Farbowanie henną - część III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 19:01   #2221
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez jusianek Pokaż wiadomość
Kurczę, fajne właściwości ma ten neem, warto o nim pomyśleć...

Hyhy, zaczęło się od głupiej saszetki ELD, a niedługo będę miała w domu cały składzik jakichś ziół
hehehehhe ja też zaczęłam od Eld potem Khadi a teraz henna BAQ ,kasja ,neem -strasznie wciąga to ziołowłosomaniactwo
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:57   #2222
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Hmm... Nie wiem czy nie dodałam za mało wody, wzięłam 50 g henny (25 brązowej i 25 naturalnej,mam włosy prawie do ramion) i dodałam ok. pół szklanki wody i sok z jednej cytryny. Czy coś robiłam źle, może powinnam coś zmienić? Doradźcie coś, bo chcę mieć pomalowane włosy jak należy, a nie byle jak
Dla mnie idealna konsystencja wychodzi kiedy do 100g proszku dodaję 300ml płynu.

Jako 'płyn' rozumiem wszystko odmierzone, czyli nie 300ml wody i do tego jeszcze sok z cytryny- tylko 300ml wody z cytryną (przykład, bo nie używam cytryny na włosy)
Jako płyn można wykorzystać:
-przegotowaną, ciepłą wodę (na tyle przestudzoną, żeby dało się do niej włożyć palec i mieć przyjemne wrażenia)
-herbatę zagotowaną z kilkoma goździkami (analogicznie przestudzoną)
-mocny napar z rumianku
-mocny napar z hibiskusa (wpłynie na kolor, ale dość szybko się ten hibiskus wypłucze)
-wspomnianą wodę z cytryną albo sam sok z cytryny

Jeśli wykorzystujecie sok z cytryn, to je bardzo dokladnie umyjcie- na skorkach cytryn są rozmaite chemikalia których nie chcemy mieć na włosach

Dziewczyny, dzięki za wszystko
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:01   #2223
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Farbowanie henną - część III

Jak ktoś jest zainteresowany to efekty farbowania można znaleźć tutaj.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:09   #2224
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest zainteresowany to efekty farbowania można znaleźć tutaj.
jak dla mnie super !!!! odrost minimalnie się różni - następnym razem się wyrówna
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:13   #2225
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
jak dla mnie super !!!! odrost minimalnie się różni - następnym razem się wyrówna
Mam taką nadzieję
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:28   #2226
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję
tego odrostu bym nawet nie zauważyła jeślibyś o tym nie napisała tak więc różnica na prawdę minimalna ! kolor cudny ci wyszedł !!!
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:31   #2227
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
tego odrostu bym nawet nie zauważyła jeślibyś o tym nie napisała tak więc różnica na prawdę minimalna ! kolor cudny ci wyszedł !!!
Ja tez muszę się super przyjrzeć żeby tą różnicę zobaczyć, więc jest dobrze
Dzięki, dzięki
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 20:33   #2228
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Nie, nie wpływa na kolor. Ale zmniejsza przesusz, zmiękcza trwale włosy, więcej TUTAJ
Dzięki, będę musiała pomyśleć o tym, niedługo farbowanie
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:41   #2229
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witajcie
Mój problem jeśli chodzi o hennę (farbuje ciemny brąz) jest taki,że nie pokrywa ona idealnie odrostów i zawsze są jaśniejsze od reszty,czy jest na to jakiś sposób? Nie chciałabym bawić się w farbowanie dwuetapowe i tak bardzo chcę pozostać przy hennie a jednocześnie mam tego dość. Piszecie,że ciemne odcienie powinno nakładać się od razu po rozmieszaniu,jednak na jakimś blogu znalazłam informację,że po odstawieniu na noc otrzymamy intensywniejszy odcień- więc może tak powinnam zrobić z Khadi.
Bardzo proszę o pomoc bo już sama nie wiem co myśleć.
Pozdrawiam Was cieplutko kobietki
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:54   #2230
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

indygo zawarte w brązowej hennie po jakimś czasie traci swoje właściwości kolorystyczne więc nie powinno się takich mieszanek odstawiać. Może po prostu dłużej trzymaj hennę na włosach albo zrób tylko sam odrost.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 12:25   #2231
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

