kolorówka Bobbi Brown - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 06:09   #1591
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Wczoraj byłam w Douglasie i "wymacałam " tę nową letnią kolekcję sand and surf. Cienie piękne, połączenia nudziaków z takimi migoczącymi turkusami, fajny róż ale reszta ..jakaś średnia. Mają złotą( bardzo intensywną) kredkę- okropną. I pięknie migoczącymi rozdświetlacz który miał być w zamyśle pewnie również bronzerem ale ma kolor miedzi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:34   #1592
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cienie są wspaniale:O

http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...ion/index.tmpl
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:16   #1593
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Obwieszczam że Bobbi Brown wycofuje podklad rozświetlający( może wrzucą inny?)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:15   #1594
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ale chodzi o Luminous Treatment? Bo jest dosc swiezy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:30   #1595
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Chodzi mi o ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-w-plynie.html
Byłam ostatnio w salonie i Pani oświadczyła że w tej chwili nie mają podkładu rozświetlającego na stanie tzn oni jako firma. Może nowy jeszcze do nich nie dotarł? Nie wiem. Chciałam rozświetlający wyszłam z drugim kolorem spf 15
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-16 o 18:40
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:54   #1596
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tego nie robia juz dawno- teraz jest jego zastepnik Luminous moisturizing Treatment Foundation
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:56   #1597
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tego nie robia juz dawno- teraz jest jego zastepnik Luminous moisturizing Treatment Foundation
U mnie go nie ma albo jeszcze albo już . Nie wiem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 18:58   #1598
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
kolorówka Bobbi Brown

Na pewno trzeba dobrac kolor bo mainne odcienie niz inne podklady Bobbi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:06   #1599
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Na pewno trzeba dobrac kolor bo mainne odcienie niz inne podklady Bobbi
Uuuuu to do kitu. Mam nadzieje że będą mieli porcelane))

Używałaś tego podkładu?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:09   #1600
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Nie uzywalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:08   #1601
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

http://www.bobbibrowncosmetics.com.p...the_rocks.html

Nowa kolekcja. Paletka ogromna więc cała kosztuje pewnie grubo ponad 100€
Za to złoty rozświetlac chyba będzie mój. Pójdę jutro sprawdzić czy mają go w sklepie )))
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 17:00   #1602
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
http://www.bobbibrowncosmetics.com.p...the_rocks.html

Nowa kolekcja. Paletka ogromna więc cała kosztuje pewnie grubo ponad 100€
W Niemczech paletka kosztuje 77euro, a we FR 76. Zobaczymy jak u nas
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:12   #1603
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
W Niemczech paletka kosztuje 77euro, a we FR 76. Zobaczymy jak u nas
ooooo!!! Tochyba jednak wezmę paletkę
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:12   #1604
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
http://www.bobbibrowncosmetics.com.p...the_rocks.html

Nowa kolekcja. Paletka ogromna więc cała kosztuje pewnie grubo ponad 100€
Za to złoty rozświetlac chyba będzie mój. Pójdę jutro sprawdzić czy mają go w sklepie )))
Bylam wczoraj w Galerii Krakowskiej nadal nie ma tego rozświetlacza...
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:23   #1605
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w Galerii Krakowskiej nadal nie ma tego rozświetlacza...
Wydaje mi się że u mnie w De też nadal nie ma tej kolekcji. Byłam kilka dni temu w salonie po serum i nie widziałam. Jutro pójdę sprawdzić
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 23:19   #1606
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Nie wiecie czy w PL jest już ten podkład?
Intensive Skin Serum Foundation SPF40
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 07:40   #1607
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy w PL jest już ten podkład?
Intensive Skin Serum Foundation SPF40
Nie ma i nie będzie.
Pisałam w tej sprawie do Bobbi Brown Polska na FB . Nie maja zamiaru wprowadzać tego podkładu na nasz rynek....też miałam na niego ochote..( w DE też go nie widzialam)
Tez mam na niego chrapkę ale sie boje bo ma ponoć totalnie inną kolorystykę.

