makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 15:45   #1861
Paulisia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No właśnie ja tez byłabym zainteresowana dobrą radą chcę sobie zrobić brwi, od niedawna mieszkam w Zielonej Górze i naprawdę chciałabym się poradzić doświadczonych w tej kwestii
Proszę o informację albo chociaż numer telefonu do dobrej i sprawdzonej specjalistki bede bardzo wdzięczna
Paulisia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:50   #1862
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paulisia1987 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez byłabym zainteresowana dobrą radą chcę sobie zrobić brwi, od niedawna mieszkam w Zielonej Górze i naprawdę chciałabym się poradzić doświadczonych w tej kwestii
Proszę o informację albo chociaż numer telefonu do dobrej i sprawdzonej specjalistki bede bardzo wdzięczna
Z tego, co pamiętam na początku wątku są jakieś informacje o sprawdzonych gabinetach, z Zielonej Góry chyba też...


Ja mam mały problem teraz... Brwi zjaśniały mi od poprzedniego zabiegu (w zeszłym roku), barwnik nie ruszył się tylko w miejscu, w którym mam bliznę, przez co widać znaczną różnicę.

Nie chcę póki co robić sobie żadnych poprawek, bo chciałabym, żeby barwnik zjaśniał. Czy mogę coś zadziałać samodzielnie, żeby rozjaśnić tą bliznę, czy raczej iść do linergistki..?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:45   #1863
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie Robiłam brwi w salonie Black Tiger w Gdyni, zapłaciłam 50zł gdyż jest to w ramach szkolenia (każdy zabieg permanentny - kreski, brwi, usta, kosztuje 50zł i tatuaż do 15cm również). W piątek zrobiłam, zaczynają się robić strupki i barwnik już trochę zszedł. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, nie podoba mi się kształt brwi przy nosie, jest dość ostro ścięty i na dole takie jakby różki są :P ale domalowuję kredką z góry i jest si Robione są metodą piórkową hmmm dołączam zdjęcie przed oraz po ( bez kredki i z kredką). Proszę o opinie, czy wygląda to ok.
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:50   #1864
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ambiguous87, mnie podobają się bardzo. Kształtu zazdroszczę przede wszystkim. Te początki rzeczywiście są dość ostre, ale ja mam okrągłe i takie ostre podobają mi się bardziej także się nie wypowiadam Zawsze można poprosić o korektę dokładnie tak jak domalowujesz sobie kredką.

Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:06   #1865
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Witajcie Robiłam brwi w salonie Black Tiger w Gdyni, zapłaciłam 50zł gdyż jest to w ramach szkolenia (każdy zabieg permanentny - kreski, brwi, usta, kosztuje 50zł i tatuaż do 15cm również). W piątek zrobiłam, zaczynają się robić strupki i barwnik już trochę zszedł. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, nie podoba mi się kształt brwi przy nosie, jest dość ostro ścięty i na dole takie jakby różki są :P ale domalowuję kredką z góry i jest si Robione są metodą piórkową hmmm dołączam zdjęcie przed oraz po ( bez kredki i z kredką). Proszę o opinie, czy wygląda to ok.
Kształt fajny a przy korekcie poproś o dotatuowanie dosłownie dwóch włosków niekoniecznie idealnie od linijki
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:47   #1866
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziekuje bardzo kształt brwi zostawiłam naturalny w miarę, problemem była mała ilość włosów i jasne miło mi slyszeć aprobatę!


edit: po umyciu twarzy troche pigmentu jakby odpadło hmmm czy z resztą też się tak stanie? wydaje mi się, że zostały mi fioletowe brwi na początku

