Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 04:22   #241
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Przejrzyj wizaż, tu jest masa wątków na różne tematy... Wpisz: przebarwienia, rogowacenie mieszkowe(jesli masz krostki na przedramionach), blizny potrądzkowe, itp.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 04:30   #242
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

carolinascotties, źle to ujęłamniewątpliwe skład moczu moze imponować(aminokwasy, hormony, potas, sód, witaminy, itd.), ale również mocznik, czasem rtęć, arsen(wyjątki). Po prostu uważam, że takiej terapi nie należy stosować beż chociażby wizyty u urynoterapeuty) Nie wszyscy wiedzą, ze podczas urynoterapi stosuje się post, że post urynowy powinien trwać min.15 dni... itp.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 07:05   #243
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

przeglądam ten wątek już dość długo i chyba ja też spróbuje z tym mlekiem. buzie myję mlekiem sporadycznie. myślę, że jak zacznę robić to codzinnie to i tak nie będę mogła odstawić kremów (mam suchą skórę) wiec zwykłe mleko w kartonie raczej tak bardzo jej nie nawilży

zawsze trudno mi dopasować "program" pielęgnacji bo nigdy nie wiem jak długo powinnam czekać na efekty.

ok. zaczynam choć nie jestem pewna, czy okres wiosna-lato jest dobrą porą na walczenie z wadami cery
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 06:43   #244
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Sovilo ja mam pytanie o ten Twój tonik, bo bardzo mnie zainteresował i postanowiłam spróbować. Na #1 pisałaś, że 25ml petroleum i 10ml olejku. Zrobiłam dokładnie w takich proporcjach i wydaje mi się troszkę za mocny (za dużo olejku) ale to może być tylko moje subiektywne wrażenie. Proszę napisz proporcje jakich używałaś, tak dla pewności.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 07:25   #245
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Hej , proporcje zmienia się w zależności od stopnia wrażliwości cery, jesli masz bardziej wrażliwą dodajesz po prostu więcej petroleum i tyle Jest o tym cały, duży wątek i kilka pomniejszych.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 08:43   #246
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
carolinascotties, źle to ujęłamniewątpliwe skład moczu moze imponować(aminokwasy, hormony, potas, sód, witaminy, itd.), ale również mocznik, czasem rtęć, arsen(wyjątki). Po prostu uważam, że takiej terapi nie należy stosować beż chociażby wizyty u urynoterapeuty) Nie wszyscy wiedzą, ze podczas urynoterapi stosuje się post, że post urynowy powinien trwać min.15 dni... itp.
zgadzam się - do tej kuracji powinno podejść się z wiedzą na temat przygotowania do niej, działania, przeciwskazań itd

kończę off top - bo mi urynoterapia do mleka jakoś...nie pasuje - hihi
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:44   #247
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Nie chcialam zakladać nowego wątku, więc w tym poproszę o radę

Poszukuję bardzo dobrego (i silnego) środka wysuszającego pryszcze, ale tylko tak punktowo, może być nawet coś na receptę - ważne, żeby bylo skuteczne.

Co byście mi polecily?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 12:18   #248
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Oooo! Gratuluję odnalezienia czegoś odpowiedniego optymalnie dla swojej skóry.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:32   #249
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Nie chcialam zakladać nowego wątku, więc w tym poproszę o radę

Poszukuję bardzo dobrego (i silnego) środka wysuszającego pryszcze, ale tylko tak punktowo, może być nawet coś na receptę - ważne, żeby bylo skuteczne.

Co byście mi polecily?

acnefan krem do stosowania punktowo lub na wiekszą płaszczyznę(8 zł )do kupienia w aptece.ja stosuje z powodzeniem od roku krem jest biały ale jesli go rozsmarowac dobrze to pod makijaz sie nadaje.ja stosuje tylko na noc ale efekty bardzo dobre polecam zwlaszcza ze kosztuje grosze
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:39   #250
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Jestem z siebie dumna, bo przetrwałam przez caaaały temat

Ostatnio zaczęły mi się pojawiać na policzkach plamy, coś w rodzaju zamkniętych zaskórników. W ogólne to zaczęło się od jakiejś infekcji przu ustach, na którą dermatolog zalecił mi Alantan +, wieczorem posmarowałam i zadowolona poszłam spać. Rano obudziłam się z czerwoną, piekielnie swędzącą plamą. Trafiłam do alergologa, poszly sterydy i maść Cutivate, po kilku dniach wszystko się uspokoiło. Możliwe, że to co mam teraz to coś alergicznego, chociaż alergolog kazał się udać do dobrego dermatologa ;]
Za jakiś miesiąc jadę na testy, bo teraz znowu jestem na lekach.
Wczoraj przetarłam policzki mlekiem i zostawiłam na pół godziny. Ładnie sciągnęło i odświeżyło skórę. Dzisiaj skoczyłam po olejek pichtowy i petroleum. Zobaczymy jak na mnie zadziała
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:46   #251
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Mozna rónież przecierac buzię samym petroleum, trochę ściaga skórę, dlatego na to jakiś niezapychajacy kremik, np. Dermosan.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 11:47   #252
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Kleopatra wiedziała co robi

