Zróbcie coś ze mną!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 19:00   #1
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii

Zróbcie coś ze mną!!


Proszę, pomocy !!
Za 10 dni, po dwóch latach (!!) spotkam się z moim księciem z bajki i chciałabym go oczarować
Doradźcie mi proszę, jak powinnam się pomalować?
Założyłam taki wątek na fryzjerskim (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122432) i dziewczyny doradziły mi fioletowe cienie i fryzury i powiedziały, żebym jeszcze tutaj, z wizażystyką spróbowała
Proszę o pomoc!!

Załączam zdjęcia... nie wystraszcie się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OOk.jpg (10,6 KB, 703 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ok.jpg (7,2 KB, 864 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0177łaa.jpg (84,7 KB, 943 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0343łaa.jpg (81,6 KB, 761 załadowań)
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:20   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Po pierwsze odpowiedz na pytania :

1. Naturalny kolor oczu
2. Naturalny kolor ust
3. Lepiej wyglądasz w różu czy w pomarańczu (szczególną uwagę zwróć na odcień cery - w kórym przypadku wygląda korzystniej)
4. Masz piegi ? Jesli tak to jaki kolor ?
5. Jaki odcień ma twoja cera ? Zimny, ciepły, jasna, ciemna etc.
6. Naturalny kolor włosów
7. Rumienisz się ? Jeśli tak to na jaki kolor ?
8. Jak się opalasz ?

Wydaje mi się, ze powinnaś :

1. Kupić sobie podkład średnio-kryjący.
2. Na twarz nałożyć dobrze matujący pider, lub skrobię ziemniaczaną
3 Policzki wymodelować różem i brązerem
4. Usta powiększyć konturówką i błysczykiem (wyjedź kontórówką poza obręb ust)
5. Dokładnie wytuszować rzęski

Kolor cieni i błyszczyka dobierzemy jak odp. na pytania
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:30   #3
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Ja też czekam na odpowiedzi tych pytań !
Wtedy spróbuję coś Ci doradzić )
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:04   #4
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Bejbii - więcej uśmiechu
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:10   #5
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

A mi pierwsze co sie rzuca w oczy to Twoje brwi...moim zdaniem powinnaś zminić ich kształt bo ten co masz teraz sprawia że masz taki groźny wyraz twarzy... Pozatym napewno dostaniesz dobre rady a jak ich posłuchasz to napewno oczarujesz swojego księcia pozdrawiam
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:15   #6
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Czesc! Ja bym Ci radziła wydepilować wąsik nad górna wargą (twarz wyda sie subtelniejsza),np. plastrami wosku do twarzy lub kremem Sally Hansen. Koniecznie podkład średniokryjący lub kryjący- aby zatuszować zaczerwienienia, jakieś ładne połyskujące cienie (beże, brązy, fiolety) i oczywiście usta powiększyć konturówką i błyszczykiem Bardzo ładnie Ci w rozpuszczonych włosach!
pozdrawiam
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:18   #7
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Wg mnie powinnas zacząć od dobrego podkładu i pudru. Dla mnie to podstawa,gdyż skóra jak pupcia niemowlaka juz nadaje twarzy pewnego uroku. No i gigantyczne, ladnie rozczesane rzęsy. Cienie to sparawa drugorzędna. I zgadzam się z Black Isabell, na uśmiech dziewczyny nie ma bata.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 20:24   #8
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Hej!
A moim zdaniem powinnaś postawić na naturalność.Po co masz wyglądać jak Barbinka.
Na Twoim miejscu bym podkreśliła oczy-podobnie jak na zdjeciu tym najniższym-fajnie wyglądasz
Usta masz zdecydowanie wąskie-więc błyszczyk ale nie kolorowy a transparentny-on zdziała cuda,a najlepiej jakis leciusieńki beżyk z mini iskierkami ale nie z brokatem!
Aha i ładnie Ci z upiętymi włosami.No i konieczny jest usmiech,bo książę może pomyśleć że jestes butna,wyniosła.
No i podkład konieczny,delikatnie zmatuj twarz,nie rób maski,tylko nie przedawkuj korektora,delikatnie,z umiarem.
Faceci nie lubia kobiet ulampucyrowanych.
Tak wie podsumowując:
-podkreśl oczy
-zmatuj cerę
-błyszczyk ale nie kolorowy
-upnij włosy
i do dzieła,Królowo!!!
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:39   #9
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

