Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 22:03   #4561
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
alazkrainy rozumiem, sa gusta i gusciki ale jak najbardziej cie rozumiem
to się cieszę
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Taaaak, potangowałam nieco, pojive'owałam trochę i może chociaż jedna trzecia się spaliła. Reszta pójdzie mi w dupsko, jak nic
Ładny kolor, ale po co ten pękacz? No jak ja nie lubię tego rodzaju lakierów
Maruda
pękacz po to abyś mogła powiedzieć, że Ci się nie podoba
ja uwielbiam pękacze, są moim szybkim odświeżeniem mani, bo nie mam czasu na nic innego

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
JokoJ138 bronze secret + wzorek Essence magnetics pixie dust (nooooo meeega są te lakiery !!!)
fajnie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Lakier cudny, ale sam, bez pękacza
dziękuję
Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
alazkriany o matko! Ale on piękny, ostatnio zastanwiałam się nad nim w Rosmanie, trzymałam w rączce, trzymałam, ale już nie mogłam wziąć ... ale bardzo ładnie wyglądaa, zastanawiałam się jaki on będzie.
jest bardzo ładny, kupiłam go pod wpływem impulsu, wydawało mi się że dłonie będą brzydko wyglądały, ale jednak jest inaczej, podoba mi się bardzo
dziękuję
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a ten cosik to nie przypadkiem nr 49 z wibo? bo ja dziś dostałam właśnie nr 49 ;D
dokładnie tak
maluj i pokazuj ja na Twoich paznokciach wygląda
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Świetne Są przeurocze! Jak moje odrosną, na bank zgapię


Bardzo ładny kolor, ale nigdy go u siebie nie widziałam. Śliczny jest. Ja lubię mieniące się lakiery Jak sroka jestem
Bardzo proszę, możesz zgapiać
dziękuję

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
edit: na moim kompie zdjęcia są w porządku ale widzę że tu jakoś nie bardzo ;/
lepiej ich po prostu nie powiększać ;p
ale malunki fajne
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę, pokazać najnowszy nabytek
Bell glam wear nr. 542.
Sliczny i pazurki też
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:17   #4562
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale malunki fajne
dziękować

A tak z innej beczki. Czy w Naturze są kosmetyki z Mariona ?
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:21   #4563
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
AnulaPPP Stosuje srednio raz-dwa razy w tygodniu (zawsze zostawiam na noc z soboty na piatek, lub z piatku na sobote). Ja swego czasu mialam wlosy na dlugosc do tylka (zawsze bylam wysoka). Piekne, grube, geste fale... Niestety, jak bylam dzieckiem, mama zabraniala mi je scinac przed komunia, a co gorsza nie moglam miec ich nigdy rozpuszczonych (strasznie sie plataly). Doslownie dzien po komunii (13maja) KAZALAM sobie je obciac do brody... Do konca zycia bede tego zalowac
o widzisz, nie pomyślałabym że z taką częstotliwością może przynieść takie efekty sądziałam, że najlepij to codziennie, a a ja myję głowę 2 góra 3 razy w tygodniu i jakoś nigdy się za rycynę nie wzięłam
hehehe to nie jestem sama co żałuję....

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Teraz sobie myślę, że po prostu te babeczki chciały je sprzedać. Długie, grube, zdrowe włosy są w cenie. Sama kiedyś o tym myślałam, kiedy chciałam włosy obciąć, ale zrezygnowałam. Nieźle można zarobić. Włosy nie palec i odrosną. Ale to zawsze włosy były moją największą ozdobą, a tu nagle wbrew mnie obcina mnie na chłopaka. Ja wtedy byłam w gimnazjum, ale ryczałam jak dziecko. Już pomijając fakt, że we włosach na chłopaka wyglądałam jak....
pewnie tak...
ach te błędy młodości

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

no no... ja miss sporty puściłam swego czasu bo słabizna.. No nić szukam, szukam... Albo w końcu kupię złotego konada i będzie
miss sporty ładny jest, ale do wzorków się nie nadaje za bardzo, chyba że jak zgęstnieje

