Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 20:54   #1
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163

Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie


Hejo Wczoraj przeprowadziłam się na nową stancję i wreszcie mam swoją wymarzoną 'jedyneczkę' Nadchodzi czas na urządzanie. tylko troszke brak mi pomysłu. Zupełnie nie wiem co zrobić z kątem koło szafy, w którym obecnie stoi plecak, jeśli chodzi o okna, myślę o jakichś niebieskich delikatnych zasłonkach, parapet chciałabym odsłonięty [by móc podziwiać storczyka]. I nie wiem co ze ścianami.. myślałam o szablonie (motyw kwiatowy) nad łożkiem, a na ścianie gdzie są drzwi, dwa kolory malowane na ukos (jeden niebieski, ten na górze, tworząc trójkąt, a reszta nie wiem...) I co by tu jeszcze zmienić? Czekam na propozycje
a, i ta półeczka z kosmetykami do łazienki poleci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9647.JPG (70,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9648.JPG (47,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9649.JPG (120,8 KB, 58 załadowań)
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 20:57   #2
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Kolejne fotki... ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9650.JPG (124,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9652.JPG (122,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9653.JPG (33,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9651.JPG (52,4 KB, 36 załadowań)
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 22:49   #3
murraya
Raczkowanie
 
Avatar murraya
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 353
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

A jaki zakres zmian możesz wprowadzić??. Ściany pomalowałabym definitywnie... Hymmm myślę że w pasy szerokie pionowe w odcieniach błękitu i beżu..(chodzi mi o coś takiego jak na fotce). Ewentualnie tapeta położona do połowy ściany.. no może tak na wysokość 1,30m. W kącie gdzie jest plecak wstawiłabym regał na książki i dekoracje. Stołeczek tez bym pomalowała Np. nóżki beżowe i niebieska tapicerka. Jeśli chodzi o firankę.. jakiś woal i po bokach beżowe neutralne zasłony.. To tak na dobry początek... Może któraś z propozycji ci się spodoba...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sq83599419370954908f7b1ac678e621fa.jpg (3,6 KB, 193 załadowań)
__________________


Zajęta urządzaniem domu, niewiele czasu mi zostaje na forum.
murraya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 08:41   #4
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Zakres zmian dowolny Ze stołkiem pomysł super. Tapicerkę napewno zrobię ciemno niebieską [mniej więcej w kolorze szafy], a nóżki to jeszcze się pomyśli przy zakupie farb do malowania ścian (za jakieś 2 tygodnie). Aranżacja okien.. myślę o takiej cieniutkiej zasłonce, jak na fotce w załączniku (kolor j), podpiętej po obu stronach, ale jeszcze zupełnie nie wiem co po środku okna. Co do ścian, średnio mi się podobają te pionowe pasy (ale dziękuję za propozycję ) i pozatym nie będzie to błękit, a raczej coś ciemniejszego, mniej wiecej koloru szafy.. No i co do ozdoby na stolik (najlepiej w kolorze niebieskim:P) na miejsce kwiatków [kiedy te już mi zwiędną]. Czekam na dalsze propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (105,9 KB, 12 załadowań)
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 13:27   #5
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Widzę,że masz laptopa ,a może byś tak kupiła w ikei specjalny stolik to laptopa taki jak załączony na zdjęciu ... Niebieski Przydałby się nowy dywan ... Zaraz ci prześlę propozycje mebli z ikei ,ktore ladnie wygladałyby w twoim pokoju i zasłon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stolik do laptopa.jpg (4,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krzeslo.jpg (4,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa.jpg (1,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dywan.jpg (3,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaslony.jpg (6,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bi.jpg (2,7 KB, 3 załadowań)
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:17   #6
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez dekoratorka 14 l Pokaż wiadomość
Widzę,że masz laptopa ,a może byś tak kupiła w ikei specjalny stolik to laptopa taki jak załączony na zdjęciu ... Niebieski Przydałby się nowy dywan ... (..)
wiesz, jak się mieszka u kogoś na stancji, to się nie kupuje swoich nowych (drogich) gratów z ikei, bo niby jak masz się potem z tym przeprowadzać na następne miejsce?? taksówką bagażową??

wystarczą ozdoby na stolik i zmiana tapicerki na stołku.

na okna zamiast firan proponowałabym małe lekkie roletki z materiału (dostępne w marketach budowlanych w wielu kolorach) na które zawsze na środku możesz przypiąć jakąś lekką dekorację z tkaniny lub suszonych kwiatów.

W kącie mógłby stać jakiś wysoki kwiat doniczkowy. np. fikus beniamina.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:56   #7
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
wiesz, jak się mieszka u kogoś na stancji, to się nie kupuje swoich nowych (drogich) gratów z ikei, bo niby jak masz się potem z tym przeprowadzać na następne miejsce?? taksówką bagażową??

wystarczą ozdoby na stolik i zmiana tapicerki na stołku.

na okna zamiast firan proponowałabym małe lekkie roletki z materiału (dostępne w marketach budowlanych w wielu kolorach) na które zawsze na środku możesz przypiąć jakąś lekką dekorację z tkaniny lub suszonych kwiatów.

W kącie mógłby stać jakiś wysoki kwiat doniczkowy. np. fikus beniamina.
Przeprszam ,ale dywan lub mały stolik nie są dużymi gratami :conf used:
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 14:11   #8
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez dekoratorka 14 l Pokaż wiadomość
Przeprszam ,ale dywan lub mały stolik nie są dużymi gratami :conf used:
jak się będziesz przeprowadzać, to się dowiesz bo oprócz dywanu i malutkiego stoliczka zazwyczaj się ma jeszcze mnóstwo swoich rzeczy: ubrań, książek akademickich, notatek, płyt kompaktowych itp. robią się czasem tego tony kartonów.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:27   #9
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Nowy image pokoju Duni ;) - pomóżcie

Dirt masz rację.. ta przeprowadzka to była masssakra. Niby nic takiego, a jednak mnóstwo tego było. na szczęście TŻ ma busa :P I też myślę że nie ma sensu kupowac jakichś tam wymyślnych mebli, skoro można ładnie poprzerabiać te materiał na pufkę już kupiłam, chciałam obić tylko poduchę, a nóżki pomalować, ale zrobię to troszkę inaczej materiał będzie zwisał mniej wiecej do połowy wysokości nóżek i będzie przewiązane wstążką jak zrobię to zamieszczę foto (ale to w przyszłym tyg, bo jutro do domku na weekend jadę ) co do roletek.. no nie wiem, mam żaluzje i chyba przy nich zostanę narazie. aczkolwiek z niebieskimi zasłonkami cos wymotam. I myślę czy nie zrobić czegoś ze stolikiem. jest czarno czerwony..:/ Tylko jak pozbyć się tej czerwieni?, i zmiast tego maznąć coś na niebiesko lub ew. złoto (też chyba by pasowało? )
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.