Kupujemy BB Creamy III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 17:04   #1801
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Ale fajnie że rozebrało się Kao Liese III . Mam ochote wypróbować to cudo
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:07   #1802
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Jest kolejna chętna na wybróbowanie Sany?
Zygmus może rzeczywiście jakieś resztki/próbki Ci zostały? Oj chciała ja by, chciała
Ja tylko kapkę bym chciała, bo nie wiem jak mi w żółci jest (zawsze biorę zimne odcienie)
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:23   #1803
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
No problem Do usług
Kusi mnie ona bo, po 1 - ma bardzo pozytywne opinie co do zakrywania porów
po 2 - ma piekny, żółty kolor - co wśród BB jest rzadkością
Przy ewentualnej rozbiórcę BB SANA PORE PUTTY biorę 10 ml, a jak chętnych nie będzie to mog i więcej
sana żółta bo to japoński krem, właściwie wszystkie japońskie takie są, a ta dodatkowo ciemna. A Sana nie występuje przypadkiem w 2 odcieniach? jasny żółtek i ciemny żółtek?

Co z tym Zamianem? Bo nie wiem komu odpisać. Niech zai się jeszcze wypowie, to odpiszę po równo od obu
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:42   #1804
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
sana żółta bo to japoński krem, właściwie wszystkie japońskie takie są, a ta dodatkowo ciemna. A Sana nie występuje przypadkiem w 2 odcieniach? jasny żółtek i ciemny żółtek?
A nie wiem czy Sana ma 2 odcienie? To musi sie justynalenka wypowiedzieć albo SzatAnka - bo z tego co pamietam One mają Sanę i ją chwalą.
Co do tego że Sana jest japońska i w związku z tym żółta to koreanki też są żółte a koreańskie bb kremy raczej "lecą" w róż bo to ma równoważyć właśnie ich żółty odcień cery. Także tu reguły nie ma. Ja namietnie poszukuję żółtych, bo mam cerę naczynkową więc wiadomo że nie dla mnie nic z różem bo to powoduje u mnie tzw. świnkę Piggi - i chociaż to miłe zwierzątko - to jakoś nie chcę się do niego upodabniać
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:43   #1805
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
sana żółta bo to japoński krem, właściwie wszystkie japońskie takie są, a ta dodatkowo ciemna. A Sana nie występuje przypadkiem w 2 odcieniach? jasny żółtek i ciemny żółtek?

Co z tym Zamianem? Bo nie wiem komu odpisać. Niech zai się jeszcze wypowie, to odpiszę po równo od obu
ja chetnie wezme polowe, ale Zai tez chciala polowe, wiec zeby bylo sprawiedliwie, to proponuje odjecie po rowno no ale czekam na decyzje Zai
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:49   #1806
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Hahaha szaleństwo Sanowe :P
Z tego co mi wiadomo,to jest jeden odcień.
Ponawiam prośbe do zygmus,aby sprawdziła czy jest ona dostępna na GMarket Bo ja tej strony nie ogarniam
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:57   #1807
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Trzeba rozwiązać problem wpłat, bo część wpłaca od razu, część jeszcze nawet przed podliczeniem, część po jakimś tam czasie, ale trafiają się osoby, które płacą po którymś przypomnieniu o wpłacie, albo w ogóle. A to opóźnia zakupy.

BB Sany na GM nie widziały.

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Co do tego że Sana jest japońska i w związku z tym żółta to koreanki też są żółte a koreańskie bb kremy raczej "lecą" w róż bo to ma równoważyć właśnie ich żółty odcień cery. Także tu reguły nie ma.
Xiah dobrze napisała, japońskie kremy BB są żółte, nie trafiłam jeszcze na taki, który by wpadał w róż, więc jak ktoś szuka żóltego, to najlepiej wśród japońskich, tam na różowy ciężko trafić.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 18:06   #1808
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Trzeba rozwiązać problem wpłat, bo część wpłaca od razu, część jeszcze nawet przed podliczeniem, część po jakimś tam czasie, ale trafiają się osoby, które płacą po którymś przypomnieniu o wpłacie, albo w ogóle. A to opóźnia zakupy.

BB Sany na GM nie widziały.



