Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 11:22   #61
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Tatoonka cieszę się, że Ci pasuje czyli jednak on delikatniejszy niż ten mój, bo z tego co piszesz słabiej matuje, ale pewnie nie wysusza. A wyczuwasz alkohol w składzie, tzn przy aplikacji?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:38   #62
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nie wyczuwam alkoholu. Zapach ma bardzo przyjemny i jak pisałam po aplikacji jest takie fajne uczucie delikatnego jakby mrowienia, jakby się czuło że skóra go wchłania. Skóra jest gładka, delikatna jakby satynowa, nie wysuszona, nie czuć ściagnięcia.
Generalnie jestem na plus, takie delikatne świecenie jak mam dzisiaj może być, ale to kwestia bb creamu Innisfree który akurat tak się u mnie sprawuje. Jutro spróbuję jeszcze ze srebrnym Dr. Jartem. Zobaczymy jak się sprawdzi w tym duecie
Nie ma porównania z tłuściochami jakich do tej pory używałam. Nie bieli, nie tłuści. Rewelacja
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:44   #63
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

no to super, to wpisuję go na swoją listę mnie innisfree bb nie podeszły, dr Jart to według mnie zupełnie inna liga
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:15   #64
Nina Boo
Raczkowanie
 
Avatar Nina Boo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny czy któraś z was kupowała krem MIZON all in one snail repair cream (wersję 75ml w słoiczku ) ? Wczoraj odebrałam paczkę otwieram słoiczek a tam żadnego zabezpieczenia po otwarciu zakrętki( a powinno byc białe wieczko takie jak na załączonym zdjęciu) , nie wiem czy opakowanie się zmieniło , czy ktoś je otworzył ;/ data produkcji to czerwiec 2012 .

i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie , czy wersja repair jest ty samym kremem co MIZON all in one snail healing cream ? czy to dwa inne kremy bo już się pogubiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6870.jpg (17,3 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Nina Boo
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:29
Nina Boo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:34   #65
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Norbit, mam pełen wymiar Innisfree i szału nie ma, ale zużyję (kiedyś ). Na szczęście mnie nie zapycha a to już dużo.
Dr. Jarta mam miniaturkę i pewnie zdecyduję się na całe opakowanie bo kolorystycznie lepiej mi podszedł i "leży" lepiej. Ale póki co oszczędzam go bo kończy mi się to maleńkie opakowanie i zanim kliknę całe i dojdzie to potrwa trochę.
A ten różowy Biore który masz też mnie kusi, czasem taki ekstremalny mat też by się przydał
A ten mój jest naprawdę fajny myślę że będziesz zadowolona.

Nina Boo niestety nie pomogę, mam mizona w tubce.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:19   #66
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dla chętnych krótka recenzja i swatch Mizon Hannavi BB crem u mnie na blogu
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:56   #67
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nina Boo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was kupowała krem MIZON all in one snail repair cream (wersję 75ml w słoiczku ) ? Wczoraj odebrałam paczkę otwieram słoiczek a tam żadnego zabezpieczenia po otwarciu zakrętki( a powinno byc białe wieczko takie jak na załączonym zdjęciu) , nie wiem czy opakowanie się zmieniło , czy ktoś je otworzył ;/ data produkcji to czerwiec 2012 .
a może celnicy otworzyli? teraz podobno są wzmożone kontrole przez EURO i niektóre produkty są otwierane do testów.
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Norbit, mam pełen wymiar Innisfree i szału nie ma, ale zużyję (kiedyś ). Na szczęście mnie nie zapycha a to już dużo.
Dr. Jarta mam miniaturkę i pewnie zdecyduję się na całe opakowanie bo kolorystycznie lepiej mi podszedł i "leży" lepiej. Ale póki co oszczędzam go bo kończy mi się to maleńkie opakowanie i zanim kliknę całe i dojdzie to potrwa trochę.
A ten różowy Biore który masz też mnie kusi, czasem taki ekstremalny mat też by się przydał
A ten mój jest naprawdę fajny myślę że będziesz zadowolona.

