Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 23:19   #1921
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Popróbuje jeszcze jakis czas-poki co jakos mi nie wysusza wlosow. Jak zacznie mocno wysuszac to z niego zrezygnuje i juz
Mi sie nie marza niewiadomo jak długie wlosy-jestem niska i mnie dlugie wlosy przytlaczaja, najlapien mi w takich wlasnie okolo 50 cm max. Zapuszcze jeszcze parenaście cm i bedzie wystarczająco
To to co zapuścisz nadprogramowo możesz mi oddać, ja chętnie wezmę

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny przyszlam sie Wam pożalić nie wiem co mnie naszło, ale dzis wracając z uczelni zaszłam do tego salonu fryzjerskiego zapytać czy sprzedadzą mi farbę keune, bo doszłam do wniosku, że jechać specjalnie 70km do fryzjera to przesada, poza tym musiałabym brać wolne... jak sie zapytałam to fryzjerka powiedziała z taką głupią miną "NIE! bo to są profesjonalne farby" ale akurat był też szef, który kazał mi chwilke poczekać i ostatecznie zgodzil się na sprzedanie... wybrałam sobie odcień 10, ale okazało się, że przeszli na inne farby i mial tylko kilka do wyboru (ani jednej na poziomie 10), więc sama nie wiem czemu wziełam 9,32 (beż)... zapłaciłam za nią 40zł i tak naprawde nie wiem czy było warto...nakręcona pojechałam do domu, kupiłam rozjaśniacz joanny, osłabiłam 9% wodę i siostra zrobiła mi pasemka, trzymałam ok. 20min tak jak pisało na ulotce, później na to nalożyłyśmy excel 10,0 (trzymałam chyba 50min, bo w ogóle nic nie łapało na wilgotnych wlosach) jak zmyłam to nałożyłam szampon biosilka do blondu i maske alfaparfu, zdjęłam po jakimś czasie ręcznik... a moje włosy jak były pomarańczowe tak są, tylko do tego znowu żółte... po prostu porażka... prawde mówiąc już mam tego blondu dosyć...
Daj zdjęcia - na pewno nie jest tak źle. Ale rozumiem Cię, moje próby zmiany odcienia tez ciągle spalają na panewce i tez już nie mam do nich siły Ale musisz być dzielna, w końcu osiągniemy wymarzony blond

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojj..trzyma trzyma strasznie mi się podobało no ale ja uwielbiam harrego, wszystkie ksiazki mam na półce hehe. szkoda tylko, że podzielili tę część na pół bo się wciągnełam a tu koniec
No szkoda Ale przynajmniej więcej oglądania To jest 3D?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:24   #1922
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To to co zapuścisz nadprogramowo możesz mi oddać, ja chętnie wezmę
zanim ja zapuszcze to bedzie duzo czasu

paulcia a ja Ci mowilam zebys moze lepiej szła do fryzjera. Jest naprawde aż tak zolto?
Może daj zdjecia, jak jest zolto z lampą będzie tez widac.
Myslę że może przesadzasz. A jakbys chciala przyciemniac to bys sie za blond dziś nie brala więc nie wymyślaj
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:45   #1923
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Daj zdjęcia - na pewno nie jest tak źle. Ale rozumiem Cię, moje próby zmiany odcienia tez ciągle spalają na panewce i tez już nie mam do nich siły Ale musisz być dzielna, w końcu osiągniemy wymarzony blond
?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

paulcia a ja Ci mowilam zebys moze lepiej szła do fryzjera. Jest naprawde aż tak zolto?
Może daj zdjecia, jak jest zolto z lampą będzie tez widac.
Myslę że może przesadzasz. A jakbys chciala przyciemniac to bys sie za blond dziś nie brala więc nie wymyślaj
wrzuce fotki jutro, bo dziś już późno i po mału chce mi sie spać...myśle, że nie przesadzam, jest kiepsko... I myśle czy jutro nałożyć jeszcze tą keune czy albo coś na poziomie 8 ( może tą co robiła enchanted albo infatuated) czy po prostu już jakis jasny brąz... po prostu załamałam sie, nie wiem co mnie podkusiło, żeby spróbować jeszcze raz

a może zrobie to zaraz...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:46
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:49   #1924
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wrzuce fotki jutro, bo dziś już późno i po mału chce mi sie spać...myśle, że nie przesadzam, jest kiepsko... I myśle czy jutro nałożyć jeszcze tą keune czy albo coś na poziomie 8 ( może tą co robiła enchanted albo infatuated) czy po prostu już jakis jasny brąz... po prostu załamałam sie, nie wiem co mnie podkusiło, żeby spróbować jeszcze raz

a może zrobie to zaraz...
Zazwyczaj jest tak że my same patrzymy na siebie bardziej krytycznie niż jest w rzeczywistości - więc naprawdę nie denerwuj się. Jutro na spokojnie zrób fotki i nam pokaż razem coś pomyślimy. Zresztą jak dziś robiłaś to powinnaś je teraz poodżywiac i dać im spokój przynajmniej tydzień.

