Farbowanie henną - część III - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 12:51   #3841
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
chcialabym pokazc jaki kolor wychodzi po 3letnim farbowaniu henna na wlosy juz niestety w ponad 50% siwe a kiedys w naturze mocno ciemne prawie czarne. nie wiem czy uda mi sie wyslac zdjecje- ale probuje ( net mam obecie tylko z komorki)
świetnie
mnie się podoba,

ja też jestem z natury ciemnobrązowa ale no cóż siwych coraz więcej i odrost słabo coś łapie,
może Twoje rozwiązanie jest najlepsze, nie ma co się upierać przy dązeniu do utrzymania naturalnego koloru tylko samą henną siwki co jakiś czas traktować ...

to co uzyskałaś bardzo mi się podoba
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 13:24   #3842
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość

http://allegro.pl/naturalna-henna-do...382754880.html

Piszcie co myslicie.Czy jest to może henna na podobę tej z firmy Eld?
Tej używałam, była tania i fajnie barwiła. Sodium picramate mnie nie zabiło Obecnie przerzuciłam się też na pole henny
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 13:57   #3843
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Tej używałam, była tania i fajnie barwiła. Sodium picramate mnie nie zabiło Obecnie przerzuciłam się też na pole henny
pole henny ??? pierwszy raz słysze , ogladałm na allegro i napewno wypróbuję , jak by nie było jest duzo tańsza niz khadi
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:01   #3844
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

To produkty od hennaya - dziewczyny, ktora sie tu czasem udziela Jakość sprawdzona przez wiele z nas
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:26   #3845
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

kurczak, dziewczyny, chciałam robić kasję dla złotego refleksu, odstawiłam do dojrzewania, przykryłam papierkiem i czekam. i czekam. i czekam.
siedem godzin stoi, i zastanawiam się, czy ma szansę jeszcze dzisiaj dojrzeć, czy by tak cały dzień musiała stać? sprawdzałyście kiedyś, ile ona może dojrzewać?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:13   #3846
Juonitar
Przyczajenie
 
Avatar Juonitar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziękuję pięknie Wizażankom za zainteresowanie, opinie i podpowiedzi

luboczka: Oby powstało jak najwięcej filii :P

rousse: Nie jestem pewna czy Helfy już sprzedają hennę, muszę się tam przejść ponownie

Denriada: Od pomysłu do realizacji jeszcze długa droga, ale kiedy już otworzymy na pewno Wam tutaj napiszę

Hanako: Ja również myślę, że taki salon miałby sens tylko wtedy, kiedy obsługa byłaby kompetentna a ziółka dobrej jakości, no i jako, że sama farbuję się henną wiem jak skomplikowany i 'brudny' to proces i zapewne niejednej Pani salon uprzyjemniłby tą czynność i uwolnił od sprzątania.

RozowaKotka i sylwka37: Myślę, że znajdzie się parę miłych niespodzianek zajmujących czas klientek ;-) np. oklepany ale wciąż miły kącik do czytania z kawą, herbatą itp, czy chwila relaksu z małym masażem i aromaterapią czy ćwiczeniami oddechowymi. Słowem: coś dla ciała i coś dla ducha

DMkAnia: Jasne, że trzeba mieć wiedzę. Mało tego, trzeba mieć również doświadczenie w przygotowywaniu mieszanek dostosowanych do specyficznych potrzeb różnych struktur włosów. Na tym polega specyfika barwienia henną. Ale farby chemiczne, nawet fryzjerskie, również nie dają gwarancji efektu kolorystycznego identycznego jak zamierzony, nie ma się co czarować, to jest zawsze wypadkowa wielu czynników i trzeba być ostrożnym i czujnym ;-)

malyszkicownik: Tak, zgadzam się z Tobą, są to sprawy utrudniające płynność procesu, ale to kwestia nieco innej organizacji pracy niż u klasycznego fryzjera. Po prostu konieczna jest wcześniejsza konsultacja z klientką i ocena co można, a czego nie, i jak dojść do wspólnego celu. Oczywiście, jeśli istnieje potrzeba trzymania henny całą noc, by kolor był trwały, to salon nie pomoże. Ale zawsze można przyjść na odnowienie koloru i blasku :P Jeśli salon powstanie, na pewno będzie można kupić dowolną ilość świeżych ziół i oleje, będzie można je zobaczyć, powąchać, sprawdzić ich strukturę. A sprzedaż wysyłkową na pewno uruchomię jeszcze przed powstaniem sklepo-salonu.

