Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 22:25   #721
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja mam mniejszy i w kwestii nakladania plynnego podkladu czy prasowanca jestem zadowolona
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:48   #722
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Opakowanie mi nie przeszkadza, byle dało się łatwo nabierać. No i żeby kolor nie był trupioblady
Kiedy planujesz zakup?
jakoś w nastepnym tygodniu, czekam jeszcze na informacje może będziemy mieli podkład taniej dzięki jeden dobrej duszyczce

kolorek nie jest blady, jest jasny, a buteleczka jest wygodna i wylewa się z niej dokladnie tyle ile trzba bo ma mały otwor w nakrętce

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
już umieszczam

byłam dziś przelotem w MACu i oglądałam pędzle wolicie 187 czy 188? Bo ten większy jest strasznie duży, nie wiem czy dam radę nim nałożyć róż - może lepiej wziąć mniejszy - będzie dobry zarówno do podkładu i pudru jak i różu? Ale z drugiej strony w poprzednim wątku wiele osób było zawiedzionych i pisały, że następnym razem wezmą ten większy. Sama nie wiem
ja wole mniejszy, mam podróbkę duzego z Coastal scents i jest dobry do brązera bardzo
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:49   #723
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Podaje nr

Złote Tarasy 697 916 170
Arkadia 693 211 306
Wrocław 697 894 312
Kraków 697 898 048

Może Estella je umieści w pierwszym poście
Dziękuje Jutro rano mam misję

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
już umieszczam
Fajnie, dzięki. Jest gotowiec, co jakiś czas ktoś szuka numerów, więc dobrze, żeby były spisane
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:55   #724
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jakoś w nastepnym tygodniu, czekam jeszcze na informacje może będziemy mieli podkład taniej dzięki jeden dobrej duszyczce

kolorek nie jest blady, jest jasny, a buteleczka jest wygodna i wylewa się z niej dokladnie tyle ile trzba bo ma mały otwor w nakrętce

ok, to czekam na wieści w przyszłym tyg.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje Jutro rano mam misję
A w jakiej sprawie dzwonisz?

Oj ten nałóg........

Cena kredki na e-bay faktycznie wysoka, ale poluj bo warta grzechu
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:03   #725
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
już umieszczam

byłam dziś przelotem w MACu i oglądałam pędzle wolicie 187 czy 188? Bo ten większy jest strasznie duży, nie wiem czy dam radę nim nałożyć róż - może lepiej wziąć mniejszy - będzie dobry zarówno do podkładu i pudru jak i różu? Ale z drugiej strony w poprzednim wątku wiele osób było zawiedzionych i pisały, że następnym razem wezmą ten większy. Sama nie wiem
tu jest ciekawy filmik o pędzlach do twarzy. Są tam omówione 187 i 188 porównawczo, ale na moją decyzję to jeszcze nie wpłynęło.
http://www.youtube.com/watch?v=tDymgul1t1k
Sama się dalej zastanawiam, który wybrać, ale jak Christine na tym filmiku przyłożyła je sobie do twarzy, to ten 188 wydaje się maleńki. Przy pudrowym różu to niewprawną ręka pewnie plamy sobie można zrobić.
Pani w MACu też mi odradzała mały i jak mnie malowała, to prawie do wszystkiego poza oczami używała 187. Eh, zamiast się mądrzyć, to lepiej jej zaufam Ale zakupy zrobię pewnie dopiero we wrześniu

---
edit:
KNK, Ranko, a ten mały 188 to dobrze się sprawdza przy różach prasowanych? Da się ładnie i prosto rozetrzeć?

