Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 08:12   #1411
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mi włosy wypadały jak miałam długie. Rok temu straciłam około połowy włosów na głowie i nie wiem jaka była przyczyna. Chodziłam tylko po mieszkaniu i zbierałam moje włosy. Obcięłam na krótko, bo się bałam, że wyłysieję
Teraz rosną mi nowe włosy, bo czuję ręką jak "kłują". I jak siedzę, to non stop kłuję się po palcach tymi maluszkami i cieszę się jak głupia, że rosną Obecnie w ogóle nie wypadają, a jak coś wypadnie to jeden na dzień.
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:40   #1412
Morenita91
Przyczajenie
 
Avatar Morenita91
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jaka szkoda, że nie znalazłam wcześniej waszego tematu tutaj na wizażu.
Byłoby mi raźniej.
Ja od 2010 roku zaczęłam walkę o powrót naturalnego koloru włosów.
Było ciężko, zwłaszcza gdy odrosty bardzo odznaczały się od włosów, wyglądałam komicznie. Psychicznie nieraz było naprawdę trudno, unikałam luster i patrzenia na siebie, podcinałam ciągle włosy, żeby pozbyć się odrostów.
Aktualnie mam już mniej więcej w 90% własne kudełki w naturalnym kolorze, jedynie z 4 cm końcówek zostało mi po przejściach, co widać na zdjęciu w załączniku, ale niedługo znowu je ścinam i mogę być przykładem na to, że można wytrzymać taki okres czasu w walce o naturalny kolorek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0452.jpg (30,5 KB, 75 załadowań)
Morenita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:47   #1413
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Morenita91 Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, że nie znalazłam wcześniej waszego tematu tutaj na wizażu.
Byłoby mi raźniej.
Ja od 2010 roku zaczęłam walkę o powrót naturalnego koloru włosów.
Było ciężko, zwłaszcza gdy odrosty bardzo odznaczały się od włosów, wyglądałam komicznie. Psychicznie nieraz było naprawdę trudno, unikałam luster i patrzenia na siebie, podcinałam ciągle włosy, żeby pozbyć się odrostów.
Aktualnie mam już mniej więcej w 90% własne kudełki w naturalnym kolorze, jedynie z 4 cm końcówek zostało mi po przejściach, co widać na zdjęciu w załączniku, ale niedługo znowu je ścinam i mogę być przykładem na to, że można wytrzymać taki okres czasu w walce o naturalny kolorek.
wow jakie piękne włosy gratuluję wytrwałości ja dopiero rok z hakiem jak zapuszczam


w ogóle to muszę się wybrać na podcięcie końcówek niedługo, bo zauważyłam że coś tam już się zaczyna rozdwajać ostatnio u fryzjera byłam jakoś w listopadzie, w grudniu (dokładnie 7 grudnia) zmierzyłam sobie pasmo wosów przy twarzy i teraz też zmierzyłam - urosło 5cm

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-14 o 15:55
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:03   #1414
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Morenita91 Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, że nie znalazłam wcześniej waszego tematu tutaj na wizażu.
Byłoby mi raźniej.
Ja od 2010 roku zaczęłam walkę o powrót naturalnego koloru włosów.
Było ciężko, zwłaszcza gdy odrosty bardzo odznaczały się od włosów, wyglądałam komicznie. Psychicznie nieraz było naprawdę trudno, unikałam luster i patrzenia na siebie, podcinałam ciągle włosy, żeby pozbyć się odrostów.
Aktualnie mam już mniej więcej w 90% własne kudełki w naturalnym kolorze, jedynie z 4 cm końcówek zostało mi po przejściach, co widać na zdjęciu w załączniku, ale niedługo znowu je ścinam i mogę być przykładem na to, że można wytrzymać taki okres czasu w walce o naturalny kolorek.
Brawo, piękne włosy Będziesz zaglądać do nas częściej?
Opowiedz swoją historię tzn. ile farbowałaś, na jaki kolor... kiedy był największy kryzys I co najważniejsze? Warto się męczyć? mi leci dopiero 3 miesiąc, ale właśnie takie zdjęcia mnie motywują choć ja brunetką nie jestem, a brunetki mają najpiękniejsze naturalne włosy
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
w ogóle to muszę się wybrać na podcięcie końcówek niedługo, bo zauważyłam że coś tam już się zaczyna rozdwajać ostatnio u fryzjera byłam jakoś w listopadzie, w grudniu zmierzyłam sobie pasmo wosów przy twarzy i teraz też zmierzyłam - urosło 5cm
wow, to sporo jak na 3 miesiące czemu moje tak szybko nie rosną
Spojrzałam dziś w lustro na uniwerku w toalecie (sztuczne, zimne światło) i się przeraziłam jestem paskudnie ruda w takim świetle chyba zacznę w czapce chodzić. A w ogóle poluję na bandanę w stylu pin up i nie mogę nigdzie znaleźć gdzie szukać takich rzeczy POZA allegro?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:30   #1415
Morenita91
Przyczajenie
 
