Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 11:38   #1861
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

większość dziewczyn z tego wątku chodzi na lightsheer (ja też, chociaż zastanawiałam się też nad aleksandrytowym), unikaj tylko IPL bo to nie laser, kosmetyczka może zgolić Ci te włoski
będziesz pewnie potrzebował 3-4 zabiegów (ja bym robiła odstęp ok. 2 miesięcy pomiędzy poszczególnymi zabiegami), przygotuj się, że laser trochę boli, ale skoro to mała powierzchnia to jedna wizyta pewnie zajmie ok. 5 min
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:59   #1862
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Otóż mam spory problem z moimi brwiami. Jestem chłopakiem, mam 18 lat, brwi mam krzaczaste i bardzo szybko odrastające. Kosmetyczka poleciła mi, abym na jesień zapisał się na zabieg laserowej depilacji. I tu mam pytania:

-Jaki laser wybrać? Który jest skuteczny?
-Czy taki laser całkowicie usunie porost niechcianych włosów brwi?
-Jak przygotować się do takiego zabiegu? (słyszałem, że przed zabiegiem należy zgolić te odstające brwi maszynką, ale ja sam chyba tego nie zrobię, czy kosmetyczka zrobiła by to?)
-Jak z ceną takiego zabiegu? Czy wystarczy 1 zabieg? I jak z dostępnością na podkarpaciu? Gdzie mógłbym go wykonać?
Jeżeli chodzi o brwi to wydaje mi się że dobry laser nie powinien mieć z tym problemu, ja moge polecić Ci vectusa, chyba obecnie najsilniejszy laser na rynku, zwłaszcza w twoim przypadku bo czym więcej barwnika we włosie tym lepsze efekty, możesz liczyć na ok 90 % usunięcia, wątpie aby cokolwiek było w stanie usunąć włos w 100%, jezeli chodzi o częstotliwość to powinieneś poddać się serii zabiegów - jeden napewno nie wystarczy
Z podkarpaciem nie wiem - napewno vectus jest w krakowie w dwóch miejscach w medestetis i bonarce, spróboj gdzie Ci bliżej
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:18   #1863
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja z kolei uważam, że depilacji brwi absolutnie nikt się NIE PODEJMIE! Przecież to obszar zbyt blisko oczu, skóra jest niesamowicie cienka, a laser bardzo mocny. Depilacji brwi Light Sheerem nie ma w żadnym znanym mi salonie. Przecież nawet okulary, które zakładamy do depilacji są na tyle duże, że przykrywają nam brwi
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 22:19   #1864
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Ja z kolei uważam, że depilacji brwi absolutnie nikt się NIE PODEJMIE! Przecież to obszar zbyt blisko oczu, skóra jest niesamowicie cienka, a laser bardzo mocny. Depilacji brwi Light Sheerem nie ma w żadnym znanym mi salonie. Przecież nawet okulary, które zakładamy do depilacji są na tyle duże, że przykrywają nam brwi
....
podejmie,mi Pani pstrykała między oczy oko przysłonięte płatkiem i okularkiem i dociśnięte ręką...bez problemu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 23:01   #1865
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Ja z kolei uważam, że depilacji brwi absolutnie nikt się NIE PODEJMIE! Przecież to obszar zbyt blisko oczu, skóra jest niesamowicie cienka, a laser bardzo mocny. Depilacji brwi Light Sheerem nie ma w żadnym znanym mi salonie. Przecież nawet okulary, które zakładamy do depilacji są na tyle duże, że przykrywają nam brwi
u mnie jest ale między brwiami
okulary zakładamy po to by nie musieć zamykać oczu i możesz oglądać jak przebiega zabieg np na łydkach