Xiah dobrze napisała, japońskie kremy BB są żółte, nie trafiłam jeszcze na taki, który by wpadał w róż, więc jak ktoś szuka żóltego, to najlepiej wśród japońskich, tam na różowy ciężko trafić.
Serio? To dziękuję Wam dziewczyny za ten trop, bo ja właśnie najbardziej żółtków szukam

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Hahaha szaleństwo Sanowe :P
Z tego co mi wiadomo,to jest jeden odcień.
Ponawiam prośbe do zygmus,aby sprawdziła czy jest ona dostępna na GMarket Bo ja tej strony nie ogarniam
To tak jak ja - to jakaś czarna magia dla mnie jest normalnie
Szacun dla zygmus i innych, które "łapią o co tam kamon"
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:21   #1809
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
A nie wiem czy Sana ma 2 odcienie? To musi sie justynalenka wypowiedzieć albo SzatAnka - bo z tego co pamietam One mają Sanę i ją chwalą.
Co do tego że Sana jest japońska i w związku z tym żółta to koreanki też są żółte a koreańskie bb kremy raczej "lecą" w róż bo to ma równoważyć właśnie ich żółty odcień cery. Także tu reguły nie ma. Ja namietnie poszukuję żółtych, bo mam cerę naczynkową więc wiadomo że nie dla mnie nic z różem bo to powoduje u mnie tzw. świnkę Piggi - i chociaż to miłe zwierzątko - to jakoś nie chcę się do niego upodabniać
Wiem, że nie powinno ale i tak mnie to zdenerwowało. Wcale nie są. Odcień skóry Koreańczyków jest równie zróżnicowany jak nasz. I tak, jest też sporo osób mających jasną różowawo-oliwkową skórę. Są i odcienie typowo beżowo-żółte, ale to zbyt duże uogólnienie, głównie zależy to od miejsca zamieszkania. Umownie można powiedzieć, że Koreańczycy mają oliwkową, ciepłą beżową karnację. Japończycy mają widocznie ciemniejszy odcień skóry, i z żółtymi tonami, ale to i tak spore naciągnięcie tematu.
Oczywiście nie ma co szukać Koreańczyka o mojej karnacji (jasnej różowej porcelany :/), ale ja też nie znajduję wielu osób równie jasnych jak ja w Polsce.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:27   #1810
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

moze jakis deadline? szara lista zalegajacych przez jakis tam okreslony przez Was czas, a jak wplaty nie bedzie mimo znajdowania sie na szl np w ciagu tygdnia od wpisu to czarna lista i "ban" na zamowienia?

szl i cl jest na zamowieniowych butowo/ciuchowo/bizu i zdaje egzamin
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:28   #1811
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

probuje cos wyluskac z tego watku ale ciezko wiec zapytam potrzebuje specyfików na nawilzanie i przebarwienia moze cos polecicie ????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 18:31   #1812
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Wiem, że nie powinno ale i tak mnie to zdenerwowało. Wcale nie są. Odcień skóry Koreańczyków jest równie zróżnicowany jak nasz. I tak, jest też sporo osób mających jasną różowawo-oliwkową skórę. Są i odcienie typowo beżowo-żółte, ale to zbyt duże uogólnienie, głównie zależy to od miejsca zamieszkania. Umownie można powiedzieć, że Koreańczycy mają oliwkową, ciepłą beżową karnację. Japończycy mają widocznie ciemniejszy odcień skóry, i z żółtymi tonami, ale to i tak spore naciągnięcie tematu.
Oczywiście nie ma co szukać Koreańczyka o mojej karnacji (jasnej różowej porcelany :/), ale ja też nie znajduję wielu osób równie jasnych jak ja w Polsce.
Xiah, co Ty taka nerwowa? No już sie nie gniewa
Jak pytałam dlaczego tak ciężko jest dostać BB o żółtym odcieniu (nie pamiętam na jakim forum) to mi dziewczyny właśnie tak odpowiedziały. Jeżeli to błędna interpretacja, no to byłam w błędzie.
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:38   #1813
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
moze jakis deadline? szara lista zalegajacych przez jakis tam okreslony przez Was czas, a jak wplaty nie bedzie mimo znajdowania sie na szl np w ciagu tygdnia od wpisu to czarna lista i "ban" na zamowienia?

szl i cl jest na zamowieniowych butowo/ciuchowo/bizu i zdaje egzamin
No na przykład, albo jakiś określony czas na wpłatę, tydzień czy coś Żyjemy w takich czasach, że nawet jak się komu coś przytrafi/nie ma pieniędzy/itd. to na pewno znajdzie sposób by się tu dostać i poinformować :/ A jeśli tego nie zrobi, to wypada z zamówienia, i ktoś inny pewnie się znajdzie na jego miejsce. I można zrobić, że np. po takich 2/3 wpadkach niestety już nie może brać udziału, no bo co zrobić..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:45   #1814
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
probuje cos wyluskac z tego watku ale ciezko wiec zapytam potrzebuje specyfików na nawilzanie i przebarwienia moze cos polecicie ????
Zobacz w listę rozbiórkową co jest jeszcze wolne i pogoogluj. Większość z nas tak robi
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:49   #1815
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A możnaby się też dołączyć? Chociaż z 20g? *.*
Ishani, mogę oddać Ci spokojnie te 20 g. Mam jeszcze trochę zamianka z poprzednich rozbiórek. Ultrafiolet niech weźmie połówkę i opakowanie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:58   #1816
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu czy holika holika strawberry pore cover nie wypadła z zamówienia 14? bo odjęłam jej wartość od wpłaty ponieważ wydawało mi się, że informowałaś, że już jej nie ma na ebay?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:01   #1817
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

A ja mam trochę inne pytanie: czy ktoś wie, ile mają pojemności te małe słoiczki podróżne z Rossmanna? 10ml, czy mniej?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:04   #1818
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Wykupiłam wszystkie słoiczki 10ml w Rossmannie.

