Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 10:49   #2371
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16139396] Szarpnelam sie tez na ten zolty puder Clinique. Ciekawe czy rzeczywiscie zmniejsza zaczerwienienia .[/QUOTE]

Który to??? Pożądam wszystkiego, co kamufluje rumianą cerę

Edytowane przez baybe3
Czas edycji: 2009-12-30 o 10:51
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:50   #2372
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
O ja cie! Ale masakra. Na pewno oddadza kase, nie martw sie Wydawalo mi sie,ze do pudelek wrzucaja tyletych farfocli styropianowych, ze nie idzie nic zniszczyc w transporcie.A jednak ludzie to sa zdolni:/
Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
OMG

Jak Oni muszą tymi paczkami rzucać?
przecież truskawa naprawdę dobrze pakuje paczuszki.

Ja chyba bym zapaści dostała otwieram puderek a tam okruszki lecą.....
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Naprawdę Truskawkowcy solidnie pakują paczki a mimo tego kompletne zniszczenie
Zapaści nie dostałam ale rozważałam zaaplikowanie sobie jakiegoś roślinnego uspokajacza, może powinni tak na wszelki wypadek do każdej paczki dołączać torebeczkę melisy
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:00   #2373
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Naprawdę Truskawkowcy solidnie pakują paczki a mimo tego kompletne zniszczenie
Zapaści nie dostałam ale rozważałam zaaplikowanie sobie jakiegoś roślinnego uspokajacza, może powinni tak na wszelki wypadek do każdej paczki dołączać torebeczkę melisy
heh no mogliby! mi też przyszedł kiedyś rozwalony puder, ale nie aż tak... to to jakaś masakra jest! oni chyba musieli rzucać tą paczką:/

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Który to??? Pożądam wszystkiego, co kamufluje rumianą cerę
a masz zieloną bazę pod makijaż?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:03   #2374
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

no takich zniszczeń to jeszcze nie było..a pudełko całe było?

zamówiłam więc samoopalacz..teraz niech mi ktoś tylko powie po co...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:06   #2375
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no takich zniszczeń to jeszcze nie było..a pudełko całe było?

zamówiłam więc samoopalacz..teraz niech mi ktoś tylko powie po co...
jak mój dojdzie to go przetestuje jak będzie ok to wezme na zapas bo ja opalać się już nie lubię, ale opalona lubię być
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:06   #2376
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Zrobiłam Wam fotki Barnsa. U mnie masakryczne zachmurzone niebo więc zrobiłam z lampą żeby pokazac efekt, bez lampy nie widać nic! (ewentualnie minimalne zmatowienie). W pudełeczku wygląda tak niewinnie i kusząco
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:17   #2377
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a masz zieloną bazę pod makijaż?
Mam Givenchy i Clinique ale tak właściciwie to odstawiłam wszystko odkąd przerzuciłam się na minerały. Dopiero wczoraj przypadkowo wróciłam na ten wątek po długim rozstaniu w poszukiwaniu opinii o clarinsowych pomadkach (kiedyś chciałam je wyklikać ale się spóźniłam bo wróciły do normalnej ceny - teraz już kliknęłam 9 i 10 a jeszcze dumam nad 8)... Aaanno i oczywiście myslę czy nie potrzebuję aby zachwalanego tu podkładu YSL Po co tu lazłam

A ten "żółty" puder Cliniqua redukujący zaczerwienienia to z tru?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 11:18   #2378
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie pudry sypkie Scota Barnesa? I jak tak,to który byłby jaśniutki czysto beżowy?
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
zależy w jakim celu go chcesz
ja mam Platinum i Diamond
mi służą tylko do wykończenia
wg mnie to taki pył li tylko, są bardzo drobno zmielone, tworzą jakby mgłę tylko, no i drobinki mają
Platinum jest biały ze srebrnymi, a Diamond z kolorowymi drobinkami
nie wiem czy są pośród tych kolorów jakieś maty np .... a też mnie to ciekawi
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
coś nie mogę znaleźć kolorów pudru SB- pomożecie co do koloru dla jasnej zółtej tonacji (Kanebo 202, Chanel 20)
Ja zamówiłam odcienie Transculent i Diamond Dust. Mam nadzieję że transculent będzie bez drobinek i bez koloru
Paczuszka dotrze do mnie zapewne w przyszłym tygodniu a wiec jak juz będzie po promocji.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Zapłaciłam właśnie za zestaw konturowy Stila, pomadkę Lancome i maseczkę Adrien Arpel
Aha, po dzisiejszych Waszych opisach wyleczyłam się z zakupu drugiego pudru SB (jeden wlasnie do mnie leci) i jestem bardzo z siebie dumna
Teraz czeka mnie poważne zadanie rozważenia, czy potrzebuję obecny hit (podkład YSL) oraz krem i maseczke Orlane
No i już chyba czas na nowe TOP 20 czy tam Specialsy?
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Wlasnie spodziewalam sie, ze beda teraz w poniedzialek, a zamiast tego dali te "koncoworoczne"
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje że może jeszcze w czwartek coś dadzą
Myslalam, ze juz dzisiaj będa nowe TOP 20 ale chyba dadzą jutro albo w piatek