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cori jak tam Twoje pachy i bikini ?
kiedy planujesz kolejną sesję ?
mija niedługo miesiąc, u mnie nowe włoski da się wyciągać i na razie nic trwałego nie odrasta
całkiem idealnie nie jest bo mam troche minięć ale na szczęście małe
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 23:50   #1866
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]Cori jak tam Twoje pachy i bikini ?
kiedy planujesz kolejną sesję ?
mija niedługo miesiąc, u mnie nowe włoski da się wyciągać i na razie nic trwałego nie odrasta
całkiem idealnie nie jest bo mam troche minięć ale na szczęście małe
Bettina, dzięki za pamięć
No własnie mija miesiać od 3 sesji i pod pachami łyso, jak u łysego na głowie
Bikini - swietnie, pozostały niedobitki, głownie w obszarze najbardziej ukrytym i delikatnym czyli wewnatrz warg i trochę na szczycie wargi zewnetrznej, ale to i tak duuuużo mniej zostało niż po drugiej sesji.
Bardzo jestem ciekawa jak będzie za miesiac, przed 4 sesją i czy pachy będzie trzeba robić, czy przerwę dłuzsza. Generalnie po 1 i 2 sesji pod pachami mnie gryzło, jak włosy wypadąły, teraz prawie nic nie gryzie, chyba wiekszośc zdechło w zarodku
No włąsnie 4 sesja końcowka września

Co do minięc - to niestety tez zauwazyłam takowe - to głownie obszar poza bikini, już w sumie udo, ale niemniej pani zamierzam to wytknac
Przypomnij mi, proszę który zabieg miałas, bo coś tu ostatnio cicho na watku i skleroza mi sie zaczyna załaczać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-20 o 23:52
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 22:13   #1867
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

jedziemy tak samo i to samo
z tym że mój pierwszy zabieg był niezbyt udany i nie wiem czy go liczyć ?
ja planuję początek października 4 na pachy i bikini
z nogami poczekam na wiosenne promocje chyba...
mam inne sprawy urodowe do załatwienia np naczynka na nosie, czyli znowu laser ;-)
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 23:28   #1868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
jedziemy tak samo i to samo
z tym że mój pierwszy zabieg był niezbyt udany i nie wiem czy go liczyć ?
ja planuję początek października 4 na pachy i bikini
z nogami poczekam na wiosenne promocje chyba...
mam inne sprawy urodowe do załatwienia np naczynka na nosie, czyli znowu laser ;-)
Wybacz amnezję raz jeszcze i dziękuję za przypominajkę

No tez miała problem czy liczyć taki zabieg, hmmm?

Ale z nogami jest tak, ze je w zimie najlepiej robić, bo potem wiesz, ekspozycja na słonce etc... Ja wiem, ze promocje, ale jednak skuteczniejsza depilacja nóg to zimą.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:56   #1869
Quietly92
Raczkowanie
 
Avatar Quietly92
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 212
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dołączam do wątku
W czwartek byłam na pierwszym zabiegu, usuwam włoski z brody. Gabinet należy do pani dermatolog, do której chodzę od lat, więc liczę na skuteczność. Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Do pierwszej słabo się przygotowałam, bo tylko pare dni nie wyrywałam włosków. Póki co zauwazyłam, że rosną wolniej.
Zapłaciłam 200zł.
Będę do was zaglądać )
Quietly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:40   #1870
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam serdecznie
Uffff.... przebrnęłam przez cały wątek. Jak to super, że dzielicie się swoimi przezyciami !!

Ja 3 wrzesnia jestem zapisana na LS na wąsik. Za jakiś czas chcę zrobić też baczki i bródkę (boję się robić od razu, gdyż boję się efektu - czy w ogóle cos pomoze). Nie mam tam bardzo ciemnych włosków jak np na nogach, ale jednak są ciemne i widoczne. ;/

Mam pytanie do kobietek, które mają hirsutyzm, czy problemy z hormonami, czy tez pco - czy ostatecznie po serii zabiegów uzyskałyście wymarzony efekt ? Ile ostatecznie zabiegów wykonałyście ?
Większość obób pisze, że trzeba golić włoski przed zabiegiem. Niektórzy piszą, że absolutnie golic nie wolno, tylko podcinac nozyczkami... A wy jak to robiłyście ?

Boję się, że będę golić buźkę maszynką, włosy się wzmocnią a efektów nie będzie i zostanę z męskim zarostem
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-26 o 15:29
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:23   #1871
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Uffff.... przebrnęłam przez cały wątek. Jak to super, że dzielicie się swoimi przezyciami !!

