Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-29, 10:22   #1891
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor w³osów ??

Cytat:
Napisane przez nika135 Poka¿ wiadomo¶æ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 10:22   #1892
EvelynBlues
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

U¿ywa³am Loreal Eclair i mia³am kurczaka i wtedy mnie s±siadka br±zem poratowa³a.
EvelynBlues jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 10:25   #1893
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am Loreal Eclair i mia³am kurczaka i wtedy mnie s±siadka br±zem poratowa³a.
a, to rozja¶niacz, bo napisa³a¶ o ¶ciemnieniu po zabiegu a tak sie dzieje jak u¿ywamy dekoloryzatora.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 10:36   #1894
EvelynBlues
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

no tak, jak ja siê do czego¶ zabiorê to tak jest. Jeszcze widzia³am w Naturze z Delii rozja¶niacz arganowy, ale to chyba "¶ciema", bo z olejkiem arganowym jest, ale tylko do³±czona od¿ywka.

Dziêkujê za odpowiedz!
EvelynBlues jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 11:20   #1895
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

te z delii s± nawet ok, tzn mówiê o starszych bo nowych rozja¶niaczy delii nie mia³em przyjemno¶ci u¿yæ. no pewnie, ¿e tylko od¿ywka....

delia mia³a dla mnie zawsze zbyt such± konsystencjê, na krótkie w³osy starczy opakowanie, ale na d³u¿sze... nawet na dlugo¶æ do brody, ja bym proponowa³ 2 opakowania delii. nie niszczy jako¶ strasznie ale to te¿ zale¿y od w³osów. potrafi rozjasniæ dobrze, a potrafi spieprzyæ sprawê. ja bym zainwestowa³ w fryzjerski
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 11:42   #1896
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor w³osów ??

haha co za typiara... Sama by³am ciekawa, ale siê poddajê- Aniu ¿yczê ci wytrwa³o¶ci je¶li chcesz siê dowiedzieæ jak± farbê sobie po³o¿y³a, ja nie przebrnê³am przez wiêcej ni¿ 2 notki tego be³kotu. Jasny br±z? jej, nie wygl±da

Ps. Znalaz³am odp Fryza - 9.3 i 8.4 powinno wyj¶æ mniej wiêcej tak samo

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-10-29 o 11:52
uolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 12:22   #1897
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
Ciep³y blond - czym ?

Robi mi sie odrost a wlosy mam wpadajace takie w platyne (jasn±, zimn± wyp³owia³± platynê której nienawidzê ) na poziomie 9/10 i teraz moje pytanie:

bo chce miec CIEPLY CIEPLY CIEPLY odcien blondu (jak w za³±czniku) a na zdj i w lustrze rano jak patrze na swoje wlosy to sa takie jak te ostatnie po prawej - zimne.
i bêdê zamawia³a farby przez allegro i teraz: KTÓRE TO CIEP£E ODCIENIE? Te które maj± po cyferce .3 ? np 8.3? 9.3 ? one daj± ¿ó³tawy, ciep³y odcieñ?
S³ysza³am ¿e jest takie CO¦ - co dodaje siê pare kropel do farby i przez to te¿ siê uzyskuje ciep³y odcieñ farby. (dziewczyny tutaj o tym pisa³y ale nie pamiêtam jak to siê nazywa)

Poradzicie mi jakie farby kupiæ? Mój kolor to ten jak po prawej.

I jaki p³yn utleniaj±cy ? wodê utleniaj±c±? --- > to to samo? 6% na ca³o¶æ a 9% na odrost? Czy 9 % na ca³o¶æ i na odrost? Bo mam ciemny blond naturalny odrost.

