Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 19:49   #2371
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie pofarbujesz! Pomysl tylko, jak bedziesz wygladala, gdy ten braz zacznie Ci sie spierac (rudy polysk gwarantowany), ile wlosow Ci wypadnie podczas koloryzacji, pomysl o tym ile chemii jest w takiej farbie i jak ona wplynie na kondycje wlosow.. Poza tym bedziesz musiala zaczynac zapuszczanie naturalek od poczatku.. Mi pomaga
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 20:29   #2372
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no właśnie, spiera się na brzydki matowy kolor bez połysku i czasami są prześwity... nie warto! poza tym często wychodzi z takich farb podobno czarny, a tego chyba nie chcesz
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 21:11   #2373
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dzięki za wsparcie

Nie pofarbuję! Już samo napisanie posta pomogło pozbyć się głupiego pomysłu - bo sobie wyobraziłam Wasze niezadowolenie i żal, że się poddałam
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:29   #2374
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

NIe farbuj ! moja kolezanka z pokoju pofarbowala wlasnie na jasny braz i powiem Wam ze niby kolor ladny i rowny ale wiem ze zaraz bedzie miala oblesne odrosty i kolor sie wymyje i widze ze wlosy ja mam 100 razy zdrowsze od niej Farba zabija:P


Dziewczyneczki jakie sa Wasze doswiadczenia z Nisim Fast? Bo poczytalam troche o nim i sie zastanawiam...
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:20   #2375
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja też się zastanawiałam nad nisim fast, ale podobno nie jest do włosów farbowanych... ktoś pisał, że na farbowanych działa, ale jak na mnie to za drogie trochę, żeby tak w ciemno brać...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:45   #2376
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Moje Drogie, trochę mnie tu nie było, więc na wstępie chciałabym życzyć każdej z Was wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych sukcesów i oby Wasze (no i moje też ) włoski rosły piękne, mocne, długie i zdrowe !!

A co do mnie farba po tygodniu się ciut wypłukała, ale nadal kolor jest piękny i nie ma za wielkiej różnicy między farbowańcami a odrostami, więc jest dobrze

Dziewczyny, które pytały o Nisim Fast, na każdego działa co innego, ja używałam ok. 1,5 miesiąca i nie wykończyłam do końca zestawu, bo po prostu opadłam z sił i cierpliwości. Zestaw zahamował mi wzrost włosa, szampon strasznie plątał włosy, a po odżywce wypadała mega ogromna ilość włosów. No ale są osoby, na które to działa, ja wolę jednak mniej chemiczne sposoby przyspieszenia porostu włosów
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:45   #2377
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

CHARDON nie wygłupiaj się następnym razem Dobrze, że napisanie tutaj Ci pomogło
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 13:38   #2378
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Zamówilam ten Nisim ;P W polowie juz mam naturalne wiec farbowance sie nie licza:p Zobaczymy czy dziala
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:55   #2379
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax, nawet jeśli farba Ci się wypłucze mocniej to pamiętaj, że jak odrost będzie już baaaaardzo długi to prawdopodobnie będzie to wyglądało jak refleksy od słońca
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:37   #2380
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
xyolax, nawet jeśli farba Ci się wypłucze mocniej to pamiętaj, że jak odrost będzie już baaaaardzo długi to prawdopodobnie będzie to wyglądało jak refleksy od słońca
no ja mam tylko nadzieję, że ta farba nie spłucze się całkowicie i nie będę znów straszyć moim dziwnym kolorem

coraz bardziej mnie korci, żeby ściąć włosy do brody / ramion i pozbyć się kilka cm sianka farba niestety przesuszyła mi włosy jeszcze bardziej


Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Zamówilam ten Nisim ;P W polowie juz mam naturalne wiec farbowance sie nie licza:p Zobaczymy czy dziala
zdaj relacje jak zobaczysz jakieś efekty :P

jak dla mnie ten kosmetyk nie jest wart tych pieniędzy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:43   #2381
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

coraz bardziej mnie korci, żeby ściąć włosy do brody / ramion i pozbyć się kilka cm sianka farba niestety przesuszyła mi włosy jeszcze bardziej

xyolax polecam Ci ścięcie włosków do ramion póki jest zima, do wiosny troszkę Ci odrosną i napewno będą zadowolone. Ja też długo się wahałam a teraz wogulę nie żałuje
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 19:42   #2382
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
xyolax polecam Ci ścięcie włosków do ramion póki jest zima, do wiosny troszkę Ci odrosną i napewno będą zadowolone. Ja też długo się wahałam a teraz wogulę nie żałuje
nie kuś kobieto ! waham się, bo najdłuższe włosy mam już za piersi, a przez kilka lat nie miałam tak długich włosów, bo przez codziennie używanie prostownicy i suszarki kruszyły mi się na długości kilka cm za ramionami... sama już nie wiem
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:48   #2383
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

nawiązując do ściętych włosów to ja dzisiaj byłam pierwszy raz od ścięcia poza domem (czyt. w szkole ) i było mi bardzo zimno w szyję, dziwne uczucie jak mi jej nic nie zakrywa
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:01   #2384
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nawiązując do ściętych włosów to ja dzisiaj byłam pierwszy raz od ścięcia poza domem (czyt. w szkole ) i było mi bardzo zimno w szyję, dziwne uczucie jak mi jej nic nie zakrywa
no właśnie włoski jednak grzeją



I co do ścinania moich włosów, dla porównania zdjęcie sprzed roku i z teraz... Nie mogę się nacieszyć tą długością, ale jednocześnie wiem, że należy im się ścięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16122009322.jpg (11,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07195.jpg (14,0 KB, 94 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:03
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:07   #2385
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Oj jak takie długie włosy to nie ścinaj do ramion bo szkoda będzie, chociaż faktycznie włoski byłyby Ci bardzo wdzięczne, ale myślę że krótkim podcięciem też nie wzgardzą, więc troszkę możesz skrócić jak już

Jak wieje to szaliczek i po sprawie

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Ale długaśne ja chyba nigdy nie będę mieć tak długich. Co za blask! Oślepnąć można
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:10   #2386
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ale w ogóle jaka różnica w kondycji dużo się polepszyło

mnie dopadł jeszcze gorszy problem ostatnio niż miałam... włosy myłam rano a po południu były już okropnie tłuste... chyba się będę musiała wybrać do lekarza, bo strasznie niekomfortowo się z tym czuję, a w takich chwilach często mam ochotę na blondy, żeby to świństwo podsuszyć

boję się tylko, że lekarz się trafi typu "nic ci nie jest, widziałem gorsze przypadki" bo się z tym spotkałam nieraz...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:13   #2387
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tłuste włosy coś okropnego, również nie lubię ich mieć chociaż nie mam takiego poważnego problemu jak Ty.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:22   #2388
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Oj jak takie długie włosy to nie ścinaj do ramion bo szkoda będzie, chociaż faktycznie włoski byłyby Ci bardzo wdzięczne, ale myślę że krótkim podcięciem też nie wzgardzą, więc troszkę możesz skrócić jak już

Jak wieje to szaliczek i po sprawie

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Ale długaśne ja chyba nigdy nie będę mieć tak długich. Co za blask! Oślepnąć można
Oj, będziesz mieć i napewno jeszcze dłuższe! A ten blask to stąd, że włosy potraktowane prostownicą Naturalnie mi się falują i CZASAMI błyszczą, zależy jaki dzień mają


No i właśnie nie wiem czy ścinać, one tak wolno rosną

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ale w ogóle jaka różnica w kondycji dużo się polepszyło

mnie dopadł jeszcze gorszy problem ostatnio niż miałam... włosy myłam rano a po południu były już okropnie tłuste... chyba się będę musiała wybrać do lekarza, bo strasznie niekomfortowo się z tym czuję, a w takich chwilach często mam ochotę na blondy, żeby to świństwo podsuszyć

boję się tylko, że lekarz się trafi typu "nic ci nie jest, widziałem gorsze przypadki" bo się z tym spotkałam nieraz...
Nooo różnica w kondycji jest, jak rozjaśniałam włosy miałam mega siano na głowie i bez połączenia suszarka + prostownica ani rusz z domu, do tego przez długaśny okres czasu końcówki mi się kruszyły a co za tym szło wydawało mi się, że stoją w miejscu. Pożądna regeneracja + koniec z rozjaśnianiem + odstawienie suszarki i prostownicy przynoszą efekty A najbardziej lubię jak włosy wyschną mi naturalnie

