Essence cz. II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 17:15   #1111
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy cienie z GR są trwałe?
Testowałam tylko ten "różowy", kolor mi się nie podobał zbytnio, co do trwałości to u mnie się w załamaniu powieki zebrały po godzinie, ale może to kwestia tego, że nie pudrowałam się tego dnia.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:22   #1112
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Niektórzy się zachowują tak, jakby mieli pretensje do całego świata, że muszą pracować a nie dostają za samo swoje istnienie 5 tysiaków. Jak widać, niezbyt wychowani ludzie stoją po obu stronach barykady, niektórzy klienci traktują obsługę sklepu jak służących, niektórzy sprzedawcy obrażają się, kiedy ktoś im przeszkodzi w piciu kawki cały dzień. Dlatego trzeba się skarżyć tam, gdzie nas nie traktują dobrze i nie korzystać z ich usług a chodzić tam, gdzie jest miło
dlatego ja chodze do wybranych sklepow i mam spokoj kiedys poszlam do obuwniczego, biore jedne buty i pytam, przepraszam z tych butow to jest tylko 40 i 41,czy te wszystkie rozmiary, i pokazuje a kobieta do mnie NIE! czekam i czekam a ona nic, to sie wnerwila, i pytam sie jeszcze raz, Ale nie ze tylko dwa rozmiary czy nie ze wszystkie?? a ta mi buta wyrwala:/ i odp ze jest tylko 40
heh tam kupilam swoje ukochane butki za 120zl wiec jest po co chodzic ale na prawde niektorzy to jak widza ze nie nosisz futra i nie jestes niewiadomo jak odpicowana to juz sie im nie chce skakac i odpowiadac na pytania
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:36   #1113
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


heh ale wiesz malo kiedy traktuja osoby mlode powaznie...niestety:rolle yes: a jakby nie bylo to glownie my jestesmy klientami w sklepach
ale juz taka mloda nie jestes, aby CIe mialy traktowac malo powaznie :p wlasnie sobie dzisiaj to uswiadomilam, ze my juz nie mamy po 13 lat :P

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
dimiti, nie można pozwalać ludziom na chamstwo, głupotę i nie ma wyjątków. Może to walka z wiatrakami ale ktoś musi zwracać uwagę chamskim sprzedawczyniom i informować ich szefów o ich zachowaniu, w końcu oni pewnie niezbyt często przebywają w sklepie a już napewno te panie nie pozwalają sobie na takie odzywki przy nich.
dokladnie jest tak jak psizesz. no ale wlasciciele tez czesto bywaja w pracy, ale czesto np. w innych godiznach.. i wiadomo, ze nie zawsze mozna. opinia klienta dla wlasciciela jest bardzo istotna dla wlasciciela.. bo to wlasnie na stalych klientach sie bazuje w dzisiejszych czasach. niestety, czesto dziewczyna aktywna przy szefowej juz przy szefie i jego corce ( gdy ich za dobrze nie kojarzy) nie obserwuje dobrze sklepu itp lub gdy wie, ze szefowa wyszla, wiec danego dnia juz nie wroci zamyka sklep i chpdzi po innych. wiadomo sprzedawca tez moze pojsc do lazienki, ale nie co chwila na duuuzo czasu.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale chyba zaczne tak robic bo czasami przesadzaja! sama pracowalam w sklepie i wiem ze czasami nerwy opuszczaja czlowieka, bo zdarzaja sie na prawde straszni klienci! ale ja pracowalam w sklepie gdzie byl wielki ruch i przez 8h bylo tyle biegania ze jak wracalam do domu to tylko na fotel i koniec! ale nigdy sie nawet krzywo nie patrzylam mimo ze nieraz klient sie darl niewiadomo o co, a raz dziewczyna mloda sie do mnie rozdarla "jak to moze nie byc tego rozmiaru!!?"
oj doskonale znam takie sytuacje.. albo gdy probujesz mowic kobiecie, ze to nie jest jej rozmiar a ona uparcie twierdzi, ze nosi 68 a nie 48.. autentycznie mialam taka sytuacje. ludzie sa rozni..

