Błyszczyk powiększający usta - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 23:56   #181
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Eveline, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Kupilam go niedawno,nakladam go juz od tygodnia...taki fajny delikatny odcień różowego wybrałam z drobinkami.Ślicznie sie mieni,taki delikatny,kolor po prostu chyba najlepszy jaki kiedykolwiek odkrylam.Wygładza usta [inne blyszczyki po jakims czasie zbierają sie na ustach w takie paski ,a te trzyma sie gladziutko az calkiem zniknie]i optycznie je powiększa ,ale czy naprawde powieksza namacalnie to raczej nie...Poza tym chyba pierwszy blyszczyk ktory mi nie zlepia ust.Mrowienie mi nie przeszkadza...tylko to uczucie chłodu hmm...dziwna sprawa bo jak go nie mam nalozonego to jeszcze kilka godzin po czuje chłód na ustach albo juz mi sie wydaje dziwne to Druga sprawa to taka ,ze cos mi wyskoczylo w kąciku ust przez niego albo to przypadek...ehh oby to tylko przypadek...bo bede musiala zrezygnowac z mojego ulubionego blyszczyku
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 11:34   #182
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Eveline, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Musze przyznac, ze bylam zachwycona tym blyszczykiem. Mialam kolor rozowy z drobinkami. Po nalozeniu odczuwalam mrowienie, ktore zekomo ma powodowac efekt powiekszenia ust. Powiekszenia nie zauwazylam, natomiast drobinki w blyszczyku dawaly wizualny efekt powiekszenia ust (nie wiem, czy wystepuja we wszystkich odcieniach blyszczyka, czy tylko w tym moim). Blyszczyk nie sklejal ust, byl dosc tani i... teraz jego olbrzymia wada! Skonczyl sie blyskawicznie! Nie zauwazylam informacji o pojemnosci na opakowaniu. Moim zdaniem producent celowo jej nie podal, bo by nikt nie kupil tego blyszczyka
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:50   #183
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Eveline, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

A mnie to „mrowienie” po jakimś czasie denerwuje :/.
I BROŃ BOŻE nie nakładać na podrażnione/suche usta! Efekt opłakany ;(.
Bo wiecie, na jakiej zasadzie on działa- drażni usta, żeby stały się nieco opuchnięte- i przez to mogą się powiększyć…
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:39   #184
olcia.s
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

A ja też mam taki błyszczyk. Tak jak mówicie, po rozprowadzeniu na ustach czuć ciepełko, mrowienie i lekkie puchnięcie. Wiecie...spróbowałam rozprowadzić błyszczyk w innym miejscu...posmarowałam wargi, ale te drugie i mój guziczek też. Zaczęło przyjemnie mrowić, było cieplutko, byłam bardzo wrażliwa na dotyk. Dotykałam i było cudowniej niż zwykle. hi hi Spróbujcie same!
olcia.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:12   #185
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

A najlepiej kupic papryczki czili i wycisnac troszke na usta ... nastepnie? blyszczyk taaadaaammmm :P
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:59   #186
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez olcia.s Pokaż wiadomość
A ja też mam taki błyszczyk. Tak jak mówicie, po rozprowadzeniu na ustach czuć ciepełko, mrowienie i lekkie puchnięcie. Wiecie...spróbowałam rozprowadzić błyszczyk w innym miejscu...posmarowałam wargi, ale te drugie i mój guziczek też. Zaczęło przyjemnie mrowić, było cieplutko, byłam bardzo wrażliwa na dotyk. Dotykałam i było cudowniej niż zwykle. hi hi Spróbujcie same!
jestem w szoku...
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:20   #187
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

A czy to przez przypadek nie jest niezdrowe? Podrażnianie ust, bo z tego co słyszałam, to te balsamy powiększające biust są niezdrowe, więc może to też?

