Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 08:22   #721
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
To jest killer przyrostu :-P przez kwas cofnie się od razu.
Czy ja wiem... ja tak robie średnio raz w tyg (taką jak to koleżanka wyżej określiła "do kosza") i na przyrost nie narzekam, oraz nie zauważyłam żeby się cofnął.

Pewnie zależy od paznokci :P ja na przyrost nigdy nie narzekałam, poza palcem wskazującym, gdzie bardzo mi się baznokcie łamały, a płytka była nawet o opłowę mniejsza od pozostałych.

Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale ostatnio jak robiłam swoją mieszankę to dodałam kilka kropli olejku grejpfrutowego (uwielbiam jego zapach) i od tamtego czasu zauważyłam że końcówki robią się bielsze... ale może to też być efekt samego olejowania i cytryny :P
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:25   #722
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... ja tak robie średnio raz w tyg (taką jak to koleżanka wyżej określiła "do kosza") i na przyrost nie narzekam, oraz nie zauważyłam żeby się cofnął.

Pewnie zależy od paznokci :P ja na przyrost nigdy nie narzekałam, poza palcem wskazującym, gdzie bardzo mi się baznokcie łamały, a płytka była nawet o opłowę mniejsza od pozostałych.

Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale ostatnio jak robiłam swoją mieszankę to dodałam kilka kropli olejku grejpfrutowego (uwielbiam jego zapach) i od tamtego czasu zauważyłam że końcówki robią się bielsze... ale może to też być efekt samego olejowania i cytryny :P
To z cytryną i przyrostem zostało zauważone przez kilka dziewczyn w tym wątku. Jak ktoś ma początkujący, wątły przyrost to taki kwas go niszczy. Ja np mam permanentnie duży przyrost na wskazujących i nic go nie rusza. Ale jak komuś na tym zależy to lepiej nie ryzykować.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:32   #723
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
To z cytryną i przyrostem zostało zauważone przez kilka dziewczyn w tym wątku. Jak ktoś ma początkujący, wątły przyrost to taki kwas go niszczy. Ja np mam permanentnie duży przyrost na wskazujących i nic go nie rusza. Ale jak komuś na tym zależy to lepiej nie ryzykować.
Kilku dziewczynom przyrost zaczął się cofać po Regenerum, który w składzie ma olejek cytrynowy bodajże. Dlatego sama waham się przed zakupem Alterry z limonką, choć mam na nią ochotę, bo uważam, że sok/olejek/wyciąg ze wszystkich cytrusów będzie działał podobnie. Jak i w podobny sposób będzie wybielał płytkę.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:12   #724
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... ja tak robie średnio raz w tyg (taką jak to koleżanka wyżej określiła "do kosza") i na przyrost nie narzekam, oraz nie zauważyłam żeby się cofnął.

Pewnie zależy od paznokci :P ja na przyrost nigdy nie narzekałam, poza palcem wskazującym, gdzie bardzo mi się baznokcie łamały, a płytka była nawet o opłowę mniejsza od pozostałych.

Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale ostatnio jak robiłam swoją mieszankę to dodałam kilka kropli olejku grejpfrutowego (uwielbiam jego zapach) i od tamtego czasu zauważyłam że końcówki robią się bielsze... ale może to też być efekt samego olejowania i cytryny :P
Ja również nie u mnie w wskazujących rosną najszybciej.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:51   #725
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja również nie u mnie w wskazujących rosną najszybciej.
U mnie też na wskazujących
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:54   #726
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja mam Alterę z limonką i przyrost jaki był taki jest, nie zauważyłam by się cofał. Olejuję dopiero od początku lipca, także to niewiele, ale przyrost pojawił się dość szybko chociaż mam wrażenie, że już się nie rusza do przodu
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:36   #727
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzień dobry
aktualizacja październikowa pazurków gołych:



Ostatnio trochę zaniedbałam ciepłe, olejowe kąpiele, ale dzisiaj mam zamiar zanurkować w miseczce przy nowym odcinku The Walking Dead; od razu domyję fioletową mgiełkę, która pozostała tu i ówdzie po ostatnim mani (zabrakło mojego ulubionego zmywacza).