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-07-28 o 23:07
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:10   #726
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tu jest ciekawy filmik o pędzlach do twarzy. Są tam omówione 187 i 188 porównawczo, ale na moją decyzję to jeszcze nie wpłynęło.
http://www.youtube.com/watch?v=tDymgul1t1k
Sama się dalej zastanawiam, który wybrać, ale jak Christine na tym filmiku przyłożyła je sobie do twarzy, to ten 188 wydaje się maleńki. Przy pudrowym różu to niewprawną ręka pewnie plamy sobie można zrobić.
Pani w MACu też mi odradzała mały i jak mnie malowała, to prawie do wszystkiego poza oczami używała 187. Eh, zamiast się mądrzyć, to lepiej jej zaufam Ale zakupy zrobię pewnie dopiero we wrześniu

---
edit:
KNK, Ranko, a ten mały 188 to dobrze się sprawdza przy różach prasowanych? Da się ładnie i prosto rozetrzeć?
Kup większy.
Ja kupiłam mały i to był bład. Owszem róż ładnie rozprowadza, ale próbowałam do podkladu i włosie robi mi takie "krechy". Nie rozprowadza równomiernie i mysle, ze powodem jest za mały pęczek

Mam nadzieję, ze mnie rozumiesz hahaha
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:15   #727
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kup większy.
Ja kupiłam mały i to był bład. Owszem róż ładnie rozprowadza, ale próbowałam do podkladu i włosie robi mi takie "krechy". Nie rozprowadza równomiernie i mysle, ze powodem jest za mały pęczek

Mam nadzieję, ze mnie rozumiesz hahaha
chyba wiem o co chodzi

A ten pędzel to ja właśnie głównie do różu chcę. I do innych rzeczy nakładanych na policzki. Może do MSF. I do Beauty Powder.
Podkładu nie mogę tak nakładać, bo sobie filtr zetrę
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 23:17   #728
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
chyba wiem o co chodzi

A ten pędzel to ja właśnie głównie do różu chcę. I do innych rzeczy nakładanych na policzki. Może do MSF. I do Beauty Powder.
Podkładu nie mogę tak nakładać, bo sobie filtr zetrę
Uważam, ze nawet do różu ten większy bedzie lepszy.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:32   #729
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja za to twardo obstaje przy 188, i do podkładu i pudru i rózu

187 jest za duzy dla mnie brak mu precyzji
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-07-28 o 23:33
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:41   #730
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kajol z tego wynika, ze musisz mieć oba

A tak na poważnie to moze ja złą technike przyjęlam, ze podkład nierównomiernie mi sie rozprowadza i musze poprawiać palcami
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:56   #731
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kajol z tego wynika, ze musisz mieć oba

A tak na poważnie to moze ja złą technike przyjęlam, ze podkład nierównomiernie mi sie rozprowadza i musze poprawiać palcami
nom najlepiej oba

a jakimi ruchami nakładasz ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 00:03   #732
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość



A w jakiej sprawie dzwonisz?

Oj ten nałóg........

Cena kredki na e-bay faktycznie wysoka, ale poluj bo warta grzechu
Będę rezerwowac kosmetyki Swoja drogą to troche śmieszne takie polowania

Kredka na Ebayu z przesyłką ponad 100 zł Jeszcze pół roku temu bym się zawzieła i kupiła ale teraz troszke szkoda mi pieniązków, to jednak sporo A kilka kredek mam, 2 mają doleciec i może jakiś fluidline, mam jeszcze khola i liner smashboxai pigmenty do kresek, ech.....
Co do nałogu zaczynam czuc przesyt, serio Mam swoje perełki ulubione, choc niektóre nowości kuszą, dokupie coś we Wrześniu z MACa i będę zaspokojona na full. Trzeba zacząc zuzywac Nie lubie jak na toaletce leży coś nieużywanego, bądź do sporadycznego uzytku, czuje wyrzuty sumienia wtedy
No i mam nowe zapachowe hobby, które pochłania coraz więcej i czasu i środków pieniężnych A wszystko się zaczęło od odlewek zapachów od Kasi ( ).