Ja mam inne pytanie, bo duże usta są. I są ładne, ale chciałabym, żeby wyglądały na bardziej wypukłe, co byście zaproponowały, hmm?
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 21:23   #188
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

A ja gdzieś czytałam, że żeby usta wyglądały na większe, należy na środek nałożyć troszkę bazbarwnego błyszczyka lub z brokatem. Czytałam tez o olejku cynamonowym (?) wiecie coś na jego temat?
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:19   #189
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

z tym błyszczykien na srodek ust, to tylko efekt optyczny. a olejek cynamonowy także powoduje pieczenie i puchnięcie. Dziala na podobnej zasadzie co te błyszczyki z mentolem, chili itd. Mnie tez ciekawi czy nie sa niezdrowe.
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:54   #190
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększający błyszczyk!:)

Hej

Jakis czas temu (dokładnie miesiac) postanowilam zrobic sobie prezent i kupilam w sephorze błyszczyk z typu tych co maja powiekszac usta
nie był to lip injection ale LIP FUSION XL o ktorym wczesniej duzo czytalam na necie. Widzialam rowniez jego reklamy i oceny w miesieczniku GLAMOUR. Obslugujaca mnie ekspednietnka w krotki i zwiezly sposob wyjasnila mi na czym polega dzialanie lip fusion o tym ze zawiera jakies tam czasteczki kolagenu ktore wiaza sie z woda itp itp czy jakos tak dodala rowniez ze lip fusion jest bardzo "lubianym" produktem. Nie wachałam sie i kupilam zaplacilam niestety cos koło 170zł (
a efekty? hmm

powiem wam ze jest to przedewszystkim produkt dla osob ktore stac na taka droga pielegnacje i na to by kupowac go co miesiac bo starczyl mi bodajze na niecaly miesiac.
faktycznie po posmarowaniu odczuwa sie dziwne mrowienie- czuc ze cos sie dzieje
i usta staja sie:
jedrne i gładkie
jakby pelniejsze
linie na ustach sie wypelniaja

no i to wszystko....
jednym slowem usta wygladaja bardzo ladnie zdrowo ale nie sa jakies niewiem jak powiekszone
pozatym efekt wygladzenia utrzymuje sie do 40godzin a efekt lekkiego powiekszenia znika po zmyciu lub zlizaniu blyszczyka:P
podobno po dluzszym stosowaniu usta wogole sa ladniejsze itp i wolniej sie "starzeja" dlatego mowie -jest to kuracja dla osob ktore na to stac
bo za taka cene dla zwyklej smiertelniczki nie jest to efekt spektakularny

Pozdrawiam
AGNES
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:56   #191
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Talking Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Hej

Jakis czas temu (dokładnie miesiac) postanowilam zrobic sobie prezent i kupilam w sephorze błyszczyk z typu tych co maja powiekszac usta
nie był to lip injection ale LIP FUSION XL o ktorym wczesniej duzo czytalam na necie. Widzialam rowniez jego reklamy i oceny w miesieczniku GLAMOUR. Obslugujaca mnie ekspednietnka w krotki i zwiezly sposob wyjasnila mi na czym polega dzialanie lip fusion o tym ze zawiera jakies tam czasteczki kolagenu ktore wiaza sie z woda itp itp czy jakos tak dodala rowniez ze lip fusion jest bardzo "lubianym" produktem. Nie wachałam sie i kupilam zaplacilam niestety cos koło 170zł (
a efekty? hmm

powiem wam ze jest to przedewszystkim produkt dla osob ktore stac na taka droga pielegnacje i na to by kupowac go co miesiac bo starczyl mi bodajze na niecaly miesiac.
faktycznie po posmarowaniu odczuwa sie dziwne mrowienie- czuc ze cos sie dzieje
i usta staja sie:
jedrne i gładkie
jakby pelniejsze
linie na ustach sie wypelniaja

no i to wszystko....
jednym slowem usta wygladaja bardzo ladnie zdrowo ale nie sa jakies niewiem jak powiekszone
pozatym efekt wygladzenia utrzymuje sie do 40godzin a efekt lekkiego powiekszenia znika po zmyciu lub zlizaniu blyszczyka:P
podobno po dluzszym stosowaniu usta wogole sa ladniejsze itp i wolniej sie "starzeja" dlatego mowie -jest to kuracja dla osob ktore na to stac
bo za taka cene dla zwyklej smiertelniczki nie jest to efekt spektakularny

