Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 18:44   #4051
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość



ok ok rozumiem
ja za pierwszym razem trzymałam 20, ale mało co chwyciło..chociaz i tak obstawiam, ze cos z mleczkiem nie było tak bo to az niemozliwe
a za drugim razem 40 min i juz konkretnie było
trzymaj min 30



wg mnie jest super
jeszcze tylko uśmiech i bosko
okeeej, skoro tak mowisz to tak bedzie
gratuluje farbowanka






!!!
ja co prawda myję nie Ziajką, ale Lactacyd'em co jakiś czas raz na tydzien powiedzmy bardzo sobie chwalę, buzka idealna, nie podrażniona itd

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Adzi-Ty robiłaś kiedys(dawno dawno) Excellka 8,13 prawda? ciemno Ci wyszło?
Fotka w albumie
Ale raczej ciemno. Foto z tym big odrostem
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:48   #4052
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja mowie, ciekawe kiedy dojda do tego ze g* na glowie tez moze byc wspaniale
moja mama zawsze robi sobie pod roslinki na ogrod ciekawa miksture z kupy swinki morskiej/krolika, przesikanego siana,lisci i to zalewa woda w wiadrze, kisnie tak kilka tygodni i ma potem piekny nawoz roslinki rosna za☠☠☠iscie, daja mnostwo owocow to myslicie ze na wlosy nie zadziala

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
u dr porembskiej ? jeśli tak, to nie bój się, będziesz w najlepszych rękach chirurgicznych
właśnie miałam pisać do Ciebie do kogo się zapisać najpierw muszę zdjęcie zrobić jeszcze... a chce mi się
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no bo bez silikonu i stosujac lekkie odzyweczki to sorry ale z wlosow farbowanych/rozjasnianych nic nie zostanie to tak jakby umyc wlosy szamponem i nie dac odzywki... i czesac takie poplatane zniszczone wloski... i jak wyschna to nikt nie powie ze wygladaja cudownie bo sa naturalne, bez silikonu itp.
sa sianem wtedy i taka jest prawda!
Bunny, ja już dłuższy czas nie stosuję silikonów i włosy są super i niestety o oleju zapominam ostatnio tylko, że nie używam szamponu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo nie do konca obczajam- mam umyc zamiast szamponem odzywka wlosy- a potem splukac ja, nalozyc inna odzywke jeszcze raz i splukac?
wlosy nie klapna po czyms takim?
Bunny, ja myję odżywką, płuczę, nakładam odżywkę 'odżywiającą' (ostatnio czysty blask garniera), spłukuję i zabezpieczam odżywką b/s na cieknące włosy ostatnio wklejałam moje kłaki po tygodniu i żadnego przyklapu nie ma
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lubię Was podczytywać (sama jestem blondynką), ale nie udzielam się stale gdyż z reguły nie nadążam za Wami ale teraz po prostu opadły mi ręce. Mam nadzieję, że żartujecie, bo jeśli nie to naprawdę jestem porażoną Waszą beztroską.

Obowiązek sprzątania po psie mają ich właściciele, a nie sprzątacze!!! Sama posiadam kotkę brytyjską po której odchody sprzątam osobiście, codziennie i nie narażam nikogo na ten piękny widok, obłędny zapach, ani obcowanie innymi zmysłami z tym produktem przemiany materii.

Moje dziecko ma to "nieszczęście" niestety, że na placu zabaw na którym skądinąd jest tabliczka "zakaz wyprowadzania psów" wiecznie ląduje w psiej kupie. Kiedyś gdy była młodsza (miała dwa lata) wywróciła się, zachęcałam ją by wstała, a ona leżała. Podniosłam ją i zobaczyłam, że dłoń, rękaw kurtki (a pod spodem sweterek i bluzeczkę) ma napchaną psią kupą. Możecie sobie wyobrazić ile to czyściłam, jak biegłam do domu robić pranie i umyć dziecko. O zwykłym wdeptywaniu butem już nawet nie wspominam, bo z tą kwestią walczę co drugi, trzeci dzień po spacerze.

