Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 22:46   #4351
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Sciągaj spodnie, strzel fote i nam pokaz .
Ja tam chetnie na mlode udko popatrze
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:27   #4352
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46298566]A mozesz to wykonczenie do czegos porownac? Wiem, ze napisalas, ze satynowe, ale w kazdy inaczej to rozumie .[/QUOTE]

Pierwsze skojarzenie to Lip Tar OCC, z tym, że formuła jest inna, bo Lip Tary są takie "olejkowe". Chanel RA Velvet są chyba odrobinę mniej błyszczące, aczkolwiek pomadka inaczej "siedzi" na ustach niż cudak z YSL (porównywałam z limitowaną L'Adoree). Mam jeszcze pomadki o wykonczeniu Satin z MACa ale też z limitek i musiałabym je poswatchować żeby porównać bo każda jest trochę inna.

Olu - swarch spróbuję wrzucić jak tylko dorwę aparat, bo wstyd przyznać ale telefonem zdjęcia chyba nie umiem wystawić.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-05-05 o 07:35
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:51   #4353
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Olu - swarch spróbuję wrzucić jak tylko dorwę aparat, bo wstyd przyznać ale telefonem zdjęcia chyba nie umiem wystawić.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Ok, jak Ci się uda, to fajnie, a jak nie, to też żaden problem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:09   #4354
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też nie lubię za bardzo Superpharm z powodów, o których piszesz, ale co do asortymentu i cen zasadniczo nie mam zastrzeżeń, więc i tak bywam .
W Hebe nie byłam nigdy, bo nie mam żadnego nawet w dalszej okolicy, a szkoda.
Hebe musi się dopiero rozwinąć, na pewno szukają nowych lokalizacji. Babka w kasie mówiła, że klientki często pytają, kiedy będą nowe drogerie w pozostałych dzielnicach.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, bo to już chyba lada moment .
Dzięki Tak naprawdę za tydzień o tej porze powinnam już być znów w homologacji osobowej, a nie ciężarowej..

A dziś muszę jeszcze iść do Rossmanna, bo Burżujki kuszą
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:11   #4355
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

na feelu 15% off na wszystko przez 3 dni, kod rabatowy: SUNBRIGHT
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 10:57   #4356
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

jestem z siebie dumna, wystawiłam na allegro zestaw biodermy hydrabio, puder sypki dermablend i jeden róż mac którego najrzadziej używam
cięzko było się zdecydować ale stwierdziłam,że po co mają leżeć.
Puder vichy jest super ale podobnie działa u mnie jak mac blot powder light który też jest praktycznie transparentny na mojej buzi,a dwóch tych kosmetyków w życiu nie zużyje, chyba,że nic innego bym nie kupowała a to raczej niemożliwe
oby szybko poszło i będzie z głowy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:53   #4357
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ok, jak Ci się uda, to fajnie, a jak nie, to też żaden problem .
Pstryknęłam swatch na ręce, jak wrócę z pracy to wrzucę Ust nie umiem sfotografować; zresztą przy tych których zdjęcia były tu zamieszczane, moje raczej blado wypadają

Tak jak przypuszczałam, gdy się tego cuda nałoży więcej to widać też połysk o którym pisała Krysia. Jestem bardzo ciekawa, jak będzie się "zachowywać" na policzkach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 12:24   #4358
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46302871]

A mowiac powaznie to jestem po prostu bardzo krytyczna i wymagajaca.[/QUOTE]

Rozumiem, mam podobnie aczkolwiek z wiekiem i coraz większym brakiem ostrości mniej zwracam na siebie uwagę, co wpływa korzystnie na moje samopoczucie ale tak mi się zrobiło dopiero po 30-stce więc masz jeszcze dużo czasu na takie spostrzeżenia


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46302871]
Nie sadze, aby haslo "sciagam spodnie, patrz na moje uda" bylo dobrym pomyslem. Nie te czasy juz .[/QUOTE]

E tam teraz pokazywanie wszystkiego w necie czy w realu jest modne toż to idealne czasy

A poważnie, wiadomo, że jak coś się zrobiło to jest to bardzo widoczne, ale szczerze mówiąc mało znam osób bez rozstępów czy cellulitu. Niektóre znam nawet dosyć długo i wiem, że różne masełka czy balsamy na już powstałe rozstępy smarowały i efekty są, ale słabe.


