Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 22:52   #31
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moja lista na jutrzejsze zakupy rozrasta się do niebezpiecznych rozmiarów

jakieś ostatnie wskazówki?

uciekam zaraz spać, bo o 5ej rano wyjazd.. i 2 MACzki stoją przede mną otworem
Fluidliny !!!!!!! Zakochałam się w nich ostatnio na nowo Odkryłam kilka fajnych, ale limitowanych kolorów i wzdycham za nimi do księżyca

Udanych zakupów
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 23:24   #32
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Fluidliny !!!!!!! Zakochałam się w nich ostatnio na nowo Odkryłam kilka fajnych, ale limitowanych kolorów i wzdycham za nimi do księżyca

Udanych zakupów
są na mojej liście

uciekam już.. bo za 4 godziny pobudka
do zobaczenia w piątek.. bo jutro późno na pewno wrócimy..

martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:01   #33
merylin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hej dziewczyny
zakochałam sie ostatnio w lakierze do paznokci Mac w odcieniu Peppermint ...
zastanawiam się z jakich stron zamawiacie swoje kosmetyki Mac? ja w żadnym sklepie nie moglam znależć ich kosmetykow ...
merylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:16   #34
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

2 sklepy w Warszawie (Arkadia, Złote Tarasy), Wrocław (Magnolia), Kraków (Galeria Krakowska).
- pozostaje też allegro i inne inernetowe sklepy, ale istnieje ryzyko kupienia podróbki..
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:52   #35
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziś moja paletka, choc jest niepełna. Jak widac, nie szaleje kolorystycznie Wklejam 2 zdjęcia, bo na zdjęciu w słońcu niektóre ciemniejsze kolory są przekłamane, za to zdjęcie w domu przekłamało jasne kolory

rząd 1: Bisque, Vapour, Solar White, Vex
rząd 2: Of summer, Trax, Restles, Patina, Satin Taupe
rząd 3 : Spiced chocolate

Czekam na Pincurl z kolekcji BBR, w planach mam jeszczę Shale i Scene, oraz z kolekcji Love That look na pewno Smoke & Diamonds, podoba mi się jeszcze Ego i Style snob.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka mac 1.jpg (85,1 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta mac2.jpg (42,3 KB, 116 załadowań)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:57   #36
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Tanyia, ile kolorów bym nie miała, to zawsze będę się ślinić na następne.... Piękny komplecik, fajnie zestawione kolory
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:33   #37
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Uwielbiam spalektowane brązy i znowu zaczynam się nakręcać na vex!
jutro po moim ostatnim egzaminie (nie mogę się doczekać końca!) i ja dorzucę zdjęcia moich paletek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:08   #38
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Tanyia - to zupełnie nie moje kolory ale bardzo fajnie skomponowana paletka - tak wszystko do siebie pasuje

Melduję się w 2cz. MACowego wątku
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:43   #39
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Anula

Dziewczyny, dawać foty swoich zbiorów, mamy 5000 postów do zapełnienia
Potrzebuję sugestii co do róży, więc pomóżcie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:57   #40
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Tanyia super paletka, sama uwielbiam większość kolorów jakie i Ty posiadasz

Od wczoraj jestem chyba najszczęśliwszą MAComaniaczką, doszła do mnie oczekiwana przesyłka, o której nigdy wcześniej nawet nie śniłam...kuferek wypełniony kosmetykami MAC
Kuferek już od dawna zaprzątał moje myśli, bardzo chciałam go mieć, jest cudowny, w komplecie jest pas do zaczepienia i noszenia kufra na ramieniu.
A w kufrze jest mnóstwo rzeczy, jednak nie wybierałam tego osobiście, tylko dostałam losowy komplet, będzie na pewno dużo swatchy, wiecie gdzie
A dzisiaj dostałam pędzelek 187, który zachwalałyście, jestem super zadowolona, ma mięciutkie włosie i nie da się nim zrobić ''placków'' na policzkach, super blenduje róż, jestem przeszczęśliwa
Jeszcze jakbym była tak wypoczęta tak jak zadowolona z zakupu to już w ogóle byłoby nice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuferekmac.jpg (41,4 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferekmac2.jpg (72,7 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferekmac1.jpg (55,2 KB, 326 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:09   #41
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tanyia super paletka, sama uwielbiam większość kolorów jakie i Ty posiadasz