Bo ju¿ 6 razy mia³am farbowane z nadziej± ¿e bêdzie ciep³y kolor blond - jak u chyliñskiej i NIGDY jeszcze nie wysz³o... nigdy. Albo siwa wychodzilam, albo szara, albo wyplowiala bia³a - i to u fryzjerów. Dlatego chcê teraz sama mieæ wiedzê i sama to zrobiæ.
Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Farba ciep³a to taka z odcieniem z³otym (czyli np. 10.3), miedzianym (np. (10.4), czerwonym. Ale czêsto natury te¿ wychodz± ciep³awo. W salonie, do którego chodzi moja mama, u¿ywaj± farb Matrixa (z tego co pisa³ Fryz, to te rozja¶niaj±ce s³abo rozja¶niaj±). Widzia³am ju¿ parê g³ów robionych naturami (poziom 9) i np. u mojej mamy kolor jest s³oneczny, ale nie jest jednoznacznie ciep³y, za to u fryzjerki, która mia³a ciemniejsze w³osy i robi³a tym samym odcieniem (na wodzie 9% odrosty) wychodzi³ taki lekko morelowy jasny blond (jasny, nie bardzo jasny, czy bardzo, bardzo jasny). Matrix ma te¿ du¿o ró¿nych ciep³ych odcieni, bo ma Warm, Natural Warm, Gold i jeszcze jakie¶ Nie to, ¿e polecam akurat tê konkretn± farbê

Mo¿na spróbowaæ np. zamiast samego z³ota be¿, np. .13- na pocz±tku bêdzie ch³odno, pó¼niej popiel siê wyp³ucze.

Wodê 9% nak³adasz na odrost, na ca³o¶æ najwy¿ej 6%.

No i warto popatrzeæ na palety kolorów ró¿nych producentów i zobaczyæ, o jaki odcieñ mniej-wiêcej Ci chodzi
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ pisalismu na tym w±tku o tym konkretnie kolorze... ja bym pomiesza³ 2 farby wellaton 9/3 i 8/74
spróbuj w³a¶nie 9.3 blondu jakiego¶, wellaton ma taki odcieñ, loreal cannes ¶lisznie wychodzi.

tak ciep³e to 3,4,5,6 po przecinku , be¿ wyszed³by rudawo na odrostach i szaro na rozja¶nionych
Wiêc tak:
fryz5 wellatonu 9.3 - uzywalam. Wyszedl dalej chlodny kolor... fakt, zmienil odcien mi z tej platyny siwej i chlodnej ale wciaz byl CHLODNY JASNY BLOND. Przy wellatonie 9.3 . Wiec on odpada.


weegirl mowisz o farbach matrix MAJIBLOND? te ktore mam w zalaczniku ?


pisalam z blondbundy i napisala:
zloty blond jest cieply tyle tylko ze jesli go teraz nalozysz to uzyskasz zielone wlosy.
musisz teraz zafarbowac natura- bedzie ciut cieplej- np. 900 lub 900s, a dopiero po miesiacu mozesz polozyc 903s.
no i oksydant 9%- moze byc z innej firmy.



czemu zielone ?
Nie moge teraz po prostu polozyc majiblond 903s - na ta moja ch³odn± platynê ?


i majiblond jest najpewniejszy jesli chodzi o taki cieply blond jak w zalaczniku ?
Czy polecacie cos innego? kolestony, arpafart czy jakos tak?

po prostu bylam u 6 fryzjerow i ZADEN ALE TO ZADEN NIE UMIAL TEGO ZROBIC




Cytat:
Napisane przez smal Poka¿ wiadomo¶æ
Proponuje pój¶æ do fryzjera zapytac bo samemu nie ma co kombinowac
by³am u 6 fryzjerów i ZADEN Z NICH NIE ZROBIL MI TAKIEGO BLONDU: byl albo szary, albo siwy, albo CHLODNA PLATYNA wiec dlatego teraz sama chce zebrac informacje i sama to zrobic przeciez to nei jest tak ze to jet NIEMOZLIWE wiec chce to miec.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,3 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg majiblond paleta.jpg (36,6 KB, 28 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-10-29 o 12:23
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 13:23   #1898
hyzia
Raczkowanie
 
