pasemka na naturalne rude-doradźcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 00:15   #1
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025

pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!


Witam wszystkich Mam taki problem-pytanie.. Mam naturalnie rude włosy i potrzebuję jakiejś zmiany...z uwagi na niezbyt przyjemne w skutkach eksperymentowanie z farbą kilka lat temu jedyne co mi przychodzi na myśl to pasemka w kolorze miodowym lub podobnym, ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł, a rzadko można trafić na fryzjerkę, która szczerze doradzi... dołączam zdjęcia koloru i stanu włosów i proszę o szczere wypowiedzi i porady, z góry dzięki za pomoc

[IMG]file:///C:/Users/zeus/Desktop/11.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/zeus/Desktop/11.jpg[/IMG]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,1 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,4 KB, 127 załadowań)
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:17   #2
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Piękne masz te włosy, kolor jest rewelacyjny! A może pasemka w kolorze bursztynu lub cynamonu? Myślę, że pięknie by się komponowały
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:42   #3
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Dziękuję ogólnie na pewno chcę żeby były cienkie pasma farbowane, coś na styl akcentu we włosach...chcę żeby mój kolor znacznie nad nimi dominował i na pewno kolor będę chciała taki o ton bądź dwa jaśniejszy od moich..rzecz w tym , że nie do końca jestem do tego pomysłu przekonana...może też dlatego że mam bardzo złe doświadczenie jeśli chodzi o fryzjerów i farbowanie i potrzebuję bodźca żeby się zdecydować..jeśli chodzi o Twoje propozycje kolorów to faktycznie może to fajnie wyglądać ale czy uważasz, że w ogóle powinnam?:P:P:P
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:02   #4
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł? potrzebuję rzeczowej oceny i porady pomóżcie!!!!!
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:28   #5
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Mi się Twój kolor bardzo podoba, jest ciekawy i oryginalny. Od jakiegoś czasu sama lubuje się w rudościach Pytasz czy powinnaś, to oczywiście Twoja decyzja ale ja bym na Twoim miejscu nie kombinowała, a już na pewno nie z jaśniejszymi, jeśli już to z tym cynamonem. Ale zrobisz jak uważasz, bo jeśli się pragnie zmian to bez względu na to co ktoś mówi i tak się robi po swojemu
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:56   #6
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Exclamation potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Witam Mam naturalnie rude włosy i potrzebuję coś zmienić w swoim wyglądzie...zarówno jeśli chodzi o makijaż jak i włosy...ostatni raz zmieniłam sobie fryzurę rok temu kiedy zdecydowałam sie na cieniowanie i grzywkę na skos... teraz myślę o pasemkach tylko nie wiem jaki kolor byłby odpowiedni...na pewno nie chce farbować całej głowy, bo swój kolor lubię..ale coś bym w nich zmieniła..nie wiem..może też inne cięcie..jeśli chodzi o makijaż to ciągle próbuję więc też liczę na jakieś rady..
liczę na Wasze pomysły..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,9 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,1 KB, 148 załadowań)
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 23:30   #7
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Majasn - nawet nie wiesz, ile dziewczyn dałoby się poszatkować za taki kolor włosów! Nie rób pasemek - tylko Cię zeszpecą.

Twoje włosy wydają się dość gęste i ciężkie - a może by tak podciąć je do ramion, żeby zyskały objętości?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 23:36   #8
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

hmmm...dziękuję...no nie są gęste wręcz przeciwnie.. z tymi pasemkami chodzi mi o takie cieniutkie i niewiele żeby był jakiś kontrast i to tak o 1-2 tony jasniejsze od moich..patrzę w lustro i czegoś mi brakuje...:P:P:P ale dzięki za opinię
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:04   #9
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Nie rób tych pasemek. Będziesz wyglądać banalnie. Teraz masz piękny kolor włosów, po co to psuć. Naprawdę wiele dziewczyn marzy o takich włosach
Jeśli marzą Ci się zmiany, poeksperymentuj z makijażem.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 11:59   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Też jestem zdania, zeby nie robić pasemek, masz rzadko spotykany kolor włosów i szkoda to psuć. a co jesli pasemka wprowadzą bałagan? ja czesto odnosze wrazenie, ze wlosy z pasemkami wygladaja jakby byly przetłuszczone, zwlaszcza gdy są cienkie, albo zniszczone... więc nie u kazdej dziewczyny to dobrze wygląda.
Brwi masz swoje (rude/brązowe?) czy farbujesz henną? ładne!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:28   #11
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Majasn - nawet nie wiesz, ile dziewczyn dałoby się poszatkować za taki kolor włosów! Nie rób pasemek - tylko Cię zeszpecą.

Twoje włosy wydają się dość gęste i ciężkie - a może by tak podciąć je do ramion, żeby zyskały objętości?

Ja sie dam posiatkować!
Zazdroszczę Ci takich pięknych włosów!


PS. Na Twoim miejscu przefarbowałabym na intensywniejszy rudy
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:00   #12
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ja sie dam posiatkować!
Zazdroszczę Ci takich pięknych włosów!


