GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 13:11   #2131
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Trochę racji macie, Dziewczyny, nawet całkiem sporo... Mimo, że zawartość box'ów czasem bywa zadowalająca, to nie jest to zadne WOW!, zdecydowanie nie. Również oczekiwałam czegoś o segment czy nawet kilka segmentów wyżej, tym bardziej, że w pierwszym Glossy znalazłam Lieraca, miniaturę perfum - liczyłam, ze taki poziom zostanie utrzymany w kolejnych, ale niestety tak nie jest. Marki takie jak Lierac, L'Occitane, Clarena - jestem na tak. Ale wciąż brakuje mi tego szumnie ogłaszanego luksusu - moze mamy po prostu inne pojęcie marek ekskluzywnych, niż większość Polek? Byc moze zamawiając Glossybox w UK byłabym zadowolona w 100%. Teraz jestem w 50%.
Wrześniowy box dostanę gratis, za punkty, dlatego jeszcze wstrzymam się z rezygnacją.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:21   #2132
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Trochę racji macie, Dziewczyny, nawet całkiem sporo... Mimo, że zawartość box'ów czasem bywa zadowalająca, to nie jest to zadne WOW!, zdecydowanie nie. Również oczekiwałam czegoś o segment czy nawet kilka segmentów wyżej, tym bardziej, że w pierwszym Glossy znalazłam Lieraca, miniaturę perfum - liczyłam, ze taki poziom zostanie utrzymany w kolejnych, ale niestety tak nie jest. Marki takie jak Lierac, L'Occitane, Clarena - jestem na tak. Ale wciąż brakuje mi tego szumnie ogłaszanego luksusu - moze mamy po prostu inne pojęcie marek ekskluzywnych, niż większość Polek? Byc moze zamawiając Glossybox w UK byłabym zadowolona w 100%. Teraz jestem w 50%.
Wrześniowy box dostanę gratis, za punkty, dlatego jeszcze wstrzymam się z rezygnacją.
Czytam te zachwyty na fb sierpniowym pudełkiem i tak sobie myślę, czy ze mną coś nie tak? na ten temat zresztą, pisałam już wcześniej, i nie powtarzając...po prostu zgadzam się z Wami.

Wrześniowy box jest moim ostatnim. Oficjalnym. Korzystałam 3msc pakietu zwykłym przelewem. Generalnie, może skusze się jeszcze na październikowe, tak w ramach prezentu urodzinowego dla siebie od siebie , ale jeśli w przyszłym miesiącu znajdziemy kolejny żel, kolejny krem i inne tego typu pielęgnacyjne kosmetyki, to zrezygnuje... i poczekam, aż GlossyBox naprawdę poprawi poziom.

Znając moje szczęście. Skończę subskrypcję to zaczną wrzucać coś fajnego haha
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:30   #2133
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Czytam te zachwyty na fb sierpniowym pudełkiem i tak sobie myślę, czy ze mną coś nie tak? na ten temat zresztą, pisałam już wcześniej, i nie powtarzając...po prostu zgadzam się z Wami.

Wrześniowy box jest moim ostatnim. Oficjalnym. Korzystałam 3msc pakietu zwykłym przelewem. Generalnie, może skusze się jeszcze na październikowe, tak w ramach prezentu urodzinowego dla siebie od siebie , ale jeśli w przyszłym miesiącu znajdziemy kolejny żel, kolejny krem i inne tego typu pielęgnacyjne kosmetyki, to zrezygnuje... i poczekam, aż GlossyBox naprawdę poprawi poziom.

Znając moje szczęście. Skończę subskrypcję to zaczną wrzucać coś fajnego haha
Nie rozumiem skąd te zachwyty, pudełko jest przeciętnie przyzwoite. Jeszcze ten kwiatek- przeterminowany żel
Do zestawu brakuje mi tylko pasty do zębów Mydła mam, szampon jest, żele również
Znając moje szczęście, nie zdziwiłabym się gdy w kolejnym boxie będą próbki 75ml super ekskluzywnych marek
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:33   #2134
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

lekka przesada
redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:18   #2135
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nigdy nie zamówiłam żadnego boxa i jak na razie to jedynym, którego żałuję, że nie kupiłam jest pudełko nr 1. Szkoda, że nie mamy boxów podobnych do tych na zachodzie, bo cenę to mamy jak najbardziej zbliżoną.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 14:40   #2136
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Znając moje szczęście, nie zdziwiłabym się gdy w kolejnym boxie będą próbki 75ml super ekskluzywnych marek
Wtedy zrobisz tak jak ja: zmówisz pudełko z danego miesiąca znając jego zawartość
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:11   #2137
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Wtedy zrobisz tak jak ja: zmówisz pudełko z danego miesiąca znając jego zawartość
chyba pozostanie tak robić
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 22:02   #2138
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

dostałam dzisiaj sierpniowe pudło, na szczęście żel L'occitane ma dobrą datę. zapach szamponu powala, na plus.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:25   #2139
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

przyszla odpowiedz w sprawie przeterminowanego zelu (jak sadze standardowa do wszystkich):
Witam,

