Jaki depilator wybrać?? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 11:25   #331
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Ja posiadam ten model i jest to moj czwarty depilator. Uzywam depilatora od jakis 15lat i z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze najlepiej kupic:

1. model stosunkowo prosty ale z duza iloscia peset zeby depilacja byla szybsza i bardziej dokladna

2. Lampka nie ma znaczenia wiekszego bo i tak trzeba dokonywac depilacji w dobrze oswietlonym miejscu

3. Jesli ktos podcina wlosy to mozna wybrac model z golarka ale mi ona nie jest do niczego potrzebna.

4. Bardzo wazna jest nakladka do okolic bikini. Duza nakladka sluzy do duzych latwo dostepnych powierzchni gdzie skora jest grubsza - jak nogi. Drobniejsza nakladka jest iealna do miejsc intymnych i pach i warto ja miec poniewaz zastosowanie duzej nakladki na okolice intymne nierzadko konczy sie wciagnieciem skory i otarciami do krwi.

5. Dodatki chlodzace, masujace, itp. mozna sobie darowac. Nie jest to bol nie do zniesienia a po drugie boli glownie za pierwszym razem a pozniej jesli sie nie "zapuscimy" to depilacja nie jest meczaca.

6. Depilatory i Braun i Philips sa rownie dobre a lepszy zawsze bedzie ten z wieksza iloscia peset czy dyskow. Rowenty nigdy nie mialam.

7. Nie ma znaczenia to czy mozna myc depilator pod woda czy nie. Aby depilator nie przyczynial sie do powstawania krostek nalezy go umyc nie woda a zdezynfekowac alkoholem i to jest podstawa. Wystarczy zatem szczoteczka i przemycie alkoholem. Ja trzymam alkohol w buteleczce z atomizerem i spryskuje depilator po oczyszczeniu szczoteczka.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 19:09   #332
MissColorfulll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ja posiadam ten model i jest to moj czwarty depilator. Uzywam depilatora od jakis 15lat i z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze najlepiej kupic:

(...)

Dziękuję za te rady, są na prawdę świetne, na pewno będę się nimi kierować
Teraz przede mną czas wyboru. Jak już coś wybiorę konkretnego, to powiem

Edytowane przez MissColorfulll
Czas edycji: 2009-07-26 o 19:11
MissColorfulll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:58   #333
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Po prześledzeniu kilku reklamujących ulotek Braun, Philips i Rowenty... w końcu wybrałam i zakupiłam swój pierwszy depilator...
BRAUN 7781 SILK ÉPIL XPRESSIVE
Zapoznałam się z insrtukcją i... cierp ciało co się chciało

Opis:
- głowica depilująca z 40 parami pęset + wąska głowica z 4 parami
- technologia soniczna
- nasadka dla początkujących
- system SoftLift podnoszący włoski
- nasadka UnderArm do miejsc wrażliwych
- nasadka masująco-relaksująca
- ruchoma nasadka przyspieszająca depilację
- lampka podświetlająca depilowany obszar
- 2 prędkości
- możliwość mycia pod wodą

http://www.maximedia.pl/?c=depilator...épil_xpressive

W sklepach są po około 449 zł, ja dałam 349 zł (w tzn. promocji)

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2010-04-28 o 13:16
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:11   #334
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Po prześledzeniu kilku reklamujących ulotek Braun, Philips i Rowenty... w końcu wybrałam i zakupiłam swój pierwszy depilator...
BRAUN 7781 SILK ÉPIL XPRESSIVE
Zapoznam się z insrtukcją i... cierp ciało co się chciało
Mam identyczny - powinnaś być zadowolona
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:59   #335
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez malinaa1989 Pokaż wiadomość
wg mnie depilacja najdrozszym depilatorem (chyba ze takim pod wode) boli tak samo jak tym najtanszym bez bajerow. ja mam rowenty z niby nawiewem ale to nic nie daje :/ teraz zaluje ze nie kupilam zwyklego za 50 zl :/ tylko ten za 170:/
A ja się nie zgadzam z tą wypowiedzią, natomiast zgadzam się z większością tego co napisała Paprak.
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ja posiadam ten model i jest to moj czwarty depilator. Uzywam depilatora od jakis 15lat i z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze najlepiej kupic:

1. model stosunkowo prosty ale z duza iloscia peset zeby depilacja byla szybsza i bardziej dokladna

2. Lampka nie ma znaczenia wiekszego bo i tak trzeba dokonywac depilacji w dobrze oswietlonym miejscu

3. Jesli ktos podcina wlosy to mozna wybrac model z golarka ale mi ona nie jest do niczego potrzebna.

4. Bardzo wazna jest nakladka do okolic bikini. Duza nakladka sluzy do duzych latwo dostepnych powierzchni gdzie skora jest grubsza - jak nogi. Drobniejsza nakladka jest iealna do miejsc intymnych i pach i warto ja miec poniewaz zastosowanie duzej nakladki na okolice intymne nierzadko konczy sie wciagnieciem skory i otarciami do krwi.

5. Dodatki chlodzace, masujace, itp. mozna sobie darowac. Nie jest to bol nie do zniesienia a po drugie boli glownie za pierwszym razem a pozniej jesli sie nie "zapuscimy" to depilacja nie jest meczaca.

6. Depilatory i Braun i Philips sa rownie dobre a lepszy zawsze bedzie ten z wieksza iloscia peset czy dyskow. Rowenty nigdy nie mialam.

7. Nie ma znaczenia to czy mozna myc depilator pod woda czy nie. Aby depilator nie przyczynial sie do powstawania krostek nalezy go umyc nie woda a zdezynfekowac alkoholem i to jest podstawa. Wystarczy zatem szczoteczka i przemycie alkoholem. Ja trzymam alkohol w buteleczce z atomizerem i spryskuje depilator po oczyszczeniu szczoteczka.
Po 1. też mam ten depilator i go uwielbiam. Ma bardzo duże pęset, więc depiluje szybko i skutecznie.

po 2. ja lampkę lubię. Szczególnie jak mam depilować okolice pachwin, które nawet dobrze oświetlone pomieszczenie, to lampka się przydaje, bo podświetla dokładnie depilowany fragment ciała i łatwiej zauważyć dzięki niej jakiś zabłąkany jasny włosek

Reszta - zgadzam się
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:16   #336
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaki depilator wybrać??

mam Brauna 7781 WD i lampka to super sprawa, bardzo jest przydatna
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:49   #337
truskawka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Hej dziewczyny, trafiłam tu przez przypadek szukając jakiejś informacji o moim pieerwszym depilatorze, ktory dostalam w prezencie.Szukajac wczesniej nic nie znalazlam na zadnych forach to kupilam a raczej byl to prezent od chlopaka Jest to rowenta fresh extreme 3 w 1... i niewiem czy to ja go źle użyłam czy to poprostu niewypal... przed chwilą wydpeilowałam sobie nogę, a przynajmniej próbowałam...bo widac że niektóre włoski przyciął... i tu wlasnie niewiem czy to moja wina bo zle go trzmalam czy poporstu depliator jest nie dobry bo przycina... aaa i chyba to co mi sie w nim nie podoba to to ze nie usuwa tych namniejszych wloskow, a myslalam ze akurat te najnowsze modele usuwają... teraz chyba zaluje ze nie wybraloam jakiegos brauna, ktory podobno usuwa te nawet 0,5 mm... to moj pierwszy depilator i niewiem czy mam go wymienic, czy poprostu poczekac i sprobowac jeszcze raz, Ta rowenta ma 24 pesety... jako poczatkujaca nie wiedzialam ze te owe pesety sa tak wazne a teraz widze ze sa, bo depilacja zamiast trwac z 15 min to trwa dluuuuzej...
poradzcie cos dziewczyny, czy mam go wymienic czy co...
truskawka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 14:56   #338
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Włoski też muszą mieć odpowiednią długość - tych króciótkich (poniżej 5 mm) depilator nie wyrwie. Zanim więc zaczniesz depilowac nogi musisz cierpliwie poczekac aż włoski odrosną - niestety. By łatwiej wychodziły weź ciepłą kąpiel - skóra będzie rozpulchniona, miękka, więc i depilacja będzie mniej bolesna. Depilato ma to do siebie, że aby pozbyc się wszystkich włosków, trzeba niestety dobrze się "najeździć". Może za 2 razem będzie lepiej. Głowa do góry
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 14:57   #339
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Włoski też muszą mieć odpowiednią długość - tych króciótkich (poniżej 5 mm) depilator nie wyrwie. Zanim więc zaczniesz depilowac nogi musisz cierpliwie poczekac aż włoski odrosną - niestety. By łatwiej wychodziły weź ciepłą kąpiel - skóra będzie rozpulchniona, miękka, więc i depilacja będzie mniej bolesna. Depilato ma to do siebie, że aby pozbyc się wszystkich włosków, trzeba niestety dobrze się "najeździć". Może za 2 razem będzie lepiej. Głowa do góry
Mój depilator wyrywa włoski długości 1mm spokojnie, takie ledwo ledwo wystające ze skóry, więc nie wyrywać to ew. długości 0,5mm
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:37   #340
truskawka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ale to troche takie bez sensu ...mam czekac az porządnie zarosne na 5 mm zeby mi depilator laskawie wyciagnął problem w tym ze teraz widze ze on wiedkszosc tych wloskow poporstu przyciął;/ nie no smiac mi sie chce...ale i tak dzieki za odp. ech zła jestem bo myslalam ze za tyle kasy to chociaz to cos porzadnego bedzie. Z kolei niewiem czy z innymi nie byloby podobnie. w koncu depilator to nie zabawka, sluzy na lata a widze ze jedynie to mi bedzie sluzyc jako golarka...no niewiem;/