Avatar hyzia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Ja mam troszkê inne pytanie, mianowicie mój kolor w³osów jest taki ¶redni/ciemny mysi blond (jak w za³±czniku), kiedy¶ robi³am jasne blond pasemka ale 7 miesiêcy temu je zafarbowa³am na kolor ciemniejszy który prawie ca³kiem siê ju¿ wyp³uka³. Od tego czasu nie farbowa³am wcale, odrost mam du¿y ale prawie nie widoczny
Teraz chcia³abym tym moim mysim w³oskom nadaæ tak± lekko karmelkow± po¶wiatê, nie przyciemniaæ ich ani broñ bo¿e rozja¶niaæ i zupe³nie nie wiem jak± farbê zastosowaæ poniewa¿ nie chcê rudych, miedzianych w³osów ani te¿ typowo z³otych tylko taki po³ysk karmelowy
Mo¿e kto¶ mi pomo¿e
My¶la³am nad kolorem praline z Schwarzkopf (tylko ponoæ siê bardzo szybko wyp³ukuje), nad szamponem koloryzuj±cym karmelowy blond z Joanny (ponoæ niszczy w³osy :/) oraz nad farb± z Alfaparf 8.32 z jak±¶ domieszk± mo¿e?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1000674 modified.jpg (45,8 KB, 10 za³adowañ)
hyzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:14   #1899
ania02041987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziêkujê dziewczynki
ania02041987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 20:42   #1900
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ

weegirl mowisz o farbach matrix MAJIBLOND? te ktore mam w zalaczniku ?


pisalam z blondbundy i napisala:
zloty blond jest cieply tyle tylko ze jesli go teraz nalozysz to uzyskasz zielone wlosy.
musisz teraz zafarbowac natura- bedzie ciut cieplej- np. 900 lub 900s, a dopiero po miesiacu mozesz polozyc 903s.
no i oksydant 9%- moze byc z innej firmy.



czemu zielone ?
Nie moge teraz po prostu polozyc majiblond 903s - na ta moja ch³odn± platynê ?


i majiblond jest najpewniejszy jesli chodzi o taki cieply blond jak w zalaczniku ?
Czy polecacie cos innego? kolestony, arpafart czy jakos tak?
A co Ci poleci³a po³o¿yæ Bunny na pocz±tek? Naturê? Je¶li tak, to najpierw natura, a przy nastêpnym farbowaniu ciep³a farba.
Majiblond to odcienie rozja¶niaj±ce L'Oreal Professionnel. Matrix to zupe³nie inna marka, chocia¿ nale¿y obecnie do tego samego koncernu. Trwa³e Matrixy to SoColor. Je¶li ju¿ chcesz L'Oreal Professionnel, to mo¿e warto Majirrel a nie Majiblond?
Alfaparfy maj± piêkne ch³odne odcienie, nie mam pojêcia, jak z ciep³ymi, a Kolestony mnie siê akurat nie podobaj±, mnie siê wydaj± matowe.

Ale ja siê niepotrzebnie rozpisujê- jak ju¿ Ci Bunny co¶ poradzi³a, to ja bym siê jej pos³ucha³a.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-29, 23:07   #1901
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
pisalam z blondbundy i napisala:
zloty blond jest cieply tyle tylko ze jesli go teraz nalozysz to uzyskasz zielone wlosy.
musisz teraz zafarbowac natura- bedzie ciut cieplej- np. 900 lub 900s, a dopiero po miesiacu mozesz polozyc 903s.
no i oksydant 9%- moze byc z innej firmy.



czemu zielone ?
Nie moge teraz po prostu polozyc majiblond 903s - na ta moja ch³odn± platynê ?