Natuś-77: Bardzo się cieszę Dam znać kiedy interes ruszy

hennaya: Tak, jeśli chodzi o mieszanki, potrzebna będzie wcześniejsza konsultacja, a jeśli chodzi o tłumek to myślę, że umawianie na konkretne godziny, jak u klasycznego fryzjera, zda egzamin. U fryzjerów również siedzi się po 2 godziny na fotelu :P

Podsumowując - jeszcze raz stokrotne dzięki ! A póki co myślę, że zacznę od sprzedaży na allegro. Mam sprawdzoną naturalną hennę w opakowaniach po 500 gr, świetnej jakości i o wspaniałym 'trawiastym' zapachu, który uwielbiam. Nigdy się na niej nie zawiodłam, więc mogę z czystym sumieniem polecić Na dowód dodaję fotki moich włosów po pierwszym odżywianiu tą henną, kolor wyjściowy ciemny plamiasty brąz, jakość wyjściowa włosów - straszna (wiele lat farbowania i rozjaśniania na zmianę, co widać po niepodciętych końcówkach), i tak wyglądały już po pierwszym barwieniu.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image296.jpg (168,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3397.jpg (186,1 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Juonitar
Czas edycji: 2013-07-11 o 18:36
Juonitar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:56   #3847
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

kolorek śliczny
szkoda że ja na północy mieszkam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 20:48   #3848
Juonitar
Przyczajenie
 
Avatar Juonitar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie henną - część III

Na północ też będę wysyłać :P Myślę, że za jakieś dwa tygodnie powinnam uruchomić aukcję na allegro. Dostawa niebawem pozdrawiam!
Juonitar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 06:18   #3849
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Henne natur - wyprodukowana we Francji

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
kurczak, dziewczyny, chciałam robić kasję dla złotego refleksu, odstawiłam do dojrzewania, przykryłam papierkiem i czekam. i czekam. i czekam.
siedem godzin stoi, i zastanawiam się, czy ma szansę jeszcze dzisiaj dojrzeć, czy by tak cały dzień musiała stać? sprawdzałyście kiedyś, ile ona może dojrzewać?
Kasja nie zabarwi papierka tak jak henna, jej barwnik nie jest tak ekspansywny, ale po 7 godzinach jest na pewno gotowa do akcji
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 08:41   #3850
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Juonitar Pokaż wiadomość
Na północ też będę wysyłać :P Myślę, że za jakieś dwa tygodnie powinnam uruchomić aukcję na allegro. Dostawa niebawem pozdrawiam!
A oprócz henny kasję będziesz też miała lub inne ziółka? Btw skąd jest twoja henna (Indie, Pakistan?) ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 10:41   #3851
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
nakładałaś na całość kiedyś za każdym razem czy końce tak same z siebie ściemniały?
Nakladam henne raczej na odrosty. Ale pozniej tym co zostanie packam cale wlosy i ukladam je w rodzaj czepka na glowie i pod folie daje na to czapke i ide spac. Czyli tak naprawde to farbuja sie cale wlosy. Odrost czasem wychodzi idealnie juz pierwszego dnia. Casem rowna sie dopiero po 2-3 dniach. Nie wiem od czego to zalezy. Ale ze nie jestem az taka perfekcjonistka to taki efekt mnie zadowala. Tym bardziej ze po farbowaniu wlosy sa lsniace i ladne. Kolor mi sie nie zmywa wcale. Przy nastepnych myciach glowy wycieram wlosy bialym recznkiem i jest czysty. Kiedys uzywalam henny Naajo- tez byla doskonala ale wychodzilo jej wiecej. I nie byla taka kremowa po rozrobieniu. Ale kolor tez jak trzeba. Generalnie odrost jest jasniejszy tylko bezposrednio po farbowaniu. Pozniej jakos to sie wyrownuje/

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
świetnie
mnie się podoba,

ja też jestem z natury ciemnobrązowa ale no cóż siwych coraz więcej i odrost słabo coś łapie,
może Twoje rozwiązanie jest najlepsze, nie ma co się upierać przy dązeniu do utrzymania naturalnego koloru tylko samą henną siwki co jakiś czas traktować ...

