paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 15:48   #211
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Jeśli chodzi o komfort użycia, to paski zdecydowanie wygrywają z perłą. Z paskiem mogę sobie siedzieć i siedzieć, a przy perle miałam ciągle ochotę gryźć te nakładki. Zaśliniłam się, zaplułam, zaciamciałam i wyglądałam jak wściekły goryl, ale efekt był super. Paskuję się dopiero drugi dzień, więc o efektach nic nie powiem, ale są one zdecydowanie wygodniejsze - przylegają i nie wylizuję tego żelu.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:55   #212
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o komfort użycia, to paski zdecydowanie wygrywają z perłą. Z paskiem mogę sobie siedzieć i siedzieć, a przy perle miałam ciągle ochotę gryźć te nakładki. Zaśliniłam się, zaplułam, zaciamciałam i wyglądałam jak wściekły goryl, ale efekt był super. Paskuję się dopiero drugi dzień, więc o efektach nic nie powiem, ale są one zdecydowanie wygodniejsze - przylegają i nie wylizuję tego żelu.
zdecydowanie drugi dzień to jeszcze za mało u mnie zaczęły być widoczne efekty po 5 dniu
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:07   #213
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o komfort użycia, to paski zdecydowanie wygrywają z perłą. Z paskiem mogę sobie siedzieć i siedzieć, a przy perle miałam ciągle ochotę gryźć te nakładki. Zaśliniłam się, zaplułam, zaciamciałam i wyglądałam jak wściekły goryl, ale efekt był super. Paskuję się dopiero drugi dzień, więc o efektach nic nie powiem, ale są one zdecydowanie wygodniejsze - przylegają i nie wylizuję tego żelu.


No to co do wygody to paski.. ale efekt jest ważniejszy poczekam na efekt mam nadzieje ze sie nim podzielisz
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:46   #214
xyz_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Przeczytałam wszystkie opinie na tej stronie i zdecydowałam się na te paski, pojechałam wczoraj do sklepu i okazało się, że w super-pharmie jest promocja, zakupiłam je za 38,99 więc cena fajna. Użyłam ich dopiero raz więc o efektach napisze za tydzień. Natomiast trochę o odczuciach podczas używania. Nałożenie pasków nie stanowi żadnego problemu, obawiając się, że połknę żel nie przełykałam śliny(a ta zbiera się szybko), tak jak ktoś pisał wcześnie dobrze jest czymś się zająć żeby nie myśleć o nich podczas noszenia. Dziś dla własnego komfortu poświęciłąm więcej czasu i najpierw pół godz górne zęby, potem pół godz dolne. Z obydwoma nie czuję się wygodnie. Po zdjęciu pasków wypłukałam zęby bo trochę żelu zostało mi na zębach. Żadnego bólu nie odczuwam, zęby też nie stały się jakieś wrażliwe, także jak na razie polecam i czekam na efekt końcowy.

Edytowane przez xyz_xyz
Czas edycji: 2010-10-07 o 11:10
xyz_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:29   #215
kasetka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

