Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 19:32   #2461
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

srebrna_smuga no no jakie już długie
a grzywka wygląda bosko
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:53   #2462
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Widzę, że tak jak ja Też się w wakacje ociągałam i zaniedbałam moje włosiska, przez co musiałam ciachnąć, ale też wracam do regularnego olejowania, dzisiaj na noc miałam olej z winogron i oliwę z oliwek i włoski są takie ahhhh Także nie oglądaj się tylko wracaj do regularnego olejowania i problem zniknie!

Nie poradzę Ci niczego na przetłuszczanie, bo sama mam z tym problem Ale jeśli obawiasz się nadmiernego przetłuszczania to może nie nakładaj przy samym skalpie, zacznij kilka cm niżej lub np. od ucha. Ja często nakładałam od ucha w dół no i raz na jakiś czas na całe naturalki, żeby je dopieścić i nie miałam problemu z nadmiernym przetłuszczaniem, choć moje włosy są naprawdę podatne na to..
tak mnie zmotywowałaś tym olejowaniem że od godziny siedzę z kokosem, rycyną i miodkiem na włosach zrobiłam tak jak pisałaś- nałożyłam zaczynając od wysokości ucha zobaczymy co z tego wyjdzie jakoś mało zajęć mam w tym semestrze to postaram się regularnie olejować. No i w tym tyg zaczęłam ćwiczyć muszę ujędrnić swoje pośladki mam nadzieję, że zapał mi nie zniknie wraz z końcem tygodnia
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosków, 10 października będą miały 11 m-ce

a i mały gratis, z wyprostowaną grzywką która mi odrosła od feralnego ścięcia
ale błysk no i bardzo ładny kolor naturalek
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:05   #2463
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Zobaczysz, za chwile zrobisz drugie cięcie i zostaną same naturalki

Dziękuję, staram się jak mogę żeby szybko rosły a z grzywki jestem mega zadowolona, co prawda serce mnie kłuje jak muszę ją prostować bo normalnie to jest loczkiem ale dla takiego efektu warto.
Nie no, pewnie nie prędko znów ciachnę taką ilość włosów Ale w sumie długość mi się podoba, usłyszałam, że mam teraz włosy jak Socha

Stosujesz jakieś 'dopalacze'?

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tak mnie zmotywowałaś tym olejowaniem że od godziny siedzę z kokosem, rycyną i miodkiem na włosach zrobiłam tak jak pisałaś- nałożyłam zaczynając od wysokości ucha zobaczymy co z tego wyjdzie jakoś mało zajęć mam w tym semestrze to postaram się regularnie olejować. No i w tym tyg zaczęłam ćwiczyć muszę ujędrnić swoje pośladki mam nadzieję, że zapał mi nie zniknie wraz z końcem tygodnia

ale błysk no i bardzo ładny kolor naturalek
ooo, super Na pewno od razu poczujesz różnicę Ja też zaraz nakładam mieszankę kokos + słodkie migdały

A co do planu, też mam świetny 5 dni pod rząd (wliczając weekend) mam wolne, to się nazywają studia, haha

Co ćwiczysz? Też chciałam zacząć robić coś na pośladki, ale straszny ze mnie leń i zawsze tylko na planach się kończy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:52   #2464
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Nie no, pewnie nie prędko znów ciachnę taką ilość włosów Ale w sumie długość mi się podoba, usłyszałam, że mam teraz włosy jak Socha

Stosujesz jakieś 'dopalacze'?



ooo, super Na pewno od razu poczujesz różnicę Ja też zaraz nakładam mieszankę kokos + słodkie migdały

A co do planu, też mam świetny 5 dni pod rząd (wliczając weekend) mam wolne, to się nazywają studia, haha