Idź lepiej połóż się bo majaczysz już ze zmęczenia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:50   #1925
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wrzuce fotki jutro, bo dziś już późno i po mału chce mi sie spać...myśle, że nie przesadzam, jest kiepsko... I myśle czy jutro nałożyć jeszcze tą keune czy albo coś na poziomie 8 ( może tą co robiła enchanted albo infatuated) czy po prostu już jakis jasny brąz... po prostu załamałam sie, nie wiem co mnie podkusiło, żeby spróbować jeszcze raz

a może zrobie to zaraz...
A jak zniszczysz wlosy?
Znowu bedziesz mowila ze sterczą, pusza sie, przeciez juz dziś robilas rozjasnaicz i farbke. Muszę Cie przywołać do porządku
Paulcia, spokojnie, wstrzymaj się
na pewno nie jest zle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:57   #1926
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jest tak że my same patrzymy na siebie bardziej krytycznie niż jest w rzeczywistości - więc naprawdę nie denerwuj się. Jutro na spokojnie zrób fotki i nam pokaż razem coś pomyślimy. Zresztą jak dziś robiłaś to powinnaś je teraz poodżywiac i dać im spokój przynajmniej tydzień.

Idź lepiej połóż się bo majaczysz już ze zmęczenia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak zniszczysz wlosy?
Znowu bedziesz mowila ze sterczą, pusza sie, przeciez juz dziś robilas rozjasnaicz i farbke. Muszę Cie przywołać do porządku
Paulcia, spokojnie, wstrzymaj się
na pewno nie jest zle
dzięki dziewczyny ale tym razem nie przesadzam nie wiem jak ja sie w poniedziałek znowu pokaże w pracy z takimi włosami myślalam, że używając rozjaśniacza z pomarańczowego nie zrobi sie pomarańcz ten żółty może jeszcze jakoś bym przeżyła, bo szamponem coś pewnie daloby rade zrobić... aah... chyba naprawde pójde spać zanim zaczne robić coś głupiego...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:00   #1927
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny ale tym razem nie przesadzam nie wiem jak ja sie w poniedziałek znowu pokaże w pracy z takimi włosami myślalam, że używając rozjaśniacza z pomarańczowego nie zrobi sie pomarańcz ten żółty może jeszcze jakoś bym przeżyła, bo szamponem coś pewnie daloby rade zrobić... aah... chyba naprawde pójde spać zanim zaczne robić coś głupiego...
Moze zapytaj kogos bliskiego-niech Ci szczerze powiedza jak to wyglada na zywo.
Wtedy zdecyduj co robić-przyciemnić możesz zawsze i będzie super.
Gorzej potem rozjasniać więc sie zastanów spokojnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 00:02   #1928
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny ale tym razem nie przesadzam nie wiem jak ja sie w poniedziałek znowu pokaże w pracy z takimi włosami myślalam, że używając rozjaśniacza z pomarańczowego nie zrobi sie pomarańcz ten żółty może jeszcze jakoś bym przeżyła, bo szamponem coś pewnie daloby rade zrobić... aah... chyba naprawde pójde spać zanim zaczne robić coś głupiego...
Aaaaj jakoś mi się nie chce wierzyć Wiesz, mnie tez po rozjaśniaczu sklepowym wyszła marchew :/

Więc aby nie męczyć włosów bo dałaś im dziś nieźle w kość opcje są dwie - albo potraktuj je fioletowym szamponem - mnie pomogło.. albo jak to nic nie da i nie wytrzymasz z tym kolorem - zrób sobie jakąś szamponetką - a przez czas jak będzie się wymywać Ty zastanowisz się co dalej

Główka do góry
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:12   #1929
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatamanka ale Ty chyba juz jestes zadowolona z koloru co?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:14   #1930
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moze zapytaj kogos bliskiego-niech Ci szczerze powiedza jak to wyglada na zywo.
Wtedy zdecyduj co robić-przyciemnić możesz zawsze i będzie super.
Gorzej potem rozjasniać więc sie zastanów spokojnie
siostra jak tylko mnie zobaczyła to nie chciała nawet nic mówić, bo wiedziała, ze nie bede zadowolona...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaaj jakoś mi się nie chce wierzyć Wiesz, mnie tez po rozjaśniaczu sklepowym wyszła marchew :/