1. Naturalny kolor oczu zielone
2. Naturalny kolor ust yy taki jak na zdjęciu 1,2
3. Lepiej wyglądasz w różu czy w pomarańczu (szczególną uwagę zwróć na odcień cery - w kórym przypadku wygląda korzystniej) nie wiem
4. Masz piegi ? Jesli tak to jaki kolor ? kilka lekko brazowe, ale mi nei przeszkadzaja
5. Jaki odcień ma twoja cera ? Zimny, ciepły, jasna, ciemna etc. tez nie wiem, ale jasny na zdjeciach nie ma podkladow ani nic
6. Naturalny kolor włosów jak an zdjeciu
7. Rumienisz się ? Jeśli tak to na jaki kolor ? chyba czerwony
8. Jak się opalasz ? wolno, na czerwono

Uff...

A jaki kształt brwi by mi pasował? Głównie o to mi chodzi. Do kosmetyczki raczej nie pójdę, bo nie ufam
Z wąsikiem wiem, że powinnam się go pozbyć, ale boję się, że jak zaczne to już tak do końca będę musiała, no i mi bardzo szybko rosną włosy
Jaki kolor konturówki?? Byłam w sklepie, ale nie umiałam dobrać.
Uśmiech oczywiście będzie, ale do zdjęć się nie uśmiecham

Dziekuję serdecznie za rady każdej z was (niech wam Bozia wynagroszi )za rady, na pewno będę korzystać.
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 20:40   #10
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

I jeszcze pytanie, czy tą skrobię nakłada się przed podkładem czy po nałożeniu podkładu??
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:03   #11
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Hej

Skrobia jest zamiennikiem pudru sypkiego, wiec uzywa sie jej zdecydowanie po nalozeniu podkladu.

Moim zdaniem masz dosc duza twarz i obrysowane oczy staja sie na niej niesymetryczne, no robia sie male. Zdecydowanie zrezygnuj z obrysowywania oczu w srodku. Powiekszysz delikatnie optycznie oko wyczesujac ladnie rzesy, jesli ladnie wywiniesz je do gory, oczko "otwotzy sie".
Po drugie wasik, no coz, tu nie ma zmiluj, depilujemy i koniec. Nie boj sie, beda odrastac, zabieg bedziesz musiala powtarzac regularnie, ale takie jest zycie, niestety....
Usta masz bardzo waskie, wiec zdecydowanie polecam blyszczyk, a jesli chcesz je powiekszyc konturowka to w srodku wypelnij pomadka i na to naloz blyszczyk.
Co do cery, no coz, nie wiem czy zdjecia sa dobrze zrobione, ale masz delikatne przebarwienia, wiec jesli podklad to najlepiej kryjacy, lub dobry korektor i na to podklad, ktory wyrowna kolorek calej buzi.
Czy o cere dbasz w domu, czy chodzisz do kosmetyczki? A wlasciwie chodzi mi o to, czy robisz regularnie peeling? Bo gladka cera, nawet z przebarwieniami wyglada calkiem niezle, ale taka szorstka niestety nie. No i oczywiscie na podklad trzeba polozyc puder, sypki, prasowany, skrobie, co tam masz i chcesz, oby tylko pedzelkiem, a nie wklepujac puszkiem. Przy podkladach mocno kryjacych, ktore czesto sa "ciezkie" (geste) wklepujac puder poprostu robi sie maska. Pedzelek zostawi na skorze tylko taka ilosc jaka jest niezbedna.
Masz dosc "pelny" owal twarzy, wiec przyda sie troche rozu na kosci policzkowe, tak, aby optycznie wyszczuplic twarz. No i fryzurke bym tez zmienila, na taka wycieniowana, ktora tez wyszczupli twarz. Masz sliczne, zadbane wloski, wiec dobry fryzjer zrobi z nich cuda Najlepiej jesli bedzie taka pelna zycia Doda Ci charakterku A moze nowy kolor?
No i podstawa to usmiech, jak juz dziewczyny pisaly


Wiem, ze to co napisalam moze wydac ci sie trudne, caly makijaz i wogole, ale to na prawde kwestia wprawy, a im lepiej dobierzesz kosmetyki, tym latwiej ci bedzie nauczyc sie szybko je stosowac.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 21:39   #12
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Dziewczyny doradzily juz sporo Ja Ci powiem tylko, ze sposobem an wasika moze byc usuniecie poszczegolnych wloskow peseta. Ja tak robie, koszt zaden, a wloski rosna slabsze. Zaczerwienienie lekkie schodzi mi po ok 2 godzinkach tak calkowicie. Co do brewek, to faktycznie nadaja buzce groznego wyrazu, musisz poczekac az odrosna i nadac im ksztalt tkai mniej ostry, kanciasty-bardziej okragly. Nie moga tak ostro zalamywac sie w skrzydelka. Udanego spotkania z księciem, obys Go oczarowala