PS. Na Twoim miejscu przefarbowałabym na intensywniejszy rudy

dzięki co do farbowania to aż tak radykalnych kroków nie podejmę jedyne na co bylabym sklonna sie zdecydowac to te nieszczesne pasemka,ale chyba jednak sobie odpuszcze...
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 17:29   #13
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, zeby nie robić pasemek, masz rzadko spotykany kolor włosów i szkoda to psuć. a co jesli pasemka wprowadzą bałagan? ja czesto odnosze wrazenie, ze wlosy z pasemkami wygladaja jakby byly przetłuszczone, zwlaszcza gdy są cienkie, albo zniszczone... więc nie u kazdej dziewczyny to dobrze wygląda.
Brwi masz swoje (rude/brązowe?) czy farbujesz henną? ładne!
naturalne brwi mam koloru takiego brązow0-rudawego więc farbuję je brązową henną żeby podkreślić oczy:P:P:P bo tak wyglądam nijak..

a czy któraś z Was w takim razie mogłaby mi doradzić jakich cieni powinnam używać, jakich unikać i w jaki sposob ogólnie się malować..chciałabym się pobawić trochę kolorami a wiem że w przypadku mojej urody jest to bardzo trudne...ale może ktoś mi coś podpowie
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:28   #14
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Jakie włosy Boskie!
Ja na Twoim miejscu nic bym z nimi nie robiła bo są idealne!

Co do makijażu to specjalistką nie jestem, ale uważam że pasowałaby ci zielenie (szczególnie butelkowa zieleń), odcienie brązu, miedzi.
Kolory raczej ciepłe. W makijażu tylu pin up (czyli kresce i czerwonych ustach też wyglądałabyś ślicznie i bardzo elegancko).
Na co dzień wystarczy tusz, brzoskwiniowy róż na policzki i błyszczyk w ciepłym kolorze (choć sądzę, że z innymi kolorami też warto eksperymentować)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:39   #15
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Dla Ciebie stworzone sa wszystkie kolory ziemi: brązy, beże, także oliwkowe zielenie, mech, khaki. Tusz do rzęs:brązowy, nie czarny.
Najważniejsze :popracuj koniecznie nad kolorytem cery - do Twoich włosów pasuje przejrzysty, jasny podkład (efekt alabastrowej cery). Unikaj odcieni różowych i podkładów mocno kryjących, w ogóle wszelkich podkładów ciemnych,ciężkich i widocznych na twarzy.
Na tych ostatnich zdjęciach jesteś chyba opalona? Raczej nie opalaj się, pomyśl koniecznie o wysokim filtrze.
Co do inspiracji,poszukaj zdjęć Nicole Kidman z wcześniejszych lat (miała podobny kolor włosów).
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:05   #16
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Dla Ciebie stworzone sa wszystkie kolory ziemi: brązy, beże, także oliwkowe zielenie, mech, khaki. Tusz do rzęs:brązowy, nie czarny.
Najważniejsze :popracuj koniecznie nad kolorytem cery - do Twoich włosów pasuje przejrzysty, jasny podkład (efekt alabastrowej cery). Unikaj odcieni różowych i podkładów mocno kryjących, w ogóle wszelkich podkładów ciemnych,ciężkich i widocznych na twarzy.
Na tych ostatnich zdjęciach jesteś chyba opalona? Raczej nie opalaj się, pomyśl koniecznie o wysokim filtrze.
Co do inspiracji,poszukaj zdjęć Nicole Kidman z wcześniejszych lat (miała podobny kolor włosów).

Ja się wcale nie opalam to efekt wyjść z domu na spacery i tylko tyle, bo karnacja sama mocno się broni przed Słońcem i tyle tylko co troszkę mogę zbrązowieć od chodzenia po dworze..jeśli chodzi o tusz do rzęs to tak bardzo zakorzeniłam się w czarnym, że jakoś nie mam odwagi zacząć używać brązu, ale spróbuję się przekonać:P:P:P ogólnie używam jasnych podkładów albo po prostu zwykłego pudru w kamieniu też jasnego wręcz najjaśniejszego <ciemniejszy o ton tworzy efekt maski> skoro mówicie o zieleniach to dam się skusić i jak pobróbuję trochę to poproszę Was o ocenę ale najpierw muszę jakieś zakupić
Co do włosów to sobie odpuszczę..jak zacznę siwieć to wtedy będę coś kombinowaćdzięki za rady
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:24   #17
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: potrzebuję zmiany!!!!pomóżcie,doradź cie!!!