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16139396]Dzis ogladalam ten nowy wizazowy cud w postaci podkladu YSL. Wycofuja go juz z Sephory i Douglasa. Testowalam odcien nr 2. Dla bardzo jasnych cer bedzie za ciemny.

Pochwale sie, ze zakupilam dzis 5-tki Diora Smoky Crystal. SLiczne, tylko ten roz na samym srodku psuje mi oglad. Szarpnelam sie tez na ten zolty puder Clinique. Ciekawe czy rzeczywiscie zmniejsza zaczerwienienia .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo jego ciekawa Musisz nam o nim zdać relację jak poużywasz
Jamestown jak już potestujesz puder koniecznie daj znać jak się sprawuje. Ja myślę nad nim odkad się pojawł tylko opinie na jego temat sa rózne, od zachwytów po skrajne rozczarowanie.

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Kochane!
Robię zakupy od 2 lat na Truskawie, oczywiście nie na taka skale jak Wy . Jakieś marne 30 paczuszek I mam do Was Znawczynie prośbę o radę: otóż na te 30 paczek po raz pierwszy odebrałam wczoraj zmówienie kompletnie zniszczone, Shimmer Diora w wiórach a perfumy wylane. Napisałam do Truskawy po polsku @, dodałam zdjęcia itd. Czy jest szansa, ze zwrócą koszt zniszczonych kosmetyków ?? jak tak to ile im czasu zajmuje zwrot ? i po jakim czasie odpisują na @, napisałam wczoraj wieczorem i już się niecierpliwie, a czy lepiej napisać po angielsku
Pozdrawiam ciepło


Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
Auć normalnie az zabolało

Mi parę dni temu rozbił się Shimmerek Cooper, jeden pasek najjaśniejszy juz wczesniej był skruszony, teraz skruszył sie nastepny
Oddałam siostrze bo patrzeć na niego nie mogłam, poza tym co mi po połowie Shimmera i to jeszcze tej z ciemnymi paskami
Niestety nigdzie nie mogę go teraz znaleźć a to mój zdecydowanie najukochańszy kosmetyk (shimmer BB Bronze do piet mu nie dorasta, na dodatek chyba mnie jeszcze zapycha bo na polikach mi powyskakiwały jakies paskudztwa )
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:44   #2379
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no takich zniszczeń to jeszcze nie było..a pudełko całe było?

zamówiłam więc samoopalacz..teraz niech mi ktoś tylko powie po co...
Tak pudełko całe, lusterko nienaruszone. Jeszcze były w tej paczce perfumy mały flakonik 30 ml i są troszkę wylane, korek uszkodzony, da sie psikać ale bokami wypływają. Jak otworzyłam paczkę nic nie zapowiadało dramatu, pudełeczka ładnie zapakowane w świąteczny papier, dopiero zobaczyłam ze cos jest nie tak, gdy odpakowałam perfumy bo na kartoniku był zaciek.

Już nie marudzę bo od rana opisuję krwawą historie shimmera a jutro Sylwester, Nowy Rok i nowe możliwości zakupów kosmetycznych

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam odcienie Transculent i Diamond Dust. Mam nadzieję że transculent będzie bez drobinek i bez koloru
Paczuszka dotrze do mnie zapewne w przyszłym tygodniu a wiec jak juz będzie po promocji.