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tu jest ciekawy filmik o pędzlach do twarzy. Są tam omówione 187 i 188 porównawczo, ale na moją decyzję to jeszcze nie wpłynęło.
http://www.youtube.com/watch?v=tDymgul1t1k
Sama się dalej zastanawiam, który wybrać, ale jak Christine na tym filmiku przyłożyła je sobie do twarzy, to ten 188 wydaje się maleńki. Przy pudrowym różu to niewprawną ręka pewnie plamy sobie można zrobić.
Pani w MACu też mi odradzała mały i jak mnie malowała, to prawie do wszystkiego poza oczami używała 187. Eh, zamiast się mądrzyć, to lepiej jej zaufam Ale zakupy zrobię pewnie dopiero we wrześniu

---
edit:
KNK, Ranko, a ten mały 188 to dobrze się sprawdza przy różach prasowanych? Da się ładnie i prosto rozetrzeć?
Więcej osób na YT i ogólnie poleca większy. Też się na niego skusze

Martusia rozdziewiczyła wątek swatchowy
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 01:30   #733
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

co do skunksików podłączam się do opinii KNK.. mam ten większy i jest mało precyzyjny.. próbowałam ostatnio nakładać nim róż i oczywiście się udało, ale musiałam się trochę nagimnastykować, żeby nie zaróżowić sobie pół twarzy teraz planuję kupno tego mniejszego albo wyślę koleżankę, która mieszka w Oxfordzie do MACa, albo zamówię na stronce i wyślą do niej, a ona przyśle mi tutaj
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:02   #734
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kurczę, moglibyście się zdecydować i podać mi jeden numer oczywiście mam mętlik w głowie. Chyba umówię się na makijaż do MACa, bo mam kupony i chyba poproszę żeby umowalowali mnie konkretnymi pędzlami.
Tak patrzę i patrzę i może jednak 109 zamiast duo fiber?

Poszukam jeszcze informacji w necie, na blogach i filmikach.


Z cieni wolicie Patinę czy Satin Taupe? Bo nie mogę się zdecydować dzisiaj chyba znowu skoczę do MACa, bo głupieję.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-07-29 o 10:09
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:05   #735
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Stawiam na 188 - mniejszy, precyzyjniejszy. Idealny do światłocienia.
Ostatnio przy macaniu 131 w Warszawie, pan MACówek odradzał 187... Co kraj to obyczaj, co użytkownik, to inne techniki i upodobania.

A nabył któś ten 131?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:20   #736
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kurczę, moglibyście się zdecydować i podać mi jeden numer oczywiście mam mętlik w głowie. Chyba umówię się na makijaż do MACa, bo mam kupony i chyba poproszę żeby umowalowali mnie konkretnymi pędzlami.
Tak patrzę i patrzę i może jednak 109 zamiast duo fiber?

Poszukam jeszcze informacji w necie, na blogach i filmikach.


Z cieni wolicie Patinę czy Satin Taupe? Bo nie mogę się zdecydować dzisiaj chyba znowu skoczę do MACa, bo głupieję.
Z tymi pędzlami to faktycznie idzie zwariowac, ale z drugiej strony każdy woli chyba co innego

Z cieniami tez nie pomogę , bo mam Satina i Patinę ale wydaje mi się, że Satin jest wszechstronniejszy.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:25   #737
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

a jakimi ruchami nakładasz ?
Takimi półkolistymi, "wcierającymi" , ale zostają ślady po pędzlu i muszę poprawiać palcami. Może to wina podkładu
Obecnie stosuję Noubę

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Będę rezerwowac kosmetyki Swoja drogą to troche śmieszne takie polowania

Kredka na Ebayu z przesyłką ponad 100 zł No i mam nowe zapachowe hobby, które pochłania coraz więcej i czasu i środków pieniężnych A wszystko się zaczęło od odlewek zapachów od Kasi ( ).
Zadziwiające jest to faktycznie, że przy takiej dostepności ekskluzywnych kosmetyków dzwonimy do sklepów, rezerwujemy, całe noce polujemy na e-bay i wyczekujemy kolejnej kolekcji
Jak nic MAC zatrudnił diabła na pokuszenie biednych niewiast