to co uzyskałaś bardzo mi się podoba
Dzieki Nie martw sie odrostem. Moze trzymaj dluzej henne na wlosach? Przy drugim farbowaniu juz wszystko sie wyrowna. Ten moj odrost nie jest w naturze a tak widoczny. Na zdjeciu widac go mocniej niz w rzeczywistosci. Wlosy sie nieco unosza wiec ten odrost wtedy sie chowa.
Ja zawsze trzymam cala noc. Rano rozrabiam henne a wieczorem zakladam i jest ok. Na pol paczki Jamili wychodza mi trzy cytryny. I wtedy konsystencja jest jak trzeba i nic nie brudzi sie poduszka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 12:29   #3852
Juonitar
Przyczajenie
 
Avatar Juonitar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A oprócz henny kasję będziesz też miała lub inne ziółka? Btw skąd jest twoja henna (Indie, Pakistan?) ?
Za dwa tygodnie będzie sama organiczna henna. Myślę, że najdalej we wrześniu zacznę sprowadzać jeszcze indygo, kasję i amlę w oleju i proszku. Resztę ziółek w późniejszym czasie. Jeśli chodzi o hennę, to pochodzi z Indii, producentem jest firma znana głównie ze zdrowej żywności i suplementów diety i naturalnych kosmetyków. pozdrawiam
Juonitar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:33   #3853
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Farbowanie henną - część III

Czy mogę rzucić hennę na wcześniej rozjaśnione włosy?Tak 2,5 miesiąca temu?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 13:04   #3854
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część III

oczywiście że tak, jednak włosy powinny być uprzednio dobrze przygotowane
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:25   #3855
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Odp: Farbowanie henną - część III

Hm ja robiłam juz chyba cztery razy i niestety odrost sie odróżnia tak z 5 cm przy skórze sa ciemniejsze. I w ogóle cale mi sciemnialy wiec kupilam dzisiaj loreala Pure paprica zeby je trochę rozjaśnić a potem wracam do henny. I tak sie zastanawiam bo mam neem i mnie korci zeby go dodać do farby tylko nie wiem co moze z tego wyjsc próbował ktos moze dodawać zioła do chemii?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:51   #3856
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Nakladam henne raczej na odrosty. Ale pozniej tym co zostanie packam cale wlosy i ukladam je w rodzaj czepka na glowie i pod folie daje na to czapke i ide spac. Czyli tak naprawde to farbuja sie cale wlosy. Odrost czasem wychodzi idealnie juz pierwszego dnia. Casem rowna sie dopiero po 2-3 dniach. Nie wiem od czego to zalezy. Ale ze nie jestem az taka perfekcjonistka to taki efekt mnie zadowala. Tym bardziej ze po farbowaniu wlosy sa lsniace i ladne. Kolor mi sie nie zmywa wcale. Przy nastepnych myciach glowy wycieram wlosy bialym recznkiem i jest czysty. Kiedys uzywalam henny Naajo- tez byla doskonala ale wychodzilo jej wiecej. I nie byla taka kremowa po rozrobieniu. Ale kolor tez jak trzeba. Generalnie odrost jest jasniejszy tylko bezposrednio po farbowaniu. Pozniej jakos to sie wyrownuje/



---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------


Dzieki Nie martw sie odrostem. Moze trzymaj dluzej henne na wlosach? Przy drugim farbowaniu juz wszystko sie wyrowna. Ten moj odrost nie jest w naturze a tak widoczny. Na zdjeciu widac go mocniej niz w rzeczywistosci. Wlosy sie nieco unosza wiec ten odrost wtedy sie chowa.
Ja zawsze trzymam cala noc. Rano rozrabiam henne a wieczorem zakladam i jest ok. Na pol paczki Jamili wychodza mi trzy cytryny. I wtedy konsystencja jest jak trzeba i nic nie brudzi sie poduszka
kurcze, trzy cytryny? to sporo, ja tam wydusiłam pół i zadowolona
ale dzięki będę próbować z większą ilością cytryny
a nie czułaś dyskomfortu trzymając błotko całą noc?
ja ostatnio po 6 godzinach trzymania miałam ból głowy i przemożną chęć żeby w końcu zmyć to co mam na głowie, czułam jakby mi się skóra głowy "dusiła"
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:04   #3857
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

tyle, ze duza ilosc cytryny dosc mocno wysusza wlosy

inna sprawa, ze podobno nie ma to duzego znaczenia czy ta cytryna jest czy nie

http://polehenny.wordpress.com/category/sok-z-cytryny/
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:42   #3858
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja zamiast cytryny daję amli. Tak samo dobrze wychodzi
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:52   #3859
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja nie twierdze, ze nie wyjdzie...bo wyjdzie jak najbardziej

