Zakupy na Ebay - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 14:44   #331
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To super Upór jednak się opłaca





Z unii tak, ale z USA mogłoby trafić do UC. Ciekawi mnie jak traktują prywatne przesyłki, nie pochodzące ze sklepów
no i tordzo bo zaoszczedzilam w ten sposob 7,5 $ prawie 20zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 15:39   #332
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Z unii tak, ale z USA mogłoby trafić do UC. Ciekawi mnie jak traktują prywatne przesyłki, nie pochodzące ze sklepów
Tak samo jak te ze sklepów.
Jak coś wysyłasz z usa to musisz zadeklarować co to jest i jaką ma wartość.
Tak samo z uk...

Jeśli jest to gift, od kogoś z rodziny, a złapią Ci przesyłkę to wystarczy, ze napiszesz, ze to jest od osoby z rodziny, dla Cibie i nie idzie na sprzedaż i nie narzucą cła (oczywiście zależy też jaką wartość ma przesyłka)..
Natomiast na kosmetyki z poza UE nie ma cła - tylko vat - a vat zawsze moga naliczyć...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 17:00   #333
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tak samo jak te ze sklepów.
Jak coś wysyłasz z usa to musisz zadeklarować co to jest i jaką ma wartość.
Tak samo z uk...

Jeśli jest to gift, od kogoś z rodziny, a złapią Ci przesyłkę to wystarczy, ze napiszesz, ze to jest od osoby z rodziny, dla Cibie i nie idzie na sprzedaż i nie narzucą cła (oczywiście zależy też jaką wartość ma przesyłka)..
Natomiast na kosmetyki z poza UE nie ma cła - tylko vat - a vat zawsze moga naliczyć...

Dzięki, właśnie o to mi chodziło. Jakby mi ktoś np. wysłał parę butów z USA, to byłam ciekawa czy też będę miusiałą zapłacić vat
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:18   #334
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zakupy na Ebay

ja chcialam kupować na ebayu srebro, bo bardzo tanio wychodzi i ladne rzeczy, w polsce o wiele wiecej zaplacilabym, ale sprzedawca zyczy sobie za kazda rzecz zebym placila osobna wysylke i wychodzi 102 dolary za samo wysylke, slyszal ktos kiedys o wysylce za ok. 250 zl?? przeciez nie chce kupowac np. fortepianu, tylko pare lancuszkow, kolczykow i bransoletek....
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:38   #335
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ja chcialam kupować na ebayu srebro, bo bardzo tanio wychodzi i ladne rzeczy, w polsce o wiele wiecej zaplacilabym, ale sprzedawca zyczy sobie za kazda rzecz zebym placila osobna wysylke i wychodzi 102 dolary za samo wysylke, slyszal ktos kiedys o wysylce za ok. 250 zl?? przeciez nie chce kupowac np. fortepianu, tylko pare lancuszkow, kolczykow i bransoletek....
moze chve je ubezpieczyc? to lacznie z kosztami wysylki faktycznie wychodzi taniej niz u nas?



no i chyba nie bede miala tego chanela bo Inteligo zablokowalo mi kase! i ta kobieta mi napisala ze nie moze czekac i zwraca mi pieniadze:/ ktore i tak mam zablokowane! LOL
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:52   #336
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zakupy na Ebay

oj dimiti, za dużo tych zakupów było, za dużo...
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 23:02   #337
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
oj dimiti, za dużo tych zakupów było, za dużo...
eee jeden blyszczyk; ale dziewczynie sie nie podobalo ze nie mogla mnie wysepic na 12$ za przesylke bo twierdzila ze to najtansza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 23:03   #338
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i chyba nie bede miala tego chanela bo Inteligo zablokowalo mi kase! i ta kobieta mi napisala ze nie moze czekac i zwraca mi pieniadze:/ ktore i tak mam zablokowane! LOL
Tak pewnie miało być Pewnie by Ci się nie spodobał, był przeterminowany, albo coś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:38   #339
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak pewnie miało być Pewnie by Ci się nie spodobał, był przeterminowany, albo coś