Nie rób pasemek Ten kolor jest naprawdę cudny i przede wszystkim oryginalny
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 00:41   #18
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Moim zdaniem Naturalne Rude najlepiej prezentują się... naturalnie (i mówię to jako dumna Naturalna Ruda! jest nas mało, to dajmy się światu pocieszyć ).
Jeśli już koniecznie pasemka, to jaśniejsze ciut od naturalnych. Ale chyba lepiej odpuścić włosom te eksperymenty, zwłaszcza że same w sobie są piękne i wyróżniają Cie z tłumu.
Co do makijażu, to podziele się tym, co sama metodą prób i błędów odkryłam. Na oku wspaniale wyglądają brązy, oliwkowe zielenie, szarości, złoto i morela. Można kombinować z fioletami, ale ostrożnie (i wtedy dokładnie tuszować ewentualne sińce pod oczami). Podkład koniecznie beżowy, bez żadnych różowych pigmentów-to naprawdę diametralnie poprawia wygląd buźki u rudowłosych. W ogóle trzymać się raczej z dala od różów, szczególnie tych perłowych. Co do proponowanego wyżej brązowego tuszu-tu mam inne zdanie. Brązowy jest nijaki i pomniejsza oko. Proponuje trzymać się klasycznej czerni. Na ustach genialnie prezentuje się koralowa pomadka lub błyszczyk Jestem też ciekawa czerwieni, ale póki co ciągle nie mogę odnaleźć odpowiedniego odcienia...
Warto też troche kombinować, złamać niektóre zasady i pobawić się kolorem-jeśli lubisz odważny makeup
Ale mi się zrobił wywód... kurde.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 00:00   #19
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Naturalne Rude najlepiej prezentują się... naturalnie (i mówię to jako dumna Naturalna Ruda! jest nas mało, to dajmy się światu pocieszyć ).
Jeśli już koniecznie pasemka, to jaśniejsze ciut od naturalnych. Ale chyba lepiej odpuścić włosom te eksperymenty, zwłaszcza że same w sobie są piękne i wyróżniają Cie z tłumu.
Co do makijażu, to podziele się tym, co sama metodą prób i błędów odkryłam. Na oku wspaniale wyglądają brązy, oliwkowe zielenie, szarości, złoto i morela. Można kombinować z fioletami, ale ostrożnie (i wtedy dokładnie tuszować ewentualne sińce pod oczami). Podkład koniecznie beżowy, bez żadnych różowych pigmentów-to naprawdę diametralnie poprawia wygląd buźki u rudowłosych. W ogóle trzymać się raczej z dala od różów, szczególnie tych perłowych. Co do proponowanego wyżej brązowego tuszu-tu mam inne zdanie. Brązowy jest nijaki i pomniejsza oko. Proponuje trzymać się klasycznej czerni. Na ustach genialnie prezentuje się koralowa pomadka lub błyszczyk Jestem też ciekawa czerwieni, ale póki co ciągle nie mogę odnaleźć odpowiedniego odcienia...
Warto też troche kombinować, złamać niektóre zasady i pobawić się kolorem-jeśli lubisz odważny makeup
Ale mi się zrobił wywód... kurde.

Dziękuję bardzo za pomysły..z brązami eksperymentuje cały czas..z zieleniami jeszcze nie próbowałam, ale zamierzam w tym tygodniu to zmienić..i metodą prób i błędów coś wymyśleć, bo też wydaje mi się, że nie każda ruda jest taka sama..:P:P:P ale zobaczymy...z pewnością spróbuję tego o czym napisałaś
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 17:31   #20
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

odświeżam...wiem, że miałam dodać zdjęcia prób makijażu, ale niestety jedynym aparatem, który mam u siebie jest ten w telefonie a zdjęcia wychodzą na nim tragicznie i w ogóle nie ma efektu ale jak tylko będę miała możliwość zrobienia zdjęć czymś lepszym to od razu wrzucę ale mam inny problem...otóż chyba jednak zdecyduję się na te pasemka choćby nawet po to żeby zobaczyć co to będzie..ponadto strasznie mnie ciągnie żeby coś zmienić w cięciu..znacznie skrócić..albo zrobić jakąś inną fryzurę o podobnej długości do tej którą mam, bo trochę żal mi włosy ścinać..dlatego powiedzcie co myślicie na temat wybranych przeze mnie na rossnecie fryzur za każda radę i wypowiedź wielkie dzięki
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:35   #21
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

kiedyś zrobiłam pasemka blond na rudych i wyszło super!
Myślę , ze będzie ci pasować
Mi wyszło coś takiego:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1203013856
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:50   #22
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
kiedyś zrobiłam pasemka blond na rudych i wyszło super!
Myślę , ze będzie ci pasować
Mi wyszło coś takiego:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1203013856
z tego co widzę to masz jaśniejsze włosy, ale właśnie o taki efekt mi chodzi..bo kurcze chce coś zmienić, a włosów nie przefarbuje:P

dzięki wielkie
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:49   #23
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Dalabym sie pociac za takie piekne naturalne wlosy ; P
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:23   #24
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez AneczkaBee Pokaż wiadomość
Dalabym sie pociac za takie piekne naturalne wlosy ; P


Heh..dziękuję, ale każda z nas potrzebuję jakiejś, nawet najmniejszej, zmiany i mimo sprzeciwu wielu osób chciałabym się przekonać jaki efekt dadzą refleksy..:P

a co z tymi fryzurkami???
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.