Edytowane przez ambiguous87
Czas edycji: 2010-09-21 o 08:31
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:40   #1867
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kochane robilam makijaz kreski gorne w salonie perfect line dwa dni temu jestem zadowolona p.Iwona spisala sie na medal i widac ze wie co robi. Oczka mam lekko spuchniete ale to normalne wkoncu dopiero ciesze sie kreskami od niedawna jesli chodzi o bol to nie jest tak strasznie jak niekturzy mowia tragedi naprawde niema. No niebede narazie juz tak zachwalac zobaczymy jak to wyjdzie jak barwnik lekko sie zetrze. Niedlugo korekta wiec jeszcze sie tu pokaze
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 15:04   #1868
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kochane robilam makijaz kreski gorne w salonie perfect line dwa dni temu jestem zadowolona p.Iwona spisala sie na medal i widac ze wie co robi. Oczka mam lekko spuchniete ale to normalne wkoncu dopiero ciesze sie kreskami od niedawna jesli chodzi o bol to nie jest tak strasznie jak niekturzy mowia tragedi naprawde niema. No niebede narazie juz tak zachwalac zobaczymy jak to wyjdzie jak barwnik lekko sie zetrze. Niedlugo korekta wiec jeszcze sie tu pokaze
czekam na zdjęcia bo też chce niedługo robić jeśli można prosić to otwarte oko, zamknięte i od boku Bardzo ładnie proszę ^^
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:34   #1869
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo kształt brwi zostawiłam naturalny w miarę, problemem była mała ilość włosów i jasne miło mi slyszeć aprobatę!


edit: po umyciu twarzy troche pigmentu jakby odpadło hmmm czy z resztą też się tak stanie? wydaje mi się, że zostały mi fioletowe brwi na początku

Jak to "po umyciu"?????? Myjesz twarz wodą? Ile czasu upłynęło od zabiegu?
Jakim kolorem miałaś robione te brwi?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:53   #1870
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak to "po umyciu"?????? Myjesz twarz wodą? Ile czasu upłynęło od zabiegu?
Jakim kolorem miałaś robione te brwi?
Taak twarz myje wodą a brwi przemywam solą fizjologiczną i smaruję jakimś magicznym kremem "po" makijażu permanentnym hmm od zabiegu minął tydzień i jeden dzień, brwi wyglądają świetnie jak strupki odpadły (jeszcze trochę się goją) to zrobiły się jaśniejsze i nie są już tak podejrzanie czarne, wyglądają bardzo naturalnie a kolor mam hmmm jakiś najbardziej naturalny jak to powiedziała miła pani - mieszanka brązów i grafitu ale dokładnie to nie powiem nazwy
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 08:30   #1871
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Taak twarz myje wodą a brwi przemywam solą fizjologiczną i smaruję jakimś magicznym kremem "po" makijażu permanentnym hmm od zabiegu minął tydzień i jeden dzień, brwi wyglądają świetnie jak strupki odpadły (jeszcze trochę się goją) to zrobiły się jaśniejsze i nie są już tak podejrzanie czarne, wyglądają bardzo naturalnie a kolor mam hmmm jakiś najbardziej naturalny jak to powiedziała miła pani - mieszanka brązów i grafitu ale dokładnie to nie powiem nazwy
Ok, zrozumiałam że zmywasz wodą całą twarz razem z brwiami choć przemywania solą fizjologiczną też nie bardzo rozumiem, ale rozumiem że są różne "szkoły"
Hmmm...skoro grafit z brązem to nie wiem skąd tu odcień fioletu.... tak czy inaczej nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać aż całkiem zejdą strupki i wtedy się temu odcieniowi przyjrzeć...
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 09:14   #1872
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ok, zrozumiałam że zmywasz wodą całą twarz razem z brwiami choć przemywania solą fizjologiczną też nie bardzo rozumiem, ale rozumiem że są różne "szkoły"
Hmmm...skoro grafit z brązem to nie wiem skąd tu odcień fioletu.... tak czy inaczej nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać aż całkiem zejdą strupki i wtedy się temu odcieniowi przyjrzeć...
podejrzanie fioletowo wygladaly, gdy cale brwi byly jeszcze w strupkach i mocno czarne, a przod nagle zszedl troszke zahisteryzowalam, teraz wszystko sie wyrownuje i brwi maja ladny kolorek nazwalabym go jasnym czarnym ;-) niedlugo czas na kreski gorne
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:41   #1873
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
podejrzanie fioletowo wygladaly, gdy cale brwi byly jeszcze w strupkach i mocno czarne, a przod nagle zszedl troszke zahisteryzowalam, teraz wszystko sie wyrownuje i brwi maja ladny kolorek nazwalabym go jasnym czarnym ;-) niedlugo czas na kreski gorne
Faceci mają rację, że kobieta jak wpadnie w panikę to jest w stanie wywołać III wojnę światową... w głowie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:01   #1874
izacat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja jestem z Białej Podlaskiej, a makijaż ust i brwi robiłam u pani Ani w Siedlcach w "Instytucie Estetyki" (www.instytutestetyki.pl), bo u mnie nic nie mogłam znaleźc. Jestem bardzo zadowolona, prawie nic nie czułam - ta pani w trakcie robienia dokłada jakieś drugie znieczulenie w żelu, po którym nic nie czułam. Mówiła, że u niktórych osób gorzej znieczulają się oczy, ale moja koleżanka też tam jeździła na kreski i usta i prawie jej nie bolało. Przed i po robieniu ust musiałyśmy łykac Heviran, żeby nie wyszła opryszczka, bo podobno strasznie wyjada barwnik i trudno to wyrównac. Efekty - SUPER!!! Obie jesteśmu bardzo zadowolone.
Aha, jak koleżanka robiła kreski to też ta pani powiedziała, żeby najpierw zrobic nie za długie i nie za grube, bo lepiej przy korekcie je powiększyc, jak już się opatrzą, a skrócic to chyba większy problem.
izacat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:24   #1875
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ambiguous87 faktycznie sa na opczatku fioletowe. w związku z tym ze mialas pigmentację " pokazową" to nawet lepiej ze pigment sie wypłucze szybciej, niż mialby byc wprowadzony głęgowo, tak ze trzymałby sie mocno i nie chcial wypłowieć. kształ ładny masz, aczkolwiek tez czekalabym az będzie cały obraz brwi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:34   #1876
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zastanawiam sie czy jak majac tradycyjnie zrobione brwi bede mogla kiedys jeszcze sie zdecydowac na metode piorkowa ?
Mialam piorkowa ale nie podobalo mi sie zbytnio , bo mialam wrazenie "niedokonczonej roboty " , przerobilam wiec na zwykle.
W miedzyczasie widzialam inne brwi piorkowe robione inna technika , bardziej precyzyjna , dlatego sie zastanawiam czy jeszcze kiedys bedzie to mozliwe.