Więc aby nie męczyć włosów bo dałaś im dziś nieźle w kość opcje są dwie - albo potraktuj je fioletowym szamponem - mnie pomogło.. albo jak to nic nie da i nie wytrzymasz z tym kolorem - zrób sobie jakąś szamponetką - a przez czas jak będzie się wymywać Ty zastanowisz się co dalej

Główka do góry
kochana szampon fioletowy trzymałam dzis z 5min jak nie lepiej...

najgorsze jest to, że ten mój kolor choć nie był taki jak chciałam to można było w nim chodzić, bez tych pomarańczowych pasemek byłoby już całkiem nieźle, a teraz jakby nie patrzeć cofnełam sie do punktu wyjścia... porażka... dobranoc kochane
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:19   #1931
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ale Ty chyba juz jestes zadowolona z koloru co?
Kolor jako tako nie jest zły sam w sobie - ale muszę przyznać, że jestem zawiedziona - kupiłam ciemniejszą farbę - zrobiłam z wodą 3% - miało przyciemnić a jest jaśniej - nie tak to sobie wymarzyłam.. No ale cóż.. mam teraz minimum m-c do następnego farbowania by wymyślić co z tym zrobić :/

Myślałam czy by nie zrobić tym Island coś tam - co Infatuated robiła - ale on zimny jest tylko na początku (a wtedy jest ciemny - ciemniejszy od moich naturalnych), a później wypłukuje się do ciepłego odcienia, a to nie dla mnie..

Nie wiem czy nie pójdę do fryzjera następnym razem bo już naprawdę nie wiem co położyć by je przyciemnić jak Casting nie dał rady :/

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kochana szampon fioletowy trzymałam dzis z 5min jak nie lepiej...

najgorsze jest to, że ten mój kolor choć nie był taki jak chciałam to można było w nim chodzić, bez tych pomarańczowych pasemek byłoby już całkiem nieźle, a teraz jakby nie patrzeć cofnełam sie do punktu wyjścia... porażka... dobranoc kochane
Czasem trzeba umyć główkę parę razy by było widać efekt.
No a jak nie to naprawdę polecam szamponetkę - nie zniszczy Ci włosów a zyskasz czas by pomyśleć co dalej.

Trzymamy kciuki Śpij dobrze.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 00:22   #1932
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
siostra jak tylko mnie zobaczyła to nie chciała nawet nic mówić, bo wiedziała, ze nie bede zadowolona...
Podpytaj jeszczen kogos i jutro bedzimy myslaly
Przyciemnic mozesz w chwilke

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kolor jako tako nie jest zły sam w sobie - ale muszę przyznać, że jestem zawiedziona - kupiłam ciemniejszą farbę - zrobiłam z wodą 3% - miało przyciemnić a jest jaśniej - nie tak to sobie wymarzyłam.. No ale cóż.. mam teraz minimum m-c do następnego farbowania by wymyślić co z tym zrobić :/

Myślałam czy by nie zrobić tym Island coś tam - co Infatuated robiła - ale on zimny jest tylko na początku (a wtedy jest ciemny - ciemniejszy od moich naturalnych), a później wypłukuje się do ciepłego odcienia, a to nie dla mnie..

Nie wiem czy nie pójdę do fryzjera następnym razem bo już naprawdę nie wiem co położyć by je przyciemnić jak Casting nie dał rady :/.

Islande nie jest taki ciemny, to blond

Widze ze juz wszystkie idziemy do fryzjera
Ja tez sie poddalam i z pochylona glowa ide w grudniu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:28   #1933
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Podpytaj jeszczen kogos i jutro bedzimy myslaly
Przyciemnic mozesz w chwilke




Islande nie jest taki ciemny, to blond

Widze ze juz wszystkie idziemy do fryzjera
Ja tez sie poddalam i z pochylona glowa ide w grudniu
Wiem, że blond - ale infatuated jak pokazywała zdjęcia to wyszło bardzo ciemno - no i potem się wypłukiwało na ciepło.
No na razie myślę o fryzjerze choć pewnie jeszcze mi się z milion razy zmieni po drodze Moja fryzjerka świetnie tnie, ale jesli chodzi o koloryzację to cos nie możemy się dogadać :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:43   #1934
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A Wy co jeszcze nie śpicie?


Paulcia może nie jest tak źle jak piszesz? Dziwne, żeby rozjaśniacz w ogóle nie ruszył? Nie zamartwiaj się jutro coś pokombinujemy wszystkie wspólnymi siłami


Dziewczyny, odbiegne troszke od tematu, nie wiem czy to widziałyście?
http://www.youtube.com/watch?v=AA_q0...eature=related
On jest fenomenalny! Myślałam, ze wygra MT, no ale 'srebrny medal' też good
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-11-28 o 01:02
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 01:04   #1935
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Podpytaj jeszczen kogos i jutro bedzimy myslaly
Przyciemnic mozesz w chwilke




Islande nie jest taki ciemny, to blond

Widze ze juz wszystkie idziemy do fryzjera
Ja tez sie poddalam i z pochylona glowa ide w grudniu
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A Wy co jeszcze nie śpicie?