Myslalam, ze juz dzisiaj będa nowe TOP 20 ale chyba dadzą jutro albo w piatek






Jamestown jak już potestujesz puder koniecznie daj znać jak się sprawuje. Ja myślę nad nim odkad się pojawł tylko opinie na jego temat sa rózne, od zachwytów po skrajne rozczarowanie.







Auć normalnie az zabolało

Mi parę dni temu rozbił się Shimmerek Cooper, jeden pasek najjaśniejszy juz wczesniej był skruszony, teraz skruszył sie nastepny
Oddałam siostrze bo patrzeć na niego nie mogłam, poza tym co mi po połowie Shimmera i to jeszcze tej z ciemnymi paskami
Niestety nigdzie nie mogę go teraz znaleźć a to mój zdecydowanie najukochańszy kosmetyk (shimmer BB Bronze do piet mu nie dorasta, na dodatek chyba mnie jeszcze zapycha bo na polikach mi powyskakiwały jakies paskudztwa )
Dennyrose, najwyraźniej to delikatny kosmetyk, pewnie wystarczy, że odrobina się odkruszy to reszta już nie jest unieruchomiona w pudełeczku i się całość kruszy

Bardzo Wam dziękuje za wsparcie, od razu człowiek lepiej się czuje
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:46   #2380
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
o matko kruszonka!!!! serducho mnie by pękło na widok tego
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:55   #2381
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje

masakra normalnie czuje sie jakbym zobaczyla ofiare morderstwa
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
o matko kruszonka!!!! serducho mnie by pękło na widok tego
dokladnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 11:56   #2382
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
U mnie podobnie -- zapłaciłam za te Borghese w poniedziałek z samego rana, kartą, już mi to nawet bank zaksięgował, więc forsę dawno mają. A przesyłki nadal nie wysłali Pisałam do nich wczoraj, to byli "delighted to inform", że mój order został accepted. I dalej nic
Ja się cieszę, że na te zamówienia, które wczoraj zrobiłam powtórnie i zapłacilam dostałam już SS
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:59   #2383
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a w ogole to chyba na tru musza zainwestowac w nowy translator...
napisalam do nich, ze dostalam ss za przesylke za ktora nie zaplacilam jeszcze i, zeby poczekali z wysylka na moja wplate...
a na to Zenek mi odpisal... ze jest mu przykro, ze jestem niezadowolona z zamowienia i czy maja mi za nie zwrocic
to napisalam mu, ze nie chce zwrotu i w ogole nic nie chce, bo jeszcze nie zaplacilam za to, zobaczymy co napisza
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:11   #2384
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to chyba na tru musza zainwestowac w nowy translator...
napisalam do nich, ze dostalam ss za przesylke za ktora nie zaplacilam jeszcze i, zeby poczekali z wysylka na moja wplate...
a na to Zenek mi odpisal... ze jest mu przykro, ze jestem niezadowolona z zamowienia i czy maja mi za nie zwrocic
to napisalam mu, ze nie chce zwrotu i w ogole nic nie chce, bo jeszcze nie zaplacilam za to, zobaczymy co napisza
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:16   #2385
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dostałam dzisiej pomadkę YSL 28, ale kod 7JBA.Pokazuje 2000 rok.
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:23   #2386
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to chyba na tru musza zainwestowac w nowy translator...
napisalam do nich, ze dostalam ss za przesylke za ktora nie zaplacilam jeszcze i, zeby poczekali z wysylka na moja wplate...
a na to Zenek mi odpisal... ze jest mu przykro, ze jestem niezadowolona z zamowienia i czy maja mi za nie zwrocic
to napisalam mu, ze nie chce zwrotu i w ogole nic nie chce, bo jeszcze nie zaplacilam za to, zobaczymy co napisza


Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiej pomadkę YSL 28, ale kod 7JBA.Pokazuje 2000 rok.
watpie, ze to mozliwe bo tych szminek w 2000 roku nie bylo ona jest raczej z 2007 roku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:25   #2387
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Oki ide na zwiady, popytam o podkład, choć szczerze wątpię żeby mieli 01 czy choć 02
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:49   #2388
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to chyba na tru musza zainwestowac w nowy translator...
napisalam do nich, ze dostalam ss za przesylke za ktora nie zaplacilam jeszcze i, zeby poczekali z wysylka na moja wplate...
a na to Zenek mi odpisal... ze jest mu przykro, ze jestem niezadowolona z zamowienia i czy maja mi za nie zwrocic
to napisalam mu, ze nie chce zwrotu i w ogole nic nie chce, bo jeszcze nie zaplacilam za to, zobaczymy co napisza
Może maja przeciążony system od nadmiaru zamówień

