NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 21:23   #421
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Dziś byłam na zakupach i pomaziałam sobie nim łapkę. Faktycznie ma niewielkie drobinki

Kurcze, załączyłabym moją kolekcję, ale nie mam cyfrówki Tymbardziej, że dziś pojawiły się nowe nabytki
Prosze bardzo

No wlasnie mozesz napisac co kupilas
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 00:47   #422
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A ja wklejam moje mazidła, same błyszczyki ale kilka stron wczesniej wklejałam reszte Dlatego dzisiaj ciąg dalszy
Przepraszam za światło ale późno już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz mój 018.jpg (114,8 KB, 443 załadowań)
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 07:12   #423
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Sweet_21 ale masz śliczne błyszczyki, czy ten pękaty u samej góry to Ruby Rose?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 12:15   #424
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

misiu, raz już wysmarowałam posta, ale akurat prąd padł i go zeżarło;/ Teraz jestem u TŻ i nie mogę dokładnie sprawdzić kolorów, numerków, będę więc bazowac tylko na swojej pamięci.

1)Novalipy opisałam już na prośbę agnieski, zaraz znajdę ten opis i tu wrzucę.

Mam
"Te błyszczyki dają nie tyle kolor, co raczej smugę koloru- mleczny delikatnie rozjaśnia, jakby wybiela usta, ciemniejszy nadaje odrobinę (ale naprawdę ciut) brązowej poświaty. Ogólnie całkiem lubie oba, ale właściwości pielegnacyjne maja dość kiepskie- do takiego Tisane, czy choćby Berryfunów się nie umywają Nie nawilżą, nie nadają sie do nałożenia na przesuszone usta, obawiam się, że przed mrozem też nie ochronią."

2) Pomadka Burżuja nie przypadła mi do gustu. Mam kolor 23, koralowy róż- delikatny, ale widoczny na ustach, ciepły. Pomadka zawiera całą masę srebrnych drobinek średniej wielkości. Niestety, ma marne właściwości pielęgnacyjne, a już na suche usta kompletnie się nie nadaje

3) Pojedynczy cień Lumene- nabyłam na ogromnej promocji w Naturze za 4,99 zł Kolor to rozmyty, szarawy wrzos, zimny-bardzo ładny. Na oku nie wygląda już tak fajne- przede wszystkim szybko się zbija i "wyparowuje" z powieki. Aha, cień nie zawiera żadnych drobinek, to mat całkowity

4) Korektor Art Deco- bardzo dobre krycie, jeszcze lepsza trwałość Mój niestety jest dla mnie duuużo za ciemny (numeru nie pamiętam), leżakuje w kuferku i czeka na lepsze czasy

5) Kulki APC numer 0 (chyba)- jestem daleka od zachwytu; uważam, że to całkiem przyzwoity puder, ale nie ma co spodziewać się po nim cudów Efekt rozświetlenia minimalny, natomiast jakby delikatnie łagodził rysy, "zmiękczał" kontury. Troszkę matuje, trzyma się całkiem długo. Przeszkadza mi zapach kuleczek (jakiś taki nieświeży, a data ważności jak najbardziej w porządku) i za małe opakowanie (niezręcznie w num manewrować pędzlem). Ot,taki gadżecik, co to fajnie go mieć, ale braku bym nie odczuła

6) Blush Delice- bardzo lubię, choć używam sporadycznie (ze względu na kolor, który do mojego codziennego makijażu nie pasuje). Róż jest niezwykle wygodny w aplikacji (pędzlem, nie tą szczotką załączoną do opakowania), na twarzy wygląda naturalnie, delikatnie połyskuje, dość długo się trzyma. I ślicznie pachnie

7) Sypki Translucide- mam na stanie odcień 04. W zasadzie nie mogę za bardzo nic powiedzieć na temat tego pudru, bo używam go w mieszance ze skrobią ( w stosunku 1:1). W każdym razie- mieszankę skrobi i Transa bardzo sobie chwalę, daje naturalny efekt, matuje na długo i jest superwydajna

8) Prasowany True Match- zaraz znajdę mój wpis na innym forum na jego temat i wkleję
Mam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...87&postcount=3

9) Lumene Matt Touch- moja recenzja: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=118817

10) Vichy Demablend- moja recenzja:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=105482

A co do MM- nie pokazuję się, bo moja twarz od listopada zeszłego roku przypomina pobojowisko i wciąż walczę z nawracającymi wysypami
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 12:24   #425
ej_coen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Sweet 21 - mam pytanie jak sie sprawuje blyszczyk Bourjois z bordowa zakretka, czy jest trwaly i jaki daje efekt na ustach? chyba jest bez drobinek , prawda?
ej_coen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:05   #426
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
misiu, raz już wysmarowałam posta, ale akurat prąd padł i go zeżarło;/ Teraz jestem u TŻ i nie mogę dokładnie sprawdzić kolorów, numerków, będę więc bazowac tylko na swojej pamięci.

