Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 16:07   #211
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eeetaam, ten wielki brzuch wcale nie przeszkadza. Organizm się jakoś przystosowuje i jest to do zrobienia
Skoro tak mówisz Wierzę na słowo
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:16   #212
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja w swej durnocie zastanawiam się czasami, jak się z wielkim brzuchem wydepiluję w 9. miesiącu ciąży, jak już postanowię mieć dzieci
Zawsze można iść na woskowanie. W jakiejś amerykańskiej książce (chyba Pamięnik przyszłej mamy, jakoś tak to szło) kobieta przed porodem poszła do lekarza i on machnął jej linię cięcia na cesarce, żeby jak pójdzie na woskowanie ją wyszykowali aż tam.

TŻ dzwonił. I nie zgadniecie z czym - czy chcę kupony rabatowe z Pani domu czy innego pisma. Ręce mi opadły. Ma wrócić wkrótce i mamy porozmawiać o tym, co ustalił w rodzicami w sprawie kupna mieszkania.

Teraz to jestem masakrycznie zdezorientowana.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:27   #213
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Angel zinaclin naprawdę bardzo wysusza, podaruj mu zaskórniki i nakładaj tylko na zmiany ropne/zaognione. Rano oczywiście możesz, nawet dwa razy dziennie na "wulkany", ale punktowo. Nawilżacz możesz dać rano przed filtrem, jeżeli masz bardzo wrażliwą skórę, to również na wieczór po ok 15-20 min od nałożenia Differinu, ale to drugie niekoniecznie, bo jednak trochę osłabia działanie D. jak coś na niego nałożysz. Dasz radę

Kamilko przed lustrem

A propos ostatnio czytałam artykuł - statystyki mówią, że mężczyźni w PL myją się (globalnie) raz na dwa tygodnie A zmieniają bieliznę raz na tydzień. To jest statystyka, ale jeśli zakładając dla nich minimum, czyli prysznic raz dziennie, kiedy np mój TŻ korzysta z tego dobrodziejstwa przynajmniej 2x dziennie to

Gabs

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-09-20 o 16:29
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:33   #214
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No to skoro duża część korzysta codziennie z prysznica i codziennie zmienia bieliznę, to jak często się myją Ci co tą statystykę zaniżają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:38   #215
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Zawsze można iść na woskowanie. W jakiejś amerykańskiej książce (chyba Pamięnik przyszłej mamy, jakoś tak to szło) kobieta przed porodem poszła do lekarza i on machnął jej linię cięcia na cesarce, żeby jak pójdzie na woskowanie ją wyszykowali aż tam.
No właśnie jakoś nie wyobrażam sobie tego woskowania. Normalnie jak chodzę, to babka obraca mnie na wszystkie strony, na plecy, na brzuch. Przecież w zaawansowanej ciąży nie będę się tak turlać
Trzymam kciuki za twoje prywatne sprawy
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:38   #216
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No ale dla mnie w warunkach normalnych prysznic 2xdziennie to przesada moze prowadzic do wiekszych problemow, np grzybic, niz korzysci z tego.
evelinek, skad ten artykul i statystyka?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:21   #217
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
No ale dla mnie w warunkach normalnych prysznic 2xdziennie to przesada moze prowadzic do wiekszych problemow, np grzybic, niz korzysci z tego.
evelinek, skad ten artykul i statystyka?
to samo powiedział dermatolog mojej koleżance - że za często się myje a robi to dwa razy dziennie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 17:46   #218
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Witam,
Dziś byłam z rodzinka w parku i było tam takie małe wesołe miasteczko.Córka poszalała.

Kamilo super avatarek.

Paula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.



Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Winly Zdrowiej dziewczyno

Angel niestety, nie mam nikogo godnego polecenia. Po 14 latach walki z różniastymi postaciami trądziku kuruję się sama - kwasy i antytabsy, i odpukać, jest dobrze, ba, o niebo lepiej, niż wcześniej. Także trzymam
Mnie też pomogły tabsy ale teraz w ciaże nie mogę zajść od 1,5 roku.Takze są dwie strony medalu.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość

TŻ dzwonił. I nie zgadniecie z czym - czy chcę kupony rabatowe z Pani domu czy innego pisma. Ręce mi opadły. Ma wrócić wkrótce i mamy porozmawiać o tym, co ustalił w rodzicami w sprawie kupna mieszkania.

Teraz to jestem masakrycznie zdezorientowana.

Coś się szykuje chyba. Czuje ,ze Cię miło zaskoczy i wszystko sie ułoży.


Mam pytanie do Agi i do wszystkich fotografek .Jakiej firmy aparat fotograficzny polecacie?Moze Kasia też sie wypowie bo zdjecia ma super.
Obecnie mam Cannona Ixusa50.Ma on 3 lata i chciałabym coś lepszego.Nie myslę o lustrzance , to dla mnie za bardzo wymagający sprzęt. Bardziej jakiś kompakt by mnie interesował.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:49   #219
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ktoś o mnie pamieta

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
U mnie też jest taki jeden

W chińskich wioskach (czyli miejscowości ok. 3 mln mieszkańców ) panuje taki przesąd. Znajoma biznesowa małża tam zamieszkała, wyszła za mąż za Chińczyka i mieszka z nim i jego rodziną i ona zażyczyła sobie codziennej kąpieli. A że wody bieżącej niet, to grzeją codziennie potrzebną ilość. No i na początku mieszkania z tą rodziną jej teściowa codziennie sprawdzała jej skórę poprzez mocne pocieranie czy się nie rozpuszcza

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------


Cześć Ilonko Opowiadaj wrazenia, dawaj fotki no i niestety nie oczekuj streszczenia tygodnia plotek
no a ja mialam taaaka nadzieję
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja w swej durnocie zastanawiam się czasami, jak się z wielkim brzuchem wydepiluję w 9. miesiącu ciąży, jak już postanowię mieć dzieci
luzik, ja byłam na woskowaniu przed oboma porodami, wszystko da się przeprowadzić
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
to samo powiedział dermatolog mojej koleżance - że za często się myje a robi to dwa razy dziennie.
no bo gdy stosuje się dość agresywne detergenty, SLS także to takie częste kąpiele / prysznice prowadzą do zaburzeń płaszcza lipidowego skóry co powoduje nadmierne wysuszenie
swego czasu gin też przestrzegał przed nadmierną higieną intymną bo zmienia się pH i
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:59   #220
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Kamilo super avatarek.
Darianno, dziękuję

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ktoś o mnie pamieta
Tęskniłyśmy
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:33   #221
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

hej

Ja tak z doskoku miedzy poznym obiadem a filmem

Darianno-a może sie skusisz na lustrzanke jednak..? a co do kompaktu to ja polecam swoja-Fuji Finepix z5. Jestem z niej bardzo zadowolona, choc jak jedziemy gdzies to tz bierze lustrzanke..

Kamilko-jaki sliczny avatarek..Milo sie zaskoczylam jak weszlam na plotkowy teraz-taka pieknosc

Hej Ilonko
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 18:36   #222
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kamilo, super avatarek, nie poznalam koleżanki

co do wyjazdu to mam mieszane uczucia, w ubieglym roku byłam dużo bardziej zadowolona - no ale grunt to dobre towarzystwo, do reszty można się przyzwyczaić
zdjęć jeszcze nie zgrałam, na większości są szkraby, głównie spędzaliśmy czas buszując po basenach raz popłynęlismy na rafę jachtem i raz na rejs łodzią z szklanym dnem, żeby dzeciaki obejrzały rafę
pustynne atrakcje sobie darowaliśmy, lepszy jest styczeń na takie eskapady
trochę zmienilismy kolor ale nie jest źle
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:46   #223
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kamilko-jaki sliczny avatarek..Milo sie zaskoczylam jak weszlam na plotkowy teraz-taka pieknosc
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Kamilo, super avatarek, nie poznalam koleżanki