Zapłaciłam za zamówienie na Gmarket, pół dnia próbowałam zapłacić i nie chciało mi się paypalowe okienko otworzyć.

Idę pakować przesyłki, na poczatek te wszystkie zaległe.

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Xiah, co Ty taka nerwowa? No już sie nie gniewa
Jak pytałam dlaczego tak ciężko jest dostać BB o żółtym odcieniu (nie pamiętam na jakim forum) to mi dziewczyny właśnie tak odpowiedziały. Jeżeli to błędna interpretacja, no to byłam w błędzie.
Ale wcale nie ciężko. Ciężko jak ktoś zna tylko Misshe, Skin79 i SkinFood. Żółtych jest sporo: Hada-Labo, Cezanne, Naris, Sana, Kiss Me, Elizabeth Tenshihada, Arezia, Lollynne, Purederm. Nowe Skin79 też są żółte, niektóre Good Afternoony Skinfooda też są żółte.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Zygmusiu czy holika holika strawberry pore cover nie wypadła z zamówienia 14? bo odjęłam jej wartość od wpłaty ponieważ wydawało mi się, że informowałaś, że już jej nie ma na ebay?
Czekam na odpowiedź czy nie mam jej teraz, czy może w ogóle już nie będzie.
Widziałam, że odjęłaś.


Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
A ja mam trochę inne pytanie: czy ktoś wie, ile mają pojemności te małe słoiczki podróżne z Rossmanna? 10ml, czy mniej?
10

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-12-29 o 19:06
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:12   #1819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygmus przelałam za część zamówienia 14 co by z długami nie przejśća tylko część bo nie podliczone wszystko

Z tego co się orientuję to Sana ma tylko jeden odcień ale mogę się mylić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 19:17   #1820
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
10


Zygmus, znowu mam pytanie Czy z mojej 14. jest już wszystko poza Uguisu, brzoskwinką z Baviphat i Good Afternoon, lotionem z Sany i serum z Sulwhasoo? Bo tak to będę wiedziała, czy dobrze obserwuję i nie będę Cię molestować kiedy mogę wpaść po paczuszkę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:28   #1821
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość


Zygmus, znowu mam pytanie Czy z mojej 14. jest już wszystko poza Uguisu, brzoskwinką z Baviphat i Good Afternoon, lotionem z Sany i serum z Sulwhasoo? Bo tak to będę wiedziała, czy dobrze obserwuję i nie będę Cię molestować kiedy mogę wpaść po paczuszkę
Z 14 nie ma:
SKIN79 Vital Super Plus BB Cream
MIZON Rose Wine Peeling Mask Pack
Sulwhasoo First Care Serum Mini
Skinfood Good afternoon rose lemon 2#
Baviphat Peach All-in-one Peeling Gel
MIZON Good Night White Sleeping Mask
OHMU Multi Capsule Changing B.B.Cream Olive Green

Ale Skin79, good afternoon i peeling powinny się już pojawić. Nie wiem czemu nic nie przychodzi.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:36   #1822
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Xiah, co Ty taka nerwowa? No już sie nie gniewa
Jak pytałam dlaczego tak ciężko jest dostać BB o żółtym odcieniu (nie pamiętam na jakim forum) to mi dziewczyny właśnie tak odpowiedziały. Jeżeli to błędna interpretacja, no to byłam w błędzie.
aż tak to zabrzmiało? irytuje mnie tylko takie szufladkowanie, ale ja tak mam i nic już na to nie poradzę.

Zai to odpiszę 20g od Ciebie.

A co z tą Saną? Brak dostępności? Bo tyle już chętnych, że by się rozebrała...

