Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 22:16   #1081
peppa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

I jeszcze: stal chirurgiczna nie jest zła ale lepsze sa z bioplastu (podobno takich juz sie uzywa) i koniecznie wysterylizowane (te w pistolecie nie sa).
peppa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 22:39   #1082
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

te lecznicze nosilam 3 miesiace i myslalam, ze bedzie juz ok, a teraz zaluje, ze zmienilam, moglam zostawic, ale skad moglam wiedziec. na kolczykach wybita jest proba, ale to srebro rzeczywiscie dziwne, bo barwi ucho, moja siostra ma takie same i tez czarne ucho po zdjeciu ich.

a ten tribactic nadaje sie do przemywania? bo myslalam zeby przemywac tym, a potem tribioticiem.

peppa87 piszesz, ze leczylas neomecuna, w tribioticu tez ona jest, ale mam w domu jakas masc z neomecyna i stosowalam ja na zajady, do uszu bedzie sie nadawac, jak znajde to napisze nazwe.

no, ma niewiele wspolnego, ale wlasnie w aptece powiedzialam, ze chodzi o ucho, a farmaceutka powiedziala, ze w tych saszetkach nie ma tylkow spreyu, moja mama nawet pytala sie czy nie ma nic lepszego na to ucho, a ona powiedziala, ze tam sa 3 antybiotyki i to jest najlpesze, jak to zobaczylam to myslalam, ze tribiotic zmienil opakowanie, a firma ta sama byla, a zreszta sklad byl zaklejony naklejka z cena, wiec dopiero w domu zauwazylam.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 02:20   #1083
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

cześć dziewczyny,
mam taki problem, ze wczoraj zrobiłam sobie dziurki w uszach i strasznie mnie pieką ale to podobno normalne na początku. Tylko mam pytanie czy po takim zabiegu może występowac osłabienie organizmu typu zawroty głowy , duszności itp. bo cos mi takiego doskwiera i nie wiem co robić. Dzięki z góry za pomoc
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 08:29   #1084
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Udało się ^^
Sama sobie poradziłam z tym zapięciem, mocno pociągnęłam poprostu.. ale myślałam, że mi paznokcie popękają. Strasznie to się trzymało.. :p wyciągnęłam kulke i włożyłam nowego srebrnego kolczyka. Prezentuje się fajjnie xD nie boli.. nie puchnie.. nie ropieje.. nie krwawi. wszystko jest ok.
Pozdrawiam !
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:05   #1085
Kasiula1410
Przyczajenie
 
Avatar Kasiula1410
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja sobie 13.08 przbiłam xD Na poczatku w nocy sie cały czas budziłam bo mi przeszkadzały i spac nie mogłam ale juz jest lepiej, tylko te kolczyki od kosmetyczki bede musiala nosic 6 tyg. a zbyt piekne to one nie sa ;/
Kasiula1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 16:54   #1086
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Udało się ^^
Sama sobie poradziłam z tym zapięciem, mocno pociągnęłam poprostu.. ale myślałam, że mi paznokcie popękają. Strasznie to się trzymało.. :p wyciągnęłam kulke i włożyłam nowego srebrnego kolczyka. Prezentuje się fajjnie xD nie boli.. nie puchnie.. nie ropieje.. nie krwawi. wszystko jest ok.
Pozdrawiam !
a po ilu od przebicie zmienialas? pieklo jak wkladalas te srebrne? bo mnie pieklo przy wkladaniu a dopiero po dwoch dniach zaczely sie problemy.....

tak mysle, ze bede narazie przemywac rumiankiem i kupie sol fizjologiczna i do tego tribiotic, a ten tribactic to dopiero jak sie troche uspokoi to ucho.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 20:29   #1087
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

tribactic to alkohol, więc nim bym raczej nie przemywała, bo wysuszy.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 21:03   #1088
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

