Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 15:58   #1861
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Wow, ja też miałam kiedyś włosy do pasa, na własnej komunii Potem od razu ciachnęłam i od tego czasu nie udało mi sie osiągnąć takiej długości. Jeśli mówimy o wzroscie to zachwalany jest tez olej khadi stymulujący porost.
Miałam ten olej odlewkę, spowodował mi łupież. Wolę Sesę i Heenarę. Ja na komunii byłam na chłopaka ścięta (mama mi nie pozwalała zapuścić), więc u mnie odwrotnie, dopiero jak miałam chyba 14 lat, to miałam dłuższe włosy.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-04-06 o 15:59
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:22   #1862
Eko Dakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja się trochę boję tych olei indyjskich, boję się, że kolor mi się zniszczy włosków. Dodam, że mam bardzo jasny blond, ale bardzo mnie kuszą, tyle pozytywnych opinii na ich temat się naczytałam.
Eko Dakini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:52   #1863
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Używał ktoś głebokiej kuracji torebek włosów JMO?
Zastanawiam czy kupić, czy przyspieszy porost włosów.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:58   #1864
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Używał ktoś głebokiej kuracji torebek włosów JMO?
Zastanawiam czy kupić, czy przyspieszy porost włosów.
ja zużyłam jedno - chyba nawet recenzję w KWC zamieściłam wg mnie to jakaś pomyłka, ale ponoć są ludzie, którym posłużyło...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:45   #1865
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Na szczęście nie poszłam na górę
Hehe no tak pewnie wyszłabyś z 5 torbami
Sklepik fajny i obsługa miła, ja pewnie niebawem wyjadę od nich z 10 torbami

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja zużyłam jedno - chyba nawet recenzję w KWC zamieściłam wg mnie to jakaś pomyłka, ale ponoć są ludzie, którym posłużyło...
hmm.. to jeszcze poczytam i pomyślę...
ja na razie wszystkie ich produkty jakie miałam zdały egazamin
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:01   #1866
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Używał ktoś głebokiej kuracji torebek włosów JMO?
Zastanawiam czy kupić, czy przyspieszy porost włosów.
ja miałam i nie polecam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:12   #1867
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To może coś w stylu Ombre byłoby dobrym wyjściem. Potem najwyżej zetniesz bez bólu, a zawsze coś nowego wypróbowane
Nie, ombre mi się nie podoba. W zasadzie chodzi bardziej o kształt fryzury. Włosy są już za długie i nie chce mi się z nimi nic robić poza upięciem w kok albo wysoki kucyk. Tak więc liczę raczej na zmianę fryzury niż koloru. Ewentualnie poproszę panią fryzjerkę o jakieś ładne ukształtowanie włosów. Ale i tak nastawiona jestem na krótkie cięcie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hej nie wiem, jak się wbić bo dawno mnie nie było i nawet nie mam nowych zakupów Nie mam czasu na Was, niestety
Ktoś prosił o moje włosy. Zapuściłam się, oleje raz w tygodniu, żadnych wcierek, nawet kozieradka poszła na bok...
Podcięłam włosy po 3 mc przerwie, nie dużo urosły. Henna wyszła lepiej tym razem ale jeszcze daleko do moich oczekiwań
Włosy piękne!!!

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Powiem tak.... 2 miesiące temu dostałam w prezencie suszarkę obrotową Rowenty i baaardzo żałuję, że nie kupiłam jej sobie już wcześniej. To jest cud, a nie suszarka. W porównaniu do Babyliss ponoć lepiej wygładza włosy. Moje są z natury kręcone, puszyste-sianowate. Efekt jaki daje jest porównywalny do wyjścia od fryzjera. I'm in love
Przepraszam za offa
Hmmm...a może to coś dla mnie? Może też powinnam się skusić?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja ma straszny problem z zapuszczeniem....... jak juz mi podrosną to dochodzę do wniosku, że w krótszych jest mi lepiej, a jak zetnę to od razu zaczynam zapuszczać i tym sposobem dłuższych niż do ramion nie miałam od wielu lat
No bo baby tak mają Z jednej strony długie włosy są bardzo kobiece, przywodzą mi na myśl Holywoodzkie gwiazdy ona zawsze mają piękne włosy choć wiem, że sztuczne. Z drugiej jednak ostatnio doszłam do wniosku że krótsze fryzurki też są bardzo sexy (mówię o takich właśnie do ramion) no i tak właśnie na zmiany mnie naszło. Z resztą to TYLKO włosy.

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Też mi się boby podobają tylko raczej u kogos, sama nie czułabym sie dobrze w tak krótkich włosach. Ja mam własnie odwrotnie, ciągle noszę rozpuszczone bo wychodzę z założenia, ze nie po to tak długo zapuszczałam by je teraz chować. Tez musze sie umowic do fryzjera bo zawszę kiedy się przeglądam w lustrze w windzie stwierdzam, ze wyglądam jakos tak hmm... wieśniacko
No to ja też tak właśnie sądzę o swojej fryzurze. Jak były krótsze to fajniej się układały.


