Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 08:30   #91
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Tony Moly Honey Bee, pierwsze wrażenie bo wczoraj przyszedł i własnie po raz pierwszy nałozyłam go na twarz ( btw to mój pierwszy krem bb) : w pudełku ciemny na twarzy jest lekko żłóty. Niesamowicie mocno kryje- jak płynne drogeryjne podkłady, nałozyłam nieco więcej niz podkładu a mniej niz kłade kremu- efekt za mocnego krycia! Dodatkowo ma uroczy słodki zapach
Minus: podkreśla suche skórki.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:14   #92
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tony Moly Honey Bee, pierwsze wrażenie bo wczoraj przyszedł i własnie po raz pierwszy nałozyłam go na twarz ( btw to mój pierwszy krem bb) : w pudełku ciemny na twarzy jest lekko żłóty. Niesamowicie mocno kryje- jak płynne drogeryjne podkłady, nałozyłam nieco więcej niz podkładu a mniej niz kłade kremu- efekt za mocnego krycia! Dodatkowo ma uroczy słodki zapach
Minus: podkreśla suche skórki.
O! Myślałam, że skoro jest taki rzadki, to słabo będzie krył, a tu niespodzianka [jeszcze nie próbowałam swojej próbki ]
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:42   #93
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej, dziewczyny - podczytuję was od dawna, ale jeszcze się tu nie udzielałam Używałam wielu kremów, ale dziś rano, rozpakowując próbkę i nakładając krem na buzię przeżyłam coś niesamowitego. Znalazłam swój ideał Zielony dollish od Lioele. Pięknie pachnie, dopasowuje się idealnie i ładnie matuje - nie tak 'pudrowo' jak kremy od SF, na przykład. Niech no tylko wykończę to, co mam teraz, a będzie mój
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:16   #94
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny - podczytuję was od dawna, ale jeszcze się tu nie udzielałam Używałam wielu kremów, ale dziś rano, rozpakowując próbkę i nakładając krem na buzię przeżyłam coś niesamowitego. Znalazłam swój ideał Zielony dollish od Lioele. Pięknie pachnie, dopasowuje się idealnie i ładnie matuje - nie tak 'pudrowo' jak kremy od SF, na przykład. Niech no tylko wykończę to, co mam teraz, a będzie mój
Własnie chciałam pytać o ten krem, z nieba mi spadłaś Mogłabyś wstawić zdjęcia, jak wygląda na twarzy? Ściera się mocno, np. z nosa, żuchwy? Brudzi? Sądzisz, że nada się dla lekko opalonego bladziocha, czy będzie za jasny? Wybacz tyle pytań, ale od dawna mnie kusi i jestem strasznie rozdarta
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:04   #95
Nina Boo
Raczkowanie
 
Avatar Nina Boo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

[/COLOR]

To samo co do tego repair, ale KOchana ja mialam te biale zabezpieczenie na 100%. Plus kartonik był zaklejony taką naklejką. Zobacz sobie u mnie na blogu tam chyba pokazywałam jak to wyglada. Także bylo pewne ze nikt go nie ruszal itd. A zamawialas od Mizoncorp?[/QUOTE]

Wczoraj jeszcze raz oglądałam krem i zauważyłam że te białe wieczko było ale przyczepione do zakrętki i pokryte kremem dlatego nie zauważyłam go przy otwarciu :/ ale wydaje mi się że powinno byc przyczepione tak żeby krem się nie wylewał ze słoiczka ?Naklejka na kartoniku była (taka przezroczysta ze znaczkiem mizonu) krem kupiłam na allegro sprzedawca miał same pozytywy dlatego zaryzykowałam .
Bloga oczywiście przejrzałam (na pewno przyda się na przyszłośc