A Luminous moisturizing Treatment Foundation miałaś? Bo ma dramatyczne oceny a jestem ciekawa Twojego zdania( wiem ze lubisz markę)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-24 o 07:46
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 10:08   #1608
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość


Nie ma i nie będzie.
Pisałam w tej sprawie do Bobbi Brown Polska na FB . Nie maja zamiaru wprowadzać tego podkładu na nasz rynek....też miałam na niego ochote..( w DE też go nie widzialam)
Tez mam na niego chrapkę ale sie boje bo ma ponoć totalnie inną kolorystykę.

A Luminous moisturizing Treatment Foundation miałaś? Bo ma dramatyczne oceny a jestem ciekawa Twojego zdania( wiem ze lubisz markę)
Dzięki za informację. Kurczę, szkoda

Luminous Moisturizing Treatment Foundation - mam. Jestem z niego zadowolona. Jest dużo lepszy niż stara wersja podkładu rozświetlającego. Ten starszy totalnie spływał z twarzy, zaś ten nowy trzyma się jej dobrze.
Mam kolor Sand #2 (normalnie używam 3,5 Warm beige). To mój drugi ulubiony podkład po klasycznym Skin Foundation.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2015-05-24 o 10:10
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 10:15   #1609
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja też uwielbiam skin foundation<3 mam 3 butle jest ultra naturalny , lekko rozświetla, nie jest widoczny, uwielbiam podkłady BB
Z rozświetlającym miałam problem ale to przez kolor. Ja jestem 0 lub 1 u bobbi brown ... Postanowiłam kupić sobie ciemniejszy i kupiłam 2,5... Był totalnie za ciemny i oddałam go przyjaciolce, ona kocha mocno kryjace podkłady i go nie polubiła . Chyba kupie go na lato)) skończył mi się rich ale na lato by hył dla mnie za ciężki

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-24 o 10:16
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 11:03   #1610
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dla mnie Rich też za ciężki na lato, używam go zimą. Z tym nowym rozświetlającym najlepiej jest kolor dopasować u konsultantki BB - ja bym w ciemno nie zamawiała. Moja 2 (sand) np. na początku wydaje się być dużo ciemniejsza, po chwili na skórze jaśnieje. Jest ciut cieplejsza od klasycznego odcienia 3,5 Warm Beige.

Ja planowałam dzisiaj wybrać się do sklepu BB, bo skończył mi się żel do brwi, ale chyba dzisiaj jest jakieś święto??? Muszę sprawdzić czy dzisiaj są czynne centra handlowe
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 12:48   #1611
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dla mnie Rich też za ciężki na lato, używam go zimą. Z tym nowym rozświetlającym najlepiej jest kolor dopasować u konsultantki BB - ja bym w ciemno nie zamawiała. Moja 2 (sand) np. na początku wydaje się być dużo ciemniejsza, po chwili na skórze jaśnieje. Jest ciut cieplejsza od klasycznego odcienia 3,5 Warm Beige.

Ja planowałam dzisiaj wybrać się do sklepu BB, bo skończył mi się żel do brwi, ale chyba dzisiaj jest jakieś święto??? Muszę sprawdzić czy dzisiaj są czynne centra handlowe
Chyba są zielone świątki
No ja też skocze kupić stacjonarnie. Myślę że pod koniec czerwca bo denkuje shiseido i kupie rozświetlający w jego miejsce.
Możesz porównać ten rozświetlający do klasyka? ( skin foundation)?

Mam w planach kupić jakąś fajną szminkę od nich ..bo za błyszczykami nie przepadam. Guerlain wygrywa ale szminki mają fajne))

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-24 o 13:49
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 01:20   #1612
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

To moja krótka recenzja tego nowego podkładu rozświetlającego Luminous Moisturizing Treatment Foundation -
Bardzo fajny podkład - pięknie rozświetla, ale nie spływa z twarzy jak ta starsza wersja; trzyma się długo, nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek. Słabo kryje, jest więc przeznaczony dla cer, które nie wymagają dużej korekty (w miejsca, które potrzebują więcej krycia można wklepać drugą warstwę podkładu). Powinien sprawdzić się przy cerze mieszanej w kierunku suchej, normalnej oraz suchej.
Trzeba tylko uważać z kolorami!!! Oznaczenie pozostało tradycyjne, ale w rzeczywistości podkład jest ciemniejszy! (utlenia się szybciutko i od razu po nałożeniu ciemnieje ta twarzy) dlatego warto sprawdzić kolor przed zakupem! Ja używam koloru Sand # 2, zaś pozostałych podkładów Bobbi w kolorze Warm Beige # 3,5.