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Jednym z nich jest wlasnie to cudenko z flormara, ilosc zlotych drobinek powala W ogole lubie te lakiery, ladnie kryja, szybko schna, trzymaja sie tez przyzwoicie. Spojrzcie tylko, jak bedzie pasowal do mojego nowego pierscionka
Sorry za pociapane skorki, zdjecia robilam na swiezo.
lakier
pierścionek

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Moje srebrzaki. Wibo, oczywiście, na drugim zdjeciu w towarzystwie pieczątek. Pojęcia nie mam, jakiej firmy te pieczątki, pełen profesjonalizm
(Rozmazałam małego przy nakładaniu topa )
Więcej zdjęć na blogu... będzie, jak w końcu napiszę notkę


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

wrzucam moje styrane, prawie tygodniowe (!) pazurki - jumpki z zeszłego tygodnia. Wszystko co zmalowuję nadal bąbluje, więc na dniach zamawiam inną odżywkę, chociaż po ostatnich "niezapomnianych" przygodach z odżywką trochę się tego obawiam, ale zobaczymy - oprócz fizycznego, zdrowie psychiczne też jest ważne (no bo ileż można się użerać z zbąblowanym mani...)

"Taaadaam":
154 śliczny

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
Moje zwykłe, przepraszam za niedomalowanie, ale przy zmazywaniu resztek lakieru, trochę najechałam na płytki

lakier h&m + mat
ładne paznokcie, ale pasuje wyrównać i będzie cud miód

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
foto nie oddaje koloru niestety do końca


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No to moje znów. Znów, bo jakoś tak strasznie lubię u siebie ten motyw kwiatuszków
standardowo, niezmiennie piękne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:33   #4564
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ja bym bardzo reflektowała na takie kolczyki!
Tylko gdyby miał dość małe drewienko i był w stanie zrobić na nim motyw starych płyt nagrobnych (takie stojące, nie płaskie). Żeby były dość dyskretne ale wyraźne (no nie chcę epatować kilkucentymetrową nekropolią u uszu ). Gdyby się podjął to biorę od ręki.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:35   #4565
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hehe ja też. Nie bez powodu avek, poprzedni też z jej obrazów był To coś się ugada myślę. Mi by się marzyły takie owalne dłuższe a węższe. (już je widzę... śliczne będą )
Ja nawet pisałam pracę zaliczeniową z WoKu w liceum właśnie odnośnie jej obrazów

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Maruda
pękacz po to abyś mogła powiedzieć, że Ci się nie podoba
ja uwielbiam pękacze, są moim szybkim odświeżeniem mani, bo nie mam czasu na nic innego
Ja wcale nie marudzę
Nie przepadam za pękaczami, bo "mi nierówno pęka".

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo reflektowała na takie kolczyki!
Tylko gdyby miał dość małe drewienko i był w stanie zrobić na nim motyw starych płyt nagrobnych (takie stojące, nie płaskie). Żeby były dość dyskretne ale wyraźne (no nie chcę epatować kilkucentymetrową nekropolią u uszu ). Gdyby się podjął to biorę od ręki.
Mogę Ci dać maila do niego, napisz, że jesteś ode mnie i ugadaj z nim ewentualnie Podejrzewam, że by się tego podjął
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:37   #4566
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )
super, faktycznie
muszę oglądnąć na żywo




dobra, na razie tyle mojego nadrabiania
nie pisać tyle!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:39   #4567
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Chętnie wyślij na PW
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 23:27   #4568
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny polecicie mi dobrze kryjące lakiery safari? mam bardzo dobrze zaopatrzony sklep po drodze,dzisiaj kupiłam nr 65 taki ciemny granat ale czeka na swoją kolej
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 00:02   #4569
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No czegoś takiego to ja jeszcze nie znałam
Gorzej ze mną
Na większe wyjścia mój lakier zawsze musi współgrać z makijażem i zapachem. Do HP elixir tylko ciemne kolory, najlepiej dziwkarska czerwień lub czerń Tylko do wód toaletowych takich jak puma, essence itp. noszę wszystkie jak leci