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiej pomadkę YSL 28, ale kod 7JBA.Pokazuje 2000 rok.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



watpie, ze to mozliwe bo tych szminek w 2000 roku nie bylo ona jest raczej z 2007 roku
Dimiti dobrze mówi szminka jest z października 2007

Po przeczytaniu poniedziałkowych i wtorkowych postów z zachwytami nad podładem YSL dzisiaj juz mi ciśnienie opadło. Po pierwsze nie umiem dobrać sobie koloru (myslałam nad 04 ale na bank byłby za jasny) co do dalszych kolorów boje sie że mogą wpadac w róż albo pomarańcz

Tak więc Dimiti dołączam do Twojego frontu dla tych co oparły się pokusie kupna YSL
(dla równowagi kupiłam sobie sprawdzony Lancome Photogenic ale to nie na Tru tylko w sklepie internetowym, co prawda wyszło 20 zł wiecej niz ze zniżka na Tru ale podkład będę miała juz chyba nawet na jutro )
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:04   #2389
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Wziełam Color Fever Rose Defile (w ciemno), a wiesz może coś na jej temat?
Ja tez wzielam ten kolor, ponoc super dla brunetek. Tamten drugi kolor wyglada tez ciekawie, ponoc jasniutki z milionem drobinek.

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny potwierdzacie że krycie YSL jest słabe??
hmm..ja nalozylam go wczoraj taka grubsza mozna by powiedziec warstwa (nie duzo, ale tez nie tak malo) i na poczatku wydawalo mi sie, ze krycie srednie ale doslownie za chwile ladnie sie wtopil i krycie bylo bardzo fajne. Nie omieszkam powiedziec, ze zakryl mi wszystko lepiej niz Colorstay buff, tyle, ze bez efektu maski. Skora ladnie pokryta, ujednolicona, a jednoczesnie, swieza bez maski. Nawilzona, a jednoczesnie nie blyszczaca na pewno (tak jak po kremie), tylko tak hmmm zdrowy blysk. Wiec krycie wedlug mnie zalezy od ilosci nalozonego podkladu od malego/sredniego po duze.. Zalezy tez co kto ma do zakrycia

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testuję własnie podkład YSL.
Konsystencja gęstego kremu, u mnie nie podkreśla porów, ale chyba nie będzie zbyt wydajny, bo to najgęściejszy podkład jaki miałam. Na zime może być fajny, ale na lato wg mnie nie bardzo
Aha, Pani w Douglasie stwierdziła że absolutnie nie nadaje się do cery mieszanej tylko do bardzo suchej - ale chyba jej nie posłucham
Dokladnie. U mnie tez zero podkreslenia porow. I brak podkreslonych suchych skorek
tak i na zime..na lato moze sie wyblyszczac...
Reasumujac mialam go dopiero raz na twarzy (probka) wiec co tu mozna za duzo mowic, trzeba by bylo tydzien pouzywac przynajmniej. Ale wedlug mnie, nie wyblyszczyl mnie specjalnie jakos... a mam cere mieszana (i hate strefa T).. Nawet nie nalozylam wczoraj matujacego pudru na gore (a z nim moze juz byc na pewno super), tylko podklad, kulki meteorki i rozswietlacz Popa na policzki i szystko moim zdaniem wygladalo ladnie, bez blyszczenia, jedynie razem dawalo to ladne rozswietlenie. Dopiero pozniej zaczela mi sie troche swiecic strea T ( ale to chyba normalne przy mieszanej cerze...)
I nie krzyczcie, ale zrobilam ladny test:P bo nie zmylam wczoraj makijazu (tak na serio to wrocilam zbyt zmeczona w nocy z knajpy i mi sie juz nie chcialo)
i tak..podklad nalozylam kolo 20 wczoraj i zmylam dzis o 12:30:P wiec dlugggggggggooo...po zmyciu skora byla nawilzona, ladna i.nie zmeczona! ale rano i tak duzo juz mi nie zostalo na bozce po spaniu