Co ćwiczysz? Też chciałam zacząć robić coś na pośladki, ale straszny ze mnie leń i zawsze tylko na planach się kończy
już czuję różnicę, już mi włoski schną i są takie mięciutkie
łaaał, 5 dni? też tak chcę
w necie znalazłam jakieś ćwiczenia na pośladki, 6 rodzajów po kilka serii każdy, z tego co wyczytałam w komentarzach pod tymi ćw to dziewczyny sobie je chwalą, to pomyślałam że czemu by nie spróbować. zobaczymy jak długo będę mieć ten zapał i czy w ogóle na mnie zadziałają te ćw jeszcze mam zamiar zacząć ćwiczyć na brzuch, ale to stopniowo bo jak na razie to po pierwszych ćwiczeniach na pośladki mam straszne zakwasy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 23:25   #2465
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja z doświadczenia mogę Wam polecić ćwiczenia pod tytułem 8 min i tak:
na pośladki jest to 8 min buns
na brzuszek jest to 8 min abs
Są też na inne partie ciała legs, arms ale ja wypróbowywałam tylko brzuch i pośladki reszty nie potrzebuję
Polecić mogę z tego względu, że to ćwiczenia jak sama nazwa wskazuje ośmio minutowe i wykonuje się je raz dziennie ale efekty zauważyłam już po upływie 1,5 miesiąca. Poświęcam na to pół godzinki dziennie - 5 min przygotowanie maty i laptopa+8 min abs+ 8 min buns + prysznic! Gdyby miało to trwać dłużej myślę, że po tygodniu zaprzestałabym ćwiczeń teraz miałam przerwę, ponieważ trochę przechorowałam ale niedługo zabieram się do tego od nowa
aha ćwiczonka dostępne są na youtube prowadzi je przystojny Pan w śmiesznych gatkach[IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

coś mi się tu zaplątało chciałam wstawić buźkę wyszły jakieś szyfry - wychodzi nieznajomość obsługi narzędzi tego forum z czasem nabiorę wprawy
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 07:22   #2466
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sweet Cake też swego czasu robilam te ćwiczenia (na nogi, pośladki, brzuch czasem też) ale ja nie umiem być systematyczna..... wytrwałam chyba z 2 tygodnie i potem coraz rzadziej.....
a stroje tego pana - no można się trochę pośmiać
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:38   #2467
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ouć, jak ja nie lubię opasek

może wam pokaże móh horror, żebyście wiedziały, co przechodze

z lampą i bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlgh2.jpg (43,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlsde.jpg (34,0 KB, 44 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 10:57   #2468
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
już czuję różnicę, już mi włoski schną i są takie mięciutkie
łaaał, 5 dni? też tak chcę
w necie znalazłam jakieś ćwiczenia na pośladki, 6 rodzajów po kilka serii każdy, z tego co wyczytałam w komentarzach pod tymi ćw to dziewczyny sobie je chwalą, to pomyślałam że czemu by nie spróbować. zobaczymy jak długo będę mieć ten zapał i czy w ogóle na mnie zadziałają te ćw jeszcze mam zamiar zacząć ćwiczyć na brzuch, ale to stopniowo bo jak na razie to po pierwszych ćwiczeniach na pośladki mam straszne zakwasy
No to teraz pozostaje tylko być regularnym
Rozleniwiłabyś się tak jak ja, jakbyś miała te 5 dni wolnych! Nie wiem czy to wyjdzie mi na dobre jak przyjdzie sesja

agaa91, Sweet Cake, Hazel_Eyed -

Ja czytałam pozytywne opinie o efektach tych ćwiczeń, które poleca Sweet Cake. Nawet fotorelacje były I naprawdę niezłe efekty. Szkoda, że sama nie mogę ich wykonywać, obciążają stawy, a mam problemy z kolanami. No i koleś w gatkach faktycznie śmiesznie wygląda

A na brzuch zazwyczaj robiłam A6W, próbowałam też robić te ćwiczenia 8min, ale jak dla mnie są trochę za słabe, ja lubię porządny wycisk


Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ouć, jak ja nie lubię opasek

może wam pokaże móh horror, żebyście wiedziały, co przechodze

z lampą i bez
A Ty czasem nie byłaś niedawno blond?