Pragniemy Panią przeprosić za opóźnienie w przesłaniu informacji odnośnie przeterminowanego produktu, który otrzymała Pani w sierpniowym GLOSSYBOX.
Jednocześnie informujemy, że już w przyszłym tygodniu zostanie do Pani wysłany przesyłką poleconą taki sam, lecz 2xwiększy żel marki L'OCCITAINE (75ml). W imieniu producenta marki L’Occitane oraz naszej firmy jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że zaproponowana rekompensata wynagrodzi Pani czas oczekiwania na produkt, który miała Pani otrzymać w sierpniowym pudełeczku i pozwoli się nim cieszyć dłużej.

takie rozwiaznie mnie satysfakcjonujea Was?



jakis urodzaj w glossyboxowe odpowiedzi zapytalam o zmiane dotychczasowej subskrypcji na abonament na 6 m-cy:

Aby zamienić subskrypcję na pakiet należy anulować istniejącą subskrypcję. Aby anulować subskrypcję proszę o zalogowanie się do Pani profilu klienta, następnie proszę wybrać zakładkę ,,pakiety i subskrypcje’’ , następnie proszę wybrać Pani subskrypcje. Na dole strony będzie Pani miała możliwość anulowania abonamentu. Jeżeli życzy sobie Pani zamówić pakiet rozpoczynający się od wrześniowego GLOSSYBOX należy poczekać aż taka oferta będzie dostępna na naszej stronie. Zamawiając pakiet poprzez naszą stronę będzie Pani miala możliwośc zbierania GLOSSYDOTS.

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-08-21 o 20:08
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 20:38   #2140
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Trochę racji macie, Dziewczyny, nawet całkiem sporo... Mimo, że zawartość box'ów czasem bywa zadowalająca, to nie jest to zadne WOW!, zdecydowanie nie. Również oczekiwałam czegoś o segment czy nawet kilka segmentów wyżej, tym bardziej, że w pierwszym Glossy znalazłam Lieraca, miniaturę perfum - liczyłam, ze taki poziom zostanie utrzymany w kolejnych, ale niestety tak nie jest. Marki takie jak Lierac, L'Occitane, Clarena - jestem na tak. Ale wciąż brakuje mi tego szumnie ogłaszanego luksusu - moze mamy po prostu inne pojęcie marek ekskluzywnych, niż większość Polek? Byc moze zamawiając Glossybox w UK byłabym zadowolona w 100%. Teraz jestem w 50%.
Wrześniowy box dostanę gratis, za punkty, dlatego jeszcze wstrzymam się z rezygnacją.
Subskrybuje GB w UK od roku czasu i mysle, ze tutaj jest bardzo podobnie - jesli pudelko jest swietne, to wiem, ze za miesiac bedzie kompletna klapa, tak bylo w tym miesiacu - jedynym fanym produktem byl olejek DHC, ale ja go mam i uzywam juz od dawna, wiec dla mnie zadna nowosc. Jednak nie rezygnuje z subskypcji, bo mimo wszystko wiem, ze kolejnym pudelkiem nadrobia zaleglosci
A odnosnie pudelek - swietna robota dziewczyny moje zbiera moj luby
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 06:32   #2141
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja pare dni temu wykozystalam pudelko na prezent i mama byla zachwycona.