i majiblond jest najpewniejszy jesli chodzi o taki cieply blond jak w zalaczniku ?
Czy polecacie cos innego? kolestony, arpafart czy jakos tak?
Skoro blondbunny tak oceni³a, to pewnie teraz na twoich w³osach jest ch³odny pigment z poprzednich farbowañ. A niebieski w po³±czeniu z ¿ó³tym daje zielony. To nie bêdzie zielony jak trawa, tylko taki paskudny kolorek jak zgni³e sianko.
Dlatego ci napisa³a, ¿eby¶ najpierw zrobi³a mniej ciep³ym odcieniem, ¿eby kolor ociepliæ ile siê da bez zieleni, a po jakim¶ czasie, kiedy te ch³odne pigmenty siê wyp³ucz±, zrobisz sobie 903 i wtedy powinien wyj¶æ bez zieleni.


Niestety zmiana koloru na przeciwny (dope³niajacy) nie jest taka prosta.
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:57   #1902
serowata
Przyczajenie
 
Avatar serowata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

wlosy_613_laska.jpg

Chcia³abym uzyskaæ taki kolor, nie mam ciemnych w³osów wiêc rozja¶niaæ nie potrzebujê, zastanawia³am siê nad farb± Loreal excellence 9.3. Ma to byæ naturalny jasny blond, s³oneczny. Bêdê wdziêczna za odpowied¼
serowata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:12   #1903
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

U¿ywa³a która¶ z Was farb Revlon mo¿e? Kolor w³osów na pude³ku jest cudny, pewnie w realu wychodzi inaczej niby nr 73, wiêc nie a¿ tak jasny patrz±c na numerek farby...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg revlon-farba-do-wlosow-colorsilk-73-champagne-blonde.jpg (40,4 KB, 11 za³adowañ)
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-31, 12:59   #1904
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez serowata Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 4954164

Chcia³abym uzyskaæ taki kolor, nie mam ciemnych w³osów wiêc rozja¶niaæ nie potrzebujê, zastanawia³am siê nad farb± Loreal excellence 9.3. Ma to byæ naturalny jasny blond, s³oneczny. Bêdê wdziêczna za odpowied¼
tez o takim marzylam... ODRADZAM EXCELLENCE, robilam 9 cos i wyszlam CIEMNY BLOND, TAKI BRAZOWAWY
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:18   #1905
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomo¶ci: 597
kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

Dziewczyny jakim szamponem lub farba drogeryjna (nazwa lub numer)mozna uzyskac kolor wlosow -MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:20   #1906
danielka88
Raczkowanie
 
Avatar danielka88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

to trudny kolor Mi te¿ siê taki marzy Niestety nie pomogê Taki co¶ jak kakao ??(tak go nazywam)
To raczej trzeba szukaæ na pograniczu ciemnych blondów a br±zów popielatych
danielka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:59   #1907
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

Cytat:
Napisane przez danielka88 Poka¿ wiadomo¶æ
to trudny kolor Mi te¿ siê taki marzy Niestety nie pomogê Taki co¶ jak kakao ??(tak go nazywam)
To raczej trzeba szukaæ na pograniczu ciemnych blondów a br±zów popielatych
no wlasnie produkuja odcienie mahoniowe ,przerozne ,tylkoodcienia mlecznej czekolady chlodnej nie moga stworzyc
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-10-31, 22:53   #1908
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

A jest w ogole cos takiego? mleczna czekolada to jest odcien cieply, jesli go ochlodzimy to jest juz to prêdzej kawa z mlekiem... Moze jakies zdjecia przykladowe tego koloru?
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 01:22   #1909
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

mniej wiecej o taki kolor chodzi od gory zdjecie:2,6,9 http://www.ladymakeup.pl/forum/kszta...a-t948-10.html
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 06:25   #1910
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 1 812
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Da siê jako¶ szybko ''¶ci±gn±æ'' szampon koloryzujacy do 24 myæ?
An Ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 07:31   #1911
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez An Ka Poka¿ wiadomo¶æ
Da siê jako¶ szybko ''¶ci±gn±æ'' szampon koloryzujacy do 24 myæ?
Pewnie, ¿e siê da, ale uwierz... rezultat w porównaniu do stanu, w jakim prawdopodobnie znalaz³yby siê Twoje w³osy po takim zabiegu na pewno nie jest tego wart
Lepiej mo¿e odczekaæ ten miesi±c i nie przemêczaæ niepotrzebnie w³osów.
__________________
..La vida es un carnaval..