Pozdrawiam
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 14:10   #192
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

ja z ciekawosci kupilam sobie powiekszajacy z eveline i uwazam ze za taka kase faktycznie jest niezly na pewno troszke sa wieksze i rowne nie ma na ustach zadnych zaglebien
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:56   #193
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Powiększający błyszczyk!:)

ja polecam z eveline u mnie jakies efekty byly i to dosc wyrazne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 01:44   #194
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Powiększający błyszczyk!:)

170 zł za błyszczyk Za podkład, krem, korektor- owszem, dałabym tyle (odmawiając sobie innych przyjemnosci)..Ale za błyszczyk zdecydowanie nie

Z powiększających miałam jedynie Sally Hansena i dziękuję za wszelkie tego typu specyfiki...Chłodzenie, mrowienie..to zdecydowanie nie dla mnie Ze swoich ust jestem zadowolona, tzn wolałabym większą górną wargę (aby była mniej więcej tak pełna jak dolna), ale przez to nie zamierzam sie katować tymi powiększaczami, oj nie!
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 12:28   #195
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Blyszczyki powiekszajace usta sa w drogeriach takich jak rossmann i w wielu innych sama mam taki i powiem ze daje fajny efekt usta wydaja sie na pelniejsze
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 12:36   #196
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość

Nie wachałam sie i kupilam zaplacilam niestety cos koło 170zł (

Ja kupilam w promocji dwie sztuki za 99 zl Obie mleczne , niby bezbarwne. Kocham ten blyszczyk przede wszystkim za to, ze do tej pory jako jedyny pieknie rozjasnia mi usta - chcialabym , zeby byly mnie czerwone! Poza tym nie wysusza, a nawilza. Powiekszenia spektakularnego nie ma , ale usta staja sie gladsze i ciut bardziej wypukle.
Czekam na kolejna promocje, bo 170zl za blyszczyk to dla mnie przesada.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:47   #197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja kupilam w promocji dwie sztuki za 99 zl Obie mleczne , niby bezbarwne. Kocham ten blyszczyk przede wszystkim za to, ze do tej pory jako jedyny pieknie rozjasnia mi usta - chcialabym , zeby byly mnie czerwone! Poza tym nie wysusza, a nawilza. Powiekszenia spektakularnego nie ma , ale usta staja sie gladsze i ciut bardziej wypukle.
Czekam na kolejna promocje, bo 170zl za blyszczyk to dla mnie przesada.
no to trzeba przyznac ze Ci sie udalo bo za taka cene sama pewnie bym sie skusila
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:12   #198
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to trzeba przyznac ze Ci sie udalo bo za taka cene sama pewnie bym sie skusila
Yhy Mam nadzieje, ze niedlugo sie powtorzy
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:36   #199
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Yhy Mam nadzieje, ze niedlugo sie powtorzy
no tylko zeby trafic na nia i zeby jeszcze zostaly jakies to trzeba bedzie co chwile biegac do sklepu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 08:03   #200
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

a kto slyszal o Maybelline - Water Shine Volume XL ??
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:50   #201
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Hej dziewczyny!
Ja też walczyłam kiedyś o pełniejsze usta, na jakiś czas mi przeszło, ale ostatnio naoglądałam znowu chciałabym popracować nad wyglądem moich ust. Napiszę wam może czego sama używałam, może to będą dla kogoś cenne informacje