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Zrobiłam Wam fotki Barnsa. U mnie masakryczne zachmurzone niebo więc zrobiłam z lampą żeby pokazac efekt, bez lampy nie widać nic! (ewentualnie minimalne zmatowienie). W pudełeczku wygląda tak niewinnie i kusząco
to mnie zasmucilas, w takim razie bedzie tylko na policzki..albo na szafke;/ zamowilam Dusta

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to chyba na tru musza zainwestowac w nowy translator...
napisalam do nich, ze dostalam ss za przesylke za ktora nie zaplacilam jeszcze i, zeby poczekali z wysylka na moja wplate...
a na to Zenek mi odpisal... ze jest mu przykro, ze jestem niezadowolona z zamowienia i czy maja mi za nie zwrocic
to napisalam mu, ze nie chce zwrotu i w ogole nic nie chce, bo jeszcze nie zaplacilam za to, zobaczymy co napisza
hehe ciekawie;] tyle, ze mogl ktos zaplacic za zamowienie i sie pomylili i Tobie wplate zaksiegowali, a ktos tam moze sie martwic i niecierpliwic.. dobrze, ze to wyjasniasz
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 13:09   #2390
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ja się ciągle waham czy płacić za podkład YSL
przedstawiacie tak sprzeczne opinie ....
chyba poczekam do poniedziałku, wybiorę się sama do Douglasa i sprawdzę czy mi podchodzi
skoro wycofują go z perfumerii może już kończą produkcję, stąd przecena na Tru
a może jeszcze bardziej obniżą cenę ... ??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:11   #2391
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Może maja przeciążony system od nadmiaru zamówień

Dimiti dobrze mówi szminka jest z października 2007

Po przeczytaniu poniedziałkowych i wtorkowych postów z zachwytami nad podładem YSL dzisiaj juz mi ciśnienie opadło. Po pierwsze nie umiem dobrać sobie koloru (myslałam nad 04 ale na bank byłby za jasny) co do dalszych kolorów boje sie że mogą wpadac w róż albo pomarańcz

Tak więc Dimiti dołączam do Twojego frontu dla tych co oparły się pokusie kupna YSL
(dla równowagi kupiłam sobie sprawdzony Lancome Photogenic ale to nie na Tru tylko w sklepie internetowym, co prawda wyszło 20 zł wiecej niz ze zniżka na Tru ale podkład będę miała juz chyba nawet na jutro )
OOo bardzo sie ciesze, że obie jesteśmy samej tak głupio byłoby się opierać, ale we dwie już lepiej ja kupiłam sobie obie szminki Lancoma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:29   #2392
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Który to??? Pożądam wszystkiego, co kamufluje rumianą cerę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...cien-skory.htm

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość

A ten "żółty" puder Cliniqua redukujący zaczerwienienia to z tru?
To nowosc z tego roku. Nie ma go na Tru. Kupilam w Sephorze (cena sephorowa to 149 zl).


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jamestown jak już potestujesz puder koniecznie daj znać jak się sprawuje. Ja myślę nad nim odkad się pojawł tylko opinie na jego temat sa rózne, od zachwytów po skrajne rozczarowanie.


Mi parę dni temu rozbił się Shimmerek Cooper, jeden pasek najjaśniejszy juz wczesniej był skruszony, teraz skruszył sie nastepny
Oddałam siostrze bo patrzeć na niego nie mogłam, poza tym co mi po połowie Shimmera i to jeszcze tej z ciemnymi paskami
Niestety nigdzie nie mogę go teraz znaleźć a to mój zdecydowanie najukochańszy kosmetyk (shimmer BB Bronze do piet mu nie dorasta, na dodatek chyba mnie jeszcze zapycha bo na polikach mi powyskakiwały jakies paskudztwa )
Dam znac chetnie. Teraz raczej nie bede go testowac bo masakruje twarz
Atredermem. Jest bardzo silny, boli jak cholera , skora zlazi i mam czwerwone plamy. Na wizazu sie kiedys naczytalam, ze trzeba sie zluszczacz mocnjo przynajmniej raz w roku. Dziala podobno to dobrze na potencjalne przyszle zmarszczki + pozbywam sie zaskornikow. Niestety do testowania raczej sie nie nadaje teraz.

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiej pomadkę YSL 28, ale kod 7JBA.Pokazuje 2000 rok.
Z tego, co pamietam YSL zmienia kody co 8 lat, wiec pomadka jets z 2008 roku.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:32   #2393
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

albo 2009.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:33   #2394
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16148179]https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...cien-skory.htm

To nowosc z tego roku. Nie ma go na Tru. Kupilam w Sephorze (cena sephorowa to 149 zl).