Pozdrawiam
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 17:17   #728
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Majowa Rosa powtórze po raz kolejny cudne masz paznokcie wyglądają jak tipsy są idealne tylko pozazdroscic
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:22   #729
Rossamonte
Raczkowanie
 
Avatar Rossamonte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 60
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Wow! Dziewczyny macie świetne efekty! Muszę spróbować Od dzisiaj będę się starała olejować paznokcie na noc tak często jak to możliwe.
Rossamonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:14   #730
Martyna991
Raczkowanie
 
Avatar Martyna991
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
aktualizacja październikowa pazurków gołych:



Ostatnio trochę zaniedbałam ciepłe, olejowe kąpiele, ale dzisiaj mam zamiar zanurkować w miseczce przy nowym odcinku The Walking Dead; od razu domyję fioletową mgiełkę, która pozostała tu i ówdzie po ostatnim mani (zabrakło mojego ulubionego zmywacza).

Pozdrawiam
Wow piękne

Ja ostatnio trochę opuściłam się w olejowaniu, ale wczoraj zmyłam odżywkę i nakładam olejek kilka razy dziennie na "gołe" pazurki
Martyna991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 15:38   #731
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rossamonte Pokaż wiadomość
Wow! Dziewczyny macie świetne efekty! Muszę spróbować Od dzisiaj będę się starała olejować paznokcie na noc tak często jak to możliwe.
Ja zawsze olejuję na noc

Majowa, masz piękne...skórki Takie niewidoczne niemal. Moje akurat są na dobrej drodze do niezadzierającej się chwały, oczywiście dopóki nie pomaluję paznokci, bo wtedy jest Sahara mimo olejowania

Ale dzisiaj wpadłam na ,,genialny" pomysł. Tak sobie wymyśliłam, że dodam kilka kropel soku cytrynowego do olejku Alterry i będę olejowała tym pazurki, naprzemiennie z moją mieszanką Olejki zawsze mam ciepłe, bo buteleczki z nimi trzymam przy wentylatorku od laptopa. Czy smarowanie paznokci ciepłym olejkiem może podchodzić pod moczenie w ciepłym olejku?
Patrzcie jaka jestem zdesperowana w walce o białe końcówki

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-10-16 o 15:40
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 17:01   #732
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Majowa Rosa powtórze po raz kolejny cudne masz paznokcie wyglądają jak tipsy są idealne tylko pozazdroscic
przecinki i kropki
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 17:34   #733
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ale wy sie czepiacie tych kropek i przecinków ,czy to takie wazne
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 17:50   #734
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Ale wy sie czepiacie tych kropek i przecinków ,czy to takie wazne
Chyba chodziłaś do szkoły i nie jesteś analfabetą, więc na pewno potrafisz wstawiać znaki interpunkcyjne. One ułatwiają czytanie, a przy masie tekstu bez nich czytanie to naprawdę katusze . Na innym forum już byś dostała opieprz.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 20:30   #735
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48554144]przecinki i kropki [/QUOTE]

O kurde
Ja czasem jak na tel jestem to zapominam/nie chcę mi się dawać przecinków, ale fakt racja lepiej się czyta.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 23:02   #736
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Pamiętam, że jakiś czas temu ktoś tu chwalił olejek z Rossmanna taki hmm z olejkiem jojoba.
I mam pytanie o który chodzi dokładnie?

I jeszcze jedno wiem, było setki razy.Który olejek Alterra ma rycyne? Ten z brzozą i pomarańczą czy ten papają?