Ja właśnie mam szczęście do takich lekarzy, że mnie spławiają :/ Z czym kolwiek nie pójdę to zawsze stwierdzenie, nic mi nie jest i naprawdę ciężko mi znaleźć dobrego lekarza, ale jak już takiego znajdę to nagle pytanie czemu pani nie przyszła wcześniej :/
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:28   #2389
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak sie zastanawiam czy jest sens zapuszczac te moje klaki. W sumie gdybym teraz obciela, pozbylabym sie nierownosci i cieniowania. Ale jesli bede zapuszczac to...aj juz sama nie wiem. @Poradzcie!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 20:46   #2390
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam czy jest sens zapuszczac te moje klaki. W sumie gdybym teraz obciela, pozbylabym sie nierownosci i cieniowania. Ale jesli bede zapuszczac to...aj juz sama nie wiem. @Poradzcie!
No ja Ci raczej nie poradzę, bo mam ten sam dylemat



Widzę mierzenie było, jak ja Ci zazdroszczę, jak Ci szybko włoski rosną kochana. Może pochwalisz się swoimi włosiętami i wstawisz jakieś zdjęcie?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 00:16   #2391
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Och kobietki... dawno mnie tu nie było.
Czekam i czekam, dopiero ok. 3 cm, miejscami więcej jest ale daje mi to taką radość
a zarazem wzmaga niecierpliwość...
Mam wielką motywację prócz zdrowych i jednolitych włosów o kolorze który mi odpowiada i którego nie pamiętam, motywacją jest zakład z moim chłopakiem.
Otóż : zakład trwa od 16.10.2010 i kończy się (urodzimy TŻ i mojego taty) - 27.02.2011 (włącznie) czyli prawie 28. i jeżeli wygram kończy się świetną,wystawną romantyczną kolacją
jeśli nie wytrzymałabym to czeka mnie wielka miesięczna kara o której nie napiszę no i oczywiście będę żałowała tego co wyhodowałam, będzie ujmą na honorze że przegrałam, zniszczone włosy i wszystko od nowa... Więc myślę że warto wytrzymać.
Chciałabym mieć piękne,jednolite, zdrowe włosy, swojego koloru
Póki co nie przeszkadza mi odrost (jednak jest jeszcze niewielki)
i nie wygląda to tragicznie. Najgorzej będzie przed moimi urodzinami (12.02) i walentynkami, kiedy to chciałabym wyglądać pięknie, jednak jak na złość będą leciały reklamy o "cud farbach, jednolitych i nieniszczących " tia... ale nie poddam się mam nadzieję...w końcu potem zostanie niecałe 2 tyg.
Jednak mój TŻ pomyślał na zaś i stwierdził że wymyśli kolejny zakład jak tamten się skończy i mnie w niego wciągnie.
Cieszę się że tak mi pomaga, zakład to chyba najlepsze co mogło być, aż sama nie wierzę że na niego wpadłam... Tak sobie dogryzaliśmy no i wspomniał o tym że nie umiem przestać farbować i od słowa do słowa powstał zakład
Boje się że w kolejny nie dam się wciągnąć albo że pofarbuje zaraz po wygraniu pierwszego włosy...
Ogarnijcie mnie jakoś powinnam być jeszcze bardziej z siebie dumna??

ps. oto najświeższe foty, podpięte grzywa najlepiej widać odrost.
ciemny popielaty blond mrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odroscik styczen2011_zmniejszacz-pl_568753.jpg (108,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odroscik styczen2011 dwa_zmniejszacz-pl_445379.jpg (99,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost stycz 2011_zmniejszacz-pl_274530.jpg (66,3 KB, 69 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-01-04 o 00:27 Powód: błąd
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:37   #2392
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow, ja miałam strasznie przetłuszczające się włosy ale znalazłam na nie zupełnym przypadkiem sposób: szampony z ekstraktem z rzepy Najlepiej działa na mnie Eva Naturia (taka czarna butelka) i Joanna Rzepa do włosów przetłuszczających się. Nawet dwa dni mam świeże włoski, a to jak dla mnie duży wyczyn.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:07   #2393
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow Też tak miałam w twoim wieku.. tak to prawda koszmar. Z czasem samo mi przeszło, ale teraz możesz uzuywać właśnie tych szamponów z czarną rzepą. Jak zdołasz uzbierać pieniądze, to kup sobie NISIM FAST, on tez wysusza i problem powinien na trochę ustąpić. Oczywiście nie zmuszam cię do niego, tylko proponuję .

