W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-23, 13:39   #1231
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje chcia³abym mniej wiêcej taki ju¿ utrzymaæ ale ju¿ ponad miesi±c temu farbowa³am i lekko sie spiera na ja¶niejszy i s± prze¶wity ale za to odrostów w ogóle nie widaæ nic a nic

mój T¿ mówi, ¿e podobam mu siê w nowym odcieniu , ale dla niego to nie jest ju¿ blond tylko jasny br±z ehh faceci
wiem, ¿e lepiej bym wygl±da³a jakbym by³a chocia¿ troszke opalona do tych w³osków, ale nie chodzê na solarium teraz przez t± mikrodermabrazjê
Piekny kolor mowie Ci faceci nie odrozniaja kolorow
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:49   #1232
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêki dziewczyny jeste¶cie bardzo mi³e

Czeko ja mam nature raczej 7, nie wszystkie farby ³adnie wychodz± mi na odro¶cie, np wellaton i koleston 12/1 na 9% ¿ó³to kurczakowo, joanna szlachetna per³a te¿ ¿ó³to wiêc jako¶ super sie nie rozja¶niaj±, przewa¿nie na be¿owo, z³oto, ale Londa ¶wietnie sobie poradzi³a, mó¿e spróbuj na odro¶cie najpierw z 9%( ja robiê próbê tak centralnie na ¶rodku, a przedzia³ek noszê na boku)
a no i ka¿da farba mi trochê rudzieje po 3 tyg, jeszcze nie znalaz³am takiej co nie rudzieje ale ju¿ nie szukam, i tak robiê odrosty co 3,4 tygodnie

Shizaxa robi³am w klinice artlife w Gdañsku, ca³o¶æ z badaniami, kroplami i okularami przeciws³onecznymi wynios³a mnie 5800, i mia³am metod± SBK LASIK
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:51   #1233
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Przegladam wiosenne kolekcje i patrzcie:

http://www.makeup4all.com/tag/givenc...g-2013-makeup/

jak taka modelka ma zachecac do zakupuwyglada jak chora
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:51   #1234
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Przepraszam, ale nie chce zadzia³aæ cytowanie Dziêki za komentarze Odpowiem wszystkim ogólnie
Farbujê w³osy od prawie 17 lat, zwiedzi³am ró¿ne salony fryzjerskie i wszêdzie mówiono mi to samo - nie da siê farb± zrobiæ u mnie blondu Chyba, ¿e taki ciemny albo z³oty, jak teraz Takie w³osy ju¿ mam i muszê mieæ wstêpnie rozja¶nione
farba by³a 9,02 - nastêpnym razem zrobiê sam± bez tej natury
Teraz mi siê nie podoba bo wysz³a bardziej ta natura, a chcia³am ten 9,02. Musia³am dodaæ naturê ¿eby nie wysz³o zielono, bo mia³am na g³owie ró¿ne rzeczy Mo¿e za kilka dni zrobiê jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam siê sobie w tym kolorze, jaki¶ taki nijaki
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:53   #1235
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
LAVIA teraz masz sliczny kolor. chcesz ciemniejszy/jasniejszy?

BUAHOT a tam-w ulotce chyba jest napisane zeby nie lykac na czczo?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------



Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do³ykiwaæ 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia siê j± i tyle
czytalam ulotke na poczatku, ale teraz nie pamietam, zaraz sobie przeczytam ulotkê w necie
Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny jeste¶cie bardzo mi³e

Czeko ja mam nature raczej 7, nie wszystkie farby ³adnie wychodz± mi na odro¶cie, np wellaton i koleston 12/1 na 9% ¿ó³to kurczakowo, joanna szlachetna per³a te¿ ¿ó³to wiêc jako¶ super sie nie rozja¶niaj±, przewa¿nie na be¿owo, z³oto, ale Londa ¶wietnie sobie poradzi³a, mó¿e spróbuj na odro¶cie najpierw z 9%( ja robiê próbê tak centralnie na ¶rodku, a przedzia³ek noszê na boku)
a no i ka¿da farba mi trochê rudzieje po 3 tyg, jeszcze nie znalaz³am takiej co nie rudzieje ale ju¿ nie szukam, i tak robiê odrosty co 3,4 tygodnie