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam zmywacz KillySa:
"Bezacetonowy zmywacz do paznokci o właściwościach nawilżających z olejkami: z wiesiołka i rycynowym oraz witamina F"
(a świstak siedział )
Ale powiem Wam, Dziewczyny, że jestem naprawdę zadowolona!
Bardzo dokładnie zmywa lakier (czarny, czerwony,turkusowy itp), na płytce nie pozostaje żaden nalot, wręcz przeciwnie, paznokcie leciutko błyszczą (?) i ładnie pachną, jakkolwiek by to nie zabrzmiało Żadnego przesuszenia ani nic z tych rzeczy. A wzięłam go bez większego namysłu, akurat poprzedni zmywacz mi się kończył a KillyS rzucił mi się w oczy niemałym napisem "bezacetonowy" to wrzuciłam do koszyka i to był strzał w 10-tkę No mi podpasował i myślę, że pozostanę przy nim o ile nie przekombinują ze składem (jak było w przypadku zielonego zmywacza z Natury) ale nie powinni, bo napisali na buteleczce, ze to 'nowa formuła'
Pozdrawiam i polecam
Musze jutro za nim popatrzeć w E Levlerc

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
hej,
właśnie wróciłam z Rosmanna i odkryłam nową serię olejków wellness&beauty, nie wiem czy już ktoś o tym pisał. kosztują 10 zł z groszami za 150 ml, skład wygląda bardzo ciekawie, na pierwszym miejscu słonecznikowy, dalej rycynowy, a potem już różnie. ja wybrałam wersję z olejem z pestek mango i ekstraktem z papai, widziałam także jojoba i masło shea oraz macadamia z czymśtam.
zarzucam zdjęcie na dole i skład, moje pierwsze wrażenie: super pachnie i dość szybko się wchłania.
EDIT: Już Cię znalazłam przypadkiem ho ho
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 06:01   #737
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Ale wy sie czepiacie tych kropek i przecinków ,czy to takie wazne
Tak, bardzo ważne. Twoich wypowiedzi nie da się czytać, nie wiadomo które słowo należy do którego zdania i wychodzi jeden wielki słowotok. To takie trudne pisać z przecinkami i kropkami? Pomijam już szacunek do ojczystego języka, ale mogłabyś chociaż ułatwić czytanie innym użytkowniczkom, bo to jest makabra.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 14:43   #738
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Tak, bardzo ważne. Twoich wypowiedzi nie da się czytać, nie wiadomo które słowo należy do którego zdania i wychodzi jeden wielki słowotok. To takie trudne pisać z przecinkami i kropkami? Pomijam już szacunek do ojczystego języka, ale mogłabyś chociaż ułatwić czytanie innym użytkowniczkom, bo to jest makabra.
Zwłaszcza, że taka owaka oczekuje rad
W takich sytuacjach wskazany jest szacunek także dla pisma.
Ja właśnie piszę z telefonu, jedną ręką, drugą pcham wózek z dzieckiem. Da się? Da się
takina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 15:30   #739
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja następnym razem kupię ten olejek:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Wellne...-150-ml,344499
Następnym, czyli wtedy gdy skończę swoją mieszankę(wstawiałam już co w niej się znajduję) kupię ten czyli już taką gotową.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 15:48   #740
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja następnym razem kupię ten olejek:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Wellne...-150-ml,344499
Następnym, czyli wtedy gdy skończę swoją mieszankę(wstawiałam już co w niej się znajduję) kupię ten czyli już taką gotową.
Ja właśnie ten mam bardzo mi się podoba ( i nawet moja koleżanka sobie go kupiła i zaczęła olejowanie ) dobrze działa na przyrost
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 16:05   #741
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno wiem, było setki razy.Który olejek Alterra ma rycyne? Ten z brzozą i pomarańczą czy ten papają?
Ten z migdałem i papają