Spieszę też donieść, że z całej mojej trójcy zakupowej Planeta Organica najsłabiej wypadł Balsam Turecki. A w sumie pokładałam w nim spore nadzieje..w zasadzie jest poprawnie, ale zauważyłam, że podczas suszenia włosy są zdecydowanie bardziej szorstkie niż po maskach Złotej czy Tajskiej. Niby tragedii nie ma, ale jest zdecydowanie mniej odżywczy.

Stwierdzam też, że jedynym mydłem jakim mogę myć buzię jest mydło afrykańskie. Tylko po nim nie mam przesuszu i plam koło brody. Ostatnio odstawiłam wszystkie inne myjadła, łącznie z tym z glinką żółtą. No i jakoś powoli skóra wraca do normy.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 20:40   #1868
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hej nie wiem, jak się wbić bo dawno mnie nie było i nawet nie mam nowych zakupów Nie mam czasu na Was, niestety
Ktoś prosił o moje włosy. Zapuściłam się, oleje raz w tygodniu, żadnych wcierek, nawet kozieradka poszła na bok...
Podcięłam włosy po 3 mc przerwie, nie dużo urosły. Henna wyszła lepiej tym razem ale jeszcze daleko do moich oczekiwań
piekne wlosy

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Hmmm, a za ile chcesz go zbyć. Może przygarnę
napisalam pw
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to pięknie Ci urosły
troche urosly zwazywszy na fakt, ze w grudniu juz je raz scinalam u fryzjera to rosna calkiem przyzwoicie nie sa wszystkie jeszcze jednej dlugosci bo to zapewne jeszcze troche potrwa, ale dluzszych chyba juz nie chce miec bo za malo ich mam zeby szalec z dlugoscia
Jak je kiedys wyprostuje to postaram sie wrzucic foto, choc obawiam sie ze z moim lenistwem to bedzie to dopiero po wizycie u fryzjera


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zamówienie na iherb i Amilie zostało poczynione. Lauress też już w drodze. Odważyłam się też na ten śmieszny pędzelek pixie Niedawno też przywieźli mi paczuszkę z Maca, ale nie wiem czy pigmenty nadają się na ten wątek. Muszę dokładniej sprawdzić skład.
P.S. Wszystko to co piszą na wizażu o pędzelku 217 to prawda....
szalejesz kolezanko pochwal sie co zamowilas na iherb?
ja tez mam zamiar dzis kliknac male zamowienie z deo na iherbie

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Tez musze sie umowic do fryzjera bo zawszę kiedy się przeglądam w lustrze w windzie stwierdzam, ze wyglądam jakos tak hmm... wieśniacko
mam dokladnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Eko Dakini Pokaż wiadomość
Ja się trochę boję tych olei indyjskich, boję się, że kolor mi się zniszczy włosków. Dodam, że mam bardzo jasny blond, ale bardzo mnie kuszą, tyle pozytywnych opinii na ich temat się naczytałam.
ja mam bardzo jasny blond pochodzacy pod platyne i zaden z indyjskich olejkow nie zrobil im krzywdy jedynie raz ziola dodawane do maski zrobilly mi kurczaka na glowie
Przetestowalam dzis peeling kawowy do twarzy, jest bardzo delikatny nie podrazil dodatkowo luszczacej sie juz skory. Ladnie zlikwidowal odstajace skorki Konsystencje ma kremowa i deliktanie pachnie kawa. Maska oczyszczajaca z biala trufla pachnie jak perfumy issey miyake jakiegos wielkiego oczyszczenia twarzy nie zauwazylam, ale rzeczywiscie twarz taka jakby rozjasniona po jej uzyciu sie wydaje

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-06 o 20:44
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 08:02   #1869
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Używał ktoś głebokiej kuracji torebek włosów JMO?
Zastanawiam czy kupić, czy przyspieszy porost włosów.
ja tez używałam i nic nie zauważyłam ale nie wiem czy nie dam jej drugiej szansypo toniku z hr hauschki

rezygnuje z kalphi tone i innych ziol kladzonych na wlosy ...tak mi plączą włosy ze przy zmywaniu wyada mi z 2 garście włosów
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 09:01   #1870
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skoro wszystko co najlepsze znasz to co pytasz?
hehe

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A to moje ostatnie nabytki
2 mydelka z alterry i serum o ktorym wczesniej wspominalam
na 2 zdjeciu maseczki oraz 2 peelingi
fajowe zakupki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Biedronce są teraz maseczki. Składowo wyglądają ekstra, wybrałam wersję przeciwzmarszczkową, ale wszystkie są na bazie Kaolinu, nie mogę się doczekać testów. Cena w gazetce trochę wyższa niż zapłaciłam
oj, chyba wyślę mauża do Biedrony