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dlatego trzeba się skarżyć tam, gdzie nas nie traktują dobrze i nie korzystać z ich usług a chodzić tam, gdzie jest miło
dokladnie tak





a tak wracajac do essence.. to pomalowalam zdaje sie, ze w czwartek tym rozowym i musze powiedziec, ze tryzma sie zdecydowanie gorzej od tej czerni z gr. a skzoda, bo kolor piekny
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:40   #1114
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ale juz taka mloda nie jestes, aby CIe mialy traktowac malo powaznie :p wlasnie sobie dzisiaj to uswiadomilam, ze my juz nie mamy po 13 lat :P

dokladnie jest tak jak psizesz. no ale wlasciciele tez czesto bywaja w pracy, ale czesto np. w innych godiznach.. i wiadomo, ze nie zawsze mozna. opinia klienta dla wlasciciela jest bardzo istotna dla wlasciciela.. bo to wlasnie na stalych klientach sie bazuje w dzisiejszych czasach. niestety, czesto dziewczyna aktywna przy szefowej juz przy szefie i jego corce ( gdy ich za dobrze nie kojarzy) nie obserwuje dobrze sklepu itp lub gdy wie, ze szefowa wyszla, wiec danego dnia juz nie wroci zamyka sklep i chpdzi po innych. wiadomo sprzedawca tez moze pojsc do lazienki, ale nie co chwila na duuuzo czasu.

oj doskonale znam takie sytuacje.. albo gdy probujesz mowic kobiecie, ze to nie jest jej rozmiar a ona uparcie twierdzi, ze nosi 68 a nie 48.. autentycznie mialam taka sytuacje. ludzie sa rozni..

dokladnie tak





a tak wracajac do essence.. to pomalowalam zdaje sie, ze w czwartek tym rozowym i musze powiedziec, ze tryzma sie zdecydowanie gorzej od tej czerni z gr. a skzoda, bo kolor piekny
heh no mi sie niebawem juz nastka konczy
trzeba bedzie stac sie bardziej odwazna!!
ten rozowy faktycznie taki sliczny? bo w opakowaniu mi sie wydawal taki nijaki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:49   #1115
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Dlaczego na Was ten róż jest ładny a na mnie brązowy? ;(
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:11   #1116
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Essence cz. II

A co powiecie o nowym błyszczyku essence XXL Shine Lipgloss?
Widziałam go na półce;kolory miał takie "landrynkowe" jasny róż,pomarańcz Narazie ma 2 niezłe opinie na kwc :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-277032

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszcz.jpg (1,7 KB, 286 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2008-12-14 o 18:14
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:47   #1117
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
A co powiecie o nowym błyszczyku essence XXL Shine Lipgloss?
Widziałam go na półce;kolory miał takie "landrynkowe" jasny róż,pomarańcz Narazie ma 2 niezłe opinie na kwc :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-277032
Mam dwa odcienie tego błyszczyka (08 Glamour to go i 02 It piece). Jest to dobry produkt. Trwalość jest dobra jak na błyszczyk (na moich ustach potrafi przetrwać w dobrym stanie około 4h). Nawilża usta naprawde dobrze. Powiększa jedynie optycznie, bo ładnie błyszczy, jak tafla wody. Opakowanie jest poręczne, a aplikator w formie pędzelka dobrze rozprowadza błyszczyk. Co mnie zaskoczyło, stopień krycia jest różny w zależności od koloru. 02 jest praktyczie przejrzysty, a 08 dość mocno kryje, mimo, że w opakowaniu wygląda na półtransparentny. Moim zdaniem to bardzo udany produkt, choć gama kolorystyczna mogłaby być nieco bogatsza.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 18:49   #1118
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
A co powiecie o nowym błyszczyku essence XXL Shine Lipgloss?
Widziałam go na półce;kolory miał takie "landrynkowe" jasny róż,pomarańcz Narazie ma 2 niezłe opinie na kwc :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-277032
hihi wlasnie ja dodałam niedawno recenzje tego błyszczyka jeden z moich faworytów
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:11   #1119
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no mi sie niebawem juz nastka konczy
trzeba bedzie stac sie bardziej odwazna!!
ten rozowy faktycznie taki sliczny? bo w opakowaniu mi sie wydawal taki nijaki
prosze Cie.. wlasnie dzis sobie siedzialam na kanapie ( ha! pierwszy weekend bez przymusu nauki, czas na gazety, ksiazki, o zgrozo nawte telewizje). a w swieta bedzie przygotowywanie do sesji..
ja lubie takie kolorki. no i lakiery holograiczne. a te slicznie wlasnie wygladaja, moim zdaniem lepiej niz z oriflame'u, eveline i jeszcze z czegos tam mam

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dlaczego na Was ten róż jest ładny a na mnie brązowy? ;(
ale Ty chyba mowisz o cieniu do powiek? bo ja mowie o lakierze do paznokci i on nijak nie jest brazowy..