Dam znac chetnie. Teraz raczej nie bede go testowac bo masakruje twarz
Atredermem. Jest bardzo silny, boli jak cholera , skora zlazi i mam czwerwone plamy. Na wizazu sie kiedys naczytalam, ze trzeba sie zluszczacz mocnjo przynajmniej raz w roku. Dziala podobno to dobrze na potencjalne przyszle zmarszczki + pozbywam sie zaskornikow. Niestety do testowania raczej sie nie nadaje teraz.


Z tego, co pamietam YSL zmienia kody co 8 lat, wiec pomadka jets z 2008 roku.[/QUOTE]
szkoda, że nie ma go na tru bo chyba bym się skusiła w sumie teraz w Sephorze na promocji cena też nie taka tragiczna, ale może poczekam na więcej recenzji namówiłam siostre na puderek Scotta oraz tonik i krem pod oczy Borghesa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:19   #2395
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja z torbami kiedyś pójdę przez truskawkę
Wczoraj kupiłam 3 rzeczy, teraz się zastanawiam który odcień podkładu YSL dobrać do pomadki Clarinsa i toniku Borghese...
I jeszcze myślę o szmince Rose Defile i kredce Lancome. Przecież mi to nie jest w ogóle potrzebne, a Wy tak kusicie

Na razie to chyba żałuję, że wczoraj wzięłam tego Diamond Dust (faktycznie widać tylko drobinki). Ale chociaż dobrze, że nie skusiłam się na wcześniejszą promocję po 2 szt.

I nawet małż mnie nie chce z nałogu wyciagnąć Mówił mi w poniedziałek , że kończy mu się kremik pod oczy i na mój wywód o kremie Borghese zareagował stwierdzeniem "to kup ze dwa chociaż"
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:25   #2396
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16148179]https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...cien-skory.htm


To nowosc z tego roku. Nie ma go na Tru. Kupilam w Sephorze (cena sephorowa to 149 zl).[/QUOTE]

Dziękuję
Dziś jadę do Sephory wykorzystać zniżkę... zobaczę ten puder w realu.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:28   #2397
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dziś kolejny dzień testu podkładu ysl
zużyłam do końca próbkę 02 - jako że była bardzo mała to i skromnie się umaziałam i ponownie piszę swe refleksje
1. jak smarowałam miałam wrażenie że od razu wchłania się w skórę jak krem i że go nic nie zostaje
2. któraś pisała o skrobi ziemniaczanej i coś w tym jest - jak sie go kładzie to ma taki jaky hamulec ...
3. mam jednak wrażenie że krycie słabe

ale

4. jak już nałożyłam puder, pomalowałam oczy, rzęsy i luknęłam ponownie to jednak co tam miał zakryć to zakrył
5. buzia jednolita w ładnym kolorze
6. lekkość!! naprawde jest takie dziwne uczucie jakby sie nic nie miało, a jeśli jużto coś co skórze pomaga i robi jej dobrze - żadnej maski, żadnego nadmiaru - miło;
7. skóra faktycze znie nie wygląda na zmęczoną
8. bardzo odpowiada mi kolort - taki szlachetnie jasny beż żadnego wpadania z żółty, pomarańczowy anie różowy

reasumując
za 300 zł bym go nie kupiła
za 150 też bym go chyba nie kupiła
jako że wychodzi mi za 103 to chyba go kupię normalnie z ciekawości, z tego że to ysl, że ma pędzlek i że będę miałą coś co jest takie drogie ( srokowatość rządzi mną)
o matko... ja też tak mam i ten słoiczek i pedzelek sa mi bardzo potrzebne i to że kosztuje 115 a nie 326

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie.
oj boli

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Naprawdę Truskawkowcy solidnie pakują paczki a mimo tego kompletne zniszczenie
Zapaści nie dostałam ale rozważałam zaaplikowanie sobie jakiegoś roślinnego uspokajacza, może powinni tak na wszelki wypadek do każdej paczki dołączać torebeczkę melisy
może im zasugeruj

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Już nie marudzę bo od rana opisuję krwawą historie shimmera a jutro Sylwester, Nowy Rok i nowe możliwości zakupów kosmetycznych
o co za podejście