co do wyjazdu to mam mieszane uczucia, w ubieglym roku byłam dużo bardziej zadowolona - no ale grunt to dobre towarzystwo, do reszty można się przyzwyczaić
zdjęć jeszcze nie zgrałam, na większości są szkraby, głównie spędzaliśmy czas buszując po basenach raz popłynęlismy na rafę jachtem i raz na rejs łodzią z szklanym dnem, żeby dzeciaki obejrzały rafę
pustynne atrakcje sobie darowaliśmy, lepszy jest styczeń na takie eskapady
trochę zmienilismy kolor ale nie jest źle
Dziewczyny, zawstydzacie mnie, aż się zarumieniłam Dziękuję
Ilona, taką łodzią sama chętnie bym popłynęła A moim największym, jeszcze niespełnionym marzeniem jest popływanie z delfinami. Wiem, że w Europie jest to możliwe w Portugalii i na Ukrainie. Dwa lata temu byłam w delfinarium w Kłajpedzie, ale tam oferują tylko pokazy, pływać nie można. I tak wyszłam stamtąd tak podekscytowana, że aż się cała trzęsłam z podniecenia, nie umiem opisać tego, co się ze mną działo
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:54   #224
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

e tam, cała prawda

byłam na rafie już kilka razy i naprawdę pływanie z maską [bo z butlą się nie odważyłam] jest fajną rozrywką - niestety delfinów nie udalo się nam nigdy zobaczyć
dzieci przekonać do pływania w morzu też jeszcze się nam nie udało, ale myślę, że z czasem...
natomiast rejs "yellow submarine" taki sobie, choć rafa dużo ładniejsza, mniej zniszczona ale przez szybę inaczej się jedank ogląda niz na żywo
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:05   #225
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
e tam, cała prawda

byłam na rafie już kilka razy i naprawdę pływanie z maską [bo z butlą się nie odważyłam] jest fajną rozrywką - niestety delfinów nie udalo się nam nigdy zobaczyć
dzieci przekonać do pływania w morzu też jeszcze się nam nie udało, ale myślę, że z czasem...
natomiast rejs "yellow submarine" taki sobie, choć rafa dużo ładniejsza, mniej zniszczona ale przez szybę inaczej się jedank ogląda niz na żywo
Ja rafy nie widziałam Marzę o tych delfinach, ale tak w głębi serca mam pewne wątpliwości ze względu na warunki, w jakich są przetrzymywane ku uciesze turystów. Gdybym się wybrała w takie miejsce, siłą rzeczy wsparłabym ten biznes. Gdzieś czytałam, jakie przekręty działy się w delfinarium w Egipcie , prowadzonym zresztą przez Polaków. W Kłajpedzie nie miałam jednak wrażenia, że delfinom dzieje się krzywda. Były wesołe, ruchliwe, zaczepiały widownię na długo przed pokazem, bez nadzoru opiekunów, chciały po prostu się bawić, a w trakcie samego pokazu na polecenia reagowały entuzjastycznie. Ale już na pokaz fok patrzeć po prostu nie mogłam. Widać było wyraźnie, że te sztuczki przychodzą im z trudem, że te pozy i ruchy nie są dla nich naturalne, że to dla nich ciężka praca. Mam mieszane uczucia, tym bardziej, że już dawno temu przyrzekłam sobie, że moja noga w cyrku nigdy więcej nie postanie, właśnie ze względu na zwierzęta, którego to postanowienia od kilkunastu lat konsekwentnie się trzymam.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:17
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:05   #226
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
hej

Ja tak z doskoku miedzy poznym obiadem a filmem

Darianno-a może sie skusisz na lustrzanke jednak..? a co do kompaktu to ja polecam swoja-Fuji Finepix z5. Jestem z niej bardzo zadowolona, choc jak jedziemy gdzies to tz bierze lustrzanke..