Kończąc ten przydługi wywód może się chociaż kiedyś zastanowicie, gdy Wasz piesek będzie pozostał ciepłą, parującą kupkę na trawie lub chodniku.
Kasiulka, znam Cię z perfumowego
mam i dziecko, i psa, więc dość obiektywnie spoglądam na sprawę NIGDZIE nie ma koszy na psie kupy i nawet jeśli sprzątnę to muszę nieść ją do domu, to chyba nie tak powinno wygladać? na szczęście mam miejsca gdzie swobodnie psina może się załatwić, a ja się nie martwię, że zostawiam minę (np. środek wielkiej kępy pokrzyw )
Dopóki miasto nie zadba o to, żeby było gdzie te kupy wywalić to bezasadne jest wlepianie mandatów, wykluczając oczywiście patologiczne sytuacje jak kupy w piaskownicy.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Asiabb Paulinka Asia od Jasia
Kochane,dziekuje Wam bradzo za okazałe zainteresowanie pomocy !
Dzis jeszcze z siostra rozmawialam i ma sie rozgladnac i popytac u siebie w mieście. Chodzi o odżywke do paznokci co Novo ma na blogu
Gdyby cos bede pisać
daj znać
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Obfociłam włosy, cały czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje żółto Zwłaszcza gora, dół to wiadomo...

Wszystkie zdjecia w swietle dziennym, troche od okna oddalone bo słońce świeci. 1 jedynie z lampą jest.
Na zdjeciach to sie ładny kolor wydaje, taki hmmm budyn waniliowy? Ale mi sie ciagle wydaje żołto
Dół to wiadomo, ciemniejszy, rudawo-zloty miejscami, nierówny kolor nadal po tym pierwszym rozjasnianiu został, czasem takie plamy mam wrazenie są, ale to tylko dół, wiec sie nie martwie.I tak to wyglada coraz lepiej, powoli jak po prostu zamierzony efekt.
Czeko, a ja wiem o co Ci chodzi uważam, że masz włosy stworzone do farb profesjonalnych mogłabyś sobie zrobić mix tak jak ja z dwóch odcieni z jakimś dodatkiem fixu fioletowego na żółtko i chyba byłabyś zadowolona może nawet 11 poziom wyciągnąłby Ci na niższej wodzie czysty kolor?
a włosiska i tak mi się podobają
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czeko masz sliczne wlosy Ale jak piszesz ze refleksy nie bo jestes blada to i ja sie tak zamyslilam, u mnie to dziwnie wyglada, ja biało rozowa i jasne wlosy. Co myslicie? Robic coś z tym?
Agatko, mnie się podoba sama miałam taką zagadkę z facjatą - jak się opaliłam samoopalaczem było cacy nie rezygnuj z jasnego koloru, bo śliczny masz!



Blondasy, wkleiłam do albumu zdjęcie z ryjkiem w kręciołach. Proszę o konstruktywne opinie, czy mogę tak do ludzi wychodzić i wybaczcie miny
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:55   #4053
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


a tam po calosci, ja lepszy plan wymyslilam
skoro wizaz tak ubolewa ze psie kupy nie sprzatane zatruwaja zycie ludzkosci to oglosmy ze to psie kupska zebrane z trawy maja ten dobroczynny wplyw na porost swiat sam sie oczysci w ciagu tygodnia- gwarantuje
pomyślałam o tym samym
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Asiabb Paulinka Asia od Jasia
Kochane,dziekuje Wam bradzo za okazałe zainteresowanie pomocy !
Dzis jeszcze z siostra rozmawialam i ma sie rozgladnac i popytac u siebie w mieście. Chodzi o odżywke do paznokci co Novo ma na blogu
Gdyby cos bede pisać

ok
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny umówiłam sie na jutro do fryzjera na podcięcie końcówek! boje sie ale co! trzeba bo już rok nie podcinałam, dzwoniłam do salonu na mojej wiosce i wcisnęła mnie na jutro o 16:30 , i teraz chyba farbowanie mi sie odwlecze na niedziele chyba ze coś po podcięciu zadziałam choć nie sadzę bo bede prostować włosy przed. Jestem umówiona do dziewczyny co nie ma za dobrej opnini ale chyba podcinania końcówek nie spierdzieli, najwyżej zaznaczę na samym początku ze tylko max 2 cm bo inaczej uduszę !
łoooo to trzymam kciuki bo znając fryzjerki to takie gadanie 2cm nic nie daje przynajmniej w moim przypadku tak było
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Obfociłam włosy, cały czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje żółto Zwłaszcza gora, dół to wiadomo...
mnie się podobają
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale mnie dzis swedzi skora glowy
Tez tak macie w dniu farbowania ?
Czekam na smalec po tym mija [COLOR="Silver"]
ja tak miałam zawsze po C12
teraz nie mam tego problemu
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