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
A co powiecie o nowym błyszczyku essence XXL Shine Lipgloss?
mam, jestem bardzo zadowolona, kilka tygodni temu ( jakos jak weszly pisalam o nich) kolorki sliczne, na ustach sie landie trzymaja.. kupilam piekna czerwien, niestety dla mnie niezbyt twarzowa, ale za to mojej mamie bardzo pasowala i mama mi zagarnela i jej sie bardzo spodobal.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:29   #1120
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: Essence cz. II

Ojej dziewczyny, jestem nowa na tym watku i próbuje się wkręcic w temat ale nie moge rozszyfrowac niektórych skrótów :P np GR, MC :P
a ten podkład w musie to wg was jest dobry? ja mam cere tradzikowa teraz i chciałabym to zakryc a moze powiecie który korektor jest najlepszy? na kwc pisze ze ten mus kosztuje około 16 zł a u mnie w naturze jest po 14 i sie zastanawiam czy go nie kupić...
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:32   #1121
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Ktoś pytał o stan GR w Olsztynie? W piątek na starówce został już tylko jeden zmasakrowany puder, różowe cienie i lakiery przebrane, z czarnych chyba niewiele zostało, kredek było sporo. Ogólnie - mało zostalo. Nie wiem, jak na jarotach. Dokupiłam srebrny cień i lakier - cień cudownie błyszczy, aż mnie TŻ nazwał sroczką... Kredkę też kupiła, ladne te drobinki...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 19:45   #1122
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
prosze Cie.. wlasnie dzis sobie siedzialam na kanapie ( ha! pierwszy weekend bez przymusu nauki, czas na gazety, ksiazki, o zgrozo nawte telewizje). a w swieta bedzie przygotowywanie do sesji..
ja lubie takie kolorki. no i lakiery holograiczne. a te slicznie wlasnie wygladaja, moim zdaniem lepiej niz z oriflame'u, eveline i jeszcze z czegos tam mam

ale Ty chyba mowisz o cieniu do powiek? bo ja mowie o lakierze do paznokci i on nijak nie jest brazowy..


mam, jestem bardzo zadowolona, kilka tygodni temu ( jakos jak weszly pisalam o nich) kolorki sliczne, na ustach sie landie trzymaja.. kupilam piekna czerwien, niestety dla mnie niezbyt twarzowa, ale za to mojej mamie bardzo pasowala i mama mi zagarnela i jej sie bardzo spodobal.
a daj spokoj ja mam teraz 4 kolokwia i zero checi do nauki! hym mysle o tych lakierach holograficznych

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o stan GR w Olsztynie? W piątek na starówce został już tylko jeden zmasakrowany puder, różowe cienie i lakiery przebrane, z czarnych chyba niewiele zostało, kredek było sporo. Ogólnie - mało zostalo. Nie wiem, jak na jarotach. Dokupiłam srebrny cień i lakier - cień cudownie błyszczy, aż mnie TŻ nazwał sroczką... Kredkę też kupiła, ladne te drobinki...
hym moze cien tez by mi sie przydal na sylwestra??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:48   #1123
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Różowy lakier GR wytrzymał mi na paznokciach cały dzień, następnego po południu już odprysł. Międzyczasie malowałam też srebrnym (dwie warstwy) i stwierdzam, że cudownie się błyszczy w sztucznym świetle, znacznie bardziej niż róż . Za to również wytrzymał tylko jeden dzień na paznokciach. Dziś znowy kładę różyk i wzmocnię nabłyszczaczem, może wytrzyma 3 dni.

W sumie mi nie przeszkadza taki krótki żywot - zazwyczaj po 2-3 dniach lakier mi się nudzi, więc go zmywam i maluję innym .

Nad diamentowym pudrem nadal dumam, czy kupić.