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

coś mi nie wyszło cytowanie
Nina Boo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:26   #96
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nekotka_ Pokaż wiadomość
Własnie chciałam pytać o ten krem, z nieba mi spadłaś Mogłabyś wstawić zdjęcia, jak wygląda na twarzy? Ściera się mocno, np. z nosa, żuchwy? Brudzi? Sądzisz, że nada się dla lekko opalonego bladziocha, czy będzie za jasny? Wybacz tyle pytań, ale od dawna mnie kusi i jestem strasznie rozdarta
Mam go na sobie pierwszy raz dziś, ale jak na razie nie ściera się prawie wcale, nie brudzi, ale po paru godzinach zaczął się świecieć - nie winię go za to, bo na mnie wszystko się świeci . I nie jestem w stanie powiedzieć, ja jestem baardzo blada.. pasuje mi lovely girl od s79, SF aloe, baviphat magic girls, a minimalnie za ciemne były SF good afternoon peach 1, s79 hot pink i lioele water drop. mam nadzieję, że to pomogło a zdjęcia postaram się wstawić następnym razem, kiedy będę go nakładać
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 17:50   #97
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Mam go na sobie pierwszy raz dziś, ale jak na razie nie ściera się prawie wcale, nie brudzi, ale po paru godzinach zaczął się świecieć - nie winię go za to, bo na mnie wszystko się świeci . I nie jestem w stanie powiedzieć, ja jestem baardzo blada.. pasuje mi lovely girl od s79, SF aloe, baviphat magic girls, a minimalnie za ciemne były SF good afternoon peach 1, s79 hot pink i lioele water drop. mam nadzieję, że to pomogło a zdjęcia postaram się wstawić następnym razem, kiedy będę go nakładać
Super, dzięki za odpowiedź Czuję się nim niezieeemsko skuszona i chyba w końcu zamówię W sumie zielony to ciemniejszy odcień i podobno dobrze się dopasowuje, a nawet jeśli będzie za jasny, to poczeka sobie do zimy
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:39   #98
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Zielony Dolish też lubie. Za zapach, dopasowanie i wykończenie. Ale akurat u mnie nie kryje za dużo , raczej wyrównuje. Ale jest to jeden z lepszych bb.
Mój M był w szoku jak mu pokazałam zielony pokład haha.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 01:23   #99
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Hejka!
Mam pytanie do aktualnych użytkowniczek kremów BB, czy mogłybyście podać, czy Wasze BB kremy mają w składzie soję? Patrzyłam na parę stron, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że na nich nie są podane pełne składy, a tylko... hmmm... jak to określić? Główna część? Zdaję sobie sprawę, że są to kosmetyki japońskie, a soja jest tam rozpowszechniona pod każda postacią. Szukam po prostu kremu z wysokim SPF (min. 30) i pomyślałam o BB, bo dodatkowo wybielają, ale jednocześnie nie mogą zawierać nic sojowego, bo jestem na nią bardzo uczulona
Z tego powodu ładnie proszę o pomoc

Zaczęłam czytać pierwszą część wątku, ale właśnie wtedy przypomniałam sobie o tej głupiej soi, bo jeśli nie ma tych kremów bezsojowych, to szkoda mojego czasu na czytanie kopalni wiedzy o BB
kremach
up, up
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:58   #100
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dla chętnych notka o Baviphat truskawkowa maska i winogronowy krem. Zapraszam
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:01   #101
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
up, up
trudno będzie sprawdzić, bo kremy mają składy w krzaczkach możesz wybrać krem który Cię interesuje i poszukać jego składu przetłumaczonego np na blogach klik tutaj np masz skin food.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 22:41   #102
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
up, up
Lioele Water Drop nie ma.
Postaram się jutro posprawdzać inne opakowania, bo mam gdzieś zakopane i muszę odszukać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:49   #103
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Piszecie o masie tajemniczych dla mnie firm, a co z tymi bb, które są dostępne normalnie w sklepie? Sephora, douglas? Wypróbowałam dotąd tylko bb z isadory i okazał się zbyt ciemny, lepki strasznie i podrażnił...

Ja szukam czegoś dla siebie, mam cerę normalną, skłonną do zaczerwień, bardzo jasną, ani żółtą, ani różową neutralną w kierunku zimnej. Tylko, że tak naprawdę mam dwa warunki - żeby nie uczulał (ale tutaj tylko prób i błędów metoda zostaje...) i żeby nie był lepki po wyschnięciu. Bo mam wrażenie, że wszystkie syfy z powietrza przykleją mi się do twarzy

Znajdzie się coś nielepkiego i bardzo jasnego w stacjonarnych sklepach?
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:19   #104
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nuk_Nulla: "Tajemnicze firmy" to po prostu firmy azjatyckie, głównie koreańskie, które jeszcze nie funkcjonują polskim rynku [w każdym razie mamy nadzieję, że to się zmieni jeszcze za naszej kadencji].
W każdym razie brak tych firm na polskim rynku powoduje, że w sklepach stacjonarnych prawdziwych bb nie uświadczysz. Są, owszem kremy tonujące nazywane szumnie bb w celach marketingowych, jeden taki "genialny bb" już poznałaś i jeśli chcesz czegoś lepszego to najbardziej praktyczne są zakupy na ebay.
Allegro i polskie sklepy internetowe są bardzo drogie, rozbiórki bb kremów na wizażu przeżywają aktualnie spore problemy a azjatycki odpowiednik allegro: Gmarket to wyższa szkoła jazdy.


