasera je wychwyci ?

I jeszcze jedno: czy można depilować podczas "okresu" czy lepiej przesunąć zabieg ?

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-09-20 o 10:33
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:10   #634
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wygląda się idąc na kolejny zabieg depilacji bikini ? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Czy ma się włoski ? Ile ? Czy to wygląda tak, że są puste miejsca bez włosów ?Czy wyglądają inaczej niż zwykle (np. niektóre są jaśniejsze ) ? Czy jak odrastają jaśniejsze to światło lasera je wychwyci ?

I jeszcze jedno: czy można depilować podczas "okresu" czy lepiej przesunąć zabieg ?
wygląd włosów zależy od odstępów miedzy zabiegami,njczęściej sa to kiełkujące się włoski.struktura jest cieńsza i jaśniejsza,ale to zawsze ciemny włos(blondynek niedepilują ).
w trakcie okresu ból bardziej odczuwalny,bo zmienia się próg bólu.
jesli masz możliwość to przesuń zabieg
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:41   #635
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:11   #636
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
Ja mam zaburzenia hormonalne, jestem po 1 zabiegu depilacji twarzy. Jeśli bierzesz leki na zaburzenia, powodzenie zabiegów jest spore.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:33   #637
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
A jakiego rodzaju zaburzenia hormonalne u Ciebie zdiagnozowano?
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 19:33   #638
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam zespół androgenny.
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:05   #639
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Mam zespół androgenny.
Ale masz/miałaś nadmierne owłosienie? Lub takie występujące w nietypowych miejscach?

Pytam, bo sama też mam problemy hormonalne, ale w żaden sposób nie przejawiające się w nadmiernym/nietypowym owłosieniu i lekarz powiedział, że na pewno będę zadowolona z efektów depilacji laserowej łydek...
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:03   #640
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
laser nie powoduje wzrostu włosa,ale jego zanik.to hormony sa winne za nadmiar ,a nie laser
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:16   #641
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez catiens Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
Dziewczyny, ja do sprawy podeszłam w ten sposób - zanim zdecydowałam się na konkretny salon, najpierw poczytałam trochę tutaj, potem zadzwoniłam do dystrybutora LS i zaczęłam szukać miejsca dla siebie. W Warszawie chodzę do depiclinic, podejście mają super tak jak w tym salonie w Katowicach, o którym pisze cetiens - co prawda nie mają zamiaru ogłaszać się na zakupach grupowych, mówiąc że nie da się połączyć dobrej ceny z super jakością i ja to rozumiem, otrzymałam u nich dobry rabat i jestem happy ceny mają bardzo atrakcyjne, trochę wychodzi drożej niż zakupy grupowe ale obsługa i co najważniejsze efekty są bardzo zadowalające, włosy pod pachami mam tak przesiane że jestem w szoku. A od strony ekonomicznej, bo tym się zawodowo zajmuję to nie zawsze tanie zakupy wychodzą na dobre, bo kupując np 3 kupony zapłacisz więcej niż jedna wizyta w gabinecie a efekt lepszy i tylko po jednym zabiegu.
Dziewczyny szkoda waszej kasy i cierpliwości - znajdźcie sobie dobry salon i nie ufajcie tanim super okazjom bo to się później zemści.
W pierwszym numerze miesięcznika Happy był fajny artykuł o depilacji, w którym notabene porady eksperckiej udzielała pani która wykonuje zabiegi w salonie do którego chodzę - skan tego artykułu znajdziecie na Facebook fanpage tego gabinetu.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Dziewczyny, chciałam się zapytać was o radę.

Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-09-21 o 09:09
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 09:22   #642
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
po pierwsze, to jakkolwiek pesymistycznie nie zabrzmie, ale ja bym pod konkretnego faceta obszaru depilacji nie ustawiala, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze fryzurka, nie ten facet, bedzie z Toba do konca zycia. po drugie - co do wyboldowanego - a skad my to mamy wiedziec, skoro Ty sama nie jestes pewna?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-21 o 09:23
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:55   #643
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
po pierwsze, to jakkolwiek pesymistycznie nie zabrzmie, ale ja bym pod konkretnego faceta obszaru depilacji nie ustawiala, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze fryzurka, nie ten facet, bedzie z Toba do konca zycia. po drugie - co do wyboldowanego - a skad my to mamy wiedziec, skoro Ty sama nie jestes pewna?
Właśnie o to chodzi żebym ja się z tym dobrze czuła, tak na zero to ja już dzieckiem byłam. Bikini robię sobie na 100% i zostawię sobie fryzurkę
Za tydzień wizyta (pachy + bikini)
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:36   #644
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość

Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
trochę dziwne podejście do sprawy.
nigdy niczego nie rób dla faceta,bo faceta możesz zmienić,a pewnych rzeczy już nie cofniesz.
co zrobisz jeśli trafisz na miłośnika buszu,będziesz przeszczepiać?
to głupota.
zrób tak jak uwazasz,a oni musza się dostosować

ja zostawiłam sobie paseczek / trójkącik i zawsze moge go zgolić,przyciąć ,lub zapuścić (jak to brzmi)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:46   #645
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Dziewczyny, chciałam się zapytać was o radę.

Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
tez mialam taki dylemat. generalnie jestem jeszcze w trakcie depilacji bikini (2 zabiegi, w pazdzierniku 3). zdecydowalam sie na calkowite bikini, nie zostawilam paska. moz kiedys bede zalowac, nie wiem. ale nie podobaja mi sie tam wlosy i tyle.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:28   #646
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ale masz/miałaś nadmierne owłosienie? Lub takie występujące w nietypowych miejscach?

Pytam, bo sama też mam problemy hormonalne, ale w żaden sposób nie przejawiające się w nadmiernym/nietypowym owłosieniu i lekarz powiedział, że na pewno będę zadowolona z efektów depilacji laserowej łydek...
Nadmierne raczej nie. Jestem brunetką więc nigdy nie uważałam mojego owłosienia za objaw jakiejś choroby, ale niestety z czasem zaczęły pojawiać się włoski w miejscach, gdzie nie powinno ich być. Ale robiłam depilację łydek, gdzie włosy miałam normalne z tym, że po używaniu depilatora dostałam zapalenia mieszków włosowych i przez długi czas się z tym męczyłam, a miałam dość maszynek jednorazowych dlatego zdecydowałam się na laser.
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 23:05   #647
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Nadmierne raczej nie. Jestem brunetką więc nigdy nie uważałam mojego owłosienia za objaw jakiejś choroby, ale niestety z czasem zaczęły pojawiać się włoski w miejscach, gdzie nie powinno ich być.
O to mi chodziło Wygląda to na coś w stylu hirsutyzmu.

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Ale robiłam depilację łydek, gdzie włosy miałam normalne z tym, że po używaniu depilatora dostałam zapalenia mieszków włosowych i przez długi czas się z tym męczyłam, a miałam dość maszynek jednorazowych dlatego zdecydowałam się na laser.
Też z tego powodu podjęłam decyzję o depilacji laserowej.


A co do Twojego wcześniejszego pytania - nie jestem lekarzem, ale ze względu na własne zawirowania hormonalne sporo o tym czytam i wydaje mi się, że dopóki bierzesz leki depilacja będzie skuteczna, ale jeśli w którymś momencie byś je odstawiła lub przestałyby działać, to włosy mogłyby zacząć odrastać...
Wydaje mi się, że depilacja może być skuteczna wtedy, gdy uda Ci się zupełnie zaleczyć swoje problemy hormonalne, czyli że nawet bez brania leków będzie OK. Oczywiście pod warunkiem, że te problemy kwalifikują się wyleczenia, a nie zaleczania.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 13:12   #648
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że dopóki bierzesz leki depilacja będzie skuteczna, ale jeśli w którymś momencie byś je odstawiła lub przestałyby działać, to włosy mogłyby zacząć odrastać...
Wydaje mi się, że depilacja może być skuteczna wtedy, gdy uda Ci się zupełnie zaleczyć swoje problemy hormonalne, czyli że nawet bez brania leków będzie OK. Oczywiście pod warunkiem, że te problemy kwalifikują się wyleczenia, a nie zaleczania.

laser raz na zawsze niszczy cebulkę,ale włosy będa pojawiac się w innych miejscach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:22   #649
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

laser raz na zawsze niszczy cebulkę,ale włosy będa pojawiac się w innych miejscach
Nie, jeśli owłosienie - np. jego gęstość - jest spowodowana problemami hormonalnymi, to po odstawieniu leków, włosy mogą wrócić, nawet mimo depilacji laserowej.