Kamilko-jaki sliczny avatarek..Milo sie zaskoczylam jak weszlam na plotkowy teraz-taka pieknosc

Hej Ilonko
Myślałam nad Fuji tez.Kolega mi polecał.Na razie przeglądam Canony.
Nie chce lustrzanki - zbyt duża i skomplikowana jak dla mnie.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:15   #227
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Myślałam nad Fuji tez.Kolega mi polecał.Na razie przeglądam Canony.
Nie chce lustrzanki - zbyt duża i skomplikowana jak dla mnie.
Ja mam taki: klik
Bardzo mi pasuje Funkcjonalny i ... ładny
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:29   #228
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Darianno skoro nie chcesz lustrzanki bo za skomplikowana, to za nic w świecie nie proś o pomoc w wyborze fotografów, bo na pewno Ci nie polecą żadnego kompaktu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:33   #229
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Wiec pytam Was.
Nie chodzi mi o konkretny model ale jak już firmę wybiorę to już będzie coś.
Właśnie przeglądam nowosci .Mój 3 letni cannon to zabytek już.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 19:39   #230
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ale zadałaś pytanie cyt.: do wszystkich fotografek. Ja jestem fotografem więc pewnie mam chorobę zawodową. Osobiście polecam trzy marki: Canon, Nikon i Olympus ale nie znam się na kompaktach w ogóle. Jak coś wybierzesz to daj znać, bo też stwierdziłam ostatnio, że przydałby mi się taki mały do kieszonki. Po wczorajszej imprezie firmowej, na której niestety musiałam focić (matko jak mi się nie chciało wczoraj ) mam zakwasy w rękach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:43   #231
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Darianno, może jakąś hybrydę? To zaawansowany kompakt z elektronicznym wizjerem ale nie ma wymiennej optyki tak jak lustra.
Bardzo podobają mi się Fuji Fine
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:52   #232
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale zadałaś pytanie cyt.: do wszystkich fotografek. Ja jestem fotografem więc pewnie mam chorobę zawodową. Osobiście polecam trzy marki: Canon, Nikon i Olympus ale nie znam się na kompaktach w ogóle. Jak coś wybierzesz to daj znać, bo też stwierdziłam ostatnio, że przydałby mi się taki mały do kieszonki. Po wczorajszej imprezie firmowej, na której niestety musiałam focić (matko jak mi się nie chciało wczoraj ) mam zakwasy w rękach
No tak.Źle sie wyraziłam.Miałam na myśli fotografki- amatorki.
Zresztą bardzo podoba mi się fotografowanie ale ja za mało twórcza jestem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Darianno, może jakąś hybrydę? To zaawansowany kompakt z elektronicznym wizjerem ale nie ma wymiennej optyki tak jak lustra.
Bardzo podobają mi się Fuji Fine
Już oblookała. Podobają mi sie.
Fujifilm FinePix F70 EXR.


Kasiu widziałam kolczyki. Piękne . Handmade czy sklepowe?

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:56
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:54   #233
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mnie też pomogły tabsy ale teraz w ciaże nie mogę zajść od 1,5 roku.Takze są dwie strony medalu.
Kurcze... a mogę zapytać ile czasu brałaś tabletki? Ja biorę już 4 lata...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
moim największym, jeszcze niespełnionym marzeniem jest popływanie z delfinami.
Ja też o tym najbardziej marzę


Co do aparatów - ja mam czerwonego Olympusa MJU820 śliczny, fajny, ale jedno czego mi w nim baaaardzo brakuje to tryb makro. Swoje makijaże itp. muszę fotografować komórką mamy, w której taki tryb jest...
Myślałam, żeby sprezentować sobie lustrzankę za pierwszą wypłatę (kocham zdjęcia - robić i mieć robione), ale przyjrzę się temu o czym Aga napisała



