Pierwsze użycie depilatora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 16:40   #1
kate777111
Przyczajenie
 
Avatar kate777111
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4

Pierwsze użycie depilatora


Dziewczyny dziś pierwszy raz użyłam depilatora Braun, udało mi się tylko łydki (jak na 1 raz to chyba nieźle?) jednak depilator nie usunął wszystkich włosków :/ Czy to normalne , czy może ja coś robię źle ?
kate777111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 15:14   #2
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

normalne niestety, idealnie gładkie to chwyt reklamowy mam jeden z najnowszych i najdroższych na rynku a i tak nie wszystkie chwyta.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:35   #3
kate777111
Przyczajenie
 
Avatar kate777111
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

właśnie ja mam braun silk epil z nakładką masującą i nie złapało mi połowy,poprawiałam 2 razy X.x
kate777111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:23   #4
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

ja mam chyba ten sam (to ten co mozna tez w wodzie?) i musze generalnie walczyc długo, zeby zlapał wszystkie a i tak takie mikro zostaja, bo malutkich nie chwyta.. a byl mega drogi, wiec taki chyba urok depilatorów.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:48   #5
celine9987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Jeśli można to i jak się dołączę, bo mam mały problem.Depilator silk epil 7
Wet&Dry, użyłam go pare dni temu, nie powiem bo bolało bardzo (na sucho, we wodzie też próbowałam ale nie czułam różnicy), tylko zdziwił mnie fakt że po kilku dniach (2-3?) widać już włoski.Wczoraj spróbowałam jeszcze raz i miałam wrażenie, że nie łapie wszystkich (chodzi o to że musiałam kilka razy jeździć w tym samym miejscu) i znów widać czarne kropki.Nie wiem czy ja źle coś robię, może ktoś coś podpowie bo to mój pierwszy depilator.Dodaje zdjęcie i nakładki do niego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6887.jpg (96,2 KB, 60 załadowań)
celine9987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:52   #6
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

u mnie tak samo, a robie wszystko dobrze.. niestety, cudów nie ma i nawet najlepszy depilator nie złapie wszystkich włosków jesli sa baaardzo krotkie. U blondynek tego nie widac, u brunetek juz niestety mocno.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:46   #7
Panna_znakzapytania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 77
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Dziewczyny, czy Wam też włoski tak okropnie wrastają po depilatorze?
Panna_znakzapytania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 14:09   #8
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

tak .
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:12   #9
Mimka92
Przyczajenie
 
Avatar Mimka92
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Podlasie ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

A u mnie ładnie je wyrywa. Może spróbuj po gorącej kąpieli?? Ja nie mam z tym problemu. U mnie sprawdził się rewelacyjnie.

A czy pierwszy raz używasz depilatora? Bo ja wcześniej goliłam się tylko maszynką do golenia i włoski były tak grube, że w niektórych miejscach one zostały, ale tragedii nie było. Już za drugim razem było o niebo lepiej. teraz cieszę się gładkimi nóżkami i pachami
Mimka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:26   #10
kate777111
Przyczajenie
 
Avatar kate777111
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez Mimka92 Pokaż wiadomość
A u mnie ładnie je wyrywa. Może spróbuj po gorącej kąpieli?? Ja nie mam z tym problemu. U mnie sprawdził się rewelacyjnie.

A czy pierwszy raz używasz depilatora? Bo ja wcześniej goliłam się tylko maszynką do golenia i włoski były tak grube, że w niektórych miejscach one zostały, ale tragedii nie było. Już za drugim razem było o niebo lepiej. teraz cieszę się gładkimi nóżkami i pachami
tak,wcześniej goliłam się tylko maszynką więc może to też sprawka tego
kate777111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:38   #11
Jainapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Mam ten sam depilator. Myślałam, że jak taki drogi i zachwalany to będę miała spokój wreszcie. Niestety się przeliczyłam. U mnie używanie depilatora to masakra. Włoski wrastają okropnie, nogi mam zniszczone bardzo, nie chwyta bardzo wielu, łamie zamiast wyrywać, zostawia kropki... I bardzo szybko rosną nowe. Okropieństwo. W efekcie nie mam szans założyć krótkich spodni.
Jainapl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 10:07   #12
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Przy pierwszym użyciu zawsze boli ale potem jest już lepiej. No i niestety to nie jest prawda, że nogi będą idealnie gładkie przez miesiąc.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:35   #13
paulaa23
Przyczajenie
 