Ja sama zaczęłam od pojedynczych próbek zakupionych na allegro, co było drogą imprezą [3-5 zł za próbkę] ale pozwoliło mi w krótkim czasie wypróbować około 15 bb, wybrać taki, który najbardziej mi odpowiada i potem zakupić większą ilość na ebayu.

Edytowane przez Alishia
Czas edycji: 2012-07-01 o 17:25
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:19   #105
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziękuję za odpowiedź . Cóż, w próbki bawić się nie chcę za bardzo, zrujnowałam już budżet próbkami podkładów mineralnych... Da się w ogóle taką próbką cokolwiek przetestować? Wystarczy na ze dwa razy?

Zobaczę jeszcze inne polskie cuda no przecież nie może być tak, że u nas niczego dobrego się nie znajdzie.
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 17:53   #106
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź . Cóż, w próbki bawić się nie chcę za bardzo, zrujnowałam już budżet próbkami podkładów mineralnych... Da się w ogóle taką próbką cokolwiek przetestować? Wystarczy na ze dwa razy?
Pewnie, że da się w ten sposób testować. Próbka ma 1-1,5 ml w porywach do 2ml i wbrew pozorom starcza na parę ładnych malowań.
Oczywiście to zależy jak hojnie będziesz taki bb nakładać, ale generalnie to są bardzo wydajne kosmetyki, które mają się wchłonąć i stopić ze skórą a nie pokryć ją jak maska, więc umiar jest zalecany.

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Zobaczę jeszcze inne polskie cuda no przecież nie może być tak, że u nas niczego dobrego się nie znajdzie.
Ha. Ja osobiście w polskie firmy kosmetyczne bardzo wierzę i nawet wiążę pewne nadzieje z kremem bb Dr. Ireny Eris, który mam zamiar wkrótce wypróbować , ale niestety popyt na kremy bb dopiero się w Polsce zaczyna i to co można kupić w sklepach to jedynie dziwaczne wybryki międzynarodowych koncernów, które nadały nazwę bb temu co akurat miały pod ręką.
Pewnie z czasem w odpowiedzi na potrzeby rynkowe zarówno polskie jak i ogólnoświatowe firmy wezmą się do roboty i opracują receptury łączące lekką koloryzację z zaawansowaną pielęgnacją jaką dają prawdziwe azjatyckie bb, ale to niestety trochę potrwa, z dnia na dzień to można co najwyżej przykleić na tubkach naklejkę z napisem bb krem.


Zresztą uważam, że po początkowym efekcie związanym z ostrą kampanią reklamową Garniera, dzięki której bb stały się w Polsce znane zainteresowanie bb kremami może szybko spaść bo jak klientki wypróbują takie "cudeńka" jak ma Garnier czy Isadora to uznają, że bb kremy to zwykłe oszustwo i pic na wodę.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:51   #107
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Lioele Water Drop nie ma.
Postaram się jutro posprawdzać inne opakowania, bo mam gdzieś zakopane i muszę odszukać
Nobrit i Estelle
Będę szukać i również czekać na wieści od Was
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 07:50   #108
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dodałam na blogu swatche i krótki opis bb kremu skin79 ORANGE.
Zapraszam.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:45   #109
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

O tak, krem Garniera to porażka na całej linii. Pewnie dlatego ciągle jest w jakiejs promocji.

Zauważyłam że jak piszecie o swojej pielęgnacji to często rano nakładacie na twarz najpierw filtr a pozniej bb krem, dlaczego? Przeciez bb kremy same zawierają filtry i to wysokie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 08:51   #110
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej dziewczyny, może komuś w doborze kremiku pomogą moje spostrzeżenia. Mam cerę mieszaną/suchą+normalną/, wrażliwą, naczynkową i alergiczną. Odcień karnacji raczej ciepły.
Testowałam Lioele Water Drop- bardzo miły kremik, jednak zbyt matowi mi cerę i troszkę tak jakby wysusza (hm, a miał nawilżać). Jednak mam lekkie uczucie maski. Może sprawdzi się na jesień...
Każda Missha - to porażka,
Rewelacją okazał się Aloe Sun Skinfood- bardzo ładnie rozjaśnia, rozświetla buzię, nawilża niesamowicie, bardzo dobrze kryje i wyrównuje kolor, ogólnie mojej cerze bardzo przypadł do gustu.
Bardzo polubiłam się również z Lioele Dolish (zielony), używam go punktowo na swoje naczynka i inne niedoskonałości- jest gorąco, a ja nie używam w lecie dużo kosmetyków. Nie mniej na chłodniejsze dni też jest baaardzo fajny: dobre krycie, ładne wyrównanie kolorytu.