A ja tak rozmyślam czym by tu odrost trzasnać, w weekend chciałabym
Moze wellatonem 8,1 albo 9,1 Musze tak celować, żeby odrost wyszedł równo z długością, bo nie chce przeciągać.. a nóż by mi się kolor zmienił a bardzo bym tego nie chciała
ja bym zrobiła pół na pół
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czeko masz sliczne wlosy Ale jak piszesz ze refleksy nie bo jestes blada to i ja sie tak zamyslilam, u mnie to dziwnie wyglada, ja biało rozowa i jasne wlosy. Co myslicie? Robic coś z tym?
Agatko Tobie te włoski bardzo pasują i nic nie kombinuj
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

z nudy zrobilam znow sobie sama odrost
tym razem sposobem asib- czyli pionowe przedzialki- najpierw gora, pozniej tyl i chyba lepiej mi poszlo... tzn mniej omijakow bedzie
wlasnie siedze z maska
ciesze się że mój pomysł coś pomógł
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to potrzymajcie za mnie też kciuki, bo właśnie siedzę z farbą
już pewnie po , ale trzymam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
rozumiem, sama modlę się już od niedzieli, nawet w kościele byłam pomodlić się w intencji farbowania
będzie dobrze

a ja próbuję się powstrzymać od pofarbowania włosków
tak mnie korci żeby już zrobić bo brzydale takie teraz w sumie jak nie teraz, to dopiero w następny weekend bo @ niebawem nadejdzie a wtedy to będzie odrost ponad miesięczny !

asiu pięknie trzecia focia biuti
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-02-01 o 19:09
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:06   #4054
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Infuś dzięki, zastosuję się do rady, 30 minut minimum
też lubię maseczki z Ziaji

Czeko pamiętam pamiętam, że zachwalasz Bielendę

Asia od Jasia podobasz mi się w kręciołkach bardzo ale również chętnie zobaczyłabym Cię w wyprostowanych włoskach takiej długości dla porównania
kolor jest piękny i idealnie do Ciebie pasuje śliczna mamusia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:15   #4055
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Adzi-widze widze

Asia od Jasia-super Ci w tych loczkach a nie mówił Ci nikt, ze jesteś strasznie podobna do Dominiki Ostałowskiej?

Kitka-pół h będzie w sam raz
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:16   #4056
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
OMG !!!!!!!!!

ahh ta moda na legginsy hahahahaha
OMG !!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:18   #4057
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

aa Kituś czytałam bloga, że masz egzamin z prawa co tam dokładnie?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 19:23   #4058
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


właśnie miałam pisać do Ciebie do kogo się zapisać najpierw muszę zdjęcie zrobić jeszcze... a chce mi się

Bunny, ja już dłuższy czas nie stosuję silikonów i włosy są super i niestety o oleju zapominam ostatnio tylko, że nie używam szamponu


Bunny, ja myję odżywką, płuczę, nakładam odżywkę 'odżywiającą' (ostatnio czysty blask garniera), spłukuję i zabezpieczam odżywką b/s na cieknące włosy ostatnio wklejałam moje kłaki po tygodniu i żadnego przyklapu nie ma


Kasiulka, znam Cię z perfumowego
mam i dziecko, i psa, więc dość obiektywnie spoglądam na sprawę NIGDZIE nie ma koszy na psie kupy i nawet jeśli sprzątnę to muszę nieść ją do domu, to chyba nie tak powinno wygladać? na szczęście mam miejsca gdzie swobodnie psina może się załatwić, a ja się nie martwię, że zostawiam minę (np. środek wielkiej kępy pokrzyw )
Dopóki miasto nie zadba o to, żeby było gdzie te kupy wywalić to bezasadne jest wlepianie mandatów, wykluczając oczywiście patologiczne sytuacje jak kupy w piaskownicy.

daj znać

Czeko, a ja wiem o co Ci chodzi uważam, że masz włosy stworzone do farb profesjonalnych mogłabyś sobie zrobić mix tak jak ja z dwóch odcieni z jakimś dodatkiem fixu fioletowego na żółtko i chyba byłabyś zadowolona może nawet 11 poziom wyciągnąłby Ci na niższej wodzie czysty kolor?
a włosiska i tak mi się podobają


Agatko, mnie się podoba sama miałam taką zagadkę z facjatą - jak się opaliłam samoopalaczem było cacy nie rezygnuj z jasnego koloru, bo śliczny masz!