Shizaxa robi³am w klinice artlife w Gdañsku, ca³o¶æ z badaniami, kroplami i okularami przeciws³onecznymi wynios³a mnie 5800, i mia³am metod± SBK LASIK
ooo to w tych pomaranczowych "wiezowcach"? mieszkalam niedaleko
fajnie, ze jestes zadowolona
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:54   #1236
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Aha i jeszcze o tych pasemkach z filmiku: bardzo ³adne lubiê takie
Jak mia³am d³ugie to robi³am podstawê ciemniejsz± i na to pasemka z folii. Przy krótkich dobrze siê u mnie sprawdza staromodna metoda czepka i pasemek
Chyba mam drewniane w³osy bo raz zrobi³am pasemka 20% i wszystko by³o dobrze
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:55   #1237
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ale nie chce zadzia³aæ cytowanie Dziêki za komentarze Odpowiem wszystkim ogólnie
Farbujê w³osy od prawie 17 lat, zwiedzi³am ró¿ne salony fryzjerskie i wszêdzie mówiono mi to samo - nie da siê farb± zrobiæ u mnie blondu Chyba, ¿e taki ciemny albo z³oty, jak teraz Takie w³osy ju¿ mam i muszê mieæ wstêpnie rozja¶nione
farba by³a 9,02 - nastêpnym razem zrobiê sam± bez tej natury
Teraz mi siê nie podoba bo wysz³a bardziej ta natura, a chcia³am ten 9,02. Musia³am dodaæ naturê ¿eby nie wysz³o zielono, bo mia³am na g³owie ró¿ne rzeczy Mo¿e za kilka dni zrobiê jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam siê sobie w tym kolorze, jaki¶ taki nijaki
no ale nastepnym razem zrobisz 9,02 i bedzie ok
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 13:57   #1238
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
czytalam ulotke na poczatku, ale teraz nie pamietam, zaraz sobie przeczytam ulotkê w necie

ooo to w tych pomaranczowych "wiezowcach"? mieszkalam niedaleko
fajnie, ze jestes zadowolona
tak w³a¶nie
A powiem Ci, ¿e jak jestem w GB to w SP poszukujê blondynki o piêknych w³osach ale jeszcze nigdy Cie nie spotka³am
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:00   #1239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
tak w³a¶nie
A powiem Ci, ¿e jak jestem w GB to w SP poszukujê blondynki o piêknych w³osach ale jeszcze nigdy Cie nie spotka³am
no widzisz na pewno mnie widzialas, tylko ja nie mam ladnych wlosow
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:03   #1240
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ten piesek to teskni za jakimkolwiek stalym miejscem, bo przywiazac sie najwyrazniej nie mial mozliwosci - mysle. Jak go wyprzytulasz, wyglaszczesz, wyspacerkujesz i pozwolisz czasem pospac w swoim lozku, to sie szybko zrehabilituje
hmm... ci±gle sie zastanawiam jak by to by³o, widocznie za bardzo sie przejmuje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie na psach nie znam wiêc trudno mi sie wypowiedzieæ, ale wydaje mi siê ¿e jak on tak kr±zy od domu do domu to nie jest a¿ tak mocno przywi±zany do w³a¶cicielki ¿eby mia³ w jak±¶ depresje wpa¶æ czy co¶. Wiêc jak siê nim zajmiesz odpowiednio, oka¿esz troche czu³o¶ci to powinno byæ wszystko dobrze
co pies depresje? czeko ja pisa³am ze w³a¶cicielka ma depresje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Dziewczyny KOTKA i CZEKOLADOWO widaæ u Was bardzo duza roznice we wlosach, nie dosc ze urosly to sa gladkie, geste i piekne
Pozazdro¶ciæ, pozytywnie
.



Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
najlepszy i najbardziej efektowny suplement który stosowa³am! w 2 tyg 2,5cm odrost! niestety nie mog³am go urzywaæ... dwa razy bym sie ud³awi³a nim a potem kruszy³am i ³yka³am sproszkowane ale to by³a katorga... tabletka jest du¿a ale najgorsze jest to ¿e jest têpa i staj mi w gardle tak ¿a³uje ze nie mogê tego braæ

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Koteczko jakby piesek mia³ depresje przez zmianê miejsca to ju¿ dawno by j± mia³
On potrzebuje stabilizacji...zobaczysz, kilka dni i bêdzie Ciê kochaæ
jaki pies depresje? chyba co¶ zle napisa³am skoro druga osoba mysli ze pies ma depresje, w³a¶cicielka psa ma depresje

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka ja bym siê raczej nie przejmowa³a tym przywi±zaniem psa tylko Twoim.. co je¶li laska siê rozmy¶li? Mo¿e nie ma czasu/ochoty zajmowaæ siê psiakiem skoro pisa³a¶ ¿e go podrzuca a to do tej kole¿anki a to do tamtej mo¿e jej siê znowu za jaki¶ czas "zachce" pieska i Ci go zabierze? Z jednej strony mo¿e to dobrze ¿e szuka domu dla pupila w¶ród znajomych bo taki dom zawsze bezpieczniejszy i wie co siê z psiakiem bêdzie dzia³o ale z drugiej strony mo¿e dziêki temu w³a¶nie zostawi³a sobie otwart± furtkê bo wie ¿e od kole¿anki psa wymusi. Upewnij siê i porozmawiaj z Ni± szczerze czy przemy¶la³a swoj± decyzjê i czy to nie jest kolejny domek tymczasowy

btw. pies z pocz±tku mo¿e byæ osowia³y wycofany i trochê ujadaæ ale z czasem mu przejdzie
Masz racje i prawdê mówi±c tego tez sie obawiam w zwi±zku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo¿liwo¶æ sie zni± spodkaæ oko w oko i szczerze porozmawiaæ,odrazu wy³orze kawê na ³awê, ze ma to do 100% przemy¶leæ bo zwrotów psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T¯ codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradziæ skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa³a. A boje sie takiego psa choæ wiem ze ka¿dy pies jest inny, po prostu ze z³ych do¶wiadczeñ jak to mój tato przytarga³ starszego psa który na mnie szczeka³ warcza³, próbowa³ mnie dzabnaæ i pogryz³ mi zabawki i musieli¶my go oddaæ do schroniska
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:08   #1241
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ

co pies depresje? czeko ja pisa³am ze w³a¶cicielka ma depresje


Wiem wiem, mia³am na my¶li ¿e pies mia³by tak têskniæ zeby umar³ z têsknoty
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 14:11   #1242
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racje i prawdê mówi±c tego tez sie obawiam w zwi±zku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo¿liwo¶æ sie zni± spodkaæ oko w oko i szczerze porozmawiaæ,odrazu wy³orze kawê na ³awê, ze ma to do 100% przemy¶leæ bo zwrotów psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T¯ codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradziæ skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa³a. A boje sie takiego psa choæ wiem ze ka¿dy pies jest inny, po prostu ze z³ych do¶wiadczeñ jak to mój tato przytarga³ starszego psa który na mnie szczeka³ warcza³, próbowa³ mnie dzabnaæ i pogryz³ mi zabawki i musieli¶my go oddaæ do schroniska
Z tego co pisa³a¶ to Twój tato bra³ psy z ulicy tak? Ten jest domowy i mia³ kontakt z lud¼mi. Sama pisa³a¶ nawet ¿e ci±gle zmienia domy wiêc jest przyzwyczajony do ludzi nawet tych obcych o to nie powinna¶ siê baæ. Pies nie rozpamiêtuje tak jak cz³owiek z³ych zdarzeñ tylko ¿yje dniem dzisiejszym je¿eli mia³ w przesz³o¶ci przykre sytuacje ze zmienianiem domów to jutro tego nie bêdzie pamiêta³ tylko ¿y³ tym co jest teraz tym ¿e jest mu ciep³o i ¿e ma kochaj±cych ludzi przy sobie musisz z Ni± porozmawiaæ o tej adopcji tylko czy jest zdecydowana oddaæ Ci zwierze na w³asno¶æ a nie na przetrzymanie.
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-01-23 o 14:12
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:12   #1243
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do³ykiwaæ 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia siê j± i tyle
No wlasnie az spojrzalam na ulotke w necie i rzeczywiscie.... To super, dokupie sobie CP, zeby wloski szybciej rosly na dlugosc.
Na razie mam zatrzesienie i busz babyhair i jak robilam sobie zdjecie na baletach, mialam aureolke puchu nad soba
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:12   #1244
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Przegladam wiosenne kolekcje i patrzcie:

http://www.makeup4all.com/tag/givenc...g-2013-makeup/

jak taka modelka ma zachecac do zakupuwyglada jak chora
nawet fotoshop nie dal rady
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:14   #1245
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nawet fotoshop nie dal rady
no wlasnietragedia