a w ogole, to wy rzeczywiscie depilujecie nogi 1-2 godziny???


slyszalam ze golarke trzeba przemywac w specjalnych spreyach /olejach do golarek... , depilator tez trzeba czyms potraktowac po depilacji czy przemycie wodą wystarczy?? i jaki mam kupic ten spray,co polecacie?
aaa co do wrastania wloskow, to uzylam kremu veet po depilacji przeciw wrastaniu wloskow, i niewiem czy to wystarczy? mam orbic jakies peelingi czy kupic rekawice ?tak w ogole, to nie mam za duzo czasu na takie codzienne dluzsze zabiegi wiec interesowalo by mnie cos szybkiego a porzadnego wiec baaardzo prosilabym o jakąs rade...
DZIEKUJEEEEE z gory
truskawka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:55   #341
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez truskawka90 Pokaż wiadomość
a w ogole, to wy rzeczywiscie depilujecie nogi 1-2 godziny???
Nieee.... obie nogi max 40minut razem.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 22:36   #342
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaki depilator wybrać??

mój wysłużony depilator Brauna też pod koniec swojego życia ucinał włoski
nowy tak nie robi i tak jak pisała hihi chwyta i usuwa włoski bardzo krótkie
tak więc to chyba zależy od jakości pęset i pewnie obrotów
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:02   #343
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Wczoraj w końcu zabrałam się do 1-wszej depilacji moim nowo zakupionym Braunem, Silk-epil Xpressive 7781.
Bolało jak diabli, uff... ale jakoś wytrzymałam. Jak zobaczyłam moje biedne nogi po tej depilacji
Wyglądały jak po wysypce odrazu użyłam balsamu po depilacji przeciw wrastaniu włosków z Veet, rano było już OK. Chusteczki, które są załączone, wcale nie łagodzą bólu, ale są dobre do nawilżania skóry, lampka jest przydatna, dobrze oświetla depilowane miejsce. Depilacja zajęła mi około 50 min.

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2010-04-28 o 13:19
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:38   #344
MissColorfulll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mój depilator wyrywa włoski długości 1mm spokojnie, takie ledwo ledwo wystające ze skóry, więc nie wyrywać to ew. długości 0,5mm