Blondasy, wkleiłam do albumu zdjęcie z ryjkiem w kręciołach. Proszę o konstruktywne opinie, czy mogę tak do ludzi wychodzić i wybaczcie miny
no wlasnie nie stosujesz sylikonow ale tez nie uzywasz odzierajacych szamponow i dlatego jest ok.
masz krotkie wlosy jeszcze, moje klapia juz od dlugosci a co mowic jak sa tluste czy ich nie domyje albo odzywka niedoplukana czy za ciezka... bleee... musze wtedy myc od nowa bo z domu nie wyjde
asiu oczywiscie ze mozesz tak wychodzic do ludzi swoja droga pieknie ci sie wlosiska kreca i masz boskie oczyska
i kolor teraz bardzo naturalnie wychodzi


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
pomyślałam o tym samym

ok

łoooo to trzymam kciuki bo znając fryzjerki to takie gadanie 2cm nic nie daje przynajmniej w moim przypadku tak było

mnie się podobają

ja tak miałam zawsze po C12
teraz nie mam tego problemu

ja bym zrobiła pół na pół

Agatko Tobie te włoski bardzo pasują i nic nie kombinuj

ciesze się że mój pomysł coś pomógł

już pewnie po , ale trzymam

będzie dobrze

a ja próbuję się powstrzymać od pofarbowania włosków
tak mnie korci żeby już zrobić bo brzydale takie teraz w sumie jak nie teraz, to dopiero w następny weekend bo @ niebawem nadejdzie a wtedy to będzie odrost ponad miesięczny !

asiu pięknie trzecia focia biuti
ja tam nie wytrzymalam do weekendu stad dzis spontaniczne farbowanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:26   #4059
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Bunny
Taki wóz sobie kup jak cyganie i bedziesz jeździć do nas


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Obfociłam włosy, cały czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje żółto Zwłaszcza gora, dół to wiadomo...

.
masz bardzo ładny nat. kolor

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
OMG !!!!!!!!!

ahh ta moda na legginsy hahahahaha


Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, jestem zadowolona (chyba) Póki co są mokre, ale mogę powiedzieć, że farbka jest super Włosy mam mięciutkie jak po masce, ubytków w kondycji nie zanotowałam no i kolor wyszedł równomierny, jutro wszystko się okaże w dziennym świetle
Kitka, ja już zaczynam powoli zaciskać kciuki za Ciebie
może jakieś foto?

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość




Blondasy, wkleiłam do albumu zdjęcie z ryjkiem w kręciołach. Proszę o konstruktywne opinie, czy mogę tak do ludzi wychodzić i wybaczcie miny
pasują Ci bardzo ładnie wyglądasz ale też jestem ciekawa Ciebie w prostych


Lady jakby co to na blogu przybliżyłam trochę ten krem z alterry
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:31   #4060
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

O rany ASIU109
Ale jesteś śliczna
Prosze,wychodz tak do ludzi

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość




Masz bardzo ładny nat. Kolor



:hahaha

może jakieś foto? :d

pasują ci bardzo ładnie wyglądasz ale też jestem ciekawa ciebie w
prostych :d


lady jakby co to na blogu przybliżyłam trochę ten krem z alterry
:d
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:47   #4061
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Asia
Kojarzysz mi się z milion razy ładniejszą Martą z M jak miłość

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam żyć!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 20:02   #4062
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

A widziałyście
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na poważnym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Kojarzysz mi się z milion razy ładniejszą Martą z M jak miłość