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Sciągaj spodnie, strzel fote i nam pokaz .
Ja tam chetnie na mlode udko popatrze
O! To jest myśl



Lecę do Rossa po moją pomadkę Loreala mam tylko nadzieję, że znajdę zamkniętą totalnie i nie macaną przez nikogo
Co tam dziś kupiłyście Dziewczyny? Pochwalcie się
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2014-05-05 o 12:25
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:29   #4359
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wrocilam z majowki na plazy tak, ze ten mini Clinique Even Better w kolorze 05 Natural pasuje mi idealnie Chyba czas sie wybrac po letni podklad, bo jasniejsza do pazdziernika juz nie bede, a tak mi sie nie chce... Chyba, ze kupie w koncu ta baze Chanel brazujaca i bede dodawac do podkladow ktore mam Stosujecie juz letnie podklady?
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:29   #4360
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja już miałam nic nie kupować, bo na urlop sie wybieram za 3 tygodnie. A tu jedna kusicielka mnie namowiła na filtr Hada Labo spf 50
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:30   #4361
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jamesik - ostatnio sobie takie coś kupiłam i nogi smaruję. Nie, że to na te Twoje rozstępy, ale, że fajnie nogi wyglądają. Oczywiście nie są to rajstopy w sprayu, raczej dla mnie balsam jakoś tak upiększający nogi na dodatek moje blado-sine po nim wyglądają nawet apetycznie o pół tonu jakoś tam mi je przyciemnia. Myślę, że w ogóle dla bladziochów raczej jet:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...m-10-in-1.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 12:30   #4362
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Lecę do Rossa po moją pomadkę Loreala mam tylko nadzieję, że znajdę zamkniętą totalnie i nie macaną przez nikogo
Co tam dziś kupiłyście Dziewczyny? Pochwalcie się
ja dziś kupiłam dla siostry Burżuja i oczywiście ostatnia wymacana ... mimo iż tester obok poprosiłam Panią i wyjęła z szuflady nówkę wzięłam też Sally Hansen jakieś złote cudo do pielegnacji nawet nie wiedziałam, że produkty do pielegnacji paznokci też -49 %
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:31   #4363
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Wrocilam z majowki na plazy tak, ze ten mini Clinique Even Better w kolorze 05 Natural pasuje mi idealnie Chyba czas sie wybrac po letni podklad, bo jasniejsza do pazdziernika juz nie bede, a tak mi sie nie chce... Chyba, ze kupie w koncu ta baze Chanel brazujaca i bede dodawac do podkladow ktore mam Stosujecie juz letnie podklady?

ja jeszcze kwasze i smaruje sie grubo filtrem. Wczoraj robiłam ostatni w tym sezonie seans. Ale takie mam plamy po krostkach, że musialam. Ciągle sie lecze po tym przekletym Clinique
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:38   #4364
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Stosujecie juz letnie podklady?
Ja nie mam w ogóle takich podziałów, bo się nie opalam, filtruję i jestem blada cały rok na twarzy


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja dziś kupiłam dla siostry Burżuja i oczywiście ostatnia wymacana ... mimo iż tester obok poprosiłam Panią i wyjęła z szuflady nówkę wzięłam też Sally Hansen jakieś złote cudo do pielegnacji nawet nie wiedziałam, że produkty do pielegnacji paznokci też -49 %
Co za makabra z tym macaniem, no! ale też poproszę z szuflady choć znając moje szczęście to akurat mojego numeru nie będzie
O! A ile zapłaciłaś za złotą odżywkę SH po obniżce? chętnie bym kupiła o ile u mnie by mieli
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:44   #4365
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja też już rossmanna zaliczyłam. Wybrałam bazę-utwardzacz z Sally Hansen , 3 lakiery , 160 cherry red SH, mam już na paznokciach i kolor jest boski, Max Factor 50 candy rose,63 pandora ruby. Jeśli chodzi o pomadki ja jestem nudziakowa więc kupiłam bourjois 26 shine i maybelline 715 choco cream. Dodatkowo dorzuciłam pomadkę nudziakową w kredce MS. A ogólnie to poszłam tylko po moją ulubioną konturówkę MF 02, dorzuciłam też drugą nr 19 z bourjois. I tym miłym akcentem kończę moje 3 tygodniowe szaleństwo z rossem
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:50   #4366
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
ja jeszcze kwasze i smaruje sie grubo filtrem. Wczoraj robiłam ostatni w tym sezonie seans. Ale takie mam plamy po krostkach, że musialam. Ciągle sie lecze po tym przekletym Clinique
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie mam w ogóle takich podziałów, bo się nie opalam, filtruję i jestem blada cały rok na twarzy