A jaki masz depilator?
MissColorfulll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:40   #345
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez MissColorfulll Pokaż wiadomość
A jaki masz depilator?
Pisałam wyżej, że takiego brauna, jak Paprak

http://www.allegro.pl/item655007552_...najtaniej.html
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:42   #346
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A słyszałyście może coś o tym natknęłam sie przypadkiem na all EPIL DOUCE - DEPILATOR
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:16   #347
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez truskawka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trafiłam tu przez przypadek szukając jakiejś informacji o moim pieerwszym depilatorze, ktory dostalam w prezencie.Szukajac wczesniej nic nie znalazlam na zadnych forach to kupilam a raczej byl to prezent od chlopaka Jest to rowenta fresh extreme 3 w 1... i niewiem czy to ja go źle użyłam czy to poprostu niewypal... przed chwilą wydpeilowałam sobie nogę, a przynajmniej próbowałam...bo widac że niektóre włoski przyciął... i tu wlasnie niewiem czy to moja wina bo zle go trzmalam czy poporstu depliator jest nie dobry bo przycina... aaa i chyba to co mi sie w nim nie podoba to to ze nie usuwa tych namniejszych wloskow, a myslalam ze akurat te najnowsze modele usuwają... teraz chyba zaluje ze nie wybraloam jakiegos brauna, ktory podobno usuwa te nawet 0,5 mm... to moj pierwszy depilator i niewiem czy mam go wymienic, czy poprostu poczekac i sprobowac jeszcze raz, Ta rowenta ma 24 pesety... jako poczatkujaca nie wiedzialam ze te owe pesety sa tak wazne a teraz widze ze sa, bo depilacja zamiast trwac z 15 min to trwa dluuuuzej...
poradzcie cos dziewczyny, czy mam go wymienic czy co...
Sprobuj depilowac na nizszej predkosci i trzymaj depilator pod katem prostym do nogi. Nie ruszaj nim zbyt szybko bo pourywasz wloski. Rzeczywiscie malo ma peset ale powinien depilowac dobrze tylko, ze czas sie wydluzy.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:20   #348
Aeterno
Przyczajenie
 
Avatar Aeterno
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam!
Chciałabym zakupić swój pierwszy depilator, ale mam problem z wyborem. Bardzo prosiłbym o rady dotyczące marki i modelu. Najbardziej interesują mnie te które NA PRAWDĘ łagodzą ból. Dodam jeszcze tylko iż mam bardzo delikatną skórę.

A i cena tak do 400 zł

Bardzo, Bardzo dziękuję za pomoc!!
Aeterno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:35   #349
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Nie jestem jakimś ekspertem od depilatorów swój mam dopiero od ponad pół roku. Ale mogę doradzic Ci żebyś rozejrzała sie za jakims phillipsa "lodowym". na allegro do kupienia nawet do 300 zł.

Kiedy pierwszy raz użyłam zwykłego depilatora bez żadnych bajerów myślałam, że się zapłaczę (oczywiście nie skończyłam depilowac sobie tej łydki)

po kilku latach postanowiłam zaryzykować i kupiłam sobie tego lodowego własnie i muszę powiedzieć, że nawet nie bolało. teraz tak sie przyzwyczaiłam do tego, iż lodowa nakłąda w ogóle poszła w odstawke. niestety depilator ten ma drobna wade niektóre włoski poprostu urywa a nie wyrywa z cebulkami. ale ja poprostu częściej się depiluje
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 13:55   #350
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Aeterno Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym zakupić swój pierwszy depilator, ale mam problem z wyborem. Bardzo prosiłbym o rady dotyczące marki i modelu. Najbardziej interesują mnie te które NA PRAWDĘ łagodzą ból. Dodam jeszcze tylko iż mam bardzo delikatną skórę.

A i cena tak do 400 zł

Bardzo, Bardzo dziękuję za pomoc!!
Wg nie ma depilatorów, które totalnie złagodzą ból... Musisz wycierpcieć swoje. Od trzech tygodni posiadam Braun,
Silk-epil Xpressive 7781 cena 449 zł ( dałam 349 zł w promocji), który posiada najróżniejsze nakładki łagodzące ból, a i tak boli... Fakt, iż pierwszy raz w życiu użyłam depilatora..., a wiadomo, że im wiecej depilujesz nogi, tym włoski są słabsze, łatwiej je później usunąć i mniej boli.