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi dobrze kryjące lakiery safari? mam bardzo dobrze zaopatrzony sklep po drodze,dzisiaj kupiłam nr 65 taki ciemny granat ale czeka na swoją kolej
Piękna kremowa czerwień 08 i grafitowy ze srebrną mgiełką o numerku 107. Jak za taką cenę, to rewelacja
Kupowałabym więcej, jednak muszę przyznać, że wygląd buteleczki jednak ma dla mnie znaczenie
Czas to zmienić
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 08:39   #4570
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O dziwo, reszta rzeczy jest spoko - kredka do oczu wymiata (chociaż kolor jest zbyt niebieski )
Cień sypki i puder też są świetne.

No nie wiem, jak byłam młodsza to się wściekałam, że mam takie "dziecinne" usta.
Ogólnie, jestem chyba posiadaczką profesjonalnej baby face - duże usta, pyzata...


Pochwalę się nowymi kolczykami
Jakby któraś była zainteresowana, to mój kolega robi, również na zamówienie. 16zł z przesyłką
To fajnie, że zadowolona jesteś z reszty.

Ciesz się z takiej urody. Jak będziesz po 30, będziesz wyglądać na 20 kilka

Kolczyki urocze


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
standardowo, niezmiennie piękne
No taki komplement od Ciebie cieszy po pięciokroć. Bardzo dziękuję


Nikki- Jaki słodki nowy avatarek
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:28   #4571
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość


dokładnie tak
maluj i pokazuj ja na Twoich paznokciach wygląda
już mam pomalowane ;D chociaż zmywanie brokatu było straszne ;D
ogólnie jest super w ciemności jakby szary, w świetle żarówkowym niebieski a w słonecznym zielony ;D no i ma taki sam kolor jak moja bluzka wiec nie miałam problemu w co dziś sie ubrać ;D



orchidku- ja bym ci może poleciała jakieś kolory bo sama mam ich sporo ale schnięcie jest tak badziewiaste, że poł dnia albo jeszcze dłużej nie twoje...



ja zaraz spadam do szkoły... mam test z niemca ( nienawidzę bardziej niż historii)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 10:57   #4572
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

zostawić Was na chwile nie można !

cooone bardzo ładny kolor, ale oczywiście dla mnie poza zasięgiem ...

alex1989 super, wzorki ! Podziwiam, ja nigdy bym czegoś takiego nie stworzyła ;P widziałam je gdzieś na fejsbuczku jak Ruda

BabaZMiasta u mnie brak wszystkiego w moim małym mieście. Zanim zaczęłam tu z Wami pisać to nawet jakoś tak .. nie, że nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale nie przeszkadzało mi to, bo po wszystkie potrzebne rzeczy, jakieś zakupy ciuchowe czy coś jade do Opola, w moim zadupiu nawet nie wychodzę w tym celu na miasto. Ale jak zaczęłyście wymieniać marki różnych lakierów to się załamałam ..
Nawet w Naturowej szafie Essence brakuje zestawu stempelków, nie mówiąc o HH czy BlueAddicted
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:13   #4573
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Chętnie wyślij na PW
Już wysyłam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To fajnie, że zadowolona jesteś z reszty.