Dostalam moj niemiecki Glossy i jestem zadowolona Nawet do blyszczyku sie przekonalam i opanowalam technike malowania. Wiecej tu: http://zakochanawmazidlach.blogspot....utschland.html

Otworzylam tez w koncu balsam organiczny ale jest za cieplo teraz na jego uzywanie.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 09:20   #2142
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
przyszla odpowiedz w sprawie przeterminowanego zelu (jak sadze standardowa do wszystkich):
Witam,

Pragniemy Panią przeprosić za opóźnienie w przesłaniu informacji odnośnie przeterminowanego produktu, który otrzymała Pani w sierpniowym GLOSSYBOX.
Jednocześnie informujemy, że już w przyszłym tygodniu zostanie do Pani wysłany przesyłką poleconą taki sam, lecz 2xwiększy żel marki L'OCCITAINE (75ml). W imieniu producenta marki L’Occitane oraz naszej firmy jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że zaproponowana rekompensata wynagrodzi Pani czas oczekiwania na produkt, który miała Pani otrzymać w sierpniowym pudełeczku i pozwoli się nim cieszyć dłużej.

takie rozwiaznie mnie satysfakcjonujea Was?
Mnie też satysfakcjonuje ) Dostałam taki sam mail i czekam na przesyłkę..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:05   #2143
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurczę, zaczynam załować, ze mój nie był przeterminowany - też chciałabym większy, bo zapach werbeny jest idealnie w moim guście
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:22   #2144
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wiecie, mnie też lekko trafia jak patrzę na te zagraniczne pudła a tam: a to paletka do makijażu, a to miniaturka perfum, no cuda wianki. I myślę sobie że są dwa wytłumaczenia tego stanu rzeczy:

1) albo nas robią w ciula na tych polskich glossyboxach
2) albo w Polsce jest problem z producentami, którzy niechętnie udostępniają (nie wnikam już czy za darmo czy odpłatnie) takie lepsiejsze próbki do pudełek

Pierwsze pudełko na nałapanie klienteli było super i myślą chyba że siłą rozpędu jakość się to będzie toczyć.

Ciekawe jak się sytuacja rozwinie, ja czekam na wrześniowy, po którym zdecyduję czy się bawię dalej.

W ogóle nasuwa się analogia do nędzy próbkowej w Sephorach i Douglasach - traktują nas jak trzeci świat (wieczny :brak" próbek ale marże to dowalą wyższą niż w Szwajcarii).

Uhh. Wypyszczyłam się,
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:36   #2145
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Wiecie, mnie też lekko trafia jak patrzę na te zagraniczne pudła a tam: a to paletka do makijażu, a to miniaturka perfum, no cuda wianki. I myślę sobie że są dwa wytłumaczenia tego stanu rzeczy:

1) albo nas robią w ciula na tych polskich glossyboxach
2) albo w Polsce jest problem z producentami, którzy niechętnie udostępniają (nie wnikam już czy za darmo czy odpłatnie) takie lepsiejsze próbki do pudełek

Pierwsze pudełko na nałapanie klienteli było super i myślą chyba że siłą rozpędu jakość się to będzie toczyć.

Ciekawe jak się sytuacja rozwinie, ja czekam na wrześniowy, po którym zdecyduję czy się bawię dalej.

W ogóle nasuwa się analogia do nędzy próbkowej w Sephorach i Douglasach - traktują nas jak trzeci świat (wieczny :brak" próbek ale marże to dowalą wyższą niż w Szwajcarii).

Uhh. Wypyszczyłam się,
Większość próbek w polskich perfumeriach rozchodzi się "pod ladą"
Nie mam szczęścia, nigdy nie dostałam nic wartościowego za darmo/ gratis/ w podziękowaniu za to że jestem wierną i lojalną klientką Zawsze jak poproszę o próbkę podkładu, dostaję złośliwą odpowiedź "nie ma" albo najciemniejszy z możliwych odcieni
Poziom polskiego GB jest żenujący, ja na razie dałam sobie spokój. Zobaczę co będzie w kolejnych pudełkach, kto wie może się nawrócę
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:55   #2146
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Wiecie, mnie też lekko trafia jak patrzę na te zagraniczne pudła a tam: a to paletka do makijażu, a to miniaturka perfum, no cuda wianki.
Myślę, że trafiłaś w sedno, firmy u nas jakoś niespecjalnie z entuzjazmem pewnie do tego podchodzą.. A wydaje się, że to przecież świetny sposób na reklamę swojego produktu.. czyżby firmy się bały, że kosmetyk nie podoła??

A swoją drogą to takich jakichś cudów w zagranicznych box'ach też nie widzę... był jakiś dove (nie chcę tego w boxie) lub np. naklejki na usta (fuj, fuj), widziałam też inne niezbyt zachęcające produkty. Dove, Wibo/Lovely i inne tego typu to sobie sama mogę kupić, a jak nie pasuje, to beż żalu wyrzucić.. biżuterii też nie chcę, od razu leci do kosza... dziewczyny w PL chciałyby miniaturki perfum, ale fakt jest taki, że miniaturki są bardzo drogie, a na dodatkową próbkę zapachu narzekało bardzo dużo osób... Niełatwo jest wielu dziewczynom dogodzić, bo mało co pasuje..
Tak a'propo fajny masz nick

Jakie konkretnie rzeczy widziałybyście najchętniej w boxie? Taki box hicior?