Paulcia może nie jest tak źle jak piszesz? Dziwne, żeby rozjaśniacz w ogóle nie ruszył? Nie zamartwiaj się jutro coś pokombinujemy wszystkie wspólnymi siłami
wiecie co...? gdyby nie moja siostra to chyba bym już siedziała z farbą keune na głowie... już miałam rozrobić utleniacz, a ona zeszła na dół może to i dobrze, bo jak zaczełam rozczesywać swoje włosy to było nie ciekawie... włosy są jeszcze gorsze niż były... nałożyłam troche oleju na nie i będe myślała nad jutrzejszą ostatnią szansą dla blondu... jeśli znowu sie nie uda, przyciemniam... chce mi sie płakać... po co ja w ogóle robilam te włosy teraz już naprawde czas spać
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 01:11   #1936
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wiecie co...? gdyby nie moja siostra to chyba bym już siedziała z farbą keune na głowie... już miałam rozrobić utleniacz, a ona zeszła na dół może to i dobrze, bo jak zaczełam rozczesywać swoje włosy to było nie ciekawie... włosy są jeszcze gorsze niż były... nałożyłam troche oleju na nie i będe myślała nad jutrzejszą ostatnią szansą dla blondu... jeśli znowu sie nie uda, przyciemniam... chce mi sie płakać... po co ja w ogóle robilam te włosy teraz już naprawde czas spać
Kochana, nie podejmuj decyzji na świeżo i pod wpływem emocji
Jesteś zła i może wyolbrzymiasz? Spokojnie. Włoski masz gęste, dużo masek, oleje i bedzie dobrze
Pomyśl sobie: ja prostuje włosy praktycznie co mycie (co 2-3 dni), oleju nie używam-ale chyba czas zacząć, farbuje (podkład farba z rozjaśniaczem + na całość farba) i jakoś funkcjonuje. Na pewno przesadzasz kochana
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 02:35   #1937
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wiecie co...? gdyby nie moja siostra to chyba bym już siedziała z farbą keune na głowie... już miałam rozrobić utleniacz, a ona zeszła na dół może to i dobrze, bo jak zaczełam rozczesywać swoje włosy to było nie ciekawie... włosy są jeszcze gorsze niż były... nałożyłam troche oleju na nie i będe myślała nad jutrzejszą ostatnią szansą dla blondu... jeśli znowu sie nie uda, przyciemniam... chce mi sie płakać... po co ja w ogóle robilam te włosy teraz już naprawde czas spać
paulcia a ja powiem Ci tak: wklej zdjęcie. Bo jak jest brzydko, źle i w ogóle to Ci napiszę. Jak włosy są w złym stanie (Ty najlepiej czujesz jakie są) to tez Ci napiszę. Nie po to tu jestesmy zeby sobie nawzajem słodzic ale pomagać i pisać szczerze Także głowa do góry, wklej zdjęcia to pomyślimy co dalej.
Zobacz, ja trzymam się dzielnie z kolorowym łbem aż do 20 grudnia
Jakbym nie zapisała sie do fyzjera 10 razy bym już zafarbowala
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 02:41   #1938
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wiecie co...? gdyby nie moja siostra to chyba bym już siedziała z farbą keune na głowie... już miałam rozrobić utleniacz, a ona zeszła na dół może to i dobrze, bo jak zaczełam rozczesywać swoje włosy to było nie ciekawie... włosy są jeszcze gorsze niż były... nałożyłam troche oleju na nie i będe myślała nad jutrzejszą ostatnią szansą dla blondu... jeśli znowu sie nie uda, przyciemniam... chce mi sie płakać... po co ja w ogóle robilam te włosy teraz już naprawde czas spać
Nie dziwię się.. Po tym jak je dziś potraktowałaś.. Rozumiem, że jesteś zła i rozgoryczona ale naprawdę posłuchaj - NIE ruszaj ich już przez najbliższe dwa tygodnie - olejuj, maskuj i co tam masz, żeby odżyły.

I jak pisałam jeśli naprawdę nie możesz znieść tego kolorku to weź z jakimś blondem - np tym Joanny co ja robiłam szamponetkę i połóż na włosy. I tak włosy są teraz w takim stanie, że czy położysz blond czy czarny to włosy ucierpią jeszcze bardziej i wtedy dopiero będzie płacz.. A tak.. pochodzisz trochę z szamponetka na głowie.. zanim się wypłucze to akurat odratujesz włoski - i wtedy coś położysz.