Edytowane przez Alde
Czas edycji: 2012-11-01 o 07:33
Alde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 08:51   #1912
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Pokazuje efekty. Jak mowie - MARZE MARZÊ O TYM CIEP£YM KOLORZE. 7 razy juz farbowa³am w³osy by go uzyskaæ.

Blond Bundy poleci³a mi Majiblond 900 s lub 903 s z 9% . ZRobilam tak. Wyszlo mi takie gowno jak mam do tej pory, ktorego neinawidzê DLACZEGO, DLACZEGO NIE MOGE MIEC TAKICH WLOSOW JAK MARZÊ .... chcialabym obudzic sie, spojrzec w lustro i powiedziec sobie ,,jestes piekna frese".. a tym kolorze ktory mialam i mam czuje sie fatalnie.. nie pasuje mi . jest za jasny. chce miec cieply kolor ... co ja mam zrobic ?

Farbowalam juz:

palette shampoo zloty blond
verona 02 - zlocisty blond
majiblond 903 s
wellaton 9.3
u fryzjerki 3 razy ....

i nie wychodzi mi ciagle ten jasny zoltowaty blond .. chce miec zlotyy jak na tych zdjeciach




co jest czemu np \agnieszka chylinska ma kolor o jakim marzê a ja nie mogê go mieæ ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (122,0 KB, 45 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-01 o 08:52
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 09:39   #1913
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Pisa³am ju¿ w w±tku Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy
ale i tu ani BlondBundy nie s± w stanie mi pomóc wiêc mo¿e jest kto¶ bardziej do¶wiadczony

Chcê kolor uzyskaæ jak na czarnym tle na zdjêciu i znowu mi nie wysz³o. Pytam Was o to, bo by³am ju¿ u 3 fryzjerów i nie umieli tego zrobiæ te¿, ci±gle wychodzi mi ten jasny ¿ó³ty kolor NIENAWIDZÊ GO (farbowana te¿ by³am w salonie welli w Wawie, w tym g³ównym, gdzie s± instruktorzy - i nic..

U¿ywa³am ju¿:

palette shampoo zloty blond
verona 02 - zlocisty blond
majiblond 903 s
wellaton 9.3
u fryzjerki 3 razy ....


i NIC.

B³agam pomó¿cie... Bojê siê i¶æ do fryzjera bo ¿aden tego nie umia³ zrobiæ dlatego mo¿e mi pomo¿ecie... a co by wysz³o przy wodzie 6%? bo pamiêam rozmowê z kole¿anka i mia³a ten w³asnie kolor i mówi³a ¿e nie wie co ma ale fryzjer jej powiedzia³ ¿e bez rozja¶niacza jej to zrobi... Dlaczego nie mogê mieæ takiego koloru jak np Agnieszka Chyliñska?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 1.jpg (125,7 KB, 96 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:11   #1914
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Bo Chyliñska rozja¶nia swoje naturalnie ciemne w³osy , ty nie napisa³a¶ jaki masz naturalny...
Spróbuj dodatku farby z odcieniem miedzi na drugim miejscu po przecinku (=cyfra 4) , np 9.34 + 9.3 1:3 . Lub, ¿eby nei wysz³y rude, dodaj tylko odrobinê rudej farby do blondu (z tej samej firmy i tej samej linii! np majirel +majirel) np. ze 2-3 cm z tubki. A lepiej porpo¶ fryzjera ¿eby tak± mieszankê ci po³o¿y³.