Nina Boo niestety nie pomogę, mam mizona w tubce.
Dr Jart ma świetne te bb, szkoda, że takie drogie. Ja się teraz męczę z herbacianym SkinFood całe opakowanie ale muszę zużyć, zanim coś kliknę.
To co może mała wymianka próbkowa? różowy za twojego
Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dla chętnych krótka recenzja i swatch Mizon Hannavi BB crem u mnie na blogu
lecę, kusicie tym Hannavi
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 14:01   #68
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a może celnicy otworzyli? teraz podobno są wzmożone kontrole przez EURO i niektóre produkty są otwierane do testów.
Dr Jart ma świetne te bb, szkoda, że takie drogie. Ja się teraz męczę z herbacianym SkinFood całe opakowanie ale muszę zużyć, zanim coś kliknę.
To co może mała wymianka próbkowa? różowy za twojego
lecę, kusicie tym Hannavi
Trzeba pomyśleć nad tym
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:34   #69
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie reaplikacji filtrów azjatyckich. Czy po przyjętych "2-3 godzinach" zmywacie filtr i nakładacie go od nowa, czy nakładacie po prostu kolejną warstwę na już istniejącą?
Himee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:40   #70
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dentico to dobrze, że Tobie nic po nim nie jest Lecę na Twojego bloga


Uhh i mnie uspokoiłaś
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...

Edytowane przez sheepka
Czas edycji: 2012-06-26 o 16:32
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:27   #71
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Spokojnie , ja go też długo używam i nic się nie dzieje.
No właśnie To indywidualna kwestia, tym bardziej że całą resztę Mizonu którą mam, a trochę tego jest polecam i wielbie, także Moze dla Ciebie bedzie swietny.

Plus się po nim świece.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Lacturia ty niedawno zakładałaś bloga, moge mieć do Ciebie pytania natury technicznej?
No jasne Kochana, dawaj albo tu albo na priv albo na bloga albo na maila (madziesa@gmail.com)

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Nina Boo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was kupowała krem MIZON all in one snail repair cream (wersję 75ml w słoiczku ) ? Wczoraj odebrałam paczkę otwieram słoiczek a tam żadnego zabezpieczenia po otwarciu zakrętki( a powinno byc białe wieczko takie jak na załączonym zdjęciu) , nie wiem czy opakowanie się zmieniło , czy ktoś je otworzył ;/ data produkcji to czerwiec 2012 .

i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie , czy wersja repair jest ty samym kremem co MIZON all in one snail healing cream ? czy to dwa inne kremy bo już się pogubiłam
To samo co do tego repair, ale KOchana ja mialam te biale zabezpieczenie na 100%. Plus kartonik był zaklejony taką naklejką. Zobacz sobie u mnie na blogu tam chyba pokazywałam jak to wyglada. Także bylo pewne ze nikt go nie ruszal itd. A zamawialas od Mizoncorp?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:39   #72
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
U mnie z kolei krycie ma rewelacyjne (a mam co kryć), bardzo polubiłam ten bb

Niedawno w tym wątku wrzucałam swatch porównawczy obu odcieni
W takim razie następnym razem się mocniej temu BB przyjrzę, bo właśnie wydawał się być całkiem fajny . Miałam niestety tylko maciupką próbkę, tak na pierwsze rozeznanie.

Nie wiem jak ja to zrobiłam, że te swatche przegapiłam .