Wpłaty - tydzień czasu na uregulowanie, lub ew. informację o terminie zapłaty, milczenie = Bye, bye! :P

Teraz gdy wątek działa na tak dużą skalę, pewne regulacje muszą się pojawić. Nie ma wyjścia. Zygmus zabierz głos.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:39   #1823
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Z 14 nie ma:
SKIN79 Vital Super Plus BB Cream
MIZON Rose Wine Peeling Mask Pack
Sulwhasoo First Care Serum Mini
Skinfood Good afternoon rose lemon 2#
Baviphat Peach All-in-one Peeling Gel
MIZON Good Night White Sleeping Mask
OHMU Multi Capsule Changing B.B.Cream Olive Green

Ale Skin79, good afternoon i peeling powinny się już pojawić. Nie wiem czemu nic nie przychodzi.
Dziękuję za odpowiedź
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:55   #1824
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ishani, mogę oddać Ci spokojnie te 20 g. Mam jeszcze trochę zamianka z poprzednich rozbiórek. Ultrafiolet niech weźmie połówkę i opakowanie.
no to mamy ustalone
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:04   #1825
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygumuś w 14 zam. mam nadpłatę, a w 15 niedopłatę tzn. że mam oddzielnie przelewać a tamta nadpłata czeka czy jak zrobić?
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:05   #1826
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Ale Skin79, good afternoon i peeling powinny się już pojawić. Nie wiem czemu nic nie przychodzi.
Ja wciąż czekam na swoje zamówienia z Ebay z 2-3 grudnia, chyba te świąteczne opóźnienia...

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość

A co z tą Saną? Brak dostępności? Bo tyle już chętnych, że by się rozebrała...


Teraz gdy wątek działa na tak dużą skalę, pewne regulacje muszą się pojawić. Nie ma wyjścia. Zygmus zabierz głos.
Sana jest dostępna na Ebay

Też uważam,że powinny być wprowadzone jakieś reguły.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:14   #1827
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Wracając do wpłat i całego zamieszania z zamówieniami... Według mnie jednocześnie rozbieranych jest za dużo rzeczy, a faktyczna organizatorka tylko jedna, stąd zamieszanie. Ustaliłabym limit zamówień, to raz. Po drugie skróciłabym okres oczekiwania na wpłatę do tygodnia od podania ceny za jeden ml i kosztów przesyłki (wliczając to cenę słoiczka i pudełka). Uważam że nie ma potrzeby podawania indywidualnych kosztów, jakie ponosi dana osoba. Zamawiałam minerały na wątku mineralnym i tam każdy sobie sam wyliczał wpłatę po dołączeniu do zamówienia. Zamawiająca to później kontrolowała, ale nie wyliczała każdemu z osobna ile musi wpłacić. Nie ma wpłaty, osoba wypada z zamówienia. Zygmus nie jest instytucją charytatywną, by za kogoś zakładać pieniądze. Dla mnie to jest logiczne - jeśli decyduję się na wspólne zakupy, to mam też środki finansowe na to.
Aha, można by założyć oddzielny wątek "zamówienia BB kremów" i byłyby w nim tylko i wyłącznie zamówienia. Czyli kto co zamawia ile ml i należna kwota. Propozycje rozbiórek, informacje kto co przelał, czy ma niedopłatę/nadpłatę i wszelkie inne pytania pisałoby się w oddzielnym wątku. Całość stałaby się bardziej przejrzysta.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:19   #1828
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Zygumuś w 14 zam. mam nadpłatę, a w 15 niedopłatę tzn. że mam oddzielnie przelewać a tamta nadpłata czeka czy jak zrobić?
Juz wpisałam nadpłatę z 14 w 15.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Ja wciąż czekam na swoje zamówienia z Ebay z 2-3 grudnia, chyba te świąteczne opóźnienia...

Sana jest dostępna na Ebay

Też uważam,że powinny być wprowadzone jakieś reguły.
Ja dostałam we wtorek przesyłkę z 30 listopada.

Nad zasadami pomyślę w weekend.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:39   #1829
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, przelalam za zam 15 calosc plus pare groszy nadplaty, ale tym sie nie przejmuj. Czuje sie winna, ze zalegalam z wplata. Nie lubie tego i czulam sie okropnie. Jesli cos do zamowienia jeszcze dojdzie, to tez od razu przeleje. Tak chyba jest prosciej dla mnie.
Jestes aniolem cierpliwosci...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:18   #1830
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zmieniając trochę zasady, tak żeby wpłaty były robione w jakimś określonym czasie, można będzie próbować część kosmetyków kupować na Gmarket, nie wszystko, ale spora część wychodzi taniej, nawet po dodaniu kosztów przesyłki i ewentualnego vatu.

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
Zygmus, przelalam za zam 15 calosc plus pare groszy nadplaty, ale tym sie nie przejmuj. Czuje sie winna, ze zalegalam z wplata. Nie lubie tego i czulam sie okropnie. Jesli cos do zamowienia jeszcze dojdzie, to tez od razu przeleje. Tak chyba jest prosciej dla mnie.
Jestes aniolem cierpliwosci...
Nie czuj się winna, wpłaciłaś, więc nie ma problemu.
Cierpliwość ćwiczę owijając słoiczki
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.