Oj, te pierwsze kilka cm będzie ciężkich, ale teraz jest dobry okres na zapuszczanie naturalek, idzie zima, co za tym idzie dużo czasu głowa w czapce czy kapturze, więc włosy nie są aż tyle ekspenowane niż latem, no a po zimie gdy czapki z głów będą piękne kilkucentymetrowe naturalsy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:04   #2469
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

A Ty czasem nie byłaś niedawno blond?
byłam jakieś 2 miesiące temu ale jak widac mi się znudziło. wiedziałam,w co się pakuję z czernią,ale po cichu marzyłam o tym,że zacznę zapuszczać naturalne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:40   #2470
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No to teraz pozostaje tylko być regularnym
Rozleniwiłabyś się tak jak ja, jakbyś miała te 5 dni wolnych! Nie wiem czy to wyjdzie mi na dobre jak przyjdzie sesja

agaa91, Sweet Cake, Hazel_Eyed -

Ja czytałam pozytywne opinie o efektach tych ćwiczeń, które poleca Sweet Cake. Nawet fotorelacje były I naprawdę niezłe efekty. Szkoda, że sama nie mogę ich wykonywać, obciążają stawy, a mam problemy z kolanami. No i koleś w gatkach faktycznie śmiesznie wygląda

A na brzuch zazwyczaj robiłam A6W, próbowałam też robić te ćwiczenia 8min, ale jak dla mnie są trochę za słabe, ja lubię porządny wycisk
no pewnie by tak było jakbym miała tyle wolnego
już miałam patrzeć co to za ćw poleca Sweet Cake ale jak napisałaś, że obciążają stawy to od razu odpadają, też mam chore kolana :/ nawet biegać mi za bardzo nie wolno..
Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Ja z doświadczenia mogę Wam polecić ćwiczenia pod tytułem 8 min i tak:
na pośladki jest to 8 min buns
na brzuszek jest to 8 min abs
Są też na inne partie ciała legs, arms ale ja wypróbowywałam tylko brzuch i pośladki reszty nie potrzebuję
Polecić mogę z tego względu, że to ćwiczenia jak sama nazwa wskazuje ośmio minutowe i wykonuje się je raz dziennie ale efekty zauważyłam już po upływie 1,5 miesiąca. Poświęcam na to pół godzinki dziennie - 5 min przygotowanie maty i laptopa+8 min abs+ 8 min buns + prysznic! Gdyby miało to trwać dłużej myślę, że po tygodniu zaprzestałabym ćwiczeń teraz miałam przerwę, ponieważ trochę przechorowałam ale niedługo zabieram się do tego od nowa
aha ćwiczonka dostępne są na youtube prowadzi je przystojny Pan w śmiesznych gatkach[IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------
dzięki za miłe chęci ale niestety nie skorzystam przez moje kolanka
coś mi się tu zaplątało chciałam wstawić buźkę wyszły jakieś szyfry - wychodzi nieznajomość obsługi narzędzi tego forum z czasem nabiorę wprawy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:52   #2471
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
byłam jakieś 2 miesiące temu ale jak widac mi się znudziło. wiedziałam,w co się pakuję z czernią,ale po cichu marzyłam o tym,że zacznę zapuszczać naturalne
Ehh, kobiety... A może szoruj włosy szamponem przeciwłupieżowym to ta czerń trochę Ci się wypłucze z blond włosów i nie będzie aż takiego kontrastu Chyba, że Ci to aż tak nie przeszkadza to ok


Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
no pewnie by tak było jakbym miała tyle wolnego
już miałam patrzeć co to za ćw poleca Sweet Cake ale jak napisałaś, że obciążają stawy to od razu odpadają, też mam chore kolana :/ nawet biegać mi za bardzo nie wolno..
Sama pomimo problemu z kolanami chciałam zobaczyć czy dam radę z tymi ćwiczeniami, ale niestety przy wysiadach i wykrokach wymiękam, kolana mi nie wytrzymują, jedynie wymachy mogłam robić

Też nie powinnam biegać, za bardzo nie stosuję się do zaleceń lekarza i od dłuższego czasu chodzę na zumbę, fajna sprawa, porządny wycisk i nie obciąża tak kolan, no i zauważyłam, że i pupa mi się poprawiła, kształtu nabrała
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:37   #2472
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ehh, kobiety... A może szoruj włosy szamponem przeciwłupieżowym to ta czerń trochę Ci się wypłucze z blond włosów i nie będzie aż takiego kontrastu Chyba, że Ci to aż tak nie przeszkadza to ok
nie, od przeciwłupieżowych pojawia mi się łupież
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 13:33   #2473
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