1)Novalipy opisałam już na prośbę agnieski, zaraz znajdę ten opis i tu wrzucę.

Mam
"Te błyszczyki dają nie tyle kolor, co raczej smugę koloru- mleczny delikatnie rozjaśnia, jakby wybiela usta, ciemniejszy nadaje odrobinę (ale naprawdę ciut) brązowej poświaty. Ogólnie całkiem lubie oba, ale właściwości pielegnacyjne maja dość kiepskie- do takiego Tisane, czy choćby Berryfunów się nie umywają Nie nawilżą, nie nadają sie do nałożenia na przesuszone usta, obawiam się, że przed mrozem też nie ochronią."

2) Pomadka Burżuja nie przypadła mi do gustu. Mam kolor 23, koralowy róż- delikatny, ale widoczny na ustach, ciepły. Pomadka zawiera całą masę srebrnych drobinek średniej wielkości. Niestety, ma marne właściwości pielęgnacyjne, a już na suche usta kompletnie się nie nadaje

3) Pojedynczy cień Lumene- nabyłam na ogromnej promocji w Naturze za 4,99 zł Kolor to rozmyty, szarawy wrzos, zimny-bardzo ładny. Na oku nie wygląda już tak fajne- przede wszystkim szybko się zbija i "wyparowuje" z powieki. Aha, cień nie zawiera żadnych drobinek, to mat całkowity

4) Korektor Art Deco- bardzo dobre krycie, jeszcze lepsza trwałość Mój niestety jest dla mnie duuużo za ciemny (numeru nie pamiętam), leżakuje w kuferku i czeka na lepsze czasy

5) Kulki APC numer 0 (chyba)- jestem daleka od zachwytu; uważam, że to całkiem przyzwoity puder, ale nie ma co spodziewać się po nim cudów Efekt rozświetlenia minimalny, natomiast jakby delikatnie łagodził rysy, "zmiękczał" kontury. Troszkę matuje, trzyma się całkiem długo. Przeszkadza mi zapach kuleczek (jakiś taki nieświeży, a data ważności jak najbardziej w porządku) i za małe opakowanie (niezręcznie w num manewrować pędzlem). Ot,taki gadżecik, co to fajnie go mieć, ale braku bym nie odczuła

6) Blush Delice- bardzo lubię, choć używam sporadycznie (ze względu na kolor, który do mojego codziennego makijażu nie pasuje). Róż jest niezwykle wygodny w aplikacji (pędzlem, nie tą szczotką załączoną do opakowania), na twarzy wygląda naturalnie, delikatnie połyskuje, dość długo się trzyma. I ślicznie pachnie

7) Sypki Translucide- mam na stanie odcień 04. W zasadzie nie mogę za bardzo nic powiedzieć na temat tego pudru, bo używam go w mieszance ze skrobią ( w stosunku 1:1). W każdym razie- mieszankę skrobi i Transa bardzo sobie chwalę, daje naturalny efekt, matuje na długo i jest superwydajna

8) Prasowany True Match- zaraz znajdę mój wpis na innym forum na jego temat i wkleję
Mam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...87&postcount=3

9) Lumene Matt Touch- moja recenzja: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=118817

10) Vichy Demablend- moja recenzja:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=105482

A co do MM- nie pokazuję się, bo moja twarz od listopada zeszłego roku przypomina pobojowisko i wciąż walczę z nawracającymi wysypami
Dzięki wielkie Voodia mam nadzieję ze jeszcze zobaczę Cie kiedyś na MM. Bardzo lubiłam oglądac Twoje makijaże
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:24   #427
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Prosze bardzo

No wlasnie mozesz napisac co kupilas
Oki, więc napiszę co kupiłam

* profesjonalny cień Inglota, perła nr 407 - pomarańczowy ze złotym połyskiem.
* profesjonalny cień Inglota, mat nr 708 - matowa ciemna czekolada.
* czarną kredkę do oczu H&M - nie za miękka, nie za twarda, bardzo wygodnie się nią maluje, czerń jest intensywna.
* paletkę cieni Vollare Olimpic, nr 10 - zestaw zawiera 5 kolorów, 4 fiolety + biel, bardzo fajne, delikatne, bez brokatu. o, Isa w wątku o Vollare zamieściła ich zdjęcie, moje są identyczne.
* paletkę cieni Vollare Sweet Dream, nr 4 - tutaj mam 2 odcienie szarości + jasną roziskrzoną biel, kupiłam dla przetestowania koloru.
* jasne rozświetlające kuleczki Vollare - ładnie rozświetlają.
* brzoskwiniowo-brązowe matowe kuleczki Cantare - cudne na codzień, dają bardzo naturalny efekt.