Avatar paulaa23
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
GG do paulaa23 Send a message via Skype™ to paulaa23
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Kobietki wiec jak z tym depilatorem? który polecacie dla poczatkujacych? zastanawiam sie nad kupnem,ale jest tego tyle ze nie mam pojecia na co sie zdecydowac i zeby "w miare" nie bolało :p
paulaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 14:25   #14
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez Jainapl Pokaż wiadomość
Mam ten sam depilator. Myślałam, że jak taki drogi i zachwalany to będę miała spokój wreszcie. Niestety się przeliczyłam. U mnie używanie depilatora to masakra. Włoski wrastają okropnie, nogi mam zniszczone bardzo, nie chwyta bardzo wielu, łamie zamiast wyrywać, zostawia kropki... I bardzo szybko rosną nowe. Okropieństwo. W efekcie nie mam szans założyć krótkich spodni.
U mnie to samo. Miałam wczesniej depilator innej firmy i było to samo. Chyba "taka uroda" niektórych kobiet. Mi pomaga jak depiluje po goracej kapieli + raz w tygodniu staram sie robic peeling i on duzo daje, ale ostatnio sie ograniczam bo z kolei od peelingu opalenizna blednie
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 15:27   #15
multipanterka
Przyczajenie
 
Avatar multipanterka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Ja mam też ten depilator. Oczywiście zgłaszałam się do testów na wizażu, ale nie zostałam wybrana, niestety. W końcu, z uwagi na to, że i tak mi się on wcześniej podobał zdecydowałam się kupić.

Wcześniej wieeele lat temu miałam depilator starej generacji i pamiętam, że używanie go to była męczarnia. Tym urządzeniem Brauna jestem mile zaskoczona. Ja bez problemu depiluje nogi. Wiadomo, że ból jest, w końcu to depilator, ale uważam, że nie ma tragedii. Używam go na sucho i ból jest do zniesienia.
Jedyny minus dotyczy golarki - pod pachami ok, sprawnie działa, ale w miejscu intymnym ( wiadomo jakim ) niestety nie daje rady.

Mam też pytanie nie na temat a mianowicie w jaki sposób są wybierane osoby do testów produktów na wizażu? Bo ja się zgłaszam i jeden raz dostałam - podpaski a resztę się nigdy nie zakwalifikowałam. Co decyduje ? Bo ja loguje się codziennie, zamieszczam recenzje produktów, dodałam kilka nowych produktów i nie przynosi to żadnych rezultatów.
multipanterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 16:23   #16
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

obstawiam że osoby są wybierane losowo ..
a jak u Ciebie z wrastaniem włosków po nim?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 08:06   #17
gwiazdkaa21
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdkaa21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 17
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

B

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gwiazdkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:16   #18
multipanterka
Przyczajenie
 