polecam do przemywania Octenisept, lub Rivanol-powinno się szybko zagoić.
Jeśli chodzi o Tribiotic smaruj nim ucho na ok godzine, po czym zmyj masc, aby kanal przeklucia mial dostep do powietrza
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 21:05   #1089
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez karluska Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
mam taki problem, ze wczoraj zrobiłam sobie dziurki w uszach i strasznie mnie pieką ale to podobno normalne na początku. Tylko mam pytanie czy po takim zabiegu może występowac osłabienie organizmu typu zawroty głowy , duszności itp. bo cos mi takiego doskwiera i nie wiem co robić. Dzięki z góry za pomoc

nie nie jest to normalna reakcja organizmu.
gdzie sie przekluwalas?
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:37   #1090
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

w następnym tygodniu idę do kosmetyczki po dwie nowe dziurki w lewym uchu - narazie mam po jednej.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:39   #1091
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kosmetyczka to nie jest dobry pomysł-lepiej salon piercingu
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 10:22   #1092
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
Kosmetyczka to nie jest dobry pomysł-lepiej salon piercingu
to akurat potwierdzam, przy tym co teraz mi sie dzieje po kosmetyczce
tylko, ze mieszkam raczej w malej miejscowosci no i tylko kosmetyczka zostaje.

kupilam sol fizjologiczna i beda tym i rumiankiem przemywac, mam nadzieje, ze minie i bedzie ok.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 12:10   #1093
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
a po ilu od przebicie zmienialas? pieklo jak wkladalas te srebrne? bo mnie pieklo przy wkladaniu a dopiero po dwoch dniach zaczely sie problemy.....

tak mysle, ze bede narazie przemywac rumiankiem i kupie sol fizjologiczna i do tego tribiotic, a ten tribactic to dopiero jak sie troche uspokoi to ucho.
Zaapiekło tylko jak zdrapywałam tą zaschniętą ropke z dziurki, która była pod kolczykiem. Ojjj długo nosiłam pierwszy kolczyk od początku lutego. Czyli pół roku ponad.Drugiego mam już parę dni i nic się nie dzieje. Wszystko jest ok )
Nie znam się za bardzo więc ci nie doradze co masz robić..
A ja mam jeszcze pytanko : czy w chrząstce można nosić plastikowe kolczyki?
Mam takie fajne, ale boje sie żeby mi nie zaczęło sie cos komplikować.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:12   #1094
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
Kosmetyczka to nie jest dobry pomysł-lepiej salon piercingu
tyle że u mnie nie ma salonu piercingu.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:38   #1095
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ale na pewno niedaleko Twojej miejscowosci znajdziesz jakis salon-warto poszukac salonu i byc pozniej zadowolonym
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:30   #1096
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

teraz to nie bardzo będę mieć czas, no ale postaram się

czyli mówicie, że kosmetyczka tylko krzywdę zrobi .. ?
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 18:38   #1097
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
teraz to nie bardzo będę mieć czas, no ale postaram się

czyli mówicie, że kosmetyczka tylko krzywdę zrobi .. ?
tak tak tak. no nie wierze,w stalowej woli salonu piercingu nie ma?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 18:40   #1098
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8656720]tak tak tak. no nie wierze,w stalowej woli salonu piercingu nie ma?[/QUOTE]

ej nie wiem XD może jest, tylko ja o tym nie wiem xd
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:21   #1099
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
teraz to nie bardzo będę mieć czas, no ale postaram się

czyli mówicie, że kosmetyczka tylko krzywdę zrobi .. ?
ja sie przekonalam na wlasnej skorze, ze tak
paulqa94, jak zdrapywalam to nic nie poczulam, tylko jak wkladalam, a paru dniach zaczelo ropiec Ty dluzej o wiele ode mnie nosilas, bo ja przebijalam w maju.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:37   #1100
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8656720]tak tak tak. no nie wierze,w stalowej woli salonu piercingu nie ma?[/quote]

