Vitapil - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 21:22   #61
paola8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Vitapil

Zakupiłam na allegro 2 opakowania w atrakcyjnej cenie. Wygląd opakowania i zawartść wzbudza moje podejrzewam że są to podróbki. Czy w oryginalnych opakowaniach znajduje się wata i czy kolor tabletek jest ciemno zielony??
paola8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:59   #62
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez paola8 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie opakowania i wyglądu tabletek Vitapil. Zakupiłam na allegro 2 opakowania w atrakcyjnej cenie. Po otworzeniu opakowania zastanawia mnie czy to nie są podróbki. Czy w oryginalnych opakowaniach znajduje się wata i czy kolor tabletek jest ciemno zielony??
Tak, wszystko jest dobrze I jeszcze powinnaś znaleźć woreczek pochłaniający wilgoć.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:57   #63
paola8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

dziękuję za odpowiedź
paola8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:34   #64
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez paola8 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie opakowania i wyglądu tabletek Vitapil. Zakupiłam na allegro 2 opakowania w atrakcyjnej cenie. Po otworzeniu opakowania zastanawia mnie czy to nie są podróbki. Czy w oryginalnych opakowaniach znajduje się wata i czy kolor tabletek jest ciemno zielony??
Mam dokładnie ten sam problem Dzisiaj listonosz przyniósł przesyłkę i nieco zaniepokoiło mnie to, że plomba zabezpieczająca słoiczek jest zerwana, w środku wata, no i ciemnozielony kolor (jakoś wydawało mi się, że tabletki sa jasne, ale może się mylę).
Anttreee, czyli rozumiem, że mówisz o Vitapilu kupowanym w aptece stacjonarnej?

edit
Doczytałam na opakowaniu, że powłoczka została zmieniona na ciemnozieloną.
Sprzedawca zapewnia, że wszystko jest ok. Pozostaje zaryzykować

Edytowane przez dorotka z krainy ozz
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:15
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:34   #65
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Mam dokładnie ten sam problem Dzisiaj listonosz przyniósł przesyłkę i nieco zaniepokoiło mnie to, że plomba zabezpieczająca słoiczek jest zerwana, w środku wata, no i ciemnozielony kolor (jakoś wydawało mi się, że tabletki sa jasne, ale może się mylę).
Anttreee, czyli rozumiem, że mówisz o Vitapilu kupowanym w aptece stacjonarnej?

edit
Doczytałam na opakowaniu, że powłoczka została zmieniona na ciemnozieloną.
Sprzedawca zapewnia, że wszystko jest ok. Pozostaje zaryzykować
Ja zawsze kupuję w aptece i właśnie moje opakowanie tak wygląda jak napisałam. Ale martwi mnie fakt, że plomba jest zerwana...
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:35   #66
kasiul3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil

ja mam Vitapil z apteki i wszystko jest tak, jak opisujesz
kasiul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 06:36   #67
Nat_Winter
Przyczajenie
 
Avatar Nat_Winter
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Vitapil!

Jeśli plomba, czyli wieczko pod nakrętką jest zerwane to powinnaś zareklamować u sprzedawcy. Nie mówię, że ktoś podmienil tabletki, ale z jakiego powodu miałby otwierać opakowanie? Dziwne.
Nat_Winter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:46   #68
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Vitapil

A czy wieczko było zaklejone folią ochronną? W moim opakowaniu też była wata, a tabletki są koloru ciemnozielonego.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 14:02   #69
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Vitapil

A w moim jest substancja pochłaniająca wilgoć zamiast waty (o czym jest info na opakowaniu), folia ochronna, a tabletki są jasnozielone. Kupowałam w aptece.
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 23:53   #70
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 184
Dot.: Vitapil!

