Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-24, 11:22   #1711
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A wiesz ja w Czeladzi w sumie jestem najczęściej po mam po drodze do roboty i jakos daje sobie z nimi radę. Fakt wczoraj tylko weszłam na chwilke miały obłed w oczach.....

Ja byłam jakoś w okolicach Mikołaja chyba. Mama chciała lakier do paznokci z Borujoas a ja coś w Lancomie sie zapatrzyłam. Nikogo sie nie doprosisz, nie ma szans, jak już poprosiłam którąś księżniczkę a ta zobaczyła, że ja chce się coś dopytać a mama patrzy na jakąś "taniochę" to mnie zwyczajnie olała i poszła gadać z koleżanką. Koszmar! W sklepie ludzi masa o one sobie gadają!

Ja faktycznie jestem trochę drażliwa bo pracuje w dziale sprzedaży i mnie normalnie to wpienia na maksa.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:26   #1712
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Od 27.12 - 31.12 PROMOCJA SYLWESTROWA.
Dziękuję
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:27   #1713
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja byłam jakoś w okolicach Mikołaja chyba. Mama chciała lakier do paznokci z Borujoas a ja coś w Lancomie sie zapatrzyłam. Nikogo sie nie doprosisz, nie ma szans, jak już poprosiłam którąś księżniczkę a ta zobaczyła, że ja chce się coś dopytać a mama patrzy na jakąś "taniochę" to mnie zwyczajnie olała i poszła gadać z koleżanką. Koszmar! W sklepie ludzi masa o one sobie gadają!

Ja faktycznie jestem trochę drażliwa bo pracuje w dziale sprzedaży i mnie normalnie to wpienia na maksa.
Rozumiem cie doskonale:ehe m: Poskarż na nie gdzie trzeba
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:30   #1714
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

kochane dziewczynki, życzę Wam wspaniałych, radosnych i spokojnych Świąt.
mnóstwa prezentów pod drzewkiem, pyszniutkiej rybeńki i uśmiechu na dzióbkach. Spełnienia marzeń (także tych o tańszym dolarze ) i wszystkiego naj naj...
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:32   #1715
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Mariola Ty zrobiłaś tyle zamówień, czy tylko kosmetków kupiłaś na tru
Tyle zamówień było Kilka co prawda było nie dla mnie, ale jakie 86 moich na pewno było. Wiele kosmetyków tylko przeszły przez moje ręcę i poszły dalej. Zatrzymałam tylko perełki


WSZYSTKIM KOCHANYM WIZAŻANKOM ŻYCZĘ RADOSNYCH, SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ! RODZINNEGO CIEPŁA PRZY WIGILIJNYM STOLE I WORKA PREZENTÓW OD MIKOŁAJA !
A W NOWYM ROKU - SAMYCH POMYŚLNYCH WIADOMOŚCI, SPADKU DOLARA, SZYBKICH PRZESYŁEK OMIJAJĄCYCH UC I WSPANIAŁYCH TRUSKAWKOWYCH OFERT !!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:40   #1716
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tyle zamówień było Kilka co prawda było nie dla mnie, ale jakie 86 moich na pewno było. Wiele kosmetyków tylko przeszły przez moje ręcę i poszły dalej. Zatrzymałam tylko perełki


WSZYSTKIM KOCHANYM WIZAŻANKOM ŻYCZĘ RADOSNYCH, SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ! RODZINNEGO CIEPŁA PRZY WIGILIJNYM STOLE I WORKA PREZENTÓW OD MIKOŁAJA !