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj, te lavery naprawdę fajne są jak zapach ci się podobał, to spróbuj jeszcze też mango wprawdzie do farbowanych - czyli kompletnie nie do moich, ale też świetnie mył i nie robił żadnego przyklapu, a ten zapach
też lubiłam ten pomarańczowy; mango powiadasz ?
a jak tam berbeć ?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hej nie wiem, jak się wbić bo dawno mnie nie było i nawet nie mam nowych zakupów Nie mam czasu na Was, niestety
Ktoś prosił o moje włosy. Zapuściłam się, oleje raz w tygodniu, żadnych wcierek, nawet kozieradka poszła na bok...
Podcięłam włosy po 3 mc przerwie, nie dużo urosły. Henna wyszła lepiej tym razem ale jeszcze daleko do moich oczekiwań
cudowne włosy

Na Khadi uważajcie - śmierdziel straszliwy (taka nafta mdląca).
Ja miałam 3 butle kuracji torebkowej JMO i lubiłam, chociaż nie mogę powiedzieć, czy były jakieś spektakularne efekty (ale to mój problem przy większości kosmetyków) - teraz testuję Stimulating Lotion, Fushi - zobaczymy

i na koniec drobny off-top - Barbie bez makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Barbie.jpg (16,3 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-04-07 o 09:43
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 10:22   #1871
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Używał ktoś głebokiej kuracji torebek włosów JMO?
Zastanawiam czy kupić, czy przyspieszy porost włosów.
Ja jestem wierną fanką, to już moja 5 lub 6 chyba buteleczka Uwielbiam za efekt uniesienia czupryny, baby hair i widocznie zmniejszone wypadanie włosów. Ale wiadomo, każdej skórze pasuje co innego...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 11:52   #1872
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hehe



fajowe zakupki



oj, chyba wyślę mauża do Biedrony



też lubiłam ten pomarańczowy; mango powiadasz ?
a jak tam berbeć ?



cudowne włosy

Na Khadi uważajcie - śmierdziel straszliwy (taka nafta mdląca).
Ja miałam 3 butle kuracji torebkowej JMO i lubiłam, chociaż nie mogę powiedzieć, czy były jakieś spektakularne efekty (ale to mój problem przy większości kosmetyków) - teraz testuję Stimulating Lotion, Fushi - zobaczymy

i na koniec drobny off-top - Barbie bez makijażu


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja jestem wierną fanką, to już moja 5 lub 6 chyba buteleczka Uwielbiam za efekt uniesienia czupryny, baby hair i widocznie zmniejszone wypadanie włosów. Ale wiadomo, każdej skórze pasuje co innego...
kusisz natka mówisz uniesienie - to ja tego pragnę i pożądam... pewnie pobiegnę do sklepu i kupie
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:13   #1873
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
też lubiłam ten pomarańczowy; mango powiadasz ?
a jak tam berbeć ?

i na koniec drobny off-top - Barbie bez makijażu
barbie genialna!!! ciekawe co na to ken... (i ciekawe, jak ken prezentuje się w kąpielówkach nie mając czasu na fitness po 12-godzinnym dniu w biurze )
a berbeć grzeczny jest, daje mamusi spać póki co... tylko jakoś koło 4-5 rano już głód nas bierze i sobie coś tam spałaszujemy i śpimy dalej
w ogóle to strasznie skrajne opinie na temat mojego brzucha - dla jednych jest ogromny, dla innych mały i zgrabny. a ja uważam, że jest w sam raz - taka piłeczka. trochę skóry na niego poszło, bo taki jest "do przodu" ale rozstępów nie mam na razie - czyli moje mieszanki olejów i ogólna pielęgnacja dają radę!
dla przypomnienia - mam swój własny "shea-mix" z masłem kakaowym, kokosem, dziką różą... no i żeby było też nawilżająco, to mieszam mleczko bezzapachowe alterra z olejami (awokado całkiem fajny!) i chlaś na całe ciałko.
aaaa, korzystając z okazji, chciałabym pochwalić również lotion do ciała z serii różanej martina gebhardt ach, z resztą co się dziwić - świetny skład! to i efekty pielęgnacyjne super! do gęby też kosmetyków z tej serii używam i dobrze mi jakoś, taki minimalizm, zero niespodzianek, suchar ciążowy też już mi nie dokazuje. taka jakaś ładniejsza się zrobiłam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 12:23   #1874
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
mam pytanko jak stosować serum regulujące z JMO.