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam żyć!
Krzysiu
A nie dawno byl pan od matematyki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:09   #4063
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A widziałyście
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na poważnym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Krzysiu
A nie dawno byl pan od matematyki
taak widziałam

spadam pooglądać archiwum, ostatnio znowu strasznie się wkręciłam może niedługo sama doświadczę kontaktu z obcymi dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:09   #4064
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
OMG !!!!!!!!!

ahh ta moda na legginsy hahahahaha


hahahah tragedia


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość





Blondasy, wkleiłam do albumu zdjęcie z ryjkiem w kręciołach. Proszę o konstruktywne opinie, czy mogę tak do ludzi wychodzić i wybaczcie miny

Mówiąc całkiem szczerze i serio to pięknie ci w tych włosach i powinnas jak najbardziej tak wychodzić do ludzi żeby pokazać im co to znaczy piękne włosy zadbana mamuśka z Ciebie

a pwoiedz mi czym zrobiłaś takie fajne kręciołki ?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja bym poczekała... rozjaśniacz z wodą 9%?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------


mnie właśnie dzisiaj kosmetyczka uświadomiła, że do mojej twarzy powinnam używać tylko peelingów enzymatycznych lub tych z drobnymi ziarenkami i używać nawet 2-3 razy w tygodniu, bo mam skórę skłonną do zapychania byle czym

a ja mądra szorowałam swoją giębę peelingami grubioziarnistymi i kupowałam jakieś kosmetyki do cery trądzikowej, jak debil, bo oprócz zaskórników nie mam żadnych innych krost

właśnie ja mam cere mieszaną i czasem mi coś wyskoczy i zastanawiam sie czy moge używać peelingów enzymatycznych?? Bo mam peeling enzymatyczny z ZIAJI i nie iwem czy mi nei zaszkodzi na moja skóre?? A rozne słyszałam juz opinie na ten temat.....

Jeśli ktoś coś wie i może mi poradzić to proszę o wypowiedz
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:09   #4065
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
aa Kituś czytałam bloga, że masz egzamin z prawa co tam dokładnie?
ochrona własności intelektualnej więc łatwe, dlatego tylko sobie muszę powtórzyć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:10   #4066
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A widziałyście
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na poważnym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Krzysiu
A nie dawno byl pan od matematyki
hahah nie widzialam pokażcie link jakiś do tego :brzyda l:
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:14   #4067
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Pan od matematyki, weź nie zasnę Adzi
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:14   #4068
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A widziałyście
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na poważnym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku
niby pisali, że się spociła i jej samoopalacz po nogach ściekał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:16   #4069
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Nie żyje Wisława Szymborska


(*)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 20:17   #4070
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Nie żyje Wisława Szymborska


(*)
ojeeej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:18   #4071
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


może jakieś foto?

Oczywiście mogę wstawić jutro jak będzie światło dzienne, ale to ciemny kolor i nie wiem, czy zdjęcie się do czegoś przyda
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:27   #4072
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
asiu pięknie trzecia focia biuti
dziękuję (nienawidzę swoich zdjęć tak na marginesie)
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asia od Jasia podobasz mi się w kręciołkach bardzo ale również chętnie zobaczyłabym Cię w wyprostowanych włoskach takiej długości dla porównania
kolor jest piękny i idealnie do Ciebie pasuje śliczna mamusia

Kitka, obiecuję się obfocić w wyprostowanych prawda, że nie za jasny teraz kolor?
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Asia od Jasia-super Ci w tych loczkach a nie mówił Ci nikt, ze jesteś strasznie podobna do Dominiki Ostałowskiej?

Infa, milion razy to słyszałam moja mama pierwsza, bo ona to m jak miłość katuje odcinek w odcinek raz nawet na ulicy mnie pani zaczepiła
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie nie stosujesz sylikonow ale tez nie uzywasz odzierajacych szamponow i dlatego jest ok.
masz krotkie wlosy jeszcze, moje klapia juz od dlugosci a co mowic jak sa tluste czy ich nie domyje albo odzywka niedoplukana czy za ciezka... bleee... musze wtedy myc od nowa bo z domu nie wyjde
asiu oczywiscie ze mozesz tak wychodzic do ludzi swoja droga pieknie ci sie wlosiska kreca i masz boskie oczyska
i kolor teraz bardzo naturalnie wychodzi


ja tam nie wytrzymalam do weekendu stad dzis spontaniczne farbowanie
no masz rację, zobaczymy co u mnie będzie jak urosną kiedyś tam , ale pocieszające jest, że się w ogóle nie tłuszczą
dziękuję w imieniu włosów i oczu a z koloru jestem dumna jak pawica
a Ty 219 robisz? czy zdrada jakaś?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

pasują Ci bardzo ładnie wyglądasz ale też jestem ciekawa Ciebie w prostych
będą i w prostych

