Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 14:10   #2971
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Właśnie jedzie do mnie tonic z kwasami AHA/BHA 10%.
Czy ma on takie samo działanie jak maseczka aspirynowa?
oj jest mocniejszy od maseczki
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:29   #2972
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Złożyłam wczoraj zamówienie, wzięłam:
Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolat oczarowy
Olejek myjący - pomarańczowy
Serum AZELO-oliwkowe
Tonik z kwasem PHA 6%
Konserwant - Rokonsal ND
Żel hialuronowy 1%
Zamówienie opłaciłam wczoraj ok 14, a do teraz mam status, że zamówienie czeka na zapłatę, wpłacałam z mBanku na konto w mBanku, więc pieniądze doszły. Długo czeka się na realizację?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:49   #2973
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moja wpłata dotarła tego samego dnia, w którym płaciłam. Zamówienie składałam w poniedziałek, a paczka dotarła w środę następnego tygodnia.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:27   #2974
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Właśnie jedzie do mnie tonic z kwasami AHA/BHA 10%.
Czy ma on takie samo działanie jak maseczka aspirynowa?
Kwasy alfa-hydroksylowe (AHA) są innym kwasem niż kwas acetylosalicylowy. Na Wizażu w wyszukiwarce możesz sobie o nich poczytać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 23:40   #2975
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam dziewczyny! Na forum nie było mnie już ponad rok. Zamierzam wrocic do stosowania naturalnych kosmetyków. Powiedzcie mi proszę czy ktoś miał może butelkę szklaną 30ml lux? Chciałabym sobie zakupić do żelu nawilżającego. Warto?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:32   #2976
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja wyslalam zamowienie w pt wieczorem. W poniedzialek dostalam maila z potwierdzeniem wplaty. Jest sroda, a ja nadal czekam na maila z potwierdzeniem wysylki. Ale to penie przez ten snieg, bo kurierzy nei kursuja.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:31   #2977
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez shamrok Pokaż wiadomość
ja wyslalam zamowienie w pt wieczorem. W poniedzialek dostalam maila z potwierdzeniem wplaty. Jest sroda, a ja nadal czekam na maila z potwierdzeniem wysylki. Ale to penie przez ten snieg, bo kurierzy nei kursuja.
Realizacja i wysyłka zamówienia w grudniu wynosi od 3 do 5 dni po otrzymaniu wpłaty, więc nie masz się co niecierpliwić. Najprawdopodobniej dostaniesz maila w przyszłym tygodniu. Zobacz sobie tutaj: http://www.biochemiaurody.com/news.html
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 13:13   #2978
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kwasy alfa-hydroksylowe (AHA) są innym kwasem niż kwas acetylosalicylowy. Na Wizażu w wyszukiwarce możesz sobie o nich poczytać
No tak, ale BHA to już chyba raczej nie
Cytat:
Napisane przez crumb Pokaż wiadomość
A przecież maseczka aspirynowa to nic innego jak pochodna kwasu salicylowego, który należy do kwasów BHA.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:23   #2979
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Złożyłam wczoraj zamówienie, wzięłam:
Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolat oczarowy
Olejek myjący - pomarańczowy
Serum AZELO-oliwkowe
Tonik z kwasem PHA 6%
Konserwant - Rokonsal ND
Żel hialuronowy 1%
Zamówienie opłaciłam wczoraj ok 14, a do teraz mam status, że zamówienie czeka na zapłatę, wpłacałam z mBanku na konto w mBanku, więc pieniądze doszły. Długo czeka się na realizację?
też tak miałam przy ostatnim zamówieniu. pieniążki wysłałam rano a dopiero następnego dnia koło 18 dostałam maila zwrotnego od BU, że doszły. Pieniążki z pewnością mieli na koncie tego samego dnia co wysyłałam koło południa..
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:27   #2980
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
No tak, ale BHA to już chyba raczej nie
Kwasy AHA i BHA to sa zupełnie inne kwasy ( w sensie działania, jak i pielegnacji buzi i dla tego, kto może uzywać), poczytaj sobie o nich.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:21   #2981
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja ostatnio zamówiłam 26 października, a paczkę otrzymałam dopiero 8 listopada po 12 dniach!
durka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 14:22   #2982
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kochane, który hydrolat poleciłybyście do używania na przemian z oczarowym? chodzi mi o jakiś bardziej nawilżający na noc

swoją drogą jestem zachwycona produktami z BU... na razie używam oleju, hydrolatu i serum antyoksydacyjnego, ale efekty na buzi boskie gładsza, mniej czerwona, pory też jakby mniej widoczne, a makijaż trwalszy i jakiś taki bardziej rozświetlający
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:16   #2983
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