Dostałam próbkę i zastanawiam się czy stosować pod krem czy wstarczy tylko tym serum facjate wysmarować?
Ja stosuję solo, gdy nakładam na całą buzię, a dokładam krem, gdy używam tylko na strefie T. No i stosuję solo na noc, jako lekki, nie zapychający kremik
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:03 Powód: edycja cytatu
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:35   #1875
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Donoszę, że maseczka z biedronki jest całkiem fajna. Nie ściąga tak bardzo i nie wysusza, jak czysta glinka. Fajna maseczka jako taka w tygodniu pod prysznic, odświeża, rozjaśnia, wygładza, matowi. Dobra, jeśli komuś się akurat glinki pokończyły, albo chce je dopiero przetestować

A tak poza tym to wróciłam do dawno opuszczonej odżywki z granatem Alterry i wiecie co? To jest moja najlepsza odżywka!! Po tylu kupionych i wykończonych przeze mnie specyfikach do włosów, w różnych, czasem wysokich cenach, producentów z końca świata stwierdzam z czystym sumieniem, że to maleństwo z Rossmana za kilka raptem zł robi z moimi włosami cuda, jak żadna inna, no może jeszcze jakaś jedna-dwie by się znalazły

W eco-esthetique 20% off na Madarę.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-04-08 o 10:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:18   #1876
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Donoszę, że maseczka z biedronki jest całkiem fajna. Nie ściąga tak bardzo i nie wysusza, jak czysta glinka. Fajna maseczka jako taka w tygodniu pod prysznic, odświeża, rozjaśnia, wygładza, matowi. Dobra, jeśli komuś się akurat glinki pokończyły, albo chce je dopiero przetestować

A tak poza tym to wróciłam do dawno opuszczonej odżywki z granatem Alterry i wiecie co? To jest moja najlepsza odżywka!! Po tylu kupionych i wykończonych przeze mnie specyfikach do włosów, w różnych, czasem wysokich cenach, producentów z końca świata stwierdzam z czystym sumieniem, że to maleństwo z Rossmana za kilka raptem zł robi z moimi włosami cuda, jak żadna inna, no może jeszcze jakaś jedna-dwie by się znalazły

W eco-esthetique 20% off na Madarę.
też kupiłam te biedronkowe maski - wszystkie 3 i wczoraj już testowałam trądzikową; saszetka jest podzielona na dwie części i ta połówka to trochę mało, żeby tak porządnie nałożyć sobie produkt na pysk (ja lubię taką mega warstwę ); maseczka była też trochę zbyt wodnista, jak na moje wymagania, ale pysio po niej było całkiem słodkie, ładnie zwężone pory itd.
wypróbuję kolejne i dam znać, na razie moim zdaniem warto.

też mi chodzi ta Alterra po głowie, zarówno maska (albo może Anti age Organique, nie wiem, jeszcze), jak i odżywka.
Na razie w ramach 'odwyku' (hehe, już widać, że znowuż podczytuję forum i się daję ponieść) zamówiłam dwa szampony (Urtekram z brązowym cukrem i z głogiem - walczyłam z sobą, czy drugi raz nie wziąć glinki Rhassoul, ale pomyślałam, że dam głogowi szansę i potem wrócę do ukochanej glinki) oraz dwie odżywki, jedną Manuka Dr Organic (tak, tak, Anula rulez) oraz Faith in Nature jakąś chyba nawilżającą.
Oprócz tego na Naturnice próbki JMO (kocham serum z zieloną herbatą, chociaż śmierdoli nieprzeciętnie) oraz na Skarbcu Natury różne przydasie (m.in Bentley Organic dla dzieciora do mycia, bo ma cora straszliwszą skórę , litrowy płyn do mycia Sante dla małża oraz mój ukochany płyn do prania z orzechów i kurację do rzęs Sante). Zobaczymy
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:42   #1877
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Czy ktoas z was uzywala roznych glinek ghassoul? Bo ja uzywalam z mydlarni franciszka l'orient, ale nie dzialala na mnie dobrze.Moze ktos ma porownanie? Mysle teraz o tej z Organique.Nie wiem jednak, czy moja skora nie toleruje tej glinki, czy poprostu ta z mydlarni byla jakimś bublem
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:47   #1878
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Fryne mam nadzieje, że manuka Ci się spodoba
tylko ostroznie z nią, bo jest dość ciężka.
ale nałożona w odpowiedniej ilości fajnie włosom robi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:18   #1879
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
też kupiłam te biedronkowe maski - wszystkie 3 i wczoraj już testowałam trądzikową; saszetka jest podzielona na dwie części i ta połówka to trochę mało, żeby tak porządnie nałożyć sobie produkt na pysk (ja lubię taką mega warstwę ); maseczka była też trochę zbyt wodnista, jak na moje wymagania, ale pysio po niej było całkiem słodkie, ładnie zwężone pory itd.
wypróbuję kolejne i dam znać, na razie moim zdaniem warto.

