Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 19:51   #1981
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Widze, że UC sie rozszalały z VAT-owaniem naszych truskawkowych paczuszek więc spiesze donieść że napisałam w poniedziałek do TRU o zwrot VAT-u (całe 35 zł), we wtorek Teresa z TRU odpisała, ze jej bardzo przykro i w ogóle przeprasza za wszystkie niedogodności i przeslą kasę jak najszybciej mogą. No i dzis dostałam maila że odesłali kasę, a Paypal napisał osobny mail że dostałam zwrot z TRU.
To tak na pocieszenie wszystkich strapionych
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:10   #1982
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Talking Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Musze podzielić sie moją radością:
W czwartek w zeszłym tyg. zamówiłam a już we wtorek było awizo w skrzynce (paczuszkę odebrałam dopiero dziś bo wczesniej nie miałam czasu iść na pocztę)

Nie mogę wyjść z szoku jak to się im opłaci żeby przesłać za darmo, w tak ekspresowym tempie produkt za pół sephorowej ceny i jeszcze zawiązać to filoletową wstążeczką!!! - to mój pierwszy zakup na Tru ale niewątpliwie nieostatni

Aha, zamawiałam szachownicę Clinique 01 Golden Bronze - mam nadzieję że będzie pasować co prawda jestem dość blada, ale mam duzo złocistych piegów więc bronzery wyglądają u mnie dość naturalnie a najbardziej zależy mi na efekcie rozświetlenia, i gratis wybrałam róż stila (kolorek okazał się bardziej landrynkowy niż na monitorze ale zobaczymy czy sie nada).
Jutro potestuję dziś już nie mam siły.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:12   #1983
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
buttermilk - to jest to, czego potrzebowałam, jak to świetnie określiła Reese, to taki rozjaśniony naturalny beż. jego mat powoduje, że makijaż nim wykończony jest taki czysty w wyrazie, bez skazy, nakładam pod łuki brwiowe, ładnie rozjaśnia.
Także buttermil strzał w 10


aha, w środę wyjeżdżam, mam nadzieję, że będziecie strasznie tęsknić, bo wracam po weekendzie we wtorek chyba. i mam nadzieję, że zakupię tam ten rozświetlacz Diora na bezcłówce. ale wszystko będzie też zależeć od poniedziałkowych negocjacji, zatem trzymajcie kciuki, żeby starczyło na fajne dżinsy i rozświetlacz ;-)
ha! pewnie jak wrócę, to już wszyscy będą się smarować primordiale
jestem ciekawa nowej wersji.
Też jestem bardzo zadowolona z buttermilka. Znakomity jako baza pod cienie.

Ja wyjeżdżam we wtorek po pracy. Wracam w niedzielę w nocy. Będę za Wami tęsknić. Mam nadzieję że Wy za mną ciutkę też.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Kusisz chyba go będę musiała dopisać do mojej truskawkowej listy "must have"
Naprawdę porządny jest ten mleczak.

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za pomoc Joasiu
Miło mi
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:15   #1984
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
testuję właśnie 3 fluidy: Diora Forever, Heleny Spektakulara i EL Double Wear
krycie i trwałość jak na razie oceniam jak wypisałam w kolejności, ale cerę mam raczej suchą a nie z tendencją do przetłuszczania
Forever faktycznie, jak pisała Layla, znika z twarzy najszybciej chociaż w konsystencji jest bardzo fajny, dość ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza (wbrew opiniom na KWC), praktycznie w ogóle nie kryje
Helenka chyba najprzyjemniejsza z nich wszystkich, daje komfort, nie spływa tak szybko i nie tworzy efektu maski
tylko te beznadziejne kolory
Dior ma najbogatszą kolorystykę jednak, jest w czym wybierać

Ja miałam ochotę na Spectacular i robiłam badania wśród Wizażanek, dotyczące koloru. Ale nie odważyłam się zamówić w ciemno.Dorwałam w Sephorze ten Biscuit i okazało się, że kolorek jak najbardziej dla mnie Bardzo przyjemny, ciepły. I podobny do mojego Revlona. Czy Ty Izabellini używałas może Revlona? Bo teraz mam jeszcze jeden problem... Jak jest z trwałością Spectaculara w stosunku do Revlona Colorstay? Może ktoś wie? Jak długo trzyma się na buzi? (bo u mnie Revlon trzyma się kilkanaście godzin).
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:19   #1985
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość


Madlaine jesteś wielka!
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:29   #1986
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
T

Ja wyjeżdżam we wtorek po pracy. Wracam w niedzielę w nocy. Będę za Wami tęsknić. Mam nadzieję że Wy za mną ciutkę też.
Asiu będziemy tęsknić przynajmniej ja . Ja zostaję - wysyłam swoich chłopaków do babci a sama zabieram się za nadzorowanie remontu....ale jak juz się skończy ,to na pewno przyznam sobie jakąś wspaniałą nagrodę z puli Tru
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:34   #1987
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja miałam ochotę na Spectacular i robiłam badania wśród Wizażanek, dotyczące koloru. Ale nie odważyłam się zamówić w ciemno.Dorwałam w Sephorze ten Biscuit i okazało się, że kolorek jak najbardziej dla mnie Bardzo przyjemny, ciepły. I podobny do mojego Revlona. Czy Ty Izabellini używałas może Revlona? Bo teraz mam jeszcze jeden problem... Jak jest z trwałością Spectaculara w stosunku do Revlona Colorstay? Może ktoś wie? Jak długo trzyma się na buzi? (bo u mnie Revlon trzyma się kilkanaście godzin).
niestety nigdy nie używałam R
nie mam porównania
nr 23 Helenki jest bardzo sympatyczny cieplutki beżyk
dla mnie za ciemny jednak używam te najjaśniejsze kolorki
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 20:37   #1988
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Madlaine jesteś wielka!
Tak prawda. Ten patent jest świetny.

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Asiu będziemy tęsknić przynajmniej ja . Ja zostaję - wysyłam swoich chłopaków do babci a sama zabieram się za nadzorowanie remontu....ale jak juz się skończy ,to na pewno przyznam sobie jakąś wspaniałą nagrodę z puli Tru

Dziękuję Ewo.
Przy remoncie trzeba wykazać się nie lada cierpliwością, więc jak już będzie po to nagroda w pełni będzie Ci się należała.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:44   #1989
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Przy remoncie trzeba wykazać się nie lada cierpliwością, więc jak już będzie po to nagroda w pełni będzie Ci się należała.
Nie straszcie, mnie czeka remont w wakacje i już się boję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:50   #1990
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja miałam ochotę na Spectacular i robiłam badania wśród Wizażanek, dotyczące koloru. Ale nie odważyłam się zamówić w ciemno.Dorwałam w Sephorze ten Biscuit i okazało się, że kolorek jak najbardziej dla mnie Bardzo przyjemny, ciepły. I podobny do mojego Revlona. Czy Ty Izabellini używałas może Revlona? Bo teraz mam jeszcze jeden problem... Jak jest z trwałością Spectaculara w stosunku do Revlona Colorstay? Może ktoś wie? Jak długo trzyma się na buzi? (bo u mnie Revlon trzyma się kilkanaście godzin).
Serenite, sprawa wygląda następująco: ja jestem wielką fanką podkładów HR, Color Clone używałam niezmiennie przez 2 lata nr 23. Zachciało się zmian. nabrałam bardzo wiele próbek z perf., żeby dobrać coś fajnego. Dostałam w tym próbkę Spectacular i uważam, że jednak pod względem trwałości jest gorszy od CC. Nie wiem, na czym to polega, ale Spect. porównałabym do forever CD. Oba są dość gęste, na początku super, ale potem dosłownie spływają z twarzy przy cerze mieszanej oczywiście Ja nie wiem, czy Ty będziesz z niego zadowolona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:53   #1991
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

wiecie co, nie moge jakoś sobie poradzic z meteorytami beige chic....
chodzi mi o to, ze ich nie widać...byłam tego swiadoma od początku ale u mnie nie dzieje się nic, absolutnie ani trochę.
w ogóle nie wiem czy to nie jest przypadkiem piękne NIC.
Czy to możliwe, ze bardziej to widać na zupełnych bladziochach? Ja jestem taka średnia...widzę drobinki, tylko ze na policzkach nie mogę dawac tego pudru za dużo bo robi mi sie brzydki rodzaj połysku....taka jakaś jestem zakłopotana...może one nie dla mnie?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 20:54   #1992
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=AsikS;7355883]Tak prawda. Ten patent jest świetny.