Jak kupiłam to też miałam watę, ciemnozielone tabletki i pochłaniacz wilgoci.
Co do efektów to polecam na wypadanie - też wypadało mi kilkadziesiąt włosów dziennie, a teraz, po skończeniu opakowania (2 miesiące) max kilkanaście. Właśnie kupiłam drugie opakowanie i będę kontynuować - a potem przerwa. Pierwsze efekty zauważyłam już po miesiącu. I dla jasności: nie zauważyłam poprawy wyglądu włosów, jedynie zmniejszyła się ilość tych, które wypadają.
Juss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:47   #71
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Juss Pokaż wiadomość
Jak kupiłam to też miałam watę, ciemnozielone tabletki i pochłaniacz wilgoci.
Co do efektów to polecam na wypadanie - też wypadało mi kilkadziesiąt włosów dziennie, a teraz, po skończeniu opakowania (2 miesiące) max kilkanaście. Właśnie kupiłam drugie opakowanie i będę kontynuować - a potem przerwa. Pierwsze efekty zauważyłam już po miesiącu. I dla jasności: nie zauważyłam poprawy wyglądu włosów, jedynie zmniejszyła się ilość tych, które wypadają.
Dokładnie, kto puścił taką ściemę?? Chyba producent, albo ktos opłacony
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 10:19   #72
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: VITAPIL! - raz jeszcze

Witam dziewczynki
biorę Vitapil 2 tydzień - spektakularnych efektów jeszcze nie widzę - włosy garściami jak wypadały tak wypadają - dawno tak nie miałam chyba ostatnio jak urodziłam to wtedy tak leciały ale to wiadomo - hormony itd
zobaczę - wątek śledzę - opinią się podzielę na pewno - oby wreszcie to cudo zadziałało
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:33   #73
losiekpierwszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: VITAPIL! - raz jeszcze

a ja mam takie inne pytanie, bo nie umiem łykać tabletek i zgryzam ja razem z obiadem, czy moze nie dzialac przez to ze nie łykam tylko zgryzam ?
losiekpierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:43   #74
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: VITAPIL! - raz jeszcze

Ja brałam 2 miesiące (60 tbl)- teraz zaczynam drugie opakowanie i musze powiedzieć że wypadają mniej i na pewno szybciej rosną bo wszyscy mówią, że mam długaśne włosy. Tylko nie wiem czy to nie jest do końca zasługa tego że odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:56   #75
platynowelilie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Vitapil!

Witam Was kobietki już dawno nikt tu nie gościł. Po waszych w większości pozytywnych komentarzach na temat VITAPILU zdcydowałam się zaryzykować i kupiłam. Od dziś zaczęłam go stosować. Podzielę się z Wami efektami mojej kuracji za jakiś czas. A tak na marginesie.. jeżeli któraś z Was ma problemy z paznokciami: rozdwajające się, łamiące.. Serdecznie polecam odżywkę EVELINE o kolorze mlecznym, z czerwonym napisem na białej nakrętce: " receptura szwajcarska". Wygląda jak zwykłylakier do paznokci. Ja go używam od chyba 3 miesięcy i efekt jest zniewalający. Miałam ogromne problemy z paznokciami, a o zapuszczeniu nie było mowy. A teraz.. teraz jestem zachwycona, mam piękne, długie i twarde paznokcie. Co najważniejsze- nie rozdwajają sie Naprawdę polecam!!!! koszt ok 10zł. zaznaczam, że od 3 miesięcy stosuję tylko tą odżywkę, nie maluję paznokci innymi lakierami! nakładam raz w tyg trzy warstwy. Spróbujcie same pozdrawiam.
platynowelilie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:58   #76
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez platynowelilie Pokaż wiadomość
Witam Was kobietki już dawno nikt tu nie gościł. Po waszych w większości pozytywnych komentarzach na temat VITAPILU zdcydowałam się zaryzykować i kupiłam. Od dziś zaczęłam go stosować. Podzielę się z Wami efektami mojej kuracji za jakiś czas. A tak na marginesie.. jeżeli któraś z Was ma problemy z paznokciami: rozdwajające się, łamiące.. Serdecznie polecam odżywkę EVELINE o kolorze mlecznym, z czerwonym napisem na białej nakrętce: " receptura szwajcarska". Wygląda jak zwykłylakier do paznokci. Ja go używam od chyba 3 miesięcy i efekt jest zniewalający. Miałam ogromne problemy z paznokciami, a o zapuszczeniu nie było mowy. A teraz.. teraz jestem zachwycona, mam piękne, długie i twarde paznokcie. Co najważniejsze- nie rozdwajają sie Naprawdę polecam!!!! koszt ok 10zł. zaznaczam, że od 3 miesięcy stosuję tylko tą odżywkę, nie maluję paznokci innymi lakierami! nakładam raz w tyg trzy warstwy. Spróbujcie same pozdrawiam.
W jakiej drogerii można dostać tę odżywke ?
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:20   #77
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
W jakiej drogerii można dostać tę odżywke ?
W rossmanie mozna kupić. Są różne, najlepsze są 8 w 1 albo diamewntowa. Ale więcej na ten temat w innym wątku.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:42   #78
xDewxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Vitapil!