też mi chodzi ta Alterra po głowie, zarówno maska (albo może Anti age Organique, nie wiem, jeszcze), jak i odżywka.
Na razie w ramach 'odwyku' (hehe, już widać, że znowuż podczytuję forum i się daję ponieść) zamówiłam dwa szampony (Urtekram z brązowym cukrem i z głogiem - walczyłam z sobą, czy drugi raz nie wziąć glinki Rhassoul, ale pomyślałam, że dam głogowi szansę i potem wrócę do ukochanej glinki) oraz dwie odżywki, jedną Manuka Dr Organic (tak, tak, Anula rulez) oraz Faith in Nature jakąś chyba nawilżającą.
Oprócz tego na Naturnice próbki JMO (kocham serum z zieloną herbatą, chociaż śmierdoli nieprzeciętnie) oraz na Skarbcu Natury różne przydasie (m.in Bentley Organic dla dzieciora do mycia, bo ma cora straszliwszą skórę , litrowy płyn do mycia Sante dla małża oraz mój ukochany płyn do prania z orzechów i kurację do rzęs Sante). Zobaczymy
Jestem ciekawa tej kuracji do rzęs sante. Daj znac czy coś zdziała

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy ktoas z was uzywala roznych glinek ghassoul? Bo ja uzywalam z mydlarni franciszka l'orient, ale nie dzialala na mnie dobrze.Moze ktos ma porownanie? Mysle teraz o tej z Organique.Nie wiem jednak, czy moja skora nie toleruje tej glinki, czy poprostu ta z mydlarni byla jakimś bublem
Ja mam glinkę ghassoul z alvy i ta od Ciebie, zadnej roznicy pomiędzy nimi nie widzę. Po glince zielonej czy białej, skóra jest ładnie oczyszczona, uspokojona a ta ghassoul nie robi nic, zero jakiegokolwiek efektu. Probowalam nawet uzywac jako puder wykończeniowy (ze względu na fajny kolor, pomyślalam ze nie będzie efektu bielenia) ale też się nie sprawdziła, nie matuje w ogole. Zużywam ją teraz razem z rekawica kessa i czarnym mydlem i w tej roli sprawdza się doskonale, skóra jest idealnie gładka

Przyszly dzis moje zabawki od divaderme Mascara, rzęsy oraz brwi w butelce. Super składy a w wątku nikt chyba nie wspominał o tych produktach Jutro rano okaze sie jak z działaniem, chociaz moim rzęsom juz chyba nic nie pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg divaderme.jpg (157,1 KB, 45 załadowań)
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 15:45   #1880
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
też kupiłam te biedronkowe maski - wszystkie 3 i wczoraj już testowałam trądzikową; saszetka jest podzielona na dwie części i ta połówka to trochę mało, żeby tak porządnie nałożyć sobie produkt na pysk (ja lubię taką mega warstwę ); maseczka była też trochę zbyt wodnista, jak na moje wymagania, ale pysio po niej było całkiem słodkie, ładnie zwężone pory itd.
wypróbuję kolejne i dam znać, na razie moim zdaniem warto.

też mi chodzi ta Alterra po głowie, zarówno maska (albo może Anti age Organique, nie wiem, jeszcze), jak i odżywka.
Na razie w ramach 'odwyku' (hehe, już widać, że znowuż podczytuję forum i się daję ponieść) zamówiłam dwa szampony (Urtekram z brązowym cukrem i z głogiem - walczyłam z sobą, czy drugi raz nie wziąć glinki Rhassoul, ale pomyślałam, że dam głogowi szansę i potem wrócę do ukochanej glinki) oraz dwie odżywki, jedną Manuka Dr Organic (tak, tak, Anula rulez) oraz Faith in Nature jakąś chyba nawilżającą.
Oprócz tego na Naturnice próbki JMO (kocham serum z zieloną herbatą, chociaż śmierdoli nieprzeciętnie) oraz na Skarbcu Natury różne przydasie (m.in Bentley Organic dla dzieciora do mycia, bo ma cora straszliwszą skórę , litrowy płyn do mycia Sante dla małża oraz mój ukochany płyn do prania z orzechów i kurację do rzęs Sante). Zobaczymy
Ja nałożyłam najpierw pół maseczki, ale na mokra buzię i zaczęła mi spływać, więc jak troszkę podeschła to dołożyłam jej jeszcze. Myślę, że można przyoszczędzić nakładając nie na mokro, tylko lekko wilgotną buzię, bo rzeczywiście jest lejąca

Maski Alterry nie miałam nigdy, bo tak lubię odżywkę, że zawsze ją wybieram Ale wiem, że nie każdy ją lubi, zależy od włosów.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy ktoas z was uzywala roznych glinek ghassoul? Bo ja uzywalam z mydlarni franciszka l'orient, ale nie dzialala na mnie dobrze.Moze ktos ma porownanie? Mysle teraz o tej z Organique.Nie wiem jednak, czy moja skora nie toleruje tej glinki, czy poprostu ta z mydlarni byla jakimś bublem
Ja z L'orient miałam czerwoną beloun, bardzo fajna, ghassoul nie lubię w ogóle a miałam kilka.