Ja bym chciała: tusz do rzęs Heleny Rubinstain, maskę do włosów z Kanebo, serum z Auriga Flavo - C Forte 15%, korektor z Senna Cosmetics, lakier Essie

__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:20   #2147
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Tuszem od Helenki również nie pogardziłabym Nie mam jakiś określonych produktów, które chciałabym dostać. Przecież to ma być niespodzianka Wiem co nie sprawiłoby mi radości: produkty z niskiej/średniej półki drogeryjnej- mogę sama sobie kupić, tak jak wspomniałaś- wyrzucić bez żalu. Marzą mi się nowości, ekskluzywne, które wypadałoby przed zakupem wypróbować Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby GB działał zgodnie z ideą, jak na razie to nie popisali się
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:23   #2148
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Trochę racji macie, Dziewczyny, nawet całkiem sporo... Mimo, że zawartość box'ów czasem bywa zadowalająca, to nie jest to zadne WOW!, zdecydowanie nie. Również oczekiwałam czegoś o segment czy nawet kilka segmentów wyżej, tym bardziej, że w pierwszym Glossy znalazłam Lieraca, miniaturę perfum - liczyłam, ze taki poziom zostanie utrzymany w kolejnych, ale niestety tak nie jest. Marki takie jak Lierac, L'Occitane, Clarena - jestem na tak. Ale wciąż brakuje mi tego szumnie ogłaszanego luksusu - moze mamy po prostu inne pojęcie marek ekskluzywnych, niż większość Polek? Byc moze zamawiając Glossybox w UK byłabym zadowolona w 100%. Teraz jestem w 50%.
Wrześniowy box dostanę gratis, za punkty, dlatego jeszcze wstrzymam się z rezygnacją.
Mam identyczne odczucia. Brakuje luksusu w Glossy zdecydowanie. Powoli zaczynam zastanawiać się nad rezygnacją z subskrypcji i kupowaniem pudełka po zaznajomieniu się z zawartością. Może jest to jakieś wyjście.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:47   #2149
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cześć wszystkim!!! Niedawno dostałam maila z propozycją zakupu glossyboxa,ciągle się zastanawiam,ale raczej po waszych recenzjach się nie zdecyduję. Nie dość że niektóre rzeczy przeterminowane,albo całkiem mini,to w dodatku marki nie powalają na kolana. Myślałam że będize tu królował Chanel,Guerlain,HR, shiseido czy Estee Lauder,a tu takie pospolite YR czy clarena
Więc chyba jednak nie zamówię,bo woleć sobie coś sama kupić w sklepie,co będzie mi odpowiadało i zapachowo i kolorystycznie,a nie chybił trafił. I tak przewaznie kupując coś droższego zsięgam opinii z wizazu kwc-bardzo przydatny niejednokrotnie.
Mam jeszcze do Was jedno pytanie: w ostatnim boxie byla pomadka kryolan i na stronie sa 2 odcienie na gorze czerwona,pod spodem bezowa- ktora wysylaja? czy jest mozliwosc jakiegos wyboru?
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 21:57   #2150
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziś się napaliłam na zamówienie tego boxa,jednak przemyślałam i doszłam do wniosku,że nie warto. Myślę że oni naprawdę zbijaja kokosy na takich naiwnych dziewczynach,poniewaz te kosmetyki dostają za free. Także to troche nie uczciwe żeby aż tyle za nie płacić,a w większości są to mini próbki,a nie tylko miniatury. No zdarza sie też pełnowymiarowy produkt,ale przewaznie nie trafiony. Te kosmetyki naprawde nie sa warte takiej kasy,bo np pelnowymiarowy szmpon schwarzkopf,ktorym sie wiekszosc z was zachwycala kosztuje okolo 35zl za 200ml,a ten peeling cr kokosowy pelnowymiarowy 40zł. Takze za te 49zł miesiecznie to mozna kupic sobie 1 pelnowymiarowy produkt i sie nim dluzej nacieszyc.
Takze nie bądżcie frajerkami i nie dajcie sie naciagac,poniewaz takie probki i miniaturki to w niektorych sklepach sa rozdawane za darmo np w sephorze przy dowolnych zakupach,czy to w gazetach czasami i nie powinnismy za nie płacic! Ps moja kolezanka pracuje w Lorealu w Warszawie i do sklepów trafia od nich mnostwo darmowych probek takich firm jak loreal,garnier,lancome,vi chy i wiele innych,a to prawda ze pracownicy zgarniaja je w wiekszosci przypadkow dla siebie- co jest czystym hamstwem!
Takze nie dajcie sie oszukiwac i nabijac w butelkę!!! pozdrawiam
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:26   #2151
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