Avatar Morenita91
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Brawo, piękne włosy Będziesz zaglądać do nas częściej?
Opowiedz swoją historię tzn. ile farbowałaś, na jaki kolor... kiedy był największy kryzys I co najważniejsze? Warto się męczyć? mi leci dopiero 3 miesiąc, ale właśnie takie zdjęcia mnie motywują choć ja brunetką nie jestem, a brunetki mają najpiękniejsze naturalne włosy
Dzięki. Pewnie, że będę zaglądać częściej.

Edytowane przez Morenita91
Czas edycji: 2012-03-15 o 23:45
Morenita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:05   #1416
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no widzisz u mnie też przestały, ale to chyba dzięki suplementowi i sesie
może wszystkie, które powinny były, już wypadły
mam jakiś fajny francuski szampon bio od siostry, włosy sa po nim gładkie, miękkie, takie lejące się, śliskie, lśniące - aż mnie dziwi, że moje mogą tak wyglądać! a szampon bez silikonów, parabenów itp. do włosów normalnych, dlatego mam takie śliskie po nim (bo z natury mam tłuste, ale postaowiłam nie używam szamponów do włosów tłustych, bo przesuszają skórę głowy - BTW. łupieżu prawie się pozbyłam!!!!)

Morenita -sliczne włosy! długość, kolor, jakość - cud

a taki szampon mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prod75_1.jpg (79,8 KB, 23 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:53   #1417
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

witam dziewczyny!
Morenita 91 - piękne włosy! Gratuluję! Jestes dla mnie motywacją!
Ponieważ mało coś ostatnio wrzucacie fotek swoich odrostów, postanowiłam się pochwalić;P Mój odrost ma 5 cm.. juz mnie nawet tak nie denerwuje (może to za sprawą wiosny jestem bardziej happy), w każdym razie kryzys może przyjśc jak zacznie się bardziej rzucac w oczy narazie nie jest tragicznie..chociac rozpuszczonych włosów nie noszę... także z tego powodu ze farbowańce mi je strasznie zniszczyły.. nigdy więcej farb! obiecuję publicznie, wiem co móie bo farbowałam latami na blond, pozniej 2 lata zapuszczałam swoje były gładkie, błyszczące i znów zafarbowałam!! chciałabym cofnąc czas, ale cóż.. przemęcze się , razem z Wami raźniej i łatwiej kochane wrzucam kilka fotek odrostów i zdjęcie długości moich zniszczonych kłaków bo chciałam zapytać jak myślicie kiedy osiągnę długość do pasa, może trochę krótsze..?bo zawsze marzyłam o długich włosach chaiałbym zobaczyć jak będe w nich wyglądać, a najdłuższe miałam takie jak teraz.. nie chce ścinac farbowańców myślę ze zapuszczę, a te farbowane, jak będa na końcówkach to będzie tak jakby obre hair..o ile będa jeszcze modna.. Co myślicie..?? Prosze o zsczere odpowiedzi... Czy w ogóle jest sens zapuszczać takie włosy i przy mojej prostokątnej twarzy o dośc nieregularnych rysach.. szczerze niezbyt atrakcyjnej (dośc długi nos)... Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070398.jpg (54,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070416.jpg (40,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070419.jpg (45,8 KB, 29 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:01   #1418
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

odrost ma 5 miesięcy... rosną raczej wolno..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070422.jpg (54,3 KB, 40 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:10   #1419
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
może wszystkie, które powinny były, już wypadły

a taki szampon mam
Nie sądze, by to była wina jakiegoś przesilenia czy coś, bo wypadały mi od września (pół roku! ) i przestały akurat po zakończeniu kuracji Vitapilem coś chyba było moim cebulkom po tej pechowej wizycie u fryzjera zresztą nie wiem, ale intuicja mi mówi, że tak całkiem same to one nie przestały lecieć