Mam ogromną prośbę do dziewczyn stosujących naturalną pielęgnację - zajrzyjcie na wątek o n.p. dla minerałoholiczek
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:56   #234
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

lustrzanki polecam osobom bardziej zaawansowanym które nie spoczną na laurach po zakupie zestawu i będą dokupywać obiektywy, w innym przypadku lepszy jest zaawansowany kompakt
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:58   #235
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Darianno, maz kupil mi wlasnie Panasonic Lumix i jestem zachwycona. Mam go od tygodnia, jak chcesz to podesle Ci jakies fotki na maila. To w zasadzie Leica tylko bez tak fajnej nazwy
Ja wiele lat bralam tabsy, a w ciaze zaszlam bez problemu. Takze to nie jest norma, ze od tabletek sa problemy.
A tak w ogole to witam po dluzszej nieobecnosci, zagladalam regularnie ale nie mialam czasu pisac.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:08   #236
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Pranie, witaj! Gdzie byłaś, jak cię nie było?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:43   #237
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ilonko, Pranie, witajcie:cmok :

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
No ale dla mnie w warunkach normalnych prysznic 2xdziennie to przesada moze prowadzic do wiekszych problemow, np grzybic, niz korzysci z tego.
evelinek, skad ten artykul i statystyka?
No, ja sobie nie wyobrażam po całym dniu latania nie wziąć prysznica, tak samo po nocy. Artykuł był parę miesięcy temu (początek sezonu letniego jakoś hehe) w Claudii/Olivii i jeszcze jakiejś tam kolorowej gazetce, a ostatnio jego skrót zobaczyłam na onecie, więc jak dziewczyny poruszyły ten temat, to mi się przypomniało

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
to samo powiedział dermatolog mojej koleżance - że za często się myje a robi to dwa razy dziennie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:53   #238
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kurcze... a mogę zapytać ile czasu brałaś tabletki? Ja biorę już 4 lata...
Ja znam osoby, które kilka lat brały tabsy i bez problemu zaszły w ciążę.
Nie ma reguły, bardzo często tabsy wręcz pomagają - efektem może być ciąża mnoga.
Nie ma jakiś sensownych badań czy tabsy szkodzą czy nie - jest to moim zdaniem mocno indywidualna sprawa każdej kobiety i wiele czynników ma na to wpływ (tryb życia, przebyte choroby, predyspozycje itp.)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:58   #239
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

I Ilona i Pranie wróciły
Ja brałam tabsy chyba 7 lat przed ciążą i moje dziecię jest baaardzo zaplanowane (tylko 3,4 h się spóźnił) - bez problemów zaszłam w ciążę.

Co do depilacji i ciąży to chyba wosk nie jest polecany podczas ciąży... mnie pomagał mąż przy zabiegach pielęgnacyjnych jak już naprawdę nie mogłam sobie poradzić - fajna gra wstępna

Ja mam też lustrankę i nie zamienię na kompakt
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:59   #240
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Darianno, maz kupil mi wlasnie Panasonic Lumix i jestem zachwycona. Mam go od tygodnia, jak chcesz to podesle Ci jakies fotki na maila. To w zasadzie Leica tylko bez tak fajnej nazwy
Ja wiele lat bralam tabsy, a w ciaze zaszlam bez problemu. Takze to nie jest norma, ze od tabletek sa problemy.
A tak w ogole to witam po dluzszej nieobecnosci, zagladalam regularnie ale nie mialam czasu pisac.
Ooo, a ja słyszałam, że po tabsach czasem łatwiej się zachodzi w ciążę - taka reakcja organizmu.

A co do aparatów - ja mam Kodaka Z1285 - bardzo wygodny aparat, we Włoszech się sprawdził, na Litwie też. Ma tryb automatyczny, mnóstwo zaprogramowanych trybów (noc, makro, ruch, plaża itp, itd, sporo ich) można też ręcznie ustawiać parametry. Naprawdę aparat przyjazny użytkownikowi
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.