To i ja Wam się pozwierzam, a co wczoraj sobie zrobiłam dzień pielęgnacji dla Włosów-szampon radical, maska na włosy na pół godziny w folii i ręczniku, potem płukanka octowa, na koniec witaminy w skórę głowy i jedwab na końce. Do tej pory nie mogę się ich na-dotykać

Też mam luźny plan na uczelni, 3 dni w sumie, nie wiem czy do jakiegoś MC do pracy nie pójść

Jak znajdziecie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch czy pupkę to podzielcie się

kaguya-daaaaaaaasz radę !
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 13:54   #2474
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ehh, kobiety... A może szoruj włosy szamponem przeciwłupieżowym to ta czerń trochę Ci się wypłucze z blond włosów i nie będzie aż takiego kontrastu Chyba, że Ci to aż tak nie przeszkadza to ok




Sama pomimo problemu z kolanami chciałam zobaczyć czy dam radę z tymi ćwiczeniami, ale niestety przy wysiadach i wykrokach wymiękam, kolana mi nie wytrzymują, jedynie wymachy mogłam robić

Też nie powinnam biegać, za bardzo nie stosuję się do zaleceń lekarza i od dłuższego czasu chodzę na zumbę, fajna sprawa, porządny wycisk i nie obciąża tak kolan, no i zauważyłam, że i pupa mi się poprawiła, kształtu nabrała
też się nie stosowałam wcale do zaleceń, ale od jakiś 2 miesięcy kolana nie dają mi spokoju, zapisałam się już nawet do lekarza ale w tym kraju to nie wiem czy się doczekam.. a jak tak to liczę na jakąś rehabilitację, krioterapia itp.
ooo pierwsze słyszę o czymś takim jak zumba aż sobie na yt zobaczyłam jak takie coś wygląda fajna sprawa to musi być
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:09   #2475
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Nie no, pewnie nie prędko znów ciachnę taką ilość włosów Ale w sumie długość mi się podoba, usłyszałam, że mam teraz włosy jak Socha

Stosujesz jakieś 'dopalacze'?
Biorę na próbę różne rzeczy, brałam humavit, bio ogrody teraz biorę capivit i drożdże z pokrzywą, zobaczymy co to bedzie wcieram jeszcze jantar i seboradin.

Dziękuję za komentarze wszyscy mi mówią, że w tej grzywce mi ślicznie dlatego teraz częściej ją prostuję i muszę wiecej dbać o włoski
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:51   #2476
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kurcze moje niektóre pasemka naturalek maja 5,5cm a niektóre nawet 7cm jakos farba nie rowno kiedys lapala ???
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:27   #2477
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie, od przeciwłupieżowych pojawia mi się łupież
Myślałam, że tylko ja mam z tym problem

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
To i ja Wam się pozwierzam, a co wczoraj sobie zrobiłam dzień pielęgnacji dla Włosów-szampon radical, maska na włosy na pół godziny w folii i ręczniku, potem płukanka octowa, na koniec witaminy w skórę głowy i jedwab na końce. Do tej pory nie mogę się ich na-dotykać

Też mam luźny plan na uczelni, 3 dni w sumie, nie wiem czy do jakiegoś MC do pracy nie pójść

Jak znajdziecie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch czy pupkę to podzielcie się

kaguya-daaaaaaaasz radę !
Widzę, że włosy miały prawdziwe spa Moje wczoraj też dopieściłam
Jakie witaminy wcierasz w skórę głowy?
Ja też szukam pracy, ale nigdy w życiu nie pójdę do MC !