A W NOWYM ROKU - SAMYCH POMYŚLNYCH WIADOMOŚCI, SPADKU DOLARA, SZYBKICH PRZESYŁEK OMIJAJĄCYCH UC I WSPANIAŁYCH TRUSKAWKOWYCH OFERT !!!
jesteś dobra

dzięki za życzenia i wzajemnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:48   #1717
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
jak tu być klientem rozczeniowym jak rozmawiasz z BABOLEM a ona po minucie odwraca się na pięcie i idzie gadać z koleżaką a ciebie olewa. Mnie się już nie chce robić awantur bo tak naprawdę to niec nie daje....
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja byłam jakoś w okolicach Mikołaja chyba. Mama chciała lakier do paznokci z Borujoas a ja coś w Lancomie sie zapatrzyłam. Nikogo sie nie doprosisz, nie ma szans, jak już poprosiłam którąś księżniczkę a ta zobaczyła, że ja chce się coś dopytać a mama patrzy na jakąś "taniochę" to mnie zwyczajnie olała i poszła gadać z koleżanką. Koszmar! W sklepie ludzi masa o one sobie gadają!

Ja faktycznie jestem trochę drażliwa bo pracuje w dziale sprzedaży i mnie normalnie to wpienia na maksa.
dokładnie miałam pisać o podobnej sytuacji! Tyle, że u mnie polazła do innego klienta Gdybym miała zły dzień to bym nagadała babie, ale sama odwróciłam się na pięcie i wyszłam. Od tamtego czasu do seph idę tylko, gdy w douglasie czegoś nie ma, albo jak chcę próbki z obu miejsc
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 11:51   #1718
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
dokładnie miałam pisać o podobnej sytuacji! Tyle, że u mnie polazła do innego klienta Gdybym miała zły dzień to bym nagadała babie, ale sama odwróciłam się na pięcie i wyszłam. Od tamtego czasu do seph idę tylko, gdy w douglasie czegoś nie ma, albo jak chcę próbki z obu miejsc
ja pozłam po piątki diora i stałam przy półc diora a jedna spojrzała i poszła sobie do babki po 50tce-potencjalny lepszy klient-a ja skwitowałam na głos "no i zwiała" i słyszała to jej kolezanka.. bardzo dobrze..no i wtedy podeszła
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:55   #1719
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dzieki zaraz pisze na priv moj numer, bo strasznie mi zależy. Będę bardzo bardzo wdzieczna
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja dostałam dzisiaj rano. W razie czego mogę Ci przesłać, jeśli nie dostaniesz.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:08   #1720
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja pozłam po pitki diora i stałam przy półc diora a jedna spojrzała i poszła sobie do babki po 50tce-potencjalny lepszy klient-a ja skwitowałam na głos "no i zwiała" i słyszała to jChcej kolezanka.. bardzo dobrze..no i wtedy podeszła
Raz zrobiłam wieję w Galerii Centrum. Normalnie się wściekłam. Chciałam pudry zobaczyć a tam mają sporo testerów... no więc maziałam się maziałam i nic.... W końcu przylazła jakaś poogladała mnie od stóp do głów i na moje słowa , że chce puder dobrać prowadzi mnie do ISADory słuchajcie mnie trzepło...... Więc wyjełam swój podkładzik ( miałam jeszcze mojego cudnego Diora) i mówie jej , że do tego koloru podkładu a ISADory to nie chce! Walnełam jeszcze tekst o braku poszanowania klienta i wylazłam....Ale i tak wiele to nie zmieniło...
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:13   #1721
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Raz zrobiłam wieję w Galerii Centrum. Normalnie się wściekłam. Chciałam pudry zobaczyć a tam mają sporo testerów... no więc maziałam się maziałam i nic.... W końcu przylazła jakaś poogladała mnie od stóp do głów i na moje słowa , że chce puder dobrać prowadzi mnie do ISADory słuchajcie mnie trzepło...... Więc wyjełam swój podkładzik ( miałam jeszcze mojego cudnego Diora) i mówie jej , że do tego koloru podkładu a ISADory to nie chce! Walnełam jeszcze tekst o braku poszanowania klienta i wylazłam....Ale i tak wiele to nie zmieniło...
no niestety aletak tzeba czasem postępować
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 12:18   #1722
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no niestety aletak tzeba czasem postępować
Gdyby te wszyskie Panie pracowały choć na minimalnej prowizji to by się o nas zabijały!