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
To mleko z kartonów, które pijemy, nijak się ma do prawdziwego.
czemu? mleko z kartonu czyli mleko UHT różni się tym że zawiera duuuuużo mniej bakterii, jest bardziej czyste i ma więcej wartości odżywczych. jest to zwykłe mleko - początkowo przefiltrowane i odwirowane, potem poddane przez bardzo krótki czas bardzo wysokiej temperaturze (stąd skrót z angielskiego ultra high temperature - UHT), następnie gwałtownie schłodzone. odwirowanie usuwa różne zanieczyszczenia jakie się do niego dostają podczas dojenia krowy.
w przeciwieństwie do mleka w woreczkach które jest poddawane dużej temperaturze dłużej ma dużo mniej bakterii i więcej składników odżywczych. natomiast mleko prosto od krowy jest mocno zabrudzone i zawiera mnóstwo bakterii grzybów i co nie tylko więc przed użyciem trzeba je przegotować a co za tym idzie zmniejszyć ilość składników odżywczych. dlatego mleko z kartonu jest jednak zdrowsze. a to co ludzie powiadają o mleku z kartonu, że jest sztuczne i niezdrowe to przesądy.

a długi termin ważności przed otwarciem jest spowodowany właśnie usunięciem prawie wszystkich bakterii i szczelnym zamknięciem w sterylnym kartonie. po otwarciu bakterie mogą się z powietrza dostawać do mleka więc od otwarcia mamy tylko 48 h przechowywania w warunkach chłodniczych by spożyć mleko

nie ma co się bać kartonowego.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:46   #253
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

przeczytałam wątek i jeszcze troche innych na temat petroleum d5 i bardzo mnie to wszystko zaciekawiło chyba wyprobuje te motody( mleko i petroleum) mam nadzieje ze stan mojej buzi sie poprawi a conajmniej nie pogorszy...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:10   #254
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Smile Dot.: Kleopatra wiedziała co robi

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
czemu? mleko z kartonu czyli mleko UHT różni się tym że zawiera duuuuużo mniej bakterii, jest bardziej czyste i ma więcej wartości odżywczych. jest to zwykłe mleko - początkowo przefiltrowane i odwirowane, potem poddane przez bardzo krótki czas bardzo wysokiej temperaturze (stąd skrót z angielskiego ultra high temperature - UHT), następnie gwałtownie schłodzone. odwirowanie usuwa różne zanieczyszczenia jakie się do niego dostają podczas dojenia krowy.
w przeciwieństwie do mleka w woreczkach które jest poddawane dużej temperaturze dłużej ma dużo mniej bakterii i więcej składników odżywczych. natomiast mleko prosto od krowy jest mocno zabrudzone i zawiera mnóstwo bakterii grzybów i co nie tylko więc przed użyciem trzeba je przegotować a co za tym idzie zmniejszyć ilość składników odżywczych. dlatego mleko z kartonu jest jednak zdrowsze. a to co ludzie powiadają o mleku z kartonu, że jest sztuczne i niezdrowe to przesądy.

a długi termin ważności przed otwarciem jest spowodowany właśnie usunięciem prawie wszystkich bakterii i szczelnym zamknięciem w sterylnym kartonie. po otwarciu bakterie mogą się z powietrza dostawać do mleka więc od otwarcia mamy tylko 48 h przechowywania w warunkach chłodniczych by spożyć mleko

nie ma co się bać kartonowego.

może i masz racje ale mi sie wydaje ze napewno jakas"chemie"tam wkąłdaja no ale moze to ja sie myle jak ja byłam u pani dermatolok to zapisała mi:aknemedycin ,ale jest on antybiotykiem(tak mi mowiła 2dermatolog gdy ja prosiłam o jego zapisanie) jest on dosc mocny na początku mnie podrazniał ale jak zaczełam stosowac tak co 3 dni to teraz juz moge codziennie świetnie wysusza pryszcze ale teraz rozgladam sie z czyms nowym. moze mleko?
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:14   #255
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Kleopatra wiedziała co robi

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
może i masz racje ale mi sie wydaje ze napewno jakas"chemie"tam wkąłdaja no ale moze to ja sie myle
tak mnie uczyli na towaroznawstwie więc raczej to prawda poza tym skład trzeba obowiązkowo wypisać na produkcie, wynika z tego, że to mleko składa się wyłącznie z mleka.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 02:44   #256
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Nie chcialam zakladać nowego wątku, więc w tym poproszę o radę

Poszukuję bardzo dobrego (i silnego) środka wysuszającego pryszcze, ale tylko tak punktowo, może być nawet coś na receptę - ważne, żeby bylo skuteczne.