Avatar multipanterka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Trudno mi jest powiedzieć odnośnie wrastania włosów bo ja go używam dopiero ponad dwa tygodnie a to chyba będzie wiadomo za jakiś czas. Narazie nic niepokojącego nie zauważyłam i jestem zadowolona z niego. Fajna sprawa ze szczoteczką do twarzy - miła skóra jest po niej.
multipanterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:37   #19
Nadzieja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Pierwszy raz bywa trudny.
Nie dość, że bolesny to jeszcze wszystkich włosków nie sposób usunąć. Z resztą raczej nigdy się wszystkich nie usunie, ale za pierwszym razem najwięcej zostaje. Później włoski jakby osłabną i już nie będzie ich tak widać po kolejnych użyciach. A i nie boli tak bardzo. Oczywiście dużo zależy od depilatora.
Nadzieja80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 20:10   #20
marta_b_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Miałam brauna chyba z 10 lat, teraz mam philipsa, niby jakiegoś super, ale brauna bardziej lubiłam.
Jak widać doświadczenie z depilatorami mam duuuuże
Nogi nigdy nie są idealnie gładkie, a nawet jak się takie wydają to po 2 dniach i tak jakimś magicznym sposobem pojawiają się włoski. Natomiast przewaga nad golarką jest taka, że te niewyłapane włoski są raczej krótkie i rzadkie, przez kilka dni można udawać, że się tego nie widzi, co przy golarce nie jest możliwe.
Co do bólu to pierwszy raz zawsze baaardzo boli, jak się zapuścimy, albo długo nie używamy depilatora na rzecz golarki, to jak potem po powrocie do wyrywania znów bardzo boli.
Moim sposobem na ból i odrastające małe włoski mam jeden sposób - co drugi dzień, czasem codziennie przelatuję depilatorem przez nogi i sprawa załatwiona. Może wydawać się to denerwujące (bo jest) ale zajmuje mniej czasu niż golenie całych nóg i wieczorem nogi są wciąz gładkie.
Natomiast w moim przypadku wrastające włoski to jakaś plaga. O ile przez całe lato jakoś się powstrzymuję, to od końca sierpnia, września zaczynam w tym niestety dłubać i nogi zaczynają nieciekawie wyglądać;/ ale jak zobaczę włosa pod skórą to po prostu nie mogę go nie wyjąć niestety;/
marta_b_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 18:34   #21
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

według mnie to ta nakładka masująca powoduje, że niektóre włoski zostają - bez niej jest zdecydowanie lepiej (pod względem skuteczności) - nie wiem, czy akurat w 7 idzie to ściągnąć, u mnie w innym braunie szło, a nakładka wygląda podobnie, więc pewnie też podobnie zmniejsza skuteczność depilacji
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:44   #22
Angela8020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Nigdy się nie odważę!

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Nidy się nie odważę!
Angela8020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:04   #23
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Kupiłam dzisiaj pierwszy depilator- Braun Silk epil 1, kiedyś próbowałam innym ale nie pamiętam marki, bolało, ale pomyślałam że zamiast plastrów z woskiem przeboleję już depilator. Odpaliłam na kawałku nogi, bolało jak jak kiedyś, mam nadzieję że przywyknę po kilku użyciach.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Kupiłam dzisiaj pierwszy depilator- Braun Silk epil 1, kiedyś próbowałam innym ale nie pamiętam marki, bolało, ale pomyślałam że zamiast plastrów z woskiem przeboleję już depilator. Odpaliłam na kawałku nogi, bolało jak jak kiedyś, mam nadzieję że przywyknę po kilku użyciach.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:37   #24
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

a ja tam sobie bez depilatora nie wyobrażam
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:59   #25
kartona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

ja też nie ,depiluję się 3lata i czuję się fantastycznie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

ja też nieużywam już rok a bomba głaziutka jak niemowlaczek
kartona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:57   #26
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Mam również brauna. Od może 3-4 miesięcy i nie wyobrażam sobie nic innego Depilacja calutkich nóg zajmuje mi może od godziny do 1.5-2h. (kiedy włoski nie są zbyt długie to 25 minut na jedną noge) Włoski mi lekko wrastają, wyrastają takie kropki które rosną później niż większość włosków, ale trzeba masować nogi to będzie ok, mam też mnóstwo bezwłoskowych 'łat' więc dzięki temu łatwiej się depiluje.

Niemożliwe jest usunięcie za jednym przejechaniem, nie łudźcie się i nie robicie nic źle.. Pomocna w moim braunie jest lampka dzięki której lepiej widać, a ja jestem bardzo dokładna.