napisalam sprzedajacej czy ebay pozwala na takie zwrocenie pieniedzy bez podania przyczyny zeby problemow nie bylo? to mi odp ze przeciez jej napisalam ze moge jej zaplacic dopiero za 14 dnia ja jej napisalam ze wyslalam juz pieniadze, i ze dobrze ze obnizyla koszty wysylki bo gdyby wysylka byla za 12$ to dopiero po ok 14 dniach moglabym jej wyslac pieniadze gdyz nie mialam takiej kwoty na koncie.....dogadalysmy sie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:26   #340
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


napisalam sprzedajacej czy ebay pozwala na takie zwrocenie pieniedzy bez podania przyczyny zeby problemow nie bylo? to mi odp ze przeciez jej napisalam ze moge jej zaplacic dopiero za 14 dnia ja jej napisalam ze wyslalam juz pieniadze, i ze dobrze ze obnizyla koszty wysylki bo gdyby wysylka byla za 12$ to dopiero po ok 14 dniach moglabym jej wyslac pieniadze gdyz nie mialam takiej kwoty na koncie.....dogadalysmy sie
Może ona jest chinką ? bo podobnie idzie się dogadać jak z truskawkowymi ludzikami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:56   #341
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na Ebay

Ponawiam pytanie:

Czy ktoś płacił na ebay nie paypalem tylko przelewem+ ?
Niektórzy sprzedawcy mają tylko taką opcję zapłaty. Jak wygląda realizowanie takiej płatności, czy są dodatkowe koszty?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 19:36   #342
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze chve je ubezpieczyc? to lacznie z kosztami wysylki faktycznie wychodzi taniej niz u nas?



no i chyba nie bede miala tego chanela bo Inteligo zablokowalo mi kase! i ta kobieta mi napisala ze nie moze czekac i zwraca mi pieniadze:/ ktore i tak mam zablokowane! LOL
ale te 102 dolary to TYLKO za sama wysylke i jescze koszt zakupow dodac do tego.

ta sprzedajaca tez jest chinka i jakos dogadac sie z nia nie moge, napisze jescze jednaego maila, proszac o normalne koszty przesylki, a jak sie nie uda to rezygnuje z zakupow u tej osoby.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:06   #343
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie:

Czy ktoś płacił na ebay nie paypalem tylko przelewem+ ?
Niektórzy sprzedawcy mają tylko taką opcję zapłaty. Jak wygląda realizowanie takiej płatności, czy są dodatkowe koszty?
Sa to niestety dodatkowe koszty. Zupelnie nieoplacalne. Dowiedz sie najlepiej w Twoim banku
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:36   #344
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Może ona jest chinką ? bo podobnie idzie się dogadać jak z truskawkowymi ludzikami
no mozliwe ale mi napisala ze widocznie mnie zle zrozumiala bo myslala ze nie mam kasy ehm no ale pieniedza jej wyslalo narazie zadnego zwrotu nie dostalam za to z truskawkowymi ludzmi znowu problem!
Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ale te 102 dolary to TYLKO za sama wysylke i jescze koszt zakupow dodac do tego.

ta sprzedajaca tez jest chinka i jakos dogadac sie z nia nie moge, napisze jescze jednaego maila, proszac o normalne koszty przesylki, a jak sie nie uda to rezygnuje z zakupow u tej osoby.
no to wlasnie ja sie pytalam czy CI sie z kosztami wysylki (plus zakupu) oplaca jednak kupowac na ebay bo ja nie widze zeby srebro bylo u nas drogie a 102 $ za wysylke to tu mozna sie obkupic a obkupic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 15:21   #345
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no mozliwe ale mi napisala ze widocznie mnie zle zrozumiala bo myslala ze nie mam kasy ehm no ale pieniedza jej wyslalo narazie zadnego zwrotu nie dostalam za to z truskawkowymi ludzmi znowu problem!