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-06-23 o 22:24
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:43   #13
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Dziewczyny ci już doradziły
A mnie to najbardziej się rzucają w oczy twoje brwi
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 22:42   #14
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

O rany, tyle rad
Chyba muszę z notesikiem siedzieć i notować
Wąsikami (jak to brzmi ) zajmę się w poniedziałek, a brwi są grube i czarne więc dlatego rzucają się w oczy hmm... Nie wiem które wyrwać, a które zostawić włoski...
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 23:24   #15
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Kochana, wiadomo, ze wlosy odrastaja ale naprawde raz w tygodniu te 7 minut przeznaczone na dzialanie kremu depilacyjnego nie jest meczarania. Ja polecam Sally Hansen krem do depilacji wasika.. plastry w wosku moga pozostawic bardzo widoczne plamy na co najmniej dzien (przezylam to kiedys i dwa dni nie moglam chodzic do szkoly) a krem jest bardzo delikatny tylko nie mozna przekraczac tych wyznaczonych minut. Uwazam, ze masz bardzo ladne oczy..i brwi tez. Moze teraz wydaja sie dosc mocne ale jesli umalujesz rzesy to bedzie inaczej. No i oczywiscie podklad do wyrownania koloru cery..koniecznie! Nie proponuje Ci zmiany koloru wlosow bo jest ladny.. a po co bedziesz sie potem meczyla z ciaglym farbowaniem. Mysle, ze makijaz naprawde wszystko zmieni.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 23:36   #16
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Masz bardzo ladne brwi, tylko nalezalo by je troszke wyregulowac przy nosku, gdyz sa zbyt blisko siebie co daje wrazenie "groznej miny". Generalnie oczy i ich oprawa sa Twoim atutem i staralabym sie to wydobyc w makijazu. Nie polecalabym Ci fioletowych cieni, gdyz widze, ze oczka masz troche podkrazone i takie polacznie podkuwek z fioletem daje nieciekawy efekt. Postawilabym na cieniowanie zieleni z brazem, kolor oczu tez ladnie podkreslaja kolczyki np z zielonymi migotliwymi kamyczkami, jesli beda odpowiednio dlugie to wysmukla twarz. Przy Twojej okraglej buzi postaralabym sie o inna fryzurke, bardziej lekka i zwiewna, zeby nie przytlaczala Cie. Moje uwagi zwizualizowalam
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 23:37   #17
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

A ja proponuje wizyte u kosmetyczki jednak. Na wosk na wasik (bedzie spokoj na 3 tygodnie) i na brwi. Wybierz dobra kosmetyczke, regulacja brwi jest tak tania ze roznica w cenie nie bije po kieszeni- czy to bedzie 3 zlote, czy nawet 10... A kosmetyczka potrafi wyczarowac cuda, na pewno bedzie wprawniejsza niz Ty, skoro robilabys to pierwszy raz w zyciu
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 05:30   #18
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Dlaczego Bozia nie obdażyła mnie ładniejszą urodą albo chociaż talentem do malowania? hihi
Eufemia, dziękuję za makijażyk Chyba się zapiszę do kosmetyczki, na te brwi... gorzej wyglądać już chyba nie będę hahah
Mam podkład Avon rozświetlająco-antystresowy ... nie jest napisane, że to kryjący..
Puder brązujący akurat będę mieć w kulkach (zachwalany Vollare)

Uciekam, bo mam o 8 egzamin a jeszcze trzeba dojechać 3majcie kciuki

P.S. Ślicznie dziękuję wszystkim za opinie i komentarze Jak byście mnie gdzieś kiedyś spotkały na ulicy to się przywitajcie (ja tylko wyglądam groźnie haha)
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:04   #19
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Hej! Ja zacznę od tego, że Twój typ urody, to ZIMA Dlatego nie powinnaś używać delikatnych , pastelowych kolorów ! Napiękniej Twoją urodę podkreślą kontrasty i zdecydowane odcienie, zimne i intensywne kolory Nie napisałaś, czy wolisz zdecydowany, czy subtelny makijaż