tak....z probkami w douglusie (do sephoty jakos wogole nie zachodze-nie wiem czemu zawsze ide do douglasa...) jest czasem zenujaca bieda. ostatnio dostałam pini odleweczke balsamu do ciala (wilkosc pojemniczka byla dokladnie taka jak rozu mineralnego z glossybox...nie wiem co mozna bylo wysmarowac taka iloscia balsamu....) choc to i tak nic w porownaniu z probkami, ktore kiedy dostalam (zakupy byly calkiem spore a ja dostalam 2 balsamy/kremy i probke zapachu dla...mezczyzn-dodam , ze zakupy byly czysto kobiece ). raz pani mnie bardzo zaskoczyla bo przy zakupie podkladu i korektora estee lauder dostalam zestaw miniatur (tusz, krem pod oczy, serum +kosmetyczka estee lauder). a tak to zawsze jakies ochlapy....
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:16   #2152
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
tak....z probkami w douglusie (do sephoty jakos wogole nie zachodze-nie wiem czemu zawsze ide do douglasa...) jest czasem zenujaca bieda. ostatnio dostałam pini odleweczke balsamu do ciala (wilkosc pojemniczka byla dokladnie taka jak rozu mineralnego z glossybox...nie wiem co mozna bylo wysmarowac taka iloscia balsamu....) choc to i tak nic w porownaniu z probkami, ktore kiedy dostalam (zakupy byly calkiem spore a ja dostalam 2 balsamy/kremy i probke zapachu dla...mezczyzn-dodam , ze zakupy byly czysto kobiece ). raz pani mnie bardzo zaskoczyla bo przy zakupie podkladu i korektora estee lauder dostalam zestaw miniatur (tusz, krem pod oczy, serum +kosmetyczka estee lauder). a tak to zawsze jakies ochlapy....
Ja ostatnio przy zakupach za około 100zł w Douglasie dostałam taką odlewkę kremu do rąk była tak mała, że wystarczyłaby mi na jeden paluszek! uwaga! ten krem był marki Douglas! kpiny! jeszcze żeby pani zrobiła tą luksusową próbkę przy mnie, skąd mam mieć pewność że została zrobiona w higieniczny sposób i nie przeleżała dwa lata w szufladzie? Poczułam się urażona i nie wzięłam tej próbki, z resztą i tak wylądowałaby w koszu Rozumiem, że może nie wyglądam na osobę która wydaje tysiące w Douglasie, ale żeby aż tak Mogła nic nie dać, przyzwyczaiłam się.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:42   #2153
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

dostałam wczoraj shiny boxa i... zresztą dzisiaj nakręcę filmik to zobaczycie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:52   #2154
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dostałam wczoraj shiny boxa i... zresztą dzisiaj nakręcę filmik to zobaczycie
'rossmanowski' jest
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:03   #2155
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Box marzeń - to jest dobry temat
W sumie moje "chcenia" pokrywają się w większości z tym, co już napisałyscie.
* lakier do paznokci ESSIE - miniatura starczy, pełnowymiarowe są dość drogie i chciałabym móc najpierw wypróbować trwałość itp., żeby wiedzieć czy warto wydać na lakier powyzej 30PLN;
Mini lakierem OPI czy China Glaze też bym nie pogardziła, choć tych akurat używam i znam;
* mascara - tutaj na pewno jakaś nowość, moze od Heleny Rubinstein ( Lash Queen Fatal Blacks), Givenchy ( Noir Couture), Lancome (Hypnose Star) - na pewno nie Yves Rocher...
* mini paletka do makijażu oczu, marki ekskluzywnej (Dior, YSL,Mac,Chanel itp...)
* próbki/miniatury zapachów, marek ekskluzywnych lub niszowych;
* maska do twarzy - odżywcza, nawilżająca, wysokopółkowa;
Przyjęłabym też chętnie np. dobrą świecę zapachową (np. Yankee Candles), mydło (ale nie "kibica" - zdecydowanie wyższa półka);