no to wlasnie ja sie pytalam czy CI sie z kosztami wysylki (plus zakupu) oplaca jednak kupowac na ebay bo ja nie widze zeby srebro bylo u nas drogie a 102 $ za wysylke to tu mozna sie obkupic a obkupic!
z tymi 102 dolari wysylki nie oplaca mi sie i raczej nie bede u niej kupowac, tylko, ze tam s atakie sliczne wzory ale trudno znajde kogos innego.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 16:28   #346
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
z tymi 102 dolari wysylki nie oplaca mi sie i raczej nie bede u niej kupowac, tylko, ze tam s atakie sliczne wzory ale trudno znajde kogos innego.
poszukaj nas po sklepach albo na all bo oni takie ceny za wysylke lubia dawac teraz a dolar drozeje i to wszystko jeszcze wiecej wychodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:22   #347
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Zakupy na Ebay

mam pytanie co do komentarze na ebayu. wlasnie sie za to zabralam, ale tego jest pelno, czy jesli u jednego sprzedajacego kupowalo sie wiecej rzeczy to temu sprzedajacemu trzeba za kazdy przedmiot wystawiac opinie? kupowalam np. krysztalki swarovskiego, i w sumie kolejne aukcje roznily sie tylko wielkosciem i kolorem krysztalka, wiec dla kazdego krysztala musze osobna opinie wystawic, czy wystarczy po jednej kazdemu sprzedajacemu?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:49   #348
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
mam pytanie co do komentarze na ebayu. wlasnie sie za to zabralam, ale tego jest pelno, czy jesli u jednego sprzedajacego kupowalo sie wiecej rzeczy to temu sprzedajacemu trzeba za kazdy przedmiot wystawiac opinie? kupowalam np. krysztalki swarovskiego, i w sumie kolejne aukcje roznily sie tylko wielkosciem i kolorem krysztalka, wiec dla kazdego krysztala musze osobna opinie wystawic, czy wystarczy po jednej kazdemu sprzedajacemu?
kazda aukcja liczona jest jako osobna transakcja nawet jezeli z tym samym sprzedajacym wiec chyba musisz zostawic komentarz za kazda transakcje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:31   #349
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

mi kiedyś szybciej przyszła paczka z zagranicy jak kupowałam na ebayu niż krajowa to było niezłe, bo zamawiałam równocześnie a krajowa przyszła tydzień później śmiać mi się chciało.
w ogóle na ebay-u są całkiem fajne dodatki ale ubranka też się znajdą np. taka firma free people, u nas w ogóle jej nie ma a tam jest spory wybór
a wiecie jak działa dokładnie paypal? tzn. wiem, jak się płaci, jest to bardzo wygodne, ale jak to jakby przechodzi wszystko i na czym polega?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 21:01   #350
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Zakupy na Ebay

Ja place tylko paypalem za zakupy na ebayu. To superwygodna forma platnosci i do tego bardziej bezpieczna, bo sprzedajacy nie musi ujawniac swoich danych. Tworzysz konto na paypalu...czyli wpisujesz swoje dane i nr konta albo tylko karty debetowej (juz nie pamietam dokladnie) i jezeli sprzedajacy akceptuje taka forme platnosci to klikasz zaplac paypalem i pieniadze przechodza na konto paypalowe sprzedawcy, a z tego konta na jego konto bankowe (jesli sobie tego zyczy).
Pochwale sie, ze w piatek kupilam sobie minipaletke Estee Lauder i druga dostalam gratis...wlasnie dzisiaj przyszly <jupi> ciekawe jak sie beda prezentowac w makijazu.