Kotka a jak jantar?
Ja wcieram od 3 tyg i lykam vitapil i mam baby hair.
tylko nie wcieram codziennie a co mycie wiec muszê sie zmobilizowaæ i wcierac codziennie.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:16   #1246
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny jeste¶cie bardzo mi³e

Czeko ja mam nature raczej 7, nie wszystkie farby ³adnie wychodz± mi na odro¶cie, np wellaton i koleston 12/1 na 9% ¿ó³to kurczakowo, joanna szlachetna per³a te¿ ¿ó³to wiêc jako¶ super sie nie rozja¶niaj±, przewa¿nie na be¿owo, z³oto, ale Londa ¶wietnie sobie poradzi³a, mó¿e spróbuj na odro¶cie najpierw z 9%( ja robiê próbê tak centralnie na ¶rodku, a przedzia³ek noszê na boku)
a no i ka¿da farba mi trochê rudzieje po 3 tyg, jeszcze nie znalaz³am takiej co nie rudzieje ale ju¿ nie szukam, i tak robiê odrosty co 3,4 tygodnie

Shizaxa robi³am w klinice artlife w Gdañsku, ca³o¶æ z badaniami, kroplami i okularami przeciws³onecznymi wynios³a mnie 5800, i mia³am metod± SBK LASIK
Mi te¿ wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by³am zadowolona, fakt ¿e wychodzi³ ciut ¿ó³tawo, czy z³oto ale ogólnie dobrze wychodzi³o Te¿ wiêkszo¶æ nawet na 12 % wychodzi mi be¿owo.
Kurcze zrobi³abym próbe ale nie lubie robiæ na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ale nie chce zadzia³aæ cytowanie Dziêki za komentarze Odpowiem wszystkim ogólnie
Farbujê w³osy od prawie 17 lat, zwiedzi³am ró¿ne salony fryzjerskie i wszêdzie mówiono mi to samo - nie da siê farb± zrobiæ u mnie blondu Chyba, ¿e taki ciemny albo z³oty, jak teraz Takie w³osy ju¿ mam i muszê mieæ wstêpnie rozja¶nione
farba by³a 9,02 - nastêpnym razem zrobiê sam± bez tej natury
Teraz mi siê nie podoba bo wysz³a bardziej ta natura, a chcia³am ten 9,02. Musia³am dodaæ naturê ¿eby nie wysz³o zielono, bo mia³am na g³owie ró¿ne rzeczy Mo¿e za kilka dni zrobiê jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam siê sobie w tym kolorze, jaki¶ taki nijaki
A nie lepiej same 9.2 robiæ z jakiej¶ innej firmy?
Bo 9.02 to w gruncie rzeczy te¿ natura a poblask opalizuj±cy ma tylko delikatny...
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:20   #1247
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ale nie chce zadzia³aæ cytowanie Dziêki za komentarze Odpowiem wszystkim ogólnie
Farbujê w³osy od prawie 17 lat, zwiedzi³am ró¿ne salony fryzjerskie i wszêdzie mówiono mi to samo - nie da siê farb± zrobiæ u mnie blondu Chyba, ¿e taki ciemny albo z³oty, jak teraz Takie w³osy ju¿ mam i muszê mieæ wstêpnie rozja¶nione
farba by³a 9,02 - nastêpnym razem zrobiê sam± bez tej natury
Teraz mi siê nie podoba bo wysz³a bardziej ta natura, a chcia³am ten 9,02. Musia³am dodaæ naturê ¿eby nie wysz³o zielono, bo mia³am na g³owie ró¿ne rzeczy Mo¿e za kilka dni zrobiê jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam siê sobie w tym kolorze, jaki¶ taki nijaki
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:21   #1248
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem wiem, mia³am na my¶li ¿e pies mia³by tak têskniæ zeby umar³ z têsknoty
aha,no ja te¿ ¼le to odczyta³am