Od wczoraj jestem chyba najszczęśliwszą MAComaniaczką, doszła do mnie oczekiwana przesyłka, o której nigdy wcześniej nawet nie śniłam...kuferek wypełniony kosmetykami MAC
Kuferek już od dawna zaprzątał moje myśli, bardzo chciałam go mieć, jest cudowny, w komplecie jest pas do zaczepienia i noszenia kufra na ramieniu.
A w kufrze jest mnóstwo rzeczy, jednak nie wybierałam tego osobiście, tylko dostałam losowy komplet, będzie na pewno dużo swatchy, wiecie gdzie
A dzisiaj dostałam pędzelek 187, który zachwalałyście, jestem super zadowolona, ma mięciutkie włosie i nie da się nim zrobić ''placków'' na policzkach, super blenduje róż, jestem przeszczęśliwa
Jeszcze jakbym była tak wypoczęta tak jak zadowolona z zakupu to już w ogóle byłoby nice
Nevado, piękny kufer Można wiedzieć, gdzie dają takie kufry razem z zawartością? A na swatche oczywiście niecierpliwie czekam, ciekawa jestem co za cuda dostałaś.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 21:16   #42
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nevado, piękny kufer Można wiedzieć, gdzie dają takie kufry razem z zawartością? A na swatche oczywiście niecierpliwie czekam, ciekawa jestem co za cuda dostałaś.
Pracownicy MACa sprzedają takie za granicą a raczej sprzedawali ,bo to był ten jeden jedyny
W kufrze jest komplet czyli podkłady, korektory, trochę pielęgnacji, szminki, błyszczyki, cienie, dwie paletki cieni, eyelinery, kredka, shadestick, pudry, pigmenty i glitter oraz sztuczne rzęsy.
Do szczęścia brakuje mi tu tylko pędzli, ale nie mam co wybrzydzać
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:39   #43
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Pracownicy MACa sprzedają takie za granicą a raczej sprzedawali ,bo to był ten jeden jedyny
W kufrze jest komplet czyli podkłady, korektory, trochę pielęgnacji, szminki, błyszczyki, cienie, dwie paletki cieni, eyelinery, kredka, shadestick, pudry, pigmenty i glitter oraz sztuczne rzęsy.
Do szczęścia brakuje mi tu tylko pędzli, ale nie mam co wybrzydzać
Jestem naprawdę pod wrażeniem i nie będę kłamać, że nie zazdroszczę Oj tak, pędzle są cudowne, sama skompletowałam sobie zestaw i do szczęścia brakuje mi tylko 187 Czekam więc na fotki
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:55   #44
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tanyia super paletka, sama uwielbiam większość kolorów jakie i Ty posiadasz

Od wczoraj jestem chyba najszczęśliwszą MAComaniaczką, doszła do mnie oczekiwana przesyłka, o której nigdy wcześniej nawet nie śniłam...kuferek wypełniony kosmetykami MAC
Kuferek już od dawna zaprzątał moje myśli, bardzo chciałam go mieć, jest cudowny, w komplecie jest pas do zaczepienia i noszenia kufra na ramieniu.
A w kufrze jest mnóstwo rzeczy, jednak nie wybierałam tego osobiście, tylko dostałam losowy komplet, będzie na pewno dużo swatchy, wiecie gdzie
A dzisiaj dostałam pędzelek 187, który zachwalałyście, jestem super zadowolona, ma mięciutkie włosie i nie da się nim zrobić ''placków'' na policzkach, super blenduje róż, jestem przeszczęśliwa
Jeszcze jakbym była tak wypoczęta tak jak zadowolona z zakupu to już w ogóle byłoby nice
Jedna emota tu tylko pasuje I dopisek: Zazdroszczę że łoooooo... I czekam na swatche, i wcaaaale Cię nie popędzam do ich robienia
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:00   #45
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę pod wrażeniem i nie będę kłamać, że nie zazdroszczę Oj tak, pędzle są cudowne, sama skompletowałam sobie zestaw i do szczęścia brakuje mi tylko 187 Czekam więc na fotki
Na pewno będą dzisiaj już próbowałam robić, ale była okropna, deszczowa pogoda więc mało światła, te fotki kuferka zrobiłam już wczoraj, tylko trochę było mi wstyd pokazać, jednak kuferek jest naprawdę boski i warto było, tym bardziej ,że to druga część wątku i jest jeszcze mało zdjęć

martaboy
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2009-06-25 o 22:02
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:19   #46
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Na pewno będą dzisiaj już próbowałam robić, ale była okropna, deszczowa pogoda więc mało światła, te fotki kuferka zrobiłam już wczoraj, tylko trochę było mi wstyd pokazać, jednak kuferek jest naprawdę boski i warto było, tym bardziej ,że to druga część wątku i jest jeszcze mało zdjęć