siesta Jeżeli chcesz zejść z cieniowania to zetnij włoski.. pomyśl ze bedziesz już miec naturalki, a przy twoim poroście szybko odrosną Taka jest moja rada . Ja miałam bardzo długie włosy i ścięłam. W ogule nie żałuję, pozbyłam się części cieniowania i włosy odżyły. Uważam, że bez sensu jest trzymanie suchych włosów.

yxolax Olu a ty nie chcesz schodzić z cieniowania?? Jeżeli chcesz to tym bardziej polecam Ci ścięcie włosków, a jeżeli nie to podetnij je choć troszkę, napewno podziękują Ci
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:37   #2394
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ANNGELI Zakład to naprawdę dobry pomysł żeby trwać w swoim postanowieniu Chcesz mieć swoje naturalne to daj się namówic na kolejny zakład - on Ci pomoże dotrwać do końca Twój blond bardzo, bardzo ciemny śliczny! Warto go zapuścić
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:41   #2395
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Meadow Też tak miałam w twoim wieku.. tak to prawda koszmar. Z czasem samo mi przeszło, ale teraz możesz uzuywać właśnie tych szamponów z czarną rzepą. Jak zdołasz uzbierać pieniądze, to kup sobie NISIM FAST, on tez wysusza i problem powinien na trochę ustąpić. Oczywiście nie zmuszam cię do niego, tylko proponuję .

siesta Jeżeli chcesz zejść z cieniowania to zetnij włoski.. pomyśl ze bedziesz już miec naturalki, a przy twoim poroście szybko odrosną Taka jest moja rada . Ja miałam bardzo długie włosy i ścięłam. W ogule nie żałuję, pozbyłam się części cieniowania i włosy odżyły. Uważam, że bez sensu jest trzymanie suchych włosów.

yxolax Olu a ty nie chcesz schodzić z cieniowania?? Jeżeli chcesz to tym bardziej polecam Ci ścięcie włosków, a jeżeli nie to podetnij je choć troszkę, napewno podziękują Ci
Jolu jeśli już No ja mam niestety problem z moim cieniowaniem, ponieważ podcinałam już włosy na równo z 2-3 razy i zawsze odrastają mi stopniowo, w taki ogon, gdzie wyglądają jakby były cieniowane... W efekcie na chwilę obecną najdłuższe włosy z tyłu mam za zapięcie stanika, najkrótsze leciutko za ramię...

Póki co może zrobię sobie prostowanie keratynowe to i włosy mega odżyją i wtedy będę zmuszona podciąć, żeby nie było tak widać postrzępionych końcówek..

Aj kobieta, niezdecydowaną jest

Meadow, a ja mogę zaproponować Seboradin Niger Lotion z czarną rzodkwią Jak psiknę na noc włosy przy skórze głowy to są następnego dnia rewelacyjne i nie muszę ich myć, tak mi się teraz przypomniało jak dziewczyny napisały o tych szamponach :P Sama mam przetłuszczające włosy ale wytrzymują mi 1 dzień, dermatolog mi kiedyś przepisała na to szampon Polytar, w sumie włosy fajne są po nim, ale nie wiem czy to daje porządne efekty, bo trzeba go używać w miarę regularnie przez jakiś czas ok 2-3 razy w tygodniu, a jak dla mnie to on strasznie śmierdział i tylko czasami nim myłam głowę No i spiera strasznie kolor z włosów I strasznie moje włosy przesuszał Seboradin Regenerujący z żeń-szeniem, aż miałam siano na głowie



Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Och kobietki... dawno mnie tu nie było.
Czekam i czekam, dopiero ok. 3 cm, miejscami więcej jest ale daje mi to taką radość
a zarazem wzmaga niecierpliwość...
Mam wielką motywację prócz zdrowych i jednolitych włosów o kolorze który mi odpowiada i którego nie pamiętam, motywacją jest zakład z moim chłopakiem.
Otóż : zakład trwa od 16.10.2010 i kończy się (urodzimy TŻ i mojego taty) - 27.02.2011 (włącznie) czyli prawie 28. i jeżeli wygram kończy się świetną,wystawną romantyczną kolacją
jeśli nie wytrzymałabym to czeka mnie wielka miesięczna kara o której nie napiszę no i oczywiście będę żałowała tego co wyhodowałam, będzie ujmą na honorze że przegrałam, zniszczone włosy i wszystko od nowa... Więc myślę że warto wytrzymać.
Chciałabym mieć piękne,jednolite, zdrowe włosy, swojego koloru
Póki co nie przeszkadza mi odrost (jednak jest jeszcze niewielki)
i nie wygląda to tragicznie. Najgorzej będzie przed moimi urodzinami (12.02) i walentynkami, kiedy to chciałabym wyglądać pięknie, jednak jak na złość będą leciały reklamy o "cud farbach, jednolitych i nieniszczących " tia... ale nie poddam się mam nadzieję...w końcu potem zostanie niecałe 2 tyg.
Jednak mój TŻ pomyślał na zaś i stwierdził że wymyśli kolejny zakład jak tamten się skończy i mnie w niego wciągnie.
Cieszę się że tak mi pomaga, zakład to chyba najlepsze co mogło być, aż sama nie wierzę że na niego wpadłam... Tak sobie dogryzaliśmy no i wspomniał o tym że nie umiem przestać farbować i od słowa do słowa powstał zakład
Boje się że w kolejny nie dam się wciągnąć albo że pofarbuje zaraz po wygraniu pierwszego włosy...
Ogarnijcie mnie jakoś powinnam być jeszcze bardziej z siebie dumna??

ps. oto najświeższe foty, podpięte grzywa najlepiej widać odrost.
ciemny popielaty blond mrrr
Bardzo ładny masz kolor naturalny i fajnie to wygląda jak masz włosy podpięte Zakładaj się poraz kolejny i będziesz później dumna, że Ci się udało wrócić do naturalek
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:58   #2396
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
ANNGELI Zakład to naprawdę dobry pomysł żeby trwać w swoim postanowieniu Chcesz mieć swoje naturalne to daj się namówic na kolejny zakład - on Ci pomoże dotrwać do końca Twój blond bardzo, bardzo ciemny śliczny! Warto go zapuścić
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
.
Bardzo ładny masz kolor naturalny i fajnie to wygląda jak masz włosy podpięte Zakładaj się poraz kolejny i będziesz później dumna, że Ci się udało wrócić do naturalek
Dziękuje Wam dziewczyny
Właśnie miałam taką chwilę załamania...nic mi się w sobie nie podobało, przebierałam się chyba z 3 razy, na wszystko odpowiadałam "nie wiem" - teraz wiem że to swojego rodzaju dilerka z powodu braku zmian na głowie... i jak patrzę na te pasemka to mnie nerwica bierze.
Te od skóry takie grube, błyszczące, mocne a te pozostałe co prawda nie są już zniszczone bo je podcinałam i regeneruje (bo jestem włosomaniaczką wizaż-ową ) . Ale mimo to są takie nijakie, bez życia, jeszcze po umyciu to "jak cie mogę" ale na drugi dzień już mi się tak nie podobają. Długość też ni pies ni wydra. Ale będę dzielna! Zapuszczę długie zdrowe naturalki
Jeszcze raz dziękuje, miłego dnia, pewnie zajrzę wieczorkiem.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:14   #2397
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

widzę,że nie tylko ja zakładałam się o odrost
26 .12.2010 r. założyłam się ze nie będę robiła NIC z włosami do 26. 12. 2011 r i mam zamiar wygrać ten zakład, potraktowaliśmy go poważnie.