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O rany ASIU109
Ale jesteś śliczna
Prosze,wychodz tak do ludzi
Adzi, wszystko można powiedzieć, ale nie że śliczna śliczne to my tu inne mamy na wątku
ale dziękuję
ale mi miło
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Kojarzysz mi się z milion razy ładniejszą Martą z M jak miłość

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam żyć!
dziękuję


ale mi poprawiłyście nastrój Blondasy!
zaraz pokażę małżowi, bo on mówi, że wyglądam jak pudel i już zaczęłam rezygnować z loków
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:35   #4073
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dziękuję (nienawidzę swoich zdjęć tak na marginesie)


Kitka, obiecuję się obfocić w wyprostowanych prawda, że nie za jasny teraz kolor?


Infa, milion razy to słyszałam moja mama pierwsza, bo ona to m jak miłość katuje odcinek w odcinek raz nawet na ulicy mnie pani zaczepiła

no masz rację, zobaczymy co u mnie będzie jak urosną kiedyś tam , ale pocieszające jest, że się w ogóle nie tłuszczą
dziękuję w imieniu włosów i oczu a z koloru jestem dumna jak pawica
a Ty 219 robisz? czy zdrada jakaś?

będą i w prostych



Adzi, wszystko można powiedzieć, ale nie że śliczna śliczne to my tu inne mamy na wątku
ale dziękuję
ale mi miło


dziękuję


ale mi poprawiłyście nastrój Blondasy!
zaraz pokażę małżowi, bo on mówi, że wyglądam jak pudel i już zaczęłam rezygnować z loków
powiedz mu, że sam jest pudel!

nie za jasny kolor, idealny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:35   #4074
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Asiu, masz niesamowitego tego Malucha
Mama też niczego sobie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:36   #4075
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Infa haha moda na legginsy

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondasy, wkleiłam do albumu zdjęcie z ryjkiem w kręciołach. Proszę o konstruktywne opinie, czy mogę tak do ludzi wychodzić i wybaczcie miny
pieknie Ci w nich i do tego kolor idealny! śliczna mamusia

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A widziałyście
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na poważnym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku
to było straszne
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
taak widziałam

spadam pooglądać archiwum, ostatnio znowu strasznie się wkręciłam może niedługo sama doświadczę kontaktu z obcymi dobranoc
haha Snow tylko nie odlec nigdzie z nimi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Nie żyje Wisława Szymborska
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:38   #4076
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
taak widziałam

spadam pooglądać archiwum, ostatnio znowu strasznie się wkręciłam może niedługo sama doświadczę kontaktu z obcymi dobranoc

Dobranoc

AsiaOd Jasia
Dla mnie jestes ślczna
Dawaj tego Tz do nas My go tu juz poprawimy


Kitka
Taaaaaaaa samoopalacz
Czerwony

Novo
to za pobudke
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:40   #4077
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

asiu od jasia ja robilam normalnie jak zwykle 219 ale mam ochote na zdrade z a10 niebawem :p
sliczne masz wloski i malz sie wkurza ze za ladna jestes, mam to samo z tz,choc dzis wreszcie przyznal ze slodko wygladam w nowej grzywce. I tak wscieka sie ze sama sie pofarbowalam, oj on bardzo nie lubi gdy staje sie niezalezna od niego,jak kazdy facet
w tych krotkich prostych wygladalas na ostra babke,teraz tak slodko,kobieco,pieknie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:42   #4078
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Infa
to było straszne
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:46   #4079
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
szczerze- nawet lekko obrzydliwe, cokolwiek to nie było (mocz, pot czy @)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:48   #4080
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Infuś a tego... bo ja położę farbę najpierw na odrost a drugie opakowanie na całość to wtedy jak już skończę i odrost i całość to tak wszystko ma siedzieć z farbą na głowie 30 minut, taaak? chyba tak
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.