Co byście mi polecily?
Polecam PAPKE DO CERY TRADZIKOWEJ.Super wysysza,ale nalezy uzywac sporadycznie,bo moze jak moja sie uodparniac przy czestym stosowaniu,ale jest fajna i szybko wysusza gnidy.Pozatym polecam paste cynkowa z kwasem salicylowym.Dostepna w kazdej aptece.

http://www.allegro.pl/item208171571_...o_zabiegu.html

z tym mlekiem tez od jutra zaczynam
Pozdrawiam
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 07:21   #257
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Smile Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Polecam PAPKE DO CERY TRADZIKOWEJ.Super wysysza,ale nalezy uzywac sporadycznie,bo moze jak moja sie uodparniac przy czestym stosowaniu,ale jest fajna i szybko wysusza gnidy.Pozatym polecam paste cynkowa z kwasem salicylowym.Dostepna w kazdej aptece.

http://www.allegro.pl/item208171571_...o_zabiegu.html

z tym mlekiem tez od jutra zaczynam
Pozdrawiam
ta pasta to dobra jest? bo nei uzywałam co ile trzeba smarowac?
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:08   #258
ViP_Vd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Co do toniku: znalazłam kiedyś przepis(na Wizażu? ) 25 ml. petroleum(z apteki, ok.5 zł) mieszam z 10 ml. olejku pichtowego( ja kupuję w sklepie zielarskim albo również w aptece, ok. 8 zł) i pezecieram twarz tylko wieczorem po umyciu(podobno raz dziennie wystarczy, bo skóra zbyt szybko może się przyzwyczaić). Efekty widziałam po pierwszym uzyciu- wacik był brązowy( a powinien być czysty, ha ). Teraz po miesiącu zniknęły mi prawie wszystkie zaskórniki i większość krostek
Ten przepis jest super, również pi 1 uzyciu zauważyłam ze mój wacik jest brazowy A co do efektów -skóra stała się gładka i co dziwne ... pryszcze takie malutkie - znikają JEstem bardzo zadowolona z efektu!!


P.s. A jak ktoś nie wytrzyma i wyciśnie sobie pryszcza i powstanie rana - polecam MYDŁO SIARKOWE! 1 raz dzis wypróbowałam i powiem wam tak:
Rozsmarowałam mydelko na czole, (na ranach), zostawiłam na pół godziny, po tym czasie rany widocznie zaczeły się goic! JEstem zadowolona jesczze bardziej bo 1 dzien wystarczył żeby stan mojej skóry w ocenie na 10: z 5 zmienił się na 6

pOZDRAIWAM
ViP_Vd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:19   #259
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

teraz juz ne wiem co kupic olejek pichtowy i nafte kosmetyczna czy tonik pichtowy uzywałą ktoras obydwu?
aaa ja bym wam jeszce chciała polecici zamias peelingu normalnego ktory sie kupuje w sklepie(taki chyba uzywacie) cukier kiedys przeczytałam o tym na forym i ud tego czas tak robie a skora jest po tym taka miekka
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR

Edytowane przez klaudia23
Czas edycji: 2007-07-12 o 19:17 Powód: dodatkowe info
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 19:20   #260
ewa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

kurcze pomocyy... ja mam straszny problem z pryszczami...kurcze nie umiem sobie z tym poradzic...dlatego sie tutaj znalazłam..zawsze wyciskałam ..i sie robily jeszce wieksze....a czasami normalnie mi przechodzilo..ale teraz.. szkoda gaac...SOVILO pomoz mi...ja cosik tam czytalam...najwazniejsze jest to ze ci pomoglo...no i powiedz mi kiedy mam tym mlekiem smarowac ...rano czy wieczorem?? i jakie tam preparaty mam kupic co? i kiedy je dokladie stosowac i jak...z gory dziekuje... mam nadzieje ze mi pomozecie
ewa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:02   #261
ViP_Vd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

klaudia23... normalny cukier ?? I poprostu troszke moczysz z wodą i peelingujesz sie;p??