A to linki do tych wlasnie paletek, niestety nie zrobilam zdjec, a jest juz pozno:P
http://cgi.ebay.co.uk/Estee-Lauder-E...d=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.co.uk/Estee-Lauder-E...d=p3286.c0.m14
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:19   #351
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

dzięki za wyjaśnienie, tak się zastanawiałam jaki jest ten mechanizm. fajne bo w sumie nie przekazuje się żadnych danych typu nr konta czy cuś.
a paletki piękne, śliczna kolorystyka... może bym sobie też takie kupiła.. w ogóle bardzo tanie sa tam tusze bourjois. znalazłam własnie mój ukochany tusz i chyba zaraz go kupię
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:01   #352
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
dzięki za wyjaśnienie, tak się zastanawiałam jaki jest ten mechanizm. fajne bo w sumie nie przekazuje się żadnych danych typu nr konta czy cuś.
a paletki piękne, śliczna kolorystyka... może bym sobie też takie kupiła.. w ogóle bardzo tanie sa tam tusze bourjois. znalazłam własnie mój ukochany tusz i chyba zaraz go kupię
Ciesze sie ze moglam pomoc
Wlasnie dlatego ze ceny sa duzo nizsze niz w drogeriach, wpadlam w nalog robienia zakupow na ebayu :P oj zle ze mna zle:P Strasznie fajne jest tez to czekanie na listonosza, otwieranie paczuszki...mam bzika hihi
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:50   #353
lope lope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze moglam pomoc
Wlasnie dlatego ze ceny sa duzo nizsze niz w drogeriach, wpadlam w nalog robienia zakupow na ebayu :P oj zle ze mna zle:P Strasznie fajne jest tez to czekanie na listonosza, otwieranie paczuszki...mam bzika hihi

eBay jest w porzadku...ale ja kupuje tam tylko przedmioty z zagranicy - z niemiec, anglii. fajne rzeczy mozna dostac, paczki dochodza nieraz szybciej niz jakbym kupowala w polsce cos na allegro, ale to kwestia tego, ze na eBay tym ludziom zalezy, na alelegro to sobie ciagle za przeproszeniem jaja robia.
lope lope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:07   #354
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez lope lope Pokaż wiadomość
, ale to kwestia tego, ze na eBay tym ludziom zalezy, na alelegro to sobie ciagle za przeproszeniem jaja robia.
Zgadzam się Kiedyś nawet 2h po kliknieciu i wpłacie dostałam mejla, że paczka już wysłana
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:33   #355
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Zgadzam się Kiedyś nawet 2h po kliknieciu i wpłacie dostałam mejla, że paczka już wysłana
eee ja tam pare razy dostalam z all paczki po 3 dniach a na ebayu musialam otworzyc spor zeby odzyskac pieniadze za lancoma ktorego nie zobaczylam to chyba gllownie zalezy od ludzi bo i tu i tu sie zdarzaja przekrety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:22   #356
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na Ebay

A czasem nawet nie tyle przekrety, ale zwykle zlodziejstwo na poczcie..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:27   #357
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A czasem nawet nie tyle przekrety, ale zwykle zlodziejstwo na poczcie..
wlasnie, tyle ze wtedy o tyle gorzej ze nieraz nie ma ani jak tego udowodnic ani co z tym zrobic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:46   #358
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na Ebay

dlatego zawsze trzeba oplacac przesylke polecona, bo ja mozna reklamowac i jest dowod jej nadania
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:51   #359
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
dlatego zawsze trzeba oplacac przesylke polecona, bo ja mozna reklamowac i jest dowod jej nadania

ja na ebayu poki co szukam tylko chanela blyszczykow bo na tru sa za drogie przez tego dolara i juz sie tak nie oplaca no ale nie ma co narzekac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 10:02   #360
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Zakupy na Ebay

A ja mam pytanie, czy jakaś wizażanka mogłaby kupić mi coś na ebayu? x] Przelałabym pieniądze an jej konto itd. Nie mam możliwości płacenia paypalem, przez rodziców, ktorzy uwazaja, ze to niebezpieczne etc. Bylabym wdzieczna za pomoc.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 18:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.