Już kocham moje nowe kosmetyki A ile planów na nowe...

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2006-11-11 o 14:08
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 13:47   #428
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Sweet_21 ale masz śliczne błyszczyki, czy ten pękaty u samej góry to Ruby Rose?
dziękuje ten pękaty to nie Ruby Rose, ale jakiś inny nie znanej Mi firmy A dokładniej: Valentina Dolfi by Kejal Błyszczyk owocowy Lip Gloss alla frutta.Lubie ten błyszczyk nadaje taki hm...cielisty, mleczny odcień.

Cytat:
Napisane przez ej_coen Pokaż wiadomość
Sweet 21 - mam pytanie jak sie sprawuje blyszczyk Bourjois z bordowa zakretka, czy jest trwaly i jaki daje efekt na ustach? chyba jest bez drobinek , prawda?
Powiem Ci szczerze, że uzyłam go może ze dwa razy.Niby ma dawać efekt 3d mokrych, wiekszych ust po wpływem światła odbijającego sie na ustach i można powiedziec, że tak jest.Nie ma drobinek i ślicznie pachnie Ja mam kolor 25 rose bahamas.Dostałam od TZ
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:49   #429
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oki, więc napiszę co kupiłam

* profesjonalny cień Inglota, perła nr 407 - pomarańczowy ze złotym połyskiem.
* profesjonalny cień Inglota, mat nr 706 - matowa ciemna czekolada.
* czarną kredkę do oczu H&M - nie za miękka, nie za twarda, bardzo wygodnie się nią maluje, czerń jest intensywna.
* paletkę cieni Vollare Olimpic, nr 10 - zestaw zawiera 5 kolorów, 4 fiolety + biel, bardzo fajne, delikatne, bez brokatu. o, Isa w wątku o Vollare zamieściła ich zdjęcie, moje są identyczne.
* paletkę cieni Vollare Sweet Dream, nr 4 - tutaj mam 2 odcienie szarości + jasną roziskrzoną biel, kupiłam dla przetestowania koloru.
* jasne rozświetlające kuleczki Vollare - ładnie rozświetlają.
* brzoskwiniowo-brązowe matowe kuleczki Cantare - cudne na codzień, dają bardzo naturalny efekt.

Już kocham moje nowe kosmetyki A ile planów na nowe...
To widze, ze zakupki sie udaly Cien z Inglota pomaranczowy mam taki sam profesjonalny perla 407 Ja bardzo polubilam teraz cienie Inglota , kiedys za nimi nie przepadalam, ale jak zakupilam pierwsza moja paletke to od tej pory sa to moje ulubione cienie, a szczegolnie akrylowe i profesjonalne, na moich oczkach trzymaja sie calutki dzien nawet bez uzycia bazy Zaciekawil mnie jeszcze ten numerek mat 706, musze obczaic go u mnie w Inglocie
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:03   #430
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
To widze, ze zakupki sie udaly Cien z Inglota pomaranczowy mam taki sam profesjonalny perla 407 Ja bardzo polubilam teraz cienie Inglota , kiedys za nimi nie przepadalam, ale jak zakupilam pierwsza moja paletke to od tej pory sa to moje ulubione cienie, a szczegolnie akrylowe i profesjonalne, na moich oczkach trzymaja sie calutki dzien nawet bez uzycia bazy Zaciekawil mnie jeszcze ten numerek mat 706, musze obczaic go u mnie w Inglocie
Pewnie, że się udały

Ja cienie Inglota uwielbiam - ale używam tylko profesjonalnych. Sprinty i Vertigo mnie zawiodły niestety . AMC jeszcze nie miałam, ale jakoś nie zachwyciły mnie kolorki. Za to profesjonalne KOCHAM ...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 16:09   #431
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pewnie, że się udały

Ja cienie Inglota uwielbiam - ale używam tylko profesjonalnych. Sprinty i Vertigo mnie zawiodły niestety . AMC jeszcze nie miałam, ale jakoś nie zachwyciły mnie kolorki. Za to profesjonalne KOCHAM ...
Ja tez lubie te profesjonalne A ile kolorów do wyboru...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 19:38   #432
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja tez lubie te profesjonalne A ile kolorów do wyboru...
Właśnie, i to mnie przeraża...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 19:57   #433
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja tez lubie te profesjonalne A ile kolorów do wyboru...
jak zużyję wszystkie swoje cienie (chyba za 100 lat ) to sie rzuce i kupie cała palete testerów Inglota, o! ale mam nierealne postanowienie chyba, że przyspiesze ten proces sprzedając swoje cienie ee, chyba nieee...