A pomaga w jakiś sposób skórze?? Nie tylko że miekka ale jeszcze cus:P
ViP_Vd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:17   #262
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Dziewczyny bez urazy, ale ile mozna pisac to samo? Jeżeli chcecie skorzystać z porady zamieszczonej w tym wątku- przeczytajcie ten wątek.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 03:34   #263
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Lightbulb Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
ta pasta to dobra jest? bo nei uzywałam co ile trzeba smarowac?
No mi pomaga,ale jak pisalam trzeba robic przerwy bo moga sie gnidy uodparniac.Powiem tak ..kupilam z malym niedowierzaniem i jak przyszlo to od razu posmarowalam swoje paskudztwa tym.Po jakis 2 godz. zmylam i kurcze nie wierzylam wszystkie sie pochowaly jakby lub pozmniejszaly.Nawet te ktore juz od miesiecy ani nie chcialy wylezc ani sie chowac mimo traktowania ich codzin innymi specyfikami.Pozniej jeszcze nalozylam sobie jeszcze kilka razy przez 3-4 dni,w tym na noc i z dnia na dzien byly jeszcze mniejsze. Rozjasnia ponadto plamy i zmniejsza rewlacyjnie pory.Proponuje sprobowac.Tylko robic sobie przerwy najlepiej,bo juz po kilku dniach juz tak nie dzialalo az tak.No ale moje gnidy zawsze sie uodparnialy na wszystko zawsze przy czestym stosowaniu.

Kiedys mialam cala szafke specyfikow robionych w aptece i co tydzien zmiana Takie byly cwane

Pozdrawiam
Mam nadzieje,ze Ktorejs tez bedzie pomagalo
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:04   #264
ewa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

jaka pasa... :O no powiedzcie mi cos wiecej na ten temat...to penwie sprobuje
ewa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:37   #265
zakrecona_malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

mam pytanie. przeczytałam prawie cały wątek ale nie doczytałam się o niczym więcej. tylko o mleku najczęściej. oczywiście też ten sposób wybróbuje. ale mam pytanie. znacie jakiś dobry specyfik na blizny po wypryskach? w sumie nie miałam nigdy trądziku ani nic. ale stałam przed lustrem i wyszukiwałam i wyciskałam i se narobiłam :/ takich blizn to nie miałam. was moja ostatnia nadzieja. z góry za wszystko dziękuje. Pozdrowienia!
zakrecona_malolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:41   #266
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez zakrecona_malolata Pokaż wiadomość
mam pytanie. przeczytałam prawie cały wątek ale nie doczytałam się o niczym więcej. tylko o mleku najczęściej. oczywiście też ten sposób wybróbuje. ale mam pytanie. znacie jakiś dobry specyfik na blizny po wypryskach? w sumie nie miałam nigdy trądziku ani nic. ale stałam przed lustrem i wyszukiwałam i wyciskałam i se narobiłam :/ takich blizn to nie miałam. was moja ostatnia nadzieja. z góry za wszystko dziękuje. Pozdrowienia!
U mnie takie to znikają same po lecie. Jak się opalam i później się skóra regeneruje to wystarczy. Czasami robię pilingi, to też pomaga w usunięciu naskórka i lepszym ukrwieniu i regeneracji.

Edit:
Kuzynka była kiedyś z tym problemem u dermatologa to dostała krem złuszczająco - pilingujący, więc chyba w tą stronę trzeba szukać.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:42   #267
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

zakrecona_malolata - chodzi Ci o przebarwienia czy o głębokie blizny ?
jeśłi blizny to chyba tylko głębokie złuszczanie albo mocne kwasy pod kontrolą dermatologa
na przebarwienia jest więcej sposobów ale także najważniejsze jest złuszczanie i wybielanie. ja napiszesz o co Ci konkretniej chodzi to poszukam pod tym kierunkiem

xal - peelingi ok ale słońce to nie najlepszy pomysł - nie chce mi się już pisać czemu - przejrzyj wątki filtromaniaczek.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:11   #268
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Oj, dokładnie Kwasy zimą, cały czas filtry i buzia powinna się poprawić
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:13   #269
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

ViP_Vd - peelingpwać buzię możesz praktycznie wszystkim co znajdziesz w kuchni- mieszasz z wodą albo mleczkiem czy żelem cukier/sól/kaszka manną i masz domowy peeling, żadna filozofia, grunt, żeby to było granulowane, aby usunęło martwy naskórek z cery... Sól jest dla naprawdę guboskórych(ja używałam i nic mi nie było), a kkaszka manna dla wrażliwców.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:57   #270
ViP_Vd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

dzieki sovilo
ahh pojawił mi się naprawde ogromniaasty pryszcz na policzku gdzie sie go nie obawiałam... musze go surowo potraktowac musi sie do jutra zmniejszyc:P!!
ViP_Vd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.