Tak, zamiast myśleć o spaniu siedzę teraz i sprawdzan stan całego magazynu

I pytanko jedno mam: czy któraś z Was używała albo potrafi coś powiedzieć o kompaktach DiorSnow?
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:07   #1993
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Serenite, sprawa wygląda następująco: ja jestem wielką fanką podkładów HR, Color Clone używałam niezmiennie przez 2 lata nr 23. Zachciało się zmian. nabrałam bardzo wiele próbek z perf., żeby dobrać coś fajnego. Dostałam w tym próbkę Spectacular i uważam, że jednak pod względem trwałości jest gorszy od CC. Nie wiem, na czym to polega, ale Spect. porównałabym do forever CD. Oba są dość gęste, na początku super, ale potem dosłownie spływają z twarzy przy cerze mieszanej oczywiście Ja nie wiem, czy Ty będziesz z niego zadowolona.
Oj, dobrze, że to piszesz! CC bardziej trwały? A przecież to Spectacular miał być long lasting, a nie CC... Mam cerę mieszaną i w takim razie nie wiem, czy ma sens eksperymentowanie z tym podkładem, skoro z Revlona jestem bardzo zadowolona... A masz pewnie porównanie do Teint Idole Ultra (o ile dobrze pamiętam, używałaś go również). TI nie zadowala mnie pod względem trwałości tak jak Revlon. Nie jest jednak zły... Możesz porównać TI i Sectacular? Dzięki


Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
wiecie co, nie moge jakoś sobie poradzic z meteorytami beige chic....
chodzi mi o to, ze ich nie widać...byłam tego swiadoma od początku ale u mnie nie dzieje się nic, absolutnie ani trochę.
w ogóle nie wiem czy to nie jest przypadkiem piękne NIC.
Czy to możliwe, ze bardziej to widać na zupełnych bladziochach? Ja jestem taka średnia...widzę drobinki, tylko ze na policzkach nie mogę dawac tego pudru za dużo bo robi mi sie brzydki rodzaj połysku....taka jakaś jestem zakłopotana...może one nie dla mnie?
jazmine, wiem, co czujesz Ja się często zastanawiam, po co mi te meteoryty... Też nic nie widzę, oprócz tych drobinek...Czyzby tak było jak w "Nowych szatach cesarza?" Wszyscy je widzą choć nikt ich nie widzi A tak na serio, może i one coś tam "ocieplają", ale raczej mają za zadanie rozświetlać tymi drobinkami, które coraz mniej mi pasują, bo jakoś na starość (Layla) zaczynają mi się podobać satynowe maty bardziej niż drobinki i perły... Ale meteoryty to kosmetyk na Wizażu Kultowy i trzeba je mieć, choc nic nie robią, ale za to pięknie pachną i jak wyglądają!


(jazmine, wygląda na to, że jestes moją imienniczką)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:09   #1994
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
wiecie co, nie moge jakoś sobie poradzic z meteorytami beige chic....
chodzi mi o to, ze ich nie widać...byłam tego swiadoma od początku ale u mnie nie dzieje się nic, absolutnie ani trochę.
w ogóle nie wiem czy to nie jest przypadkiem piękne NIC.
Czy to możliwe, ze bardziej to widać na zupełnych bladziochach? Ja jestem taka średnia...widzę drobinki, tylko ze na policzkach nie mogę dawac tego pudru za dużo bo robi mi sie brzydki rodzaj połysku....taka jakaś jestem zakłopotana...może one nie dla mnie?
Mnie niestety meteoryty nie przekonały... Miałm na nie wielką ochotę ale czułam pismo nosem, zbyt wiele rozczarowanych wizażanek...
Dzięki Maggie mogłam sie nimi upiększyć ale u mnie problem leżał głownie w wysuszaniu skóry...koszmar!!! Pierwsze chwile były obiecujące, miłe rozświetlenie i gładka cera, potem niestety marzyłam o szybkim powrocie do domu (a dzień był długi i pracowity więc męczarnie się przedłużały) ,i jak najszybszym zmyciu i nawilżeniu twarzy. Twarz wyglądała na zmęczoną, ciężką, matową i o dziwo z wielkimi świecącymi drobinami wszędzie. To był mój pierwszy i ostatni raz...
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:18   #1995
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Tak prawda. Ten patent jest świetny.
Tak, zamiast myśleć o spaniu siedzę teraz i sprawdzan stan całego magazynu