A co do nowego hobby to też to przerabiałam. Mam takie zapasy perfum, ze 10 lat nie zuzyję.
Dlatego juz nie czytam perfumowego
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2009-07-29 o 11:26
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:52   #738
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

mam nadzieję, że i coś dla mnie zostanie bo obiecałam sobie że nie będę rezerwować ćwiczę silną wolę, choć trudno w tym wątku!! )

geonia, ja co prawda się nie udzielałam na perfumowym ale dużo podczytywałam i rok temu wpadłam w sidła manii perfumiarskiej i trudno było wyjść, ale się udało )) mania macowa mi nie przeszkadza

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-07-29 o 11:55
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:53   #739
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martusia rozdziewiczyła wątek swatchowy
A co!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
co do skunksików podłączam się do opinii KNK.. mam ten większy i jest mało precyzyjny.. próbowałam ostatnio nakładać nim róż i oczywiście się udało, ale musiałam się trochę nagimnastykować, żeby nie zaróżowić sobie pół twarzy teraz planuję kupno tego mniejszego albo wyślę koleżankę, która mieszka w Oxfordzie do MACa, albo zamówię na stronce i wyślą do niej, a ona przyśle mi tutaj
Ja muszę do tego namówić moją kuzynkę, żeby zamawiała dla mnie i przywoziła do Polski

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z cieni wolicie Patinę czy Satin Taupe? Bo nie mogę się zdecydować dzisiaj chyba znowu skoczę do MACa, bo głupieję.
Satin Taupe!!! Mogę Ci zeswatchować dokładnie, ale Patina ustępuje Satinowi (chociaż ja bym powiedziała, że to cienie do dwóch różnych celów)...
Satin to dla mnie odkrycie roku, ma miękką konsystencję i piękny połysk. A Patina - fakt, twarda nie jest, ale jest troszkę bardziej ziarnista (troszkę), bo to frost. Ogólnie Patina daje transparentny połysk w kolorze miedzi z iskierkami różu. Fajnie wygląda jako bazowy do brązów i zieleni. Zaraz wrzucę swatche porównawcze na wątek.
EDIT: Patina na MUA ma oceny 4.4/5, Satin Taupe 4.6/5 Swatche już są.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:01 Powód: dopisek
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 12:01   #740
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Zadziwiające jest to faktycznie, że przy takiej dostepności ekskluzywnych kosmetyków dzwonimy do sklepów, rezerwujemy, całe noce polujemy na e-bay i wyczekujemy kolejnej kolekcji
Normalne to to nie jest I pomyślałby ktoś - inteligentne kobiety
Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że i coś dla mnie zostanie bo obiecałam sobie że nie będę rezerwować ćwiczę silną wolę, choć trudno w tym wątku!! )
Też ostatnio nie rezerwuję - zwłaszcza że mam wrażenie że sklepy dostają więcej produktów niż to było np. przy HK.

Nie było mnie ostatnio w MACu więc nie mam wieści z pierwszej ręki ale oprócz info o 205 dowiedziałam się że maja być jakieś błyszczyki - co to za kolekcja? Euristocrats 2?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:09   #741
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja z kolei pierwszy raz rezerwuje coś przed czasem, ale strasznie napaliłam sie na smoka i po prostu musze go miec


Tak Euristocrats 2 miał tez byc latem. Smile śni mi sie po nocach, ale bedę twarda i nie kupie na razie błyszczyka, bo w domu mam 5 w tym 1 zamknięty i czeka na swoja kolej
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:12   #742
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Normalne to to nie jest I pomyślałby ktoś - inteligentne kobiety
małe skrzywienie, a jakie miłe !

Eh, ja równie mocno na smoka napalona jestem... ale powiedziałam nie, choć z ciężkim sercem... i drżę czy będzie!