Bo zobaczysz, że skończy się tak, że w rozgoryczeniu i smutku położysz ciemny, a potem będziesz żałowała i kombinowała jak nasza Princeska

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A Wy co jeszcze nie śpicie?


Paulcia może nie jest tak źle jak piszesz? Dziwne, żeby rozjaśniacz w ogóle nie ruszył? Nie zamartwiaj się jutro coś pokombinujemy wszystkie wspólnymi siłami


Dziewczyny, odbiegne troszke od tematu, nie wiem czy to widziałyście?
http://www.youtube.com/watch?v=AA_q0...eature=related
On jest fenomenalny! Myślałam, ze wygra MT, no ale 'srebrny medal' też good
Głos może i ma ładny ale po ostatnim razie jak przerobił melancholiczną piosenkę Claptona (którą zresztą napisał po tym jak jego syn się zabił i cierpienie przelał na papier) a on zrobił z tego radosne reggae no to troszkę przegiął

Generalnie niby MT a zrobił się konkurs śpiewaków :/

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
paulcia a ja powiem Ci tak: wklej zdjęcie. Bo jak jest brzydko, źle i w ogóle to Ci napiszę. Jak włosy są w złym stanie (Ty najlepiej czujesz jakie są) to tez Ci napiszę. Nie po to tu jestesmy zeby sobie nawzajem słodzic ale pomagać i pisać szczerze Także głowa do góry, wklej zdjęcia to pomyślimy co dalej.
Zobacz, ja trzymam się dzielnie z kolorowym łbem aż do 20 grudnia
Jakbym nie zapisała sie do fyzjera 10 razy bym już zafarbowala
Ale nam się na pogaduchy zebrało o tej porze



Swoją drogą widziałam reklamę tej nowej prostownicy rowenty - robi wrażenie Aż chce się ją mieć

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-11-28 o 02:43
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:03   #1939
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to super a przymierzałaś już ?
przymierzałam fajne są,tylko kolorek nie pasuje

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobry wieczór
widze, ze dziewczynki imprezują dzis hehe ja po wczoraj mam dosyc, miał być babski wypad na drinka, a skonczyło się inaczej dzis lajtowo, własnie wróciłam z harrego pottera

princesska-ale fajne klipy a cena marzenie
dzięki a na harrym też bylam
fajny film,jak zgredek umarl to się poryczalam ja yez uwielbiam harrego pottera,ale sto razy wole książki no i szkoda,że podzielili na czesci wolalabym od razu calosc ogladac

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ooo jak fajnie Tylko nie opowiadaj Możesz za to powiedzieć czy fajne - czy trzyma poziom czy kaszan jakiś


Siedze teraz na allegro i przeglądam czy jest jakaś okazyjna aukcja
czasem się zdarza,musisz patrzeć
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Za jednym razem to nie mam pojecia. Ja takie wlosy mialam i w sumie mam.
Moze spróbuj Wellatonem 12/1? Niby wysusza ale dobrze rozjasnia.
ja nim robilam po dekolorze i wyszło fajnie.
Albo daj sobie 9,13 albo 10,13 Excella
a wellaton 12/0?? bo ten 12/1 jest chyba popielaty,a tego popiolu mam juz duzo na glowie
może spróbuje tego excella? zobacze jeszcze

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Jejku dziewczyny wstawać już 10,a tu nikogo nie ma

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-28 o 10:04
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 10:08   #1940
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale nam się na pogaduchy zebrało o tej porze



Swoją drogą widziałam reklamę tej nowej prostownicy rowenty - robi wrażenie Aż chce się ją mieć
Ja sie za duzo coli napiłam
Mowisz o tej Rowencie co można wygrac na Wizazu?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czasem się zdarza,musisz patrzeć


a wellaton 12/0?? bo ten 12/1 jest chyba popielaty,a tego popiolu mam juz duzo na glowie
może spróbuje tego excella? zobacze jeszcze
Wprowadzilam Cie w blad, ja robilam 12/0 i wyszło naprawde super
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:23   #1941
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hej dziewczynki
jak tam po wczorajszym wieczorku?
ja trochę przybalowałam na disco o 5 dotarłam do domu. Super było
tylko nogi bolą od szpilek ale potańczyłabym jeszcze
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:27   #1942
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc wszystkim