Kreski pojde przerobic na dekoracyjne , bo takie calutkie zycie malowalam.
Jesli chodzi o "czucie" . Nie mozna wciskac komus kitu , ze nie boli , jak sie samemu nie czulo.
To jest kwestia indywidualna.
Ja np nie przyjmuje znieczulenia i schodzilam na tym , o ktorym slyszalam , ze jest pestka.
Bol byl nie do zniesienia , znieczulenia najlepsze , dla kazdej klientki te same.
Mam zrobiona cala twarz.
Usta nie do przezycia, brwi niemile ale da rade , kreski najmniej bolesne.
Osoba bedaca przede mna inaczej opisywala mi zabiegi i miala inne odczucia co do kolejnosci pod wzgledem bolu.
Do tego dochodzi jeszcze samopoczucie i bodajze odpowiedni dzien cyklu miesiaczkowego.
Podczas @ i w okolicach sobie nie wyobrazam.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:35
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:39   #1877
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ambiguous87 faktycznie sa na opczatku fioletowe. w związku z tym ze mialas pigmentację " pokazową" to nawet lepiej ze pigment sie wypłucze szybciej, niż mialby byc wprowadzony głęgowo, tak ze trzymałby sie mocno i nie chcial wypłowieć. kształ ładny masz, aczkolwiek tez czekalabym az będzie cały obraz brwi
jutro postaram się wrzucić zdjęcie będzie już 10 dni po zabiegu, brwi mi się bardzo podobają jutro planuję iść na solarium, mam pewne obawy ale hmmm brwi wyglądają na praktycznie zagojone, czasem troszkę swędzą jakbym się jeszcze goiły, szczególnie jak nałożę krem.... jak myślicie? jestem już upiornie blada...
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:14   #1878
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja bym czekala az calkiem sie skra zregeneruje. przybrązów się pudrem, po co masz mieć przebarwienia w okolilcach brwi?? skora tam sie złuszcyzla i okolo 30 dniu potrzebuje aby nowe komurki wyprodukowac. nie katuj jej na zdjeciach ladnie wyglądasz, tak szlachetnie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 05:21   #1879
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ja bym czekala az calkiem sie skra zregeneruje. przybrązów się pudrem, po co masz mieć przebarwienia w okolilcach brwi?? skora tam sie złuszcyzla i okolo 30 dniu potrzebuje aby nowe komurki wyprodukowac. nie katuj jej na zdjeciach ladnie wyglądasz, tak szlachetnie.
dziekuje brazuje sie pudrem, brazuje, ale on sie co chwile osypuje z twarzy i juz go nie ma oj jak mi sie marzy miec wygojone brwi i juz zrobione kreski na oczach...... wtedy tylko troszke solarium by nie byc bladziochem w zime, blyszczyk do ust i jestem gotowa ;-) slyszalam, ze jak zrobi sie kreski gorne, to tak to pieknie wyglada, ze juz nawet nie trzeba tuszu za bardzo uzywac dobrze, ze ktos wymyslil permanentny i ulatwia kobietom zycie ^^