Macie może jakieś doświadczenie z SKIN79 The Oriental Gold BB Cream? Miałam zamówić pomarańczowy, ale naczytałam się pochlebstw o tym orientalu i oczywiście kliknęłam duże opakowanie i teraz nie wiem czy panikę siać czy niekoniecznie
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:25   #73
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszedł mój filtr Biore...
Dzięki wam (przez was ) zainteresowalam się filtrami Biore, ale że jednak te mleczka miały ogólnie kiepskie recenzje to zdecydowalam się na Biore UV Aqua Rich Watery Essence. Zamawiane chyba u tego samego sprzedawcy, bo probka taka sama
Jak Tatoonka nie zważając na popołudniową porę musiałam się próbnie wysmarować i jestem zachwycona - leciutka kosystecja, zostawia skórę niesamowicie miękką, gładką i nawilżoną. Nie jak filtr ale jak porządny nawilżacz Jutro testy z bb, ale coś czuję, ze się polubimy na dłuzej.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:47   #74
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A czy którejś z Was wpadł w ręce Dr. Jart Renewal? Albo któryś z nowych kremów BB Innisfree? Nowości jak to nowości kuszą, a ja totalnie zraziłam się do podkładów po dzisiejszym dniu...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:05   #75
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny, chciałam prosić o pomoc w doborze kremu bb dla mojej mamy
Mama podchodzi pod 50, potrzebuje czegoś przeciwzmarszczkowego, zwężającego pory, rozjaśniającego przebarwienia i liftingującego jednocześnie. Ma raczej oliwkową karnację Ja używam od kilku dni misshy perfect cover, jestem zachwycona, mamie bardzo się podoba efekt jaki osiągam, ale ten bb raczej nie jest dla niej. Może Wy się orientujecie co by się nadało, bo ja niestety interesowałam się tylko kremami dla młodszych dziewczyn może Wasze mamy mają jakieś doświadczenie z kremami BB?? Będę wdzięczna za pomoc
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:11   #76
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dzięki wam (przez was ) zainteresowalam się filtrami Biore, ale że jednak te mleczka miały ogólnie kiepskie recenzje to zdecydowalam się na Biore UV Aqua Rich Watery Essence. Zamawiane chyba u tego samego sprzedawcy, bo probka taka sama
Jak Tatoonka nie zważając na popołudniową porę musiałam się próbnie wysmarować i jestem zachwycona - leciutka kosystecja, zostawia skórę niesamowicie miękką, gładką i nawilżoną. Nie jak filtr ale jak porządny nawilżacz Jutro testy z bb, ale coś czuję, ze się polubimy na dłuzej.
He he to wszystko przez/dzięki Norbit Ale serio jestem bardzo zadowolona z niego. Na razie nie ma upałów, zobaczymy jak się sprawdzi jak bedzie gorąco. Czy Ty też czujesz jak wchłania sie w skórę? Takie jakby delikatne mrowienie? Bardzo mi się podoba ten efekt
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:17   #77
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dziewczyny, chciałam prosić o pomoc w doborze kremu bb dla mojej mamy
Mama podchodzi pod 50, potrzebuje czegoś przeciwzmarszczkowego, zwężającego pory, rozjaśniającego przebarwienia i liftingującego jednocześnie. Ma raczej oliwkową karnację Ja używam od kilku dni misshy perfect cover, jestem zachwycona, mamie bardzo się podoba efekt jaki osiągam, ale ten bb raczej nie jest dla niej. Może Wy się orientujecie co by się nadało, bo ja niestety interesowałam się tylko kremami dla młodszych dziewczyn może Wasze mamy mają jakieś doświadczenie z kremami BB?? Będę wdzięczna za pomoc
Skin79 seria gold
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:27   #78
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dzięki wam (przez was ) zainteresowalam się filtrami Biore, ale że jednak te mleczka miały ogólnie kiepskie recenzje to zdecydowalam się na Biore UV Aqua Rich Watery Essence. Zamawiane chyba u tego samego sprzedawcy, bo probka taka sama
A u kogo kupowałaś jeśli można wiedzieć i czy brałaś przesyłkę rejestrowaną?
Bo mnie też ta nowa wersja bardzo kusi, ale chciałabym jeszcze dokupić maseczkę a sprzedawcy w kwestiach wysyłki na jednej aukcji mają to, na drugiej co innego a na maile nie odpowiadają i to mnie poważnie zniechęca
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:24   #79
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Znalazłam super blog o kosmetykach azjatyckich. Polecam.
http://azjatyckiekosmetyki.blogspot.com/
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 18:25   #80
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
He he to wszystko przez/dzięki Norbit Ale serio jestem bardzo zadowolona z niego. Na razie nie ma upałów, zobaczymy jak się sprawdzi jak bedzie gorąco. Czy Ty też czujesz jak wchłania sie w skórę? Takie jakby delikatne mrowienie? Bardzo mi się podoba ten efekt
Dzisiaj testowalam z makijazem i jestem bardzo zadowolona Nie czułam nic, ale też specjalnie się nie skupiałam
Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
A u kogo kupowałaś jeśli można wiedzieć i czy brałaś przesyłkę rejestrowaną?
Bo mnie też ta nowa wersja bardzo kusi, ale chciałabym jeszcze dokupić maseczkę a sprzedawcy w kwestiach wysyłki na jednej aukcji mają to, na drugiej co innego a na maile nie odpowiadają i to mnie poważnie zniechęca
Zamawiane u whitecat (+ dużo cyferek ), przesyłka rejestrowana była w cenie
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:04   #81
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
He he to wszystko przez/dzięki Norbit Ale serio jestem bardzo zadowolona z niego. Na razie nie ma upałów, zobaczymy jak się sprawdzi jak bedzie gorąco. Czy Ty też czujesz jak wchłania sie w skórę? Takie jakby delikatne mrowienie? Bardzo mi się podoba ten efekt
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:28   #82
Victoriiaa
Przyczajenie
 