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co pisa³a¶ to Twój tato bra³ psy z ulicy tak? Ten jest domowy i mia³ kontakt z lud¼mi. Sama pisa³a¶ nawet ¿e ci±gle zmienia domy wiêc jest przyzwyczajony do ludzi nawet tych obcych o to nie powinna¶ siê baæ. Pies nie rozpamiêtuje tak jak cz³owiek z³ych zdarzeñ tylko ¿yje dniem dzisiejszym je¿eli mia³ w przesz³o¶ci przykre sytuacje ze zmienianiem domów to jutro tego nie bêdzie pamiêta³ tylko ¿y³ tym co jest teraz tym ¿e jest mu ciep³o i ¿e ma kochaj±cych ludzi przy sobie musisz z Ni± porozmawiaæ o tej adopcji tylko czy jest zdecydowana oddaæ Ci zwierze na w³asno¶æ a nie na przetrzymanie.
Tak bra³ co popadnie nie my¶lal o konsekwencjach jak ja. W³a¶cicielka twierdzi ze tak w³a¶nie jest w sumie nie mam powodów zeby jej nie wierzyæ bo jeszcze mnie nie ok³ama³a. Ogladam czesto program cezara millana o psiakach i ucze sie jak mniej wiecej postêpowaæ z psiakiem i on zawsze mówi o tym ze pies zyje dniem dzisiejszym. A mo¿e jak ju¿ tego dokonamy to daæ jej co¶ za tego psa? symbolicznie jakie¶ wino? a mo¿e spisaæ jak±s umowe... Nie wiem ale bede twarda bo wiadomo ze ja te¿ nie chce tego psa sko mia³by byæ jaki¶ problem dla mniej, ale pisala mi ze jak bedzie go oddawaæ bedzie p³akaæ ale musi, a pamietam jak kupowa³am lejduszke to w³a¶ciciele tez p³akali jak wychodzi³am ju¿ do domu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:21   #1249
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
no widzisz na pewno mnie widzialas, tylko ja nie mam ladnych wlosow
oj to jeste¶ w b³êdzie bo masz piêkne w³oski, lubiê zagl±daæ na Twojego bloga i czytaæ o w³osach
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 14:22   #1250
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co pisa³a¶ to Twój tato bra³ psy z ulicy tak? Ten jest domowy i mia³ kontakt z lud¼mi. Sama pisa³a¶ nawet ¿e ci±gle zmienia domy wiêc jest przyzwyczajony do ludzi nawet tych obcych o to nie powinna¶ siê baæ. Pies nie rozpamiêtuje tak jak cz³owiek z³ych zdarzeñ tylko ¿yje dniem dzisiejszym je¿eli mia³ w przesz³o¶ci przykre sytuacje ze zmienianiem domów to jutro tego nie bêdzie pamiêta³ tylko ¿y³ tym co jest teraz tym ¿e jest mu ciep³o i ¿e ma kochaj±cych ludzi przy sobie musisz z Ni± porozmawiaæ o tej adopcji tylko czy jest zdecydowana oddaæ Ci zwierze na w³asno¶æ a nie na przetrzymanie.
Racja
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:24   #1251
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

[QUOTE=czekoladowoo;388118 71]Mi te¿ wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by³am zadowolona, fakt ¿e wychodzi³ ciut ¿ó³tawo, czy z³oto ale ogólnie dobrze wychodzi³o Te¿ wiêkszo¶æ nawet na 12 % wychodzi mi be¿owo.
Kurcze zrobi³abym próbe ale nie lubie robiæ na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

QUOTE]
e tam, ja robiê na oko, fryzjerki te¿ raczej nie odmierzaj± w mililitrach biore kapke farby i wyobra¿am sobie ile to bêdzie 2 kapki oxy
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:24   #1252
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnietragedia

Kotka a jak jantar?
Ja wcieram od 3 tyg i lykam vitapil i mam baby hair.
tylko nie wcieram codziennie a co mycie wiec muszê sie zmobilizowaæ i wcierac codziennie.
stosowa³am gdzie¶ 2 tyg ale z biostymin± i zmniejszy³o sie wypadanie ale baby hair po nim nie mia³am,potem wszystko sie posypa³o i do niczego glowy ju¿ nie mia³am, pisa³am wy¿ej jakie mia³am do¶wiadczenie z vitapilem którego bardzo chcia³abym braæ
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:26   #1253
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
Enchanted nasza ma ciemn± bardzo nature swoj± A na alfie i wodzie 12 % cudeñko jej wychodzi A te¿ mêczy³a siê z podk³adem i farb±