Ja 3 wrzesnia jestem zapisana na LS na wąsik. Za jakiś czas chcę zrobić też baczki i bródkę (boję się robić od razu, gdyż boję się efektu - czy w ogóle cos pomoze). Nie mam tam bardzo ciemnych włosków jak np na nogach, ale jednak są ciemne i widoczne. ;/

Mam pytanie do kobietek, które mają hirsutyzm, czy problemy z hormonami, czy tez pco - czy ostatecznie po serii zabiegów uzyskałyście wymarzony efekt ? Ile ostatecznie zabiegów wykonałyście ?
Większość obób pisze, że trzeba golić włoski przed zabiegiem. Niektórzy piszą, że absolutnie golic nie wolno, tylko podcinac nozyczkami... A wy jak to robiłyście ?

Boję się, że będę golić buźkę maszynką, włosy się wzmocnią a efektów nie będzie i zostanę z męskim zarostem
Czegoś tu nei rozumiem.
Skoro przebrnełaś przez watek, to powinnas wiedzieć ile srednio zabiegów lasera wychodzi, aby był skuteczny w efekcie. Tak samo jak to, ze włoski przed i miedzy sesjami się TYLKO goli maszynka.
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-26 o 18:24
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 09:52   #1872
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po 4 zabiegach na twarz - wąsik, broda, baczki, policzki - robię całość bo wyszło taniej. Po 4 zabiegach twarz wygląda cudownie , wyglądała świetnie już około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu gdy wypadła większość włosów, po kolejnych 2 tyg. wyrosły te uśpione i to jest czas na kolejny zabieg. Teraz w zasadzie między 3 a 4 zabiegiem miałam około 6 tygodni przerwy i mało co odrosło. Jestem bardzo zadowolona że się zdecydowałam, każdemu będę polecała tę metodę, tym bardziej że włosy na twarzy to mega wielki kłopot dla kobiety.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 11:37   #1873
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Jestem po 4 zabiegach na twarz - wąsik, broda, baczki, policzki - robię całość bo wyszło taniej. Po 4 zabiegach twarz wygląda cudownie , wyglądała świetnie już około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu gdy wypadła większość włosów, po kolejnych 2 tyg. wyrosły te uśpione i to jest czas na kolejny zabieg. Teraz w zasadzie między 3 a 4 zabiegiem miałam około 6 tygodni przerwy i mało co odrosło. Jestem bardzo zadowolona że się zdecydowałam, każdemu będę polecała tę metodę, tym bardziej że włosy na twarzy to mega wielki kłopot dla kobiety.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź A możesz mi jeszcze powiedziec, czy mialas te wloski grube i bardzo ciemne ? bo ja nie mam grubych i czarnych, lecz ciensze i taki jakby brazowe , ale widoczne na twarzy- mam nadzieje, ze je laser zamorduje ;p

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.