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2010-04-28 o 13:22
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 05:28   #351
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Czy ktoś ma doświadczenie z depilatorem Panasonic ES 2067?
Niedawno stałam się jego posiadaczką, to mój pierwszy depilator w życiu.Nie mam żadnych porównań z innym sprzętem, do tej pory używałam plastrów z woskiem i zwykłej maszynki. Nie wiem zatem, co mam myśleć o tym urządzeniu - wczoraj mieliśmy nasz "pierwszy raz" i ... jestem trochę rozczarowana. Być może miałam zbyt wygórowane oczekiwania, może źle go używałam, a może ten depilator jest do niczego - tego chciałabym sie dowiedzieć.
Sam w sobie poręczny, lekki, bezprzewodowy - to chyba +.
Plusem miały być też te głowice 360 %, co podobno wyrywają o 60% więcej włosków... Ale zdziwiłam się, ze to całe golenie tak długo trwa! Czytałam w poniższych postach, że rzeczywiście, depilacja depilatorem to nie takie rach-ciach, jak maszynką, albo woskiem. No więc dobra - uznajmy, że tak ma być , tylko ja sobie wyobrażałam nie wiadomo co.
Ale wracając do tych głowic - są one schowane w takie osłonki - czy to nie zmniejsza skuteczności "rwania"? Osłonki ustępują dopiero przy solidnym nacisku, ale chyba nie o to chodzi... Depilatorem się nogi "głaszcze", czy szoruje? Bo jak poszorowałam naciskając, to te głowice się odsłaniały i miałam wrażenie, że chwytają więcej włosków. No ale dajcie spokój - pręgi i siniaki na nogach od tego dociskania- chyba coś nie tak... Ale z kolei w tych osłonkach jak się mają włoski dostać pod pęsety? Nic z tego nie rozumiem...
Wracałam kilkakrotnie w to samo miejsce, ale i tak nie wszytskie włoski mam usunięte. Nie wiem, czy to, co zostało, to włoski za krótkie do depilacji depilatorem, czy też reszta włosa uciętego, zamiast wyrwanego... Bardzo chciałabym się przekonać do tego urządzenia, by nie mieć poczucia wyrzucenia kasy w błoto, choć to prezent. Tym bardziej - darczyńcy byłoby przykro, gdyby okazało się, że nie trafił.
Czy któraś z wizażanek próbowała Panasonica z trzema głowicami* i pomoże mi znaleźć w nim pozytywy?
*nie pisze modelu, gdyż w różnych krajach rożnie jest oznakowany - mój w Japonii występuje jako ES 2067P
http://ecx.images-amazon.com/images/...ML._SS400_.jpg

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2009-08-17 o 05:30 Powód: literowka
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:41   #352
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Dziwny ten panasonic ale faktycznie głowic ma dużo, a co to takie białe po lewej całkiem?? Ja swojego brauna nie dociskam mocno, ale on nie ma takich osłonek. Nie zmienia to faktu, że wg nie powinno się sobie sprawiać bólu dociskaniem - wystarczy ból depilacji
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:25   #353
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziwny ten panasonic ale faktycznie głowic ma dużo, a co to takie białe po lewej całkiem??
To białe z dziurą, to podstawka - powinna być sfotografowana na leżąco, bo w rzeczywistości sama nie stoi Bajer, nie wiem, czy niezbędny...
Ale ładnie wygląda i bezpiecznie leży podczas ładowania, he he...
Mam za sobą drugie podejście - po 10 dniach włoski na przedramionach znów zaczęły mi przeszkadzać. I nie wiem, czy to już wyrośnięte nowe, czy jeszcze tamte "stare", podcięte a nie wyrwane przy ostatniej depilacji... Rwałam wczoraj. Ale znów pod światło widać krótkie sterczuchy - nie wiem, albo ja za szybko kończę, myśląc, że to już, albo depilator do du...y.
A na łydkach jakoś spoko - gładź szlachetna... Uda zaczynają się dopiero "mechacić" - a przecie wszytsko depilowałam w jednym czasie!
Jakoś dziwnie, nieregularnie zarastam ... to normalne?
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:17   #354
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Jakoś dziwnie, nieregularnie zarastam ... to normalne?
Normalne - paznokcie też nierówno nam rosną
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:15   #355
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witajcie
To jest pierwszy mój post na tym forum, przeczytałam cały ten wątek i chciałabym się zapytać, czy któraś z Was posiada depilator Philips HP 6509 (obecny link z allegro http://www.allegro.pl/item729164272_..._promocja.html).
Co sądzicie o nim?
Zależy mi na tym, żeby depilator usuwał nawet bardzo małe włoski na nogach, a golarki chcę używać do okolic intymnych i pod pachami.
Czy jest głośny?
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:41   #356
lucca23
Przyczajenie
 