Dziewczyny, jak dobrze nakładać puder mineralny tym essencowym pędzlem? Mi się on wydaje za twardy i nie potrafię sobie z nim poradzić.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:53   #1124
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o stan GR w Olsztynie? W piątek na starówce został już tylko jeden zmasakrowany puder, różowe cienie i lakiery przebrane, z czarnych chyba niewiele zostało, kredek było sporo. Ogólnie - mało zostalo. Nie wiem, jak na jarotach. Dokupiłam srebrny cień i lakier - cień cudownie błyszczy, aż mnie TŻ nazwał sroczką... Kredkę też kupiła, ladne te drobinki...
dziekuje szkoda, ze tak sie am sytuacja, bo pewnie w przyszly poniedzialek to juz nic nie bedzie..
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a daj spokoj ja mam teraz 4 kolokwia i zero checi do nauki! hym mysle o tych lakierach holograficznych
piekny odwyk, piekny :p
ja tak mialam ostatnio, ze ciagle cos, a teraz w koncu jeden spokojny tydzien
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:55   #1125
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. II

w Olsztynie na starówce w sobotę była już tylko jedna kredka, jeden puder, kilka lakierów (tylko 2 kolory) i sporo cieni i tych żeli do rzęs. miałam kupić kredkę, ale się rozmyśliłam, nie wyglądąła tak fajnie jak burżujowa czarna z brokatem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:03   #1126
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Różowy lakier GR wytrzymał mi na paznokciach cały dzień, następnego po południu już odprysł. Międzyczasie malowałam też srebrnym (dwie warstwy) i stwierdzam, że cudownie się błyszczy w sztucznym świetle, znacznie bardziej niż róż . Za to również wytrzymał tylko jeden dzień na paznokciach. Dziś znowy kładę różyk i wzmocnię nabłyszczaczem, może wytrzyma 3 dni.

W sumie mi nie przeszkadza taki krótki żywot - zazwyczaj po 2-3 dniach lakier mi się nudzi, więc go zmywam i maluję innym .

Nad diamentowym pudrem nadal dumam, czy kupić.

Dziewczyny, jak dobrze nakładać puder mineralny tym essencowym pędzlem? Mi się on wydaje za twardy i nie potrafię sobie z nim poradzić.
hym ja myslalam o tym najciemniejszym lakierze ale teraz juz mnie wszystkie 3 kusza!
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dziekuje szkoda, ze tak sie am sytuacja, bo pewnie w przyszly poniedzialek to juz nic nie bedzie..
piekny odwyk, piekny :p
ja tak mialam ostatnio, ze ciagle cos, a teraz w koncu jeden spokojny tydzien
ales Ty jest przypominaja:P a czyj tej odwyk tak wogole??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:37   #1127
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia1994 Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny, jestem nowa na tym watku i próbuje się wkręcic w temat ale nie moge rozszyfrowac niektórych skrótów :P np GR, MC :P
a ten podkład w musie to wg was jest dobry? ja mam cere tradzikowa teraz i chciałabym to zakryc a moze powiecie który korektor jest najlepszy? na kwc pisze ze ten mus kosztuje około 16 zł a u mnie w naturze jest po 14 i sie zastanawiam czy go nie kupić...

GR= Glam Rock, nazwa aktualnej limitowanki
MC= metro centrum, lokalizacja dwóch drogerii natura w warszawie
poza tym:
AL=Arctic Lights, limitowanka które wejdzie po nowym roku (albo i nie)
OnS/ON= On stage, linia rzęs i sztucznych paznokci, spodziewamy się niedługo w Polsce
50's -limitowanka które wejdzie hoho pewnie, chodzi o lata 50te i pin-up girl
Pozostałe wspominane limitowanki:
Bohemia, UJ (urban Jungle), PL (poseidon's love- nigdy nie widziana w Polsce )...http://www.cosnova.de/de/essence_le.html (a tutaj można pooglądać wstecz)