bylabym bardzo wdzieczna gdybys mi wyslala link do stronki z allegro bo nie moge znalesc tych pasków wybielających bardzo prosze
kasetka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 22:03   #216
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez kasetka89 Pokaż wiadomość
bylabym bardzo wdzieczna gdybys mi wyslala link do stronki z allegro bo nie moge znalesc tych pasków wybielających bardzo prosze
doprawdy nie wiem, z czym miałaś problem ja wpisałam w allegro blend-a-med whitestrips i od razu wyskoczyło.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:21   #217
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Wystarczy nawet wpisać w samo "whitestrips".
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 11:55   #218
emtestore_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja używałam pasków i byłam bardzo zadowolona. Nie odczuwałam żadnego bólu, natomiast efektem sama byłam pod wrażaniem (szczerze? bardzo sceptycznie do tego podchodziła,)
__________________
http://www.emtestore.pl/
emtestore_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:07   #219
xyz_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Tydzień minął, efekty może i są ale spodziewałam się jakiś większych rewelacji, powiedziałabym, że paski usunęły osad a niekoniecznie, że wybieliły. Bardziej widać to na zdjęciach niż na żywo. Może ja tego aż tak nie widzę bo oglądam zęby codziennie, ale to drugie zdjęcie zrobione zostało po 5 dniu, potem już nie było zmian. Ogólnie: polecam jeśli ktoś ma niezbyt żółte zęby. Za pół roku myślę, że powtórzę zabieg pomimo lekkiego bólu (wrażliwości)
xyz_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 06:07   #220
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja tam widzę różnicę w wybieleniu na Twoich zdjęciach
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:14   #221
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Stosowałam 2 razy te paski. Za pierwszym razem zęby się znacznie wybieliły. Po roku użyłam ich drugi raz. Nie mogłam skończyć ich w ciągu tygodnia, ponieważ spowodowały, że moje zęby stały się bardzo nadwrażliwe. Nie mogłam zasypiać z tym bólem. W związku z tym, że zużyłam je nieregularnie, nie było efektów. Chciałabym zastosować po raz kolejny, bo bardzo spodobał mi się efekt po 1 razie.. Ale ten ból.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 19:22   #222
bafianna
Przyczajenie
 
Avatar bafianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 14
GG do bafianna
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Też z chęcią spróbowała bym tych paseczków ale boje się o moje dziąsła ponieważ krwawią przy każdym myciu zębów, chyba będę musiała poczekac z ich użyciem dokąd nie poradze sobie z krwawieniem... jak myslicie dziewczyny ?
bafianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:55   #223
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Czy muszę stosować paski dwa razy po 30 zminut czy wystarczy raz po 40-60 na dzień? Bo znalazłam na allegro na sztuki i wtedy zaoszczędziłabym, no ale zastanawiam się jak to jest z tym żelem: 30 minut, bo żel działa tyle, czy 30 minut, bo tak sobie napisali?
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:04   #224
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Czy muszę stosować paski dwa razy po 30 zminut czy wystarczy raz po 40-60 na dzień? Bo znalazłam na allegro na sztuki i wtedy zaoszczędziłabym, no ale zastanawiam się jak to jest z tym żelem: 30 minut, bo żel działa tyle, czy 30 minut, bo tak sobie napisali?
ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała z tymi 60 minutami, bo jesli np masz wrażliwe zęby, to nie zniesiesz bólu przez tyle czasu. lepiej zrobić sobie krócej a dwa razy dziennie, nim się obejrzysz, to czas minie
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:07   #225
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

dzieki tylko wiesz jakbym robila raz dziennie to bym zaoszczedzila.. ale poslucham sie Ciebie nie chce potem cierpiec..
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:08   #226
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

to naprawdę zależy od Ciebie, ale wiesz, że mogą być tego przykre konsekwencje
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:14   #227
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała z tymi 60 minutami, bo jesli np masz wrażliwe zęby, to nie zniesiesz bólu przez tyle czasu. lepiej zrobić sobie krócej a dwa razy dziennie, nim się obejrzysz, to czas minie
dokładnie, popieram. Wiesz mozna zaoszczedzic czas, ale nadwrażliwaść gwarantowana. lepiej małymi kroczkami >>> a nie 60 min od razu ) powodzenia
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:27   #228
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Wszystko jest tak obliczone, że nie ma sensu trzymać pasków dłużej, niż zalecane 30 minut. Dłuższe trzymanie nie wpłynie na przyspieszenie czy wzmocnienie efektu wybielenia- prędzej sprawi, że zęby staną się nadwrażliwe.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:25   #229
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hej
Już od dawien dawna zastanawiałam się nad jakimś preparatem wybielającym zęby, ale tak wyszło, że dopiero teraz sie w to bardziej zagłębiłam...no i padało na paseczki Whitestripes
Do kupna zachęciły mnie Wasze opinie, że niby rzeczywiście wybiela no i cena, bo była promocja w Rossmannie - 39.99zł
No więc zacznę od tego, że mija własnie dzisiaj 4 dzień kuracji i szału ni ma Mam w niektórych miejscach przebarwione zęby i takie bielsze plamki, która są dla mnie właśnie wyznacznikiem wybielenia, bo obserwuję, czy różnica zanika...
Po 2 dniach stosowania zaczeły mnie strasznie boleć zęby. Bolało mnie podczas mówienie, wdychania powietrza, i w ogóle byłam strasznie rozdrażniona i zdenerwowana. Ale ból ten potrwał 2 dni i teraz jest już znośnie
Póki co nie widzę efektów, zęby są jedynie jakby takie bardzie wypolerowane i błyszczące :/
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 17:30   #230
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

no wiesz, nigdzie nie jest napisane, że podziała to na każdego
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:44   #231
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

