Lancome Cils Booster XL - oryginał czy podróba..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 15:45   #1
BanditQueen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Question

Lancome Cils Booster XL - oryginał czy podróba..?


Witam wszystkie wizażanki To mój pierwszy wątek, więc mam nadzieję, że w dobrym miejscu go umieściłam
Ale do rzeczy.. Zamówiłam na allegro bazę pod tusz do rzęs Lancome Cils Booster XL ( przynajmniej taka miała być), jednak mam pewne wątpliwości. Pudełeczko w które była zapakowana baza wygląda na oryginalne, zresztą sprawdzałam przed dokonaniem zakupu jak powinno wyglądać oryginalne opakowanie i tu wszystko sie zgadza. Co do zawartości jednak to hmm.. wydawało mi się, że będzie to wyglądać zupełnie inaczej. Baza jest cała biała, na zakrętce (nakrętce? :P) ma napis: "CILS BOOSTER", a po drugiej stronie zakrętki: "LANCOME". Oryginał z tego co sie dowiedziałam powinien wyglądać zupełnie inaczej. Załączyłąm zdjęcie mojej bazy i tej "oryginalnej". Na aukcji było jedynie zdjęcie pudełeczka i to mnie zmyliło. Pomyślałam że jak pudełko oryginalne to baza pewnie też, a tu niespodzianka..
Pomóżcie Kobietki! jeśli któraś z Was posiada oryginał lub zna dobrze produkty Lancome to byłabym bardzo wdzięczna za określenie czy to fejk czy nie fejk Bo jak tak, to ja tego tak nie zostawie......
BanditQueen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 16:45   #2
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Lancome Cils Booster XL - oryginał czy podróba..?

ponieważ to twój pierwszy raz, to masz wybaczone, ale mogłaś podpiąć się pod wątek Lancome

to są dwa różne produkty
jeden Cils Booster a drugi Cils Booster XL

obydwa mogą być oryginalne
ja mam ten zwykły Cils Booster, cały biały, oryginalny i jest super
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 17:18   #3
BanditQueen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lancome Cils Booster XL - oryginał czy podróba..?

Dzięki bardzo za odp No to upewniłaś mnie, że słusznie miałam wątpliwości. Pudełeczko w którym była baza miało wyraźną nazwę cils booster XL, a na bazie bylo napisane jedynie cils booster i to białe opakowanie... XL tak nie wygląda. Być może jest to oryginalna baza, nie wiem, ale wolę nie ryzykować. Napisałam do sprzedawcy i odpisał mi, że widocznie nastąpiła pomyłka w pakowaniu No cóż, bywa.. Ja jednak chcę mieć tę, którą miałam zamiar kupić, dlatego odsyłam mój zakup z powrotem
pozdrawiam
BanditQueen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:44   #4
mannia
Raczkowanie
 
Avatar mannia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 3- City
Wiadomości: 90
Dot.: Lancome Cils Booster XL - oryginał czy podróba..?

Miałam oba produkty- moim zdaniem niczym (poza opakowaniem) się nie różnią.
mannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.