wlasnie pije kawe i juz was przeczytalam

paulcia co tam znowu sie stalo z twoimi wlosietami

a my wrocilismy jakos o 2 w nocy wiec jestem wyspana

a sniegu brak jak zwykle kazda zima tu to sniegu jak na lekarstwo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:44   #1943
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia jak tam z rana? Lepiej włoski? Jak kolor i konsycja?
Prosimy o zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:54   #1944
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny przyszlam sie Wam pożalić nie wiem co mnie naszło, ale dzis wracając z uczelni zaszłam do tego salonu fryzjerskiego zapytać czy sprzedadzą mi farbę keune, bo doszłam do wniosku, że jechać specjalnie 70km do fryzjera to przesada, poza tym musiałabym brać wolne... jak sie zapytałam to fryzjerka powiedziała z taką głupią miną "NIE! bo to są profesjonalne farby" ale akurat był też szef, który kazał mi chwilke poczekać i ostatecznie zgodzil się na sprzedanie... wybrałam sobie odcień 10, ale okazało się, że przeszli na inne farby i mial tylko kilka do wyboru (ani jednej na poziomie 10), więc sama nie wiem czemu wziełam 9,32 (beż)... zapłaciłam za nią 40zł i tak naprawde nie wiem czy było warto...nakręcona pojechałam do domu, kupiłam rozjaśniacz joanny, osłabiłam 9% wodę i siostra zrobiła mi pasemka, trzymałam ok. 20min tak jak pisało na ulotce, później na to nalożyłyśmy excel 10,0 (trzymałam chyba 50min, bo w ogóle nic nie łapało na wilgotnych wlosach) jak zmyłam to nałożyłam szampon biosilka do blondu i maske alfaparfu, zdjęłam po jakimś czasie ręcznik... a moje włosy jak były pomarańczowe tak są, tylko do tego znowu żółte... po prostu porażka... prawde mówiąc już mam tego blondu dosyć...
paulcia biedna jesteś z tymi włoskami...tak mysle, że nie potrzebnie kładłaś excell bo on działa do 2 tonów, a jak Ci wyszedł pomaranczowy po rozjasniaczu to nic nie zadziałał. Ehh ale pytanie dlaczego rozjaśniacz nie dał rady?? ;/ Może już Twoje włoski są jak to się określa 'przefarbowane' i nie łapią właściwie farby.
Nie wiem co teraz zdecydujesz, ale postaw przede wszystkim na regenerację i odpoczynek dla włosów. Logicznie było by przyciemnić ale nie mówie, że odrazu jasny brąz...może ciemny blond i pozwolić im rosnąć. Potem jak odżyją to zrobisz blond znowu
Daj fotki w dziennym to zobaczymy co i jak

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi sie nie marza niewiadomo jak długie wlosy-jestem niska i mnie dlugie wlosy przytlaczaja, najlapien mi w takich wlasnie okolo 50 cm max. Zapuszcze jeszcze parenaście cm i bedzie wystarczająco

ja mam dokładnie tak samo teraz jak ściałam to stwierdziłam, że takie krótsze lepiej mi pasują no i są dużo wygodniejsze niby 4 cm mniej ale wizualnie sto razy lepiej wyglądają no i się układają



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No szkoda Ale przynajmniej więcej oglądania To jest 3D?
nie jest w 3D. Ale jest mega
jest scena jak Nagini leci prosto na nas-aż się wzdrygnełam


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Kolor jako tako nie jest zły sam w sobie - ale muszę przyznać, że jestem zawiedziona - kupiłam ciemniejszą farbę - zrobiłam z wodą 3% - miało przyciemnić a jest jaśniej - nie tak to sobie wymarzyłam.. No ale cóż.. mam teraz minimum m-c do następnego farbowania by wymyślić co z tym zrobić :/

Myślałam czy by nie zrobić tym Island coś tam - co Infatuated robiła - ale on zimny jest tylko na początku (a wtedy jest ciemny - ciemniejszy od moich naturalnych), a później wypłukuje się do ciepłego odcienia, a to nie dla mnie..

Nie wiem czy nie pójdę do fryzjera następnym razem bo już naprawdę nie wiem co położyć by je przyciemnić jak Casting nie dał rady :/

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------
islande jest idealny do przyciemniania na początku jest bardzo popielaty-Tobie by pasowało, kolor taki naturalny ciemny blond. Teraz się wypłukał do cieplejszego odcienia, ale może to też dlatego że excell był popielato-złocisty. Ty masz bardzo zimne włoski także może by się nie wypłukał do ciepłego

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
przymierzałam fajne są,tylko kolorek nie pasuje


dzięki a na harrym też bylam
fajny film,jak zgredek umarl to się poryczalam ja yez uwielbiam harrego pottera,ale sto razy wole książki no i szkoda,że podzielili na czesci wolalabym od razu calosc ogladac


ja też płakałam ale kochany był no ksiazki to zupełnie co innego, przeciez w tych filmach to może 1/3 treści zawierają teraz czekamy na cz 2, kiedy ma byc? podobno w lecie?