a właśnie, powiedzcie mi, czy testery Inglota są tak samo trwałe jak pełnowartosciowe produkty? Bo np. testery cieni JOKO są do a normalne cienie są spoko
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:00   #434
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jak zużyję wszystkie swoje cienie (chyba za 100 lat ) to sie rzuce i kupie cała palete testerów Inglota, o! ale mam nierealne postanowienie chyba, że przyspiesze ten proces sprzedając swoje cienie ee, chyba nieee...

a właśnie, powiedzcie mi, czy testery Inglota są tak samo trwałe jak pełnowartosciowe produkty? Bo np. testery cieni JOKO są do a normalne cienie są spoko
nie mam pojęcia. nigdy nie kupowałam testerów, zawsze pełnowymiarowy produkt
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:02   #435
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia. nigdy nie kupowałam testerów, zawsze pełnowymiarowy produkt
pamiętam z pierwszej części wątku, że kilka Wizażanek posiada całe palety, dlatego pytam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:49   #436
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

oto moja kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wszystkie.jpg (114,2 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomadki.jpg (80,4 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry.jpg (82,3 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cieniee.jpg (110,2 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kredki & tusze.jpg (110,8 KB, 276 załadowań)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:56   #437
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
oto moja kolekcja
bardzo fajna kolekcja

co to za rozkładana paletka?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:03   #438
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
bardzo fajna kolekcja

co to za rozkładana paletka?
Dziękuję

Obie paletki są z Oriflame. Tę kupiłam jakiś czas temu, ale w nowym katalogu jest bardzo podobna (zazwyczaj dają takie przed świętami, bo są dobre na prezent )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:03   #439
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
bardzo fajna kolekcja

co to za rozkładana paletka?
nie do mnie pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć to paleta Oriflame ja mam jej 'ciepłą' część

o, spóźniłam się
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 21:14   #440
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

dzięki dziewczyny

a za ile można ją kupic w katalogu?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:18   #441
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

konkretnie tej już nie można a najnowsza kosztuje 59zł
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:19   #442
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

kosztuje 59 złotych, zaraz Ci wkleję fotkę tej strony ze zdjęciem tej nowej paletki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:25   #443
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka orif.jpg (116,7 KB, 270 załadowań)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:26   #444
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kosztuje 59 złotych, zaraz Ci wkleję fotkę tej strony ze zdjęciem tej nowej paletki
dziękuję za fotki
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 22:28   #445
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ewusia_marchew a co sądzisz o kuleczkach Ori?
Ja też je mam i w sumie są fajne ale zastanawiam się czy twoje tez są takie twarde? muszę się nieźle pędzlem namachać żeby je na buzie nałożyć.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 22:36   #446
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Ewusia_marchew a co sądzisz o kuleczkach Ori?
Ja też je mam i w sumie są fajne ale zastanawiam się czy twoje tez są takie twarde? muszę się nieźle pędzlem namachać żeby je na buzie nałożyć.
Lubię je bardzo, to jeden z moich ulubionych kosmetyków Też odnoszę wrażenie że są twarde, ale jak dla mnie to właściwie ich zaleta, bo łatwo kontrolować ile nakałda się ich na pędzel (zależy jak się mocno macha ), są bardzo wydajne i nie kruszą się
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 00:28   #447
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

hm.. ja mam różową wersję i wydają mi się za miękkie aż za łatwo się je nakłada, a ten róż jest bardzo intensywny.. i w końcu wyciągnęłam różowe kuleczki, zostawiłam same jasnobrązowe
a tej wersji brązowo-złotej nie lubie, za jasna do niej jestem
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 09:05   #448
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Przejrzałam cały wątek - przecudoooowne zbiory Ja dizś nabędę aparat, także postaram się wkleić później swoje zbiory. A tym czasem zaczwycam się waszymi
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 10:52   #449
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przejrzałam cały wątek - przecudoooowne zbiory Ja dizś nabędę aparat, także postaram się wkleić później swoje zbiory. A tym czasem zaczwycam się waszymi
już nie mogę się doczekac Twojego zbioru
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 10:52   #450
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. ja mam różową wersję i wydają mi się za miękkie aż za łatwo się je nakłada, a ten róż jest bardzo intensywny.. i w końcu wyciągnęłam różowe kuleczki, zostawiłam same jasnobrązowe
a tej wersji brązowo-złotej nie lubie, za jasna do niej jestem
Ja też mam te rozświetlające i uważam, że są twarde. Trudo uzyskać widoczny efekt - zupełnie inaczej niż moimi kuleczkami z H&M - tamte to są mięciutkie
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.