Ciesz się z takiej urody. Jak będziesz po 30, będziesz wyglądać na 20 kilka

Kolczyki urocze
Taaak, cieszę się, idąc do klubu muszę zabierac ze sobą dowód, bo mi nie wierzą w mój wiek

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ja zaraz spadam do szkoły... mam test z niemca ( nienawidzę bardziej niż historii)
Pomysl sobie, że moje (nie)szczęście ten drut kolczasty studiuje


Nie mam pojęcia, co mam jutro na imprezę założyć. Ani jak pomalować paznokcie.
Panie, w co proponujecie się ubrać na męski striptiz? xD
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:18   #4574
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Gorzej ze mną
Na większe wyjścia mój lakier zawsze musi współgrać z makijażem i zapachem. Do HP elixir tylko ciemne kolory, najlepiej dziwkarska czerwień lub czerń Tylko do wód toaletowych takich jak puma, essence itp. noszę wszystkie jak leci



Piękna kremowa czerwień 08 i grafitowy ze srebrną mgiełką o numerku 107. Jak za taką cenę, to rewelacja
Kupowałabym więcej, jednak muszę przyznać, że wygląd buteleczki jednak ma dla mnie znaczenie
Czas to zmienić
Haha. Ja ostatnio dopasowuję kolor paznokci pod kolczyki, też dziwne takie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To fajnie, że zadowolona jesteś z reszty.

Ciesz się z takiej urody. Jak będziesz po 30, będziesz wyglądać na 20 kilka

Kolczyki urocze



No taki komplement od Ciebie cieszy po pięciokroć. Bardzo dziękuję


Nikki- Jaki słodki nowy avatarek
Oj ja to bym się nie cieszyła, co i tak za 15 mnie biorą to ja już się cieszę, ogólnie mi się wydaje że wyglądam na jakieś 13... ale jak widać nie

a dziękuję słodziuutki ^^
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
już mam pomalowane ;D chociaż zmywanie brokatu było straszne ;D

ja zaraz spadam do szkoły... mam test z niemca ( nienawidzę bardziej niż historii)
było, jest i będzie
Mam nadzieję że dobrze poszło nie lubię niemieckiego
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:34   #4575
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze?? podczytuję Was regularnie, zachwycacie wszystkie pięknymi pazurkami, kolorami. postaram się częściej coś wklejać, pokazuję Wam moje ostatnie, czerwone z pękaczem później je skróciłam i teraz noszę takie jak te świerzutkie błękitne: moje pierwsze cieniowanie, nie jest to do końca to czego oczekiwałam ale może kolejne będzie lepsze
mam dalej problem z kciukami, które ciągle pękają...jakieś rady...
jak na pierwsze cieniowanie to fajnie wyszło

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

no i bonusowo moje brokatowe, okrągłe! paskudy
Załącznik 4444455
nie przesadzaj ja bym tylko dołożyła warstwę bo końce widać

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To możę zacznę od tego co jest bazą:

01 Miracle Shine
02 Hex Hex

Musicie uwierzyć na słowo, że dwa pierwsze to dwa różne bo na zdjęciu wyglądają bardzo podobnie. W realu jeden jest złoty drugi lekko różowawy.
Z kolej 03 i 01 wyglądają dość podobnie na wzorniku - srebrno.
02 ostatni jest zdecydowanie ciemniejszy - niezły zastępczy zamiast czarnego do wzorków na jasnym lakierze.
super wzorki wychodzą, kusisz!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Identyczny brokat jak hello holo ma my secret, tylko niezawsze jest. Możesz poszukać.
ee ale to była limitka i to już dawno
chyba że w jakimś zakamarku Natury się jeszcze uchowały
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:57   #4576
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja po nocy oczywiście paznokcie maluję. Ooooo takie mam dzisiaj.

JokoJ138 bronze secret + wzorek Essence magnetics pixie dust (nooooo meeega są te lakiery !!!)

teraz niech mi kto powie, że te Safari ostatnio to nie były rzygi

p.s mam tylko wrażenie, że jakiś za duży przepych i trzeba było zrobić na każdym pazurku ten sam wzorek... ale na kciuki by mi chyba nie starczyło (za długie już mam...). Jak myślicie? Przedobrzyłam znowu?
Super nie przedobrzyłaś podoba się