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

[QUOTE=necia84;38812019]
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by³am zadowolona, fakt ¿e wychodzi³ ciut ¿ó³tawo, czy z³oto ale ogólnie dobrze wychodzi³o Te¿ wiêkszo¶æ nawet na 12 % wychodzi mi be¿owo.
Kurcze zrobi³abym próbe ale nie lubie robiæ na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

QUOTE]
e tam, ja robiê na oko, fryzjerki te¿ raczej nie odmierzaj± w mililitrach biore kapke farby i wyobra¿am sobie ile to bêdzie 2 kapki oxy
To moze faktycznie tak zrobie
Albo zaryzykuje od razu na 9% Skoro i tak licze ¿e dó³ mi sie troche przyciemni po tej 10/8 Przynajmniej te bia³e pasma
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:34   #1254
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
e tam, ja robiê na oko, fryzjerki te¿ raczej nie odmierzaj± w mililitrach biore kapke farby i wyobra¿am sobie ile to bêdzie 2 kapki oxy
No wlasnie, metoda kapkowa
Ja tez biore kapke na oko Moze nie na oko ale do maciupkiej szklanej miseczki do dipow. Czasem to robie nawet 3 pasemka, bo do kazdego krece inna mieszanke i porownuje .

Czasem zachowuje rozne malenkie plastikowe lyzeczki czy miarki od syropow lub kremow, bo wtedy precyzyjniej wychodzi

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Enchanted nasza ma ciemn± bardzo nature swoj± A na alfie i wodzie 12 % cudeñko jej wychodzi A te¿ mêczy³a siê z podk³adem i farb±
No wlasnie podczytywalam cos i rzeczywiscie to byly ciemne wloski. Moze fryzjerzy ida na latwizne, moze sie nie znaja, a moze zwyczajnie chca podwojnie zarobic przez wydluzenie farbowania o rozjasniacz. Sama nie wiem. Bo chyba trzeba miec granatowe arabskie wlosy, by siegac po rozjasniacz albo trzeba chciec miec przezroczyste biale wlosy - to wtedy spoko
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:39   #1255
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Lavia - cudowny masz ten kolor w³osów Przepraszam, ale nie jestem na bie¿±co, mog³aby¶ przypomnieæ czym farbowa³a¶?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:48   #1256
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
pochwalê na pewno
a co do kolekcji to musia³abym na zywo zobaczyæ, przymierzyæ




kupi³am na zapas, na razie mam w miarê ³adny odcieñ, wiêc poczekam jeszcze chwilkê dla mojego T¿ to juz bedziê br±z zapewne

teraz mam dosyæ ciemny blond a co dopiero bêdzie po na³o¿eniu majrela ale spiera siê na ¶redni blond chyba z tego co widzia³am na blogu wiêc tym sie pocieszam...

a oksy zamówi³am sobie 6%....
Piêkny kolorek

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Piekny kolor mowie Ci faceci nie odrozniaja kolorow
No nie odró¿niaj±
Mój T¯ ostatnio stwierdzi³ ¿e ja mam w³osy P£OWE, bo blond to jest ¿ó³ty kolor a nie A ja to bym najchetniej chcia³a srebrne pewnie o
My¶la³am ¿e zat³uke

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Swoj± drog± znalaz³am wczoraj info o tym kolorze ciemniejszym Aleny Shishkovej co mi sie tak podoba³ i na taki chcia³am przyciemniæ
Syoss Mixing Colors 8-15 podobno
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:49   #1257
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (46,8 KB, 67 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cfgfgdfgf.jpg (76,2 KB, 63 za³adowañ)
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:51   #1258
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
oj to jeste¶ w b³êdzie bo masz piêkne w³oski, lubiê zagl±daæ na Twojego bloga i czytaæ o w³osach
dziekuje, milo mi


Leae, mo¿esz powiedzieæ jak pielêgnujesz w³osy? Piêkne s± widzia³am Twoj± historie w³osow±, powiedz trochê o swojej pielêgnacji


Kylie super zmiana
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:52   #1259
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A tu jeszcze troszke
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,0 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0855.jpg (138,3 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1059.jpg (79,0 KB, 31 za³adowañ)
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 14:53   #1260
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kylie Bez porównania wogóle
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.