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-28 o 10:58
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:15   #1945
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Też ją oglądałam i na próbniku strasznie ciemno, szaro-buro wyglądała na próbniku Carrefour'owskim
Tu juz pare razy byla o tym mowa, zeby nie sugerowac sie zbytnio probnikami L'oreala bo to co wychodzi naprawde a to co jest na probniku to dwa rozne swiaty Najbardziej dziwi stockholm ktory na pribniku jest szary, myszowaty jak moj nat. kolor

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
wszyscy się bawią,a ja z TŻtem kupiłam Martini

a wogóle wylicytowalam clipy dokładnie o te:
http://allegro.pl/clip-in-platynowy-...323615007.html

wczoraj do mnie doszły i są bardzo fajne,tylko kolor zupełnie nie pasuje do mojego
więc teraz będę farbować na taki tylko nie wiem jaką farba
noo ale Ci sie trafilo super przez Ciebie az zajrzalam czy nie ma wiecej takich okazjii ale nie, ja na clipy sie nie pisze jakos to nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny przyszlam sie Wam pożalić nie wiem co mnie naszło, ale dzis wracając z uczelni zaszłam do tego salonu fryzjerskiego zapytać czy sprzedadzą mi farbę keune, bo doszłam do wniosku, że jechać specjalnie 70km do fryzjera to przesada, poza tym musiałabym brać wolne... jak sie zapytałam to fryzjerka powiedziała z taką głupią miną "NIE! bo to są profesjonalne farby" ale akurat był też szef, który kazał mi chwilke poczekać i ostatecznie zgodzil się na sprzedanie... wybrałam sobie odcień 10, ale okazało się, że przeszli na inne farby i mial tylko kilka do wyboru (ani jednej na poziomie 10), więc sama nie wiem czemu wziełam 9,32 (beż)... zapłaciłam za nią 40zł i tak naprawde nie wiem czy było warto...nakręcona pojechałam do domu, kupiłam rozjaśniacz joanny, osłabiłam 9% wodę i siostra zrobiła mi pasemka, trzymałam ok. 20min tak jak pisało na ulotce, później na to nalożyłyśmy excel 10,0 (trzymałam chyba 50min, bo w ogóle nic nie łapało na wilgotnych wlosach) jak zmyłam to nałożyłam szampon biosilka do blondu i maske alfaparfu, zdjęłam po jakimś czasie ręcznik... a moje włosy jak były pomarańczowe tak są, tylko do tego znowu żółte... po prostu porażka... prawde mówiąc już mam tego blondu dosyć...
o rany Paulcia wspolczuje Ty to sie masz z tymi wlosami..

A ja wlasnie wstalam choc pewnie jeszcze bym spala ale TZ wstawal i halasu narobil Ale dziewczyny zima zima Od jutra ma sie porzadnie zaczac

Widze fanki Harrego A ja nie lubie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-28 o 11:16
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:34   #1946
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated ja mam 1,65 Więc to co innego jak dziewczyna o wzroście 1,75 ma włosy 50 cm a co innego jak dziewczyna o wzroście 1,65. Róznica jest spora. Dlatego mi sie nie marzą włosy do pasa a takie do połowy pleców
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:34   #1947
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Heloł laseczki
U mnie zima pełną parą- przez dzień wczorajszy napadało śniegu do kostek prawie ale juz topnieje co nieco... szkoda...
Moja Lolka szaleje za śniegiem Nawet sobie nie wyobrażacie co ona wczoraj mi na spacerach wyrabiała- tarzała sie, ślizgała, wskakiwała, kopała... ale najgorsze że żre ten śnieg tonami boje się że jej zaszkodzi No i lipa z kupkaniem- kręci sie podwójny czy potrójny czas nim zrobi bo chyba przez śnieg zapachu nie czuje- tak to wygląda- i kręci się, kopie i szuka... masakra. Mam nadzieję że się przyzwyczai.

Paulcia ja juz nie wiem co z tymi twoimi włosami... jak tobie rozjaśniacz nie bierze co graniczy z cudem... może włosy sie uwrażliwiły- oby nie!- i wtedy już nic ich nie weźmie... rzadko ale zdarza sie coś takiego.

enchanted ślicznie ci włosy wyszly i taki naturalny ten blond super!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:39   #1948
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny to normalka z tym sniegiem, moja to samo I z kupkaniem rzeczywiscie problem bo mojej to zimno w tyleczek i nie chetnie cokolwiek chce robic a wczoraj jak z nia wyszlam to ryla pyskiem po sniegu przez cala droge niby smieszne ale ja moja musze ogarnac bo zeszlej zimy co chwila chora byla przez to
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:40   #1949
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja też płakałam ale kochany był no ksiazki to zupełnie co innego, przeciez w tych filmach to może 1/3 treści zawierają teraz czekamy na cz 2, kiedy ma byc? podobno w lecie?
ja też się wystraszyłam na tej scenie z wężem
podobno w lipcu ma być

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja sie za duzo coli napiłam
Mowisz o tej Rowencie co można wygrac na Wizazu?