Trochę słabiej kryje niż klasyk, ale dlatego, że nie można wklepać więcej niż dwóch warstw - przynajmniej u mnie. Kolor Sand #2 jest dobrze napigmentowany i np. dwie warstwy na kościach policzkowych (w tych miejscach mam przebarwienia) u mnie to jest max. Oczywiście mam na myśli delikatne wklepywanie drugiej warstwy w celu uzyskania zwiększonego krycia. Mi to jednak nie przeszkadza. Twarz ma inne wykończenie - typowo rozświetlające, trochę satynowe, ale bez efektu tłustości cery. Ona ma taką trochę oleistą konsystencję, jakby miał w składzie jakiś olejek (może ma, nie czytałam). U mnie utrzymuje się długo, tak samo jak klasyk Skin Foundation. Gdyby nie to, że kolor #2 Sand jest cieplejszy od #3,5 Warm Beige w klasycznej linii kolorystycznej to byłby też dobry na chłodniejsze pory roku.
Ciekawa jestem jak się sprawdzi w upały.


Byłam dzisiaj w salonie BB i pytałam o ten nowy podkład KLIK - ma się pojawić w sprzedaży w okolicach listopada. Konsultantka powiedziała mi, że dostali harmonogram "wejść" nowych produktów i ten podkład ma być. Mam nadzieję Z przyjemnością go wypróbuję.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 06:52   #1613
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To moja krótka recenzja tego nowego podkładu rozświetlającego Luminous Moisturizing Treatment Foundation -
Bardzo fajny podkład - pięknie rozświetla, ale nie spływa z twarzy jak ta starsza wersja; trzyma się długo, nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek. Słabo kryje, jest więc przeznaczony dla cer, które nie wymagają dużej korekty (w miejsca, które potrzebują więcej krycia można wklepać drugą warstwę podkładu). Powinien sprawdzić się przy cerze mieszanej w kierunku suchej, normalnej oraz suchej.
Trzeba tylko uważać z kolorami!!! Oznaczenie pozostało tradycyjne, ale w rzeczywistości podkład jest ciemniejszy! (utlenia się szybciutko i od razu po nałożeniu ciemnieje ta twarzy) dlatego warto sprawdzić kolor przed zakupem! Ja używam koloru Sand # 2, zaś pozostałych podkładów Bobbi w kolorze Warm Beige # 3,5.

Trochę słabiej kryje niż klasyk, ale dlatego, że nie można wklepać więcej niż dwóch warstw - przynajmniej u mnie. Kolor Sand #2 jest dobrze napigmentowany i np. dwie warstwy na kościach policzkowych (w tych miejscach mam przebarwienia) u mnie to jest max. Oczywiście mam na myśli delikatne wklepywanie drugiej warstwy w celu uzyskania zwiększonego krycia. Mi to jednak nie przeszkadza. Twarz ma inne wykończenie - typowo rozświetlające, trochę satynowe, ale bez efektu tłustości cery. Ona ma taką trochę oleistą konsystencję, jakby miał w składzie jakiś olejek (może ma, nie czytałam). U mnie utrzymuje się długo, tak samo jak klasyk Skin Foundation. Gdyby nie to, że kolor #2 Sand jest cieplejszy od #3,5 Warm Beige w klasycznej linii kolorystycznej to byłby też dobry na chłodniejsze pory roku.
Ciekawa jestem jak się sprawdzi w upały.