Odrostami się nie przejmuję ,nawet na nie czekam z utęsknieniem,ale jak ja przez rok wytrzymam z takimi długimi nie podcinanymi włosami to nie mam pojęcia.
Już mi grzywa sięga połowy nosa i mnie denerwuje,bo zawsze gdy dochodziłam do takiej długosci ,to już nie mogłam wytrzymać i ścinałam a teraz musze ją lakierować aby widzieć cokolwiek
Ale zakład to zakład i kropka.
nie pisałam Wam o tym zakładzie , bo jakoś tak głupio mi było ... że ja stara baba w takie rzeczy się bawię

Co do obcinania włosów ,to jestem na TAK .
Ja niestety podziwiać tylko mogę Wasze pozmieniane fryzury ,ale jak tylko zakończy się zakład ,lecę do fryzjera

siiesta - kiedyś pokazywałaś nam fotkę ,gdzie miałaś włosy długości do brody i wyglądałaś wg mnie PRZEŚLICZNIE bardzo Ci pasowały.

xyolax a gdzie można takie cudo dostać?
Ja musze myć włosy codziennie ,bo 2 dnia wieczorem mam już tłuste przy skórze ;/ skuszę się na ten seboradin.
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:36   #2398
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
widzę,że nie tylko ja zakładałam się o odrost
26 .12.2010 r. założyłam się ze nie będę robiła NIC z włosami do 26. 12. 2011 r i mam zamiar wygrać ten zakład, potraktowaliśmy go poważnie.

Odrostami się nie przejmuję ,nawet na nie czekam z utęsknieniem,ale jak ja przez rok wytrzymam z takimi długimi nie podcinanymi włosami to nie mam pojęcia.
Już mi grzywa sięga połowy nosa i mnie denerwuje,bo zawsze gdy dochodziłam do takiej długosci ,to już nie mogłam wytrzymać i ścinałam a teraz musze ją lakierować aby widzieć cokolwiek
Ale zakład to zakład i kropka.
nie pisałam Wam o tym zakładzie , bo jakoś tak głupio mi było ... że ja stara baba w takie rzeczy się bawię

Co do obcinania włosów ,to jestem na TAK .
Ja niestety podziwiać tylko mogę Wasze pozmieniane fryzury ,ale jak tylko zakończy się zakład ,lecę do fryzjera

siiesta - kiedyś pokazywałaś nam fotkę ,gdzie miałaś włosy długości do brody i wyglądałaś wg mnie PRZEŚLICZNIE bardzo Ci pasowały.

xyolax a gdzie można takie cudo dostać?
Ja musze myć włosy codziennie ,bo 2 dnia wieczorem mam już tłuste przy skórze ;/ skuszę się na ten seboradin.
Kurcze, ale podcinać też nie możesz?
Ale wy macie fajne zakłady Mi dużo osób mówiło, że najładniej mi w naturalnych to wzięłam to do siebie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025tu jest cały wątek dotyczący tego prostowania keratyną, a można zamówić poprzez ebaya, albo allegro, niestety na allegro strasznie zawyżają ceny, również organizowane są zbiorowe zamówienia na encanto poprzez wizaż, ale tam ostatnio coś ucichło i chyba nic z tego nie będzie... :P
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:27   #2399
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nisim Fast może i bym kupiła.. ale właśnie mam przecież niedawno farbowane włosy i jak przeczytałam, że wtedy nie działa to wole nie ryzykować takiej kasy

Kupiłam Seboradin Niger ale szampon a nie lotion, bo się boję, że lotion mi przyliże włosy bardziej, bo mam okropnie płaskie

zobaczy się po miesiącu czy w ogóle coś da, a z tyłu pisze jeszcze, że przyspiesza porost włosów - o tym nie wiedziałam

Szampon tez ma ekstrakt a czarnej rzepy, ale stosując joannę z rzepą już jakiś czas temu nie dość, że włosy mi zaczęły mi wypadać to dostałam łupieżu, także co do joanny to mam uraz

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-04 o 14:29
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:28   #2400
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Nisim Fast może i bym kupiła.. ale właśnie mam przecież niedawno farbowane włosy i jak przeczytałam, że wtedy nie działa to wole nie ryzykować takiej kasy

Kupiłam Seboradin Niger ale szampon a nie lotion, bo się boję, że lotion mi przyliże włosy bardziej, bo mam okropnie płaskie

zobaczy się po miesiącu czy w ogóle coś da, a z tyłu pisze jeszcze, że przyspiesza porost włosów - o tym nie wiedziałam
Na wątku o Nisimie producent sprostował, że do włosów farbowanych też może być, bo to przecież ma działać na skórę głowy i cebulki a nie na całe włosy No zależy jak na kogo co działa, na mnie lotion fajnie działał
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.