W sephorze naprawde mają nieźle, raz w miesiącu dostają gratis jednego pełnego kosmetyku do makijażu a raz na trzy miesiące do pielęgnacji. Coś tak kiedyś słyszałam ale głowy sobie uciąć nie dam czy to prawda.

Zresztą sam dostęp do tych próbek i kosmetyków ....
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:27   #1723
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Gdyby te wszyskie Panie pracowały choć na minimalnej prowizji to by się o nas zabijały!

W sephorze naprawde mają nieźle, raz w miesiącu dostają gratis jednego pełnego kosmetyku do makijażu a raz na trzy miesiące do pielęgnacji. Coś tak kiedyś słyszałam ale głowy sobie uciąć nie dam czy to prawda.

Zresztą sam dostęp do tych próbek i kosmetyków ....
dokładnie, z resztą one sie tam codziennie pacykuja tym wszystkim
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:36   #1724
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

DZIEWCZYNY ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIAT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH NO I PRZESUPEROWEGO SYLWESTRA
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:41   #1725
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Radosnych, pełnych ciepła domowego ogniska oraz miłości Świąt. Niech będą szczęśliwe oraz spokojne.
A także życzę fajnych prezentów,

o których marzyłyście.
I mimo, że niektóre z nas wiedzą,co dostaną
to niech znajdzie się jakaś niezwykła niespodzianka!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:42   #1726
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Kliknęłam PI
I jeszcze o takie serum Biotherm http://pl.strawberrynet.com/productD...d=31551#DETAIL

I jeszcze czaję się na meteorytki mythic, a co Tylko muszę poczekać, aż dostanę shipment status ostatniego zamówienia, żeby mi prawidłowo naliczyli kolejny bonus

Ally super prezenty sobie sprawiłaś
A to serum już wcześniej miałaś czy wzięłaś tak w ciemno?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O tak, należy mi się izolatka w szpitalu
Ja proponuję żeby w ogóle otworzyli szpital specjalnie dla Truskawkoholiczek. Ściany byłyby w nim fioletowe a w każdym pokoju namalowana wielka truskawka

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
albinku, a czy ta promocja w Sephorze to juz pewne?? i od kiedy do kiedy trwa?? blagam o info


ja wczoraj zaplacilam wreszcie za ciemne paseczki Ardenki, juz sie nie moge doczekac
moje paseczki dzisiaj przyleciały do Polski Mam nadzieję że dotrą do mnie jeszcze przed sylwestrem

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie i to błąd bo kupując puder z 315 nie dostałam ani jednej próbki
bezczelność

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to trzeba to zmienić Bądź klientem roszczeniowym od teraz - to działa
O Magda dobrze mówi

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Umówimy sie kiedys w sephorze to ja ci zademonstruję ja sie nie daje olewać......
To niech się już panie z drogerii zaczynają bać

DROGIE TRUSKAWKI.
Z OKAZJI ŚWIĄT ŻYCZĘ WAM SAMYCH POGODNYCH DNI, SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ, DUŻO ZDROWIA ORAZ WIELU PACZUSZEK Z FIOLETOWĄ WSTĄŻECZKĄ.

dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:55   #1727
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Gdyby te wszyskie Panie pracowały choć na minimalnej prowizji to by się o nas zabijały!

W sephorze naprawde mają nieźle, raz w miesiącu dostają gratis jednego pełnego kosmetyku do makijażu a raz na trzy miesiące do pielęgnacji. Coś tak kiedyś słyszałam ale głowy sobie uciąć nie dam czy to prawda.

Zresztą sam dostęp do tych próbek i kosmetyków ....
Takie zachowanie też mnie wkurza, kiedyś pracowałam w tego typu "salonie"- branża inna, ale biała idealnie wyprasowana koszula itp to podstawy, gdyż klienci z przeróżnym zasobem portfela się pojawiali. Tylko że u nas była malutka marża, ale poza tym to kierownictwo dbało, by pracownicy odnosili się do klienta z szacunkiem. Ciekawa jestem czy szefowie regionalni zdają sobie sprawę z tego, jaką opinie mają pracownicy ich sklepów.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 16:59   #1728
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Ci zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.