Swego czasu brałam lek, który stosowany jest również przy hirsutyzmie - ja miałam przepisany na coś zupełnie innego.
Po około 3 miesiącach zauważyłam, że na bikini i pod pachami mam spore łyse miejsca.
Hormony zawarte w tym leku były tak silne, że włosy pod pachami i bikini zaczęły mi się wyraźnie przerzedzać.
Oczywiście po odstawieniu leku, po kilku tygodniach wszystko wróciło do normy.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 16:41   #650
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
Przy pierwszym zabiegu kazałam pozostawić sobie paseczek jednak jak szłam na drugi zażyczyłam sobie usunięcie go. Jakoś irytują mnie włosy tam, wolę być gładziutka i miła w dotyku. Miałam wrażenie, że ten pasek psuje całokształt
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 17:30   #651
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Nie, jeśli owłosienie - np. jego gęstość - jest spowodowana problemami hormonalnymi, to po odstawieniu leków, włosy mogą wrócić, nawet mimo depilacji laserowej.
To prawda niestety Ja mam zdiagnozowany hirsutyzm i dopiero po 9 mies. leczenia zdecydowałam się na laser, pomimo że i tak trzeba liczyć się z prawdopodobieństwem odrostu. Ale szanse na pozbycie się owłosienia są
Jaki lek brałaś, jeśli można zapytać?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:45   #652
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
To prawda niestety Ja mam zdiagnozowany hirsutyzm i dopiero po 9 mies. leczenia zdecydowałam się na laser, pomimo że i tak trzeba liczyć się z prawdopodobieństwem odrostu. Ale szanse na pozbycie się owłosienia są
Jaki lek brałaś, jeśli można zapytać?
ja brałam androkur,przestałam prawie 2 lata temu i włosy nie odrosły tam,gdzie były depilowane
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:54   #653
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Niedługo mam wizytę w poradni, w której się leczę i na pewno spytam o to owłosienie. Na poprzednich wizytach oczywiście wspominałam o tych problemach z owłosieniem, lekarz to sobie zapisał, ale oczywiście nie oglądał. A na moje pytanie o laser odpowiedział, że teraz powinno zadziałać, ale gdybym zaszła w ciąże (zmiany hormonalne) włosy mogą częściowo odrosnąć.
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:57   #654
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja brałam androkur,przestałam prawie 2 lata temu i włosy nie odrosły tam,gdzie były depilowane
To brzmi pocieszająco A obecnie hormony masz w normie?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:59   #655
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
To brzmi pocieszająco A obecnie hormony masz w normie?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 14:22   #656
doderic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Przy pierwszym zabiegu kazałam pozostawić sobie paseczek jednak jak szłam na drugi zażyczyłam sobie usunięcie go. Jakoś irytują mnie włosy tam, wolę być gładziutka i miła w dotyku. Miałam wrażenie, że ten pasek psuje całokształt

ja jakoś od samego początku nie byłam przekonana do jakiegokolwiek kształtu, więc od razu wzięłam na gładko. Ale co ważne, biorąc pod uwagę, że to depilacja okolic bikini jest bolesna... odkładałam ją zawsze na inny czas - bo niestety mam bardzo niski próg bólu :S.
No ale temat nie dawał mi spokoju i zdecydowałam się w momencie gdy usłyszałam, że nowy IPL - I2PL Elipse jest o wiele mniej bolesny niż zwykły + jest dokładniejszy stwierdziła, że nie ma co odkładać no i się zdecydowałam z tego co wiem nie każdy salon jeszcze ma to urządzenie, ale lepsze powinny mieć trzeba pytać, bo warto!
doderic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:16   #657
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doderic Pokaż wiadomość
ja jakoś od samego początku nie byłam przekonana do jakiegokolwiek kształtu, więc od razu wzięłam na gładko. Ale co ważne, biorąc pod uwagę, że to depilacja okolic bikini jest bolesna... odkładałam ją zawsze na inny czas - bo niestety mam bardzo niski próg bólu :S.
No ale temat nie dawał mi spokoju i zdecydowałam się w momencie gdy usłyszałam, że nowy IPL - I2PL Elipse jest o wiele mniej bolesny niż zwykły + jest dokładniejszy stwierdziła, że nie ma co odkładać no i się zdecydowałam z tego co wiem nie każdy salon jeszcze ma to urządzenie, ale lepsze powinny mieć trzeba pytać, bo warto!
mnie cały czas przeraża to IPL ,choćby nie wiem jaki wymyślili dodatek RF,czy I2pl t dla mnie zawsze zostanie ipl-em (światełkiem),który nie usuwa włosów na stałe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:34   #658
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mnie cały czas przeraża to IPL ,choćby nie wiem jaki wymyślili dodatek RF,czy I2pl t dla mnie zawsze zostanie ipl-em (światełkiem),który nie usuwa włosów na stałe
Szkoda, że w TV mieszają kobietą w głowach We wczorajszym odcinku "Sekrety chirurgii" na TVN Style fotodepilacja została przedstawiona jako bardzo skuteczna metoda całkowitego usuwania włosów
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:23   #659
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
To prawda niestety Ja mam zdiagnozowany hirsutyzm i dopiero po 9 mies. leczenia zdecydowałam się na laser, pomimo że i tak trzeba liczyć się z prawdopodobieństwem odrostu. Ale szanse na pozbycie się owłosienia są
Jaki lek brałaś, jeśli można zapytać?
Brałam Verospiron - 50 mg.

Sama lekarka była zdziwiona, że miałam taki "efekt uboczny" brania tego leku, bo zazwyczaj jest to przede wszystkim spadek wagi.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:31   #660
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Brałam Verospiron - 50 mg.

Sama lekarka była zdziwiona, że miałam taki "efekt uboczny" brania tego leku, bo zazwyczaj jest to przede wszystkim spadek wagi.
Ja biorę obecnie Spironol (to jest to samo), w takiej samej dawce. Spadek wagi? Pierwsze słyszę, u mnie miał tylko hormony obniżyć
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.