Czytałam tu, że niektóre z was mieszają hennę czystą z cassią, nie mogę teraz znaleźć odpowiednich postów.... Jaki to ma cel? Trochę rozjaśni docelowy rudy?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 12:37   #2232
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Czytałam tu, że niektóre z was mieszają hennę czystą z cassią, nie mogę teraz znaleźć odpowiednich postów.... Jaki to ma cel? Trochę rozjaśni docelowy rudy?
ja mieszam naturalną z kasją żeby troszkę zniwelować odcienie czerwieni. Chcę żeby był bardziej rudy ale ten czerwony i tak zawsze wychodzi.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 16:39   #2233
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

żeby wychodziła fajna czerwień to pal licho, ale ja zauważam, że na końcach z czasem się mi robi taka brudna wiśnia (w odpowiednim świetle) i tego już nienawidzę więc sprobuje pomieszać z cassią nastepny raz, zobaczymy co wyjdzie
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:21   #2234
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

w zależności od oświetlenia mam coś takiego po mieszance naturalnej henny i kasji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (35,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (33,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 012.jpg (32,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010.jpg (32,7 KB, 22 załadowań)
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 07:48   #2235
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część III

Rudzielec Fajnie
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:58   #2236
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

dzięki w zależności od światła to są rude , czerwone , miedziane a nawet wiśniowe. Na zdjęciach jakoś nie udaje mi się tego uchwycić. Mój 4-letni siostrzeniec określa je tak - ciocia masz włosy jak szyszka , drugiego dnia - jak wiewiórka a np trzeciego dnia -jak kasztan tak więc właściwie nie wiem jaki kolor one mają
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 08:13   #2237
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
w zależności od oświetlenia mam coś takiego po mieszance naturalnej henny i kasji
I u Ciebie widać świetnie działanie henny. Kolor jest w tonie naszych własnych naturalnych, ma milion refleksów - wyglądają naturalnie i dopasowują się do naszych "kolorów"
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:18   #2238
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

witam,a może mi pomożecie tak sobie zrobiłam,że nie mam jak do ludzi wyjść ,Moje włoski to naturalny mysi blond delikatnie rozjaśniane sprayem friedy zachciało mi sie przyciemnić i zdecydowałam sie na henne khadi ciemny brąz,farbowałam najpierw bezbarwną henną i na nią położyłam ciemny brąz to co ukazało się moi oczom katastrofa nie wiem co dalej zrobić włoski naturalne zadowalający,a te rozjaśnione koszmar zielono-sraczkowato-niebieskie chyba bardziej niebieskie. ciemny brąz trzymałam 2 godz i spłukałam wodą ,a włoski umyłam po 3 godzinach bo się przeraziłam i od razu soda z szmponem,włosy myję już trzeci dzień 5 razy dzieńnie i troche wypłowiały.Podpowiedzcie mi co zrobić położyć jakiś kolor czy może się spiorą jak będe tak prała,prała i nawilżała. pierwszy raz w życiu położyłam henne i jestem ciekawa czy zejdzie całkowicie a może macie jakiś pomysł jestem załamana .