WESOŁYCH ŚWIĄT TRUSKAWECZKI!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:51   #1729
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Fakt... a ja już naprawde mam ochotę kupić coś w sklepie...pomacać i kupić. Oststnio wszystkie kosmetyki kupuje przez internet. Już mnie to zaczyna złoościć.

A aaa kupiłam na ostatniej promocji puder brązujacy z Sephory taką al`a szachownicę. Sama nie wiem jak to nazwać. Za rewelacyjna to ona nie jest i na dodatek mimo , że kupiłam zupełnie nowy pędzel do niej ( zresztą pędzel był droższy od pudru) zrobiła się na niej taka warstwa dziwna jakby przybrudzony był... Tak to jest jak sie chce zaoszczędzić kupując w sklepie...
Mam ten puder brązujący i dla mnie to on pobija nawet Clinique Sunkissed (od Clinique jestem uzależniona i w moich ustach takie słowa to komplement najwyższej wagi). Ta mozaika jest genialna dla mojej bladej cery bo nie robi smug,można ją bezpiecznie stopniować i bardzo podoba mi się jej zapach. Kojarzy mi się z latem. Ogólnie nie jestem fanką kosmetyków marki Sephora,ale dla mnie ten puderek to strzał w sedno!

a tak nawiasem mówiąc - zastanawia mnie ile musiałabym kasy wydac w Sephorze, żeby dostawać te ich smsy zniżkowe - juz i tak wydaję tam mnóstwo, teraz na święta wszystkie prezenty byly nabijane na moją kartę. Wokresie przedświątecznym dostałam JEDNEGO smsa, pod koniec listopada, i to wszystko. Nie dostałam żadnego z serii -20% w grudniu (ok, klienci są podzieleni na grupy i dostają je seriami). Ale już nie dostać Sylwestrowego??? jestem w szoku. Powiedzcie że jeszcze jest szansa dostać tego smsa bo jak do niedzieli nie dostanę to chyba się wścieknę.

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2008-12-25 o 10:55
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 11:00   #1730
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

a to trzeba miec smsa na ta znizke -30%?? czy po prostu jest to dla wszystkich klientow?? bo ja tez smska nie dostalam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:00   #1731
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a tak nawiasem mówiąc - zastanawia mnie ile musiałabym kasy wydac w Sephorze, żeby dostawać te ich smsy zniżkowe - juz i tak wydaję tam mnóstwo, teraz na święta wszystkie prezenty byly nabijane na moją kartę. Wokresie przedświątecznym dostałam JEDNEGO smsa, pod koniec listopada, i to wszystko. Nie dostałam żadnego z serii -20% w grudniu (ok, klienci są podzieleni na grupy i dostają je seriami). Ale już nie dostać Sylwestrowego??? jestem w szoku. Powiedzcie że jeszcze jest szansa dostać tego smsa bo jak do niedzieli nie dostanę to chyba się wścieknę.
ja smsa dostalam wczoraj rano, jak chcesz to Ci go przesle
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:05   #1732
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

nulko: no ja włśnie nie wiem, bo tak w sumie na logikę - tamte smsy były głównie informacyjne, jak się dowiadywałam w Sephorach to pani mi tłumaczyła że oni ślą do tych wybranych jakby "grup" klientów na zmianę, ale jak zgłosze przy kasie to zniżkę dostanę. jedna znajoma pani mówila że bez smsa nie chcieli jej zrobić zniżki w jednej Sephorze, w drugiej dali jej bez problemu. Jak robiłam jedne z zakupów miałam smsa przesłanego od znajomej i pani nawet go nie chciała przy kasie bo powiedziała "wierzę Pani na słowo" We wrocławskiej Sephorze (Magnolia) w dni kiedy była promocja była tabliczka wystawiona na zewnątrz sklepu "-20%"... Więc chyba każdy mógł z tego skorzystać. Poza tym w tamtych smsach pisali "prześlij znajomym".
W tym z tego co tu wyczytałam informcji o przesyłaniu do znajomych nie ma. WIęc obawiam się że mogą go chcieć przy kasie. No i już sama nie wiem. Mam jeszcze zaległy prezent od TŻta, chciałam kolejny Aqualumiere, -30% byłoby idealne. A tu żadnego smsa...