No własnie wiem na jednych działa na innych nie, czyli nic nowego heheh
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 23:01   #232
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Wyczytałam, że efekty (w sensie poziom wybielenia) zależą również od naturalnego koloru zębów. Jak ktoś ma ząbki naturalnie białe, to efekt będzie naprawdę kosmiczny. Tak jest u mnie. Mam naturalnie białą kość, tylko wiadomo- kawa, herbata, papierosy robią swoje. Ale teraz, po tygodniu kuracji Advanced Vivid mam bialutkie zęby- paski ściągnęły cały osad.
Tak, czy inaczej wiem doskonale, że ten efekt nie będzie się trzymał aż 18 miesięcy- przy papierosach nie ma na to szans.
Jeśli ktoś ma natomiast kość lekko kremową, wpadającą w żółć, to tego koloru paski nie zmienią. Po prostu usuną osad i doprowadzą zęby do stanu najjaśniejszego z możliwych.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------
Smerfetko- u Ciebie jest jeszcze jedno "ale"- stosujesz Blend-a-med Whitestrips dostępne na polskim rynku a one mają sześcioprocentowe stężenie środka wybielającego, więc siłą rzeczy efekty tygodniowej kuracji będą słabsze, niż tyle samo trwające wybielanie (7 dni, dwa razy dziennie) paskami Crest Advanced Vivid w których stężenie wybielacza to 12%.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:30   #233
xyz_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Niedawno pisałam, że byłam zadowolona z efektów po zastosowaniu tych pasków. Byłam! Po dwóch tygodniach kolor zębów wrócił do stanu sprzed wybielania. Nie liczyłam że efekt utrzyma się pół roku, ale 2 tygodnie?? Raczej już ich nie użyje, poszukam czegoś trwalszego.
xyz_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:33   #234
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez xyz_xyz Pokaż wiadomość
Niedawno pisałam, że byłam zadowolona z efektów po zastosowaniu tych pasków. Byłam! Po dwóch tygodniach kolor zębów wrócił do stanu sprzed wybielania. Nie liczyłam że efekt utrzyma się pół roku, ale 2 tygodnie?? Raczej już ich nie użyje, poszukam czegoś trwalszego.
to widze, że jednak zależy od zębów, bo po moim pierwszym użyciu (gdy ślicznie mi się wybieliły) efekt trzymał mi się dobre 5 miechów. nie pamiętam jak bylo potem.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:37   #235
Kaurwaki87
Przyczajenie
 
Avatar Kaurwaki87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łomża/Słupsk
Wiadomości: 20
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja dziś zaczynam przygodę z paskami
zrobę zdjęcie przed i po
mam jeszcze pół tubki Białej Perły niestety jej używanie jest problematyczne (ślinotok, paskudny smak).
Co do efektów to używając jej jakiś miesiąc dosyć regularnie mniej wiecej raz dziennie po 20 min efekt byl widoczny choć nie zniewalający.
Siostra używała 2x dziennie po 30 min no i musze przyznać że z jej chomiczych ząbków (tak określałam ten kolor ;P ) wyszły naprawdę ładne perełki a efekt utrzymuje się około roku

do opinii chciałabym dołączyć te filmiki, może komuś się przydadzą

http://www.youtube.com/watch?v=SaJnk5AUTzg

a tu mamy porównanie blend-a-med whitestrips z Białą Perłą

http://www.youtube.com/watch?v=7X7cEBtd74g
Kaurwaki87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:35   #236
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Kaurwaki87 czekam na Twoją opinię
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:37   #237
Kaurwaki87
Przyczajenie
 