Według mnie Twoim największym atutem są oczy i brwi, które wcale nie są zbyt wyraziste, oprócz tego, że nad nosem nalezy je trochę wyrównać ( weź linijkę i przyłóż ją pionowo tak, aby dotykała nosa i sięgała brwi,to co wystaje za linijkę trzeba wyskubać )

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak :
1. Wydepilowanć wąsik (najlepiej pinsetą, bo to wyrwie włoski i je osłabi )
2. Złuszczyć peelingiem martwy naskórek dzięki czemu skóra będzie głaciutka

3. Nalożyć podkład, wystarczy średnio kryjący.
4. Podkład utrwalić pudrem, (jak masz cerę tłustą, to także ją zmatuje)
5. Cień nałożyć tak nieco ukośno ( to powiększy oczy) jak już pokazała Eufunia, tyle że ja nie użyłabym zielonego, bo oczy masz zielone, a jeśli nakładasz cień o tym samym kolorze co oczy, tęczówka traci blask..
Z cieni wybrałabym fioletowy/niebieski/granatowy. Nie używaj kredki do oczu, bo je optycznie zmnijszysz, co nie jest wskazane Rzęsy koniecznie mocno wytuszuj, najlepiej porgubiającym i wydłużającym tuszemw kolorze czarnym. Pod brwiami, w miejscu gdzie łuk sięga najwyżej nałóż odrobinę białego cienia, to optycznie powiększy oczy.
6. Usta możesz pomalować czerwoną szminkę, ale koniczenie błyszczącą, albo nalożyć na nią błyszczyk To z kolei optycznie powiększy usta.
7. Na policzki możesz nałożyć zarówno różowy jak i czerwony kolor pod kośćmi policzkowymi, aby optycznie wysmuklić Twoją twarz.


8. Co do włosów, to idealną fryzurę dobrała Ci Eufemia. Nawet bez balejażu się obejdzie :P Świetny jest przredziałek po jednej stronie i grzywka opadająca trochę na twarz. To wysmukla buzię


To by było na tyle, jeszcze dodam, że do Twojego typu urody pasują następujące kolory :
czarny * biel * czerwień * purpura* jaskrawy róż * granatowy * błękit kobaltowy * atramentowy * cyklamen * szmaragdowy * czysty, zdecydowany szary - od jasnego do antracytu.

powodzenia !!!!


PS Na spotkanie koniecznie ubierz czerwoną bluzkę !!!!
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 16:37   #20
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Wow Karolina, dziękuję bardzo za tyle rad !!
Ależ będę miała roboty w ten poniedziałek haha

A na spotkanie mam bluzkę błękitną... (nie mam żadnej czerwonej) ale mam zamiar się troszkę opalić, więc będzie kontrast

Będę na bieżąco wklejać fotki
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:11   #21
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Wygladasz groznie..ja bym poszla do jakiejs dobrej kosmetyczki zlagodzic brwi i zrobila porzadny peeling,bo masz taka jakby pocharatana twarz..w dniu spotkania mocno kryjacy podklad albo jakis lzejszy ale z korektorem,tak zeby nie bylo widac,napewno uzyj pudru bronzujacego zeby twarz nie byla taka szeroka,a z nosem..hmmm,co to z nosem zrobic..masz strasznie duzy i mysle ze wlasnie nad tym powinnas sie skupic-po pierwsze dobrze zmatowic bo swiecacy bedzie sie wydawal jeszcze wiekszy a po drugie jest taka sztuczka z pudrem bronzujacym ze nalezy go tak polozyc i wlasnie tu niejestem pewna (bo nie uzywm takich sztuczek)ze mocno po bokach i rozjasnic czubek albo na czubek i rozjasnic po bokach,ale raczej to pierwsze..sproboj bo widzialam efekty i to duzo daje,ale przede wszystkim zmatowienie_a na to najlepsza skrobia!!moze jestem okrutna ze tak wyciagam same wady ale jeszcze zdecydowanie usta sa do korekty,waskie i zacisniete..po pierwsze rozluznij je troche i sie usmiechnij a po drugie tak jak ci juz tam radzili obrysuj jakas naturalnie wygladajaca konturowka i daj DDDDDUUUUZZZZOOOO bezbarwnego blyszczyka(byle nie splywal),oczy pomaluj albo naturalnie,tzn.mocno rzesy rzeby sie oko powiekszylo i jakis ladny,jasny i perlowy cien albo zaszalej i pomaluj cieniem ciemnym(czarny lub granatowy lub fioletowy)oko do okola wychodzac w strone skroni i oczywiscie mocno rzesiska posmaruj..taka moja krotka i subiektywna opinia,pozdrawiam
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:48   #22
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Bejbi ma bardzo jasną karnację, wiec puder brązujący bedzie wyglądał sztucznie ..