Podobno bezbarwna henna Cassia daje z³oty odcieñ blondu, zajrzyj do w±tku hennowego.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 11:23
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:25   #1915
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Bo Chyliñska rozja¶nia swoje naturalnie ciemne w³osy , ty nie napisa³a¶ jaki masz naturalny...
Spróbuj dodatku farby z odcieniem miedzi na drugim miejscu po przecinku (=cyfra 4) , np 9.34 + 9.3 1:3 . Lub, ¿eby nei wysz³y rude, dodaj tylko odrobinê rudej farby do blondu (z tej samej firmy i tej samej linii! np majirel +majirel) np. ze 2-3 cm z tubki. A lepiej porpo¶ fryzjera ¿eby tak± mieszankê ci po³o¿y³.

Podobno bezbarwna henna Cassia daje z³oty odcieñ blondu, zajrzyj do w±tku hennowego.
Mój naturalny to ciemny blond.
Ale k³ad³am t± farbê majiblond na te w³osy które s±na zdjêciu na samej górze. Bo od 7farbowañ wci±¿ mam jasny zó³ty blond


Dziêkujê Ci za odpowied¼!

Poczytam o bezbarwnej hennie - nie mam pojêcia co to i po co i jak jeszcze
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:31   #1916
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
Mój naturalny to ciemny blond.
Ale k³ad³am t± farbê majiblond na te w³osy które s±na zdjêciu na samej górze. Bo od 7farbowañ wci±¿ mam jasny zó³ty blond


Dziêkujê Ci za odpowied¼!

Poczytam o bezbarwnej hennie - nie mam pojêcia co to i po co i jak jeszcze
Tylko na rozjasnione nei wiem, czy cassia nei da ci ¿ó³tego koloru cokolwiek bêdziesz dawaæ daj tylko odrobinê.
Skoro chcesz ciep³y blond ale bez ¿ó³tego, to chyba szczypta miedzi do normalnej farby powinna za³atwiæ sprawê

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 11:34
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:37   #1917
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

A co s±dzisz o tej palecie FAMA BY FANTASIA ?

Miodowo bursztynowe
8.34 jasny miodowy blond
9.34 bardzo jasny miodowy blond


?

tylko nie wiem czy zmieszaæ to z 9% czy z 6% ...

Nie powinnam chyba wyj¶c bia³a-¿ó³to jasna jak 7 razy dot±d?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Fama.jpg (63,7 KB, 33 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-01 o 11:39
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:42   #1918
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Nie s³ysza³am nigdy o tej farbie
Mo¿e majirel 9.04 by³by dla ciebie dobry ?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 11:48
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:47   #1919
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Nie s³ysza³am nigdy o tej farbie
ja tez ale to jedyna ktora ma trójce ma .4 czyli 8.34 albo 9.34
i tak mi sie wydaje ze chyba zrobiê te 8.34 z ...hmm 9% ?
Czy lepiej 9.34 z 6% ? wiesz co sie stanie jak zrobiê z 6%? przyciemni? bo nei chce wyjsc znów bia³a
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:49   #1920
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: B£AGAM o pomoc: jak uzyskaæ Z£OTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez ale to jedyna ktora ma trójce ma .4 czyli 8.34 albo 9.34
i tak mi sie wydaje ze chyba zrobiê te 8.34 z ...hmm 9% ?
Czy lepiej 9.34 z 6% ? wiesz co sie stanie jak zrobiê z 6%? przyciemni? bo nei chce wyjsc znów bia³a
6% przyciemni, 8.34 te¿ przyciemni -to ju¿ jest rudy.
No i 9.04 jest majirel (ale w czystej postaci mo¿e wyj¶c rudawy, ale zawsze mo¿na go zmieszaæ )
My¶lê, ¿e 9.04 wychodzi gdzie¶ tak:
http://cdn.publishme.se/cdn/8-2/6762..._154329378.jpg

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 11:59
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.