a jesteś tego w 100 % pewna , że KAżDEMU krzywde zrobi? czasami problemy nie są zależne od kosmetyczki - a od nas i od naszej skóry , ale tego oczywiście to już nikt nie zauważa ... bo mi sie coś dzieje - to odrazu kometyczka zła zła zła ... ale przeciez nie każdemu sie tak musi dziać ! a ja jestem tego żywym przykładem mam 4 dziurki - od kosmetyczki i żyje i nic mi sie nigdy nie działo , a kolczyki nie mam od dziś
jeśli chodzi o sterylność to fakt - salon percingu jest lepszym wyborem , ale to nie oznacza , że odrazu trzeba spisywać kosmetyczke jaką tą złą i najgorszą
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:08   #1101
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ależ nikt nie spisuje kosmetyczek na straty-nie o to chodzi żeby nagadywać na kosmetyczki
Ba! Dobra kosmetyczka to skarb, jeśli chodzi o pielęgnację ciała. Jednak prawda jest taka, że zazwyczaj kosmetyczki przekłuwają uszy pistoletem który rozrywa tkankę, a nie tak jak igła ją przekłuwa.
Poza tym rzeczą technicznie niemożliwą jest sterylizacja takiego pistoletu, stąd przekłuwając ucho u kosmetyczki ryzyko zarażenia się HIV, czy HCV jest większe.
__________________
Vicinity of obescenity in your eyes.















swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:18   #1102
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
Ależ nikt nie spisuje kosmetyczek na straty-nie o to chodzi żeby nagadywać na kosmetyczki
Ba! Dobra kosmetyczka to skarb, jeśli chodzi o pielęgnację ciała. Jednak prawda jest taka, że zazwyczaj kosmetyczki przekłuwają uszy pistoletem który rozrywa tkankę, a nie tak jak igła ją przekłuwa.
Poza tym rzeczą technicznie niemożliwą jest sterylizacja takiego pistoletu, stąd przekłuwając ucho u kosmetyczki ryzyko zarażenia się HIV, czy HCV jest większe.
hm... chodziło mi raczej o post Patiś " czyli mówicie, że kosmetyczka tylko krzywdę zrobi .. ?" i odpowiedź Niqsia13 " tak tak tak" ... bo jesli samą krzywde ( czyt. poćwiartkowanie , a nawet zabicie ) to po co wogóle ten zawód? troche bezsensownie zostało ułożone to pytanie ( być moze nie celowo ) ...
zgadzam sie z Tobą w 100 % jesli chodzi o sterylizacje ale przecież wszędzie czai sie ryzyko .. nawet przy przekłuwaniu igłą .. a czasami problemy nie pojawiają sie z przyczyn osoby przekłuwającej , a nas samych .. być może ktoś ma alergie , albo poprostu zaniedbał nowa dziurke , a później zwala na innych wiec zanim ktoś już sie zdecyduje niech pomyśli o konsekwencjach i czy aby napewno chce tej dziurki
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:55   #1103
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
hm... chodziło mi raczej o post Patiś " czyli mówicie, że kosmetyczka tylko krzywdę zrobi .. ?" i odpowiedź Niqsia13 " tak tak tak" ... bo jesli samą krzywde ( czyt. poćwiartkowanie , a nawet zabicie ) to po co wogóle ten zawód? troche bezsensownie zostało ułożone to pytanie ( być moze nie celowo ) ...
zgadzam sie z Tobą w 100 % jesli chodzi o sterylizacje ale przecież wszędzie czai sie ryzyko .. nawet przy przekłuwaniu igłą .. a czasami problemy nie pojawiają sie z przyczyn osoby przekłuwającej , a nas samych .. być może ktoś ma alergie , albo poprostu zaniedbał nowa dziurke , a później zwala na innych wiec zanim ktoś już sie zdecyduje niech pomyśli o konsekwencjach i czy aby napewno chce tej dziurki
Lekarze leczą, grabarze zakopują umarlaków, ochroniarze w hipermarketach ochraniają hipermarkety, kosmetyczki depilują, malują, zajmują się urodą, piercerzy przekłuwają ciało.

Niech nie będzie tak, że grabarz reguluje brwi a kosmetyczka zakłada kolce. Bo w innym przypadku większa szansa, że grabarz zniszczy komuś twarz a kosmetyczka zdrowie.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:51   #1104
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Lekarze leczą, grabarze zakopują umarlaków, ochroniarze w hipermarketach ochraniają hipermarkety, kosmetyczki depilują, malują, zajmują się urodą, piercerzy przekłuwają ciało.