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:15 Powód: dopisek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:41   #743
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Tak patrzę i patrzę i może jednak 109 zamiast duo fiber?
MACałam ostatnio w MACu 109.. i bardzo mi się spodobał.. nieduży, fajnie zbity.. taki bardzo posiaśny się wydaje mam na niego chrapkę.. zresztą na co nie mam
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:49   #744
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Tak Euristocrats 2 miał tez byc latem. Smile śni mi sie po nocach, ale bedę twarda i nie kupie na razie błyszczyka, bo w domu mam 5 w tym 1 zamknięty i czeka na swoja kolej
Ja mam 5 błyszczydeł i do tego 2 backupy z HK

Euristocrats sobie podaruję bo Dazzleglassów nie lubię chociaż z tej kolekcji prezentują się ciekawie.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
MACałam ostatnio w MACu 109.. i bardzo mi się spodobał.. nieduży, fajnie zbity.. taki bardzo posiaśny się wydaje mam na niego chrapkę.. zresztą na co nie mam
Jest bardzo fajny Ja go do różu używam.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:58   #745
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hello nawiedziałam MACa i to co wybrałam z cieni już mi się nie podoba mam nowe typu, jak się trochę ogarnę to zmienię podpis.
Spotkałam przemiłą Panią w Arkadii bardzo mi pomogła. Dostałam takie fajne karteczki, na których sobie namazałam cienie i podpisałam.
Obejrzałam Satin Taupe i Patinę i skłaniam się ku obu ale chyba bardziej ku tej drugiej. Zobaczę ile wyjdzie mi tych rzeczy pod koniec miesiąca
Zakochałam się też w nowym odcieniu różu...

Z kolekcji na pewno wejdzie Dsquared2, Black Style, Artist (ta z cieniami jesienna), kremowe Dazzleglassy i tusz do rzęs Zoom w bardzo czarnym odcieniu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:12   #746
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hello nawiedziałam MACa i to co wybrałam z cieni już mi się nie podoba mam nowe typu, jak się trochę ogarnę to zmienię podpis.
Spotkałam przemiłą Panią w Arkadii bardzo mi pomogła. Dostałam takie fajne karteczki, na których sobie namazałam cienie i podpisałam.
Obejrzałam Satin Taupe i Patinę i skłaniam się ku obu ale chyba bardziej ku tej drugiej. Zobaczę ile wyjdzie mi tych rzeczy pod koniec miesiąca
Zakochałam się też w nowym odcieniu różu...

Z kolekcji na pewno wejdzie Dsquared2, Black Style, Artist (ta z cieniami jesienna), kremowe Dazzleglassy i tusz do rzęs Zoom w bardzo czarnym odcieniu
Nowy odcień różu? Do twarzy w miejsce Strady? Możesz coś więcej napisać?

Właśnie znalazłam chwilę żeby przejrzeć na specktrze swatche przyszłych kolekcji i parę rzeczy przestało mi się podobać... to dobry znak
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:40   #747
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jest bardzo fajny Ja go do różu używam.
no właśnie też myślałam o nim jako o pędzlu do różu (choć 168 też chyba chcę ).. chyba sobie kupię bardzo mi się spodobał..

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spotkałam przemiłą Panią w Arkadii bardzo mi pomogła. Dostałam takie fajne karteczki, na których sobie namazałam cienie i podpisałam.
a to tak wyjątkowo czy zawsze jest taka możliwość?
bo ja będę w Warszawie w przyszły czwartek i chcę udać się do MACa na rozeznanie kolorów cieni i podkładów, żeby potem kupić w Anglii przez kumpelę ale tak sobie właśnie myślę, że nie zapamiętam tych wszystkich kolorów, a tak głupio chyba podczas rozmowy z Panią MACówką czy Panem MACówkiem wyjąć kartkę i sobie to spisywać jak myślicie?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:56   #748
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nie nie, do mojej listy nowy - Filtr & Tease

wiesz co, ja poprosiłam o kartkę, żeby sobie spisać kolory i Pani mi dała coś takiego - tylko trzeba mocno cień pomiziać palcem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-07-29 o 20:58
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:22   #749
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

delikatny off topic --- Gdzie mogę kupić (poza sklepami mac'a) blaszki do cieni?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:37   #750
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cyber na pewno na Coastal Scent - mają też palety, do któych pasują wkłady MACa.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.