Edytowane przez ambiguous87
Czas edycji: 2010-09-27 o 07:24
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 08:17   #1880
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ambiguous87 solarium narazie powinnaś sobie darować, 10 dni to dość krótki okres, choć rozumiem, że jak się czeka na efekt to może się wydawać długi, poza tym skoro swędzi to znaczy, że zagojone do końca nie jest i w takiej sytuacji wizyta w solarium do rozsądnych nie należy, miałaś uwagę o solarium na pewno w karcie klienta umieszczoną i podpisywałaś się pod tym.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy jak majac tradycyjnie zrobione brwi bede mogla kiedys jeszcze sie zdecydowac na metode piorkowa ?
Mialam piorkowa ale nie podobalo mi sie zbytnio , bo mialam wrazenie "niedokonczonej roboty " , przerobilam wiec na zwykle.
W miedzyczasie widzialam inne brwi piorkowe robione inna technika , bardziej precyzyjna , dlatego sie zastanawiam czy jeszcze kiedys bedzie to mozliwe.
Jak najbardziej będziesz mogła, makijaż permanentny ma ten plus, że nie zostaje na całe życie Musisz poczekać aż mocno wyblaknie i spokojnie możesz poddać się zabiegowi. No cóż... metoda piórkowa metodzie piórkowej nierówna Też widziałam różne hocki-klocki pod tą nazwą, ale zachwyciła mnie tylko jedna, natomiast jedna to przypominała mi poporcjowaną kiełbaskę a nie brew

Cytat:
Kreski pojde przerobic na dekoracyjne , bo takie calutkie zycie malowalam.
Jesli chodzi o "czucie" . Nie mozna wciskac komus kitu , ze nie boli , jak sie samemu nie czulo.
To jest kwestia indywidualna.
Ja np nie przyjmuje znieczulenia i schodzilam na tym , o ktorym slyszalam , ze jest pestka.
Bol byl nie do zniesienia , znieczulenia najlepsze , dla kazdej klientki te same.
Mam zrobiona cala twarz.
Usta nie do przezycia, brwi niemile ale da rade , kreski najmniej bolesne.
Osoba bedaca przede mna inaczej opisywala mi zabiegi i miala inne odczucia co do kolejnosci pod wzgledem bolu.
Do tego dochodzi jeszcze samopoczucie i bodajze odpowiedni dzien cyklu miesiaczkowego.
Podczas @ i w okolicach sobie nie wyobrazam.
Każdy ma inny próg bólu, tak więc odczuwanie bólu to kwestia indywidualna. Oczywiście ma na to wpływ również poziom stresu oraz dzień cyklu, najgorzej jest przed miesiączką i w trakcie, ale tu też bywają odstępstwa, bo zdarzają się kobietki, które szczególnie są uwrażliwione zaraz po okresie. Strach przed zabiegiem to niepotrzebne nakręcanie się, bo to też powoduje większe uwrażliwienie.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:21
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:49   #1881
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
dziekuje brazuje sie pudrem, brazuje, ale on sie co chwile osypuje z twarzy i juz go nie ma oj jak mi sie marzy miec wygojone brwi i juz zrobione kreski na oczach...... wtedy tylko troszke solarium by nie byc bladziochem w zime, blyszczyk do ust i jestem gotowa ;-) slyszalam, ze jak zrobi sie kreski gorne, to tak to pieknie wyglada, ze juz nawet nie trzeba tuszu za bardzo uzywac dobrze, ze ktos wymyslil permanentny i ulatwia kobietom zycie ^^
tak , ladnie wygląda ale musi byc dobrze zrobiony, to dobrze ze odradziłyśmy Ci wizytę w solarium, jak pisalam i Muscat, to nei bylaby dobra decyzja.