Niech nie będzie tak, że grabarz reguluje brwi a kosmetyczka zakłada kolce. Bo w innym przypadku większa szansa, że grabarz zniszczy komuś twarz a kosmetyczka zdrowie.

ok popieram , ale bez przesady.. rozumiem jesli kosmetyczka miałaby przekłuwać brew , warge itp itd .. ale żeby nie mogła ucha przekłuwać? tymbardziej jeśli zna sie ta kosmetyczke , jest to osoba zaufana ,znająca sie na rzeczy, która dba o zdrowia "pacjentów" co innego jeśli tej kosmetyczki sie nie zna
i chodziło mi ciągle o post Patiś - o tym , że kosmetyczka robi samą krzywde , a nie odnośnie tego co ma robić kosmetyczka i to co ona rozumiała przez słowo "krzywa"
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:51   #1105
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
czasami problemy nie pojawiają sie z przyczyn osoby przekłuwającej , a nas samych .. być może ktoś ma alergie , albo poprostu zaniedbał nowa dziurke , a później zwala na innych
zgadzam się, ludzie często nie dbają o świeżo przekłute kolce, stąd wynikają problemy.

Ale jak to świetnie ujęła Yaza(Oscar dla Ciebie za to) kosmetyczki powinny chyba jednak zająć się tym, w czym na prawdę są dobre-pielęgnacją skóry
__________________
Vicinity of obescenity in your eyes.















swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:55   #1106
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
ok popieram , ale bez przesady.. rozumiem jesli kosmetyczka miałaby przekłuwać brew , warge itp itd .. ale żeby nie mogła ucha przekłuwać? tymbardziej jeśli zna sie ta kosmetyczke , jest to osoba zaufana ,znająca sie na rzeczy, która dba o zdrowia "pacjentów" co innego jeśli tej kosmetyczki sie nie zna
i chodziło mi ciągle o post Patiś - o tym , że kosmetyczka robi samą krzywde , a nie odnośnie tego co ma robić kosmetyczka i to co ona rozumiała przez słowo "krzywa"
słowo 'krzywda' wzięłam do siebie po przeczytaniu połowy wątku , gdzie były jazdy na kosmetyczki.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:12   #1107
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
zgadzam się, ludzie często nie dbają o świeżo przekłute kolce, stąd wynikają problemy.

Ale jak to świetnie ujęła Yaza(Oscar dla Ciebie za to) kosmetyczki powinny chyba jednak zająć się tym, w czym na prawdę są dobre-pielęgnacją skóry
owszem - powinny sie bardziej zajmować pielęgnacją skóry ale co powiecie na to gdy kosmetyczka ma zrobione kursy ( tylko odnośnie przekłuwania ucha ) - wiec zna sie na rzeczy , jest osobą zaufaną , a nie znalezioną z pierwszego lepszego salonu kosmetycznego?
Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
słowo 'krzywda' wzięłam do siebie po przeczytaniu połowy wątku , gdzie były jazdy na kosmetyczki.
no wlasnie - wszyscy w tym wątku najeżdzają na kosmetyczki , mówią jak to nie są "złe" , a przeciez ten wątek dotyczy opisywaniu wrażeń ( zarówno od kosmetyczki jak i piercerów ) jak i problemów i ich rozwiązywania a jak ktoś chce sobie poczytać o sterylności itp to niech wejdzie na google , które nie biją
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:09   #1108
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nethia, zrozum że nie najeżdżam na kosmetyczki! Byłam kłuta zarówno w salonie, jak i u kosmetyczki więc mam porównanie;] A co do sterylności to niestety, ale jest to bardzo ważne.

No ale jak to słusznie zauważyłaś nie jest to dział w którym mamy dyskutować na temat wyższości piercerów nad kosmetyczkami, opowiadajcie więc o swoich wrażeniach
__________________
Vicinity of obescenity in your eyes.















swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 18:51   #1109
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

kosmetyczki [jak sama nazwa wskazuje] nie są od body piercingu!!! nie mają wiedzy, umiejętności i warunków do wykonywania zabiegu kolczykowania. co za tym idzie kłucie się u takiej osoby niesie ryzyko zarażenia się jakimś świństwem
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:06   #1110
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nethia jestes kosmetyczka ze tak ich bronisz?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.