Do tego mam tańszy braun, bo jakiś zwykły silk epil, ale wygląda identycznie jak siódemka
Jedyną jego wadą jest to, że się nagrzewa i się wtedy o niego martwię, nie wiem jak ten 7.
Trzeba przysiąść i porządnie się do tego zabrać, ale nie wyobrażam sobie nic innego
Wyrastają może po tygodniu-dwóch (po tygodniu można poprawić w 15 min)
Na początku może po 3
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 03:31   #27
AlDzamal
Raczkowanie
 
Avatar AlDzamal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Ja używałam Brauna przez kilka lat, niedawno kupiłam Philipsa z dyskami zamiast pęset i jestem bardzo zadowolona. Depilacja zajmuje o wiele mniej czasu i jest dokładniejszy, oczywiście też bardziej boli, ale dla mnie to nie problem.

Rady dla początkujących:
-mrożenie: mój pierwszy raz z depilatorem był poprzedzony kilkuminutowym staniem na mrozie z gołymi nogami, depilatory często mają w zestawie nakładki chłodzące albo woreczek z żelem, którym można trochę znieczulić skórę.
-obecnie używam depilatora po gorącej kąpieli, skóra jest wtedy rozluźniona i włoski łatwiej wychodzą
-podczas depilacji dobrze jest naciągać skórę w depilowanym miejscu
-krótkich włosków można się pozbyć doprowadzając depilowane miejsca do tzw 'gęsiej skórki', wszystkie włoski są wtedy podniesione i depilator łatwiej je chwyta
-żeby zlikwidować czerwone kropki pozostałe po włoskach można posmarować je ałunem
-po kilku dniach warto powtórzyć depilację, żeby usunąć nowe włoski oraz te urwane przez depilator
AlDzamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:05   #28
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez AlDzamal Pokaż wiadomość
-obecnie używam depilatora po gorącej kąpieli, skóra jest wtedy rozluźniona i włoski łatwiej wychodzą
-podczas depilacji dobrze jest naciągać skórę w depilowanym miejscu
-krótkich włosków można się pozbyć doprowadzając depilowane miejsca do tzw 'gęsiej skórki', wszystkie włoski są wtedy podniesione i depilator łatwiej je chwyta
-po kilku dniach warto powtórzyć depilację, żeby usunąć nowe włoski oraz te urwane przez depilator
Z tymi punktami się bardzo zgadzam, sama naciągam skórę i lekko szoruję by rozgrzać ale zapomniałam napisać. O ałunie zbieżne rzeczy czytałam (co prawda jeśli chodzi o użycie pod pachy) i bym nie ryzykowała, jeśli o mnie chodzi to wolę masować czy to szczotką z rossmana, sztuczną szorstką rękawicą, albo zrobić peeling
Mi natychmiast pojawiają się kolonie czerwonych kropek, znikające po 1 dniu.
Jak te dyski wyrywają? co to za model?
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 22:05   #29
AlDzamal
Raczkowanie
 
Avatar AlDzamal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Nie wiem co można ryzykować ałunem, on po prostu ściąga skórę i działa antybakteryjnie, pod pachami też go używam, jako antyperspirantu i po depilacji, czerwone kropki są po nim dużo mniej widoczne.

Depilator to Philips Satinelle HP6402. Jest dość tani, może dlatego że nie ma żadnych dodatkowych głowic. Dyski zaciskają się na całym obwodzie, a pęset jest kilka i muszą trafić na włos żeby go wyrwać, dlatego taki z dyskami jest dokładniejszy.
AlDzamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 23:31   #30
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Od godziny do 2 godzin? To strasznie długo, myślałam, że szybciej się z tym schodzi, swój depilator użyłam na kawałku nogi dopiero i miałam wrażenie że szybciej pójdzie. Zobaczę jak całe nogi wydepiluję, czekam jeszcze z tym na swoją łazienkę bo właśnie ją wykańczamy i nie ukrywam, że chciała bym się już ze sprzętami rozłożyć u siebie

Ale zajmuje ci tyle depilacja całych nóg od kostek do ud włącznie czy od kostek do kolan??
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 05:03:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.