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja mam glinkę ghassoul z alvy i ta od Ciebie, zadnej roznicy pomiędzy nimi nie widzę. Po glince zielonej czy białej, skóra jest ładnie oczyszczona, uspokojona a ta ghassoul nie robi nic, zero jakiegokolwiek efektu. Probowalam nawet uzywac jako puder wykończeniowy (ze względu na fajny kolor, pomyślalam ze nie będzie efektu bielenia) ale też się nie sprawdziła, nie matuje w ogole. Zużywam ją teraz razem z rekawica kessa i czarnym mydlem i w tej roli sprawdza się doskonale, skóra jest idealnie gładka

Przyszly dzis moje zabawki od divaderme Mascara, rzęsy oraz brwi w butelce. Super składy a w wątku nikt chyba nie wspominał o tych produktach Jutro rano okaze sie jak z działaniem, chociaz moim rzęsom juz chyba nic nie pomoze
Skusiłaś się Umrę z zazdrości Pisałam o nich parę dni temu.

Ja też wolę białą i jej pochodne, generalnie Kaolinit

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-04-08 o 15:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:48   #1881
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
J

Ja mam glinkę ghassoul z alvy i ta od Ciebie, zadnej roznicy pomiędzy nimi nie widzę. Po glince zielonej czy białej, skóra jest ładnie oczyszczona, uspokojona a ta ghassoul nie robi nic, zero jakiegokolwiek efektu. Probowalam nawet uzywac jako puder wykończeniowy (ze względu na fajny kolor, pomyślalam ze nie będzie efektu bielenia) ale też się nie sprawdziła, nie matuje w ogole. Zużywam ją teraz razem z rekawica kessa i czarnym mydlem i w tej roli sprawdza się doskonale, skóra jest idealnie gładka
Dobrze wiedzieć, nie będę wyrzucać pieniędzy w błoto.My to chyba mamy identyczny typ skóry

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Ja z L'orient miałam czerwoną beloun, bardzo fajna, ghassoul nie lubię w ogóle a miałam kilka.



S
A takie ma super opinie na KWC. Dobrze wiedzieć,że nie tylko moja skóra jest taka kapryśna
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:03   #1882
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
A takie ma super opinie na KWC. Dobrze wiedzieć,że nie tylko moja skóra jest taka kapryśna
Niestety, nie zawsze to co piszą w KWC jest godne zaufania. Czasem są to kryptoreklamy, czasem recenzje osób, które nie miały nic innego wcześniej do porównania, dlatego się zachwycają. I tak naprawdę tylko jakieś 30% recenzji jest rzetelnych, z czego połowa ma zupełnie inny typ cery. Są też tacy co wrzucają opinie po jednym użyciu i od razu zachwyt, albo rozczarowanie, a tak naprawdę trzeba produktowi dać szansę i znaleźć na niego sposób po prostu, w dużej mierze dotyczy to glinek.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-04-08 o 16:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:18   #1883
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, nie zawsze to co piszą w KWC jest godne zaufania. Czasem są to kryptoreklamy, czasem recenzje osób, które nie miały nic innego wcześniej do porównania, dlatego się zachwycają. I tak naprawdę tylko jakieś 30% recenzji jest rzetelnych, z czego połowa ma zupełnie inny typ cery. Są też tacy co wrzucają opinie po jednym użyciu i od razu zachwyt, albo rozczarowanie, a tak naprawdę trzeba produktowi dać szansę i znaleźć na niego sposób po prostu, w dużej mierze dotyczy to glinek.
Zgadzam się Jednak czasami wystarczy jedno uzycie, np. hydrolatu oczarowego-który mnie tak uczulił,że nie ryzykowałam kolejnej aplikacji,zeby stwierdzic ze produkt się do czegoś nadaje Czyli jednak te ghassoule nie są dla nas Chyba jak narazie najlepsza jest dla mnie glinka czerwona a zaraz po niej zielona.
A czy wy też miałyscie po tej glince wysyp takich maciupenkich krosteczek?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:29   #1884
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Jednak czasami wystarczy jedno uzycie, np. hydrolatu oczarowego-który mnie tak uczulił,że nie ryzykowałam kolejnej aplikacji,zeby stwierdzic ze produkt się do czegoś nadaje Czyli jednak te ghassoule nie są dla nas Chyba jak narazie najlepsza jest dla mnie glinka czerwona a zaraz po niej zielona.
A czy wy też miałyscie po tej glince wysyp takich maciupenkich krosteczek?
Uczulenia to jeszcze inna kwestia, czasem uczulają produkty hipoalergiczne i wtedy mozemy mieć pretensje, ale jeśli mamy skórę alergiczną i używamy produktu nieprzeznaczonego dla nas to nie jest to ani wina producenta ani składników.