Pomarzyć zawsze przyjemnie...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:24   #2156
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Tak a'propo fajny masz nick
Dziękuję - ksywa ze studenckich czasów

W GB najchętniej bym ujrzała:

- korektor HR - czaję się ale nie zamierzam wtopić w ciemno 160 zł a juz widzę minę panny w S. lub D. jak proszę o próbkę

- coś z MAC'a - cokolwiek, w Poznaniu nie ma i nie ma jak wypróbować nawet
- miniaturkę albo chociaż próbkę perfum W KAŻDYM PUDEŁKU
- jakiś kupon zniżkowy ale taki z sensem - np. 20% do jakiejś ogólnodostępnej sieciówki drogeryjnej lub ubraniowej bez kretyńskich dodatkowych warunków
- brakuje mi takich wysokopółkowych hitów na przetestowanie - takie KWC, o którym wiele osób słyszało i chciałoby potestować i a nuż kupić ale próbek niet - chociaż All about eyes Clinique chyba mogłabym podciągnąć pod tą definicję

Edytowane przez Marudna
Czas edycji: 2012-08-23 o 11:30
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:29   #2157
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Dziękuję - ksywa ze studenckich czasów

W GB najchętniej bym ujrzała:

- korektor HR - czaję się ale nie zamierzam wtopić w ciemno 160 zł a juz widzę minę panny w S. lub D. jak proszę o próbkę

- coś z MAC'a - cokolwiek, w Poznaniu nie ma i nie ma jak wypróbować nawet
- miniaturkę albo chociaż próbkę perfum W KAŻDYM PUDEŁKU
- jakiś kupon zniżkowy ale taki z sensem - np. 20% do jakiejś ogólnodostępnej sieciówki drogeryjnej lub ubraniowej bez kretyńskich dodatkowych warunków
- brakuje mi takich wysokopółkowych hitów na przetestowanie - takie KWC kosmetyczne, o których wiele osób słyszało i chciałoby potestować i a nuż kupić ale próbek niet - chociaż All about eyes Cliniqe chyba mogłabym podciągnąć pod tą definicję

dokładnie według mnie to powinien być standard, a nie łaska pana swoją droga świetny marketing, nie wiem dlaczego koncerny kosmetyczne z tego sposobu nie korzystają. w ten sposób docierają do grupy potencjalnych klientów. box powinie być napakowany próbkami!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:35   #2158
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
box powinie być napakowany próbkami!
Ehh...już sobie wyobraziłam jak otwieram boxa a tam zamiast tych czarnych farfocli próbek tyle że sie nie domyka

Niedoczekanie
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:02   #2159
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Dziękuję - ksywa ze studenckich czasów

W GB najchętniej bym ujrzała:

- korektor HR - czaję się ale nie zamierzam wtopić w ciemno 160 zł a juz widzę minę panny w S. lub D. jak proszę o próbkę

- coś z MAC'a - cokolwiek, w Poznaniu nie ma i nie ma jak wypróbować nawet
- miniaturkę albo chociaż próbkę perfum W KAŻDYM PUDEŁKU
- jakiś kupon zniżkowy ale taki z sensem - np. 20% do jakiejś ogólnodostępnej sieciówki drogeryjnej lub ubraniowej bez kretyńskich dodatkowych warunków
- brakuje mi takich wysokopółkowych hitów na przetestowanie - takie KWC, o którym wiele osób słyszało i chciałoby potestować i a nuż kupić ale próbek niet - chociaż All about eyes Clinique chyba mogłabym podciągnąć pod tą definicję
o tak, zapach w każdym pudełku a nie raz na ruski rok.

Co do korektora HR, spróbuj. Mi dali sporą odlewkę w Douglasie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:46   #2160
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Właśnie dostałam info od GB, żeby sprawdzić stan konta bo będą pobierać opłatę za wrześniowego boxa. I mocno się zastanawiam czy nie zrezygnować, po przeczytaniu ostatnich postów stwierdzam że dziewczyny mają rację i pudełko nie jest za bardzo warte swojej ceny, o luksusowych kosmetykach możemy zapomnieć, skoro tylko pierwszy box naprawdę robił wrażenie, tak reszta pozostawiała wiele do życzenia...
Ale znowu jak zrezygnuję to pewnie będę żałować i koło się zamyka
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik

Edytowane przez Myrtille8
Czas edycji: 2012-08-26 o 17:28
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.