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

masakra normalnie czuje sie jakbym zobaczyla ofiare morderstwa

dokladnie
hahahah dobre porównanie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Po przeczytaniu poniedziałkowych i wtorkowych postów z zachwytami nad podładem YSL dzisiaj juz mi ciśnienie opadło. Po pierwsze nie umiem dobrać sobie koloru (myslałam nad 04 ale na bank byłby za jasny) co do dalszych kolorów boje sie że mogą wpadac w róż albo pomarańcz

Tak więc Dimiti dołączam do Twojego frontu dla tych co oparły się pokusie kupna YSL
jak można? a pudełko a pędzelek?
...
a serio ja też nie wiem jaki kolor sobie dobrać... chociaz na moim przegubie ręki 04wydawałą się być ok....
ale w moim marnym mieście prosić o tester to jak przestępstwo Panie od razu na wejściu traktują Cię jak złodzieja
a przelanie podkładu mogłoby uśpić ich czujność


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
I nawet małż mnie nie chce z nałogu wyciagnąć Mówił mi w poniedziałek , że kończy mu się kremik pod oczy i na mój wywód o kremie Borghese zareagował stwierdzeniem "to kup ze dwa chociaż"
a skąd go wzięłaś można by go sklonować?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:28   #2398
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja z torbami kiedyś pójdę przez truskawkę
Wczoraj kupiłam 3 rzeczy, teraz się zastanawiam który odcień podkładu YSL dobrać do pomadki Clarinsa i toniku Borghese...
I jeszcze myślę o szmince Rose Defile i kredce Lancome. Przecież mi to nie jest w ogóle potrzebne, a Wy tak kusicie

Na razie to chyba żałuję, że wczoraj wzięłam tego Diamond Dust (faktycznie widać tylko drobinki). Ale chociaż dobrze, że nie skusiłam się na wcześniejszą promocję po 2 szt.

I nawet małż mnie nie chce z nałogu wyciagnąć Mówił mi w poniedziałek , że kończy mu się kremik pod oczy i na mój wywód o kremie Borghese zareagował stwierdzeniem "to kup ze dwa chociaż"
co zrobić żeby mój też tak mówił???
a on tylko jęczy i stęka i marudzi - teraz to już wystarczy że mnie z kompem widzi - bo od razu widzi uciekającą kase
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:36   #2399
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Co do YSL - porównałam na ręce kolory 2 i 4 - 4 wypadła bardzo pomarańczowo przy 2. Dziś nałożyłam dwójkę - nie uważam, że jest to ekstremalnie jasny kolor. Mam jasną karnację ale nie porcelanową. Ta dwójeczka mogłaby być nawet ciut jaśniejsza... jak dziś będę w Sephorze zobaczę czy mają 3 i 5.

Co do samego podkładu - w porównaniu do EL DW i DW Light, Givenchy Matmate, HR Spectacular YSL wypada znacznie bardziej naturalnie. Na razie sie waham czy go kupić skoro polubiłam minerały.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:50   #2400
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
...
a serio ja też nie wiem jaki kolor sobie dobrać... chociaz na moim przegubie ręki 04wydawałą się być ok....
ale w moim marnym mieście prosić o tester to jak przestępstwo Panie od razu na wejściu traktują Cię jak złodzieja
a przelanie podkładu mogłoby uśpić ich czujność


a skąd go wzięłaś można by go sklonować?
Na szczęście sam się jakoś pojawił na mojej drodze
Co do klonowania to mu powiem, że jest na niego popyt Jeszcze się zdziwię jak wyrazi zgodę

I Ty piszesz, że mieszkasz w marnym mieście? Możesz chociaż pomacać cokolwiek, ja muszę do drugiego miasta jechać....

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
co zrobić żeby mój też tak mówił???
a on tylko jęczy i stęka i marudzi - teraz to już wystarczy że mnie z kompem widzi - bo od razu widzi uciekającą kase
Ja właśnie idę zrobić pyszne tortille które uwielbia, spróbuj przez jedzonko

Żeby tylko Ci netu nie zlikwidował
Ale to prawda z uciekającą kasą przez internet. Ja mam tylko tak możliwość zrobienia zakupów kosmetycznych, bo jechać prawie 50 km nie zawsze mam kiedy
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.