Byłam dzisiaj w salonie BB i pytałam o ten nowy podkład KLIK - ma się pojawić w sprzedaży w okolicach listopada. Konsultantka powiedziała mi, że dostali harmonogram "wejść" nowych produktów i ten podkład ma być. Mam nadzieję Z przyjemnością go wypróbuję.
Gdybym mogłą to bym kliknęła lubie to pod tą recenzja szkoda tylko że ciemnieje , będę musiała brać alabaster.
Jeśli nie tłuści a rozświetla to jestem kupiona. Mi klasyczny Bobbik długo się trzyma nawet go nie pudruje dośc często no ale mam cerę normalną w stronę suchej wyraźnie. Nic tak dobrze u mnie nie wygląda jak klasyczny Bobbi mam nadzieje źe rozświetlający też będzie mega

Serio? Mi odpisali że nie będą go wprowadzać, tj że nie mają takiego planu, ale pytać było naprawdę wiele, sporo osób o niego pytało.
Kurczę nie ma opcji żebym nie przetestowała zwłaszcza źe przed gwiazdką będę w Polsce) będą dwa wydatki rich i ten... Mója biedna portmonetka..

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-26 o 07:03
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 10:40   #1614
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Polecacie rozświetlacze Shimmer Brick? Wczoraj oglądałam je w D. i nie mogę się zdecydować. Rozmyślam nad Pink Quartz a limitowanym Sunset Pink.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:39   #1615
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Polecacie rozświetlacze Shimmer Brick? Wczoraj oglądałam je w D. i nie mogę się zdecydować. Rozmyślam nad Pink Quartz a limitowanym Sunset Pink.
Bierz limitowankę, ten ze stałej zawsze możesz dokupić później.

A mówiąc poważnie, z Shimmer Bricków mam odcień Nectar i choć go lubię, to jeśli miałabym wybierać teraz, wzięłabym Pink Quartz. Nectar nadal mi się podoba, jednak PQ wydaje mi się bardziej uniwersalny.

Co do tego limitowanego Sunset Pink, to widziałam go jedynie na zdjęciach i nie umiem sobie wyrobić na ich podstawie zdecydowanej opinii.

Shimmer Bricki są wg. mnie fajne, ale jak dla mnie, mogłyby być mniejsze. Nie ma szans tego wykończyć - chyba, że ktoś maluje klientki albo używa tylko jednego rozświetlacza. Rozświetlenie jest (przynajmniej w przypadku Nectar i wg. mojej opinii) dość zauważalne, podobnie jak kolor. To nie jest tak subtelny rozświetlacz jak np. ten od Kevyna Aucoin (który, swoją drogą, dla niektórych osób bywa zbyt delikatny).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:48   #1616
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Bierz limitowankę, ten ze stałej zawsze możesz dokupić później.

A mówiąc poważnie, z Shimmer Bricków mam odcień Nectar i choć go lubię, to jeśli miałabym wybierać teraz, wzięłabym Pink Quartz. Nectar nadal mi się podoba, jednak PQ wydaje mi się bardziej uniwersalny.

Co do tego limitowanego Sunset Pink, to widziałam go jedynie na zdjęciach i nie umiem sobie wyrobić na ich podstawie zdecydowanej opinii.