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę, pokazać najnowszy nabytek
Bell glam wear nr. 542. Kocham takie nieoczywiste kolory. Niby zieleń, a jednak trochę inna
Wybaczcie zdjęcia i skórki, malowane na kolanie, podczas przerwy od malowania ścian Ale już wszystko poczyszczone Ta dziura w palcu środkowym, to wynik drapnięcia innym paznokciem
Ok, wracam do pracy, ponadrabiam jak sajgon się skończy.
Bardzo ładne pazurki i piękny kolorek

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi dobrze kryjące lakiery safari? mam bardzo dobrze zaopatrzony sklep po drodze,dzisiaj kupiłam nr 65 taki ciemny granat ale czeka na swoją kolej
Orchidku ja mam ich trochę i tak np polecam: nr. 338, 22, 339, 157, 29M i ten ostatni mam właśnie na pazurkach... taki szmaragdowy kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07554.jpg (31,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07560.jpg (52,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07591.jpg (48,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07598.jpg (27,2 KB, 18 załadowań)
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:02   #4577
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
zimowy essence ciagle chce mi sie spac czuje sie jakbym nie spala 2 miesiace
a ja Cię doskonale rozumiem że możesz wszystko robić, bo sama tez nie mam żadnych problemów choć ja mam duużo krótsze (i tak słyszę że pewnie nic nie robię)


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

No i Wam jeszcze cosik pokażę a co
super pękaczowy pomysł też ciekawy

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja po nocy oczywiście paznokcie maluję. Ooooo takie mam dzisiaj.

JokoJ138 bronze secret + wzorek Essence magnetics pixie dust (nooooo meeega są te lakiery !!!)

teraz niech mi kto powie, że te Safari ostatnio to nie były rzygi

p.s mam tylko wrażenie, że jakiś za duży przepych i trzeba było zrobić na każdym pazurku ten sam wzorek... ale na kciuki by mi chyba nie starczyło (za długie już mam...). Jak myślicie? Przedobrzyłam znowu?
jest git nie przedobrzyłaś

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość

Nie powinno się jeść niczego po basenie, albo przed... ale najlepiej nie jeść ani przed ani po
a czemuż to?
ja po basenie muszę coś zjeść bo bym zdechła z głodu

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

no moje krzywiaste serducha
ale jak wszystkie pokazują to i ja

edit: na moim kompie zdjęcia są w porządku ale widzę że tu jakoś nie bardzo ;/
lepiej ich po prostu nie powiększać ;p
ale fajowy pomysł na mani, super!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę, pokazać najnowszy nabytek
Bell glam wear nr. 542. Kocham takie nieoczywiste kolory. Niby zieleń, a jednak trochę inna
piękne pazurki i lakier

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
S

Orchidku ja mam ich trochę i tak np polecam: nr. 338, 22, 339, 157, 29M i ten ostatni mam właśnie na pazurkach... taki szmaragdowy kolorek
bardzo ładnie też go mam
a wzorki poscielowe?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:13   #4578
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nom niestety pościelowe a wydawał się suchutki jak szłam spać ale zawsze tak to jest jak się zachciewa paznokcie malować przed pójściem spać a topem pociągnę i będzie
A ty go chyba jeszcze nie rozdziewiczyłaś
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:19   #4579
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

tak to jest, niby suchy a rano wzoreczki
na szczęscie można takie podratować czymś, topem czy innym lakierem itp
no jeszcze nie...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 14:39   #4580
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Z moim nowym topem zapomniałam co to wzorki pościelowe
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:55   #4581
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

opracowałam nową metodę na pościelowe wzorrki
nasączyć zmywaczem chusteczkę i lekko przelecieć po paznokciu, to rozpuści wierzchnią warstwę lakieru. Sprawdzałam wczoraj, działa
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:57   #4582
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Sniegowa, a co to za magiczny top ?

Oto moje wspomniane szaraczki z flejskami. Chyba 3 dzien noszenia, wiec koncowki troche poobdzierane, nie bijcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00204.jpg (21,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00205.jpg (22,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (44,2 KB, 51 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:23   #4583
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Sniegowa, a co to za magiczny top ?