Fajny szampon ma coś ciekawego w składzie? Jakieś ekstrakty czy coś?
Ja nigdy nie miałam łupieżu ale podobno Sesa jest na niego dobra (jak już mówiłam: Sesa jest dobra na wszystko ) hehe, własnie się nią naolejowałam i sobie siedzę w czepku, czapce i ręczniku
Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
witam dziewczyny!
Morenita 91 - piękne włosy! Gratuluję! Jestes dla mnie motywacją!
Ponieważ mało coś ostatnio wrzucacie fotek swoich odrostów, postanowiłam się pochwalić;P Mój odrost ma 5 cm.. juz mnie nawet tak nie denerwuje (może to za sprawą wiosny jestem bardziej happy), w każdym razie kryzys może przyjśc jak zacznie się bardziej rzucac w oczy narazie nie jest tragicznie..chociac rozpuszczonych włosów nie noszę... także z tego powodu ze farbowańce mi je strasznie zniszczyły.. nigdy więcej farb! obiecuję publicznie, wiem co móie bo farbowałam latami na blond, pozniej 2 lata zapuszczałam swoje były gładkie, błyszczące i znów zafarbowałam!! chciałabym cofnąc czas, ale cóż.. przemęcze się , razem z Wami raźniej i łatwiej kochane wrzucam kilka fotek odrostów i zdjęcie długości moich zniszczonych kłaków bo chciałam zapytać jak myślicie kiedy osiągnę długość do pasa, może trochę krótsze..?bo zawsze marzyłam o długich włosach chaiałbym zobaczyć jak będe w nich wyglądać, a najdłuższe miałam takie jak teraz.. nie chce ścinac farbowańców myślę ze zapuszczę, a te farbowane, jak będa na końcówkach to będzie tak jakby obre hair..o ile będa jeszcze modna.. Co myślicie..?? Prosze o zsczere odpowiedzi... Czy w ogóle jest sens zapuszczać takie włosy i przy mojej prostokątnej twarzy o dośc nieregularnych rysach.. szczerze niezbyt atrakcyjnej (dośc długi nos)... Pozdrawiam
O ładny odrościk
Ja Ci niestety nie doradzę, bo nigdy nie miałam długich włosów (acz marzę o tym właśnie)

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
odrost ma 5 miesięcy... rosną raczej wolno..
Coś Ty, ja tu widzę kawał odrostu wiadomo, chciałoby się mieć długie od razu, ale niestety musimy czekać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:25   #1420
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczyny!
dawno nie pisalam nic ale jak patrze na wasze odrosciki to musze powiedziec ze sa super i oby tak dalej.

Morenita91- super kolor, super dlugosc i wogole super super! tylko pozazdroscic i w chwilach kryzysu popatrzec i popodziwiac;-)

kat123- kusisz ta sesa... a jak z jego zapachem? znosny?

moj TZ sprezentowal mi zestaw szampon i maska L’Oreal Professional Serie Nature Macadamia, jest bez sls bez parabenow i ogolnie bez swinstw ale dokladnie zbadam jak tylko przyjdzie- juz nie moge sie doczekac! miala moze ktoras z was?

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-14 o 15:28
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:32   #1421
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
dawno nie pisalam nic ale jak patrze na wasze odrosciki to musze powiedziec ze sa super i oby tak dalej.

kat123- kusisz ta sesa... a jak z jego zapachem? znosny?

moj TZ sprezentowal mi zestaw szampon i maska L’Oreal Professional Serie Nature Macadamia, jest bez sls bez parabenow i ogolnie bez swinstw ale dokladnie zbadam jak tylko przyjdzie- juz nie moge sie doczekac! miala moze ktoras z was?
Rosną, hehe

No dla mnie Sesa ma przyjemny zapach, ale różnie to bywa z opiniami ja nie narzekam, wręcz lubię

Ja nie miałam, a w ogóle mam jakiś uraz do macadamii, po szamponie garnier naturals daj znać jak dojdzie i przetestujesz
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:34   #1422
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Rosną, hehe

No dla mnie Sesa ma przyjemny zapach, ale różnie to bywa z opiniami ja nie narzekam, wręcz lubię