Narzekałam kiedyś trochę na odżywkę wygładzającą Lovely, że po pomalowaniu paznokcie są przyciemnione, ale teraz, po dłuższym używaniu, jestem zadowolona z tego, że płytka niemal zlewa się ze skórą. Wysmukla to palce i paznokcie. Do tego optycznie ukrywa granicę miedzy różową a wolną częścią paznokcia, więc różowa część wydaje się sporo dłuższa niż jest
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 17:49   #742
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

w takim razie chyba nie będe sie tu wiecej wypowiadac skoro macie taki wielki problem, na innych forach jakos problemu nie było
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 19:11   #743
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
w takim razie chyba nie będe sie tu wiecej wypowiadac skoro macie taki wielki problem, na innych forach jakos problemu nie było
Interpunkcja jest ważna, bo nadaje spójność, logikę i sens wypowiedzi. Uwierz mi-naprawdę ciężko się czyta taki słowotok bez przerywników. Nie chcę się tu wykłócać ani udawać specjalistki, ale czy to wielki problem wstawić kropkę/przecinek gdzie trzeba? Poza tym popatrz-widzisz różnicę między (na przykład) nie, dziękuję, a nie dziękuję?

Złamałam paznokcia i to do gołej skóry, troszkę płytki też poszło Wkurzona byłam i trzasnęłam zamaszyście drzwiami samochodu-rzeczywiście złość piękności szkodzi Musiałam wszystko poskracać, postarałam się tam trochę wolnej końcówki zostawić, aby przyrost się na czymś trzymał, ale jestem zrozpaczona, ja miałam lakierowe, kolorowe plany na następny tydzień, takie miałam szpony
Teraz oleje mam na nich non-stop
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 19:22   #744
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48569793]Interpunkcja jest ważna, bo nadaje spójność, logikę i sens wypowiedzi. Uwierz mi-naprawdę ciężko się czyta taki słowotok bez przerywników. Nie chcę się tu wykłócać ani udawać specjalistki, ale czy to wielki problem wstawić kropkę/przecinek gdzie trzeba? Poza tym popatrz-widzisz różnicę między (na przykład) nie, dziękuję, a nie dziękuję?

Złamałam paznokcia i to do gołej skóry, troszkę płytki też poszło Wkurzona byłam i trzasnęłam zamaszyście drzwiami samochodu-rzeczywiście złość piękności szkodzi Musiałam wszystko poskracać, postarałam się tam trochę wolnej końcówki zostawić, aby przyrost się na czymś trzymał, ale jestem zrozpaczona, ja miałam lakierowe, kolorowe plany na następny tydzień, takie miałam szpony
Teraz oleje mam na nich non-stop[/QUOTE]

Ja też musiałam obciąć swoje, ale nie byłam w stanie obciąć wszystkch i obcięłam tylko te dwa naderwane - kciuki ... ciągle mam z nimi problem ... nie wiem już co robić, zawsze zadzierają mi się tylko te dwa paznokcie na bokach...często jeszcze w miejscu gdzie jest różowa część paznokcia a nie t biała .... nie wiem co mam robić, by przestały się tam łamać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:15   #745
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też musiałam obciąć swoje, ale nie byłam w stanie obciąć wszystkch i obcięłam tylko te dwa naderwane - kciuki ... ciągle mam z nimi problem ... nie wiem już co robić, zawsze zadzierają mi się tylko te dwa paznokcie na bokach...często jeszcze w miejscu gdzie jest różowa część paznokcia a nie t biała .... nie wiem co mam robić, by przestały się tam łamać
Ja właśnie wczora stracilam swoje dwa paznokcie na kciukach.
Mam dokładnie taki sam problem jak Ty, nadrywają się w miejscach gdzie grozi to nawet rozlewem krwi po ewentualnym samoistnym oderwaniu (np. po zaczepieniu o coś).
Przez tyle lat nie znalazłam na nie sposobu, żaden inny paznokieć się nie złamie, tylko one.
Ale ja zauważyłam np. że one nadłamują mi się, przy spuszczaniu wody w toalecie, wciskam spłuczkę kciukami zawsze
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:28   #746
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też musiałam obciąć swoje, ale nie byłam w stanie obciąć wszystkch i obcięłam tylko te dwa naderwane - kciuki ... ciągle mam z nimi problem ... nie wiem już co robić, zawsze zadzierają mi się tylko te dwa paznokcie na bokach...często jeszcze w miejscu gdzie jest różowa część paznokcia a nie t biała .... nie wiem co mam robić, by przestały się tam łamać
Mi tez jak się łamią bo po bokach :banghead: tam, gdzie właśnie różowa część.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Ten z migdałem i papają