Ja po ghassoul miałam po pierwsze wysusz, po drugie szarawy odcień cery. Poza tym zero efektów ani dobrych ani złych
Chyba najpraktyczniejsza jest biała glinka, bo jest biała, nie brudzi wanny, paznokci, skóry, a przy okazji dla mnie jest najłagodniejsza.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-04-08 o 16:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:33   #1885
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam najpierw pół maseczki, ale na mokra buzię i zaczęła mi spływać, więc jak troszkę podeschła to dołożyłam jej jeszcze. Myślę, że można przyoszczędzić nakładając nie na mokro, tylko lekko wilgotną buzię, bo rzeczywiście jest lejąca

Maski Alterry nie miałam nigdy, bo tak lubię odżywkę, że zawsze ją wybieram Ale wiem, że nie każdy ją lubi, zależy od włosów.



Ja z L'orient miałam czerwoną beloun, bardzo fajna, ghassoul nie lubię w ogóle a miałam kilka.



Skusiłaś się Umrę z zazdrości Pisałam o nich parę dni temu.

Ja też wolę białą i jej pochodne, generalnie Kaolinit
Jakos po swietach stwierdziłam, ze potrzebuję naturalnego tuszu, cos mi sie kiedys obiło o uszy o rzęsach w butelce divaderme wiec zaczęlam szukac az w koncu znalazlam A brwi w butelce to wg mnie fajna alternatywa dla henny Chyba musiałam przeoczyc Twoj post o nich bo dałabym cynk ze juz do mnie lecą

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie będę wyrzucać pieniędzy w błoto.My to chyba mamy identyczny typ skóry[COLOR="Silver"]
Mogłoby tak być, jaka oszczednosc, jedna testuje- nie zadziala a druga juz wie, ze ma nie kupowac Mi po ghassoul wyskakiwały male krosteczki z bokow nosa i nad ustami, zresztą niacynamid dziala na mnie podobnie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, nie zawsze to co piszą w KWC jest godne zaufania. Czasem są to kryptoreklamy, czasem recenzje osób, które nie miały nic innego wcześniej do porównania, dlatego się zachwycają. I tak naprawdę tylko jakieś 30% recenzji jest rzetelnych, z czego połowa ma zupełnie inny typ cery. Są też tacy co wrzucają opinie po jednym użyciu i od razu zachwyt, albo rozczarowanie, a tak naprawdę trzeba produktowi dać szansę i znaleźć na niego sposob po prostu, w duej mierze dotyczy to glinek.
Zgodzę się z tym, ja najpierw patrzę na skład, w drugiej kolejnosci na KWC. Często ktos wystawia opinię po kilku dniach gdy jest zachwycony działaniem a po jakims czasie okazuje się ze kosmetyk zapycha lub dziala aknegennie. A rzadko ktos edytuje swoje recenzje. Moja cera jest wyjątkowo kapryśna, zapycha mnie dosłownie wszystko, dodatkowo często pojawiają sie reakcje alergiczne na substancje ktore kiedyś działaly na mnie ok. Znalezienie drugiej takiej osoby graniczy niemal z cudem bo zawsze, chocby na samym koncu kosmetyku moze znalezc sie skladnik ktory mi nie bedzie pasowal. Nauczyłam się, ze wszystko muszę przetestowac na sobie a nie ślepo kupowac bo ma tytul KWC i chocby było w 101% super naturalne nie uwierzę w jego zbawienne działanie dopoki nie sprobuje
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-04-08 o 16:36
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:38   #1886
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jakos po swietach stwierdziłam, ze potrzebuję naturalnego tuszu, cos mi sie kiedys obiło o uszy o rzęsach w butelce divaderme wiec zaczęlam szukac az w koncu znalazlam A brwi w butelce to wg mnie fajna alternatywa dla henny Chyba musiałam przeoczyc Twoj post o nich bo dałabym cynk ze juz do mnie lecą


Mogłoby tak być, jaka oszczednosc, jedna testuje- nie zadziala a druga juz wie, ze ma nie kupowac Mi po ghassoul wyskakiwały male krosteczki z bokow nosa i nad ustami, zresztą niacynamid dziala na mnie podobnie


Zgodzę się z tym, ja najpierw patrzę na skład, w drugiej kolejnosci na KWC. Często ktos wystawia opinię po kilku dniach gdy jest zachwycony działaniem a po jakims czasie okazuje się ze kosmetyk zapycha lub dziala aknegennie. A rzadko ktos edytuje swoje recenzje. Moja cera jest wyjątkowo kapryśna, zapycha mnie dosłownie wszystko, dodatkowo często pojawiają sie reakcje alergiczne na substancje ktore kiedyś działaly na mnie ok. Znalezienie drugiej takiej osoby graniczy niemal z cudem bo zawsze, chocby na samym koncu kosmetyku moze znalezc sie skladnik ktory mi nie bedzie pasowal. Nauczyłam się, ze wszystko muszę przetestowac na sobie a nie ślepo kupowac bo ma tytul KWC i chocby było w 101% super naturalne nie uwierzę w jego zbawienne działanie dopoki nie sprobuje
Miałam identycznie to samo... Chyba ze to tak glinka od Franicszka jakaś felerna.Jednak będziemy mieć oszczędność;P
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-04-08 o 16:44
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:42   #1887
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jakos po swietach stwierdziłam, ze potrzebuję naturalnego tuszu, cos mi sie kiedys obiło o uszy o rzęsach w butelce divaderme wiec zaczęlam szukac az w koncu znalazlam A brwi w butelce to wg mnie fajna alternatywa dla henny Chyba musiałam przeoczyc Twoj post o nich bo dałabym cynk ze juz do mnie lecą