Ja nie miałam, a w ogóle mam jakiś uraz do macadamii, po szamponie garnier naturals daj znać jak dojdzie i przetestujesz
oczywiście dam znać, mam nadzieje ze jutro juz bedzie
a ja zaraz sprawdze ile u mnie sesa kosztuje... moze zakupie to cudenko

no i stalo sie: kupilam sese za 5.88 pundow i za 3-4 dni bedzie u mnie;-)

Kat a szukalas na ebayu tej bandany? bo ja wlasnie sprawdzilam i pokazuje mi pare w roznych kolorach, sprobuj na ebay : http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=p...=p3286.c0.m270.

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-14 o 15:55
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:07   #1423
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
oczywiście dam znać, mam nadzieje ze jutro juz bedzie
a ja zaraz sprawdze ile u mnie sesa kosztuje... moze zakupie to cudenko

no i stalo sie: kupilam sese za 5.88 pundow i za 3-4 dni bedzie u mnie;-)

Kat a szukalas na ebayu tej bandany? bo ja wlasnie sprawdzilam i pokazuje mi pare w roznych kolorach, sprobuj na ebay : http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=p...=p3286.c0.m270.
Haha, mam nadzieję, że Ci podpasuje ja uwielbiam Seskę a ile to na złotówki???

Dzięki za linki Są na allegro, ale taka bandana kosztuje 3 zł, a przesyłka ok 5 więc to bez sensu chciałabym poszukać jej na mieście pamiętam, że nad morzem były... ej, ja mam bandanę całkiem zapomniałam, że kupiłam nad morzem sobie, granatową w niebieskie jakieś tam szlaczki

Ciekawe tylko... gdzie ją zakopałam

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Znalazłam ja to jestem zakręcona od tygodnia szukam, a mam chociaż w sumie chciałabym czerwoną, ale na początek może i być taka fikuśna coś może jutro z nią pokombinuję -bo teraz nawet nie mogę do głowy przyłożyć, bo oleje...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:47   #1424
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Mi włosy wypadały jak miałam długie. Rok temu straciłam około połowy włosów na głowie i nie wiem jaka była przyczyna. Chodziłam tylko po mieszkaniu i zbierałam moje włosy. Obcięłam na krótko, bo się bałam, że wyłysieję
Teraz rosną mi nowe włosy, bo czuję ręką jak "kłują". I jak siedzę, to non stop kłuję się po palcach tymi maluszkami i cieszę się jak głupia, że rosną Obecnie w ogóle nie wypadają, a jak coś wypadnie to jeden na dzień.
też chyba zetnę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:02   #1425
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Fajny szampon ma coś ciekawego w składzie? Jakieś ekstrakty czy coś?
wyciąg z aloesu na drugim miejscu w skłądzie po wodzie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:10   #1426
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wyciąg z aloesu na drugim miejscu w skłądzie po wodzie
Ooo to dobrze chyba a ciekawe czy można taki aloes z doniczki jakoś wycisnąć i nałożyć na włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:14   #1427
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ooo to dobrze chyba a ciekawe czy można taki aloes z doniczki jakoś wycisnąć i nałożyć na włosy
dobrze, bardzo czytałam, że nie wszystkie rodzaje aloesu mają działanie lecznicze, któż to wie, czy akurat ten, który masz, zadziała. Ale spróbować warto
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:15   #1428
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ooo to dobrze chyba a ciekawe czy można taki aloes z doniczki jakoś wycisnąć i nałożyć na włosy
ja gdzieś kiedyś taki przepis czytałam właśnie z aloesem takim z doniczki, tylko żeby te "igiełki" odciąć i zmiksować ...i z czymś to tam chyba było mieszane (albo nie?) nie pamiętam niestety dokładnie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:52   #1429
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dobrze, bardzo czytałam, że nie wszystkie rodzaje aloesu mają działanie lecznicze, któż to wie, czy akurat ten, który masz, zadziała. Ale spróbować warto
to dobrze, bo ja JESZCZE nie mam żadnego heheh ale się rozglądam, to może poszukam właściwego -jak się dowiem jaki to
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja gdzieś kiedyś taki przepis czytałam właśnie z aloesem takim z doniczki, tylko żeby te "igiełki" odciąć i zmiksować ...i z czymś to tam chyba było mieszane (albo nie?) nie pamiętam niestety dokładnie
jak zdobędę aloes to poszukam czegoś na ten temat teraz sobie odpuszczę, bo i po co bez aloesu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 18:02   #1430
piegusna
Przyczajenie
 