Avatar lucca23
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18
Smile braun czy rowenta

Mam mały problem-nie mogę się zdecydować, który depilator mam kupić..
Najważniejsze zalety,które musi posiadać to:
-skuteczna, szybka depilacja (obecnie mam 5-letniego brauna z 20 pęsetami i depilacja całych nóg zabiera mi ponad 1h)
-głowica goląca+trymer
-lampka

Reszta bajerów nie koniecznie musi być ważna.
Zastanawiam się nad tymi dwoma:
http://www.allegro.pl/item741071057_...sc_gratis.html

http://www.allegro.pl/item744286290_...a_golenie.html
.

Oba mnie kuszą:
Rowenta- ruchomą głowicą i trymerem, który ma regulowaną główke(mozliwosc roznej dlugości cięcia)
Braun-większą ilościa peset.

Oba mają też minusy:
Rowenta mniejszą ilośc peset- bo 24 pary inaczej skonstruowanych ( bo jeden boczek jest plastikowy a drugi metalowy-ruchomy; w braunie oba są metalowe)-być moze nadrabia szybkością obrotów,ale tego nie mogłam znalezc...
Braun-brak ruchomej głowicy i jedynie nasadkę opti trim( taka samą mam w obecnym braunie).

Kosztują mnie wiecej tyle samo. Który wybrałybyście?
lucca23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 13:19   #357
lucca23
Przyczajenie
 
Avatar lucca23
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Drogie Kobietki, nie uzyskałam odp na moj poprzedni post,ale to już nie ma znaczenia- poczytałam troche jeszcze o depilatorach i jestem teraz skłonna wydać więcej na bezprzewodowy- braun 7781. I tu rodzi sie moj kolejny problem, otóż przegladając zdjęcia i opisy tego modelu mozna natknąc na takie, które nie zawierają dodatkowej wąskiej głowicy albo w ogole nasadki tej najweższej.. czy aby te wszystkie depilatory to ten sam model? Co wiec powienien zawierac dokladnie cały zestaw? Nawet na http://www.ceneo.pl/1586286 są dwa rózne zdjęcia tego samego modelu..
Proszę pomóżcie, bo nie chce wydac 400zł za niepewny produkt..
lucca23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 13:37   #358
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki depilator wybrać??

W sumie to nie wiem po co wydawać kasę na droższy model depilatora...poza czasem depilacji to ten braun taki zły jest?

Ja z mojego blisko 10 letniego brauna bardzo zadowolona jestem i nie zamienię go na nowe cudo
Cytat:
Napisane przez malinaa1989 Pokaż wiadomość
wg mnie depilacja najdrozszym depilatorem (chyba ze takim pod wode) boli tak samo jak tym najtanszym bez bajerow. ja mam rowenty z niby nawiewem ale to nic nie daje :/ teraz zaluje ze nie kupilam zwyklego za 50 zl :/ tylko ten za 170:/
otóż to!
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 13:51   #359
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ja mialam brauna 2170. ulegl niestety wypadkowi. kupilam ten sam model za 70 zl . nie chce zadnych bajerow. depilator ma po prostu wyrywac i tyle. a ten jest super
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:35   #360
lucca23
Przyczajenie
 
Avatar lucca23
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem po co wydawać kasę na droższy model depilatora...poza czasem depilacji to ten braun taki zły jest?
Zostawiłabym swojego obecnego brauna,ale głowica goląca padła, wiec szykuje sie na cos nowszego i jak juz mam kupowac (na wiele lat ponownie) to równiez chce aby posiadał głowicę golącą i trymer ale zeby rowniez był skuteczniejszy ( te 40 peset to 2 razy wiecej niz mam obecnie,a cala godzina poswiecona na depilacje zniecheca mnie czesto..). Dodatkowo model 7781 jest bezprzedowowy co jest kolejnym atutem. Tylko czemu tak się rózni na wielu zdjeciach i opisach??
chyba ze macie jakąs tansza propozycje z wszystkim tym czego szukam
lucca23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.