Shimmer Bricki są wg. mnie fajne, ale jak dla mnie, mogłyby być mniejsze. Nie ma szans tego wykończyć - chyba, że ktoś maluje klientki albo używa tylko jednego rozświetlacza. Rozświetlenie jest (przynajmniej w przypadku Nectar i wg. mojej opinii) dość zauważalne, podobnie jak kolor. To nie jest tak subtelny rozświetlacz jak np. ten od Kevyna Aucoin (który, swoją drogą, dla niektórych osób bywa zbyt delikatny).
Bardziej skłaniam się ku Pink Quartz, wczoraj Sunset Pink wydał mi się bardzo ciepły, wpada w złoto. Teraz kiedy jestem opalona może wyglądać ładnie, ale ja wolę chyba chłodniejsze odcienie. Gdzieś wyczytałam, że PQ rzeczywiście jest bardziej uniwersalny i pasuje do każdej karnacji. Czy na twarzy widać jakieś drobinki czy raczej tworzy taflę? Chciałabym używać go na co dzień, nie będzie zbyt intensywny?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:55   #1617
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Bardziej skłaniam się ku Pink Quartz, wczoraj Sunset Pink wydał mi się bardzo ciepły, wpada w złoto. Teraz kiedy jestem opalona może wyglądać ładnie, ale ja wolę chyba chłodniejsze odcienie. Gdzieś wyczytałam, że PQ rzeczywiście jest bardziej uniwersalny i pasuje do każdej karnacji. Czy na twarzy widać jakieś drobinki czy raczej tworzy taflę? Chciałabym używać go na co dzień, nie będzie zbyt intensywny?
Kwestia gustu, ja np. używałam swojego Nectara na co dzień, ale nakładałam raczej oszczędnie. Niektórzy lubią jednak mocniejszy blask. Drobinki na pewno są, w końcu nawet w nazwie ma "shimmer". Tylko pytanie, na ile jest to dla Ciebie do zaakceptowania.
Nie testowałaś ich w sklepie? Jeśli masz okazję, to może potestuj, wyjdź na zewnątrz itd. bo szkoda utopić pieniądze w czymś, co potem będzie leżało i się kurzyło.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:00   #1618
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kwestia gustu, ja np. używałam swojego Nectara na co dzień, ale nakładałam raczej oszczędnie. Niektórzy lubią jednak mocniejszy blask. Drobinki na pewno są, w końcu nawet w nazwie ma "shimmer". Tylko pytanie, na ile jest to dla Ciebie do zaakceptowania.
Nie testowałaś ich w sklepie? Jeśli masz okazję, to może potestuj, wyjdź na zewnątrz itd. bo szkoda utopić pieniądze w czymś, co potem będzie leżało i się kurzyło.
Sprawdziłam kolor tylko na dłoni. Pani w D. zapewniała, że tych drobinek na twarzy nie widać. Nie chcę brokatu na twarzy Bardzo podoba mi się efekt wymieszanych kolorów ze zdjęcia poniżej


Ale masz rację chyba przejdę się jeszcze raz do perfumerii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bobbi-Brown-Pink-Quartz-Shimmer-Brick.jpg (105,7 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez susse
Czas edycji: 2015-08-28 o 13:01
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:09   #1619
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Sprawdziłam kolor tylko na dłoni. Pani w D. zapewniała, że tych drobinek na twarzy nie widać. Nie chcę brokatu na twarzy Bardzo podoba mi się efekt wymieszanych kolorów ze zdjęcia poniżej


Ale masz rację chyba przejdę się jeszcze raz do perfumerii
Brokatem bym tego nie nazwała, no ale coś tam jednak widać. Choć tak jak mówię, to jest w dużej mierze kwestia preferencji, bo jedni szukają drobinek pod lupą i nie zaakceptują ani jednej sztuki, a innym lekka drobinkowość nie przeszkadza. Dla mnie ten efekt jest bardziej metaliczny, niż typowo glitterowy, jednak na pewno nie jest to delikates w stylu Kevyna - czyli taki rozświetlacz, dający efekt "wewnętrznego blasku".

A to zdjęcie znam i muszę przyznać, że na nim PQ też mi się bardzo podoba.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:17   #1620
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Brokatem bym tego nie nazwała, no ale coś tam jednak widać. Choć tak jak mówię, to jest w dużej mierze kwestia preferencji, bo jedni szukają drobinek pod lupą i nie zaakceptują ani jednej sztuki, a innym lekka drobinkowość nie przeszkadza. Dla mnie ten efekt jest bardziej metaliczny, niż typowo glitterowy, jednak na pewno nie jest to delikates w stylu Kevyna - czyli taki rozświetlacz, dający efekt "wewnętrznego blasku".

A to zdjęcie znam i muszę przyznać, że na nim PQ też mi się bardzo podoba.

Z takich delikatesów fajny efekt daje też rozświetlacz z rms - living luminizer, ale nie ma on na twarzy żadnego koloru. Daje wrażenie tafli wody, nie ma żadnych drobinek. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie, tak jakby cera była hmm bardziej tłusta w tym miejscu Zamówiłam jedynie jego próbkę, ale nie wiem czy przypadł mi do gustu na tyle aby zamówić całe opakowanie. Bardziej kusi mnie kolor PQ
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.