jesli chodzi o oczka, to masz ladny kształ i sliczna kreseczka podkresli je i doda Ci jeszcze wiecej seksapilu, choc Twoje oczy maja już sexy kształ.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 22:23   #1882
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny. Makijaż permanentny powinien być tak naturalny, że wszyscy inni myślą, że nie macie makijażu a jedynie waszą własną urodę. Spójrzcie na zdjęcia w moim portfolio. www.makijaz-permanentny.info.
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:01   #1883
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Makijaż permanentny powinien być tak naturalny, że wszyscy inni myślą, że nie macie makijażu a jedynie waszą własną urodę. Spójrzcie na zdjęcia w moim portfolio. www.makijaz-permanentny.info.
Gdybym nie miala akurat makijazu , zglosilabym sie do Pani bez wahania.
Pieknie i starannie opracowana strona, przekonywujaco opisana oferta oraz prawdziwa galeria , zamiast zdjec gotowcow krazacych w internecie.
Przejrzalam juz naprawde mnostwo stron i malo ktora budzi u mnie zaufanie.
Byc moze to nie ma w ogole zwiazku z umiejetnosciami wykonywania makijazu ale ja oprocz estetyki wykonania strony , zwracam rowniez uwage na jakosc zamieszczonego tam tekstu i brak bledow , ktore zawsze , jesli sa koszmarne zniechecaja mnie do stylistki , ktora powinna zareklamowac sie od jak najlepszej strony.
Mniejsza z tym.

Czy wykonujac Biotatuaz mozna liczyc na znieczulenie i czy ono jest platne dodatkowo procz kosztu tatuazu ?
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:18   #1884
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, trafiłam przypadkowo na ofertę wykonania makijażu permanentnego, ale w charakterze modelki podczas kursu (w cenie 100zł). Korciło mnie to od dłuższego czasu, gdyż widziałam efekt u koleżanki, jednak nie stać mnie na wydanie powiedzmy tych 800zł za brewki, gdyż one mnie właśnie interesują. Moje brwi są dość ciemne powiedzmy czarny wyblakły, jak robię henne to czarną i dosyć mocną, mam naturalne włosy ciemny brąz, farbowane na czarno, ostanio z odcieniem fioletu:P, co do moich brwi jeszcze to główny ich problem to to, że mają różne kształty nieodpowiednia regulacja jako nastolatka, nie są raczej rzadkie i to pewnie jest plus generalnie chciałabym je przyciemnić trochę i skorygować kształt. I tu mam pytanie do profesjonalistek czy w moim przypadku mogę iść śmiało na modelkę czy moje brwi wymagają bardziej doświadczonej osoby?
Dodam, iż miałabym się poddać zabiegowi w Krakowie w Centrum Mikropigmentacji Algiz http://www.algiz.com.pl/page2.php , wygląda na profesjonalne centrum, jednak nie mają zdjęć
będę wdzięczna za wszelkie porady, pozdrawiam
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:01   #1885
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Gdybym nie miala akurat makijazu , zglosilabym sie do Pani bez wahania.
Pieknie i starannie opracowana strona, przekonywujaco opisana oferta oraz prawdziwa galeria , zamiast zdjec gotowcow krazacych w internecie.
Przejrzalam juz naprawde mnostwo stron i malo ktora budzi u mnie zaufanie.
Byc moze to nie ma w ogole zwiazku z umiejetnosciami wykonywania makijazu ale ja oprocz estetyki wykonania strony , zwracam rowniez uwage na jakosc zamieszczonego tam tekstu i brak bledow , ktore zawsze , jesli sa koszmarne zniechecaja mnie do stylistki , ktora powinna zareklamowac sie od jak najlepszej strony.
Mniejsza z tym.