martaboy

Wstyd pokazać??? Dziewczyno, przyznaj się, że nie miałaś siły wrzucić zdjęć na kompa, bo powalił cię ogrom i wspaniałość tego cudeńka
Odpoczywaj i ciesz się ślicznościami
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:26   #47
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Tanyia, ile kolorów bym nie miała, to zawsze będę się ślinić na następne.... Piękny komplecik, fajnie zestawione kolory
Dziękuje Chyba nigdy nie wyjde poza taki zestaw kolorów, ostatnio nawet próbowałam i kupiłam Newly minted, ale ostatecznie to chyba nie mój kolor
Paletka troche pustawa jest, więc musze zaplanowac czym ją zapełnic

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Uwielbiam spalektowane brązy i znowu zaczynam się nakręcać na vex!
jutro po moim ostatnim egzaminie (nie mogę się doczekać końca!) i ja dorzucę zdjęcia moich paletek
Vex jest cudowny, taki duochrom Czekam na Twoja paletkę

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tanyia - to zupełnie nie moje kolory ale bardzo fajnie skomponowana paletka - tak wszystko do siebie pasuje

Melduję się w 2cz. MACowego wątku
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Anula

Dziewczyny, dawać foty swoich zbiorów, mamy 5000 postów do zapełnienia
Potrzebuję sugestii co do róży, więc pomóżcie
Martuś Ta paletka to Twoja zasługa

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tanyia super paletka, sama uwielbiam większość kolorów jakie i Ty posiadasz

Od wczoraj jestem chyba najszczęśliwszą MAComaniaczką, doszła do mnie oczekiwana przesyłka, o której nigdy wcześniej nawet nie śniłam...kuferek wypełniony kosmetykami MAC
Kuferek już od dawna zaprzątał moje myśli, bardzo chciałam go mieć, jest cudowny, w komplecie jest pas do zaczepienia i noszenia kufra na ramieniu.
A w kufrze jest mnóstwo rzeczy, jednak nie wybierałam tego osobiście, tylko dostałam losowy komplet, będzie na pewno dużo swatchy, wiecie gdzie
A dzisiaj dostałam pędzelek 187, który zachwalałyście, jestem super zadowolona, ma mięciutkie włosie i nie da się nim zrobić ''placków'' na policzkach, super blenduje róż, jestem przeszczęśliwa
Jeszcze jakbym była tak wypoczęta tak jak zadowolona z zakupu to już w ogóle byłoby nice
Dziękuje

Nevadko nie powiem, ze nie zazdroszczę, bo kufer i zawartośc przepiękne Cudowności , ciesze się z Tobą ze skarbów

PS. Pracujesz jako wizażystka?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:36   #48
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wstyd pokazać??? Dziewczyno, przyznaj się, że nie miałaś siły wrzucić zdjęć na kompa, bo powalił cię ogrom i wspaniałość tego cudeńka
Odpoczywaj i ciesz się ślicznościami
Dziękuję
Generalnie to jak dostałam 8kg paczkę to najpierw nie mogłam pozbierać się z wrażenia, a jak się pozbierałam, to uznałam ,że już jest za późno na otwieranie i rozkminianie tego co jest w środku
Dwa razy podchodziłam do kufra, otwierałam i oględnie oglądałam kładąc wszystko na swoje miejsce w kuferku, dopiero dzisiaj się zabrałam za to poważnie, wybrałam to co mnie interesuje i sobie na pewno zostawię, a z reszty skorzystam tylko do swatchy na bloga (to dla mnie super rzecz taki kuferek z kosmetykami, gdy mam bloga, a niestety nie dostaję zbyt wiele kosmetyków od firm) ,a potem wiadomo niech się ktoś inny cieszy, ja się cieszę ,że poznam w końcu konsystencję niektórych kosmetyków ( Gdańsk na razie wolny od MAC ).
Fajna sprawa móc się na spokojnie poznać z różnymi kosmetykami ulubionej marki wszystkim MAComaniakom tego życzę