Masz rację, dlatego dzisiaj zmieniłam salon na inny - tam kobietka od razu mowila o probie, konsultacjach, że ocenią mój stan włoska żeby sprawidzic czy i ile zabiegow zadziała. I że dopiero wtedy mogę się umawiać na zabieg. Więc na konsultacje umówiłam się na ten czwartek - nie mogę się doczekać I nawet mają fajne promocje, że od razu całą buźkę zrobię i wyjdę o wieeele taniej
A w tamtym pierwszym salonie kazała babeczka zgolić włosy i przyjść się laserować :/
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-27 o 10:37
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:34   #1874
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam dość ciemne, a przed zabiegami część z nich goliłam (na brodzie) więc się wzmocniły. Pozostałe np na policzkach były jaśniejsze i pani kosmetolog poleciła mi jedynie je skrócić nożyczkami - po to żeby nie wzmacniać meszku, bo jak wiadomo laser nie usunie najjaśniejszych włosków. Jeśli twoje są widoczne, to pewnie coś w stylu tego co ja miałam na dolnej części polików - aktualnie zniknęło niemalże bez śladu.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:35   #1875
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czegoś tu nei rozumiem.
Skoro przebrnełaś przez watek, to powinnas wiedzieć ile srednio zabiegów lasera wychodzi, aby był skuteczny w efekcie. Tak samo jak to, ze włoski przed i miedzy sesjami się TYLKO goli maszynka.
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.
Witaj Corii . Pierwszy zabieg na nogi , brzuch i bikini miałam 11 lipca , po 4 tygodniach odrosło parę włosków w kilku miejscach i byłam pod wrażeniem że pierwszy zabieg i taki efekt, ale w kolejnych tygodniach odrosła spora część widzę niemal to co miałam przed zabiegiem i zwątpiłam. Jak to było u Ciebie ? W piątek idę na drugi zabieg bikini a nogi za kolejne dwa tygodnie. Już sama nie wiem.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:44   #1876
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mia77 Pokaż wiadomość
Witaj Corii . Pierwszy zabieg na nogi , brzuch i bikini miałam 11 lipca , po 4 tygodniach odrosło parę włosków w kilku miejscach i byłam pod wrażeniem że pierwszy zabieg i taki efekt, ale w kolejnych tygodniach odrosła spora część widzę niemal to co miałam przed zabiegiem i zwątpiłam. Jak to było u Ciebie ? W piątek idę na drugi zabieg bikini a nogi za kolejne dwa tygodnie. Już sama nie wiem.
..
ale to jest normalne zjawisko....dopiero po kilku zabiegach w odpowiednich odstępach czasu<średnio 6-8 tyg.> będziesz mogła ocenić efekty...ja myśle,że minimum to 6 zabiegów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:32   #1877
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mia77 Pokaż wiadomość
Witaj Corii . Pierwszy zabieg na nogi , brzuch i bikini miałam 11 lipca , po 4 tygodniach odrosło parę włosków w kilku miejscach i byłam pod wrażeniem że pierwszy zabieg i taki efekt, ale w kolejnych tygodniach odrosła spora część widzę niemal to co miałam przed zabiegiem i zwątpiłam. Jak to było u Ciebie ? W piątek idę na drugi zabieg bikini a nogi za kolejne dwa tygodnie. Już sama nie wiem.
Witaj Mia.
Kochana, po pierwszym zabiegu nie będzie efektów na miare likwidacji prawie wszytskich włosów, mimo,ze na początku tak sie wydaje. Rozumiem Twoje rozczarowanie bo ja równiez miałam podobnie, ale mimo wszystko nie zwątpiłam tylko dalej chodziłam na zabiegi i z każdym następnym jest lepiej. Cierpliwości Kochana
Tak działa laser, stopniowo po kazdej sesji coraz mniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:37   #1878
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Witaj Mia.
Kochana, po pierwszym zabiegu nie będzie efektów na miare likwidacji prawie wszytskich włosów, mimo,ze na początku tak sie wydaje. Rozumiem Twoje rozczarowanie bo ja równiez miałam podobnie, ale mimo wszystko nie zwątpiłam tylko dalej chodziłam na zabiegi i z każdym następnym jest lepiej. Cierpliwości Kochana
Tak działa laser, stopniowo po kazdej sesji coraz mniej
Dzięki za rozwianie moich wątpliwości
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:06   #1879
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po pierwszym zabiegu w Depiclinic
i nie moge sie doczekać by zobaczyć efekty
w moim przypadku będzie trochę trudno bo mam lekko rude włosy
Ale poformowano mnie ze jak tylko załatwię sobie Elme to zwiększymy moc i je wypalimy co do jednego
Kurcze szkoda tylko ze promocja sie już skoczyła ( -50%) muszę zdobyć 2 osoby to i one i ja będziemy mieć rabat
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 10:48   #1880
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No właśnie odnośnie rabatu, to czy ktoś jest zainteresowany rabatem z Sosnowcu od 17 września ? Bo wtedy konczy sie tez promocja -50% i zaczyna rabat na polecenie
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:31   #1881
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
No właśnie odnośnie rabatu, to czy ktoś jest zainteresowany rabatem z Sosnowcu od 17 września ? Bo wtedy konczy sie tez promocja -50% i zaczyna rabat na polecenie
i ile wtedy wychodzą np pachy ?

Cori przypomnij mi gdzie Ty chodzisz bo zaczynam myśleć czy nie jechać gdzieś dalej ale do sprawdzonego miejsca
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:42   #1882
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
i ile wtedy wychodzą np pachy ?