I pytanko jedno mam: czy któraś z Was używała albo potrafi coś powiedzieć o kompaktach DiorSnow?
Tak ja mam DiorSnow najjasniejszy
http://http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId =66114&goChar=C

bardzo jestem z niego zadowolona, ale to jest dziwny kosmetyk...po pierwsze nie da się nim pociemnić skóry daje niesamowity rodzaj rozswietlenia, po nałożeniu stapia się ze skóra nadając jej takiego mroźnego świetlistego powiewu, nie ma brokatu czy innych błyszczydeł, jest transparentny więc niczego ci nie zatuszuje...ja uzywam go jako rozświetlacza, na zwykły podkład, w okolice oczu, bruzd nosowych itp., na całej twarzy daje bardzo chłodne wrażenie i efekt powiedziałabym wieczorowy ...ale nie chodzi o jego konsystencję, bo ta jest bardzo przyjemna.
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:21   #1996
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a jakie macie meteryty, jaki odcień?
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:21   #1997
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
A co tu dzisiaj tak cicho? Truskawę zamknęli?
Zazwyczaj jak przychodzę po południu to muszę nadrabiać kilka ładnych stron.
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Też chciałam zadać to samo pytanie.

To chyba "efekt" końca m-ca i puste portfele sprawiły że ten wątek dzisiaj tak przycichł.
a moze juz truskawomaniaczki powyjezdzaly na majówki....

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ale zastanawia mnie coś...dzień wcześniej, zanim zamówiłam peeling-zamawiałam korektor HR- i wciąż go nie ma-czyżby odpoczywał w UC? Jak myslicie?
Serenite, sprawdz na glownej stronie tru kiedy paczka z HR opuscila HK, czasami maila o wysylce masz niby wczesniejszego,ale de facto z HK wylatuje pozniej....

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
testuję właśnie 3 fluidy: Diora Forever, Heleny Spektakulara i EL Double Wear
krycie i trwałość jak na razie oceniam jak wypisałam w kolejności, ale cerę mam raczej suchą a nie z tendencją do przetłuszczania
Helenka chyba najprzyjemniejsza z nich wszystkich, daje komfort, nie spływa tak szybko i nie tworzy efektu maski
tylko te beznadziejne kolory
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, dobrze, że to piszesz! CC bardziej trwały? A przecież to Spectacular miał być long lasting, a nie CC... Mam cerę mieszaną i w takim razie nie wiem, czy ma sens eksperymentowanie z tym podkładem, skoro z Revlona jestem bardzo zadowolona... A masz pewnie porównanie do Teint Idole Ultra (o ile dobrze pamiętam, używałaś go również). TI nie zadowala mnie pod względem trwałości tak jak Revlon. Nie jest jednak zły... Możesz porównać TI i Sectacular? Dzięki
To moze ja pomoge, uzywam 20 HR Spectacular i z racji tego,ze nie do konca kolor mi dopasowal-juz pisalam-ze chyba ciutke jednak za zólty, za namowa Kamisia zakupilam Teint idole Ultra ale ten najjasniejszy bez porcelanowy...uzywa od tygodnia i wg mnie lepszy niz HR...mam mieszaną w kierunku tlustej...aha, i mam co ukrywac...po pierwsze wybor kolorów o niebo lepszy...po drugie jakis taki lzejszy ten fluidzik a kryje równie dobrze...wiec teraz jak sie cieplo robi HR niedokonczoną (zostalo pol flakonika) odstawiam na jesien

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ja wyjeżdżam we wtorek po pracy. Wracam w niedzielę w nocy. Będę za Wami tęsknić. Mam nadzieję że Wy za mną ciutkę też.
bedziemy, bedziemy...
ja tez wyjezdzam we wtorek i wracam w niedziele...ale bedzie stron do nadrabiania i czytania, juz się boje...

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
wiecie co, nie moge jakoś sobie poradzic z meteorytami beige chic....
chodzi mi o to, ze ich nie widać...byłam tego swiadoma od początku ale u mnie nie dzieje się nic, absolutnie ani trochę.
w ogóle nie wiem czy to nie jest przypadkiem piękne NIC.
....taka jakaś jestem zakłopotana...może one nie dla mnie?
mialam te same obawy, sadzlam,ze ja sie nie umiem malowac....ale zostawilam sobie, super pachna i tak cudnie nimi omiatać twarz
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:21   #1998
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Nie straszcie, mnie czeka remont w wakacje i już się boję

My nie straszymy, my tu przecież o nagrodach za wytrwałość mówimy.