Avatar piegusna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
GG do piegusna
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

też mam cholernie zniszczone włosy i walczę o odbudowę.
Używam http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u..._parachute.jpg i moim zdaniem jest super włosy są dużo lepsze.
A z szamponów i odżywek http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...air-200-ml.jpg Szampon też tej firmy. Jeszcze nigdy moje sianowate włosy nie były tak gładkie, niepuszczące się i łatwo rozczesywane po tym zestawie :O
Mimo wszystko będę się wybierała na podcięcie końcówek, bo przecież trzeba.
Aktualnie wracam do naturalnych od stycznia zeszłego roku i mniej więcej sięgają już do żuchwy
__________________
Kochaj mnie za wszystkie moje wady"
Harlan Coben.
piegusna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:26   #1431
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez piegusna Pokaż wiadomość
też mam cholernie zniszczone włosy i walczę o odbudowę.
Używam http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u..._parachute.jpg i moim zdaniem jest super włosy są dużo lepsze.
A z szamponów i odżywek http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...air-200-ml.jpg Szampon też tej firmy. Jeszcze nigdy moje sianowate włosy nie były tak gładkie, niepuszczące się i łatwo rozczesywane po tym zestawie :O
Mimo wszystko będę się wybierała na podcięcie końcówek, bo przecież trzeba.
Aktualnie wracam do naturalnych od stycznia zeszłego roku i mniej więcej sięgają już do żuchwy
wrzuć jakieś zdjęcia mam maskę gliss kura z tej serii, właśnie nałożyłam ją na włosy, też bardzo lubię, choć skład podobno nie za ciekawy (czyli okleja włosy bardziej niż regeneruje).
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:24   #1432
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
witam dziewczyny!
Morenita 91 - piękne włosy! Gratuluję! Jestes dla mnie motywacją!
Ponieważ mało coś ostatnio wrzucacie fotek swoich odrostów, postanowiłam się pochwalić;P Mój odrost ma 5 cm.. juz mnie nawet tak nie denerwuje (może to za sprawą wiosny jestem bardziej happy), w każdym razie kryzys może przyjśc jak zacznie się bardziej rzucac w oczy narazie nie jest tragicznie..chociac rozpuszczonych włosów nie noszę... także z tego powodu ze farbowańce mi je strasznie zniszczyły.. nigdy więcej farb! obiecuję publicznie, wiem co móie bo farbowałam latami na blond, pozniej 2 lata zapuszczałam swoje były gładkie, błyszczące i znów zafarbowałam!! chciałabym cofnąc czas, ale cóż.. przemęcze się , razem z Wami raźniej i łatwiej kochane wrzucam kilka fotek odrostów i zdjęcie długości moich zniszczonych kłaków bo chciałam zapytać jak myślicie kiedy osiągnę długość do pasa, może trochę krótsze..?bo zawsze marzyłam o długich włosach chaiałbym zobaczyć jak będe w nich wyglądać, a najdłuższe miałam takie jak teraz.. nie chce ścinac farbowańców myślę ze zapuszczę, a te farbowane, jak będa na końcówkach to będzie tak jakby obre hair..o ile będa jeszcze modna.. Co myślicie..?? Prosze o zsczere odpowiedzi... Czy w ogóle jest sens zapuszczać takie włosy i przy mojej prostokątnej twarzy o dośc nieregularnych rysach.. szczerze niezbyt atrakcyjnej (dośc długi nos)... Pozdrawiam
Chyba wkleiłaś mój czubek głowy
Mam identyczny odrost (może ciut mniejszy) i taki sam kolor farby. Tylko włosy o wiele, wiele krótsze


Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
też chyba zetnę
a jak długie masz i ile chcesz ściąć?
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:25   #1433
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość

a jak długie masz i ile chcesz ściąć?
nawet nie do ramion, a ścięłabym na mega krótko
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:43   #1434
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nawet nie do ramion, a ścięłabym na mega krótko
Wiosna! hihih masz jakąś fryzurkę upatrzoną??? Mi się potwornie podobają irokezy jak tu: http://ikf.styl.fm/irokez-damski/fryzura507583.htm ale ja za nieśmiała jestem na taką fryzurę za to dziewczyna kuzyna mojego faceta () ostatnio sobie taką zrobiła i jest super...