Teraz jednak należy zbierać szyki na najazd w lipcu na MAC, mój Tż ma wtedy szkolenie z czego po raz pierwszy się cieszę i będzie dla mnie mógł co nieco zakupić, bardzo kuszą mnie zapachy z Naked Honey ,no i mineralna Colour Craft....tylko kasa w portfelu hula wiatr

edit:
Tanyia bardzo dziękuję, nie jestem wizażystką, raczej estetką rzeczy pięknych, a MAC ma tego pod dostatkiem, bardzo mnie cieszy malowanie się takimi cudami
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2009-06-25 o 22:38
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:53   #49
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Generalnie to jak dostałam 8kg paczkę to najpierw nie mogłam pozbierać się z wrażenia, a jak się pozbierałam, to uznałam ,że już jest za późno na otwieranie i rozkminianie tego co jest w środku
Dwa razy podchodziłam do kufra, otwierałam i oględnie oglądałam kładąc wszystko na swoje miejsce w kuferku, dopiero dzisiaj się zabrałam za to poważnie, wybrałam to co mnie interesuje i sobie na pewno zostawię, a z reszty skorzystam tylko do swatchy na bloga (to dla mnie super rzecz taki kuferek z kosmetykami, gdy mam bloga, a niestety nie dostaję zbyt wiele kosmetyków od firm) ,a potem wiadomo niech się ktoś inny cieszy, ja się cieszę ,że poznam w końcu konsystencję niektórych kosmetyków ( Gdańsk na razie wolny od MAC ).
Fajna sprawa móc się na spokojnie poznać z różnymi kosmetykami ulubionej marki wszystkim MAComaniakom tego życzę

Teraz jednak należy zbierać szyki na najazd w lipcu na MAC, mój Tż ma wtedy szkolenie z czego po raz pierwszy się cieszę i będzie dla mnie mógł co nieco zakupić, bardzo kuszą mnie zapachy z Naked Honey ,no i mineralna Colour Craft....tylko kasa w portfelu hula wiatr

edit:
Tanyia bardzo dziękuję, nie jestem wizażystką, raczej estetką rzeczy pięknych, a MAC ma tego pod dostatkiem, bardzo mnie cieszy malowanie się takimi cudami
Mam jeszcze pytanie, tam jest z każdej "dziedziny" macowej jakiś produkt? Że ze cudów doustnych lipglassy, szminki, lustreglassy, różne pudry (prasowane i sypkie, mineralne i nie), różne kredki itd.?
Mnie Naked nie pociąga jakoś...nie wiem, czemu. Wiem tylko, że zanosi się na baaaardzo obfitą jesień... są już pierwsze swatche na spectrze:

http://www.specktra.net/forum/f217/
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 23:11   #50
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie, tam jest z każdej "dziedziny" macowej jakiś produkt? Że ze cudów doustnych lipglassy, szminki, lustreglassy, różne pudry (prasowane i sypkie, mineralne i nie), różne kredki itd.?
Mnie Naked nie pociąga jakoś...nie wiem, czemu. Wiem tylko, że zanosi się na baaaardzo obfitą jesień... są już pierwsze swatche na spectrze:

http://www.specktra.net/forum/f217/
Aż tak szczegółowo niestety nie, nie mam pudrów sypkich, tylko prasowane, mineralne i zwykłe ,ale limitowane
Mam np Soft and Gentle, ślicznie się mieni na złoto i go sobie zostawiam, natomiast jest tam jeszcze Refined i Pretty Baby ,które już niestety mam więc kilka rzeczy mi się dubluje - taki urok zestawów losowych, ale i tak fajne limitowanki mi się trafiły np super cień smoke&diamonds - od dawna o nim marzyłam
Z Naked Honey dzisiaj testowałam parę rzeczy i bardzo podoba mi się zapach płynu do mycia ciała oraz wosku do skóry, ten pierwszy zapach orientalny, ale wciągający, a ten drugi cytrynowo-miodowy, po prostu pyszny
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:12   #51
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nevadko - przepiękny kufer

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Chyba po raz pierwszy zaczynam zbierać na jesienne kolekcje już w czerwcu
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:25   #52
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Aż tak szczegółowo niestety nie, nie mam pudrów sypkich, tylko prasowane, mineralne i zwykłe ,ale limitowane
Mam np Soft and Gentle, ślicznie się mieni na złoto i go sobie zostawiam, natomiast jest tam jeszcze Refined i Pretty Baby ,które już niestety mam więc kilka rzeczy mi się dubluje - taki urok zestawów losowych, ale i tak fajne limitowanki mi się trafiły np super cień smoke&diamonds - od dawna o nim marzyłam
Z Naked Honey dzisiaj testowałam parę rzeczy i bardzo podoba mi się zapach płynu do mycia ciała oraz wosku do skóry, ten pierwszy zapach orientalny, ale wciągający, a ten drugi cytrynowo-miodowy, po prostu pyszny
No to super, że limitowanki wchodzą Ale jak już Estella pisała, S&D wchodzi niedługo z kolekcją Love that Look, Tanyia już ostrzy zęby a ja ciągle się waham, więc swatche mile widziane
Pysznie brzmią te pielęgnacyjne miody, ale nie naciągniesz mnie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nevadko - przepiękny kufer