Cori przypomnij mi gdzie Ty chodzisz bo zaczynam myśleć czy nie jechać gdzieś dalej ale do sprawdzonego miejsca
Sosnowiec

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
No właśnie odnośnie rabatu, to czy ktoś jest zainteresowany rabatem z Sosnowcu od 17 września ? Bo wtedy konczy sie tez promocja -50% i zaczyna rabat na polecenie
Zapomniałas napisać, ze jesli ktos przyjdzie z Twojego polecenia tam, ot owszem ma rabat minus 20%, ale ty sama masz wtedy minus 50%.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:03   #1883
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
i ile wtedy wychodzą np pachy ?
W cenniku jest 250 zł i z tego - 20 % dla osoby poleconej.


Corii , nie napisałam, bo czy to jest ważne ?? Lepiej chyba jak ktoś może dostać rabat 20 % niż płacić całość ?? Czy to, że np. ja dostanę - 50 % a ktoś - 20% dla Ciebie to jest "grzech" ??
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:14   #1884
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
W cenniku jest 250 zł i z tego - 20 % dla osoby poleconej.


Corii , nie napisałam, bo czy to jest ważne ?? Lepiej chyba jak ktoś może dostać rabat 20 % niż płacić całość ?? Czy to, że np. ja dostanę - 50 % a ktoś - 20% dla Ciebie to jest "grzech" ??
Ucziciwe przede wszystkim. Ale skoro pisanie o tym Ci nie rękę, to znaczy, ze wolałas to ukryc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:10   #1885
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ucziciwe przede wszystkim. Ale skoro pisanie o tym Ci nie rękę, to znaczy, ze wolałas to ukryc.


Nie wien czy zauwazylas, ale ja w ogole nie pisalam nic odnośnie tego ile kto rabatu dostanie. Zadałam tylko pytanie, jesli ktos byłby zainteresowany to nie widze sensu zeby to ukrywac, zreszta jak bym miala ukryc fakt odnosnie zniżek, ktory jest czarno na bialym podany na stronie salonu... Wyprzedzając twoj "tok myślenia" nazwy salonu tez nie podalam żeby nie robić na forum reklamy. Jesli ktos bylby zainteresowany to od tego jest PW. I proszę mnie w ten sposób nie obrażać, ze chcialam cos ukryć. Czepiasz sie byle czego i szukasz dziury w całym...
Dlaczego nie naskakujesz na RudaKita ktora tez nie napisala kto ile rabatu dostanie ...
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-29 o 10:14
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:18   #1886
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
Nie wien czy zauwazylas, ale ja w ogole nie pisalam nic odnośnie tego ile kto rabatu dostanie. Zadałam tylko pytanie, jesli ktos byłby zainteresowany to nie widze sensu zeby to ukrywac, zreszta jak bym miala ukryc fakt odnosnie zniżek, ktory jest czarno na bialym podany na stronie salonu... Wyprzedzając twoj "tok myślenia" nazwy salonu tez nie podalam żeby nie robić na forum reklamy. Jesli ktos bylby zainteresowany to od tego jest PW. I proszę mnie w ten sposób nie obrażać, ze chcialam cos ukryć. Czepiasz sie byle czego i szukasz dziury w całym...
Dlaczego nie naskakujesz na RudaKita ktora tez nie napisala kto ile rabatu dostanie ...
Jeśli informowanie o detalach nazywasz naskakiwaniem to mniemam że masz problemy ze sobą, skoro tak to odebrałas.
EOT
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:35   #1887
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
W cenniku jest 250 zł i z tego - 20 % dla osoby poleconej.
czyli bez rewelacji tyle co wszędzie

Cori może do października przekonam m. ;-) i mnie zawiezie
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:49   #1888
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jeśli informowanie o detalach nazywasz naskakiwaniem to mniemam że masz problemy ze sobą, skoro tak to odebrałas.
EOT
Problemy ze sobą to chyba ty masz - czepiasz się mnie i jesteś nie miła, od samego początku od kiedy napisałam... Jestes jak pies ogrodnika ... eh.