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
My nie straszymy, my tu przecież o nagrodach za wytrwałość mówimy.

Maggie - sądzę że tych stron do nadrabiania nie będziemy miały za wiele podczas naszej nieobecności, bo domyślam się że sporo Dziewczyn Truskawek będzie w terenie.

Też będę tęsknić.

Ups... przepraszam za dubla. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.
Dawałam edycję, a wyszło nie tak. :

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-04-26 o 16:07
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:24   #1999
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny zamówiłam 2 zapachy i błyszczyk i podzielili mi to jakoś
na:first i second shipment znaczy to że wyślą mi to dwoma przesyłkami czy jaki?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 21:31   #2000
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
mialam te same obawy, sadzlam,ze ja sie nie umiem malowac....ale zostawilam sobie, super pachna i tak cudnie nimi omiatać twarz


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

jazmine, wiem, co czujesz Ja się często zastanawiam, po co mi te meteoryty... Też nic nie widzę, oprócz tych drobinek...Czyzby tak było jak w "Nowych szatach cesarza?" Wszyscy je widzą choć nikt ich nie widzi A tak na serio, może i one coś tam "ocieplają", ale raczej mają za zadanie rozświetlać tymi drobinkami, które coraz mniej mi pasują, bo jakoś na starość (Layla) zaczynają mi się podobać satynowe maty bardziej niż drobinki i perły... Ale meteoryty to kosmetyk na Wizażu Kultowy i trzeba je mieć, choc nic nie robią, ale za to pięknie pachną i jak wyglądają!


(jazmine, wygląda na to, że jestes moją imienniczką)
Mialam identyczną mysl o "Nowych szatach Cesarza" zwłaszcza że Cesarz siedzi teraz w Hong Kongu i szczerzy zęby w garażu ze tyle tego sprzedał a co do imion to widzę że w wigilię damy witrualnego czadu

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Mnie niestety meteoryty nie przekonały... Miałm na nie wielką ochotę ale czułam pismo nosem, zbyt wiele rozczarowanych wizażanek...
Dzięki Maggie mogłam sie nimi upiększyć ale u mnie problem leżał głownie w wysuszaniu skóry...koszmar!!! Pierwsze chwile były obiecujące, miłe rozświetlenie i gładka cera, potem niestety marzyłam o szybkim powrocie do domu (a dzień był długi i pracowity więc męczarnie się przedłużały) ,i jak najszybszym zmyciu i nawilżeniu twarzy. Twarz wyglądała na zmęczoną, ciężką, matową i o dziwo z wielkimi świecącymi drobinami wszędzie. To był mój pierwszy i ostatni raz...
dziewczyny dziękuję za udzielenie wsparcia duchowego...
Nowe Meteoryty Cesarza uznaję zatem za nasz wewnętrzny truskawkowy snobizm i będę sie nimi ostentacyjnie kulkować co rano ,w ramach mostu mentalnego z pozostałymi posiadaczkami tegoż specyfiku....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:41   #2001
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny zamówiłam 2 zapachy i błyszczyk i podzielili mi to jakoś
na:first i second shipment znaczy to że wyślą mi to dwoma przesyłkami czy jaki?
Tak, zapachy idą całkowicie innymi paczkami niż reszta. Ze Szwajcarii bodajże.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:02   #2002
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja mam odmienne zdanie co do Teint Idola tak więc jak widać wszystko zależy od upodobań i cery przede wszystkim
Idole to zupełny mat (przynajmniej na mojej twarzy), podkreśla suche skórki, włazi w pory, używam go na siłę
z kolei koleżanka, której cera szybko się tłuści jest z niego bardzo zadowolona
moim zdaniem słabo kryje
Helena S jest bardziej masełkowa, dla mnie o niebo lepsza niż Teint Idole
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:10   #2003
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja mam odmienne zdanie co do Teint Idola tak więc jak widać wszystko zależy od upodobań i cery przede wszystkim
Idole to zupełny mat (przynajmniej na mojej twarzy), podkreśla suche skórki, włazi w pory, używam go na siłę
z kolei koleżanka, której cera szybko się tłuści jest z niego bardzo zadowolona
moim zdaniem słabo kryje
Helena S jest bardziej masełkowa, dla mnie o niebo lepsza niż Teint Idole
no wlasnie, bardziej masełkowa i u mnie po 4-5h swiecące lico na maxa...a Lancome super...ale z tego co pamietam to ani jeden ani drugi nie wskazany do cery suchej (dla niej chyba idealny CC HR)..wiec nie ma sie co dziwic, ze Tobie nie przypasowaly...