Ja na odmiane dodaje rumianku do henny
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 01:45   #3860
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
To produkty od hennaya - dziewczyny, ktora sie tu czasem udziela Jakość sprawdzona przez wiele z nas
Tak, henna z Pola jest naprawdę świetnej jakości!

BTW: bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie dotyczące farbowania odrostów samymi ziołami - miałam ze 3mm, kiedy położyłam ostatnio (pierwszy raz) hennę z Pola i widzę, że włosy są w tym miejscu ciemniejsze, ale wciąż zafarbowane (podczas gdy Eld nie łapał mi odrostu prawie wcale, nawet trzymany całą noc... ) więc zdecydowałam farbować tylko henną. Najwyżej zrobi się coś w rodzaju ombre, jakoś to przecierpię. Będę Wam dodawać fotki.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 10:12   #3861
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

ja przedwczoraj potraktowałam włosy farbą bo straszny odrost już miałam a w tygodniu położę hennę dla odżywienia i wyrównania koloru

nie wytrzymałam i siedzę z mieszanką ziół na głowie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-07-13 o 16:51
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 23:13   #3862
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część III

Poprawiłam mamie te cholerne półpomarańczowe włosy. Najpierw rzuciłam czystą hennę, zrobiły się rude, potem dawałam hennę z indygo zmieszaną chyba 1:3, na oko sypałam Miał być brąz. Ponoć jest czorna Zobaczymy jak będzie jak wyschnie i po pierwszym myciu.

Well...

Chociaż wszystko lepsze, niż pomarańczowe g*wno do połowy głowy
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:03   #3863
golabek89
Zadomowienie
 
Avatar golabek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 121
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny czy wiecie coś na temat szybszego zmywania się henny pod wpływem morskiej wody? Bo jade za tydzień nad morze i nie wiem czy jest sens farbować włosy jeśli mają się szybciej wypłukać
__________________
2020

książek: 2
filmów: 0
golabek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:29   #3864
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

No na pewno kombinacja slonce, czeste moczenie i sol...powoduja szybsze plowienie kazdego koloru...i generalnie nie sa dobre dla wlosow
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:48   #3865
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

mi się henna nie wypłukuje ani nie płowieje
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:58   #3866
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Po 2-3 miesiacach od farbowania masz dokladnie ten sam kolor? U mnie jednak jest pewna roznica i to dosc spora

Szczegolnie gdy uzywam np, szamponu przeciwlupiezowego....szy bciej kolor staje sie mniej wyrazny.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:05   #3867
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

z czasem ciemnieje ale nigdy nie płowieje , po hennowaniu tylko w momencie zmywania ziół woda jest kolorowa , potem już nie a myję codziennie.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:09   #3868
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

ok, mi nie chodzilo o kolorowa wode...ta mam przez 2-3 dni max

ale generalnie kolor mi stopniowo jednak "znika"...w sensie, ze mniej go widac...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:25   #3869
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

no wiem że o wodę ci nie chodziło
no mi nie schodzi i od farbowania do farbowania taki sam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:26   #3870
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Po 2-3 miesiacach od farbowania masz dokladnie ten sam kolor? U mnie jednak jest pewna roznica i to dosc spora

Szczegolnie gdy uzywam np, szamponu przeciwlupiezowego....szy bciej kolor staje sie mniej wyrazny.
Kiedyś wstawiłam zdjęcia obrazujące 'wypłukiwanie' henny https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=270

Po roku nie wypłukuje się, nie blaknie, nic. Specjalnie hodowałam wtedy wielki odrost, żeby sprawdzić co się stanie. Przez ten czas używałam różnych szamponów (w tym przeciwłupieżowego i niebieskiego Joanny), masek, olei i różnych innych rzeczy, o których mówi się, że zmywają hennę. Okazało się, że nie zmywają
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.