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też się nie stosowałam wcale do zaleceń, ale od jakiś 2 miesięcy kolana nie dają mi spokoju, zapisałam się już nawet do lekarza ale w tym kraju to nie wiem czy się doczekam.. a jak tak to liczę na jakąś rehabilitację, krioterapia itp.
ooo pierwsze słyszę o czymś takim jak zumba aż sobie na yt zobaczyłam jak takie coś wygląda fajna sprawa to musi być
Mnie musi ktoś pogonić, żebym poszła, bo póki co widzę, że z czasem jest tylko gorzej... Ale odechciewa mi się iść, każdy lekarz wystawia mi diagnozę po pomacaniu kolana i każdy stawia inną, inne leczenie, żadnych badań, ja nie mam już do nich cierpliwości
Noo zumba jest rewelacyjna! Z całego serca każdemu polecam, którzy lubią taniec i dobrą zabawę Choć jak ktoś liczy na to, że to spokojne zajęcia lepiej niech nie idzie, tempo jest naprawdę mega szybkie, z każdego cieknie pot jakby wyszedł spod prysznica

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Biorę na próbę różne rzeczy, brałam humavit, bio ogrody teraz biorę capivit i drożdże z pokrzywą, zobaczymy co to bedzie wcieram jeszcze jantar i seboradin.


Dziękuję za komentarze wszyscy mi mówią, że w tej grzywce mi ślicznie dlatego teraz częściej ją prostuję i muszę wiecej dbać o włoski
Ooo... Ja piłam kilka dni drożdże, ale przerzuciłam się teraz na Humavit, zawsze tabletki drożdżowe dobrze na mnie wpływały, paznokcie mam jak skały A zauważyłaś po którychś tabletkach jakieś wyjątkowe efekty?

Stosujesz jakiś spray ochronny przed prostowaniem?


Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
kurcze moje niektóre pasemka naturalek maja 5,5cm a niektóre nawet 7cm jakos farba nie rowno kiedys lapala ???
Myślę, że nie tyle, że farba nie równo kiedyś łapała, tylko nie wszystkie włosy rosną jednakowym tempem. Ja na swojej czuprynie zaobserwowałam, że tył i grzywka rosną mi mega szybko, a boki się ociągają, przez co po bokach mam krótsze naturalki...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:13   #2478
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hehe, u mnie przód i boki (czyli to, co chcę mieć najdłuższe) rośnie najwolniej, a tył super szybko, ale może tak jest dlatego,że nie ścięłam boków i przodu, kiedy musiałam to zrobić, i po prostu się kruszą
ale już wyobrazam siebie w naturalnym kolorze i przydługim bobie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:57   #2479
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

bemi - tak, to chyba chodzi o to, że włosy Ci rosną nie równo, z reszta chyba każdemu tak rosną fajnie to musi wyglądać chyba. Ja aż tak dokładnie swoich nie mierze, tzn że sprawdzam długość z każdej części głowy, ale może zaraz to zrobię bo mnie zaciekawiłaś

srebrna smuga - a te drożdże z pokrzywą to razem? tzn czy to jest jakiś preparat ? Czy drożdże pijesz swoją drogą a pokrzywę swoją?

xyolax - witaminy to: http://www.alibaba.com/product/it118..._for_HAIR.html
Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej i dość specyficznie do tego podeszłam bo moim zdaniem pani sprzedająca chciała mi to po prostu wcisnąć. Ale ku mojemu zdziwieniu ograniczyło mi się wypadanie włosów i mam dużo takich 'baby hairów'

Chce zacząć chyba też kuracje drożdżową ale raczej tabletkową. Ale czy one są tak samo skuteczne jak normalne drożdże?
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 12:36   #2480
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Mnie musi ktoś pogonić, żebym poszła, bo póki co widzę, że z czasem jest tylko gorzej... Ale odechciewa mi się iść, każdy lekarz wystawia mi diagnozę po pomacaniu kolana i każdy stawia inną, inne leczenie, żadnych badań, ja nie mam już do nich cierpliwości
Noo zumba jest rewelacyjna! Z całego serca każdemu polecam, którzy lubią taniec i dobrą zabawę Choć jak ktoś liczy na to, że to spokojne zajęcia lepiej niech nie idzie, tempo jest naprawdę mega szybkie, z każdego cieknie pot jakby wyszedł spod prysznica
ja jak na razie byłam tylko u jednego, pomacał kolano, ale mógł tylko przypuszczać co to może być i mi dał skierowanie na usg i (ponoć) potwierdziła się jego diagnoza. Czy rzeczywiście dobrze zdiagnozował nie mam pojęcia, może bym się dowiedziała jakbym się wybrała do innego lekarza/
Och to mogłoby być dobre dla mnie uwielbiam się bawić i przy okazji tańczyć tylko, że samej to mi się nie chce nigdzie wybierać :P
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:12   #2481
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