Avatar Victoriiaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku. Zależy mi kremie BB, który potrafił by ukryć cienie pod oczami i wypryski, leczył je i zapobiegał, dobrze nawilżał cerę i chronił ją przed słońcem. Myślałam nad Skin79 HotPink, Intense Classic Balm i Missha M Perfect Cover. Który z nich możecie polecić ? A może jakieś inne w podobnej cenie ?
Victoriiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:46   #83
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Zamawiane u whitecat (+ dużo cyferek ), przesyłka rejestrowana była w cenie
Znalazłam whitecata i rzeczywiście wydaje się że ma przesyłkę rejestrowaną w cenie więc i ja zaraz ulegnę i kupię filtr. Szkoda tylko że akurat maseczki na które mam ochotę nie są wysyłane do Polski.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:59   #84
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Victoriiaa Pokaż wiadomość
Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku. Zależy mi kremie BB, który potrafił by ukryć cienie pod oczami i wypryski, leczył je i zapobiegał, dobrze nawilżał cerę i chronił ją przed słońcem. Myślałam nad Skin79 HotPink, Intense Classic Balm i Missha M Perfect Cover. Który z nich możecie polecić ? A może jakieś inne w podobnej cenie ?
hmm to ja bym Ci raczej radziła bb typowe dla skóry z wypryskami np.klikklikklik
z zakryciem cieni też może być problem jeżeli są duże, to bb krem może nie poradzić, wtedy jakiś mocniejszy korektor.
I jeżeli Ci zależy na odpowiedniej ochronie przed słońcem to też lepiej kupić osobno filtr, bo przecież bb kremu nie nałożymy aż tyle na twarz, żeby ochrona była odpowiednia. Tak mi się wydaje
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:25   #85
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Victoriiaa Pokaż wiadomość
Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku. Zależy mi kremie BB, który potrafił by ukryć cienie pod oczami i wypryski, leczył je i zapobiegał, dobrze nawilżał cerę i chronił ją przed słońcem. Myślałam nad Skin79 HotPink, Intense Classic Balm i Missha M Perfect Cover. Który z nich możecie polecić ? A może jakieś inne w podobnej cenie ?
Hot Pink niewiele zakryje, Missha PC może zapchać. Classica nie próbowałam.
Może jakiś z olejkiem drzewa herbacianego?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:32   #86
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może jakiś z olejkiem drzewa herbacianego?
Baviphat Indi Girl? Tylko on jaśniutenki jest
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:08   #87
Victoriiaa
Przyczajenie
 
Avatar Victoriiaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Baviphat Indi Girl? Tylko on jaśniutenki jest
Trochę o nim poczytałam, wydaje się ok. Brakuje filtru, ale pewnie lepiej będzie kupić osobno. A używałyście go ? Co o nim sądzicie ?
Victoriiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:20   #88
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Victoriiaa Pokaż wiadomość
Trochę o nim poczytałam, wydaje się ok. Brakuje filtru, ale pewnie lepiej będzie kupić osobno. A używałyście go ? Co o nim sądzicie ?
w miare okej kryje, nie zapycha,ale jest baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo jasny
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:08   #89
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
A u kogo kupowałaś jeśli można wiedzieć i czy brałaś przesyłkę rejestrowaną?
Bo mnie też ta nowa wersja bardzo kusi, ale chciałabym jeszcze dokupić maseczkę a sprzedawcy w kwestiach wysyłki na jednej aukcji mają to, na drugiej co innego a na maile nie odpowiadają i to mnie poważnie zniechęca
pozwolę się wtrącić ja swój Biore zamawiałam u tego sprzedawcy

http://www.ebay.pl/dsc/megaquality9/...LH_TitleDesc=1

wzięłam zwykłą nierejestrowaną przesyłkę a kremik przyszedł do mnie po tygodniu od zamówienia-czyli równo 5 dni roboczych
nie wiem jak teraz paczki idą przez to Euro bo ja filtr zamawiałam prawie 7 miesięcy temu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:56   #90
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Chyba nikt nie miał przyjemności z tym serum TonyMoly Floria i 'ciekawskim jajem', to tylko napomknę, iż:
- serum wymaga u mnie wspomagacza w postaci kremu nawilżającego, bo samo nie daje rady nawilżyć tak, jak lubię, ale pięknie ujednolica kolor za to, a nawet rozjaśnia zaczerwienienia - i wygładza drobne zmarszczki. Skład bezpieczny, polecam
- jajo = klasyczna silikonowa baza o mocno cytrusowym zapachu, daje ładny poślizg dla fluidu (aplikuję na BB, po pod się nie sprawdziło), ale nie matuje zbyt długo; za to nie włazi w pory ani zmarszczki.

Tak tylko piszę, może komuś się przyda
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.