Poszalałam dziś i natchniona jednym watkiem a propos palenia włosów przez fryzjerki na blogu napisałam moją historię w dużym skrócie jakbyście chciały zajrzeć to zapraszam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:39   #1435
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja mam w ogóle kręcone włosy, więc irokeza na pewno nie chcę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:41   #1436
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nawet nie do ramion, a ścięłabym na mega krótko
To tak jak ja.
Ja bym chętnie ścięła, ale tego nie zrobię. Bo uważam, że lepiej odrost wygląda w kucyku/ koku niż w krótkich włosach. Mogę już włosy spiąć w kucyk, ale te obok (koło uszu) muszę spinkami przypiąć, bo są ścieniowane i gumka ich nie obejmuje. A jak bym obcięła ja na krótko to bym miała blond końcówki

A Ty zdecydujesz się na ścięcie? czy tak jak ja ścięłabyś, ale...

Może jak odrost będę miała około 10 cm to obetnę się tak jak rok temu: klik
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:46   #1437
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja mam coś takiego jak w linku, tylko dużo krótsze boki i jestem szczęśliwa, TŻtowi się podoba, większości znajomym też... ale nie wszystkim

http://4.bp.blogspot.com/-VjKtWwk5Rs...25284%2529.jpg
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:51   #1438
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
to dobrze, bo ja JESZCZE nie mam żadnego heheh ale się rozglądam, to może poszukam właściwego -jak się dowiem jaki to


jak zdobędę aloes to poszukam czegoś na ten temat teraz sobie odpuszczę, bo i po co bez aloesu
ja slyszalam ze ten aloes jest dobry; Aubrey Organics - Organic Aloe Vera, poza tym czytalam ze dziewczyny czesto kupuja ze strony: www.zrobsobiekrem.pl, tam jest 10-krotnie zatezony aloes i itp. gdyby wysylali za granize to bym kupila ale niestety nie mam dostepu do tych kosmetykow ale wy mozecie sprobowac. czytalam rowniez ze L-cysteina jest swietna w mieszance przyrzadzonej samemu a takze hydrolat z kwiatu pomaranczy. ja niestety tylko poki co moge pomarzyc o tym zeby sprobowac

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja mam coś takiego jak w linku, tylko dużo krótsze boki i jestem szczęśliwa, TŻtowi się podoba, większości znajomym też... ale nie wszystkim

http://4.bp.blogspot.com/-VjKtWwk5Rs...25284%2529.jpg
ale fryzurka? masz taka? wow
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:52   #1439
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nawet nie do ramion, a ścięłabym na mega krótko
To tak jak ja.
Ja bym chętnie ścięła, ale tego nie zrobię. Bo uważam, że lepiej odrost wygląda w kucyku/ koku niż w krótkich włosach. Mogę już włosy spiąć w kucyk, ale te obok (koło uszu) muszę spinkami przypiąć, bo są ścieniowane i gumka ich nie obejmuje. A jak bym obcięła ja na krótko to bym miała blond końcówki

A Ty zdecydujesz się na ścięcie? czy tak jak ja ścięłabyś, ale...

Może jak odrost będę miała około 10 cm to obetnę się tak jak rok temu: klik


kat123 poczytałam historię na blogu. Chyba kojarzę Twój post na wizażu, jak pisałaś, że zdradziłaś swoją fryzjerkę i poszłaś do innej, i źle się to skończyło.
A włosy to teraz masz super. Takie gęste, a ja takie licho na tej głowie mam Zazdroszczę Ci Idealnie ułożone i wyglądają na zdrowe! W ogóle bym się nie domyśliła, że były spalone i to jeszcze pół roku temu!
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:53   #1440
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[QUOTE=kat123;32930916]Wiosna! hihih masz jakąś fryzurkę upatrzoną??? Mi się potwornie podobają irokezy jak tu: http://ikf.styl.fm/irokez-damski/fryzura507583.htm ale ja za nieśmiała jestem na taką fryzurę za to dziewczyna kuzyna mojego faceta () ostatnio sobie taką zrobiła i jest super...

wow ja bym sie nie odwazyla na taka...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.