Czy wykonujac Biotatuaz mozna liczyc na znieczulenie i czy ono jest platne dodatkowo procz kosztu tatuazu ?
Zawsze stosuję znieczulenie, jest ono już wliczone w cenę zabiegu. Zapraszam na konsultacje, podczas której jest możliwość wykonania stylizacji makijażu, dobór tatuażu, a nawet instruktaż dotyczący wykonania makijażu tradycyjnego. Taka konsultacja jest bezpłatna, bez względu na to czy zdecyduje się Panie na makijaż permanentny lub tatuaż.
Oglądając prace stylistek warto zwrócić uwagę na znak wodny umieszczony na zdjęciach z logo firmy lub nazwiskiem wykonawcy. Wiele zdjęć na polskich stronach jest kopiowana z zagranicznych stron i powielana w obiegu krajowym. Ja zawsze staram się być prawdziwa i rzetelna pracując na zaufanie moich klientek. Pozatym jest jeszcze takie "coś" jak pojęcie etyki zawodowej, przez wielu ignorowane, co znajduje odzwierciedlenie właśnie na forach takich jak to.
Chętnie odpowiem na każde pytanie.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Witam, trafiłam przypadkowo na ofertę wykonania makijażu permanentnego, ale w charakterze modelki podczas kursu (w cenie 100zł). Korciło mnie to od dłuższego czasu, gdyż widziałam efekt u koleżanki, jednak nie stać mnie na wydanie powiedzmy tych 800zł za brewki, gdyż one mnie właśnie interesują. Moje brwi są dość ciemne powiedzmy czarny wyblakły, jak robię henne to czarną i dosyć mocną, mam naturalne włosy ciemny brąz, farbowane na czarno, ostanio z odcieniem fioletu:P, co do moich brwi jeszcze to główny ich problem to to, że mają różne kształty nieodpowiednia regulacja jako nastolatka, nie są raczej rzadkie i to pewnie jest plus generalnie chciałabym je przyciemnić trochę i skorygować kształt. I tu mam pytanie do profesjonalistek czy w moim przypadku mogę iść śmiało na modelkę czy moje brwi wymagają bardziej doświadczonej osoby?
Dodam, iż miałabym się poddać zabiegowi w Krakowie w Centrum Mikropigmentacji Algiz http://www.algiz.com.pl/page2.php , wygląda na profesjonalne centrum, jednak nie mają zdjęć
będę wdzięczna za wszelkie porady, pozdrawiam
Często poprawiam makijaże stworzone podczas takich eventów przez uczące się pracy panie. Równie dobrze można wyobrazić sobie sytuację kiedy klientka siada na fotelu u fryzjera i ma być obcinana przez praktykantkę pierwszy raz w życiu trzymającą nożyczki - ale za to w super promocyjnej cenie. Z tą różnicą tylko, że włosy odrastają
Jeżeli bardzo chcesz pomimo wszystko zrobić makijaż w taki sposób, upewnij się czy osoba nadzorująca kursantkę posiada uprawnienia w postaci tytułu instruktora/ trenera oraz, że będzie obecna przez cały czas trwania zabiegu.
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:15   #1886
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję bardzo za odpowiedź, z tym, że jak narysuje się kształt brwi, z którego będę zadowolona to potem tak łatwo pod okiem instruktora można to zepsuć? A jak oceniacie to Centrum Mikropigmentacji?
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:46   #1887
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Beatka, tak łatwo, bo wystarczy jeden niezprecyzowany ruch i już pigment wprowadzony jest nei tam gdzie był zamierzony zwłaszcza jesli są to poczatkowe praktyki
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:56   #1888
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To chyba sobie odpuszcze skoro nie polecacie. A co myślicie o tym Centrum?
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 14:41   #1889
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wizażanka AMbigous , wyzej posty patrz, jest zadowolona i ma dobrze zrobione, ja nie uogólniam, bo trzeba się nauczyć to robić wiadomo , ale musisz baaardzo ostrożnie do tego podejść, pooglądać prace , jesli jest taka mozliwosc, sprawdzic czy instruktor naprawde nadzoruje i patrzy bezustannie. wybrać kursantkę, ktora jest dobra
poopytaj , moze dadzą Ci namiary na Panie ktore robily sobie na kursach. albo miniesz sie z jakaś
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 20:01   #1890
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
To chyba sobie odpuszcze skoro nie polecacie. A co myślicie o tym Centrum?
Ja wprawdzie jestem z Krakowa, ale przyznam szczerze że nie słyszałam do tej pory o Algiz, więc trudno mi się wypowiedzieć. Poszukaj ich na facebooku, może tam rozpytasz o opinię o nich. Ważna jest też rozmowa na żywo, w miejscu w którym miałby być wykonany makijaż, dużo z takiej rozmowy można wywnioskować, przede wszystkim od razu wyłapujesz czy osoba Ci "leży". To pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.