Straciłam wiele włosów przez farbowanie ich. Teraz od 5 lat nie miałam farby na głowie Jestem właśnie w trakcie stosowania 3 opakowania Vitapil. Efekty są widoczne! Bardzo dużo nowych włosów (trochę nieestetycznie odstają od reszty ale znoszę to byleby rosły!). Paznokcie też stały się grubsze, nie łamią się i nie rozdwajają. No i też jak we wcześniejszych postach zauważyłam dziwne uczucie mrowienia na skórze głowy i twarzy zwłaszcza gdy już zasypiam! Polecam stosowanie Vitapil!
xDewxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:27   #79
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: Vitapil

bo oni zmienili chyba wygląd tabletki, ale skład z tego co sprawdzałam jest ten sam. Piszę teraz o tym z biotyną, bo ten łykam.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 17:47   #80
karolajna90rp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Vitapil!

Cześć Kochane! Po waszych namowach zdecydowałam się zakupić to cudeńko Za 60 tabletek zapłaciłam 32zł więc cena jest naprawde przystępna Podziele się wrażeniami po skończeniu tego opakowania, pozdrawiam!!
karolajna90rp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:14   #81
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez karolajna90rp Pokaż wiadomość
Cześć Kochane! Po waszych namowach zdecydowałam się zakupić to cudeńko Za 60 tabletek zapłaciłam 32zł więc cena jest naprawde przystępna Podziele się wrażeniami po skończeniu tego opakowania, pozdrawiam!!
Stosuj, stosuj, a my bd czekać na Twoje wrażenia
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:38   #82
Maverick_1979
Przyczajenie
 
Avatar Maverick_1979
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 13
Dot.: Vitapil!

Przez kilka lat używałam Capivit Piękne włosy, dopóki nie zaczęły się problemy z jego dostaniem, potem zmiana terminu ważności itp. Efekty były. I to jakie. Włosy rosły szybciej, mniej wypadały, a co ważniejsze pojawiały się nowe, dużo nowych. Nie wiem jak dalej będzie, więc żeby mnie nie spotkała niespodzianka, że wszędzie brak moich tabletek zmieniłam na Vitapil - używam od 2tyg. Zobaczymy, co dalej. Porównanie będę miała - napiszę.
Maverick_1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:34   #83
karolajna90rp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Vitapil!

No jak narazie stosuję 2 tyg ale do tego nakładam cudowną maseczkę składającą się z 2 łyzek stołowych nafty kosmetycznej+Łyzka Olejku rycynowego+zółtko+pol cytryny. Włosy są super znacznie mniej wypadają, są lśniące o poroście narazie nic napisać nie mogę, bo raczej za krótko także na tą przyjemność poczekam ale najważniejsze, że wypadają w znikomej ilości i są mocniejsze, Polecam
karolajna90rp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:16   #84
olcia_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

hejka...ja mam mieszane uczucia, stosuje dopiero tydzień i wszystko było ok. To znaczy nie widziałam jeszcze żadnych efektów ale też skutków ubocznych a dzisiaj podczas mycia, wypadła mi połowa włosów...całe szczęście że miałam ich dużo i były gęste bo teraz byłabym łysa i jestem załamana...wiem że to mało możliwe aby miały na mnie odwrotny skutek,ale dlaczego teraz mi tyle wypadło włosów a od początku stosowania było ok? mam nadzieje że tak jak większosć z WAs pisze widzą poprawę ...moge czekać byle tylko zadziałało... mam depreche
olcia_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:36   #85
poterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