hej kochane
postanowiłam do Was dołączyć. od dwóch lat niezmiennie farbowałam włosy na intensywną czerń. ostatnio jednak, oglądając zdjęcia z czasów naturalków, zatęskniłam strasznie za tamtym wyglądem. jestem naturalną "mysią" blondynką, mam bardzo jasną oprawę oczu i jeszcze jaśniejszą cerę. farbowanie na czerń wymagało ode mnie robienia henny i mocniejszego makijażu, bo kiedy wstawałam rano, wyglądałam jak śmierć no i doszłam do wniosku, że koniec z tym! moje włosy szybko rosną i co jakieś 3 tygodnie musiałam je farbować. nienawidzę samego procesu nakładania farby, smrodu i tego skupiania się na swoim wyglądzie (codzienne analizowanie, jak duże są odrosty i czy kolor nie blaknie).
nie wiem, co mnie podkusiło, żeby zacząć malować te włosy... później już robiłam to tylko dlatego, że odrzucały mnie odrosty.

od miesiąca dopiero porzuciłam farbowanie i jest mi ciężko kontrast jest ogromny... a odrost w sumie niewielki, boję się, co będzie później... (dołączam zdjęcie)

i mam pytanie - jestem straszną estetką, ta różnica kolorów mnie wręcz obrzydza - jak można to ukryć? mam na myśli jakieś upięcia, opaski, cokolwiek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrosty 001.jpg (23,9 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-10-08 o 14:40
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:30   #2482
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

właśnie wrócłąm z zakupów w centrum handlowym, i juz nie wiem czy ja mam bzika, ale wszędzie widziałam dziewczyny w naturalkach .
Ja z tymi moimi 3.2 cm natury chciałam się schować no poprostu natura wróciła do łask.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:38   #2483
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny, chyba jestem zmuszona opuścić Wasze grono, dziękuję Wam za wsparcie jakie mi dawałyście przez ten cały czas, gdy z Wami byłam...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:38   #2484
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Lenka_1987 - czemu? nieeee farbuuujj!!

123sciri - hehe widzę że nie tylko ja mam taką obsesję
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:08   #2485
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Lenka_1987 - czemu? nieeee farbuuujj!!

123sciri - hehe widzę że nie tylko ja mam taką obsesję
pocieszę cię - ja też tak mam

lenka jak to?? chyba nie chcesz farbować włosów? to przecież zuuuooo
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:44   #2486
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:02   #2487
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
klask i:gratulacje
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:05   #2488
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
ufff nawet nie wiesz jak mi ulżyło
no to gratki :
ale zostań z nami w celach motywacyjnych
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:36   #2489
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
gratulacje!!!

ja też mam taką małą obsesję na punkcie naturalek hihi na wykładach jak siedzę z tyłu to zawsze szukam dziewczyn z naturalkami i się przyglądam ich włosom
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 08:36   #2490
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość

Chce zacząć chyba też kuracje drożdżową ale raczej tabletkową. Ale czy one są tak samo skuteczne jak normalne drożdże?
kiedyś łykałam piwne drożdże i jakiś specjalnych rezultatów nie zauważyłam, na pewno nie zaszkodzą ale czy pomogą??? u mnie jest dziś 12 dzień picia drożdży po 1/3 kostki i co mnie po prostu zatyka to to że włosy o połowę mniej wychodzą, a czego to ja nie robiłam przez ostatnie 10mc żeby to zatamować a tu taki prosty sposób i jest git i wysypu nie było przy okazji łykam jeszcze Biotebal 5 dużo lepszy od reszty suplementów bo głównie skoncentrowany na włosy Vit H (pochodna B)
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.