Avatar Kaurwaki87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łomża/Słupsk
Wiadomości: 20
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
pomocy. albo mi sie wydaje, albo tak naprawde jest- czy ten pasek z blednamed whitestrips na dolnie zeby pokrywa tylko 5 tych dolnych? bo jakis krotki sie wydaje, tam jest tylko kawalek, probuje 'oderwac' inacej to sie tak nie da, bo i tak taki krotki tylko rowno da sie odkleic. to nie problem?
dzisiaj zaczelam 1 dzien i jeden pasek dolny zmarnowany bo nie moglam go wyciagnac i zdawalo mi sie, ze za malo wyciagnelam

a ja znalazłam na to sposób
delikatnie odrywam całość paska z żelem a nie tylko tą "wyznaczoną" część. Dzięki temu pasek pokrywa 2x wiecej zębów no bo po co wyrzucać kawałek z żelem do kosza?

jak narazie zużyłam 1 pasek na dolne i górne
żadnego bólu nie czuć, lekki ślinotok ;P
posmak nawet ok
przyjemnie się je stosuje, a przed założeniem wycieram zęby... lepiej się trzymają oczywiście paski :P



Edit: 19.11

niestety kuracja się przedłużyła
po 3 dniach bol zębów był nie do zniesienia i już przy pierwszym kontakcie żelu z zębami był odczuwalny pomimo że nakładam na nieumyte zęby
Stosuję 1 dziennie, chyba że czuje się na siłach na 2x

Edytowane przez Kaurwaki87
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:24
Kaurwaki87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:18   #238
jowitusia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Słuchajcie, chcę też wypróbować te paski, ale mam pewne obawy. ;/

Bo ponieważ moje zęby są mniej więcej proste, ale mój jeden "kieł" jest wyżej niż pozstałe zęby i boję się, że tylko on się nie wybieli :/

Pomozcie :P
jowitusia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:58   #239
Kaurwaki87
Przyczajenie
 
Avatar Kaurwaki87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łomża/Słupsk
Wiadomości: 20
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

z tego co wiem to wszystkie się wybielają

Co do mojej kuracji. Przerwałam ją, i każdy kto zpayta czy polecam odpowiedz usłyszy NIE
efekt zauważyłam po mniej więcej połowie opakowania
niestety nie będę płacić takiej ceny za wybielenie
zawsze miałam mocne i zdrowe zęby. Już po 3 uzyciach zaczełam odczówać straszny ból, pomimo że ani przed ani po nie myłam zębów. Ból był nie do zniesienia, budził mnie nawet w nocy. Nawet w momencie kiedy żel dotykał zębów przy zakłądaniu pasków dało się odczuwać ból.
Kiedy końcówkami zebów górnych chce potrzeć o dolne (zakryzam szczekę i delikatnie pocieram) czuję szorstkość i promienisty ból. Nigdy dotąd tak nie było.

Każdy reaguje inaczej, a to jest moja opinia na temat tych pasków, które były używane na moich zębach.
Kaurwaki87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:03   #240
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Kaurwaki87 Pokaż wiadomość
z tego co wiem to wszystkie się wybielają

Co do mojej kuracji. Przerwałam ją, i każdy kto zpayta czy polecam odpowiedz usłyszy NIE
efekt zauważyłam po mniej więcej połowie opakowania
niestety nie będę płacić takiej ceny za wybielenie
zawsze miałam mocne i zdrowe zęby. Już po 3 uzyciach zaczełam odczówać straszny ból, pomimo że ani przed ani po nie myłam zębów. Ból był nie do zniesienia, budził mnie nawet w nocy. Nawet w momencie kiedy żel dotykał zębów przy zakłądaniu pasków dało się odczuwać ból.
Kiedy końcówkami zebów górnych chce potrzeć o dolne (zakryzam szczekę i delikatnie pocieram) czuję szorstkość i promienisty ból. Nigdy dotąd tak nie było.

Każdy reaguje inaczej, a to jest moja opinia na temat tych pasków, które były używane na moich zębach.
to jest wlasnie to, każda reakcja jest inna, szkoda, ze w Twoim przypadku powstal taki ból.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.