Chyba po raz pierwszy zaczynam zbierać na jesienne kolekcje już w czerwcu
Jak całe wielgachne grono specktrowych użytkowniczek Ja tylko się zastanawiam, jaką "niespodziankę" zafunduje nam MAC, i jakich kolekcji nas - Europejczyków - pozbawi. Chociaż niby Euristocrats II jest w Polsce i Europie cały czas od Euristocrats I, ale czymże jest kilka szminek przy całych kolekcjach...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:44   #53
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nevado, oniemiałam, padłam, zawyłam.... Matko z córką - kufer jak marzenie!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:42   #54
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziś moja paletka, choc jest niepełna. Jak widac, nie szaleje kolorystycznie
Paletka może nie szalona, ale równie inspirująca
Ogromnie mi się podoba ten górny rząd. Właśnie w paletach czasem najlepiej można zobaczyć jak dane kolory do siebie pasują. A Bisque, który zawsze wydawał mi się bardzo nudnym kolorem przy Of Summer wygląda bardzo smakowicie
I Trax też fajnie wygląda przy Of summer? Tanyia - łączysz je razem w makijażu?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Od wczoraj jestem chyba najszczęśliwszą MAComaniaczką, doszła do mnie oczekiwana przesyłka, o której nigdy wcześniej nawet nie śniłam...kuferek wypełniony kosmetykami MAC
Kuferek już od dawna zaprzątał moje myśli, bardzo chciałam go mieć, jest cudowny, w komplecie jest pas do zaczepienia i noszenia kufra na ramieniu.
A w kufrze jest mnóstwo rzeczy, jednak nie wybierałam tego osobiście, tylko dostałam losowy komplet, będzie na pewno dużo swatchy, wiecie gdzie
A dzisiaj dostałam pędzelek 187, który zachwalałyście, jestem super zadowolona, ma mięciutkie włosie i nie da się nim zrobić ''placków'' na policzkach, super blenduje róż, jestem przeszczęśliwa
Jeszcze jakbym była tak wypoczęta tak jak zadowolona z zakupu to już w ogóle byłoby nice
Nevado, kufer oszałamiający Serdecznie gratuluje tak cudownego zakupu
I bardzo bym chciałam przeczytać Twoją recenzję pędzla 187. Tak chodzę koło niego i wciąż nie mogę się zdecydować.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Chyba po raz pierwszy zaczynam zbierać na jesienne kolekcje już w czerwcu
Ja chyba będę mieć podobnie
Już same opisy były bardzo obiecujące, a pierwsze swatche jeszcze bardziej. Ciekawe jak będzie na żywo? Ale obawiam się, ze jesień w MACu będzie gorąca
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:58   #55
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja tez mam 187. niesttey nie widzialam 188 ale ten 187 to bardzo udany zakup.

swietnie naklada sie nim podklad, nie ma zadnych smug. i jest bardzo poreczny.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:06   #56
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ranka, a czym myjesz 187?

Ja myłam płynem do mycia naczyń, ale jakoś mi z tym nie tak ostatnio u koleżanki użyłam szamponu do prania gąbek z Make Up For Ever - genialny, ale nie dość że już nie dostępny w Polsce, to ok. 100 zł za szamponik do pędzli, to dla mnie za drogo
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:33   #57
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

myje go takim mydlem do mycia rąk. mylam tez w szamponie.

niesttey troche wylaza mi wlosy. pytalam KNK ale u niego z pedzlem to samo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:12   #58
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

z mojego też wyłażą. nie jakoś skandalicznie, ale jednak.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:13   #59
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nevado - co za kuferek, marzenie normalnie , po prostu oficialna Macomaniaczka hihi. Gratuluje zakupu takiego cudenka!!!! i oczywiscie zazdrosze!!!

Franko i Ranko - ja myje pedzle szamponem do wlosow i jest ok, po plynie do mycia naczyc pedzle sa takie jakby bardziej twarde.
Sprobujcie.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:34   #60
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Przy rewelacjach Nevady to nic, ale i ja dołączam się do paletkowej prezentacji to tyko część zbiorów, nie robiłam fotek reszcie swoich macowych cieni, no bo jak paletki to paletki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka1.jpg (35,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletki.jpg (23,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka2.jpg (46,2 KB, 129 załadowań)
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.