1) Nikt tu nie wspomniał o zestawie powiększającym usta z serii "Sexy Look" Bielendy. To dwufazowy zestaw: serum wygładzające okolice ust i żel powiększający usta. Najpierw smaruje się tym serum, potem nakłada żel. Zestaw kosztuje coś koło 20 zł, więc cena według mnie bardzo przystępna. A efekty? Cóż, spektakularnych nie ma, ale usta są ładnie podkreślone, pełniejsze, mają bardziej intensywny kolor. Po nałożeniu czuć standardowe mrowienie. Żel ma ładny, malinowy zapach, doskonale nadaje się jako podkład pod pomadkę lub błyszczyk. Wydajne. Ja używam tylko na wyjścia, bo szczerze mówiąc nie lubię tego mrowienia

2) Błyszczyk Astor Prismatic Volume&Shine -bardzo go lubię, mam kolor naturalny, taki beżowy. Ładnie się błyszczy przez co usta wydają się pełniejsze. Chyba mój najlepszy błyszczyk. Aby uzyskać efekt większych ust, wyjeżdżam nim odrobinę poza linię warg. Cena bodajże 19zł.

3) Wspomniana pomadka z Rimmela (coś a la błyszczyk z pędzelkiem)- mi nie odpowiadała. Powiększenie ładne, ale kolory zbyt intensywne. Ja wybrałam z zestawu najmniej intensywny, a i tak był za mocny. Tylko na większe wyjścia, raczej nie na co dzień.

4) Maść z witaminą A-odkryłam niedawno, kiedy miałam katar i aptekarka poleciła mi smarowanie nosa tą maścią. Z ciekawości nałożyłam na usta-działa regenerująco na spierzchnięte i popękane wargi, mam wrażenie, że je rozjaśnia. Nie jest to jednak związane w żaden sposób z ich powiększaniem.

5) Masaż ust szczoteczką do zębów. To taki piling likwidujący nierówności, wyglądający i poprawiający ukrwienie. Dobry od czasu do czasu, zwłaszcza przed randką Trzeba tylko delikatnie "masować".

Na razie to wszystko
Jeśli chodzi o kroki w kierunku optycznego powiększania ust to myślę o konturówce. ciekawa jestem, czy rzeczywiście działa. Zobaczę też jak się ma pudrowanie ust do ich optycznie pełniejszego wyglądu, bo słyszałam, że to też pomaga
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:59   #202
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
a kto slyszal o Maybelline - Water Shine Volume XL ??
pierwsze slysze...wogole nie wiedzialam ze cos takiego jest!

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja też walczyłam kiedyś o pełniejsze usta, na jakiś czas mi przeszło, ale ostatnio naoglądałam znowu chciałabym popracować nad wyglądem moich ust. Napiszę wam może czego sama używałam, może to będą dla kogoś cenne informacje

1) Nikt tu nie wspomniał o zestawie powiększającym usta z serii "Sexy Look" Bielendy. To dwufazowy zestaw: serum wygładzające okolice ust i żel powiększający usta. Najpierw smaruje się tym serum, potem nakłada żel. Zestaw kosztuje coś koło 20 zł, więc cena według mnie bardzo przystępna. A efekty? Cóż, spektakularnych nie ma, ale usta są ładnie podkreślone, pełniejsze, mają bardziej intensywny kolor. Po nałożeniu czuć standardowe mrowienie. Żel ma ładny, malinowy zapach, doskonale nadaje się jako podkład pod pomadkę lub błyszczyk. Wydajne. Ja używam tylko na wyjścia, bo szczerze mówiąc nie lubię tego mrowienia

2) Błyszczyk Astor Prismatic Volume&Shine -bardzo go lubię, mam kolor naturalny, taki beżowy. Ładnie się błyszczy przez co usta wydają się pełniejsze. Chyba mój najlepszy błyszczyk. Aby uzyskać efekt większych ust, wyjeżdżam nim odrobinę poza linię warg. Cena bodajże 19zł.