Narzekałam kiedyś trochę na odżywkę wygładzającą Lovely, że po pomalowaniu paznokcie są przyciemnione, ale teraz, po dłuższym używaniu, jestem zadowolona z tego, że płytka niemal zlewa się ze skórą. Wysmukla to palce i paznokcie. Do tego optycznie ukrywa granicę miedzy różową a wolną częścią paznokcia, więc różowa część wydaje się sporo dłuższa niż jest
Tak myślałam :róża:

Zachęcasz, bym ją kupiła
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:40   #747
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja już na szczęście zdążyłam zapomnieć co to złamany paznokieć A jeszcze wiosną, przez olejowaniem, łamały się niemal wszystkie przy byle czynności.
(Teraz za to lecą mi włosy, no ale cóż )
Przyrost utrzymuje mi się tylko pod lewym wskazującym, za to jest taki, że aż mi z nim nieco kosmicznie.
Musiałam skrócić nieco moje szpony, a w przyszłym tygodniu obetnę je zupełnie (to znaczy ze 2 mm poza opuszek) i dopóki nie wprawię się w obsłudze wszystkich precyzyjnych urządzeń w laboratorium - nie zapuszczam
Chlip, a od kiedy stały się mocniejsze nie miałam krótkich ani razu!
W ramach rekompensaty zamierzam szaleć ze wszystkimi odjechanymi kolorami, które na bardzo długiej płytce wyglądają tak niekoniecznie.
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 08:51   #748
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zachęcasz, bym ją kupiła
Ten olejek jest bardzo fajny Wprawdzie mam po niej słabszy przyrost niż po mojej mieszance, ale Alterra lepiej nawilża płytkę i skórki oraz zmiękcza te drugie

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
A ja już na szczęście zdążyłam zapomnieć co to złamany paznokieć A jeszcze wiosną, przez olejowaniem, łamały się niemal wszystkie przy byle czynności.
(Teraz za to lecą mi włosy, no ale cóż )
Przyrost utrzymuje mi się tylko pod lewym wskazującym, za to jest taki, że aż mi z nim nieco kosmicznie.
Musiałam skrócić nieco moje szpony, a w przyszłym tygodniu obetnę je zupełnie (to znaczy ze 2 mm poza opuszek) i dopóki nie wprawię się w obsłudze wszystkich precyzyjnych urządzeń w laboratorium - nie zapuszczam
Chlip, a od kiedy stały się mocniejsze nie miałam krótkich ani razu!
W ramach rekompensaty zamierzam szaleć ze wszystkimi odjechanymi kolorami, które na bardzo długiej płytce wyglądają tak niekoniecznie.
Mi też teraz włosy lecą-kochana jesień

Ja musiałam poskracać paznokcie, więc teraz mam taki reset, rosną od nowa
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 09:08   #749
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie ten mam bardzo mi się podoba ( i nawet moja koleżanka sobie go kupiła i zaczęła olejowanie ) dobrze działa na przyrost
Ja go kupie jak wykończe swoją mieszanke i pewnie coś jeszcze do niego doleje :p

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48573709]Ten olejek jest bardzo fajny Wprawdzie mam po niej słabszy przyrost niż po mojej mieszance, ale Alterra lepiej nawilża płytkę i skórki oraz zmiękcza te drugie



Mi też teraz włosy lecą-kochana jesień

Ja musiałam poskracać paznokcie, więc teraz mam taki reset, rosną od nowa[/QUOTE]

Dużo dziewczyn chwali więc prędzej czy później kupie
A zachęcasz odżywką
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 10:30   #750
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zachęcasz, bym ją kupiła
Lubię ją, po prostu I spełnia swoje zadanie, bo optycznie naprawdę wygładza płytkę.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.