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Tak sobie czytam i czytam a mogłam przez poczytać ... no trudno, trzymałam ją troche krótko zaledwie trzy godziny a powinna 24 godz może sie nie związała mocno z keratyną i może jakimś cudem uda mi się ja wypłukać
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:26   #2239
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
witam,a może mi pomożecie tak sobie zrobiłam,że nie mam jak do ludzi wyjść ,Moje włoski to naturalny mysi blond delikatnie rozjaśniane sprayem friedy zachciało mi sie przyciemnić i zdecydowałam sie na henne khadi ciemny brąz,farbowałam najpierw bezbarwną henną i na nią położyłam ciemny brąz to co ukazało się moi oczom katastrofa nie wiem co dalej zrobić włoski naturalne zadowalający,a te rozjaśnione koszmar zielono-sraczkowato-niebieskie chyba bardziej niebieskie. ciemny brąz trzymałam 2 godz i spłukałam wodą ,a włoski umyłam po 3 godzinach bo się przeraziłam i od razu soda z szmponem,włosy myję już trzeci dzień 5 razy dzieńnie i troche wypłowiały.Podpowiedzcie mi co zrobić położyć jakiś kolor czy może się spiorą jak będe tak prała,prała i nawilżała. pierwszy raz w życiu położyłam henne i jestem ciekawa czy zejdzie całkowicie a może macie jakiś pomysł jestem załamana .

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Tak sobie czytam i czytam a mogłam przez poczytać ... no trudno, trzymałam ją troche krótko zaledwie trzy godziny a powinna 24 godz może sie nie związała mocno z keratyną i może jakimś cudem uda mi się ja wypłukać
Dłuższe trzymanie nic by Ci nie dało Wybrałaś henne z dodatkie indygo - to dało taki kolor. Gdybyś farbowała dwustopniowo - najpierw sama henna, a potem ciemny brąz, nic by się nie stało


Henna farbuje trwale. Teraz na to farbę chemiczną chyba.

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:29
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 11:32   #2240
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

to było farbowanie dwustopniowe najpierw położyłam bezbarwną ,a póżniej brąz.
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:35   #2241
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
to było farbowanie dwustopniowe najpierw położyłam bezbarwną ,a póżniej brąz.
To nie jest farbowanie dwustopniowe. dwustopniowe jest czystą henną i ta z dodatkami.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:30   #2242
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
to było farbowanie dwustopniowe najpierw położyłam bezbarwną ,a póżniej brąz.
to nie była henna, tylko kasja, zupełnie inna roślina... ale i tak ten brąz powinien złapać. Tak jakby henna w mieszance zupełnie nie złapała, tylko samo indygo. Pocieszające jest tylko to, że indygo bez podkładu z henny łatwiej zejdzie.

Wielkie zamieszanie wynika z tego, że mieszanki z dodatkiem henny albo samą kasję nazywa się na opakowaniach 'henna'.
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:29   #2243
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

Po tak ostrym praniu te włoski lepiej wyglądają wypłukuje się ten ciemny niebieski z tych delikatnie rozjaśnionych i końcówek, już go prawie nie widać trzeba się dokładnie przyjrzeć ,a i ten ciemny brąz co wyszedł prawie czarny na naturalnych, już wygląda jak jasny brąz,zieleni już nie ma .Już mogę normalnie do ludzi wyjść jednak ostre pranie pomaga,często je piore ,szamponem H&S z dodatkiem sody i maski po każdym myciu na długo z Kallosa .Na szczęście włoski nie zniszczone ,ale już w życiu ich nie pofarbuje tak o nie dbałam nie farbowałam ,mam włosy za łopatki ,tylko delikatne pasemka sprajem rozjaśniającym robiła.Nie wiem co mi odbiło z tą henna,jestem dobrej myśli mam nadzieje,że szybko się to zmyje .Wczoraj dzwoniłam do znajomego fryzjera mówił ,że powinno się szybko sprać tym bardziej ,że położyłam henne pierwszy raz ,podobno jak się często nakłada to wtedy jest problem.