zamowienie zlozylam 04.12 - a doszlo do mnie 09.12 ( 5 dni) - no no jestem pod wrazeniem, jeszcze niczego nie uzywalam, za tydzien zaczynam urlop i akurat przed swietami zrobie sobie pierwsze kosmetyczne zabiegi na spokojnie.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:34   #2984
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przyszła moja paczuszka
Rozpakowałam i o rany, czuję się jak mały chemik tyle buteleczek... Popołudniu biorę się za robienie kosmetyków
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:22   #2985
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja muszę pochwalić BU, w niedzielę zrobiłam wpłatę i już dzisiaj wysłali paczuszkę.
Zamówiłam hydrolat oczarowy (dla siebie i TŻ) - takie dobre recenzje na KWC, muszę wypróbować. Pojemniczek szklany, nie mogłam się oprzeć, tak pięknie i elegancko wygląda. Pojemniczek z atomizerem zwykły, plastikowy i peeling bursztynowy dla mamusi.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:30   #2986
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

tydzień temu otrzymałam pierwsze zamówienie z BU , zamówiłam m.in. tonik z kwasami aha/bha 10%.Stosuje od tygodnia, na noc, codziennie i mimo ,że skóra po nim piecze i swędzi żadnego złuszczania nie zauważyłam mało tego zaczęly mi wychodzić wypryski na twarzy i szczególnie na szyji!!!Cery wrażliwej nie mam wię moje pytanie , czy to jest normalna reakcja?Najpierw pogorszenie cery a potem poprawa?Nie wiem czy nadal mam stosować ten tonik czy lepiej zrezygnować.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:30   #2987
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Toników z kwasami nie używa się codziennie, na BU przy każdym jest napisane, że do stosowania 1-2 razy w tygodniu! Skóra jest podrażniona, bo po tej ilości kwasu warstwa rogowa jest cienka i nie chroni odpowiednio, szczególnie przy obecnej pogodzie. Odstaw tonik na 2-3 dni aż podrażnienie zejdzie.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:09   #2988
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziękuje za odpowiedż , tylko, że ja podrażnionej skóry nie mam , zwyczajnie powychodziły mi wypryski na twarzy i szyji , tonik stosowac bede co 2 , 3 dzień , mam nadzieje ,że to tylko chwilowe pogorszenie sie stanu skóry a potem będzie lepiej.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:27   #2989
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej dziewczyny czy jakas ma opracowana pielegcnaje na skore nacyznkowa ktora jest ciagle czerwona i lapie temoeraturowe flusze narazie uzywam tylko żel hialuronowy, ktory porządnie nawilżył i trochę pomógł.
Pozdrawiam
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 13:07   #2990
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy jakas ma opracowana pielegcnaje na skore nacyznkowa ktora jest ciagle czerwona i lapie temoeraturowe flusze narazie uzywam tylko żel hialuronowy, ktory porządnie nawilżył i trochę pomógł.
Pozdrawiam
Podbijam Też mnie to zastanawia.
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:29   #2991
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedż , tylko, że ja podrażnionej skóry nie mam , zwyczajnie powychodziły mi wypryski na twarzy i szyji , tonik stosowac bede co 2 , 3 dzień , mam nadzieje ,że to tylko chwilowe pogorszenie sie stanu skóry a potem będzie lepiej.
Może to efekt oczyszczania.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:28   #2992
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja kupiłam maseczkę morską - skóra jest po niej wygładzona, stosowałam samą spilurinę, ale efekt był gorszy; (niestety kolor ten sam)
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:31   #2993
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez czarnussssssss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy jakas ma opracowana pielegcnaje na skore nacyznkowa ktora jest ciagle czerwona i lapie temoeraturowe flusze narazie uzywam tylko żel hialuronowy, ktory porządnie nawilżył i trochę pomógł.
Pozdrawiam
Jeżeli chodzi o rzeczy z BU to od siebie na naczynka polecam po nawet kilkunastomiesięcznym stosowaniu:
*hydrolat z kocanki: mój nr 1!, zapach specyficzny, ale łagodzi i koi podrażnioną i zaczerwienioną skórę, po dłuższym stosowaniu zmniejsza się ilość widocznych pajączków i znika zaczerwienienie, cera nie reaguje już tak gwałtownie na zmiany temp. itp.!
*polecam też hydrolat oczarowy i geraniowy: także świetnie koją skórę i ładnie pachną (ziołowo), regulują pracę gruczołów łojowych, nie wysuszają
*olejek z kocanki: sam może wysuszać, ale polecam zmieszać kilka kropli z żelem hialuronowym lub kremem o prostym składzie (np. Babydream)
*z kwasów to w razie potrzeby
TYLKO: Serum-olejek regulujący LEMON EKO i tonik PHA 6%
*Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%: zwykły za bardzo ściągał mi skórę


Do wypróbowania na naczynka mam jeszcze (właśnie leci do mnie paczuszka):
*serum na okolice oczu i naczynka
*maseczka ACEROLA

*w przyszłości może skuszę się jeszcze na krem z lukrecją
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass




Edytowane przez gorzka prawda
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:33
gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 07:25   #2994
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o rzeczy z BU to od siebie na naczynka polecam po nawet kilkunastomiesięcznym stosowaniu:
*hydrolat z kocanki: mój nr 1!, zapach specyficzny, ale łagodzi i koi podrażnioną i zaczerwienioną skórę, po dłuższym stosowaniu zmniejsza się ilość widocznych pajączków i znika zaczerwienienie, cera nie reaguje już tak gwałtownie na zmiany temp. itp.!
*polecam też hydrolat oczarowy i geraniowy: także świetnie koją skórę i ładnie pachną (ziołowo), regulują pracę gruczołów łojowych, nie wysuszają
*olejek z kocanki: sam może wysuszać, ale polecam zmieszać kilka kropli z żelem hialuronowym lub kremem o prostym składzie (np. Babydream)
*z kwasów to w razie potrzeby
TYLKO: Serum-olejek regulujący LEMON EKO i tonik PHA 6%
*Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%: zwykły za bardzo ściągał mi skórę


Do wypróbowania na naczynka mam jeszcze (właśnie leci do mnie paczuszka):
*serum na okolice oczu i naczynka
*maseczka ACEROLA

*w przyszłości może skuszę się jeszcze na krem z lukrecją
Od siebie jeszcze serum flavo C mogę polecić, wydaje mi się, że naczynka są po nim mniej widoczne
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:27   #2995
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Od siebie jeszcze serum flavo C mogę polecić, wydaje mi się, że naczynka są po nim mniej widoczne
Wydaje mi się, że lepsza byłaby winogronowa
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:56   #2996
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Chciałam pochwalić serum pod oczy i na naczynka ,ale jednak tego nie zrobie,niby działanie ok.,lekkie i całkiem przyjemne,tylko jest ale,mianowicie chcialam zobaczyć dokładny skład mleczka jedwabnego ,które jest podstawą tego serum i szczęka mi opadła zerknijcie na składniki dodatkowe KLIK ,trochę sporo tego,odechciało mi się go uzywać.Chyba będe uważniej przeglądała składy gotowych zestawów z BU
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:40   #2997
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

to teraz ja i moje pierwsze zamowienie: olejek z wit C uzywam rano, cera robi sie rumiana , piegi zniknely , ale sciaga mi skore. olejek do mycia - super zmywa makijarz , bardzo szybko , ale tez sciaga skore. wieczorem olejek 3xrose + zel hialuronowy , po nalozeniu szybko sie wchlaia, a rano cer jest wypoczeta i brak rzebarwien. na razie jestem zadowolona ,ale z ostateczna ocena jeszcze pczekam. W kolejce czeka peeleing i maska morska.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:17   #2998
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić serum pod oczy i na naczynka ,ale jednak tego nie zrobie,niby działanie ok.,lekkie i całkiem przyjemne,tylko jest ale,mianowicie chcialam zobaczyć dokładny skład mleczka jedwabnego ,które jest podstawą tego serum i szczęka mi opadła zerknijcie na składniki dodatkowe KLIK ,trochę sporo tego,odechciało mi się go uzywać.Chyba będe uważniej przeglądała składy gotowych zestawów z BU
A co jest w nim nie tak? Mleczka z Mazideł mają wręcz identyczne składy
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:06   #2999
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
tydzień temu otrzymałam pierwsze zamówienie z BU , zamówiłam m.in. tonik z kwasami aha/bha 10%.Stosuje od tygodnia, na noc, codziennie i mimo ,że skóra po nim piecze i swędzi żadnego złuszczania nie zauważyłam mało tego zaczęly mi wychodzić wypryski na twarzy i szczególnie na szyji!!!Cery wrażliwej nie mam wię moje pytanie , czy to jest normalna reakcja?Najpierw pogorszenie cery a potem poprawa?Nie wiem czy nadal mam stosować ten tonik czy lepiej zrezygnować.
Coś podobnego zaobserwowałam po toniku PHA, zamiast spodziewanej poprawy cery, przyszedł wysyp (chociaż używałam go co drugi, a teraz już co trzeci dzień).

@Skarpetta masz na myśli to serum? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-grape.html
Też się nad nim zastanawiałam, ale odstraszyła mnie po pierwsze cena, a po drugie zastrzeżenie, ze jest po 30 roku życia (wiadomo, że te liczniki są tylko orientacyjne, ale pomyśłałam, ze na takie serum odmładzające mam jeszcze czas )
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:01   #3000
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A co jest w nim nie tak? Mleczka z Mazideł mają wręcz identyczne składy
Przeszłam na naturalną pielęgnacje rok temu zeby nie stosować: parabenów,sls'ów i innego syfu a w tych mleczkach jest cały arsenał
Zródło,strona BU-
Konserwant - Phenonip: Phenoxyethanol (0.34%), Methylparaben (0.13%), Ethylparaben (0.03%), Butylparaben (0.03%), Propylparaben (0.03%), Isobutylparaben (0.03%); Antyoksydanty - BHT (0.05%)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.