Podobno po Vitapilu rośnie dużo nowych włosków, które wypierają słabe i zniszczone cebulki. Więc może tym spowodowane jest wypadanie Twoich włosów. Zniszczone włosy zrobiły miejsce nowym. Ja bym to tak rozumiała
__________________
poterka
poterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:34   #86
olcia_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

dzięki, no mam nadzieje że tylko taki jest tego powód... i tak postanowiłam na lato ściąć włosy krótko, całe życie mam długie i proste wiec czas spróbować czegos nowego
olcia_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:02   #87
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: VITAPIL! - raz jeszcze

Witam dziewczyny!
Chciałabym podzielić się z Wami swoimi wrażeniami po stosowaniu Vitapilu. Przygodę z Vitapilem rozpoczęłam ponad rok temu. Przez cały ten czas do wczoraj brałam go regularnie - jedna tabletka tuż przed śniadaniem - i tak przez ponad rok bez żadnej przerwy. Stosowałam wcześniej Merz Special i byłam zadowolona z efektów, ale w porównaniu z Vitapilem - Merz Special wychodził dość drogo. Poza tym wygodniej jest zażywać 1 tabletkę dziennie niż 2 razy jak w przypadku Merz Special. Poza tym informacja o zdobytych nagrodach na opakowaniu Vitapilu dodatkowo mnie zachęcała. A więc brałam Vitapil, ponieważ często farbowałam włosy i zaczęły mi wypadać. Ponadto pielęgnowałam je zawsze odżywką lub maseczką.
A teraz wrażenia: włosy wypadają mniej, ale nie jakoś spektakularnie. Vitapil nie spowodował, że zaczęły błyszczeć ani mniej się puszyć - jak zawsze to był mój problem tak nadal tak pozostało. Ale pojawiły się bardziej przykre konsekwencje brania Vitapilu w moim przypadku. Vitapil zawiera w skłądzie 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na jod. W związku z tym, że odżywiam się regularnie i raczej zdrowo - w moim organizmie codziennie dostarczana była ponad 100% dawka jodu. W tej chwili od 3 miesięcy walczę z uporczywym trądzikiem zaskórnikowym, który pojawił mi się na plecach i dekolcie. Okazało się, że regularne dostarczanie ponad 100% dawki jodu dziennie przez 8 miesięcy spowodowało nadwyżkę tego składnika w moim organizmie. Organizm próbował się go pozbyć wydalając go na zewnątrz w postaci nadmiernego wytwarzania łoju, a to z kolei spowodowało wypryski na ciele. Dowiedziałam się o tym dopiero wczoraj i od wczoraj już zrezygnowałam z brania Vitapilu i innych dodatkowych suplementów, aby móc się pozbyć trądziku. Ze swojej strony chciałabym tylko ostrzec dziewczyny, aby nie przesadzały z zażywaniem Vitapilu i być może robiły przerwy w jego stosowaniu, aby nie skończyły z wypryskami i długotrwałym leczeniem tak jak ja.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 13:15   #88
Morina
Przyczajenie
 
Avatar Morina
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 23
Dot.: Vitapil!

Dzis zakupiłam tabletki zobaczymy jak sie spisza...
Jak narazie mam lekkie dusznosci mimo wziecia ich w trakcie obiadu zobaczymy jak to bd... Minelo dopiero 6 minut od polkniecia. Oby nie zrobilo mi sie nie dobrze !
Morina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:00   #89
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Vitapil!

Kupiłam dziś vitapil,do tego cynk i kostkie drożdzymam nadzieje,że te 3 specyfiki pomoga mi na wypadanie włosów i zasyfiałą cere
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:07   #90
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś vitapil,do tego cynk i kostkie drożdzymam nadzieje,że te 3 specyfiki pomoga mi na wypadanie włosów i zasyfiałą cere
i ja, i ja! tez stosuję vitapil, co prawda od niespełna 2 tyg ale zobaczymy po dluższej kuracji, drożdże kiedys piłam, a dziś znów do nich wróciłam , bardziej z powodu strasznie kruchych, rozdwajających sie paznokci, a nad cynkiem jeszcze się zastanawiam
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-08 11:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.