No wlasnie ja uzywam filtrow caly rok, w ciagu roku w "miescie" Clinique City Block 40 a na plazy czy na innym lonie natury 50tki, bez kremu na cale cialo nie wychodze na plaze, smaruje sie religijnie co 2 h + po wyjsciu z wody, na plazy mam parasol, nosze tez kapelusze z rondem itp no ale wiadomo jak sie plywa albo na lodce to ciezko sie od slonca ochronic (w ogole w centrum/poludniowej Hiszpanii ciezko sie od slonca ochronic caly rok ). Lubie swoja bledsza "ja", ale co zrobic
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:51   #4367
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja nie ogarniam tych promocji w Rossmannie bo nie mam żadnych potrzeb
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:52   #4368
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Co za makabra z tym macaniem, no! ale też poproszę z szuflady choć znając moje szczęście to akurat mojego numeru nie będzie
O! A ile zapłaciłaś za złotą odżywkę SH po obniżce? chętnie bym kupiła o ile u mnie by mieli
też się wkurzam bo ludzie nie myślą, są testery, nie, to za trudne widocznie, trzeba wyjąć nową pomadkę i się pomazać

za SH zapłaciłam 18,86 zł cena regularna 36,99 zł
w ogóle szafa SH u mnie była dość "bogata" i z chęcią bym coś jeszcze capnęła
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:55   #4369
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hebe musi się dopiero rozwinąć, na pewno szukają nowych lokalizacji. Babka w kasie mówiła, że klientki często pytają, kiedy będą nowe drogerie w pozostałych dzielnicach.
W mojej mieścinie się raczej nie doczekam, ale mam Naturę i dwa Rossmanny, więc i tak sukces .

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzięki Tak naprawdę za tydzień o tej porze powinnam już być znów w homologacji osobowej, a nie ciężarowej..




Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A dziś muszę jeszcze iść do Rossmanna, bo Burżujki kuszą
Mnie też.
Ciekawe tylko, czy się załapię na upatrzone kolory, bo dotąd moje rossmannowe plany nie w pełni zrealizowane, z powodu braków w asortymencie .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Pstryknęłam swatch na ręce, jak wrócę z pracy to wrzucę Ust nie umiem sfotografować; zresztą przy tych których zdjęcia były tu zamieszczane, moje raczej blado wypadają

Tak jak przypuszczałam, gdy się tego cuda nałoży więcej to widać też połysk o którym pisała Krysia. Jestem bardzo ciekawa, jak będzie się "zachowywać" na policzkach.
Super, będę czekać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 14:11   #4370
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lecę do Rossa po moją pomadkę Loreala mam tylko nadzieję, że znajdę zamkniętą totalnie i nie macaną przez nikogo
Co tam dziś kupiłyście Dziewczyny? Pochwalcie się
Ja nic, weszłam do Rossmanna, zobaczyłam, co sie dzieje (ryki, krzyki, mord w oczach, tłumy gimnazjalistek), obróciłam sie na pięcie i wyszłam. Co ciekawe, tłumy tylko przy kolorowce - przy kasie nikogo . Byłam koło 13, więc zla pora, jutro - jak mi sie będzie chciało - pójde z samego rana.
Ale widziałam, że półka z Burżujem była dość pusta. Ciekawe, czy coś zostanie do jutra...
Najwyżej pójde do Rossmanna nr 2 obok

A może tłumy w R. to znak dla mnie, że mam za dużo szminek i nic już nie kupować? Mam ochotę na 3 kolejne, ale w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiłam chyba z 6.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W mojej mieścinie się raczej nie doczekam, ale mam Naturę i dwa Rossmanny, więc i tak sukces .







Mnie też.
Ciekawe tylko, czy się załapię na upatrzone kolory, bo dotąd moje rossmannowe plany nie w pełni zrealizowane, z powodu braków w asortymencie .


Super, będę czekać


Czy Natura u Ciebie też jest tak fatalnie wyposażona? U mnie często są totalne pustki, np. regularnie nie stoi nic na półce Loreala.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-05-05 o 14:15
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:14   #4371
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja nic, weszłam do Rossmanna, zobaczyłam, co sie dzieje (ryki, krzyki, mord w oczach, tłumy gimnazjalistek), obróciłam sie na pięcie i wyszłam. Co ciekawe, tłumy tylko przy kolorowce - przy kasie nikogo . Byłam koło 13, więc zla pora, jutro - jak mi sie będzie chciało - pójde z samego rana.
Ale widziałam, że półka z Burżujem była dość pusta. Ciekawe, czy coś zostanie do jutra...
Najwyżej pójde do Rossmanna nr 2 obok