Zapomniałam dodać, że dobrze, abyś założyła jakieś kolczyki... dlugie (podlużne), duże, świecące, to też wysmukli twarz :P ( coś w stylu jakie dobrała Ci Eufemia )

Co do wyszczuplenia nosa, to ciemnijeszy kolor nalezy nałożyć po bokach, a jasny na czubku

A depilację i peeling najlepiej zrób dzień wcześniej wieczorem
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:02   #23
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Cytat:
Napisane przez kami828
A mi pierwsze co sie rzuca w oczy to Twoje brwi...moim zdaniem powinnaś zminić ich kształt bo ten co masz teraz sprawia że masz taki groźny wyraz twarzy... Pozatym napewno dostaniesz dobre rady a jak ich posłuchasz to napewno oczarujesz swojego księcia pozdrawiam
O tak
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:10   #24
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

To co zauważyłam dziewczyny już napisały Dodam że masz fajny kolor włosów i ładnie wyglądasz we fryzurze na 3 zdjęciu!
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:39   #25
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Dziekuję, to moj naturalny kolorek, nigdy nie farbowałam włosów
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 01:39   #26
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Bejbii - nie słuchaj tych dziewczyn, które radzą Ci zmienić kształt brwi, bo one są po prostu piękne. Ja dałabym się za takie pokroić Wyreguluj tylko te włoski przy nosku i tyle Najlepiej udaj się do kosmetyczki, z brwiami lepiej samemu nie kombinować (no chyba, że się umie - ja nie umiem )
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 08:27   #27
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Bzyku, chętnie się nimi z Tobą podzielę jest ich tyle że starczy na nas dwie
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:18   #28
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Bejbi, przejrzalam watek na forum fryzjerskim. Strasznie duzo korzystnych propozycji. Przeczytalam takze, ze to "wasze" ostatnie spotkanie...Czy cos pokrecilam? Watek przegladalam z malym bobasem na kolanach, wiec moglam to zrobic niedokladnie. Ale jesli to prawda, to proponowalabym totalna metamorfoze. Razem z ufarbowaniem wloskow, zmiana fryzury, ktora ci nada zupelnie nowy charakter, ale jednak nie bedzie sprzeczna z twoim "ja". Do tego makijaz taki, jak proponuja dziewczyny, z tego co zrozumialam nie masz zbytniej wprawy, wiec nie zawracaj sobie glowy cieniowaniem oka, mozesz przesadzic albo zrobic to nie rowno itd, i efekt bedzie odwrotny niz planowalas. Wiec podstawa to doprowadzic skore do gladkosci, dobry podklad i puder matujacy, do tego wytuszowane rzesiska, blyszczyk na usta, mozesz podkreslic buziaka odrobina rozu albo kulek (wybor jest ogromny), no i oczywiscie zapach woda toaletowa lub perfumki.

Ja obstawiam ktoras z tych fryzurek, zalaczniki zapozyczylam z forum fryzjerskiego, mam nadzieje, ze autorka sie nie obrazi.

Chyba dziewczyny napisaly duzo i masz sie czym sugerowac, ja czekam na efekt koncowy i oczywiscie trzymam kciuki za udane spotkanie. Pamietaj, ze takie przeobrazenia robia najwieksze wrazenie jak sa udane, wiec wszystko przemysl i do dziela!
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:31   #29
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Droga Bejbii
po pierwsze- jesteś bardzo ładna dziewczyną
masz bardzo wyraźną oprawę oka, gęste brwi dla Ciebie powinny być atutem, podkreślaj swoje oczka bo one najbardziej rzucają się w oczy
jesli chodzi o cień do oczka do zielonej tęczówki pasują odcienie fioletu
równiez polecam Ci odcienie brązu
( może dlatego że ja je uwielbiam )
co do kształtu brwi to tylko poskubałabym przy nosku gdyz sa one zbyt blisko siebie co nadaje Ci ostre i groźne rysy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bejbii.jpg (16,9 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ktos1.JPG (16,9 KB, 421 załadowań)
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:34   #30
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Zróbcie coś ze mną!!

Koniecznie wklej nam fotki jak się wystroiłaś na spotkanie
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.