podkład w musie podobno super, ja nie używałam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:52   #1128
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ales Ty jest przypominaja:P a czyj tej odwyk tak wogole??
ja na takie cos nie ide, bo i tak wiem, ze by mnie cos kusilo :P albo bym zaczela kupowac nie kosmetyki a hmm, bizuteeie czy ksiazki :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:55   #1129
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dlaczego na Was ten róż jest ładny a na mnie brązowy? ;(
U mnie ten cień też na powiekach zmienia kolor na brązowo-śliwkowy, taki brudny i dziwny kolor. W sumie może być, ale myślałam, że będzie bardziej fioletowy
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 20:59   #1130
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja na takie cos nie ide, bo i tak wiem, ze by mnie cos kusilo :P albo bym zaczela kupowac nie kosmetyki a hmm, bizuteeie czy ksiazki :P
heh ja sie rozbestwilam zakupowo i to dlatego teraz tz wroci to jeszcze gorzej bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:29   #1131
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
U mnie ten cień też na powiekach zmienia kolor na brązowo-śliwkowy, taki brudny i dziwny kolor. W sumie może być, ale myślałam, że będzie bardziej fioletowy
Może nie lubi bladolicych? Ech ta wszechobecna dyskryminacja
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:32   #1132
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja sie rozbestwilam zakupowo i to dlatego teraz tz wroci to jeszcze gorzej bedzie
moj tez mnie pilnuje.. chociaz byl ze mna kupowac limitowanke i mowil, abym brala wszystko
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:37   #1133
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Może nie lubi bladolicych? Ech ta wszechobecna dyskryminacja
Chyba coś w tym jest
A może nasze powieki są jakieś dziwne...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:38   #1134
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Essence cz. II

hmmm... jakiś czas temu (notabene na wizażu) natknęłam się na wspomnienie o tej marce i bardzo mnie zaciekawiła, ale w krk z tego co się orientuję to Essence jest tylko w Naturze na Solvayu. Kupiłam puder rozświetlający all over highlighter i bardzo mi się spodobał Więc mam pytanie: co jeszcze mogłybyście mi polecić z tej firmy?
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:32   #1135
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: Essence cz. II

Oj oj oj nie spodziewałam się. Rozwielitka dziękuje bardzo za te szczegółowe wyjaśnienie!
Co do GR to tak coś mi po głowie chodziło ale nie byłam pewna.
No i ciekawa jestem tego musu... A może poproszę mamę zeby mi go na święta kupiła... Bo ostatnio się nie przelewa wiec każde kupno czegokolwiek (a chce mieć wszystko :P) muszę tysiąc razy przemyśleć...
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:39   #1136
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Jeśli się nie przelewa i może to być zbędny wydatek to szczerze mówiąc, odradzam... Miałam mus z E. ale z serii Pure Skin (choć zapewne są identyczne ) i mimo, że wyglądał na twarzy PIĘKNIE, po 3 dniach zrobił mi z twarzy poligon. Wysuszył, zapchał, to był koszmar.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 09:36   #1137
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Essence cz. II

Dzieki Wam za za szczegółowe opinieKurde skoro tak zachwalacie grzech nie kupić na dodatek kosztuje pare groszy Dziś wybiore się do natury a że ja "stara wyjadaczka"błyszczyków jestem to będzie mój!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:43   #1138
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Różowy lakier GR wytrzymał mi na paznokciach cały dzień, następnego po południu już odprysł. .
A ja właśnie się w niego zaopatrzyłam.
Kupiłam lakier z GR -02 Pink Punk
Choć jak dla mnie to on nie jest różowy a taki śliwkowy-Ciepła śliwka.
Ma super drobinki...choć w ogóle ich nie czuć PLUS! I wysechł w pół minuty!
I dobrze bo ja zwykle maluje paznokcie w biegu!

Kupiłam też białą kredkę do oczu..nie wiem czemu nie mogłam jej znaleźć w moim wygwizdowie a w Toruniu dostałam bez trudu!Aż się ekspedientki spytałam czy je wycofują ze sprzedaży a ona że NIE Oto pytanie?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:45   #1139
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o stan GR w Olsztynie? W piątek na starówce został już tylko jeden zmasakrowany puder, różowe cienie i lakiery przebrane, z czarnych chyba niewiele zostało, kredek było sporo. Ogólnie - mało zostalo. Nie wiem, jak na jarotach. Dokupiłam srebrny cień i lakier - cień cudownie błyszczy, aż mnie TŻ nazwał sroczką... Kredkę też kupiła, ladne te drobinki...
Ja pytałam, dzięki.
A zatem mogę zapomnieć o GR, bo będę dopiero w środę
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:01   #1140
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Essence cz. II

Ja dzis zaszlam do natury i wyszlam z matowym brazowym cieniem kolekcja sie powieksza :P
No i chcialam zobaczyc jeszcze raz czy sa te kredki GR i doszlam do wniosku ze na tym stojaczku nawet nie ma na nie miejsca no ale niestety tak czy siak po kredkach ani sladu chcialam sobie na pocieszenie kupic AOH ale byl jeden i do tego zmacany...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.