Aha i chciałam jeszcze dodać, że myliłaś się odnośnie zniżek. Osoba, która jest polecona dostaje owszem 20 %, a ja nie dostaję 50 %, bo mam przez cały czas promocję, która obowiązuje w tym momencie.
Ale twoim mniemaniem lepiej jest, żeby każda z nas płaciła 100 %. Po co komu zniżki, nawet te 20 %...

No i nie odpowiedziałaś na moje pytanie - dlaczego nie czepiasz się RudejKity ??

Na początku twoja odpowiedź do mnie też jest dziwna, bo ja zadałam konkretne pytanie do konkretnej grupy osób, bo nie znalazłam ostatecznej odpowiedzi na to pytanie - a ty od razu twierdzisz, że źle szukałam. Szukałam dobrze, ale odpowiedzi na to konkretne pytanie do konkretnej grupy osób nie znalazłam. Ale widzę, że niektórzy mają z tym problem.

I kto tutaj ma problemy ze sobą... ?

Koniec dyskusji, bo mam inne problemy niż twoje gdybanie Pozdrawiam i życzę Ci miłego spędzania czasu na forum i szukania w postach dziury w całym
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-29 o 21:54
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 22:11   #1889
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
czyli bez rewelacji tyle co wszędzie

Cori może do października przekonam m. ;-) i mnie zawiezie
Ciekawe od kiedy tam ceny podnieśli, bo jak byłam pod koniec lipca, to dalej były pachy po 199.

A daleko tam masz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:29   #1890
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
Problemy ze sobą to chyba ty masz - czepiasz się mnie i jesteś nie miła, od samego początku od kiedy napisałam... Jestes jak pies ogrodnika ... eh.

Aha i chciałam jeszcze dodać, że myliłaś się odnośnie zniżek. Osoba, która jest polecona dostaje owszem 20 %, a ja nie dostaję 50 %, bo mam przez cały czas promocję, która obowiązuje w tym momencie.
Ale twoim mniemaniem lepiej jest, żeby każda z nas płaciła 100 %. Po co komu zniżki, nawet te 20 %...

No i nie odpowiedziałaś na moje pytanie - dlaczego nie czepiasz się RudejKity ??

Na początku twoja odpowiedź do mnie też jest dziwna, bo ja zadałam konkretne pytanie do konkretnej grupy osób, bo nie znalazłam ostatecznej odpowiedzi na to pytanie - a ty od razu twierdzisz, że źle szukałam. Szukałam dobrze, ale odpowiedzi na to konkretne pytanie do konkretnej grupy osób nie znalazłam. Ale widzę, że niektórzy mają z tym problem.

I kto tutaj ma problemy ze sobą... ?

Koniec dyskusji, bo mam inne problemy niż twoje gdybanie Pozdrawiam i życzę Ci miłego spędzania czasu na forum i szukania w postach dziury w całym
Mnie też się czepiała któraś jak zapytałam, czy ktoś nie chce 20% rabatu, że nie napisałam o tym, że ja będę miała 50% zniżki. I faktycznie jest to podane na stronie. Chyba lepsze 20% rabatu niż nic, ja też tyle miałam przy pierwszym zabiegu i nie miałam pojęcia, że ktoś ma pół zabiegu za darmo. Niech ma

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
dziewczyny z wawy? jak tam wasze włoski po LS Duet?
U mnie część włosków wypadła, część jest jeszcze na miejscu, no i kilka nowych odrosło, ale jest maleńko w porównaniu do tego koszmaru, który miałam wcześniej. 06.09 idę jeszcze raz na nogi i bikini a zrobię sobie prezent urodzinowy.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przy LightSheer ile zazwyczaj potrzebnych jest zabiegów?
U mnie przy hirusycytyźmie zabiegów musi być przynajmniej 5. Niestety.

A czy któraś z Was miała tak, że wzmocniły Wam się włoski na innej okolicy? Ja mam coś takiego co się nazywa policystyczny zespół jajników, stąd to owłosienie. Panie w salonie mnie poinformowały, że w moim przypadku będzie gorzej. Ale za to teraz w okolicach bikini zrobiło się ciemniej i geściej. Miał tak ktos??
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.