oby u nas w perfumeriach chetniej dawali próbki (non-stop brakuje im tych miniaturowych pojemniczków-chyba zaczne chodzic ze swoimi na testy)...a wszystkie miałybyśmy dobrze dobrane i trafione fluidy...

btw,pamietam jak któras kiedys pisala o tym,ze pojdzie sie skonsultowac z tymi niby specjalistkami...jakbym na sile nie brala czasami po 2 odcienie na testy do domu w swietle dziennym, to by mnie juz niejedna konsultantka z Sephory czy Douglasa wpuscila w niezly kanal....kolorystyczny
jakos mi zle doradzaja...potem szyja mi sie ewidentnie odcina....juz wole Wam kochane zaufac w opisie jesli nie moge sama przetestowac
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:34   #2004
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
a jakie macie meteryty, jaki odcień?
Ja mam Beige Chic i Mythic.

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
a moze juz truskawomaniaczki powyjezdzaly na majówki....



Serenite, sprawdz na glownej stronie tru kiedy paczka z HR opuscila HK, czasami maila o wysylce masz niby wczesniejszego,ale de facto z HK wylatuje pozniej....





To moze ja pomoge, uzywam 20 HR Spectacular i z racji tego,ze nie do konca kolor mi dopasowal-juz pisalam-ze chyba ciutke jednak za zólty, za namowa Kamisia zakupilam Teint idole Ultra ale ten najjasniejszy bez porcelanowy...uzywa od tygodnia i wg mnie lepszy niz HR...mam mieszaną w kierunku tlustej...aha, i mam co ukrywac...po pierwsze wybor kolorów o niebo lepszy...po drugie jakis taki lzejszy ten fluidzik a kryje równie dobrze...wiec teraz jak sie cieplo robi HR niedokonczoną (zostalo pol flakonika) odstawiam na jesien



bedziemy, bedziemy...
ja tez wyjezdzam we wtorek i wracam w niedziele...ale bedzie stron do nadrabiania i czytania, juz się boje...



mialam te same obawy, sadzlam,ze ja sie nie umiem malowac....ale zostawilam sobie, super pachna i tak cudnie nimi omiatać twarz
Ok, sprawdzę, dzięki A ja Teint Idole nie polubiłam za bardzo. Jest tylko Ok, nic więcej Ale który trwalszy?-TL czy spectacular?


Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość



Mialam identyczną mysl o "Nowych szatach Cesarza" zwłaszcza że Cesarz siedzi teraz w Hong Kongu i szczerzy zęby w garażu ze tyle tego sprzedał a co do imion to widzę że w wigilię damy witrualnego czadu



dziewczyny dziękuję za udzielenie wsparcia duchowego...
Nowe Meteoryty Cesarza uznaję zatem za nasz wewnętrzny truskawkowy snobizm i będę sie nimi ostentacyjnie kulkować co rano ,w ramach mostu mentalnego z pozostałymi posiadaczkami tegoż specyfiku....




Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja mam odmienne zdanie co do Teint Idola tak więc jak widać wszystko zależy od upodobań i cery przede wszystkim
Idole to zupełny mat (przynajmniej na mojej twarzy), podkreśla suche skórki, włazi w pory, używam go na siłę
z kolei koleżanka, której cera szybko się tłuści jest z niego bardzo zadowolona
moim zdaniem słabo kryje
Helena S jest bardziej masełkowa, dla mnie o niebo lepsza niż Teint Idole

Również moim zdaniem Teint Idole słabo kryje i podkeśla suche skórki. A według Ciebie, który trwalszy?


Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no wlasnie, bardziej masełkowa i u mnie po 4-5h swiecące lico na maxa...a Lancome super...ale z tego co pamietam to ani jeden ani drugi nie wskazany do cery suchej (dla niej chyba idealny CC HR)..wiec nie ma sie co dziwic, ze Tobie nie przypasowaly...

oby u nas w perfumeriach chetniej dawali próbki (non-stop brakuje im tych miniaturowych pojemniczków-chyba zaczne chodzic ze swoimi na testy)...a wszystkie miałybyśmy dobrze dobrane i trafione fluidy...

btw,pamietam jak któras kiedys pisala o tym,ze pojdzie sie skonsultowac z tymi niby specjalistkami...jakbym na sile nie brala czasami po 2 odcienie na testy do domu w swietle dziennym, to by mnie juz niejedna konsultantka z Sephory czy Douglasa wpuscila w niezly kanal....kolorystyczny
jakos mi zle doradzaja...potem szyja mi sie ewidentnie odcina....juz wole Wam kochane zaufac w opisie jesli nie moge sama przetestowac
No, mnie jeszcze nigdy nie dobrano odpowiedniego koloru w perfumerii. Kiedyś sama wybrałam kolor Double Wear EL, ale chciałam się jeszcze upewnic i zapytałam, czy to dobry dla mnie odcień. Pani powiedziała, że absolutnie nie! Po czym przykładała mi do twarzy i szyi jakieś palety kolorystyczne i po chwili stwierdziła- faktycznie...idealny.... Rzeczywiście-jest idealny (ale tylko kolor, sam podkład, jak dla mnie-bez zachwytów)...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:56   #2005
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość

Aha, zamawiałam szachownicę Clinique 01 Golden Bronze - mam nadzieję że będzie pasować co prawda jestem dość blada, ale mam duzo złocistych piegów więc bronzery wyglądają u mnie dość naturalnie a najbardziej zależy mi na efekcie rozświetlenia, i gratis wybrałam róż stila (kolorek okazał się bardziej landrynkowy niż na monitorze ale zobaczymy czy sie nada).
Jutro potestuję dziś już nie mam siły.
ojeej Po la, nawet mi nie mow o tej mojej upragnionej szachownicy, ja nie zdazylam jej kliknac na Tru i teraz codziennie jej wypatruje... koniecznie napisz jaki efekt gdy juz przetestujesz
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 23:01   #2006
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ojeej Po la, nawet mi nie mow o tej mojej upragnionej szachownicy, ja nie zdazylam jej kliknac na Tru i teraz codziennie jej wypatruje... koniecznie napisz jaki efekt gdy juz przetestujesz

Efekt ta szachowniczka daje pięęękny Lekki brązowo-złoty kolor i piękne rozświetlenie...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 06:02   #2007
bazyl1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mam do Was pytanie? Dlaczego nikt jeszcze nie poruszył tematu oryginalności kosmetyków kupowanych na truskawce? Czy nie widzicie że to są podróby i w związku z tym ceny wcale nie są tak atrakcyjne?
bazyl1407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 06:09   #2008
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, pamiętam Wasze przeboje z kodem CVV2, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji, czy go podawałyście, czy nie. Zrobiłam wczoraj 6 bardzo dużych zamówień, wszystkie wróciły z prośbą o ten kod i nie wiem co mam robić. Nie mam ochoty go podawać, ale jeśli pieniądze za te zamówienia są na karcie zablokowane, to proces anulowania i zamawiania ponownie będzie długo trwał. Pomóżcie....


I jeszcze tak myślę, może to jest ich standardowa procedura, kiedy z jednej karty w krótkim czasie robi sie duże zakupy
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 06:36   #2009
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez bazyl1407 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie? Dlaczego nikt jeszcze nie poruszył tematu oryginalności kosmetyków kupowanych na truskawce? Czy nie widzicie że to są podróby i w związku z tym ceny wcale nie są tak atrakcyjne?
He he... Już to przerabiałyśmy... Przeczytaj I i II część wątku od deski do deski - napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania...
Życzę miłej lektury i pozdrawiam!
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 06:45   #2010
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Serenite_ o ile pamiętam to szukasz koloru podobnego do revlon 180 sand beige, ja też od dłuższego czasu szukam czegoś podobnego ale w lżejszej wersji , ostatnio przyniosłam próbkę chanel teint innocence nr 30, i ten kolor wydawał mi się podobny jednak o to ciemniejszy, w tej chwili, jednak nie dam sobie ręki uciąć, ponieważ próbka była nie opisana.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.