A może to znak dla mnie, że mam za dużo szminek i nic już nie kupować? Mam ochotę na 3 kolejne, ale w ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiłam chyba z 6.
ja byłam chwilę po 9 rano i ledwo dopchałam się po to co chciałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:21   #4372
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja byłam chwilę po 9 rano i ledwo dopchałam się po to co chciałam
O rrrany.. Nie strasz
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:21   #4373
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Czy Natura u Ciebie też jest tak fatalnie wyposażona? U mnie często są totalne pustki, np. regularnie nie stoi nic na półce Loreala.
Raczej kiepsko, ale w sumie rzadko bywam głównie z tego względu, że kiepsko z miejscem do parkowania, a ja na piechotę nie lubię .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:53   #4374
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W mojej mieścinie się raczej nie doczekam, ale mam Naturę i dwa Rossmanny, więc i tak sukces .
To prawda że "sukces", u mnie (miasteczko ok. 18 tys. mieszkańców) jest tylko jeden Rossmann i nie ma w nim niektórych marek, np. Burżuja. A jeszcze dziś, jak się okazało, robili jakąś reorganizację i część półek była pusta. Przy kolorówce tłoczyło się zaś tyle osób, że trudno było cokolwiek obejrzeć.

P1170099-W1000.jpg

Jeśli chodzi o swatch YSL Kiss & Blush, to aparat trochę niestety "zjadł" kolor - zwłaszcza wersji roztartej. Ja jestem po prostu zakochana w tym odcieniu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-05-05 o 16:20
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:58   #4375
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja do mojego zamowienia z Douglasa dostalam próbeczkę kremu z Clinique uplifting 15 ml w słoiczku spodziewalam sie gumki do włosów :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:12   #4376
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja do mojego zamowienia z Douglasa dostalam próbeczkę kremu z Clinique uplifting 15 ml w słoiczku spodziewalam sie gumki do włosów :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to fajna niespodzianka ciekawe co ja dostane
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:16   #4377
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to fajna niespodzianka ciekawe co ja dostane

Fajna fajna i 10% znizki ale stacjonarnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:18   #4378
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to fajna niespodzianka ciekawe co ja dostane
Ja dostałam mini maskare E.Lauder i mini tubkę podkładku Clinique w odcieniu dla mulatek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:22   #4379
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Sciągaj spodnie, strzel fote i nam pokaz .
Ja tam chetnie na mlode udko popatrze
Musisz sie bardziej postarac. Jakas kolacyjka, prezencik a nie "sciagaj spodnie" .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Pierwsze skojarzenie to Lip Tar OCC, z tym, że formuła jest inna, bo Lip Tary są takie "olejkowe". Chanel RA Velvet są chyba odrobinę mniej błyszczące, aczkolwiek pomadka inaczej "siedzi" na ustach niż cudak z YSL (porównywałam z limitowaną L'Adoree). Mam jeszcze pomadki o wykonczeniu Satin z MACa ale też z limitek i musiałabym je poswatchować żeby porównać bo każda jest trochę inna.

Olu - swarch spróbuję wrzucić jak tylko dorwę aparat, bo wstyd przyznać ale telefonem zdjęcia chyba nie umiem wystawić.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Dziekuje. Nie dla mnie w takim razie. Za duzo blysku .
Na pewno jednak pieknie wygladasz. Wstawiaj smialo zdjecie .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik - ostatnio sobie takie coś kupiłam i nogi smaruję. Nie, że to na te Twoje rozstępy, ale, że fajnie nogi wyglądają. Oczywiście nie są to rajstopy w sprayu, raczej dla mnie balsam jakoś tak upiększający nogi na dodatek moje blado-sine po nim wyglądają nawet apetycznie o pół tonu jakoś tam mi je przyciemnia. Myślę, że w ogóle dla bladziochów raczej jet:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...m-10-in-1.html
Ja wybitny bladzioch i dla mnie takie produkty sie nie nadaja. Reszta ciala wciaz bedzie jasna, wiec bede wygladac jak Umpa Lumpa .
Odcien w stylu NC10 to maksimum na jakie sobie moge pozwolic, aby nie wygladac pokracznie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Bylam w Rossmannie. Tlum ogromny. Polki puste. Bylam w dwoch i zadnego Burzuja nie bylo. W tym zamieszaniu zapomnialam o dymkaczowym olejku na moje niewiadomo co na udach i biodrach .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:40   #4380
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja bylam w jednym rossmanie, w innym miescie niz te co zazwyczaj nawiedziam. I nic nie kupilam, nie mieli szafy burzujka, nic z sally hansen , z loreala nawet testerow nie bylo. Ogolnie bida straszna odechcialo mi sie zakupow.
A najbardziej zalezy mi na SH bo wysuszacz mi sie skonczyl , a bez to ja nie nie potrafie paznokci malowac
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-05-05 o 16:47
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.