Zgodzę się z tym, ja najpierw patrzę na skład, w drugiej kolejnosci na KWC. Często ktos wystawia opinię po kilku dniach gdy jest zachwycony działaniem a po jakims czasie okazuje się ze kosmetyk zapycha lub dziala aknegennie. A rzadko ktos edytuje swoje recenzje. Moja cera jest wyjątkowo kapryśna, zapycha mnie dosłownie wszystko, dodatkowo często pojawiają sie reakcje alergiczne na substancje ktore kiedyś działaly na mnie ok. Znalezienie drugiej takiej osoby graniczy niemal z cudem bo zawsze, chocby na samym koncu kosmetyku moze znalezc sie skladnik ktory mi nie bedzie pasowal. Nauczyłam się, ze wszystko muszę przetestowac na sobie a nie ślepo kupowac bo ma tytul KWC i chocby było w 101% super naturalne nie uwierzę w jego zbawienne działanie dopoki nie sprobuje
Daj znać jak się toto sprawdza, ponoć trzeba wprawy (mile widziane foto)

Ja tak samo, zapoznanie się ze składem to podstawa. Potem opinie innych, nie ukrywam, są pomocne, można się dowiedzieć o konsystencji, zapachu itp, ale nie ma 100% pewności, że działać będzie na nas tak samo.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:00   #1888
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Daj znać jak się toto sprawdza, ponoć trzeba wprawy (mile widziane foto)

Ja tak samo, zapoznanie się ze składem to podstawa. Potem opinie innych, nie ukrywam, są pomocne, można się dowiedzieć o konsystencji, zapachu itp, ale nie ma 100% pewności, że działać będzie na nas tak samo.
W weekend postaram się cos pstryknąć, moze do tego czasu choć trochę nauczę się obsługiwac te cuda
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:21   #1889
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa tej kuracji do rzęs sante. Daj znac czy coś zdziała


Ja mam glinkę ghassoul z alvy i ta od Ciebie, zadnej roznicy pomiędzy nimi nie widzę. Po glince zielonej czy białej, skóra jest ładnie oczyszczona, uspokojona a ta ghassoul nie robi nic, zero jakiegokolwiek efektu. Probowalam nawet uzywac jako puder wykończeniowy (ze względu na fajny kolor, pomyślalam ze nie będzie efektu bielenia) ale też się nie sprawdziła, nie matuje w ogole. Zużywam ją teraz razem z rekawica kessa i czarnym mydlem i w tej roli sprawdza się doskonale, skóra jest idealnie gładka

Przyszly dzis moje zabawki od divaderme Mascara, rzęsy oraz brwi w butelce. Super składy a w wątku nikt chyba nie wspominał o tych produktach Jutro rano okaze sie jak z działaniem, chociaz moim rzęsom juz chyba nic nie pomoze
ale cacka!
Pierwsze słyszę i pierwsze widzę
koniecznie zdawaj relację


A ja ghassoul bardzo lubię! Miałam juz chyba z 4 czy 5 źródeł i wszystkie fajnie działały, ale miałka jest łatwiejsza w obsłudze oczyszcza, nie tak mocno jak zielona czy czerwona, ale w sposób widoczny, poprawia koloryt, ujędrnia i uelastycznia cerę i fajnie radzi sobie z problemami skórnymi.

Przyszło do mnie sylveco - balsam bardzo fajny szkoda, że nie pachnie
krem brzozowo-nagietkowy tłuściutki a lekki krem brzozowy faktycznie leciutki nałożyłam dzisiaj pod makijaż, zobaczymy jak sie sprawdzi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:36   #1890
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Przyszly dzis moje zabawki od divaderme Mascara, rzęsy oraz brwi w butelce. Super składy a w wątku nikt chyba nie wspominał o tych produktach Jutro rano okaze sie jak z działaniem, chociaz moim rzęsom juz chyba nic nie pomoze
wow co to za cuda wianki koniecznie daj znac jak to sie sprawdza i czy pogrubia rzesy?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Przyszło do mnie sylveco - balsam bardzo fajny szkoda, że nie pachnie
krem brzozowo-nagietkowy tłuściutki a lekki krem brzozowy faktycznie leciutki nałożyłam dzisiaj pod makijaż, zobaczymy jak sie sprawdzi
a gdzie fotorelacja? ja nadal chwale krem pod oczy i tluscioszka bardzo je lubie natomiast lekki krem oddalam siostrze
Wczoraj troche poplynelam zrobilam zamowienie na iherbie i na gaia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.