3) Wspomniana pomadka z Rimmela (coś a la błyszczyk z pędzelkiem)- mi nie odpowiadała. Powiększenie ładne, ale kolory zbyt intensywne. Ja wybrałam z zestawu najmniej intensywny, a i tak był za mocny. Tylko na większe wyjścia, raczej nie na co dzień.

4) Maść z witaminą A-odkryłam niedawno, kiedy miałam katar i aptekarka poleciła mi smarowanie nosa tą maścią. Z ciekawości nałożyłam na usta-działa regenerująco na spierzchnięte i popękane wargi, mam wrażenie, że je rozjaśnia. Nie jest to jednak związane w żaden sposób z ich powiększaniem.

5) Masaż ust szczoteczką do zębów. To taki piling likwidujący nierówności, wyglądający i poprawiający ukrwienie. Dobry od czasu do czasu, zwłaszcza przed randką Trzeba tylko delikatnie "masować".

Na razie to wszystko
Jeśli chodzi o kroki w kierunku optycznego powiększania ust to myślę o konturówce. ciekawa jestem, czy rzeczywiście działa. Zobaczę też jak się ma pudrowanie ust do ich optycznie pełniejszego wyglądu, bo słyszałam, że to też pomaga
no ja sie zastanawialam nad Bielenda ale w koncu zrezygnowalam, no a tego astora chetnie bym sobie kupila ale poki co jedyne co zauwazylam ze efekt powiekszonych ust jest przy kazdym blyszczacym blyszczyku nawet jezeli na nim nie pisze ze powieksza usta wiec poki co takie specyfiku uznaje jako jedna wielka lipa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:53   #203
micia115
Raczkowanie
 
Avatar micia115
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna-Koźla
Wiadomości: 36
Dot.: Błyszczyk Eveline volume lipextreme.

Posiadam chyba najdelikatniejszy odcień tego błyszczyka. Podoba mi się w nim to, że daje przyjemne (przynajmniej dla mnie) uczucie chłodu na ustach. Co do powiększenia to usta są troszke większe ale bez jakiś spektakularnych efektów.
micia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:58   #204
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Błyszczyk Eveline volume lipextreme.

Troche powiększa,ale nie jakoś spektakularnie. No i przyjemnie chłodzi.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:26   #205
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Błyszczyk Eveline volume lipextreme.

micia115 , Hisoka a kolorek widać czy raczej jest transparentny?
ja mam z Evelina 3Dsillk i jest bardzo fajny, długo się trzyma na ustach
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 13:36   #206
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Błyszczyk Eveline volume lipextreme.

widać,ale nie trzyma za długo.Mam najciemniejszy odcień.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:26   #207
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Błyszczyk Eveline volume lipextreme.

mam ten blyszczyk,kolor trzyma sie u mnie ok.10min i to jak nic nie mowie wiecej go nie kupie,chociaz kolor mi sie podoba,taki ladny rozowiutki
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 11:20   #208
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

Witam

Dziewczyny czy ktoraś z was ma ten zestaw? jak sie sprawuje w praktyce?http://www.allegro.pl/item445282691_...ksza_usta.html
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 12:45   #209
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: błyszczyk powiekszający usta

podpinam sie pod pytanie

w ostatnim czasie jadlam tabletki na stawy zawierajce kolagen i zauwazylam ze usta tak jakby staly sie pelniejsze
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:24   #210
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Szminki i błyszczyki powiększające usta?

Serwus

Widziałam ostatnio półeczkę w Sephorze z przeróżnymi szminkami i błyszczykami, mającymi nadawać efekt powiększonych ust. To był głównie rzeczy za ponad 100 zł.
Ja jestem wielką fanką takich rzeczy, no ale wiadomo, z eveline to mogę sobie kupić za 10 zł i wypróbować, a takie drogie, to raczej nie.
Więc pytanko, czy ma ktoś z tych droższych błyszczyków jakiś? Czy warto kupić?

P.S. Nie używam wyszukiwarki, ponieważ w ogóle nie pamiętam marek tych błyszczyków
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 10:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.