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2008-12-25 o 11:06 Powód: literówki z wściekłości ;)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:07   #1733
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

pisac na priva numery telefonów
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:05   #1734
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam ten puder brązujący i dla mnie to on pobija nawet Clinique Sunkissed (od Clinique jestem uzależniona i w moich ustach takie słowa to komplement najwyższej wagi). Ta mozaika jest genialna dla mojej bladej cery bo nie robi smug,można ją bezpiecznie stopniować i bardzo podoba mi się jej zapach. Kojarzy mi się z latem. Ogólnie nie jestem fanką kosmetyków marki Sephora,ale dla mnie ten puderek to strzał w sedno!

a tak nawiasem mówiąc - zastanawia mnie ile musiałabym kasy wydac w Sephorze, żeby dostawać te ich smsy zniżkowe - juz i tak wydaję tam mnóstwo, teraz na święta wszystkie prezenty byly nabijane na moją kartę. Wokresie przedświątecznym dostałam JEDNEGO smsa, pod koniec listopada, i to wszystko. Nie dostałam żadnego z serii -20% w grudniu (ok, klienci są podzieleni na grupy i dostają je seriami). Ale już nie dostać Sylwestrowego??? jestem w szoku. Powiedzcie że jeszcze jest szansa dostać tego smsa bo jak do niedzieli nie dostanę to chyba się wścieknę.
Ja myślę, że z tymi sms`ami to czysty przypadek jest... ja parę razy też nie dostałam sms`a ale przy kasie jak pytałam o zniżkę to zawsze ją dostalam.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:20   #1735
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja myślę, że z tymi sms`ami to czysty przypadek jest... ja parę razy też nie dostałam sms`a ale przy kasie jak pytałam o zniżkę to zawsze ją dostalam.
Ja jestem stałym klientem Sephora, mam ich kartę, przesyłają mi te bony rabatowe, ale SMSa ze zniżką nie dostałam jeszcze nigdy w życiu . Chyba kiedyś wreszcie zadzwonię na ich Infolinię, żeby mnie "odblokowali":confuse d:
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:26   #1736
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Ja jestem stałym klientem Sephora, mam ich kartę, przesyłają mi te bony rabatowe, ale SMSa ze zniżką nie dostałam jeszcze nigdy w życiu . Chyba kiedyś wreszcie zadzwonię na ich Infolinię, żeby mnie "odblokowali":confuse d:
a może numeru telfonu ne podałaś lub zmieniłaś? bo TŻ ma karte sephory a nie dostaje bo im numeru nie dał
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:30   #1737
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a może numeru telfonu ne podałaś lub zmieniłaś? bo TŻ ma karte sephory a nie dostaje bo im numeru nie dał
Dałabym sobie głowę uciąć, że podawałam (n-ru nie zmieniałam), ale właśnie po to zadzwonię, żeby sie upewnić. Może jakaś cyfra została przekłamana czy coś.
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:31   #1738
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Dałabym sobie głowę uciąć, że podawałam (n-ru nie zmieniałam), ale właśnie po to zadzwonię, żeby sie upewnić. Może jakaś cyfra została przekłamana czy coś.
no wałsnie zadzwoń
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 14:12   #1739
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny skusila sie ktoras na to cudo??
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL ??

ile sie skusilo na promocyjne meteorytki??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 14:19   #1740
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Ja jestem stałym klientem Sephora, mam ich kartę, przesyłają mi te bony rabatowe, ale SMSa ze zniżką nie dostałam jeszcze nigdy w życiu . Chyba kiedyś wreszcie zadzwonię na ich Infolinię, żeby mnie "odblokowali":confuse d:
A jesteście pewne ze to zniżka na smsa? Nie biorę udziału w programach lojalnosciowych i kupowałam w zeszłym roku w sephorze za - 30% bez problemu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.