Wprowadzilam Cie w blad, ja robilam 12/0 i wyszło naprawde super
o no to może się skuszę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
noo ale Ci sie trafilo super przez Ciebie az zajrzalam czy nie ma wiecej takich okazjii ale nie, ja na clipy sie nie pisze jakos to nie dla mnie
a Tobie po co clipy masz swoje takie śliczne długie włoski
a zima to dopiero się zacznie w tym tygodniu ma być po -8 stopni
a u mnie i tak już leży pełno śniegu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:43   #1950
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kochana, nie podejmuj decyzji na świeżo i pod wpływem emocji
Jesteś zła i może wyolbrzymiasz? Spokojnie. Włoski masz gęste, dużo masek, oleje i bedzie dobrze
Pomyśl sobie: ja prostuje włosy praktycznie co mycie (co 2-3 dni), oleju nie używam-ale chyba czas zacząć, farbuje (podkład farba z rozjaśniaczem + na całość farba) i jakoś funkcjonuje. Na pewno przesadzasz kochana
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
paulcia a ja powiem Ci tak: wklej zdjęcie. Bo jak jest brzydko, źle i w ogóle to Ci napiszę. Jak włosy są w złym stanie (Ty najlepiej czujesz jakie są) to tez Ci napiszę. Nie po to tu jestesmy zeby sobie nawzajem słodzic ale pomagać i pisać szczerze Także głowa do góry, wklej zdjęcia to pomyślimy co dalej.
Zobacz, ja trzymam się dzielnie z kolorowym łbem aż do 20 grudnia
Jakbym nie zapisała sie do fyzjera 10 razy bym już zafarbowala
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie dziwię się.. Po tym jak je dziś potraktowałaś.. Rozumiem, że jesteś zła i rozgoryczona ale naprawdę posłuchaj - NIE ruszaj ich już przez najbliższe dwa tygodnie - olejuj, maskuj i co tam masz, żeby odżyły.

I jak pisałam jeśli naprawdę nie możesz znieść tego kolorku to weź z jakimś blondem - np tym Joanny co ja robiłam szamponetkę i połóż na włosy. I tak włosy są teraz w takim stanie, że czy położysz blond czy czarny to włosy ucierpią jeszcze bardziej i wtedy dopiero będzie płacz.. A tak.. pochodzisz trochę z szamponetka na głowie.. zanim się wypłucze to akurat odratujesz włoski - i wtedy coś położysz.

Bo zobaczysz, że skończy się tak, że w rozgoryczeniu i smutku położysz ciemny, a potem będziesz żałowała i kombinowała jak nasza Princeska
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia co tam znowu sie stalo z twoimi wlosietami
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
paulcia jak tam z rana? Lepiej włoski? Jak kolor i konsycja?
Prosimy o zdjęcia
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
paulcia biedna jesteś z tymi włoskami...tak mysle, że nie potrzebnie kładłaś excell bo on działa do 2 tonów, a jak Ci wyszedł pomaranczowy po rozjasniaczu to nic nie zadziałał. Ehh ale pytanie dlaczego rozjaśniacz nie dał rady?? ;/ Może już Twoje włoski są jak to się określa 'przefarbowane' i nie łapią właściwie farby.
Nie wiem co teraz zdecydujesz, ale postaw przede wszystkim na regenerację i odpoczynek dla włosów. Logicznie było by przyciemnić ale nie mówie, że odrazu jasny brąz...może ciemny blond i pozwolić im rosnąć. Potem jak odżyją to zrobisz blond znowu
Daj fotki w dziennym to zobaczymy co i jak
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o rany Paulcia wspolczuje Ty to sie masz z tymi wlosami..
dzięki Wam kochane wiecie co, długo wczoraj nie mogłam zasnąc... i nie dość, ze zasnęłam późno to jeszcze obudziłam sie przed 9, a jak spojrzałam w lustro to już nie mogłam zasnąc.... no i to było silniejsze ode mnie... siostra pofarbowała mi włosy jeszcze raz... keune 9,32... wiem, ze mi to odradzałyście i w ogóle, ale ja juz nie mam sił do tych włosów... teraz jeszcze są mokre, i póki co nie wyglądają ciekawie, ale pocieszam sie, że moze będzie lepiej jak wyschną... chociaż te na górze są już praktycznie suche i wyglądają...szkoda gadać... zresztą wrzucam Wam fotki to same zobaczycie...

1,2 - po rozjaśniaczu i excel 10,0
3-5 - po keune 9,32

sorka za jakość zdjęć, ale robilam je sama... masakra
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.