Oto moje wspomniane szaraczki z flejskami. Chyba 3 dzien noszenia, wiec koncowki troche poobdzierane, nie bijcie
takiej ładnej płytki nie wolno tu pokazywać, obetnij z połowę.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:46   #4584
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Spiłowałam nieco paznokcie (w lewej ręce na wysokość opuszka, w prawej na ciut dłuższe)

Uwaga, potrzebuję rady: jak pomalować paznokcie?
W sumie będę ubrana na zielono-czarno, nie chcę nic wybitnie trudnego. Waham się między czernią, a... No własnie, nie wiem, czym
Ma być dziwkarsko (chociaż nie jestem pewna, czy ewentualna czerwień będzie pasować)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:53   #4585
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

frame pięknie jak zawsze

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Spiłowałam nieco paznokcie (w lewej ręce na wysokość opuszka, w prawej na ciut dłuższe)

Uwaga, potrzebuję rady: jak pomalować paznokcie?
W sumie będę ubrana na zielono-czarno, nie chcę nic wybitnie trudnego. Waham się między czernią, a... No własnie, nie wiem, czym
Ma być dziwkarsko (chociaż nie jestem pewna, czy ewentualna czerwień będzie pasować)
ale szał na czerwień xd
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:30   #4586
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Sniegowa, a co to za magiczny top ?

Oto moje wspomniane szaraczki z flejskami. Chyba 3 dzien noszenia, wiec koncowki troche poobdzierane, nie bijcie
sliiiczne jaki to lakier ?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:33   #4587
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar1899 Nie, tylko nie polowe, tak 1/3 moge jak juz

_Nikki_ Dziekuje

Czarna Orchidea LAkier to to BeYu nr 324
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie

Edytowane przez framebasics
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:34
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:44   #4588
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

test z niemca był super mega bombowo trudny... niektóre wiedziałam to wpisałam, to co umiałam to sobie przetłumaczyłam i dopisałam, a reszte to jakies bzdury powpisywałam nawet nie wiem czy takie słowa są ... następnym razem jak nie bede wiedziała to wpisze po ang. ;D ogólnie nie wiem co za młot wymyślił to zeby dawać grupie niezaawansowanej test dla zaawansowanych gdzie jest wszystko po niemiecku i weź sie czlowieku domysl co tam jest napisane...

(właśnie sie dowiedziałam, że może dostane nowy tel. z nieograniczonym dostępem do neta... aj.ć ciesze się prawie tak samo jak z 5 z historii ;D)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:59   #4589
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
alex1989 super, wzorki ! Podziwiam, ja nigdy bym czegoś takiego nie stworzyła ;P widziałam je gdzieś na fejsbuczku jak Ruda
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale fajowy pomysł na mani, super!


Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Sniegowa, a co to za magiczny top ?

Oto moje wspomniane szaraczki z flejskami. Chyba 3 dzien noszenia, wiec koncowki troche poobdzierane, nie bijcie
piękne

A mi dziś pani na recepcji na siłce powiedziała że mam śliczne paznokcie
no normalnie ćwiczyłam z bananem na gębie non stop
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:07   #4590
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
test z niemca był super mega bombowo trudny... niektóre wiedziałam to wpisałam, to co umiałam to sobie przetłumaczyłam i dopisałam, a reszte to jakies bzdury powpisywałam nawet nie wiem czy takie słowa są ... następnym razem jak nie bede wiedziała to wpisze po ang. ;D ogólnie nie wiem co za młot wymyślił to zeby dawać grupie niezaawansowanej test dla zaawansowanych gdzie jest wszystko po niemiecku i weź sie czlowieku domysl co tam jest napisane...

(właśnie sie dowiedziałam, że może dostane nowy tel. z nieograniczonym dostępem do neta... aj.ć ciesze się prawie tak samo jak z 5 z historii ;D)
dla mnie niemiecki to jest totalna pomyłka, choroba dla języka
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.