Większość info na forach dotyczy cery tłustej z problemami, sama dobierałam kremiki na zasadzie prób i błędów, wiec mam nadzieję, że komuś pomogłam
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:47   #111
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Zauważyłam że jak piszecie o swojej pielęgnacji to często rano nakładacie na twarz najpierw filtr a pozniej bb krem, dlaczego? Przeciez bb kremy same zawierają filtry i to wysokie.

Żeby bb krem w pełni zastąpił filtr trzeba by było wybrać taki z wysokim stabilnym filtrem i nakładać go grubo na całą twarz, bo jak wiadomo poziom ochrony zależy od położonej warstwy kosmetyku.
Ja nakładam tylko trochę bb, głównie na obszary problematyczne więc żeby cała twarz była dobrze chroniona potrzebuję jeszcze dobrego filtra.
Wiadomo, że marzeniem, które część azjatyckich filtrów spełnia, jest żeby taki filtr był dodatkowo bazą pod makijaż

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ajriss Pokaż wiadomość
Testowałam Lioele Water Drop- bardzo miły kremik, jednak zbyt matowi mi cerę i troszkę tak jakby wysusza (hm, a miał nawilżać). Jednak mam lekkie uczucie maski. Może sprawdzi się na jesień...
Każda Missha - to porażka,
Jakoś mnie dotychczas ten Lioele omijał, ale efekt matowienia bardzo by mi się przydał w lecie. Chyba będę musiała go spróbować.

Co do Misshy w pełni się zgadzam, mnie też zupełnie nie pasuje, ale ma też i swoje gorące zwolenniczki. Jak wszystko w zasadzie, nie wyłączając tego nieszczęsnego Garniera.

A tak apropos. Przeczytałam właśnie o kolejnym bb, tym razem Eveline Cosmetics. Zaczynam się bać co będzie dalej.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:54   #112
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość

Jakoś mnie dotychczas ten Lioele omijał, ale efekt matowienia bardzo by mi się przydał w lecie. Chyba będę musiała go spróbować.
a mnie water drop nawilżał trzeba testować
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:48   #113
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

ja niedawno zaczęłam używać właśnie Water Drop i też nie odczułam jakiegoś wyjątkowego nawilżenia.. krycie ma maluuutkie, ale super się dopasowuje - kiedy go nałożyłam był brązowo-pomarańczowy, a po 10 minutach się dopasował wręcz idealnie i rzeczywiście, dosyć dobrze zmatowił, nie wiem czemu wydawało mi się że to będzie dosyć świecący krem..
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:26   #114
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Kupiłam krem skin79 różowy, taką malutką tubeczkę. Ale mam takie pytanie, ile takiego bb nakładacie na twarz? Jak wzięłam tak, jak zwykle używam kremu (jestem bardzo oszczędna w stosowaniu wszelkich specyfików na twarz), to nie widzę żadnej różnicy w wyglądzie skóry (nakładam na połowę twarzy, tak dla porównania). Może jest jakaś specjalna technika nakładania, żeby cokolwiek kryło?
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:57   #115
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

CZY WY TO CZYTAŁYŚCIE????????????


http://seraphase.blogspot.com/

http://kittiesreviews.blogspot.com/2...-oszustwo.html

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-07-03 o 13:03
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:58   #116
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Kupiłam krem skin79 różowy, taką malutką tubeczkę. Ale mam takie pytanie, ile takiego bb nakładacie na twarz? Jak wzięłam tak, jak zwykle używam kremu (jestem bardzo oszczędna w stosowaniu wszelkich specyfików na twarz), to nie widzę żadnej różnicy w wyglądzie skóry (nakładam na połowę twarzy, tak dla porównania). Może jest jakaś specjalna technika nakładania, żeby cokolwiek kryło?
Ten BB Cream to akurat ma słabe krycie. Ale można spróbować nakładania pędzlem, gąbką, wklepywać zamiast smarować. U różnych osób sprawdza się inna technika. Musisz testować
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:38   #117
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
niestety tak
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:47   #118
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
co ty dajesz!?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:19   #119
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
co ty dajesz!?
Przez ostatnie kilka/kilkanaście stron na wątku kupujemy bb creamy była o tym dyskusja
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:56   #120
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
olaboga!!!
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.