Edytowane przez Oleczka12345
Czas edycji: 2013-02-12 o 13:37
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:42   #2244
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
Po tak ostrym praniu te włoski lepiej wyglądają wypłukuje się ten ciemny niebieski z tych delikatnie rozjaśnionych i końcówek, już go prawie nie widać trzeba się dokładnie przyjrzeć ,a i ten ciemny brąz co wyszedł prawie czarny na naturalnych, już wygląda jak jasny brąz,zieleni już nie ma .Już mogę normalnie do ludzi wyjść jednak ostre pranie pomaga,często je piore ,szamponem H&S z dodatkiem sody i maski po każdym myciu na długo z Kallosa .Na szczęście włoski nie zniszczone ,ale już w życiu ich nie pofarbuje tak o nie dbałam nie farbowałam ,mam włosy za łopatki ,tylko delikatne pasemka sprajem rozjaśniającym robiła.Nie wiem co mi odbiło z tą henna,jestem dobrej myśli mam nadzieje,że szybko się to zmyje .Wczoraj dzwoniłam do znajomego fryzjera mówił ,że powinno się szybko sprać tym bardziej ,że położyłam henne pierwszy raz ,podobno jak się często nakłada to wtedy jest problem.
Gdyby nie ta cassia przed hennowaniem wszystko byłoby ok. Eh, te eksperymenty

Czytałam już kiedyś, że cassia tylko PO hennowaniu, parę dni po. Nawet chyba na stronie khadi.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:47   #2245
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
Po tak ostrym praniu te włoski lepiej wyglądają wypłukuje się ten ciemny niebieski z tych delikatnie rozjaśnionych i końcówek, już go prawie nie widać trzeba się dokładnie przyjrzeć ,a i ten ciemny brąz co wyszedł prawie czarny na naturalnych, już wygląda jak jasny brąz,zieleni już nie ma .Już mogę normalnie do ludzi wyjść jednak ostre pranie pomaga,często je piore ,szamponem H&S z dodatkiem sody i maski po każdym myciu na długo z Kallosa .Na szczęście włoski nie zniszczone ,ale już w życiu ich nie pofarbuje tak o nie dbałam nie farbowałam ,mam włosy za łopatki ,tylko delikatne pasemka sprajem rozjaśniającym robiła.Nie wiem co mi odbiło z tą henna,jestem dobrej myśli mam nadzieje,że szybko się to zmyje .Wczoraj dzwoniłam do znajomego fryzjera mówił ,że powinno się szybko sprać tym bardziej ,że położyłam henne pierwszy raz ,podobno jak się często nakłada to wtedy jest problem.
A wystarczyło przeczytać uważnie wątek. Szczególnie, że masz dość jasne włosy (mysi blond to dla mnie jasny kolor).
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:56   #2246
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
A wystarczyło przeczytać uważnie wątek. Szczególnie, że masz dość jasne włosy (mysi blond to dla mnie jasny kolor).
no trudno stało się jak stało,nie siedze często na internecie nie mam na to czasu,a wpadł mi do głowy pomysł aby coś zmienić- klik na allegro i jest.
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:04   #2247
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
no trudno stało się jak stało,nie siedze często na internecie nie mam na to czasu,a wpadł mi do głowy pomysł aby coś zmienić- klik na allegro i jest.
Czemu pierwsza cassia? Skąd ta myśl?

Nie chciałaś poczekać jak wyjdzie jasny brąz, a potem go "rozjaśnić", choć właściwie byłoby powiedzieć - rozświetlić?

Właściwości pelęgnujące mają bardzo zbliżone i henna i cassia. Dlatego odpada myśl, że chciałaś przed hennowaniem poprawić ich kondycję.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Teraz tylko maska, na to reklamówka lub folia i czapka na dwie godziny. Łuski włosa się rozchylą i łatwiej oddadzą barwnik
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:07   #2248
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Allegro
A zdradzicie pod jakim nickiem na allegro mam szukać...? Bo nicku "hennaya" tam nie ma
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:09   #2249
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

No właśnie tak robię po każdym myciu ,a raczej szorowaniu maska, reklamówka ,czapka i podgrzewam.Zauważyłam ,że wtedy najwięcej barwnika się wypłukuje
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:10   #2250
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja zakrywam miseczkę folią na to kładę biały papier dociskam spodeczkiem i jak papier zabarwi się na pomarańczowo wiem że jest gotowa.
Nie łapię - henna zabarwi papier przez folię...? Bo najpierw folia, na to papier, na to spodeczek. Henna ma dotykać folii...?
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.